Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Golčův Jeníkov, 19. ročník

20.4.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Golčův Jeníkov, 19. ročník
  • datum konání: 20.4.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nadační fond běhu MJK

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.4.2010Městem Jarmily Kratochvílové133
12.4.2009Golčův Jeníkov (neúplné)20

Statistika závodu Golčův Jeníkov, 19. ročník

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 153

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Štefko Robert683
Blasinski Artur742
Siegel Josef582
Málek Jaroslav462
Soukup Jiří272
Havránková Daniela822
Martincová Ivana632
Klimešová Jana702
Kratochvíl Miloš752
Smrčka Miloš542
Fiedler Jan562
Kamínková Petra732
Jirásková Eva642
Fousková Petra812
Tichý František662

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Štefko RobertBanská Bystrica6800:46:46-
2MA230Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:47:36-
3MA319Havlíček JanASK Slavia Praha7900:48:11-
4MA431Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí - Puma ČR7200:48:43-
8MA939Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:50:45-
29MA5013Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:01:19-
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8122Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:50:29-
2MB14125Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:52:57-
3MB15114Žižka RobertCountry Life Praha6100:53:09-
4MB16119Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:53:26-
7MB39117Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:50-
17MB1124Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:10:32-
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17164Čivrný JiříSlovan Liberec5300:53:31-
2MC24161Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:56:13-
3MC31173Švec MiroslavSokol Potštejn5200:57:40-
6MC48183Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:01:14-
17MC91165Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:08:04-
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43200Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:00:31-
2MD63201Zeman PavelKRB Chrudim4301:04:29-
3MD86207Novák ZdeněkJihlava3901:07:33-
9MD126204Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:45:19-
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19226Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:54:12-
2ZA25223Šádková IrenaAC Pardubice6900:56:18-
3ZA28227Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:57:01-
5ZA49229Vlčovská MartaAC Pardubice7601:01:18-
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB30243Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:57:38-
2ZB71244Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6601:05:35-
3ZB75241Žákovská AlenaAAC Brno6201:06:26-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Štefko RobertBanská Bystrica6800:46:46-
17MB1124Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:10:32-
2MA230Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:47:36-
3MA319Havlíček JanASK Slavia Praha7900:48:11-
4MA431Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí - Puma ČR7200:48:43-
1MB8122Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:50:29-
8MA939Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:50:45-
2MB14125Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:52:57-
3MB15114Žižka RobertCountry Life Praha6100:53:09-
4MB16119Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:53:26-
1MC17164Čivrný JiříSlovan Liberec5300:53:31-
1ZA19226Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:54:12-
2MC24161Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:56:13-
2ZA25223Šádková IrenaAC Pardubice6900:56:18-
3ZA28227Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:57:01-
1ZB30243Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:57:38-
3MC31173Švec MiroslavSokol Potštejn5200:57:40-
7MB39117Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:50-
1MD43200Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:00:31-
6MC48183Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:01:14-
5ZA49229Vlčovská MartaAC Pardubice7601:01:18-
29MA5013Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:01:19-
2MD63201Zeman PavelKRB Chrudim4301:04:29-
2ZB71244Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6601:05:35-
3ZB75241Žákovská AlenaAAC Brno6201:06:26-
3MD86207Novák ZdeněkJihlava3901:07:33-
17MC91165Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:08:04-
9MD126204Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:45:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód