Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME Úpice - kros

26.5.2003, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: ME Úpice - kros
  • datum konání: 26.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu ME Úpice - kros

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 40 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1181Petronyuk ViktorUKR6000:21:20-
2M12787Moravčík ZdeněkCZE6200:21:22-
3M13613Boner DominickIRL6100:22:24-
4M18573Vacarda VladimírCZE5900:23:49-
5M115425Neuvirt KarelCZE6200:24:27-
6M11867Kubeček LadislavCZE6200:24:45-
8M151747Matzner RadovanCZE6100:29:13-
Muži 45 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24427Kolínek FrantišekCZE5600:22:32-
2M2515Pechek FrantišekCZE5300:22:43-
3M2670Hellmich KarelCZE5800:22:55-
4M2774Matecha MiroslavCZE5500:23:08-
5M2982Krupka MilanCZE5600:23:57-
6M210599Pechek VladimírCZE5700:24:02-
8M2267Mach VáclavCZE5500:25:52-
9M22738Westrmaier JiříCZE5300:25:54-
10M229590Rock JanCZE5400:26:27-
11M23168Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:36-
12M237421Brunclík IvoCZE5800:27:12-
13M24388Musil LadislavCZE5600:27:43-
14M252779Krofta JiříCZE5500:29:16-
15M253109Černý VáclavCZE5700:29:22-
16M25414Bureš JindřichCZE5300:29:28-
18M26516Řezníček JaroslavCZE5300:32:21-
Muži 50 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311569Koreš ArnoštCZE5000:24:14-
2M313708Takountsev MikhailRUS5100:24:15-
3M314705Skotine LeonidRUS5000:24:23-
5M320740Půda JiříCZE5200:25:01-
6M32132Hovorka KarelCZE5100:25:03-
7M328348Binter KarelCZE5100:26:25-
9M33437Losman MiroslavCZE5100:26:49-
10M33517Farář JaroslavCZE5000:26:49-
11M340774Brzybohatý JosefCZE5000:27:21-
12M34485Trejbal KarelCZE5100:28:01-
13M34511Stibor MilanCZE5000:28:10-
16M370755Šimůnek JanCZE4900:33:30-
Muži 55 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M416698Gavrilov AlexeiRUS4800:24:38-
2M425625Ollitervo LauriFIN4600:25:50-
3M43050Kříž MilanCZE4600:26:32-
5M438754Melišík MilanCZE4700:27:17-
7M446138Sadílek OtaCZE4600:28:12-
11M468327Plecháček JiříCZE4400:32:42-
12M483143Průša JanCZE4500:39:55-
Muži 60 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M519536Scheiber KasparSUI3900:24:53-
2M523524Gajic VukasinSUI4200:25:31-
3M524602Fleetwood MilesSWE4100:25:31-
5M542139Šteinc LudvíkCZE4100:27:30-
8M561762Bradáč AloisCZE4000:31:42-
9M56664Prokůpek StanislavCZE4100:32:39-
10M581339Škoda KryštofCZE4100:39:10-
Muži 65 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M63646Fiala JaroslavCZE3800:26:51-
2M64921Hlusička JosefCZE3800:28:46-
3M664118Merta JaroslavCZE3500:32:10-
6M67599Černý ZdeněkCZE3500:37:00-
Muži 70 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75075Buchar JanCZE3300:28:56-
2M757697Burkov IgorRUS3300:30:07-
3M763601Pettersson ArneSWE3300:32:06-
4M769578Matzner KarelCZE2900:32:52-
6M774580Šťastný JaromírCZE3000:36:55-
Muži 75 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M880392Caddy JamesGBR2400:38:35-
2M882531Kundig HansSUI2800:39:32-
3M885585Cupánek JosefCZE2600:43:08-
4M8864Soukup JiříCZE2700:45:28-
Muži 80 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M978618Resl JindřichCZE2000:37:50-
Ženy 35 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12486Esteso Poves TeresaESP6300:25:50-
2Z13341Hanáková MiroslavaCZE6600:26:44-
3Z14334Stewartová MiriamCZE6400:27:00-
4Z112731Fruncová JanaCZE6400:30:08-
5Z121756Jirásková EvaCZE6400:32:58-
Ženy 40 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21667Pieczulis KrystynaPOL6200:25:54-
2Z27745Kubrová DagmarCZE6300:28:21-
3Z211428Jorová LudmilaCZE6200:29:36-
4Z23319Friebelová EvaCZE6200:39:00-
Ženy 45 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36439Paulů BlankaCZE5400:28:08-
2Z32236Vacková HanaCZE5600:33:09-
3Z335621Lehtonen TuijaFIN5600:40:53-
4Z3368Hylmarová EvaCZE5400:42:14-
Ženy 50 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45544Gajic SteficaSUI4800:27:23-
2Z48607Mc Creary MargaretIRL5200:28:38-
3Z49419Pokorná VěnceslavaCZE4800:28:58-
7Z419137Novotná EvaCZE4800:32:14-
Ženy 55 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z510127Raap ElishabethNED4700:29:08-
2Z513548Luthi EmmiSUI4400:30:08-
3Z517736Janečková AnežkaCZE4700:31:30-
4Z523579Ročňáková MiloslavaCZE4500:34:02-
4Z515343Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:15-
6Z52931Hovorková MilenaCZE4400:37:22-
Ženy 60 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z614603Fleetwood GudrunSWE4300:30:38-
2Z626567Sochorcová RůženaCZE4100:35:26-
3Z628543Forster HelenSUI4100:37:00-
Ženy 65 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z724551Weiss JuttaSUI3500:34:52-
2Z72730Ellingerová DanaCZE3800:36:15-
Ženy 70 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z737547Kundig HelgaSUI2800:47:59-
Ženy 75 (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z939541Dahinden MarianneSUI2400:53:29-
Trať 6,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21667Pieczulis KrystynaPOL6200:25:54-
1M1181Petronyuk ViktorUKR6000:21:20-
1Z12486Esteso Poves TeresaESP6300:25:50-
2M12787Moravčík ZdeněkCZE6200:21:22-
3M13613Boner DominickIRL6100:22:24-
2Z13341Hanáková MiroslavaCZE6600:26:44-
1M24427Kolínek FrantišekCZE5600:22:32-
3Z14334Stewartová MiriamCZE6400:27:00-
1Z45544Gajic SteficaSUI4800:27:23-
2M2515Pechek FrantišekCZE5300:22:43-
1Z36439Paulů BlankaCZE5400:28:08-
3M2670Hellmich KarelCZE5800:22:55-
4M2774Matecha MiroslavCZE5500:23:08-
2Z27745Kubrová DagmarCZE6300:28:21-
4M18573Vacarda VladimírCZE5900:23:49-
2Z48607Mc Creary MargaretIRL5200:28:38-
3Z49419Pokorná VěnceslavaCZE4800:28:58-
5M2982Krupka MilanCZE5600:23:57-
1Z510127Raap ElishabethNED4700:29:08-
6M210599Pechek VladimírCZE5700:24:02-
1M311569Koreš ArnoštCZE5000:24:14-
3Z211428Jorová LudmilaCZE6200:29:36-
4Z112731Fruncová JanaCZE6400:30:08-
2M313708Takountsev MikhailRUS5100:24:15-
2Z513548Luthi EmmiSUI4400:30:08-
1Z614603Fleetwood GudrunSWE4300:30:38-
3M314705Skotine LeonidRUS5000:24:23-
5M115425Neuvirt KarelCZE6200:24:27-
4Z515343Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:15-
1M416698Gavrilov AlexeiRUS4800:24:38-
3Z517736Janečková AnežkaCZE4700:31:30-
6M11867Kubeček LadislavCZE6200:24:45-
7Z419137Novotná EvaCZE4800:32:14-
1M519536Scheiber KasparSUI3900:24:53-
5M320740Půda JiříCZE5200:25:01-
6M32132Hovorka KarelCZE5100:25:03-
5Z121756Jirásková EvaCZE6400:32:58-
2Z32236Vacková HanaCZE5600:33:09-
4Z523579Ročňáková MiloslavaCZE4500:34:02-
2M523524Gajic VukasinSUI4200:25:31-
1Z724551Weiss JuttaSUI3500:34:52-
3M524602Fleetwood MilesSWE4100:25:31-
2M425625Ollitervo LauriFIN4600:25:50-
2Z626567Sochorcová RůženaCZE4100:35:26-
8M2267Mach VáclavCZE5500:25:52-
9M22738Westrmaier JiříCZE5300:25:54-
2Z72730Ellingerová DanaCZE3800:36:15-
7M328348Binter KarelCZE5100:26:25-
3Z628543Forster HelenSUI4100:37:00-
6Z52931Hovorková MilenaCZE4400:37:22-
10M229590Rock JanCZE5400:26:27-
3M43050Kříž MilanCZE4600:26:32-
11M23168Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:36-
4Z23319Friebelová EvaCZE6200:39:00-
9M33437Losman MiroslavCZE5100:26:49-
10M33517Farář JaroslavCZE5000:26:49-
3Z335621Lehtonen TuijaFIN5600:40:53-
1M63646Fiala JaroslavCZE3800:26:51-
4Z3368Hylmarová EvaCZE5400:42:14-
1Z737547Kundig HelgaSUI2800:47:59-
12M237421Brunclík IvoCZE5800:27:12-
5M438754Melišík MilanCZE4700:27:17-
1Z939541Dahinden MarianneSUI2400:53:29-
11M340774Brzybohatý JosefCZE5000:27:21-
5M542139Šteinc LudvíkCZE4100:27:30-
13M24388Musil LadislavCZE5600:27:43-
12M34485Trejbal KarelCZE5100:28:01-
13M34511Stibor MilanCZE5000:28:10-
7M446138Sadílek OtaCZE4600:28:12-
2M64921Hlusička JosefCZE3800:28:46-
1M75075Buchar JanCZE3300:28:56-
8M151747Matzner RadovanCZE6100:29:13-
14M252779Krofta JiříCZE5500:29:16-
15M253109Černý VáclavCZE5700:29:22-
16M25414Bureš JindřichCZE5300:29:28-
2M757697Burkov IgorRUS3300:30:07-
8M561762Bradáč AloisCZE4000:31:42-
3M763601Pettersson ArneSWE3300:32:06-
3M664118Merta JaroslavCZE3500:32:10-
18M26516Řezníček JaroslavCZE5300:32:21-
9M56664Prokůpek StanislavCZE4100:32:39-
11M468327Plecháček JiříCZE4400:32:42-
4M769578Matzner KarelCZE2900:32:52-
16M370755Šimůnek JanCZE4900:33:30-
6M774580Šťastný JaromírCZE3000:36:55-
6M67599Černý ZdeněkCZE3500:37:00-
1M978618Resl JindřichCZE2000:37:50-
1M880392Caddy JamesGBR2400:38:35-
10M581339Škoda KryštofCZE4100:39:10-
2M882531Kundig HansSUI2800:39:32-
12M483143Průša JanCZE4500:39:55-
3M885585Cupánek JosefCZE2600:43:08-
4M8864Soukup JiříCZE2700:45:28-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód