Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros, 2. ročník

17.8.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros, 2. ročník
  • datum konání: 17.8.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 hodin v místě startu

Startovné

muži a ženy 30,- Kč

Popis tratě

Kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty.
Délka 5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:

Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad orlicí
mobil 607 558 436
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Černovírský kros, 2. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dětičky do 3 let (trať 0,080 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D152Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:10-
2D210Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:11-
3D372Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:14-
-D-35Nemšáková AnnaTJ Černovír02DNF-
-D-37Kulhánková HanaTJ Černovír00DNF-
-D-82Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí00DNF-
-D-83Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí01DNF-
-D-1Kašpar JiříÚstí nad Orlicí01DNF-
Předžákyně 4-7 let (trať 0,120 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1158Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:27-
2Ž1254Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:28-
3Ž1319Hainzová EvičkaTJ Černovír9600:00:29-
4Ž1449Carbová LucieCarba tým Ústí nad Orlicí9600:00:30-
Předžáci 4-7 let (trať 0,120 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1453Šimášek NikolasTJ Černovír9700:00:30-
2M1595Kašpar JanÚstí nad Orlicí9600:00:33-
3M1643Čáslavka MartinTJ Černovír9900:00:36-
Žákyně nejmladší 8-11 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž213Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:1711,00
2Ž2360Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:189,00
3Ž2632Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:208,00
4Ž2838Nehybová BarboraAtletika Jihlava9200:01:227,00
5Ž2955Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:286,00
6Ž2118Hegerová RenataTJ Černovír9300:01:365,00
7Ž276Husáková KristýnaTJ Černovír9500:01:37-
8Ž2844Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:40-
9Ž21265Heinzová LeonaTJ Černovír9200:01:594,00
10Ž21368Pluskalová IvetaTJ Černovír9300:02:003,00
11Ž2973Špindlerová IvaTJ Černovír9500:02:00-
12Ž21027Nemšáková RomanaTJ Černovír9500:02:05-
Žáci nejmladší 8-11 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2211Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:1811,00
2M244Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:199,00
3M2520Mohelník PetrAtletika Polička9200:01:208,00
4M2714Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:227,00
5M21088Husák StanislavTJ Černovír9200:01:306,00
6M255Pávek LukášÚstí nad Orlicí9500:01:31-
7M2613Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:33-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM42Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:2611,00
2ŽM59Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:409,00
3ŽM749Šimášková EditaTJ Černovír9100:03:208,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM116Večeře TomášAtletika Polička9000:02:0511,00
2MM229Tománek FilipAtletika Polička9000:02:059,00
3MM357Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:02:218,00
4MM686Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:02:567,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS542Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:5411,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS117Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:2211,00
2MS221Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:269,00
3MS322Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:278,00
4MS462Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:337,00
5MS618Víšek MartinAtletika Polička8800:03:586,00
6MS725Brodina JakubTJ Černovír8800:34:515,00
Muži B (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB651Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:02-
2MB928Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:17-
3MB1278Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:38-
4MB1439Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:18:54-
5MB2233Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:45-
Muži C (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2329Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:20:08-
2MC2481Václavek JaroslavTT Pardubice4800:20:14-
3MC2635Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:42-
4MC3012Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:43-
5MC3436Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:22:24-
6MC3659Ehrig RudolfSemanín4800:22:33-
7MC4379Krumer MiroslavOstrov4900:23:27-
8MC4560Novotný JiříLetohrad4500:24:33-
Muži D (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3775Bielčik JindřichLichkov4000:22:41-
2MD4866Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:43-
3MD5056Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:30:30-
Ženy A (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2915Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:32-
2ZA3169Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:03-
3ZA3276Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:15-
4ZA3389Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:17-
5ZA3540Havlíková HanaSK Chotěboř7200:22:25-
6ZA3847Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:22:48-
7ZA406Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:22:57-
8ZA4924Čechalová HanaTS Letohrad8600:26:1211,00
9ZA5377Kočová MarkétaTJ Černovír8400:41:489,00
Ženy B (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4187Novotná EvaLetohrad4800:23:11-
2ZB4267Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:11-
3ZB4474Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:22-
Trať 0,080 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D152Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:10-
2D210Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:11-
3D372Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:14-
1M1453Šimášek NikolasTJ Černovír9700:00:30-
2M1595Kašpar JanÚstí nad Orlicí9600:00:33-
3M1643Čáslavka MartinTJ Černovír9900:00:36-
7Ž276Husáková KristýnaTJ Černovír9500:01:37-
8Ž2844Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:40-
11Ž2973Špindlerová IvaTJ Černovír9500:02:00-
12Ž21027Nemšáková RomanaTJ Černovír9500:02:05-
Trať 0,120 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1158Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:27-
2Ž1254Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:28-
3Ž1319Hainzová EvičkaTJ Černovír9600:00:29-
4Ž1449Carbová LucieCarba tým Ústí nad Orlicí9600:00:30-
6M255Pávek LukášÚstí nad Orlicí9500:01:31-
7M2613Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:33-
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž213Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:1711,00
1M2211Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:1811,00
2Ž2360Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:189,00
2M244Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:199,00
3M2520Mohelník PetrAtletika Polička9200:01:208,00
3Ž2632Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:208,00
4M2714Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:227,00
4Ž2838Nehybová BarboraAtletika Jihlava9200:01:227,00
5Ž2955Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:286,00
5M21088Husák StanislavTJ Černovír9200:01:306,00
6Ž2118Hegerová RenataTJ Černovír9300:01:365,00
9Ž21265Heinzová LeonaTJ Černovír9200:01:594,00
10Ž21368Pluskalová IvetaTJ Černovír9300:02:003,00
Trať 0,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM116Večeře TomášAtletika Polička9000:02:0511,00
2MM229Tománek FilipAtletika Polička9000:02:059,00
3MM357Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:02:218,00
1ŽM42Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:2611,00
2ŽM59Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:409,00
4MM686Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:02:567,00
3ŽM749Šimášková EditaTJ Černovír9100:03:208,00
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS117Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:2211,00
2MS221Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:269,00
3MS322Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:278,00
4MS462Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:337,00
1ŽS542Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:5411,00
5MS618Víšek MartinAtletika Polička8800:03:586,00
6MS725Brodina JakubTJ Černovír8800:34:515,00
Trať 4,770 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:16:27-
2MA230Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:31-
3MA326Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:42-
4MA462Kaválek TomášOrel Orlice8100:16:52-
5MA585Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:57-
1MB651Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:02-
6MA771Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:07-
7MA870Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:07-
2MB928Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:17-
8MA1048Šutera JosefAtletika Polička7900:18:22-
9MA118Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:22-
3MB1278Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:38-
10MA1341Smejkal LukášSKAO Chotěboř8500:18:47-
4MB1439Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:18:54-
11MA1531Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:19:06-
12MA1680Bielčik PetrLichkov7100:19:17-
13MA1746Částek MichalCyklo tour Česká Třebová7500:19:23-
14MA1850Hordějčuk VáclavSMC Fort Ústí nad Orlicí8700:19:32-
15MA1945Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:19:32-
16MA2096Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:19:38-
17MA2191Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice6700:19:43-
5MB2233Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:45-
1MC2329Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:20:08-
2MC2481Václavek JaroslavTT Pardubice4800:20:14-
18MA2584Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:25-
3MC2635Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:42-
19MA277Honzák TomášSK Žamberk8600:20:51-
20MA2897Novotný MichalATC Nekoř8700:21:30-
1ZA2915Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:32-
4MC3012Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:43-
2ZA3169Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:03-
3ZA3276Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:15-
4ZA3389Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:17-
5MC3436Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:22:24-
5ZA3540Havlíková HanaSK Chotěboř7200:22:25-
6MC3659Ehrig RudolfSemanín4800:22:33-
1MD3775Bielčik JindřichLichkov4000:22:41-
6ZA3847Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:22:48-
21MA39100Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7500:22:50-
7ZA406Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:22:57-
1ZB4187Novotná EvaLetohrad4800:23:11-
2ZB4267Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:11-
7MC4379Krumer MiroslavOstrov4900:23:27-
3ZB4474Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:22-
8MC4560Novotný JiříLetohrad4500:24:33-
22MA4661Kaválek OndřejOrel Orlice8300:24:49-
23MA471Solík FilipTJ Černovír8100:25:35-
2MD4866Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:43-
8ZA4924Čechalová HanaTS Letohrad8600:26:1211,00
3MD5056Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:30:30-
24MA5123Hladík PetrTJ Černovír8600:34:52-
25MA5264Čáp PavelCAN Černovír7500:36:34-
9ZA5377Kočová MarkétaTJ Černovír8400:41:489,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód