Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou, 9. ročník

4.5.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou, 9. ročník
  • datum konání: 4.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh Javorkou, 9. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2315Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:3511,00
2Ž2612Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:379,00
3Ž2826Rohalová KateřinaČeská Třebová9500:01:408,00
4Ž2951Štanclová EliškaBKVM Vysoké Mýto9400:01:417,00
5Ž21162Szlamová LucieČeská Třebová9400:01:446,00
6Ž21260Glaserová DominikaSKI Česká Třebová9500:01:455,00
7Ž221120Pecháčková NatálieSokol Česká Třebová9500:01:524,00
8Ž227101Pustajová Lenkaneregistrována9500:02:573,00
9Ž228128Hanušová MonikaČeská Třebová9400:03:472,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9400:01:2611,00
2M2217Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:269,00
3M2482Špičák MartinBrno9400:01:368,00
4M2524Jirsa AdamČeská Třebová9400:01:377,00
5M2752Pilnáček RadomírBKVM Vysoké Mýto9400:01:396,00
6M21077Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:415,00
7M21341Fohl MartinFK Česká Třebová9500:01:454,00
8M21461Záveský JanOrel Česká Třebová9500:01:463,00
9M2153Foff MichalČeská Třebová9500:01:472,00
10M21636Šplíchal LiborXXX9500:01:481,00
11M2178Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:01:490,00
12M218113Blažek TomášTIS Vilhelm F-M9400:01:500,00
13M21925Řehoř TomášČeská Třebová Parník9500:01:510,00
14M220134Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:520,00
15M22274Hajný Miroslavneregistrován9400:01:530,00
16M22376Chroust KubaISCAREX Česká Třebová9300:01:560,00
17M22478Chroust RobinISCAREX Česká Třebová9600:02:000,00
18M225139Kunst Davidneregistrován9500:02:040,00
19M22666Kosek MichalXXX9500:02:160,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3237Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:2011,00
2M33106Siegel JakubAC Choceň9200:02:209,00
3M3527Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:02:238,00
4M36131Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:247,00
5M38129Bartůněk DavidSki klub Česká Třebová9300:02:276,00
6M31220Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:325,00
7M31579Rufer DanielFK Česká Třebová9300:02:404,00
8M31659Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:02:413,00
9M3194Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:452,00
10M32285Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:02:491,00
11M32467Lešinger MilanČeská Třebová9200:02:550,00
12M32547Jiskra OndřejBKVM Vysoké Mýto9200:02:560,00
13M326130Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:02:590,00
14M3272Menšík DavidČeská Třebová9300:03:010,00
15M32845Němeček OndraFC Česká Třebová9300:03:090,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3192Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:1811,00
2Ž34119Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:02:219,00
3Ž3796Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:268,00
4Ž3993Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:02:297,00
5Ž31097Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:02:296,00
6Ž31194Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:305,00
7Ž31395Voleská VeronikaSKI Česká Třebová9200:02:344,00
8Ž31456Smoláková ValérieBKVM Vysoké Mýto9300:02:393,00
9Ž31798Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:02:432,00
10Ž3186Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:451,00
11Ž320136Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:02:460,00
12Ž3217Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:470,00
13Ž32313Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:490,00
14Ž32916Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:130,00
15Ž33073Hajná LenkaZŠ Habrmanova Č.T.9200:03:440,00
16Ž33129Rohalová VeronikaČeská Třebová9200:03:520,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM489Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:3011,00
2ŽM590Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:349,00
3ŽM634Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:03:368,00
4ŽM7138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:507,00
5ŽM891Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:516,00
6ŽM1139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:535,00
7ŽM1472Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:574,00
8ŽM1571Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:023,00
9ŽM1638Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:142,00
10ŽM1781Fišerová MonikaČeská Třebová9000:04:141,00
11ŽM2050Štanclová HanaBKVM Vysoké Mýto9100:04:270,00
12ŽM2440Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:05:200,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1111Večeře TomášAtletika Polička9000:03:1511,00
2MM2115Tománek FilipAtletika Polička9000:03:229,00
3MM384Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:308,00
4MM9125Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:03:527,00
5MM1058Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:03:526,00
6MM12100Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:03:565,00
7MM135Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:564,00
8MM1868Lešinger EduardČeská Třebová9000:04:193,00
9MM19118Všetula IvoZŠ Nádražní Č.T.9100:04:212,00
10MM2180Novák TomášČeská Třebová9100:04:371,00
11MM22135Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:04:390,00
12MM23108Rákosník TomášXXX9100:04:400,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1110Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:0311,00
2ŽS422Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:05:379,00
3ŽS599Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:05:538,00
4ŽS6141Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:587,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1107Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:2611,00
2MS2112Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:269,00
3MS310Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:06:368,00
4MS4114Víšek MartinAtletika Polička8800:06:377,00
5MS59Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:476,00
6MS6109Červ JakubAtletika Polička8900:06:525,00
7MS769Zavřel JiříAC Choceň8900:07:084,00
8MS870Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:083,00
9MS9117Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:07:552,00
Dorostenci staršíi 16-17 let (trať 2500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1142Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:07:4711,00
2MD2140Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:07:539,00
3MD3143Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:08:018,00
4MD4148Hordějčuk VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí8700:08:267,00
5MD511Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:08:366,00
6MD632Novotný MichalATC Nekoř8700:09:005,00
7MD7116Siegel JosefAC Choceň8600:09:074,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 1500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD2147Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:05:1711,00
2ŽD3149Čechalová HanaTS Letohrad8600:05:309,00
3ŽD7144Novotná PavlaTis Vilhelm F-M8600:06:248,00
4ŽD8145Janďourková RadkaTis Vilhelm F-M8700:06:387,00
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9400:01:2611,00
2M2217Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:269,00
1Ž2315Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:3511,00
3M2482Špičák MartinBrno9400:01:368,00
4M2524Jirsa AdamČeská Třebová9400:01:377,00
2Ž2612Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:379,00
5M2752Pilnáček RadomírBKVM Vysoké Mýto9400:01:396,00
3Ž2826Rohalová KateřinaČeská Třebová9500:01:408,00
4Ž2951Štanclová EliškaBKVM Vysoké Mýto9400:01:417,00
6M21077Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:415,00
5Ž21162Szlamová LucieČeská Třebová9400:01:446,00
6Ž21260Glaserová DominikaSKI Česká Třebová9500:01:455,00
7M21341Fohl MartinFK Česká Třebová9500:01:454,00
8M21461Záveský JanOrel Česká Třebová9500:01:463,00
9M2153Foff MichalČeská Třebová9500:01:472,00
10M21636Šplíchal LiborXXX9500:01:481,00
11M2178Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:01:490,00
12M218113Blažek TomášTIS Vilhelm F-M9400:01:500,00
13M21925Řehoř TomášČeská Třebová Parník9500:01:510,00
14M220134Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:520,00
7Ž221120Pecháčková NatálieSokol Česká Třebová9500:01:524,00
15M22274Hajný Miroslavneregistrován9400:01:530,00
16M22376Chroust KubaISCAREX Česká Třebová9300:01:560,00
17M22478Chroust RobinISCAREX Česká Třebová9600:02:000,00
18M225139Kunst Davidneregistrován9500:02:040,00
19M22666Kosek MichalXXX9500:02:160,00
8Ž227101Pustajová Lenkaneregistrována9500:02:573,00
9Ž228128Hanušová MonikaČeská Třebová9400:03:472,00
Trať 800 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3192Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:1811,00
1M3237Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:2011,00
2M33106Siegel JakubAC Choceň9200:02:209,00
2Ž34119Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:02:219,00
3M3527Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:02:238,00
4M36131Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:247,00
3Ž3796Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:268,00
5M38129Bartůněk DavidSki klub Česká Třebová9300:02:276,00
4Ž3993Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:02:297,00
5Ž31097Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:02:296,00
6Ž31194Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:305,00
6M31220Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:325,00
7Ž31395Voleská VeronikaSKI Česká Třebová9200:02:344,00
8Ž31456Smoláková ValérieBKVM Vysoké Mýto9300:02:393,00
7M31579Rufer DanielFK Česká Třebová9300:02:404,00
8M31659Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:02:413,00
9Ž31798Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:02:432,00
10Ž3186Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:451,00
9M3194Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:452,00
11Ž320136Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:02:460,00
12Ž3217Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:470,00
10M32285Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:02:491,00
13Ž32313Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:490,00
11M32467Lešinger MilanČeská Třebová9200:02:550,00
12M32547Jiskra OndřejBKVM Vysoké Mýto9200:02:560,00
13M326130Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:02:590,00
14M3272Menšík DavidČeská Třebová9300:03:010,00
15M32845Němeček OndraFC Česká Třebová9300:03:090,00
14Ž32916Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:130,00
15Ž33073Hajná LenkaZŠ Habrmanova Č.T.9200:03:440,00
16Ž33129Rohalová VeronikaČeská Třebová9200:03:520,00
Trať 1000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1111Večeře TomášAtletika Polička9000:03:1511,00
2MM2115Tománek FilipAtletika Polička9000:03:229,00
3MM384Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:308,00
1ŽM489Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:3011,00
2ŽM590Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:349,00
3ŽM634Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:03:368,00
4ŽM7138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:507,00
5ŽM891Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:516,00
4MM9125Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:03:527,00
5MM1058Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:03:526,00
6ŽM1139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:535,00
6MM12100Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:03:565,00
7MM135Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:564,00
7ŽM1472Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:574,00
8ŽM1571Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:023,00
9ŽM1638Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:142,00
10ŽM1781Fišerová MonikaČeská Třebová9000:04:141,00
8MM1868Lešinger EduardČeská Třebová9000:04:193,00
9MM19118Všetula IvoZŠ Nádražní Č.T.9100:04:212,00
11ŽM2050Štanclová HanaBKVM Vysoké Mýto9100:04:270,00
10MM2180Novák TomášČeská Třebová9100:04:371,00
11MM22135Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:04:390,00
12MM23108Rákosník TomášXXX9100:04:400,00
12ŽM2440Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:05:200,00
Trať 1500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1110Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:0311,00
1ŽD2147Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:05:1711,00
2ŽD3149Čechalová HanaTS Letohrad8600:05:309,00
2ŽS422Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:05:379,00
3ŽS599Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:05:538,00
4ŽS6141Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:587,00
3ŽD7144Novotná PavlaTis Vilhelm F-M8600:06:248,00
4ŽD8145Janďourková RadkaTis Vilhelm F-M8700:06:387,00
Trať 2000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1107Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:2611,00
2MS2112Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:269,00
3MS310Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:06:368,00
4MS4114Víšek MartinAtletika Polička8800:06:377,00
5MS59Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:476,00
6MS6109Červ JakubAtletika Polička8900:06:525,00
7MS769Zavřel JiříAC Choceň8900:07:084,00
8MS870Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:083,00
9MS9117Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:07:552,00
Trať 2500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1142Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:07:4711,00
2MD2140Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:07:539,00
3MD3143Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:08:018,00
4MD4148Hordějčuk VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí8700:08:267,00
5MD511Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:08:366,00
6MD632Novotný MichalATC Nekoř8700:09:005,00
7MD7116Siegel JosefAC Choceň8600:09:074,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód