Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Závod klasickou technikou - Česká Třebová 2003

8.2.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Závod klasickou technikou - Česká Třebová 2003
  • datum konání: 8.2.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Závod klasickou technikou - Česká Třebová 2003

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2235Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:21-
2M2340Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:26-
3M2636Adamec MarekTJ Spartak OEZ Letohrad9300:04:47-
4M2733Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:04:54-
4M2742Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:54-
6M21031Velič LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9300:05:12-
7M21137Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:05:14-
8M21334Vondra DavidTJ Spartak OEZ Letohrad9400:05:21-
9M21638Adamec PavelTJ Spartak OEZ Letohrad9300:05:30-
10M21943Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:05:42-
11M22144Rýznar MichalTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:05:52-
12M22241Laňka FrantišekTJ Spartak OEZ Letohrad9400:06:01-
Žákyně mladší (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3165Rýznarová MarkétaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:07:14-
1Ž3152Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:07:14-
3Ž3364Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:07:49-
4Ž3454Havlová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9100:08:07-
5Ž3563Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:08:15-
6Ž3667Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:08:19-
7Ž3762Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:08:43-
8Ž3866Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:08:54-
9Ž3955Šponarová LucieSK Žamberk9100:09:47-
Žáci mladší (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Vávra VlastimilTJ Spartak OEZ Letohrad9100:11:14-
2M3284Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:11:35-
3M3387Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:12:05-
4M3493Ďuran TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9100:12:22-
5M3695Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:12:52-
6M3881Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:13:00-
7M31089Šembera JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9100:13:16-
8M31194Marx VítTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:13:20-
9M31692Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:13:37-
10M31985Hlava JiříTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:15:26-
11M32082Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:31-
12M32186Novotný ŠtěpánSK Žamberk9200:17:50-
Žákyně starší (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5112Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:12:31-
2ŽS7107Vacková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:12:53-
3ŽS8109Krejsová TerezaTJ Spartak OEZ Letohrad8900:13:00-
4ŽS12108Stempelová AnetaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:13:21-
5ŽS13111Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:13:27-
6ŽS14102Seidlová BarboraTJ Spartak OEZ Letohrad8900:13:31-
7ŽS15104Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:13:32-
8ŽS17105Škodová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:14:11-
9ŽS18110Lipenská RadkaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:14:37-
Žáci starší (trať 4 km - žlutá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1130Zatloukal MarekTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:14:41-
2MS2125Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:50-
3MS3124Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:19-
4MS4133Poláček AntonínTJ Spartak OEZ Letohrad8900:15:45-
5MS5129Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:16:09-
6MS6128Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:16:10-
7MS7123Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:16:24-
8MS8132Exler OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9000:16:47-
9MS9134Horák TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:17:25-
Dorostenky mladší (trať 4 km - žlutá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
19144Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad8800:17:25-
Dorostenci mladší (trať 5 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1151Žďárek RomanTJ Spartak OEZ Letohrad8800:17:50-
2DM4153Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:21:36-
Dorostenky starší (trať 5 km - oranžová)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci starší (trať 7 km - oranžová+zelená)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy a juniorky (trať 5 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2182Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:19:10-
2ZJ3183Křoustková VendulaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:20:02-
3ZJ5181Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:27:44-
Muži a junioři (trať 15 km - 3x oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1194Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:47:04-
2MJ2199Křoustek MartinTJ PoRKERT Skuhrov n. B.7800:47:28-
3MJ3192Doleček MartinSK Žamberk7300:47:33-
4MJ4191Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:49:43-
5MJ5197Janeček JiříSKI Klub Česká Třebová7400:51:37-
6MJ6195Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová8200:54:43-
7MJ7196Smolák VojtěchSKI Klub Česká Třebová7400:55:07-
8MJ8193Kalous PetrSK Žamberk7700:55:55-
Muži nad 40 let (trať 10 km - 2x oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1214Knápek LadislavARECO Hradec Králové6100:33:29-
2MB2213Kavka JiříTJ Spartak OEZ Letohrad5900:36:37-
3MB3212Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:36:40-
4MB4219Koblížek JindřichSK Žamberk4800:37:04-
5MB5217Křoustek KarelTJ PoRKERT Skuhrov n. B.4800:37:08-
6MB6215Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:38:20-
7MB7220Jandejsek ZdeněkTJ Spartak OEZ Letohrad6100:38:26-
8MB8211Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:40:07-
9MB9216Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:41:02-
10MB10218Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:46:25-
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3165Rýznarová MarkétaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:07:14-
1Ž3152Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:07:14-
3Ž3364Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:07:49-
4Ž3454Havlová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9100:08:07-
5Ž3563Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:08:15-
6Ž3667Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:08:19-
7Ž3762Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:08:43-
8Ž3866Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:08:54-
9Ž3955Šponarová LucieSK Žamberk9100:09:47-
Trať 4 km - žlutá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1130Zatloukal MarekTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:14:41-
2MS2125Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:50-
3MS3124Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:19-
4MS4133Poláček AntonínTJ Spartak OEZ Letohrad8900:15:45-
5MS5129Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:16:09-
6MS6128Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:16:10-
7MS7123Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:16:24-
8MS8132Exler OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9000:16:47-
19144Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad8800:17:25-
9MS9134Horák TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:17:25-
Trať 5 km - oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1151Žďárek RomanTJ Spartak OEZ Letohrad8800:17:50-
1ZJ2182Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:19:10-
2ZJ3183Křoustková VendulaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:20:02-
2DM4153Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:21:36-
3ZJ5181Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:27:44-
Trať 10 km - 2x oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1214Knápek LadislavARECO Hradec Králové6100:33:29-
2MB2213Kavka JiříTJ Spartak OEZ Letohrad5900:36:37-
3MB3212Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:36:40-
4MB4219Koblížek JindřichSK Žamberk4800:37:04-
5MB5217Křoustek KarelTJ PoRKERT Skuhrov n. B.4800:37:08-
6MB6215Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:38:20-
7MB7220Jandejsek ZdeněkTJ Spartak OEZ Letohrad6100:38:26-
8MB8211Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:40:07-
9MB9216Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:41:02-
10MB10218Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:46:25-
Trať 15 km - 3x oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1194Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:47:04-
2MJ2199Křoustek MartinTJ PoRKERT Skuhrov n. B.7800:47:28-
3MJ3192Doleček MartinSK Žamberk7300:47:33-
4MJ4191Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:49:43-
5MJ5197Janeček JiříSKI Klub Česká Třebová7400:51:37-
6MJ6195Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová8200:54:43-
7MJ7196Smolák VojtěchSKI Klub Česká Třebová7400:55:07-
8MJ8193Kalous PetrSK Žamberk7700:55:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód