Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku, 5. ročník

2.5.2003, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku, 5. ročník
  • datum konání: 2.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Žamberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh na Rozálku, 5. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 10-11 let (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321155Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:4411,00
2M334165Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:029,00
3M340172Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:098,00
4M3431Řehák AdamKB Letohrad9200:04:117,00
5M344307Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:116,00
6M345124Siegel JakubAC Choceň9200:04:115,00
7M347306Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:134,00
8M34877Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:1511,00
9M35515Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:04:233,00
10M3692Exler LiborŽamberk9200:04:422,00
11M37098Bříza VáclavŽamberk9300:04:441,00
12M37278Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:450,00
13M373110Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:450,00
14M37620Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:490,00
15M377103Lukes MatějSokol Žamberk9400:04:509,00
16M381302Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:540,00
17M385104Hlaváč JanSK Žamberk9400:05:018,00
18M388164Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:050,00
19M389198Suchodol JiříŽamberk9200:05:080,00
20M39057Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:05:137,00
21M39581Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:05:236,00
22M3993Petrlák DanielŽamberk9200:05:370,00
23M31014Kovář RadimŽamberk9300:05:380,00
24M310523Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:455,00
25M3108310Suchodol Mikulᚎamberk9800:06:494,00
26M3112114Kalous PatrikŽamberk9800:07:313,00
27M31139Morávek PavelŽamberk9900:11:582,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž319152Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:4211,00
2Ž325153Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:529,00
3Ž332158Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:018,00
4Ž340160Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:097,00
5Ž342157Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:116,00
6Ž346162Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:04:135,00
7Ž35017Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:184,00
8Ž353166Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:04:203,00
9Ž36433Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:362,00
10Ž36779Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:391,00
11Ž37834Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:500,00
12Ž382106Drtilová EvaŽamberk9300:04:560,00
13Ž384193Faltová Ingridneregistrována9200:04:590,00
14Ž38630Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:020,00
15Ž387115Drtilová PetraŽamberk9200:05:030,00
16Ž39332Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:05:1911,00
17Ž39431Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:05:209,00
18Ž397305Novotná DoraŽamberk9700:05:278,00
19Ž3100137Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:377,00
20Ž3103105Trejtnarová DominikaŽamberk9400:05:406,00
21Ž310429Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:440,00
22Ž310524Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:05:455,00
23Ž3107111Kladivová ŠárkaŽamberk9300:06:030,00
24Ž310964Šemberová TerezaŽamberk9700:07:184,00
25Ž3110184Pavelcová LindaŽamberk9500:07:283,00
26Ž3111183Strnadová ZuzanaŽamberk9500:07:282,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM22154Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:4711,00
2ŽM31159Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:009,00
3ŽM5239Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:208,00
4ŽM58139Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:277,00
5ŽM60169Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:286,00
6ŽM61117Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:305,00
7ŽM63118Válková MarcelaSK Žamberk9100:04:354,00
8ŽM65170Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:393,00
9ŽM66161Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:392,00
10ŽM71173Festová LucieŽamberk9100:04:441,00
11ŽM74174Šmídová Lucieneregistrována9100:04:470,00
12ŽM75133Novotná VendulaŽamberk9000:04:470,00
13ŽM80109Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:540,00
14ŽM83136Řeháková BáraŽamberk9000:04:590,00
15ŽM91135Langerová KristýnaŽamberk9000:05:150,00
16ŽM92116Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:190,00
17ŽM9694Výprachtická Šárkaneregistrována9000:05:250,00
18ŽM9793Pachlová Veronikaneregistrována9000:05:270,00
19ŽM102112Matějíčková LucieŽamberk9000:05:390,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM20303Vágner AlešKB Letohrad9000:03:4311,00
2MM2347Faltus LukášKB Letohrad9000:03:479,00
3MM2448Exler OndřejKB Letohrad9000:03:488,00
4MM2695Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:557,00
5MM2745Vávra VlastimilKB Letohrad9100:03:556,00
6MM2818Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:585,00
7MM2944Novotný JanKB Letohrad9000:03:594,00
8MM3046Ďuran TomášKB Letohrad9100:03:593,00
9MM3340Exler KamilKB Letohrad9000:04:012,00
10MM4958Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:161,00
11MM51119Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:180,00
12MM5416Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:210,00
13MM5611Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:250,00
14MM5719Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:260,00
15MM6235Šembera JiříKB Letohrad9100:04:340,00
16MM79108Hlaváč PetrŽamberk9000:04:530,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS12149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:3611,00
2ŽS18151Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:389,00
3ŽS59168Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:04:278,00
4ŽS68167Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:407,00
Žáci starší 14-15 let (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS2150Víšek MartinAtletika Polička8800:03:1411,00
2MS4145Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:159,00
3MS528Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:158,00
4MS727Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:187,00
5MS8146Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:236,00
6MS9131Červ JakubAtletika Polička8900:03:255,00
7MS11128Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:314,00
8MS1343Kristejn LukášKB Letohrad8900:03:363,00
9MS16127Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:382,00
10MS35163Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:04:041,00
11MS3649Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:050,00
12MS3897Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:04:090,00
Dorostenci 16-17 let (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1189Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:0111,00
2MD326Kaláb MilošABK Bravo Jablonné nad Orlicí8600:03:149,00
3MD625Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:178,00
4MD10125Siegel JosefAC Choceň8600:03:277,00
5MD1496Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:03:376,00
6MD1586Novotný MichalATC Nekoř8700:03:375,00
7MD17141Řemínek MatějAC Choceň8600:03:384,00
Dorostenky 16-17 let (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD3790Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:0711,00
2ŽD3988Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:099,00
Trať 13,600 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1189Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:0111,00
1MA169Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:50:4630,00
2MA2127Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:51:0529,00
1MS2150Víšek MartinAtletika Polička8800:03:1411,00
3MA376Linhart RadekTJČZU Praha7600:52:5928,00
2MD326Kaláb MilošABK Bravo Jablonné nad Orlicí8600:03:149,00
1MB458Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:53:2720,00
2MS4145Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:159,00
4MA542Vodička JanSport Centrum Jičín8200:54:1527,00
3MS528Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:158,00
3MD625Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:178,00
5MA693Brýdl PavelHotárek Hronov8000:54:4326,00
4MS727Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:187,00
1MC712Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:55:0120,00
5MS8146Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:236,00
6MA860Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:2025,00
6MS9131Červ JakubAtletika Polička8900:03:255,00
7MA9153Martin JanCSB Team8000:56:3424,00
8MA1064Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:56:5823,00
4MD10125Siegel JosefAC Choceň8600:03:277,00
9MA11130Davídek DušanVrchlabí8100:57:0622,00
7MS11128Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:314,00
10MA1226Vodička JosefSportcentrum Jičín8000:58:3521,00
1ŽS12149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:3611,00
8MS1343Kristejn LukášKB Letohrad8900:03:363,00
11MA1345Friček MartinPlzeň7900:58:4420,00
12MA14154Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:59:0119,00
5MD1496Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:03:376,00
13MA1513Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:59:1118,00
6MD1586Novotný MichalATC Nekoř8700:03:375,00
14MA169Hochman FilipMercy Praha7300:59:1617,00
9MS16127Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:382,00
2MB1752Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:59:4619,00
7MD17141Řemínek MatějAC Choceň8600:03:384,00
2ŽS18151Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:389,00
15MA1865Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7501:00:2216,00
2MC19124Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:5319,00
1Ž319152Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:4211,00
3MB20117Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:01:0118,00
1MM20303Vágner AlešKB Letohrad9000:03:4311,00
1M321155Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:4411,00
16MA21126Cihlář DavidTTCentrum Praha7701:01:0915,00
1ŽM22154Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:4711,00
4MB22148Plašil MilanJičín5901:01:1217,00
5MB2395Pešek MilanConsys Dvůr Králové6001:01:1416,00
2MM2347Faltus LukášKB Letohrad9000:03:479,00
17MA2472Pour PavelCykloski Žitník6801:01:1614,00
3MM2448Exler OndřejKB Letohrad9000:03:488,00
2Ž325153Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:529,00
6MB25145Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:01:2215,00
4MM2695Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:557,00
18MA26132Čipera RadekSKI Radvanice6401:02:3213,00
5MM2745Vávra VlastimilKB Letohrad9100:03:556,00
19MA27147Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:02:5212,00
20MA2890Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:03:1611,00
6MM2818Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:585,00
3MC29119Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:03:2418,00
7MM2944Novotný JanKB Letohrad9000:03:594,00
8MM3046Ďuran TomášKB Letohrad9100:03:593,00
7MB30137Leplt JiříTT Miletice6101:03:3714,00
8MB3119Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:04:0713,00
2ŽM31159Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:009,00
3Ž332158Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:018,00
9MB3257Beliov PetrAlbrechtice6301:04:1512,00
4MC3397Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:04:3617,00
9MM3340Exler KamilKB Letohrad9000:04:012,00
2M334165Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:029,00
21MA3492Šrůtek DavidBKL Machov8001:04:4710,00
10MS35163Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:04:041,00
1MJ35138Leplt JiříSokol Nová Paka8501:04:5620,00
11MS3649Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:050,00
5MC36121Kober JosefW-STAF Vrchlabí5001:04:5916,00
6MC37146Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:05:1215,00
1ŽD3790Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:0711,00
12MS3897Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:04:090,00
22MA3887Novák ZdeněkSK Lob Nová Paka7701:05:149,00
1ZA3967Kynčlová DagmarJilemnice7201:05:1610,00
2ŽD3988Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:099,00
3M340172Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:098,00
4Ž340160Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:097,00
2MJ4066Janata MilanStračov8501:05:1919,00
10MB4115Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:05:3211,00
5Ž342157Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:116,00
23MA42139Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:05:438,00
11MB4355Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:5310,00
4M3431Řehák AdamKB Letohrad9200:04:117,00
24MA4444Keclík PavelTikov7001:06:567,00
5M344307Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:116,00
6M345124Siegel JakubAC Choceň9200:04:115,00
12MB4578Vávra MartinJiskra Hořice6301:07:039,00
6Ž346162Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:04:135,00
3MJ46129Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:07:0518,00
7M347306Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:134,00
4MJ4759Holas VáclavMnichovo Hradiště8601:07:1517,00
7MC48112Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:07:1814,00
8M34877Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:1511,00
10MM4958Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:161,00
1MD49115Šteinc LudvíkVrchlabí4101:07:3310,00
13MB5034Hynek PetrNové Město n. Metují6301:07:378,00
7Ž35017Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:184,00
11MM51119Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:180,00
14MB5149Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:07:447,00
2ZA52104Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:07:479,00
3ŽM5239Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:208,00
8Ž353166Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:04:203,00
25MA5353Kubíček MichalValdice7301:07:486,00
12MM5416Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:210,00
15MB5429Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:536,00
5MJ55131Rejfek LubošSKI Radvanice8701:07:5616,00
9M35515Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:04:233,00
6MJ56123Kozel MartinACPV Trutnov8901:08:0115,00
13MM5611Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:250,00
26MA57100Kuřík JanOrel Studenec6601:08:085,00
14MM5719Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:260,00
27MA58111Šubr PetrTT Lázně Bělohrad6501:08:104,00
27MA58149David PavelJaroměř7201:08:104,00
4ŽM58139Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:277,00
3ŽS59168Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:04:278,00
5ŽM60169Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:286,00
8MC6047Smola JosefOstrava5101:08:1113,00
9MC6180Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:08:1612,00
6ŽM61117Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:305,00
29MA6282Havlíček IvoLánov6601:09:002,00
15MM6235Šembera JiříKB Letohrad9100:04:340,00
7ŽM63118Válková MarcelaSK Žamberk9100:04:354,00
1ZB6320Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:09:2510,00
9Ž36433Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:362,00
16MB6484Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:09:295,00
7MJ65134Doležal TomášSKI Radvanice8501:10:0614,00
8ŽM65170Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:393,00
9ŽM66161Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:392,00
17MB6610Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:10:254,00
30MA67110Paďour MichalLázně Bělohrad6601:10:301,00
10Ž36779Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:391,00
31MA6827Rampas VáclavTPC Jičín6701:10:380,00
4ŽS68167Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:407,00
10M3692Exler LiborŽamberk9200:04:422,00
10MC6999Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:10:5411,00
11MC70118Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:1010,00
11M37098Bříza VáclavŽamberk9300:04:441,00
10ŽM71173Festová LucieŽamberk9100:04:441,00
32MA7114Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:11:180,00
12MC7294Flegl VlastimilBrtev5301:11:299,00
12M37278Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:450,00
13M373110Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:450,00
33MA7381Bešík JosefLékařský TRI klub Praha7301:11:400,00
13MC7463Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:008,00
11ŽM74174Šmídová Lucieneregistrována9100:04:470,00
12ŽM75133Novotná VendulaŽamberk9000:04:470,00
2MD75116Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:12:1210,00
14M37620Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:490,00
3MD7654Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:169,00
3ZA7774Mikásková MichaelaAC Vrchlabí7101:12:328,00
15M377103Lukes MatějSokol Žamberk9400:04:509,00
11Ž37834Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:500,00
14MC7835Mach LadislavSokol Lužany4701:12:357,00
34MA79128Peterka LuděkTJ Milovice6801:12:370,00
16MM79108Hlaváč PetrŽamberk9000:04:530,00
2ZB8075Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:12:3810,00
13ŽM80109Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:540,00
16M381302Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:540,00
15MC8189Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:12:576,00
16MC82106Bílek VratislavTJ Butoves4801:13:135,00
12Ž382106Drtilová EvaŽamberk9300:04:560,00
14ŽM83136Řeháková BáraŽamberk9000:04:590,00
4ZA83108Navrátilová LucieLoko Trutnov8001:13:217,00
35MA8411Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:13:250,00
13Ž384193Faltová Ingridneregistrována9200:04:590,00
1ŽJ8596Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:13:2910,00
17M385104Hlaváč JanSK Žamberk9400:05:018,00
36MA86156Šandera MartinPrachov7601:14:120,00
14Ž38630Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:020,00
15Ž387115Drtilová PetraŽamberk9200:05:030,00
3ZB8731Martinová EvaSokol Valteřice5801:14:209,00
5ZA8868Kynčlová JanaCyklo Špicar Jilemnice6901:14:276,00
18M388164Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:050,00
37MA893Šulc JanTeves Continental Jičín7001:14:480,00
19M389198Suchodol JiříŽamberk9200:05:080,00
38MA9077Čeřovský JanLázně Bělohrad7501:14:540,00
20M39057Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:05:137,00
15ŽM91135Langerová KristýnaŽamberk9000:05:150,00
8MJ91133Šimek JakubSKI Radvanice8601:15:0213,00
16ŽM92116Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:190,00
39MA92142Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:15:190,00
17MC9356Lerch VladislavŽST Olomouc4801:15:254,00
16Ž39332Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:05:1911,00
40MA94107Bíško JiříSkimax Jičín6401:15:330,00
17Ž39431Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:05:209,00
21M39581Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:05:236,00
18MC9573Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:463,00
41MA96135Kraus AlešŠtikov7201:15:480,00
17ŽM9694Výprachtická Šárkaneregistrována9000:05:250,00
42MA9779Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:16:060,00
18ŽM9793Pachlová Veronikaneregistrována9000:05:270,00
18Ž397305Novotná DoraŽamberk9700:05:278,00
4MD98114Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:16:078,00
43MA9951Pour MartinŠárovcova Lhota8201:16:180,00
22M3993Petrlák DanielŽamberk9200:05:370,00
44MA10025Woide MichaelNové Město pod Smrkem 01:16:23-
19Ž3100137Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:377,00
4ZB101144Vergeinerová EvaOsečná6201:17:018,00
23M31014Kovář RadimŽamberk9300:05:380,00
18MB102109Šubr PavelLázně Bělohrad5901:17:023,00
19ŽM102112Matějíčková LucieŽamberk9000:05:390,00
20Ž3103105Trejtnarová DominikaŽamberk9400:05:406,00
6ZA103140Fišerová DagmarLS Vrchlabí7501:17:035,00
5ZB10462Novotná EvaLetohrad4801:17:489,00
21Ž310429Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:440,00
19MB105103Fendrych TomášTenis Lázně Bělohrad5401:18:032,00
22Ž310524Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:05:455,00
24M310523Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:455,00
45MA10637Vasátko MartinMercy Praha7301:18:270,00
19MC107136Krejsa VáclavBering Praha5201:18:392,00
23Ž3107111Kladivová ŠárkaŽamberk9300:06:030,00
6ZB10898Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:258,00
25M3108310Suchodol Mikulᚎamberk9800:06:494,00
24Ž310964Šemberová TerezaŽamberk9700:07:184,00
46MA10950Trnka JiříŠárovcova Lhota7601:19:330,00
47MA110152Karel RadimLO Stará Paka7101:19:590,00
25Ž3110184Pavelcová LindaŽamberk9500:07:283,00
26Ž3111183Strnadová ZuzanaŽamberk9500:07:282,00
2ŽJ111122Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8401:20:079,00
26M3112114Kalous PatrikŽamberk9800:07:313,00
7ZA112143Kleplová EsterLS Vrchlabí7601:20:354,00
27M31139Morávek PavelŽamberk9900:11:582,00
8ZA11346Linhartová LadaSokol Plzeň8201:20:553,00
9MJ11488Dytrych MartinSK Lob Nová Paka8501:21:0212,00
48MA11536Kotyska JiříDEPRAG Jičín6701:21:110,00
10MJ1165Fišer VojtěchAtletika Jičín9101:21:3211,00
11MJ11771Svatoň JiříHořice8501:21:4510,00
20MB11822Buzek OldřichPraha6101:21:481,00
49MA11932Kutnar VladmírMlázovice8201:22:530,00
50MA1201Hoedl KarlMicrochip Vídeň - A6401:23:31-
20MC12185Novák KarelSK Lob Nová Paka5001:24:201,00
7ZB122102Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:397,00
21MB12370Svatoň JiříHořice8501:24:530,00
21MC124101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:140,00
22MC125120Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:25:420,00
22MB12686Dytrych DobroslavSK Lob Nová Paka5401:26:230,00
51MA1274Střelka HynekHaD Elektronika Čelákovice6801:26:430,00
52MA12843Keclík PetrTikov7001:26:500,00
5MD129113Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:27:027,00
23MB1306Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:27:240,00
9ZA131141Coubalová RadkaFC-LS Vrchlabí7601:27:262,00
10ZA132155Antošová MartinaSOKOL Nová Paka7601:27:591,00
24MB13391Záveský VojtěchLázně Bělohrad5601:28:180,00
11ZA13428Rampasová RenataTPC Jičín7101:28:440,00
53MA13516Gernat VladimírRonal Supersport tea Jičín7501:28:500,00
23MC13633Horčičko VratislavKonecchlumí4701:31:030,00
8ZB13783Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:31:366,00
6MD13861Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:33:069,00
54MA13941Romaniuk MilošSQS Vláknová optika Nová Paka6601:35:260,00
24MC140105Jandura PavelTJ Sokol Jičín4601:35:440,00
12MJ141125Fišer LadislavDVÚ Horní Maršov8701:36:479,00
7MD14248Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:36:598,00
25MC14338Quittner WilhelmSQS Vláknová optika Nová Paka5201:41:150,00
25MB14439Beyr PavelSQS Vláknová optika Nová Paka5501:41:200,00
55MA14517Vysloužil AlešRonal Supersport tea Jičín7101:41:340,00
56MA146151Skořepa JiříDvůr Králové7501:48:220,00
57MA147150Holeček MartinDvůr Králové7401:48:230,00
58MA1487Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:51:560,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 73%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Bezvadně zorganizovaný závod, trať, kterou si může zkusit vyběhnout každý i bez tréninku. O tom, že udělat běh tohoto typu byl dobrý nápad vypovídají určitě počty účastníků. Kdo mi zodpoví ale dilema: Je to Rozálka nebo Rozárka ?
astransky
nemá chybu
Dave.03

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód