Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. ročník, Mikulášský běh (Pardubice)

30.11.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. ročník, Mikulášský běh (Pardubice)
  • datum konání: 30.11.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AFK SKP Pardubice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 5. ročník, Mikulášský běh (Pardubice)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3111Auersvald MilošSprint Čáslav9200:04:10-
2M3132Seidl JakubLoko OB Pardubice9100:04:14-
3M3183Richter JakubAFK SKP Pardubice9200:04:21-
4M3264Kuthan TomášAFK SKP Pardubice9200:04:39-
5M3355Beran DavidAFK SKP Pardubice9200:05:09-
6M3376Linhart PetrAFK SKP Pardubice9400:05:21-
Žákyně nejmladší (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3157Procházková KláraLoko OB Pardubice9400:04:16-
2Ž3238Dostálová AnetaPardubice9400:04:30-
3Ž3249Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:04:31-
4Ž32510Bahníková MichaelaAFK SKP Pardubice9100:04:33-
5Ž32711Turková PavlínaAFK SKP Pardubice9200:04:40-
6Ž32912Čokrtová KateřinaTTC Český Brod9400:04:50-
7Ž33013Rousová PavlaLoko OB Pardubice9100:04:56-
8Ž33114Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:04:57-
9Ž33215Chvojková BarboraAFK SKP Pardubice9200:04:59-
10Ž33316Zdražilová TerezaAFK SKP Pardubice9100:05:03-
11Ž33817Heřmanová BlankaAFK SKP Pardubice9100:05:31-
12Ž33918Křivková DenisaAFK SKP Pardubice9100:05:32-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM629Marešová MichaelaAC Pardubice8900:03:47-
2ŽM730Procházková MichaelaAFK SKP Pardubice8900:03:48-
3ŽM931Knapová JanaLokomotiva Pardubice9000:04:03-
4ŽM1032Štechová EditaAFK SKP Pardubice8900:04:07-
5ŽM1233Čeřenská MichaelaAFK SKP Pardubice9000:04:12-
6ŽM1434Bolechová AnežkaLoko OB Pardubice9000:04:15-
7ŽM1635Lennerová HanaLoko OB Pardubice8900:04:19-
8ŽM1936Kopecká RadkaAFK SKP Pardubice8900:04:22-
9ŽM2037Kiacová ZuzanaLoko OB Pardubice8900:04:24-
10ŽM2238Nádvorníková TerezaLoko OB Pardubice8900:04:25-
11ŽM2839Weissbauerová DagmarLoko OB Pardubice8900:04:45-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM119Červ JakubAtletika Polička8900:03:34-
2MM220Večeře TomášAtletika Polička9000:03:35-
3MM321Čokrt VáclavTTC Český Brod8900:03:37-
4MM422Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:03:39-
5MM523Karas MartinAFK SKP Pardubice8900:03:42-
6MM824Trávníček LukášAtletika Polička8900:03:51-
7MM1725Gregor JosefLoko OB Pardubice9000:04:20-
8MM2026Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:04:24-
9MM3427Hajník PavelLoko OB Pardubice9000:05:06-
10MM3628Nohýnek MartinZŠ Reslova8900:05:16-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS545Picková ZdenaŠAK Chrudim8800:07:19-
2ŽS746Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:42-
3ŽS847Kopecká NelaAC Pardubice8700:08:04-
4ŽS948Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:08:14-
5ŽS1049Čokrtová EvaTTC Český Brod8800:08:25-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS140Martínek PetrAC Pardubice8700:06:32-
2MS241Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:35-
3MS342Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:36-
4MS443Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:04-
5MS644Víšek MartinAtletika Polička8800:07:28-
Dorostenci 16-17 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD150Jakoubek JiříAC Pardubice8600:09:15-
2MD251Lorenc TomášAC Pardubice8600:09:19-
3MD352Vlach LukášAFK Chrudim8500:10:08-
4MD453Bolech FilipLoko OB Pardubice8600:10:52-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD654Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:13:03-
Muži A (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:18:30-
2MA257Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:18:43-
3MA558Čivrný JiříSlovan Liberec8000:19:22-
4MA654Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:19:32-
5MA959Waraus DavidRBK Praha7900:19:44-
6MA1060Doucha JiříStart Náchod7100:19:48-
7MA1161Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:19:58-
8MA1362Jelínek JaromírTřemošnice7700:20:37-
9MA1663Mocek TomášAC Pardubice7900:21:00-
10MA2064Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:21:50-
11MA2465Tomšů PetrMlýn Janderov6400:22:33-
12MA2966Jirásko LubomírTT Pardubice7100:23:07-
13MA3355Meduna JosefTřemošnice8300:24:16-
14MA3667Jirásko DušanTT Pardubice7300:24:23-
15MA4368Svoboda DavidSNB Praha7800:26:32-
Muži B (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB369Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:18:52-
2MB470Čivrný JiříSlovan Liberec5300:19:12-
3MB871Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:19:39-
4MB1272Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:20:30-
5MB1473Schaffer PetrMlýn Janderov6000:20:40-
6MB1874Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:21:15-
7MB1975Ryzner MiroslavTT Pardubice6100:21:42-
8MB2176Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:52-
9MB2277Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:22:03-
10MB2378Potůček JiříVelké Přítočno5300:22:15-
11MB2779Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:22:50-
12MB2880Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:22:52-
13MB3081Páriš AttilaKRB Chrudim6000:23:49-
14MB3782Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:24:29-
15MB3883Cinkan ZdeněkLoko OB Pardubice6200:24:41-
-MB-84Hůlka RadomírHeřmanův Městec62DNF-
Muži C (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC785Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:34-
2MC1586Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:56-
3MC1687Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:00-
4MC2588Farář VáclavLoko OB Pardubice5200:22:42-
5MC3289Krumer MiroslavOstrov4900:24:09-
6MC3390Třasák MilanLoko OB Pardubice5200:24:16-
7MC4091Pšenička JiříTesla Pardubice4600:25:50-
Muži D (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3592Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:19-
2MD3993Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:25:00-
3MD4194Culka VáclavLiga 100 Hradec Králové3500:26:29-
Muži E (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4595Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:28:58-
2ME4996Konečný JiříTJ Krásný Dvůr3200:41:00-
Juniorky (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ555Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:12:36-
Ženy (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2697Linhartová SimonaMK Pardubice6400:22:46-
2ZA3198Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:24:07-
3ZA4299Vilnerová EvaLoko OB Pardubice6000:26:31-
4ZA44100Svobodová VeronikaHolice8100:26:39-
5ZA46101Kramářová JanaAC Pardubice8200:32:19-
6ZA47102Prokopcová IvaAC Pardubice8100:32:20-
7ZA48103Binasová IvanaAC Pardubice8200:32:20-
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM119Červ JakubAtletika Polička8900:03:34-
2MM220Večeře TomášAtletika Polička9000:03:35-
3MM321Čokrt VáclavTTC Český Brod8900:03:37-
4MM422Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:03:39-
5MM523Karas MartinAFK SKP Pardubice8900:03:42-
1ŽM629Marešová MichaelaAC Pardubice8900:03:47-
2ŽM730Procházková MichaelaAFK SKP Pardubice8900:03:48-
6MM824Trávníček LukášAtletika Polička8900:03:51-
3ŽM931Knapová JanaLokomotiva Pardubice9000:04:03-
4ŽM1032Štechová EditaAFK SKP Pardubice8900:04:07-
1M3111Auersvald MilošSprint Čáslav9200:04:10-
5ŽM1233Čeřenská MichaelaAFK SKP Pardubice9000:04:12-
2M3132Seidl JakubLoko OB Pardubice9100:04:14-
6ŽM1434Bolechová AnežkaLoko OB Pardubice9000:04:15-
1Ž3157Procházková KláraLoko OB Pardubice9400:04:16-
7ŽM1635Lennerová HanaLoko OB Pardubice8900:04:19-
7MM1725Gregor JosefLoko OB Pardubice9000:04:20-
3M3183Richter JakubAFK SKP Pardubice9200:04:21-
8ŽM1936Kopecká RadkaAFK SKP Pardubice8900:04:22-
9ŽM2037Kiacová ZuzanaLoko OB Pardubice8900:04:24-
8MM2026Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:04:24-
10ŽM2238Nádvorníková TerezaLoko OB Pardubice8900:04:25-
2Ž3238Dostálová AnetaPardubice9400:04:30-
3Ž3249Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:04:31-
4Ž32510Bahníková MichaelaAFK SKP Pardubice9100:04:33-
4M3264Kuthan TomášAFK SKP Pardubice9200:04:39-
5Ž32711Turková PavlínaAFK SKP Pardubice9200:04:40-
11ŽM2839Weissbauerová DagmarLoko OB Pardubice8900:04:45-
6Ž32912Čokrtová KateřinaTTC Český Brod9400:04:50-
7Ž33013Rousová PavlaLoko OB Pardubice9100:04:56-
8Ž33114Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:04:57-
9Ž33215Chvojková BarboraAFK SKP Pardubice9200:04:59-
10Ž33316Zdražilová TerezaAFK SKP Pardubice9100:05:03-
9MM3427Hajník PavelLoko OB Pardubice9000:05:06-
5M3355Beran DavidAFK SKP Pardubice9200:05:09-
10MM3628Nohýnek MartinZŠ Reslova8900:05:16-
6M3376Linhart PetrAFK SKP Pardubice9400:05:21-
11Ž33817Heřmanová BlankaAFK SKP Pardubice9100:05:31-
12Ž33918Křivková DenisaAFK SKP Pardubice9100:05:32-
Trať 1,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS140Martínek PetrAC Pardubice8700:06:32-
2MS241Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:35-
3MS342Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:36-
4MS443Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:04-
1ŽS545Picková ZdenaŠAK Chrudim8800:07:19-
5MS644Víšek MartinAtletika Polička8800:07:28-
2ŽS746Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:42-
3ŽS847Kopecká NelaAC Pardubice8700:08:04-
4ŽS948Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:08:14-
5ŽS1049Čokrtová EvaTTC Český Brod8800:08:25-
Trať 2,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD150Jakoubek JiříAC Pardubice8600:09:15-
2MD251Lorenc TomášAC Pardubice8600:09:19-
3MD352Vlach LukášAFK Chrudim8500:10:08-
4MD453Bolech FilipLoko OB Pardubice8600:10:52-
1ŽJ555Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:12:36-
1ŽD654Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:13:03-
Trať 5,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:18:30-
2MA257Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:18:43-
1MB369Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:18:52-
2MB470Čivrný JiříSlovan Liberec5300:19:12-
3MA558Čivrný JiříSlovan Liberec8000:19:22-
4MA654Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:19:32-
1MC785Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:34-
3MB871Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:19:39-
5MA959Waraus DavidRBK Praha7900:19:44-
6MA1060Doucha JiříStart Náchod7100:19:48-
7MA1161Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:19:58-
4MB1272Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:20:30-
8MA1362Jelínek JaromírTřemošnice7700:20:37-
5MB1473Schaffer PetrMlýn Janderov6000:20:40-
2MC1586Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:56-
3MC1687Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:00-
9MA1663Mocek TomášAC Pardubice7900:21:00-
6MB1874Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:21:15-
7MB1975Ryzner MiroslavTT Pardubice6100:21:42-
10MA2064Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:21:50-
8MB2176Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:52-
9MB2277Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:22:03-
10MB2378Potůček JiříVelké Přítočno5300:22:15-
11MA2465Tomšů PetrMlýn Janderov6400:22:33-
4MC2588Farář VáclavLoko OB Pardubice5200:22:42-
1ZA2697Linhartová SimonaMK Pardubice6400:22:46-
11MB2779Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:22:50-
12MB2880Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:22:52-
12MA2966Jirásko LubomírTT Pardubice7100:23:07-
13MB3081Páriš AttilaKRB Chrudim6000:23:49-
2ZA3198Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:24:07-
5MC3289Krumer MiroslavOstrov4900:24:09-
6MC3390Třasák MilanLoko OB Pardubice5200:24:16-
13MA3355Meduna JosefTřemošnice8300:24:16-
1MD3592Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:19-
14MA3667Jirásko DušanTT Pardubice7300:24:23-
14MB3782Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:24:29-
15MB3883Cinkan ZdeněkLoko OB Pardubice6200:24:41-
2MD3993Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:25:00-
7MC4091Pšenička JiříTesla Pardubice4600:25:50-
3MD4194Culka VáclavLiga 100 Hradec Králové3500:26:29-
3ZA4299Vilnerová EvaLoko OB Pardubice6000:26:31-
15MA4368Svoboda DavidSNB Praha7800:26:32-
4ZA44100Svobodová VeronikaHolice8100:26:39-
1ME4595Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:28:58-
5ZA46101Kramářová JanaAC Pardubice8200:32:19-
6ZA47102Prokopcová IvaAC Pardubice8100:32:20-
7ZA48103Binasová IvanaAC Pardubice8200:32:20-
2ME4996Konečný JiříTJ Krásný Dvůr3200:41:00-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód