Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Monaka, 24. ročník

12.10.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Monaka, 24. ročník
  • datum konání: 12.10.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9104Kopáček JanOB Chrast8500:36:51-
2MJ22105Jansa JiříOB Chrast8400:39:26-
3MJ34106Bolech FilipLoko OB Pardubice8600:41:41-
4MJ54107Novotný FrantišekTřemošnice9000:43:34-
5MJ101108Krejsa MartinOB Chrast9000:53:27-
6MJ106109Pásler OndřejKRB Chrudim8800:58:48-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:34:49-
2MA22Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:34:50-
3MA33Musil JiříMK Hlinsko7200:35:11-
4MA54Pozler TomášAC Pardubice7600:35:48-
5MA65Tomek JozefSprint Čáslav7900:35:54-
6MA76Štěrba ZbyněkLOKO OB Pardubice8300:36:05-
7MA117Udržal TomášLOKO OB Pardubice8000:37:45-
8MA138Mocek TomášAC Pardubice7900:38:05-
9MA189Žemlička MichalOB Chrast8000:39:02-
10MA2010Novák JiříSK Lob Nová Paka7500:39:13-
11MA2311Kříž LiborLOKO OB Pardubice7800:39:32-
12MA2412Smola JanKRB Chrudim6700:39:49-
13MA2813Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:40:53-
14MA3214Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:41:18-
15MA3515Licek MartinPardubice7100:41:47-
16MA3616Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:41:49-
17MA3817Jelínek JaromírTřemošnice7700:41:56-
18MA4018Lichtenberg PetrChrudim7000:41:58-
19MA4319Charvát MartinTřemošnice7800:42:16-
20MA5020Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:43:08-
21MA5221Fišter ŠtefanSprint klub Čáslav6400:43:32-
22MA5822Jirásko LubomírTT Pardubice7100:44:49-
23MA6123Melichar JosefNHO Jumar7200:45:06-
24MA6624Horák MichalLiboměřice8000:45:30-
25MA7525Jirásko DušanTT Pardubice7300:46:40-
26MA8526Meduna JosefTřemošnice8300:48:17-
27MA8827Pásler JanKRB Chrudim6500:48:38-
28MA9028Klement PetrPardubice6900:48:57-
29MA9629Vaňous MartinBecherovka Přívrat7300:51:48-
30MA10030Procházka RadekLOKO OB Pardubice6500:52:38-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB431Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:29-
2MB832Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:36:31-
3MB1033Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:37:18-
4MB1234Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:57-
5MB1435Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:38:17-
6MB1736Kopáček MiroslavBK Pardubice6000:38:57-
7MB1937Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:03-
8MB2538Vykydal IvoKRB Chrudim5900:40:00-
9MB2939Hůlka RadomírAFK Chrudim6200:41:00-
10MB3040Uher JiříPardubice6300:41:08-
11MB3741Mejzlík LumírPardubice5800:41:55-
12MB3942Jirák JiříBK Pardubice5500:41:57-
13MB4043Neruda MiroslavChrudim5600:41:58-
14MB4944Zitko JiříKRB Chrudim5400:42:58-
15MB5145Bureš JindřichSprint Čáslav5700:43:11-
16MB5646Honzíček LubošKRB Chrudim5900:44:11-
17MB5947Schaffer JanMlýn Janderov6200:44:53-
18MB6048Kánský JaromírKRB Chrudim5900:44:54-
19MB6249Chvojka ZdeněkPardubice5800:45:08-
20MB6350Echinger RudolfKRB Chrudim5800:45:21-
21MB6451Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:45:26-
22MB6552Bareš StanislavTřemošnice5600:45:28-
23MB6853Sedlák JiříSK Přelouč5800:45:48-
24MB6954Krejčí JaromírKRB Chrudim5900:45:49-
25MB7055Pros PavelKRB Chrudim5500:45:53-
26MB7156Červinka MilanHO Škrovád6200:46:22-
27MB7657Páriš AttilaKRB Chrudim6000:46:54-
28MB7758Krejsa VladimírOB Chrast6300:47:13-
29MB8059Zelený JaromírChrudim5700:47:46-
30MB9160Rejl JiříSrch6300:49:05-
31MB9461Pecina VladimírKRB Chrudim5500:51:00-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1562Novotný JosefTransporta Chrudim4800:38:28-
2MC2663Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:25-
3MC2764Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:30-
4MC4465Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:42:19-
5MC4566Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:34-
6MC4767Farář VáclavLoko OB Pardubice5200:42:51-
7MC4868Krajtl SvatoplukPardubice4900:42:54-
8MC5569Knap JanLokomotiva Pardubice5100:43:59-
9MC7270Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:46:24-
10MC7471Krumer MiroslavOstrov4900:46:33-
11MC7872Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:47:14-
12MC8173Čapský FrantišekPardubice4900:47:54-
13MC8274Lupač FrantišekKRB Chrudim4900:47:57-
14MC8675Pecka JosefŘečany4900:48:25-
15MC9876Černík JosefTrnová5000:52:03-
16MC10377Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:57:03-
-MC-78Krejčí-Kapara MilanPardubice53DNF-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3379Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:41:26-
2MD4680Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:42-
3MD5781Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:44:25-
4MD7382Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:46:30-
5MD7983Jelínek MatějHradec Králové4200:47:41-
6MD8484Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:48:16-
7MD9385Vorel MilanSlatiňany4000:50:34-
8MD9786Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:51:50-
9MD10287Frinta VladimírLuže3800:54:22-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10788Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:00:20-
2ME10989Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2501:05:11-
Juniorky (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ67110Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:45:45-
2ŽJ87111Fukátková PavlaLokomotiva Pardubice8500:48:28-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1690Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:47-
2ZA2191Štěrbová MartaAFK SKP Pardubice7900:39:18-
3ZA3192Fousková PetraSprint klub Čáslav8100:41:12-
4ZA4293Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:42:04-
5ZA9994Procházková AlexandraLOKO OB Pardubice7000:52:37-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5295Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:32-
2ZB8396Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:48:09-
3ZB9297Vilnerová EvaLOKO OB Pardubice6000:49:56-
4ZB10598Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:57:48-
5ZB10899Novotná EditaPardubice6601:04:27-
-ZB-100Knapová IvaLokomotiva Pardubice60DNF-
Ženy C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC89101Burešová IvaSprint Čáslav5700:48:52-
2ŽC95102Vacková HanaSK Hronov5600:51:29-
3ŽC104103Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:57:05-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:34:49-
2MA22Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:34:50-
3MA33Musil JiříMK Hlinsko7200:35:11-
1MB431Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:29-
4MA54Pozler TomášAC Pardubice7600:35:48-
5MA65Tomek JozefSprint Čáslav7900:35:54-
6MA76Štěrba ZbyněkLOKO OB Pardubice8300:36:05-
2MB832Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:36:31-
1MJ9104Kopáček JanOB Chrast8500:36:51-
3MB1033Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:37:18-
7MA117Udržal TomášLOKO OB Pardubice8000:37:45-
4MB1234Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:57-
8MA138Mocek TomášAC Pardubice7900:38:05-
5MB1435Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:38:17-
1MC1562Novotný JosefTransporta Chrudim4800:38:28-
1ZA1690Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:47-
6MB1736Kopáček MiroslavBK Pardubice6000:38:57-
9MA189Žemlička MichalOB Chrast8000:39:02-
7MB1937Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:03-
10MA2010Novák JiříSK Lob Nová Paka7500:39:13-
2ZA2191Štěrbová MartaAFK SKP Pardubice7900:39:18-
2MJ22105Jansa JiříOB Chrast8400:39:26-
11MA2311Kříž LiborLOKO OB Pardubice7800:39:32-
12MA2412Smola JanKRB Chrudim6700:39:49-
8MB2538Vykydal IvoKRB Chrudim5900:40:00-
2MC2663Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:25-
3MC2764Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:30-
13MA2813Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:40:53-
9MB2939Hůlka RadomírAFK Chrudim6200:41:00-
10MB3040Uher JiříPardubice6300:41:08-
3ZA3192Fousková PetraSprint klub Čáslav8100:41:12-
14MA3214Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:41:18-
1MD3379Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:41:26-
3MJ34106Bolech FilipLoko OB Pardubice8600:41:41-
15MA3515Licek MartinPardubice7100:41:47-
16MA3616Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:41:49-
11MB3741Mejzlík LumírPardubice5800:41:55-
17MA3817Jelínek JaromírTřemošnice7700:41:56-
12MB3942Jirák JiříBK Pardubice5500:41:57-
13MB4043Neruda MiroslavChrudim5600:41:58-
18MA4018Lichtenberg PetrChrudim7000:41:58-
4ZA4293Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:42:04-
19MA4319Charvát MartinTřemošnice7800:42:16-
4MC4465Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:42:19-
5MC4566Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:34-
2MD4680Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:42-
6MC4767Farář VáclavLoko OB Pardubice5200:42:51-
7MC4868Krajtl SvatoplukPardubice4900:42:54-
14MB4944Zitko JiříKRB Chrudim5400:42:58-
20MA5020Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:43:08-
15MB5145Bureš JindřichSprint Čáslav5700:43:11-
1ZB5295Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:32-
21MA5221Fišter ŠtefanSprint klub Čáslav6400:43:32-
4MJ54107Novotný FrantišekTřemošnice9000:43:34-
8MC5569Knap JanLokomotiva Pardubice5100:43:59-
16MB5646Honzíček LubošKRB Chrudim5900:44:11-
3MD5781Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:44:25-
22MA5822Jirásko LubomírTT Pardubice7100:44:49-
17MB5947Schaffer JanMlýn Janderov6200:44:53-
18MB6048Kánský JaromírKRB Chrudim5900:44:54-
23MA6123Melichar JosefNHO Jumar7200:45:06-
19MB6249Chvojka ZdeněkPardubice5800:45:08-
20MB6350Echinger RudolfKRB Chrudim5800:45:21-
21MB6451Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:45:26-
22MB6552Bareš StanislavTřemošnice5600:45:28-
24MA6624Horák MichalLiboměřice8000:45:30-
1ŽJ67110Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:45:45-
23MB6853Sedlák JiříSK Přelouč5800:45:48-
24MB6954Krejčí JaromírKRB Chrudim5900:45:49-
25MB7055Pros PavelKRB Chrudim5500:45:53-
26MB7156Červinka MilanHO Škrovád6200:46:22-
9MC7270Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:46:24-
4MD7382Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:46:30-
10MC7471Krumer MiroslavOstrov4900:46:33-
25MA7525Jirásko DušanTT Pardubice7300:46:40-
27MB7657Páriš AttilaKRB Chrudim6000:46:54-
28MB7758Krejsa VladimírOB Chrast6300:47:13-
11MC7872Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:47:14-
5MD7983Jelínek MatějHradec Králové4200:47:41-
29MB8059Zelený JaromírChrudim5700:47:46-
12MC8173Čapský FrantišekPardubice4900:47:54-
13MC8274Lupač FrantišekKRB Chrudim4900:47:57-
2ZB8396Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:48:09-
6MD8484Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:48:16-
26MA8526Meduna JosefTřemošnice8300:48:17-
14MC8675Pecka JosefŘečany4900:48:25-
2ŽJ87111Fukátková PavlaLokomotiva Pardubice8500:48:28-
27MA8827Pásler JanKRB Chrudim6500:48:38-
1ŽC89101Burešová IvaSprint Čáslav5700:48:52-
28MA9028Klement PetrPardubice6900:48:57-
30MB9160Rejl JiříSrch6300:49:05-
3ZB9297Vilnerová EvaLOKO OB Pardubice6000:49:56-
7MD9385Vorel MilanSlatiňany4000:50:34-
31MB9461Pecina VladimírKRB Chrudim5500:51:00-
2ŽC95102Vacková HanaSK Hronov5600:51:29-
29MA9629Vaňous MartinBecherovka Přívrat7300:51:48-
8MD9786Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:51:50-
15MC9876Černík JosefTrnová5000:52:03-
5ZA9994Procházková AlexandraLOKO OB Pardubice7000:52:37-
30MA10030Procházka RadekLOKO OB Pardubice6500:52:38-
5MJ101108Krejsa MartinOB Chrast9000:53:27-
9MD10287Frinta VladimírLuže3800:54:22-
16MC10377Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:57:03-
3ŽC104103Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:57:05-
4ZB10598Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:57:48-
6MJ106109Pásler OndřejKRB Chrudim8800:58:48-
1ME10788Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:00:20-
5ZB10899Novotná EditaPardubice6601:04:27-
2ME10989Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2501:05:11-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód