Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME Úpice - půlmaraton

25.5.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: ME Úpice - půlmaraton
  • datum konání: 25.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu ME Úpice - půlmaraton

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 40 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1153Voortman GerritNED6301:12:11-
2M12480Fuente Paramo Car. DeESP5901:12:21-
3M1481Petronyuk ViktorUKR6001:14:20-
7M166784Svitáková AlenaCZE6602:25:30-
11M11763Čechal JaroslavCZE6101:18:33-
12M121573Vacarda VladimírCZE5901:19:19-
16M132113Šubert PetrCZE6201:20:23-
18M139413Vanta JosefCZE6201:21:40-
23M153438Fohler DonaldCZE6301:24:58-
25M169734Kunc JosefCZE6001:28:16-
26M18086Mecl KarelCZE6301:30:47-
27M1111422Barbořák BohušCZE5901:37:30-
29M111869Nečas JosefCZE5801:39:02-
31M1139126Profous PetrCZE5801:43:07-
32M1159783Kocman TomášCZE6101:46:37-
33M1171719Huťa PavelCZE6301:48:39-
34M1176125Škrha JiříCZE6101:49:29-
Muži 45 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23500Gonzáles José ManueESP5601:12:30-
2M25136Siegel JosefCZE5801:14:58-
3M27200Hesselmann RolfGER5701:15:11-
5M215592Němec OndřejCZE5701:17:33-
11M23784Malý JiříCZE5301:20:45-
13M241599Pechek VladimírCZE5701:22:00-
15M246570Borůvka JiříCZE5601:22:45-
16M247111Tománek StanislavCZE5401:23:06-
17M248727Samek BohuslavCZE5401:23:59-
18M262765Slivka MilošCZE5701:27:14-
19M26447Kalát JosefCZE5601:27:20-
20M266591Drozd JiříCZE5701:27:49-
21M273119Kravčík MiroslavCZE5301:28:55-
22M274331Kravčík KarelCZE5601:29:12-
23M28322Flídr JanCZE5701:31:05-
26M2947Mach VáclavCZE5501:33:03-
27M295730Šlégr JiříCZE5401:33:04-
29M2115432Novák TomášCZE5501:37:53-
31M2129577Kožáni PavelCZE5601:41:15-
33M2132133Klimeš BedřichCZE5601:41:55-
34M2143779Grofta JiříCZE5501:43:25-
37M2156342Milt JiříCZE5401:45:06-
38M2165743Kučera ZdeněkCZE5501:47:18-
40M2181572Slováček JaroslavCZE5401:50:30-
41M218313Tylš JaroslavCZE5301:50:54-
Muži 50 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316775Lyznicki ZigmundPOL5101:18:04-
2M320363Cowie DouglasGBR5301:19:15-
3M322636Puchner AloisAUT5201:19:19-
6M338123Korytár JánCZE5201:21:36-
7M344135Slaměný OldřichCZE5201:22:36-
8M360600Vojáček PavelCZE5101:26:40-
10M36534Kober JosefCZE5001:27:48-
14M375418Červ MiloslavCZE5001:29:28-
15M376116Ganaj KarelCZE5101:29:31-
16M377114Křenek FrantišekCZE4901:29:52-
18M381760Čižmar PetrCZE4901:30:51-
19M39017Farář JaroslavCZE5001:32:06-
21M39711Stibor MilanCZE5001:34:11-
22M3100576Pitter VladimírCZE5001:34:31-
29M3130587Krumer MiroslavCZE4901:41:39-
37M3164737Kubíček PavelCZE5301:47:14-
41M3182337Kozel KarelCZE5201:50:50-
43M31911Špidla VladimírCZE5101:56:38-
47M3204338Sedláček PavelCZE5302:08:06-
Muži 55 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M426597Van Noten OmerBEL4701:19:39-
2M429698Gavrilov AlexeiRUS4801:19:52-
3M430639Steiner HeinzAUT4401:19:58-
16M411710Lanta JiříCZE4401:38:11-
17M4119120Chocholouš DaliborCZE4601:39:08-
18M412271Kubíček FrantišekCZE4601:40:11-
22M4136782Volek IvoRýmařov4801:42:41-
25M4150138Sadílek OtaCZE4601:44:06-
27M4154568Šůcha VáclavCZE4601:44:37-
28M417589Hrstka MiroslavCZE4601:49:20-
29M41889Pitaš VladimírCZE4601:53:39-
33M4213143Průša JanCZE4502:24:10-
Muži 60 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M549254Koch WalterGER3901:24:15-
2M554700Kyun ValeriyRUS3901:25:29-
3M555689Sachkov VladimirRUS4001:25:49-
5M584139Šteinc LudvíkCZE4101:31:24-
7M58745Joch FrantišekCZE4101:31:45-
8M589423Janků LadislavCZE4201:31:54-
12M511429Loužecký MilošCZE4001:37:47-
19M5167329Hrubý MilanCZE3801:47:38-
20M517057Doležal StanislavCZE3801:48:13-
21M5173735Holý JosefCZE4101:49:18-
22M5174433Macháček JuliusCZE3801:49:19-
Muži 65 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M663437Libra JiříCZE3701:27:15-
2M686277Seeger HorstGER3801:31:42-
3M692268Helbig WolfgangGER3801:32:25-
6M6141333Hána KvětoslavCZE3701:43:13-
15M6206718Holub Josef Ing.CZE3702:11:09-
Muži 70 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7102697Burkov IgorRUS3301:35:08-
2M7134282Mielke AlfredGER3201:42:02-
3M7147279Hohmann LeoGER3301:43:54-
Muži 75 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8161290Agnoli SergioITA2601:46:49-
2M8197393Heeler GordonGBR2602:00:49-
3M8207531Kundig HansSUI2802:13:07-
5M82124Soukup JiříCZE2702:20:44-
7M8216741Oškera OldřichCZE2302:52:44-
Muži 80 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9205528Keller HeinrichSUI2002:10:47-
Muži 85 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX218289Olbrechts AlbertGER1502:58:33-
Ženy 35 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12313Boggiatto RobertaITA6701:24:14-
2Z14325Vinci DonatellaITA6501:27:27-
3Z19397Ridley SusanGBR6501:32:58-
5Z150733Málková AnnaCZE6301:54:01-
6Z158115Hrubá JanaCZE6402:00:07-
Ženy 40 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21555Dallenbach ChantalFRA6201:18:59-
2Z216428Jorová LudmilaCZE6201:37:38-
3Z219483González C. M. AngeleESP6001:38:03-
4Z223745Kubrová DagmarCZE6301:39:37-
5Z229103Zárubová JanaCZE5901:42:42-
9Z254435Nováková PavlaCZE5901:57:48-
Ženy 45 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3573Träve Anna MagretheNOR5501:28:42-
2Z310150Gebauer ElisabethGER5401:35:00-
3Z313596Hendrickx Vicky OctavieBEL5501:36:00-
9Z340141Koubková IlonaCZE5601:49:26-
10Z363739Hlavová SoňaCZE5702:13:38-
11Z364583Pláničková EvaCZE5402:15:10-
Ženy 50 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43544Gajic SteficaSUI4801:27:23-
2Z46324Soranzo LuciaITA4801:29:15-
3Z47162Muschler LianeGER5001:30:40-
6Z421416Grohová JaroslavaCZE5101:38:58-
7Z425137Novotná EvaCZE4801:41:17-
Ženy 55 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z58598Beelen JacquelineBEL4601:32:00-
2Z511548Luthi EmmiSUI4401:35:06-
3Z51451Knapen de Bode MariaNED4701:37:10-
7Z538736Janečková AnežkaCZE4701:48:27-
Ženy 60 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z624174Berghaus BärbelGER4001:41:11-
2Z627178Schneider EmmiGER4001:41:52-
3Z632410Lee ChristineGBR4101:44:44-
Ženy 65 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z747546Keller ErikaSUI3501:52:58-
2Z749551Weiss JuttaSUI3501:53:55-
3Z760185Willerts ElfriedeGER3602:01:16-
Ženy 70 (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z868547Kundig HelgaSUI2802:31:56-
Trať 21,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1153Voortman GerritNED6301:12:11-
1Z21555Dallenbach ChantalFRA6201:18:59-
2M12480Fuente Paramo Car. DeESP5901:12:21-
1Z12313Boggiatto RobertaITA6701:24:14-
1M23500Gonzáles José ManueESP5601:12:30-
1Z43544Gajic SteficaSUI4801:27:23-
3M1481Petronyuk ViktorUKR6001:14:20-
2Z14325Vinci DonatellaITA6501:27:27-
1Z3573Träve Anna MagretheNOR5501:28:42-
2M25136Siegel JosefCZE5801:14:58-
2Z46324Soranzo LuciaITA4801:29:15-
3M27200Hesselmann RolfGER5701:15:11-
3Z47162Muschler LianeGER5001:30:40-
1Z58598Beelen JacquelineBEL4601:32:00-
3Z19397Ridley SusanGBR6501:32:58-
2Z310150Gebauer ElisabethGER5401:35:00-
2Z511548Luthi EmmiSUI4401:35:06-
3Z313596Hendrickx Vicky OctavieBEL5501:36:00-
3Z51451Knapen de Bode MariaNED4701:37:10-
5M215592Němec OndřejCZE5701:17:33-
1M316775Lyznicki ZigmundPOL5101:18:04-
2Z216428Jorová LudmilaCZE6201:37:38-
11M11763Čechal JaroslavCZE6101:18:33-
3Z219483González C. M. AngeleESP6001:38:03-
2M320363Cowie DouglasGBR5301:19:15-
6Z421416Grohová JaroslavaCZE5101:38:58-
12M121573Vacarda VladimírCZE5901:19:19-
3M322636Puchner AloisAUT5201:19:19-
4Z223745Kubrová DagmarCZE6301:39:37-
1Z624174Berghaus BärbelGER4001:41:11-
7Z425137Novotná EvaCZE4801:41:17-
1M426597Van Noten OmerBEL4701:19:39-
2Z627178Schneider EmmiGER4001:41:52-
5Z229103Zárubová JanaCZE5901:42:42-
2M429698Gavrilov AlexeiRUS4801:19:52-
3M430639Steiner HeinzAUT4401:19:58-
3Z632410Lee ChristineGBR4101:44:44-
16M132113Šubert PetrCZE6201:20:23-
11M23784Malý JiříCZE5301:20:45-
6M338123Korytár JánCZE5201:21:36-
7Z538736Janečková AnežkaCZE4701:48:27-
18M139413Vanta JosefCZE6201:21:40-
9Z340141Koubková IlonaCZE5601:49:26-
13M241599Pechek VladimírCZE5701:22:00-
7M344135Slaměný OldřichCZE5201:22:36-
15M246570Borůvka JiříCZE5601:22:45-
1Z747546Keller ErikaSUI3501:52:58-
16M247111Tománek StanislavCZE5401:23:06-
17M248727Samek BohuslavCZE5401:23:59-
1M549254Koch WalterGER3901:24:15-
2Z749551Weiss JuttaSUI3501:53:55-
5Z150733Málková AnnaCZE6301:54:01-
23M153438Fohler DonaldCZE6301:24:58-
2M554700Kyun ValeriyRUS3901:25:29-
9Z254435Nováková PavlaCZE5901:57:48-
3M555689Sachkov VladimirRUS4001:25:49-
6Z158115Hrubá JanaCZE6402:00:07-
8M360600Vojáček PavelCZE5101:26:40-
3Z760185Willerts ElfriedeGER3602:01:16-
18M262765Slivka MilošCZE5701:27:14-
10Z363739Hlavová SoňaCZE5702:13:38-
1M663437Libra JiříCZE3701:27:15-
11Z364583Pláničková EvaCZE5402:15:10-
19M26447Kalát JosefCZE5601:27:20-
10M36534Kober JosefCZE5001:27:48-
20M266591Drozd JiříCZE5701:27:49-
7M166784Svitáková AlenaCZE6602:25:30-
1Z868547Kundig HelgaSUI2802:31:56-
25M169734Kunc JosefCZE6001:28:16-
21M273119Kravčík MiroslavCZE5301:28:55-
22M274331Kravčík KarelCZE5601:29:12-
14M375418Červ MiloslavCZE5001:29:28-
15M376116Ganaj KarelCZE5101:29:31-
16M377114Křenek FrantišekCZE4901:29:52-
26M18086Mecl KarelCZE6301:30:47-
18M381760Čižmar PetrCZE4901:30:51-
23M28322Flídr JanCZE5701:31:05-
5M584139Šteinc LudvíkCZE4101:31:24-
2M686277Seeger HorstGER3801:31:42-
7M58745Joch FrantišekCZE4101:31:45-
8M589423Janků LadislavCZE4201:31:54-
19M39017Farář JaroslavCZE5001:32:06-
3M692268Helbig WolfgangGER3801:32:25-
26M2947Mach VáclavCZE5501:33:03-
27M295730Šlégr JiříCZE5401:33:04-
21M39711Stibor MilanCZE5001:34:11-
22M3100576Pitter VladimírCZE5001:34:31-
1M7102697Burkov IgorRUS3301:35:08-
27M1111422Barbořák BohušCZE5901:37:30-
12M511429Loužecký MilošCZE4001:37:47-
29M2115432Novák TomášCZE5501:37:53-
16M411710Lanta JiříCZE4401:38:11-
29M111869Nečas JosefCZE5801:39:02-
17M4119120Chocholouš DaliborCZE4601:39:08-
18M412271Kubíček FrantišekCZE4601:40:11-
31M2129577Kožáni PavelCZE5601:41:15-
29M3130587Krumer MiroslavCZE4901:41:39-
33M2132133Klimeš BedřichCZE5601:41:55-
2M7134282Mielke AlfredGER3201:42:02-
22M4136782Volek IvoRýmařov4801:42:41-
31M1139126Profous PetrCZE5801:43:07-
6M6141333Hána KvětoslavCZE3701:43:13-
34M2143779Grofta JiříCZE5501:43:25-
3M7147279Hohmann LeoGER3301:43:54-
25M4150138Sadílek OtaCZE4601:44:06-
27M4154568Šůcha VáclavCZE4601:44:37-
37M2156342Milt JiříCZE5401:45:06-
32M1159783Kocman TomášCZE6101:46:37-
1M8161290Agnoli SergioITA2601:46:49-
37M3164737Kubíček PavelCZE5301:47:14-
38M2165743Kučera ZdeněkCZE5501:47:18-
19M5167329Hrubý MilanCZE3801:47:38-
20M517057Doležal StanislavCZE3801:48:13-
33M1171719Huťa PavelCZE6301:48:39-
21M5173735Holý JosefCZE4101:49:18-
22M5174433Macháček JuliusCZE3801:49:19-
28M417589Hrstka MiroslavCZE4601:49:20-
34M1176125Škrha JiříCZE6101:49:29-
40M2181572Slováček JaroslavCZE5401:50:30-
41M3182337Kozel KarelCZE5201:50:50-
41M218313Tylš JaroslavCZE5301:50:54-
29M41889Pitaš VladimírCZE4601:53:39-
43M31911Špidla VladimírCZE5101:56:38-
2M8197393Heeler GordonGBR2602:00:49-
47M3204338Sedláček PavelCZE5302:08:06-
1M9205528Keller HeinrichSUI2002:10:47-
15M6206718Holub Josef Ing.CZE3702:11:09-
3M8207531Kundig HansSUI2802:13:07-
5M82124Soukup JiříCZE2702:20:44-
33M4213143Průša JanCZE4502:24:10-
7M8216741Oškera OldřichCZE2302:52:44-
1MX218289Olbrechts AlbertGER1502:58:33-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód