Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Ivana Belobrada

22.5.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Ivana Belobrada
  • datum konání: 22.5.2021
  • zobrazeno již 591x
  • pořadatel: Pasivity Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál Dlouhoňovice
od 8:30 hodin

Přihlášky

pouze on-line (nařízení hygieny) - PŘIHLÁŠKA

počet závodníků je omezen

Startovné

50 Kč, platba na místě

Popis tratě

délka: 9,1 km a méně
asfalt, zpevněný a nezpevněný povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Moskva
+420 732 506 979

Internetové stránky

https://www.facebook.com/pasivity.zbk

E-mailová adresa

memivanb@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.5.2020Memoriál Ivana Belobrada-

Statistika závodu Memoriál Ivana Belobrada

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 7 let a mladší (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11135Vašina TadeášSOKOL Klášterec nad Orlicí1400:02:54-
2C12134Dufek ŠtěpánBěhám pro radost1400:03:09-
3C13143Krejsová BarboraSOKOL Klášterec nad Orlicí1500:03:25-
4C14142Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:27-
5C15147Přibylová AgátaLanškroun1500:03:47-
6C16139Musilová KristýnaSDH Dlouhoňovice1400:04:08-
7C17138Hynek FilipŽampach1600:04:08-
8C18140Švestková JohankaAK Račí údolí1400:04:30-
9C19140Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:17:39-
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11129Vašina MatějSOKOL Klášterec nad Orlicí1200:03:39113,91
2M13130Mihulka JanAtletika Žamberk1300:03:52102,93
3M18128Andrš MarekAtletika Žamberk1200:04:1583,16
4M19127Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:2277,64
5M113131Hrabáček DenisAtletika Žamberk1200:04:5647,90
Nejmladší žákyně I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14133Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:03:56120,95
2Z112148Přibylová BeátaBiatlon Letohrad1300:04:5179,05
Nejmladší žáci II (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22116Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:06:20110,94
2M24114Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:06:4498,79
3M25113Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:07:0190,27
4M26112Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:07:0588,27
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22121Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:03:48109,43
2Z25117Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:0198,44
3Z26146Králová MagdalenaAtletika Žamberk1000:04:0992,13
4Z27120Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:1190,09
5Z210126Králová PetraAtletika žamberk1100:04:2281,27
6Z211123Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:04:2579,05
7Z214122Kudláčková KristýnaAtletika Žamberk1000:05:2627,35
8Z215125Kořínková LuckaAtletika žamberk1000:05:489,54
9Z216111Tomanová Veronika-1100:08:083,00
Mladší žáci (trať 1,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32103Kristejn JiříSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:08:21112,87
2M33102Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:30109,58
3M39104Pácha OndřejSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:09:5577,56
4M310105Vítek JanLokomotiva Česká Třebová0900:10:1470,50
Mladší žákyně (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31110Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:06:15113,95
2Z33108Kvačková ViktorieSOKOL Klášterec nad Orlicí0800:06:31106,22
3Z37109Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:07:2479,83
4Z38107Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:08:5833,07
5Z39106Malá MarkétaAtletika Žamberk0800:09:2719,06
Starší žáci (trať 1,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4192Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:08:19116,74
2M4593Rýz ŠtěpánDobroběh Vysoké Mýto0700:09:2692,18
3M4688Hubka FilipAtletika Žamberk0700:09:2991,08
4M41189Pfeifer PetrSDH Česká Rybná0700:10:3765,81
5M41490Pfeifer PavelSDH Česká Rybná0700:11:0356,25
6M41687Malý AdamAtletika Žamberk0600:11:4939,54
Starší žákyně (trať 1,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4496Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:09:17104,65
2Z47100Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:09:29100,35
3Z4894Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:09:4595,00
4Z41298Kristejnová AnetaSOKOL Klášterec nad Orlicí0700:10:4075,51
5Z41397Kalášková KlaudieSDH Lukavice0600:10:4772,98
6Z41595Janischová NikolAtletika TJ Lanškroun0600:11:0865,62
7Z41799Páchová KarolínaSOKOL Klášterec nad Orlicí0700:12:1043,99
8Z418101Mikysková ElenAtletika Žamberk0700:12:1841,03
Dorostenci (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5182Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:20:08151,21
2M5384Jordán Janpasivity Žamberk0500:24:46116,92
3M5583Matyáš JiříAtletika Žamberk0500:36:1631,87
Dorostenky (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5285Moskvová AgátaKB Letohrad0500:23:46108,33
2Z5486Šípková EliškaSDH Lukavice0400:25:5091,67
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2677Musil FilipSDH Bohousová0300:47:29107,01
2MJ3478Pfeifer RadekSDH Česká Rybná0300:50:5692,99
Juniorky 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1181Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:42:09100,00
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kristejn LukášBiatlon Letohrad8900:37:09103,62
2MA223Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:37:21102,57
3MA313Roháček JanXCSPORT.CZ/Runsporteam8200:39:0093,82
4MA527Vacek JiříČumíš na mě?8700:39:3291,05
5MA624Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:3285,72
6MA821Viktora MilanHasiči Pardubice9000:40:5284,02
7MA917Kovář LukášOB Česká Třebová0100:40:5483,78
8MA105Hanák PetrNení8400:42:0277,82
9MA1318Kvítek PavelKOVO Praha8600:42:2076,25
10MA141Hájek MartinPASIVITY Žamberk0100:42:2375,97
11MA177Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:45:1360,99
12MA182Holubář Patrik3D fitness RT0000:45:2160,25
13MA2012Václavek OndřejPísečná8700:45:4857,89
14MA2511Vaško AdamKunvald8900:47:1350,40
15MA2719Krummer JanPrestige Cycling Team9600:47:3248,76
16MA3015Pelikovský MichalJá sobě8400:48:4941,92
17MA3216Lux Radekvysavač8400:50:1933,98
18MA4526Barvínek TomášDlouhoňovice8200:53:2517,63
19MA469Zámečník PetrŽamberk9300:53:3416,83
20MA554Fejk JiříPasivity Žamberk9501:00:563,00
21MA6125Lóži DavidZáchlumí9801:04:183,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB746Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:40:36111,07
2MB1549Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:42:54100,38
3MB1939Němec RadekLitomyšl7700:45:2688,56
4MB2155Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:46:3283,46
5MB2242Koreček RichardNepasický cykloteam7600:46:4582,43
6MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:47:4677,68
7MB3740Jirčík Miroslav3D FITNESS RACE TEAM7600:51:3460,07
8MB3853Svoboda LeošTJ Lukavice7400:51:4359,36
9MB4045Barvínek MartinKPP Dlouhoňovice8000:51:4758,99
10MB4144Malý LubošDlouhoňovice7900:52:2156,39
11MB4352Hynek TomášDS Pancíř7900:52:5154,07
12MB4450Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:52:5853,52
13MB4951Kalous PetrSK Žamberk7700:57:0434,47
14MB6447Mikyska VáclavŽamberk7501:07:143,00
15MB6554Svoboda MilošTJ Lukavice7401:07:463,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2365Doucha JiříHvězda Pardubice7100:47:00109,22
2MC2964Scheuer JanLanškroun6600:48:19103,92
3MC4267Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:52:3186,86
4MC6066Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:1543,29
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1274Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:42:13155,68
2MD6272Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:06:3672,33
3MD63150Bajer MilanSportovní klub Cafe Bajer5501:06:4271,99
4MD6773Sedlák JiříSportovní klub Cafe Bajer5801:09:3961,92
5MD69151Novotný Přemysl3D Fitness5901:13:1049,89
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME71145Pecháček Miroslavjednota Orel Dolní Čermná4801:17:38100,00
Ženy A 20-34 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA436Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová/ INOV-8 team9100:39:09123,04
2ZA1637Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:44:04100,79
3ZA3133Vorlíčková JanaKILPI KOME KLUB9500:49:3176,18
4ZA3938Goňová NikolaOB Žamberk9700:51:4466,10
5ZA5032Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:57:5937,86
6ZA5129Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:57:5937,84
7ZA5434Hauptová KristýnaBrzdy Horní Čermná9700:59:5629,02
8ZA5631Musilová DenisaSDH Dlouhoňovice8801:01:2222,55
9ZA5730Šourková MarcelaŽamberk8901:01:4520,83
10ZA6635Langrová MarkétaZačátečník9501:09:183,00
11ZA7028Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9901:15:043,00
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3358Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:50:29101,81
2ZB3559Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:0499,49
3ZB3656Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:51:1698,70
4ZB5361Mannlová JanaAK Iscarex ČT8000:59:1867,17
5ZB5863Dufková ŠárkaVŠICHNI ZA MNOU!8101:02:1455,69
6ZB5962Dostálková AndreaVšichni za mnou!8401:02:3454,38
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4768Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:05120,17
2ZC4869Stránská MagdaČeská Třebová7100:56:27115,67
3ZC6871Procházková MartinaŽamberk7201:12:1364,16
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2476Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:47:05122,02
2ZD5275Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:58:4477,98
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11135Vašina TadeášSOKOL Klášterec nad Orlicí1400:02:54-
2C12134Dufek ŠtěpánBěhám pro radost1400:03:09-
3C13143Krejsová BarboraSOKOL Klášterec nad Orlicí1500:03:25-
4C14142Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:27-
5C15147Přibylová AgátaLanškroun1500:03:47-
6C16139Musilová KristýnaSDH Dlouhoňovice1400:04:08-
7C17138Hynek FilipŽampach1600:04:08-
8C18140Švestková JohankaAK Račí údolí1400:04:30-
9C19140Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:17:39-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11129Vašina MatějSOKOL Klášterec nad Orlicí1200:03:39113,91
1Z22121Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:03:48109,43
2M13130Mihulka JanAtletika Žamberk1300:03:52102,93
1Z14133Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:03:56120,95
2Z25117Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:0198,44
3Z26146Králová MagdalenaAtletika Žamberk1000:04:0992,13
4Z27120Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:1190,09
3M18128Andrš MarekAtletika Žamberk1200:04:1583,16
4M19127Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:2277,64
5Z210126Králová PetraAtletika žamberk1100:04:2281,27
6Z211123Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:04:2579,05
2Z112148Přibylová BeátaBiatlon Letohrad1300:04:5179,05
5M113131Hrabáček DenisAtletika Žamberk1200:04:5647,90
7Z214122Kudláčková KristýnaAtletika Žamberk1000:05:2627,35
8Z215125Kořínková LuckaAtletika žamberk1000:05:489,54
9Z216111Tomanová Veronika-1100:08:083,00
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31110Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:06:15113,95
1M22116Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:06:20110,94
2Z33108Kvačková ViktorieSOKOL Klášterec nad Orlicí0800:06:31106,22
2M24114Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:06:4498,79
3M25113Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:07:0190,27
4M26112Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:07:0588,27
3Z37109Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:07:2479,83
4Z38107Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:08:5833,07
5Z39106Malá MarkétaAtletika Žamberk0800:09:2719,06
Trať 1,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4192Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:08:19116,74
1M32103Kristejn JiříSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:08:21112,87
2M33102Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:30109,58
1Z4496Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:09:17104,65
2M4593Rýz ŠtěpánDobroběh Vysoké Mýto0700:09:2692,18
3M4688Hubka FilipAtletika Žamberk0700:09:2991,08
2Z47100Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:09:29100,35
3Z4894Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:09:4595,00
3M39104Pácha OndřejSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:09:5577,56
4M310105Vítek JanLokomotiva Česká Třebová0900:10:1470,50
4M41189Pfeifer PetrSDH Česká Rybná0700:10:3765,81
4Z41298Kristejnová AnetaSOKOL Klášterec nad Orlicí0700:10:4075,51
5Z41397Kalášková KlaudieSDH Lukavice0600:10:4772,98
5M41490Pfeifer PavelSDH Česká Rybná0700:11:0356,25
6Z41595Janischová NikolAtletika TJ Lanškroun0600:11:0865,62
6M41687Malý AdamAtletika Žamberk0600:11:4939,54
7Z41799Páchová KarolínaSOKOL Klášterec nad Orlicí0700:12:1043,99
8Z418101Mikysková ElenAtletika Žamberk0700:12:1841,03
Trať 4,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5182Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:20:08151,21
1Z5285Moskvová AgátaKB Letohrad0500:23:46108,33
2M5384Jordán Janpasivity Žamberk0500:24:46116,92
2Z5486Šípková EliškaSDH Lukavice0400:25:5091,67
3M5583Matyáš JiříAtletika Žamberk0500:36:1631,87
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kristejn LukášBiatlon Letohrad8900:37:09103,62
2MA223Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:37:21102,57
3MA313Roháček JanXCSPORT.CZ/Runsporteam8200:39:0093,82
1ZA436Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová/ INOV-8 team9100:39:09123,04
4MA527Vacek JiříČumíš na mě?8700:39:3291,05
5MA624Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:3285,72
1MB746Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:40:36111,07
6MA821Viktora MilanHasiči Pardubice9000:40:5284,02
7MA917Kovář LukášOB Česká Třebová0100:40:5483,78
8MA105Hanák PetrNení8400:42:0277,82
1ZJ1181Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:42:09100,00
1MD1274Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:42:13155,68
9MA1318Kvítek PavelKOVO Praha8600:42:2076,25
10MA141Hájek MartinPASIVITY Žamberk0100:42:2375,97
2MB1549Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:42:54100,38
2ZA1637Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:44:04100,79
11MA177Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:45:1360,99
12MA182Holubář Patrik3D fitness RT0000:45:2160,25
3MB1939Němec RadekLitomyšl7700:45:2688,56
13MA2012Václavek OndřejPísečná8700:45:4857,89
4MB2155Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:46:3283,46
5MB2242Koreček RichardNepasický cykloteam7600:46:4582,43
1MC2365Doucha JiříHvězda Pardubice7100:47:00109,22
1ZD2476Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:47:05122,02
14MA2511Vaško AdamKunvald8900:47:1350,40
1MJ2677Musil FilipSDH Bohousová0300:47:29107,01
15MA2719Krummer JanPrestige Cycling Team9600:47:3248,76
6MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:47:4677,68
2MC2964Scheuer JanLanškroun6600:48:19103,92
16MA3015Pelikovský MichalJá sobě8400:48:4941,92
3ZA3133Vorlíčková JanaKILPI KOME KLUB9500:49:3176,18
17MA3216Lux Radekvysavač8400:50:1933,98
1ZB3358Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:50:29101,81
2MJ3478Pfeifer RadekSDH Česká Rybná0300:50:5692,99
2ZB3559Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:0499,49
3ZB3656Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:51:1698,70
7MB3740Jirčík Miroslav3D FITNESS RACE TEAM7600:51:3460,07
8MB3853Svoboda LeošTJ Lukavice7400:51:4359,36
4ZA3938Goňová NikolaOB Žamberk9700:51:4466,10
9MB4045Barvínek MartinKPP Dlouhoňovice8000:51:4758,99
10MB4144Malý LubošDlouhoňovice7900:52:2156,39
3MC4267Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:52:3186,86
11MB4352Hynek TomášDS Pancíř7900:52:5154,07
12MB4450Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:52:5853,52
18MA4526Barvínek TomášDlouhoňovice8200:53:2517,63
19MA469Zámečník PetrŽamberk9300:53:3416,83
1ZC4768Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:05120,17
2ZC4869Stránská MagdaČeská Třebová7100:56:27115,67
13MB4951Kalous PetrSK Žamberk7700:57:0434,47
5ZA5032Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:57:5937,86
6ZA5129Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:57:5937,84
2ZD5275Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:58:4477,98
4ZB5361Mannlová JanaAK Iscarex ČT8000:59:1867,17
7ZA5434Hauptová KristýnaBrzdy Horní Čermná9700:59:5629,02
20MA554Fejk JiříPasivity Žamberk9501:00:563,00
8ZA5631Musilová DenisaSDH Dlouhoňovice8801:01:2222,55
9ZA5730Šourková MarcelaŽamberk8901:01:4520,83
5ZB5863Dufková ŠárkaVŠICHNI ZA MNOU!8101:02:1455,69
6ZB5962Dostálková AndreaVšichni za mnou!8401:02:3454,38
4MC6066Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:1543,29
21MA6125Lóži DavidZáchlumí9801:04:183,00
2MD6272Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:06:3672,33
3MD63150Bajer MilanSportovní klub Cafe Bajer5501:06:4271,99
14MB6447Mikyska VáclavŽamberk7501:07:143,00
15MB6554Svoboda MilošTJ Lukavice7401:07:463,00
10ZA6635Langrová MarkétaZačátečník9501:09:183,00
4MD6773Sedlák JiříSportovní klub Cafe Bajer5801:09:3961,92
3ZC6871Procházková MartinaŽamberk7201:12:1364,16
5MD69151Novotný Přemysl3D Fitness5901:13:1049,89
11ZA7028Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9901:15:043,00
1ME71145Pecháček Miroslavjednota Orel Dolní Čermná4801:17:38100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kristejn LukášBiatlon Letohrad8900:37:09103,62
2MA223Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:37:21102,57
3MA313Roháček JanXCSPORT.CZ/Runsporteam8200:39:0093,82
4MA527Vacek JiříČumíš na mě?8700:39:3291,05
5MA624Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:3285,72
6MB746Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:40:3685,39
7MA821Viktora MilanHasiči Pardubice9000:40:5284,02
8MA917Kovář LukášOB Česká Třebová0100:40:5483,78
9MA105Hanák PetrNení8400:42:0277,82
10MD1274Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:42:1376,84
11MA1318Kvítek PavelKOVO Praha8600:42:2076,25
12MA141Hájek MartinPASIVITY Žamberk0100:42:2375,97
13MB1549Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:42:5473,24
14MA177Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:45:1360,99
15MA182Holubář Patrik3D fitness RT0000:45:2160,25
16MB1939Němec RadekLitomyšl7700:45:2659,82
17MA2012Václavek OndřejPísečná8700:45:4857,89
18MB2155Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:46:3254,03
19MB2242Koreček RichardNepasický cykloteam7600:46:4552,86
20MC2365Doucha JiříHvězda Pardubice7100:47:0051,52
21MA2511Vaško AdamKunvald8900:47:1350,40
22MJ2677Musil FilipSDH Bohousová0300:47:2949,02
23MA2719Krummer JanPrestige Cycling Team9600:47:3248,76
24MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:47:4647,46
25MC2964Scheuer JanLanškroun6600:48:1944,62
26MA3015Pelikovský MichalJá sobě8400:48:4941,92
27MA3216Lux Radekvysavač8400:50:1933,98
28MJ3478Pfeifer RadekSDH Česká Rybná0300:50:5630,80
29MB3740Jirčík Miroslav3D FITNESS RACE TEAM7600:51:3427,45
30MB3853Svoboda LeošTJ Lukavice7400:51:4326,65
31MB4045Barvínek MartinKPP Dlouhoňovice8000:51:4726,24
32MB4144Malý LubošDlouhoňovice7900:52:2123,28
33MC4267Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:52:3122,39
34MB4352Hynek TomášDS Pancíř7900:52:5120,64
35MB4450Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:52:5820,02
36MA4526Barvínek TomášDlouhoňovice8200:53:2517,63
37MA469Zámečník PetrŽamberk9300:53:3416,83
38MB4951Kalous PetrSK Žamberk7700:57:043,00
39MA554Fejk JiříPasivity Žamberk9501:00:563,00
40MC6066Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:153,00
41MA6125Lóži DavidZáchlumí9801:04:183,00
42MD6272Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:06:363,00
43MD63150Bajer MilanSportovní klub Cafe Bajer5501:06:423,00
44MB6447Mikyska VáclavŽamberk7501:07:143,00
45MB6554Svoboda MilošTJ Lukavice7401:07:463,00
46MD6773Sedlák JiříSportovní klub Cafe Bajer5801:09:393,00
47MD69151Novotný Přemysl3D Fitness5901:13:103,00
48ME71145Pecháček Miroslavjednota Orel Dolní Čermná4801:17:383,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA436Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová/ INOV-8 team9100:39:09112,65
2ZJ1181Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:42:0998,26
3ZA1637Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:44:0489,09
4ZD2476Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:47:0574,62
5ZA3133Vorlíčková JanaKILPI KOME KLUB9500:49:3163,04
6ZB3358Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:50:2958,39
7ZB3559Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:0455,56
8ZB3656Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:51:1654,60
9ZA3938Goňová NikolaOB Žamberk9700:51:4452,37
10ZC4768Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:0536,40
11ZC4869Stránská MagdaČeská Třebová7100:56:2729,81
12ZA5032Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:57:5922,47
13ZA5129Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:57:5922,44
14ZD5275Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:58:4418,85
15ZB5361Mannlová JanaAK Iscarex ČT8000:59:1816,16
16ZA5434Hauptová KristýnaBrzdy Horní Čermná9700:59:5613,11
17ZA5631Musilová DenisaSDH Dlouhoňovice8801:01:226,26
18ZA5730Šourková MarcelaŽamberk8901:01:454,44
19ZB5863Dufková ŠárkaVŠICHNI ZA MNOU!8101:02:143,00
20ZB5962Dostálková AndreaVšichni za mnou!8401:02:343,00
21ZA6635Langrová MarkétaZačátečník9501:09:183,00
22ZC6871Procházková MartinaŽamberk7201:12:133,00
23ZA7028Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9901:15:043,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód