Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME Úpice - 10 km

24.5.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: ME Úpice - 10 km
  • datum konání: 24.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu ME Úpice - 10 km

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 40 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1381Petronyuk ViktorUKR6000:33:10-
2M14586Moravčík ZdeněkCZE6200:33:18-
3M16613Boner DominickIRL6100:33:52-
6M115573Vacarda VladimírCZE5900:35:15-
13M15167Kubeček LadislavCZE6200:38:01-
15M155438Fohler DonaldCZE6300:38:13-
17M171420Horák JiříCZE5800:39:00-
18M186759Kučera LubošCZE5900:40:09-
20M193724Slabý JosefCZE6100:40:42-
21M111469Nečas JosefCZE5800:42:18-
23M1125126Profous PetrCZE5800:42:58-
26M1157104Záruba LuděkCZE5900:44:44-
27M1159747Matzner RadovanCZE6100:44:57-
28M1168728Moláček PetrCZE6100:45:47-
29M1172719Huťa PavelCZE6300:45:53-
30M121640Oršový ZdeněkCZE6100:51:39-
31M122898Míšek JanCZE6000:54:01-
Muži 45 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21488Fernández Infestas SESP5500:32:01-
2M22500Gonzáles José ManueESP5600:33:03-
3M25477Ramón Menargues DoESP5800:33:44-
4M2915Pechek FrantišekCZE5300:34:13-
5M21070Hellmich KarelCZE5800:34:38-
6M21374Matěcha MiroslavCZE5500:34:58-
7M217427Kolínek FrantišekCZE5600:35:22-
13M228117Uher JaroslavCZE5700:36:13-
16M243331Kravčík KarelCZE5600:37:43-
17M248119Kravčík MiroslavCZE5300:37:55-
18M27038Westrmaier JiříCZE5300:38:58-
19M27920Homolka RudolfCZE5400:39:37-
20M290590Rock JanCZE5400:40:17-
22M299773Soviš JanCZE5500:41:01-
23M2106588Mocker FrantišekCZE5800:41:43-
24M210968Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:53-
25M2111109Černý VáclavCZE5700:42:03-
26M2112421Brunclík IvoCZE5800:42:13-
32M21465Špringr ZdeněkCZE5700:44:02-
33M2152738Krám MiroslavCZE5600:44:26-
35M216488Musil LadislavCZE5600:45:25-
37M2179572Slováček JaroslavCZE5400:46:41-
40M223418Bárta PavelCZE5400:55:29-
Muži 50 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311215Goldammer KlausGER5200:34:43-
2M312223Mueller Hans-GuenteGER5300:34:49-
3M322216Herbicht KurtGER4900:35:52-
9M341140Krsek JaroslavCZE5100:37:23-
10M342328Krsek MiroslavCZE4900:37:36-
11M354740Půda JiříCZE5200:38:11-
12M356593Rus ZdeněkCZE5200:38:29-
13M359600Vojáček PavelCZE5100:38:36-
16M363418Červ MiloslavCZE5000:38:42-
17M36534Kober JosefCZE5000:38:48-
23M37732Hovorka KarelCZE5100:39:22-
24M380431Procházka MilanCZE4800:39:38-
26M382116Ganaj KarelCZE5100:39:41-
28M38937Losman MiroslavCZE5100:40:16-
29M39517Farář JaroslavCZE5000:40:45-
31M398348Binter KarelCZE5100:40:58-
33M310185Trejbal KarelCZE5100:41:08-
34M311011Stibor MilanCZE5000:41:59-
42M3149772Grulich StanislavCZE4900:44:15-
46M3170429Nejeschleba IvanCZE5200:45:48-
49M3187430Ulman JosefCZE5100:47:15-
51M3194723Čalovka VasilCZE4900:48:06-
52M3198106Roučka TomášCZE5300:48:59-
54M3204755Šimůnek JanCZE4900:49:36-
55M320566Frýba HugoCZE5200:49:44-
56M32061Špidla VladimírCZE5100:49:57-
58M3210338Sedláček PavelCZE5300:51:03-
65M3240582Hájíček FrantišekCZE5100:56:33-
66M3246124Detven MichalCZE4900:57:25-
Muži 55 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414597Van Noten OmerBEL4700:35:09-
2M423698Gavrilov AlexeiRUS4800:36:01-
3M43548Qdegard HaraldNOR4600:37:03-
8M46450Kříž MilanCZE4600:38:44-
16M4103754Melišík MilanCZE4700:41:34-
17M411712Krejcar PetrCZE4500:42:34-
25M4154568Šůcha VáclavCZE4600:44:30-
28M4166771Hák JaroslavCZE4600:45:33-
32M418589Hrstka MiroslavCZE4600:47:04-
33M4193327Plecháček JiříCZE4400:48:02-
35M420844Cejzlar JiříCZE4400:50:53-
39M4250143Průša JanCZE4500:58:57-
Muži 60 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M544700Kyun ValeriyRUS3900:37:45-
2M545100Řezáč IvoCZE4100:37:48-
3M546689Sachkov VladimirRUS4000:37:51-
10M5104344Hošta VladislavCZE4200:41:43-
22M5163122Matějíček HanušCZE4100:45:15-
23M516983Šťavík JosefCZE4300:45:47-
25M5182785Učík PetrCZE4200:46:57-
26M5189112Holý VáclavCZE4100:47:21-
28M5196329Hrubý MilanCZE3800:48:27-
30M5213581Linke HvězdoslavCZE3900:51:16-
32M5225131Plešinger StanislavCZE3800:52:43-
34M5236105Přikryl FrantišekCZE4200:55:45-
37M5262339Škoda KryštofCZE4101:03:51-
38M5268732Beránek LudvíkCZE4001:08:15-
Muži 65 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M668437Libra JiříCZE3700:38:52-
2M688275Oemus FriedelGER3700:40:16-
3M69446Fiala JaroslavCZE3800:40:44-
5M6134333Hána KvětoslavCZE3700:43:25-
6M614221Hlusička JosefCZE3800:43:44-
11M6195335Kousal OldřichCZE3800:48:18-
12M6197118Merta JaroslavCZE3500:48:47-
14M6215594Soviš JanCZE3800:51:34-
16M6221434Karhut ŠtefanCZE3700:52:23-
17M622699Černý ZdeněkCZE3500:53:20-
18M623528Zima AntonínCZE3400:55:41-
19M6238336Beránek MiloslavCZE3700:56:16-
22M6269575Otčenášek LubošCZE3501:08:34-
Muži 70 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M713075Buchar JanCZE3300:43:08-
2M7137697Burkov IgorRUS3300:43:31-
3M7177282Mielke AlfredGER3200:46:30-
9M7218578Matzner KarelCZE2900:51:54-
12M7241580Šťastný JaromírCZE3000:56:38-
17M72616Mertlík JaroslavCZE3101:02:57-
18M726526Porde JosefCZE3201:04:59-
Muži 75 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8192290Agnoli SergioITA2600:47:48-
2M8231392Caddy JamesGBR2400:54:44-
3M8243286Fitchner RolfGER2700:56:52-
6M82574Soukup JiříCZE2701:02:14-
8M8267585Cupánek JosefCZE2601:06:27-
9M8270741Oškera OldřichCZE2301:12:31-
Muži 80 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9237618Resl JindřichCZE2000:55:47-
2M9244528Keller HeinrichSUI2000:57:12-
Muži 85 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX271289Olbrechts AlbertGER1501:15:14-
2MX274288Ludzuweit OttoGER1701:28:18-
Ženy 35 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13489Martín Alvarez ConchESP6700:37:28-
2Z14486Esteso Poves TeresaESP6300:38:01-
3Z18397Ridley SusanGBR6500:39:11-
6Z133731Fruncová JanaCZE6400:45:12-
8Z164756Jirásková EvaCZE6400:50:14-
10Z181758Svitáková AlenaCZE6600:56:02-
Ženy 40 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21555Dallenbach ChantalFRA6200:35:40-
2Z22667Pieczulis KrystynaPOL6200:37:00-
3Z217134Buřilová BlankaCZE6300:42:00-
5Z22272Slaninová LudmilaCZE5800:43:05-
11Z27297Kožárová PetraCZE6300:53:05-
12Z275132Klimešová AlenaCZE6300:54:33-
13Z28819Friebelová EvaCZE6200:58:43-
14Z293417Blažková LenkaKRB Chrudim5901:01:34-
Ženy 45 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3573Träve Anna MagretheNOR5500:38:05-
2Z37401Marshall KarenGBR5300:38:24-
3Z311152Huether ElfieGER5400:40:04-
5Z315439Paulů BlankaCZE5400:41:44-
8Z34159Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:46:09-
10Z34939Glovčíková MarieCZE5500:47:20-
15Z383583Pláničková EvaCZE5400:56:39-
Ženy 50 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46324Soranzo LuciaITA4800:38:23-
2Z412544Gajic SteficaSUI4800:40:24-
3Z414675Mikolajczyk-WasilewPOL4800:41:23-
7Z424419Pokorná VěnceslavaCZE4800:43:16-
12Z437343Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:45:24-
Ženy 55 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z516548Luthi EmmiSUI4400:41:58-
2Z523169Schaeffler RoswithaGER4600:43:07-
3Z528127Raap ElishabethNED4700:43:44-
7Z555579Ročňáková MiloslavaCZE4500:48:51-
11Z56731Hovorková MilenaCZE4400:51:29-
Ženy 60 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z632178Schneider EmmiGER4000:44:47-
2Z636181Wolf BarbaraGER4100:45:21-
3Z638172Bayer WaltraudGER3900:45:36-
Ženy 65 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z742183Hodapp ElfriedeGER3500:46:20-
2Z748551Weiss JuttaSUI3500:47:14-
3Z76330Ellingerová DanaCZE3800:49:53-
Ženy 70 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z894547Kundig HelgaSUI2801:06:51-
Ženy 75 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z996541Dahinden MarianneSUI2401:15:21-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21488Fernández Infestas SESP5500:32:01-
1Z21555Dallenbach ChantalFRA6200:35:40-
2M22500Gonzáles José ManueESP5600:33:03-
2Z22667Pieczulis KrystynaPOL6200:37:00-
1M1381Petronyuk ViktorUKR6000:33:10-
1Z13489Martín Alvarez ConchESP6700:37:28-
2M14586Moravčík ZdeněkCZE6200:33:18-
2Z14486Esteso Poves TeresaESP6300:38:01-
3M25477Ramón Menargues DoESP5800:33:44-
1Z3573Träve Anna MagretheNOR5500:38:05-
1Z46324Soranzo LuciaITA4800:38:23-
3M16613Boner DominickIRL6100:33:52-
2Z37401Marshall KarenGBR5300:38:24-
3Z18397Ridley SusanGBR6500:39:11-
4M2915Pechek FrantišekCZE5300:34:13-
5M21070Hellmich KarelCZE5800:34:38-
1M311215Goldammer KlausGER5200:34:43-
3Z311152Huether ElfieGER5400:40:04-
2M312223Mueller Hans-GuenteGER5300:34:49-
2Z412544Gajic SteficaSUI4800:40:24-
6M21374Matěcha MiroslavCZE5500:34:58-
1M414597Van Noten OmerBEL4700:35:09-
3Z414675Mikolajczyk-WasilewPOL4800:41:23-
5Z315439Paulů BlankaCZE5400:41:44-
6M115573Vacarda VladimírCZE5900:35:15-
1Z516548Luthi EmmiSUI4400:41:58-
7M217427Kolínek FrantišekCZE5600:35:22-
3Z217134Buřilová BlankaCZE6300:42:00-
3M322216Herbicht KurtGER4900:35:52-
5Z22272Slaninová LudmilaCZE5800:43:05-
2M423698Gavrilov AlexeiRUS4800:36:01-
2Z523169Schaeffler RoswithaGER4600:43:07-
7Z424419Pokorná VěnceslavaCZE4800:43:16-
3Z528127Raap ElishabethNED4700:43:44-
13M228117Uher JaroslavCZE5700:36:13-
1Z632178Schneider EmmiGER4000:44:47-
6Z133731Fruncová JanaCZE6400:45:12-
3M43548Qdegard HaraldNOR4600:37:03-
2Z636181Wolf BarbaraGER4100:45:21-
12Z437343Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:45:24-
3Z638172Bayer WaltraudGER3900:45:36-
9M341140Krsek JaroslavCZE5100:37:23-
8Z34159Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:46:09-
1Z742183Hodapp ElfriedeGER3500:46:20-
10M342328Krsek MiroslavCZE4900:37:36-
16M243331Kravčík KarelCZE5600:37:43-
1M544700Kyun ValeriyRUS3900:37:45-
2M545100Řezáč IvoCZE4100:37:48-
3M546689Sachkov VladimirRUS4000:37:51-
2Z748551Weiss JuttaSUI3500:47:14-
17M248119Kravčík MiroslavCZE5300:37:55-
10Z34939Glovčíková MarieCZE5500:47:20-
13M15167Kubeček LadislavCZE6200:38:01-
11M354740Půda JiříCZE5200:38:11-
15M155438Fohler DonaldCZE6300:38:13-
7Z555579Ročňáková MiloslavaCZE4500:48:51-
12M356593Rus ZdeněkCZE5200:38:29-
13M359600Vojáček PavelCZE5100:38:36-
16M363418Červ MiloslavCZE5000:38:42-
3Z76330Ellingerová DanaCZE3800:49:53-
8M46450Kříž MilanCZE4600:38:44-
8Z164756Jirásková EvaCZE6400:50:14-
17M36534Kober JosefCZE5000:38:48-
11Z56731Hovorková MilenaCZE4400:51:29-
1M668437Libra JiříCZE3700:38:52-
18M27038Westrmaier JiříCZE5300:38:58-
17M171420Horák JiříCZE5800:39:00-
11Z27297Kožárová PetraCZE6300:53:05-
12Z275132Klimešová AlenaCZE6300:54:33-
23M37732Hovorka KarelCZE5100:39:22-
19M27920Homolka RudolfCZE5400:39:37-
24M380431Procházka MilanCZE4800:39:38-
10Z181758Svitáková AlenaCZE6600:56:02-
26M382116Ganaj KarelCZE5100:39:41-
15Z383583Pláničková EvaCZE5400:56:39-
18M186759Kučera LubošCZE5900:40:09-
2M688275Oemus FriedelGER3700:40:16-
13Z28819Friebelová EvaCZE6200:58:43-
28M38937Losman MiroslavCZE5100:40:16-
20M290590Rock JanCZE5400:40:17-
20M193724Slabý JosefCZE6100:40:42-
14Z293417Blažková LenkaKRB Chrudim5901:01:34-
3M69446Fiala JaroslavCZE3800:40:44-
1Z894547Kundig HelgaSUI2801:06:51-
29M39517Farář JaroslavCZE5000:40:45-
1Z996541Dahinden MarianneSUI2401:15:21-
31M398348Binter KarelCZE5100:40:58-
22M299773Soviš JanCZE5500:41:01-
33M310185Trejbal KarelCZE5100:41:08-
16M4103754Melišík MilanCZE4700:41:34-
10M5104344Hošta VladislavCZE4200:41:43-
23M2106588Mocker FrantišekCZE5800:41:43-
24M210968Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:53-
34M311011Stibor MilanCZE5000:41:59-
25M2111109Černý VáclavCZE5700:42:03-
26M2112421Brunclík IvoCZE5800:42:13-
21M111469Nečas JosefCZE5800:42:18-
17M411712Krejcar PetrCZE4500:42:34-
23M1125126Profous PetrCZE5800:42:58-
1M713075Buchar JanCZE3300:43:08-
5M6134333Hána KvětoslavCZE3700:43:25-
2M7137697Burkov IgorRUS3300:43:31-
6M614221Hlusička JosefCZE3800:43:44-
32M21465Špringr ZdeněkCZE5700:44:02-
42M3149772Grulich StanislavCZE4900:44:15-
33M2152738Krám MiroslavCZE5600:44:26-
25M4154568Šůcha VáclavCZE4600:44:30-
26M1157104Záruba LuděkCZE5900:44:44-
27M1159747Matzner RadovanCZE6100:44:57-
22M5163122Matějíček HanušCZE4100:45:15-
35M216488Musil LadislavCZE5600:45:25-
28M4166771Hák JaroslavCZE4600:45:33-
28M1168728Moláček PetrCZE6100:45:47-
23M516983Šťavík JosefCZE4300:45:47-
46M3170429Nejeschleba IvanCZE5200:45:48-
29M1172719Huťa PavelCZE6300:45:53-
3M7177282Mielke AlfredGER3200:46:30-
37M2179572Slováček JaroslavCZE5400:46:41-
25M5182785Učík PetrCZE4200:46:57-
32M418589Hrstka MiroslavCZE4600:47:04-
49M3187430Ulman JosefCZE5100:47:15-
26M5189112Holý VáclavCZE4100:47:21-
1M8192290Agnoli SergioITA2600:47:48-
33M4193327Plecháček JiříCZE4400:48:02-
51M3194723Čalovka VasilCZE4900:48:06-
11M6195335Kousal OldřichCZE3800:48:18-
28M5196329Hrubý MilanCZE3800:48:27-
12M6197118Merta JaroslavCZE3500:48:47-
52M3198106Roučka TomášCZE5300:48:59-
54M3204755Šimůnek JanCZE4900:49:36-
55M320566Frýba HugoCZE5200:49:44-
56M32061Špidla VladimírCZE5100:49:57-
35M420844Cejzlar JiříCZE4400:50:53-
58M3210338Sedláček PavelCZE5300:51:03-
30M5213581Linke HvězdoslavCZE3900:51:16-
14M6215594Soviš JanCZE3800:51:34-
30M121640Oršový ZdeněkCZE6100:51:39-
9M7218578Matzner KarelCZE2900:51:54-
16M6221434Karhut ŠtefanCZE3700:52:23-
32M5225131Plešinger StanislavCZE3800:52:43-
17M622699Černý ZdeněkCZE3500:53:20-
31M122898Míšek JanCZE6000:54:01-
2M8231392Caddy JamesGBR2400:54:44-
40M223418Bárta PavelCZE5400:55:29-
18M623528Zima AntonínCZE3400:55:41-
34M5236105Přikryl FrantišekCZE4200:55:45-
1M9237618Resl JindřichCZE2000:55:47-
19M6238336Beránek MiloslavCZE3700:56:16-
65M3240582Hájíček FrantišekCZE5100:56:33-
12M7241580Šťastný JaromírCZE3000:56:38-
3M8243286Fitchner RolfGER2700:56:52-
2M9244528Keller HeinrichSUI2000:57:12-
66M3246124Detven MichalCZE4900:57:25-
39M4250143Průša JanCZE4500:58:57-
6M82574Soukup JiříCZE2701:02:14-
17M72616Mertlík JaroslavCZE3101:02:57-
37M5262339Škoda KryštofCZE4101:03:51-
18M726526Porde JosefCZE3201:04:59-
8M8267585Cupánek JosefCZE2601:06:27-
38M5268732Beránek LudvíkCZE4001:08:15-
22M6269575Otčenášek LubošCZE3501:08:34-
9M8270741Oškera OldřichCZE2301:12:31-
1MX271289Olbrechts AlbertGER1501:15:14-
2MX274288Ludzuweit OttoGER1701:28:18-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

docela pozdě........

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód