Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Poděbradky, MČR veteránů na 10 km

8.6.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Poděbradky, MČR veteránů na 10 km
  • datum konání: 8.6.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Altis Poděbrady

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Velká cena Poděbradky, MČR veteránů na 10 km

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 39 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13169Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:32:45-
2M14151Hřích VáclavASK ELNA Počerady7200:32:53-
3M1596Till PavelSokol Kolín6500:33:08-
4M16150Hřích JanASK ELNA Počerady7300:33:10-
5M17115Daňko MiroslavLABE TRI CLUB HK7300:33:11-
6M19164Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:33:24-
7M11037Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:33:37-
8M111161Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:34:00-
9M11399Urx RadekDukla Praha7000:34:41-
10M117170Málek Luděkxxx7000:34:49-
11M12339Zeman ZbyšekSlávie VŠ Plzeň6900:36:10-
12M126110Semrád LadislavVilémov6700:36:20-
13M130134Dušek LubošLiga 100 Praha7000:36:27-
14M141114Pavlica PetrČM Praha6300:37:20-
15M143109Nosek RobertSazex Pečky6900:37:44-
16M14966Bielčik PetrLichkov7100:38:16-
17M16046Kupr Janneregistrován 00:39:10-
18M168126Zima JosefBohemians Praha 00:39:51-
19M176157Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:28-
20M177162Šarapatka PavelAC Praha 1890 00:40:32-
21M18876Havlíček IvoLánov6600:41:19-
22M19678Kaplan Danielneregistrován 00:42:22-
23M1112133Římal MilanVeltruby 00:43:20-
24M112553Hojsák JosefLKPS Labětín8300:45:08-
25M1131142Třešňák PertDB Praha7300:47:01-
26M11362Kafka VladimírAC Slovan Mariánské Lázně 00:47:57-
27M1141124Macháček JanAFK SKP Pardubice6300:48:58-
Muži 40-44 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2179Klimeš PetrDukla Praha5800:31:40-
2M2250Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:32:00-
3M2856Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5800:33:18-
4M21227Šika FrantišekAC Trial Plzeň5900:34:20-
5M21520Benda MiroslavJiskra Domažlice6200:34:46-
6M216103Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:34:47-
7M218116Vaněk PetrRT Praha6100:35:22-
8M222143Hartman QuidoHasiči Praha6200:36:03-
9M228105Urban JaroslavSSK ZS Kounice5800:36:22-
10M23389Macoun OtakarTJ Doksy5800:36:51-
11M2385Zíd JanJiskra Domažlice6100:37:00-
12M24074Šmída MiloslavBaník Stříbro6000:37:15-
13M242102Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:37:27-
14M248141Tarant JiříPraha 105800:38:05-
15M25064Urbanec VladimírMK Kladno 00:38:19-
16M253117Miler VáclavSokol Kolín6200:38:39-
17M26998Hrček PetrBrandýs nad Labem6100:39:53-
18M27444Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:40:23-
19M282167Rosenberger LubošSokol Kolín6200:40:48-
20M210187Tuťálek VlastimilTJ Doksy6100:42:34-
21M2109159Tarant LadislavPřelouč5800:43:12-
22M211585Páriš AttilaKRB Chrudim6000:43:48-
23M2129138Rambousek LubošLoko Nymburk5600:45:24-
Muži 45-49 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32415Roubík FrantišekČerčany5600:36:11-
2M32665Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:36:20-
3M32970Schwarz JosefTJ CHS Chotěboř5500:36:26-
4M33277Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:36:50-
5M33422Hejl JanAC Šumperk5300:36:52-
6M33548Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:54-
7M33718Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:59-
8M339101Doležal LubošSK Redpoint Teplice nad Metují5400:37:02-
9M34571Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:37:47-
10M352129Činka MiroslavBakov nad Jizerou 00:38:28-
11M36131Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:39:11-
12M36242Herbst JosefBrandýs nad Labem 00:39:16-
13M364137Marek VáclavSHERPA Praha5600:39:23-
14M370155Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:39:57-
15M3803Černý VáclavAC Obora Hvězda Praha5700:40:38-
16M39226Patočka MiroslavSV Stříbro5400:42:10-
17M39435Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:42:20-
18M3160130Požgayová JanaAVC Praha5500:59:08-
Muži 50-54 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414146Smitka LadislavKPBKÚ Mělník5200:34:44-
2M419135Tausinger IgorCROTALUS Praha4900:35:24-
3M42068Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:28-
4M42159Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:35:45-
5M444120Gregor JaroslavAC HO Praha5100:37:46-
6M44623Ganaj KarelSV Stříbro5100:37:53-
7M44752Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:37:57-
8M451112Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:38:20-
9M456160Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:38:53-
10M45884Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:39:07-
11M46692Martínek JiříSokol Kolín4900:39:43-
12M472145Kudrna JiříSpartak Praha 45100:40:08-
13M478125Štrup JanSokol Kolín5100:40:34-
14M481119Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:45-
15M486132Kubát JiříKolín5000:41:08-
16M48754Dvořák OldřichAC Start Karlovy Vary5200:41:16-
17M410714Chrástek PavelAK Hodonín5100:43:02-
18M411081Kovář RostislavAK Olomouc5100:43:17-
19M4111127Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4900:43:18-
20M4113136Šimon JiříLiga 100 Praha 00:43:32-
21M4118163Svoboda LubošCK Peloton Praha4900:44:04-
22M411963Krumer MiroslavOstrov4900:44:06-
23M412651Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:10-
24M413055Studničný MiroslavMnichovo Hradiště4900:45:55-
25M41401Detven MichalAC Slovan Mariánské Lázně4900:48:43-
Muži 55-59 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531111Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:36:34-
2M555139Říha MiroslavSokol Sadská4500:38:50-
3M56758Krassa ManfredŠAK Chodov4400:39:44-
4M575122Zeman PavelKRB Chrudim4300:40:26-
5M58328Janový PetrAC Trial Plzeň4500:40:56-
6M5859Mautner JosefJiskra Domažlice4700:41:01-
7M59169Pour LadislavRozkoš4300:42:07-
8M59561Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:21-
9M59736Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:42:23-
10M5104121Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:42:47-
11M5116152Vyskočil JaromírSokol Kolín4600:43:56-
12M51226Štiavik JosefBK Hodonín 00:44:13-
13M5134123Čech KarelSF ČVUT4500:47:51-
14M5150147Kašpar MilošOSTACOLOR Pardubice4400:52:08-
15M51568Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:54:34-
16M516112Linhart MilošAC Náchod4401:02:28-
Muži 60-64 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M625158Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:36:16-
2M65482Merunka JanASK MK Kladno4000:38:40-
3M65783Balšánek VladimírDukla Praha 00:38:55-
4M659131Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:39:09-
5M66394Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:39:22-
6M67175Šteinc LudvíkVrchlabí4100:40:02-
7M69834Tolar VladimírSV Stříbro4000:42:24-
8M69967Bielčik JindřichLichkov4000:42:27-
9M610272Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:42:41-
10M6105144Řápek Vladimír AVC Praha3800:42:51-
11M6106128Louda MilošSokol Loučeň4100:43:00-
12M611421Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:43:39-
13M612025Matějíček HanušSV Stříbro4100:44:07-
14M612791Kodym LadislavSokol Kolín3800:45:20-
15M613316Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:47:30-
16M613741Stach Miroslavneregistrován3900:47:58-
17M615286Plešinger StanislavSokol Kolín3800:52:34-
18M615711Kalousek JanKČT Žamberk4100:54:50-
Muži 65-69 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M77995Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:40:37-
2M78443Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:40:57-
3M71084Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:43:10-
4M7117168Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:44:03-
5M716213Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:03:20-
6M716380Náhlovský JiříTJ Semily3401:07:19-
Muži 70-74 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M813240Leheček AntonínAVC Praha3100:47:09-
2M8142166Matzner KarelNohyb Praha2900:49:00-
3M8146140Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:49:52-
Muži 75-79 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M914439Pokorný Zdeněkneregistrován6800:49:17-
2M914797Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:49:56-
3M914993Stránský JindřichSokol Kolín 00:51:35-
4M915130Cupánek JosefSK Přerov2600:52:20-
5M915388Fichtner RudolfTJ Doksy2700:52:35-
6M91547Houštecký KarelOlymp Praha 00:54:05-
7M9159156Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:56:53-
Ženy do 35 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z16538Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:39:36-
2Z114545Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:34-
Ženy 35-39 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z29017Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:41:48-
2Z213547Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:53-
Ženy 40-44 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z336154Svoboda PetrJiskra Vratislavice6800:36:56-
2Z389153Mališová KarlaUSK Praha6000:41:24-
3Z3121107Zárubová JanaAC 1890 Praha5900:44:08-
4Z313973Cikrtová Ivananeregistrována 00:48:27-
Ženy 45-49 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z473118Paulů BlankaVrchlabí5400:40:21-
2Z410357Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:42:42-
3Z412832Glovčíková MarieAK Sprint Opava5500:45:21-
4Z4148106Procházková IrenaTJ Háje5700:50:13-
5Z415510Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5400:54:33-
Ženy 50-54 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z593108Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:42:16-
2Z510060Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:42:28-
3Z512449Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:44:42-
Ženy 55-59 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z612319Janečková AnežkaAK Zlín4700:44:26-
2Z6138165Ročňáková MiloslavaSLAV Brandýs4500:48:08-
3Z6143113Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:49:12-
4Z615824Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:56:20-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2179Klimeš PetrDukla Praha5800:31:40-
2M2250Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:32:00-
1M13169Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:32:45-
2M14151Hřích VáclavASK ELNA Počerady7200:32:53-
3M1596Till PavelSokol Kolín6500:33:08-
4M16150Hřích JanASK ELNA Počerady7300:33:10-
5M17115Daňko MiroslavLABE TRI CLUB HK7300:33:11-
3M2856Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5800:33:18-
6M19164Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:33:24-
7M11037Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:33:37-
8M111161Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:34:00-
4M21227Šika FrantišekAC Trial Plzeň5900:34:20-
9M11399Urx RadekDukla Praha7000:34:41-
1M414146Smitka LadislavKPBKÚ Mělník5200:34:44-
5M21520Benda MiroslavJiskra Domažlice6200:34:46-
6M216103Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:34:47-
10M117170Málek Luděkxxx7000:34:49-
7M218116Vaněk PetrRT Praha6100:35:22-
2M419135Tausinger IgorCROTALUS Praha4900:35:24-
3M42068Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:28-
4M42159Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:35:45-
8M222143Hartman QuidoHasiči Praha6200:36:03-
11M12339Zeman ZbyšekSlávie VŠ Plzeň6900:36:10-
1M32415Roubík FrantišekČerčany5600:36:11-
1M625158Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:36:16-
2M32665Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:36:20-
12M126110Semrád LadislavVilémov6700:36:20-
9M228105Urban JaroslavSSK ZS Kounice5800:36:22-
3M32970Schwarz JosefTJ CHS Chotěboř5500:36:26-
13M130134Dušek LubošLiga 100 Praha7000:36:27-
1M531111Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:36:34-
4M33277Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:36:50-
10M23389Macoun OtakarTJ Doksy5800:36:51-
5M33422Hejl JanAC Šumperk5300:36:52-
6M33548Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:54-
1Z336154Svoboda PetrJiskra Vratislavice6800:36:56-
7M33718Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:59-
11M2385Zíd JanJiskra Domažlice6100:37:00-
8M339101Doležal LubošSK Redpoint Teplice nad Metují5400:37:02-
12M24074Šmída MiloslavBaník Stříbro6000:37:15-
14M141114Pavlica PetrČM Praha6300:37:20-
13M242102Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:37:27-
15M143109Nosek RobertSazex Pečky6900:37:44-
5M444120Gregor JaroslavAC HO Praha5100:37:46-
9M34571Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:37:47-
6M44623Ganaj KarelSV Stříbro5100:37:53-
7M44752Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:37:57-
14M248141Tarant JiříPraha 105800:38:05-
16M14966Bielčik PetrLichkov7100:38:16-
15M25064Urbanec VladimírMK Kladno 00:38:19-
8M451112Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:38:20-
10M352129Činka MiroslavBakov nad Jizerou 00:38:28-
16M253117Miler VáclavSokol Kolín6200:38:39-
2M65482Merunka JanASK MK Kladno4000:38:40-
2M555139Říha MiroslavSokol Sadská4500:38:50-
9M456160Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:38:53-
3M65783Balšánek VladimírDukla Praha 00:38:55-
10M45884Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:39:07-
4M659131Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:39:09-
17M16046Kupr Janneregistrován 00:39:10-
11M36131Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:39:11-
12M36242Herbst JosefBrandýs nad Labem 00:39:16-
5M66394Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:39:22-
13M364137Marek VáclavSHERPA Praha5600:39:23-
1Z16538Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:39:36-
11M46692Martínek JiříSokol Kolín4900:39:43-
3M56758Krassa ManfredŠAK Chodov4400:39:44-
18M168126Zima JosefBohemians Praha 00:39:51-
17M26998Hrček PetrBrandýs nad Labem6100:39:53-
14M370155Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:39:57-
6M67175Šteinc LudvíkVrchlabí4100:40:02-
12M472145Kudrna JiříSpartak Praha 45100:40:08-
1Z473118Paulů BlankaVrchlabí5400:40:21-
18M27444Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:40:23-
4M575122Zeman PavelKRB Chrudim4300:40:26-
19M176157Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:28-
20M177162Šarapatka PavelAC Praha 1890 00:40:32-
13M478125Štrup JanSokol Kolín5100:40:34-
1M77995Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:40:37-
15M3803Černý VáclavAC Obora Hvězda Praha5700:40:38-
14M481119Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:45-
19M282167Rosenberger LubošSokol Kolín6200:40:48-
5M58328Janový PetrAC Trial Plzeň4500:40:56-
2M78443Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:40:57-
6M5859Mautner JosefJiskra Domažlice4700:41:01-
15M486132Kubát JiříKolín5000:41:08-
16M48754Dvořák OldřichAC Start Karlovy Vary5200:41:16-
21M18876Havlíček IvoLánov6600:41:19-
2Z389153Mališová KarlaUSK Praha6000:41:24-
1Z29017Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:41:48-
7M59169Pour LadislavRozkoš4300:42:07-
16M39226Patočka MiroslavSV Stříbro5400:42:10-
1Z593108Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:42:16-
17M39435Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:42:20-
8M59561Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:21-
22M19678Kaplan Danielneregistrován 00:42:22-
9M59736Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:42:23-
7M69834Tolar VladimírSV Stříbro4000:42:24-
8M69967Bielčik JindřichLichkov4000:42:27-
2Z510060Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:42:28-
20M210187Tuťálek VlastimilTJ Doksy6100:42:34-
9M610272Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:42:41-
2Z410357Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:42:42-
10M5104121Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:42:47-
10M6105144Řápek Vladimír AVC Praha3800:42:51-
11M6106128Louda MilošSokol Loučeň4100:43:00-
17M410714Chrástek PavelAK Hodonín5100:43:02-
3M71084Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:43:10-
21M2109159Tarant LadislavPřelouč5800:43:12-
18M411081Kovář RostislavAK Olomouc5100:43:17-
19M4111127Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4900:43:18-
23M1112133Římal MilanVeltruby 00:43:20-
20M4113136Šimon JiříLiga 100 Praha 00:43:32-
12M611421Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:43:39-
22M211585Páriš AttilaKRB Chrudim6000:43:48-
11M5116152Vyskočil JaromírSokol Kolín4600:43:56-
4M7117168Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:44:03-
21M4118163Svoboda LubošCK Peloton Praha4900:44:04-
22M411963Krumer MiroslavOstrov4900:44:06-
13M612025Matějíček HanušSV Stříbro4100:44:07-
3Z3121107Zárubová JanaAC 1890 Praha5900:44:08-
12M51226Štiavik JosefBK Hodonín 00:44:13-
1Z612319Janečková AnežkaAK Zlín4700:44:26-
3Z512449Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:44:42-
24M112553Hojsák JosefLKPS Labětín8300:45:08-
23M412651Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:10-
14M612791Kodym LadislavSokol Kolín3800:45:20-
3Z412832Glovčíková MarieAK Sprint Opava5500:45:21-
23M2129138Rambousek LubošLoko Nymburk5600:45:24-
24M413055Studničný MiroslavMnichovo Hradiště4900:45:55-
25M1131142Třešňák PertDB Praha7300:47:01-
1M813240Leheček AntonínAVC Praha3100:47:09-
15M613316Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:47:30-
13M5134123Čech KarelSF ČVUT4500:47:51-
2Z213547Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:53-
26M11362Kafka VladimírAC Slovan Mariánské Lázně 00:47:57-
16M613741Stach Miroslavneregistrován3900:47:58-
2Z6138165Ročňáková MiloslavaSLAV Brandýs4500:48:08-
4Z313973Cikrtová Ivananeregistrována 00:48:27-
25M41401Detven MichalAC Slovan Mariánské Lázně4900:48:43-
27M1141124Macháček JanAFK SKP Pardubice6300:48:58-
2M8142166Matzner KarelNohyb Praha2900:49:00-
3Z6143113Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:49:12-
1M914439Pokorný Zdeněkneregistrován6800:49:17-
2Z114545Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:34-
3M8146140Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:49:52-
2M914797Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:49:56-
4Z4148106Procházková IrenaTJ Háje5700:50:13-
3M914993Stránský JindřichSokol Kolín 00:51:35-
14M5150147Kašpar MilošOSTACOLOR Pardubice4400:52:08-
4M915130Cupánek JosefSK Přerov2600:52:20-
17M615286Plešinger StanislavSokol Kolín3800:52:34-
5M915388Fichtner RudolfTJ Doksy2700:52:35-
6M91547Houštecký KarelOlymp Praha 00:54:05-
5Z415510Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5400:54:33-
15M51568Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:54:34-
18M615711Kalousek JanKČT Žamberk4100:54:50-
4Z615824Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:56:20-
7M9159156Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:56:53-
18M3160130Požgayová JanaAVC Praha5500:59:08-
16M516112Linhart MilošAC Náchod4401:02:28-
5M716213Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:03:20-
6M716380Náhlovský JiříTJ Semily3401:07:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód