Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Modřický pohár

1.3.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Modřický pohár
  • datum konání: 1.3.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Modřice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1143Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:46-
2MA222Palko AlešUNI Brno ASC Bučovice7100:31:24-
3MA3184Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:31:31-
11MA1376Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:32:35-
18MA21144Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:33:45-
20MA24141Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:34:01-
36MA47137Bielčik PetrLichkov7100:35:50-
72MA13774Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:42:35-
Muži B (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB790Horák PavelAHA Vyškov6100:32:04-
2MB10105Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:32:25-
3MB1926Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:29-
13MB52142Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:05-
24MB84113Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:38:35-
49MB164145Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:07-
Muži C (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3653Koreš ArnoštAC Maraton Kučera Třebíč5000:35:00-
2MC5187Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:36:03-
3MC59119Kaše JaroslavSokol Tetčice5300:36:37-
14MC122146Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:37-
22MC142136Krumer MiroslavOstrov4900:43:02-
29MC16875Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:45:51-
Trať 9,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1143Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:46-
2MA222Palko AlešUNI Brno ASC Bučovice7100:31:24-
3MA3184Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:31:31-
1MB790Horák PavelAHA Vyškov6100:32:04-
2MB10105Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:32:25-
11MA1376Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:32:35-
3MB1926Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:29-
18MA21144Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:33:45-
20MA24141Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:34:01-
1MC3653Koreš ArnoštAC Maraton Kučera Třebíč5000:35:00-
36MA47137Bielčik PetrLichkov7100:35:50-
2MC5187Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:36:03-
13MB52142Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:05-
3MC59119Kaše JaroslavSokol Tetčice5300:36:37-
24MB84113Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:38:35-
14MC122146Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:37-
72MA13774Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:42:35-
22MC142136Krumer MiroslavOstrov4900:43:02-
49MB164145Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:07-
29MC16875Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:45:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód