Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh městem Hradec Králové

17.11.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh městem Hradec Králové
  • datum konání: 17.11.2002
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1914Jakoubek JiříAC Pardubice8600:34:24-
2MJ2572Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:35:08-
3MJ4240Strejček JanSOKOL Kolín8600:37:37-
Muži A (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:30:22-
2MA2108Serbessa MulugetaFTVS Praha 67100:30:48-
3MA315Losman PetrUSK Praha7900:30:54-
4MA427Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:21-
5MA5107Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:31:26-
6MA6104Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:31:44-
7MA757Ulich PetrMaterial Technology6800:32:01-
8MA898Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:32:04-
9MA982Laco MartinAC Pardubice8200:32:28-
10MA1095Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:32:35-
11MA1138Vodička JanSport Centrum Jičín8200:33:01-
12MA1291Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:33:08-
13MA1351Hlávka EduardTřebíč7700:33:21-
14MA1513Handl MichalAC Pardubice8100:33:34-
15MA20109Černý MichalOK 99 Hradec Králové8000:34:30-
16MA2292Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:34:43-
17MA26102Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:35:14-
18MA3677Doucha JiříStart Náchod7100:36:41-
19MA41105Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:37:30-
20MA44106Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:38:15-
21MA4990Hynek PetrNové Město n. Metují6300:39:35-
22MA5087Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:47-
Muži C (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2164Smítka LadislavKRB Koberovy5200:34:41-
2MC2841Švec MiroslavSokol Potštejn5200:35:23-
3MC3186Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:00-
4MC3585Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:36:29-
5MC4384Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:38:13-
6MC6069Skopal JiříHradec Králové4700:42:29-
7MC6335Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:28-
8MC6580Krumer MiroslavOstrov4900:44:24-
9MC7081Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:47:41-
10MC7439Vodička JinřichSport Centrum Jičín4400:49:37-
Muži D (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4642Šteinc LudvíkVrchlabí4100:38:52-
2MD47103Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:39:06-
3MD5176Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:56-
4MD5497Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:40:21-
5MD5988Bielčik JindřichLichkov4000:42:18-
6MD6770Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:45:24-
7MD6923Vorel MilanSlatiňany4000:45:42-
8MD7853Kočí JosefTJ Jezbiny3900:55:19-
9MD81100Domanský IvoAVC Praha3801:03:39-
-MD-44Fiala JaroslavENJO Pardubice38DNF-
-MD-54Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37DNF-
Muži E (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7183Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:48:54-
2ME7596Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:50:02-
3ME7668Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:53:03-
4ME7747Cupánek JosefSK Přerov2600:54:51-
5ME8048Dominik OldřichGRIGOV Olomouc2500:59:04-
Ženy A (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2949Vlčovská MartaAC Pardubice7600:35:38-
2ZA3275Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:36:02-
3ZA3455Haroková HanaACP Junior Brno7700:36:27-
4ZA3710Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:48-
5ZA3859Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:36:59-
6ZA5258Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:40:15-
7ZA5578Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:40:29-
8ZA6160Samková ErikaHotel Hynek Náchod7700:43:00-
9ZA7246Svobodová VeronikaHolice8100:49:10-
10ZA7325Čechalová HanaTS Letohrad8600:49:34-
Ženy B (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5734Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:41:09-
2ZB6293Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:10-
3ZB6874Vacková HanaSK Hronov5600:45:31-
4ZB7928Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:57:47-
Trať 9,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:30:22-
2MA2108Serbessa MulugetaFTVS Praha 67100:30:48-
3MA315Losman PetrUSK Praha7900:30:54-
4MA427Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:21-
5MA5107Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:31:26-
6MA6104Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:31:44-
7MA757Ulich PetrMaterial Technology6800:32:01-
8MA898Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:32:04-
9MA982Laco MartinAC Pardubice8200:32:28-
10MA1095Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:32:35-
11MA1138Vodička JanSport Centrum Jičín8200:33:01-
12MA1291Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:33:08-
13MA1351Hlávka EduardTřebíč7700:33:21-
1MB1489Filip LubošAC Choceň5900:33:25-
14MA1513Handl MichalAC Pardubice8100:33:34-
2MB1624Čechal JaroslavTS Letohrad6100:33:50-
3MB1765Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:33:53-
4MB1843Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:08-
1MJ1914Jakoubek JiříAC Pardubice8600:34:24-
15MA20109Černý MichalOK 99 Hradec Králové8000:34:30-
1MC2164Smítka LadislavKRB Koberovy5200:34:41-
16MA2292Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:34:43-
5MB2356Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:34:52-
6MB2473Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:34:54-
2MJ2572Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:35:08-
17MA26102Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:35:14-
7MB2771Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:35:17-
2MC2841Švec MiroslavSokol Potštejn5200:35:23-
1ZA2949Vlčovská MartaAC Pardubice7600:35:38-
8MB3050Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:35:56-
3MC3186Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:00-
2ZA3275Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:36:02-
9MB3352Bláha MilanSK Nové Město nad Metují5700:36:21-
3ZA3455Haroková HanaACP Junior Brno7700:36:27-
4MC3585Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:36:29-
18MA3677Doucha JiříStart Náchod7100:36:41-
4ZA3710Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:48-
5ZA3859Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:36:59-
10MB3994Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:37:08-
11MB4067Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:37:10-
19MA41105Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:37:30-
3MJ4240Strejček JanSOKOL Kolín8600:37:37-
5MC4384Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:38:13-
20MA44106Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:38:15-
12MB4563Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:38:44-
1MD4642Šteinc LudvíkVrchlabí4100:38:52-
2MD47103Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:39:06-
13MB4879Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:39:18-
21MA4990Hynek PetrNové Město n. Metují6300:39:35-
22MA5087Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:47-
3MD5176Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:56-
6ZA5258Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:40:15-
14MB5399Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:40:18-
4MD5497Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:40:21-
7ZA5578Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:40:29-
15MB5619Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:41:06-
1ZB5734Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:41:09-
16MB5861Páriš AttilaKRB Chrudim6000:41:27-
5MD5988Bielčik JindřichLichkov4000:42:18-
6MC6069Skopal JiříHradec Králové4700:42:29-
8ZA6160Samková ErikaHotel Hynek Náchod7700:43:00-
2ZB6293Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:10-
7MC6335Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:28-
17MB6462Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:43:59-
8MC6580Krumer MiroslavOstrov4900:44:24-
18MB66101Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:45:22-
6MD6770Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:45:24-
3ZB6874Vacková HanaSK Hronov5600:45:31-
7MD6923Vorel MilanSlatiňany4000:45:42-
9MC7081Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:47:41-
1ME7183Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:48:54-
9ZA7246Svobodová VeronikaHolice8100:49:10-
10ZA7325Čechalová HanaTS Letohrad8600:49:34-
10MC7439Vodička JinřichSport Centrum Jičín4400:49:37-
2ME7596Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:50:02-
3ME7668Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:53:03-
4ME7747Cupánek JosefSK Přerov2600:54:51-
8MD7853Kočí JosefTJ Jezbiny3900:55:19-
4ZB7928Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:57:47-
5ME8048Dominik OldřichGRIGOV Olomouc2500:59:04-
9MD81100Domanský IvoAVC Praha3801:03:39-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód