Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

170. Malá cena Monaka

27.8.2003, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 170. Malá cena Monaka
  • datum konání: 27.8.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 170. Malá cena Monaka

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lučan VladimírAK Zlín7700:34:54-
2MA22Musil JiříMK Hlinsko7200:35:22-
3MA33Kudrna DavidSprint Čáslav7700:36:07-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:36:27-
2MB55Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:29-
3MB96Kopáček MiroslavBK Pardubice6000:38:15-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC127Novotný JosefTransporta Chrudim4800:38:26-
2MC228Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:41:06-
3MC269Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:41:44-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3110Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:58-
2MD3411Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:43:14-
3MD5712Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:32-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7913Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:05:52-
2ME8014Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:08:24-
3ME8115Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:13:10-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA816Vlčovská MartaAC Pardubice7600:38:07-
2ZA3917Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:44:00-
3ZA4918Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:46:09-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3619Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:23-
2ZB7020Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:51:00-
3ZB7521Blažková LenkaKRB Chrudim5900:58:07-
Ženy C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5022Novotná EvaLetohrad4800:46:11-
2ŽC5623Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:22-
3ŽC7724Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:02:05-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód