Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Modřický pohár

2.3.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Modřický pohár
  • datum konání: 2.3.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Modřice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1211Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:30:17-
2MA2132Zhoř MartinJiskra Ústí nad Orlicí8100:30:18-
3MA375Nejedlý MarekAC Slovan Mariánské Lázně7200:30:24-
4MA4129Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7300:30:36-
5MA543Kučera MartinUNI Brno Sokol Bučovice8000:30:40-
6MA647Kotyza PetrUNI Brno Sokol Bučovice7000:30:46-
7MA744Macho AlešUNI Brno Sokol Bučovice7500:31:04-
8MA822Palko Alešneregistrován7100:31:25-
9MA9186Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:31:30-
10MA1141Kotyza AlešUNI Brno Sokol Bučovice7400:31:39-
11MA1242Kučera LukášUNI Brno Sokol Bučovice8100:31:49-
12MA1356Smutný RadimGERA Drnovice8100:31:57-
13MA1450Kříž MichalACC Brno8100:32:04-
14MA15157Klímek TomášRPG Brno8000:32:06-
15MA17123Juráček PetrKřemílek TEAM8100:32:15-
16MA19282Kozmon PetrKepák Team Brno8300:32:41-
17MA20139Stanovský PavelVSK Olymp Praha7100:32:47-
18MA2131Zadák KarelVSK VUT Brno7800:32:50-
19MA23130Hudák HaryLG Nike Berlín6700:33:24-
20MA24158Farkač JiříShakals Brno8100:33:26-
21MA2555Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:27-
22MA27184Přikryl IvoVSK Technika Brno7900:33:33-
23MA2889Holpuch JiříJE Dukovany7200:33:34-
24MA2997Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:33:36-
25MA30111Štourač NikolaLodní sporty Brno8500:33:41-
26MA3233Ondráček TomášAxiom Orbit Žďár nad Sázavou7700:33:50-
27MA3348Pukl RostislavUNI Brno Sokol Bučovice8200:33:53-
28MA3553Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:58-
29MA3957Krupka PeterEBM Triatlon Brno6500:34:19-
30MA40151Ryška VítTITAN Zlín7500:34:32-
31MA4146Plachý LubomírUNI Brno Sokol Bučovice6300:34:34-
32MA4281Liščinský ZdeněkTesla Brno8200:34:40-
33MA43185Macura JanHorizont kola Novák7200:34:45-
34MA4419Adamec MilanOrel Vyškov7700:34:48-
35MA49145Holt JasonMontana7100:35:19-
36MA5035Soural Lukášneregistrován8200:35:31-
37MA5249Weinreich RichardUNI Brno Sokol Bučovice7500:35:37-
38MA531Kopáč Davidneregistrován7600:35:44-
39MA54104Šmýd PavelAC Bárka Bystrc6400:35:45-
40MA55171Jína JanNew Balance Team7300:35:49-
41MA6160Janáček VladimírSK 24 Brno7300:36:05-
42MA6278Matula PetrSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou8200:36:12-
43MA6340Svoboda Petrneregistrován6800:36:19-
44MA6799Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6300:36:28-
45MA68192Chalk Steveneregistrován6500:36:44-
46MA69193Šimonek LiborVSK VUT Brno7000:36:46-
47MA7080Antoš JakubAROB - ČR6400:36:50-
48MA7183Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:36:51-
49MA72187Prokop PetrBAMBAS Skalice7900:36:53-
50MA73179Kupec Petrneregistrován7500:36:55-
51MA8010Žák LadislavAK Perná7200:37:16-
52MA81150Macek PavelSiteza Znojmo6700:37:19-
53MA83166Dragolov Danielneregistrován6700:37:30-
54MA86189Půst Karelneregistrován7100:37:36-
55MA87168Vašíček Zdeněkneregistrován8000:37:37-
56MA88112Dvořáček ZbyněkTTK JME Brno8000:37:38-
57MA89148Pernica Jindřichneregistrován7900:37:50-
58MA90106Kasík KonstantinUASK Vyškov7800:37:52-
59MA9239Hedvábný RobertSokol Bránice7200:37:56-
60MA96107Jančařík Petrneregistrován6800:38:19-
61MA9996Kubinda Antonneregistrován7800:38:36-
62MA10066Minarčík JanSCMT7800:38:38-
63MA10136Navrátil DušanKepák Team Brno8400:38:41-
64MA102135Juřica PavelOstrava7900:38:46-
65MA103160Vašíček PetrAvion Židlochovice6300:38:55-
66MA10684Doleček JiříSokol Řetová8000:39:14-
67MA107183Hejl AlešVC Triatlon6500:39:17-
68MA108118Bábík AntonínMogul Vacenovice6300:39:19-
69MA11462Adamec Václavneregistrován8000:39:44-
70MA116165Strejček Janneregistrován7700:39:52-
71MA119134Muller Václavneregistrován8100:40:07-
72MA120105Křížek PetrUASK Vyškov7300:40:10-
73MA121164Ptáček PavelBeta Brno6500:40:29-
74MA12593Trojanec MarekNC Vyškov7500:40:50-
75MA131113Kočvárek Karelneregistrován7600:41:17-
76MA136155Marčík PetrČEPS Brno7200:41:28-
77MA14174Libenský DavidRocky Bikes Brno7000:41:55-
78MA14263Vlasák Otaneregistrován6800:41:56-
79MA145110Musil Richardneregistrován7600:42:19-
80MA146177Menšík Miroslavneregistrován6300:42:21-
81MA152109Vejchoda Petrneregistrován7700:42:50-
82MA153188Menšík Josefneregistrován7400:42:54-
83MA160124Švarc LuděkBarnex Sport7300:43:26-
84MA161152Seibt DavidBrno7500:43:30-
85MA162199Borkovec Miroslavneregistrován7600:43:33-
86MA165197Kupský MichalKřemílek TEAM8400:43:40-
87MA166176Marčan JanVeselka7800:43:52-
88MA170202Jedelský Janneregistrován7100:44:27-
89MA173159Rašner TomášOlomouc6900:44:43-
90MA178203Kohut Lubošneregistrován6400:45:04-
91MA181194Pavlas Marekneregistrován7800:47:03-
92MA183172Krupička Petrneregistrován6400:47:18-
93MA1865Kubík RadekTK JME Brno6400:47:52-
94MA1902Šimíček PetrSCMT7600:48:24-
95MA19964Lidmila JiříAC Moravská Slávia Brno6400:58:06-
Muži B (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1091Horák PavelAHA Vyškov6100:31:35-
2MB1672Vrána MilanKOLA Novák Blansko6100:32:13-
3MB18142Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:32:24-
4MB22174Vévoda IvanSK Švábenice6000:33:02-
5MB26125Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:29-
6MB31102Beránek Antonínneregistrován6100:33:45-
7MB348Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:56-
8MB3668Kolínek JosefKanice6100:34:02-
9MB3751Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:07-
10MB3845Petřík FrantišekUNI Brno Sokol Bučovice5900:34:11-
11MB4552Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:53-
12MB48121Slavík JiříSokol Žabovřesky5400:35:18-
13MB5192Jankovski AlexanderUK Hošek motor Třebíč6000:35:34-
14MB56198Rozman Ladislavneregistrován5400:35:50-
15MB5786Doležal StanislavTJ JE Dukovany5800:35:52-
16MB58178Danesi MaurizioVSK FS Brno6200:35:54-
17MB59114Fidler JanStart Brno5600:35:56-
18MB6095Kratochvíl Zdeněkneregistrován5900:35:58-
19MB65103Martinec Jindřichneregistrován6100:36:25-
20MB669Gajdoš JaroslavAK Perná5600:36:27-
21MB7670Skyba Martinneregistrován6200:37:00-
22MB77101Suchý KarelTJ JE Dukovany5600:37:02-
23MB78180Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:37:08-
24MB84292Daněk MilanKola Novák Blansko6200:37:32-
25MB9117Kunc JosefLRS Vyškov6000:37:54-
26MB947Novák LubomírEBM Triatlon Brno5800:38:05-
27MB95146Zouhar Liborneregistrován5800:38:10-
28MB9734Soural JanTK JME Brno6000:38:22-
29MB98169Kadlec LuděkSLATINA Brno6200:38:31-
30MB10415Horák PavelSokol Brno Rečkovice6200:38:56-
31MB10561Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:39:06-
32MB10959Šlancar LubomírZŠ Poštorná5300:39:26-
33MB115147Kaše JaroslavIPB Pojišťovna Brno5300:39:49-
34MB11873Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:40:05-
35MB12238Pudelka JaroslavSokol Modřice5300:40:35-
36MB12467Gottvald IvoSokol Líšeň5700:40:46-
37MB1274Kubík JaromírTTK JME Brno6000:41:03-
38MB128154Malatín ŠtefanAAC Brno5500:41:09-
39MB13027Spáčil Janneregistrován5400:41:13-
40MB13437Jambor AntonínStart Brno5900:41:26-
41MB13532Marčan JanVeselka5300:41:27-
42MB137119Prčík AntonínDolní Bojanovice5500:41:29-
43MB14713Suchánek OtoSokol Syrovice5800:42:23-
44MB148141Slováček Jaroslavneregistrován5400:42:26-
45MB149170Ventruba Miroslavneregistrován5800:42:30-
46MB151144Gogolín Petrneregistrován5700:42:43-
47MB154161Klieštik MilanHorokolo5700:43:00-
48MB158195Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:43:09-
49MB159137Macháček MartinRC Brno5500:43:23-
50MB16776Šilberský PetrBlansko6100:44:07-
51MB168200Holeček StanislavHnutí Haribol5500:44:16-
52MB17585Meszaros Antonneregistrován5900:44:52-
53MB17630Zadák KarelPINKY Veselka5400:44:53-
54MB1776Novotný JanTTK JME Brno5400:44:56-
55MB17990Bil Jaroslavneregistrován5900:46:14-
56MB184108Sedlinský JanSokol Brno 25800:47:24-
57MB185143Franta JaroslavPrdlavka Modřice5400:47:44-
58MB187291Zejda IvoAC Moravská Slávia Brno5600:47:54-
59MB189131Koláček JaroslavLodní sporty Brno5500:48:15-
60MB194293Sedláček Pavelneregistrován5300:50:24-
61MB19579Kouřil Janneregistrován6100:51:11-
62MB196287Nesvadba JaroslavSokol Brno 25300:51:36-
63MB198285Čadek JiříAmulet Brno5300:52:22-
Muži C (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC46128Kocourek JaroslavSokol Žabovřesky4900:35:04-
2MC4794Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:35:11-
3MC6429Procházka VladimírTroubsko5200:36:22-
4MC74115Bartal LubomírBK Hodonín5100:36:56-
5MC75182Smejkal Liborneregistrován4700:36:58-
6MC79296Pospíchal VladimírVeteran's T. C. Brno5200:37:12-
7MC8228Mareš BohumilLEAR Brno5100:37:26-
8MC8588Křenek FrantišekTJ JE Dukovany4900:37:33-
9MC93190Šváb ZdeněkSokol Žabovřesky5100:38:00-
10MC111181Bartoněk JosefVC Triatlon5200:39:32-
11MC112196Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:39:35-
12MC113175Hlaváč ZdeněkASK TT Ski Blansko4600:39:40-
13MC117289Mikita PavelAmulet Brno5200:39:56-
14MC12323Knobloch VáclavPošta Brno4600:40:40-
15MC126290Konečný PavelAC Moravská Slávia Brno5000:40:58-
16MC12926Hlavsa Františekneregistrován4700:41:11-
17MC13358Sponar JanTesla Brno5000:41:24-
18MC13825Kaláb MilošVeteran's T. C. Brno5000:41:34-
19MC140288Spilka JiříVC Triatlon5000:41:52-
20MC143173Hanák Albínneregistrován5100:41:58-
21MC150162Novák MartinTK JME Brno5100:42:37-
22MC155126Ertl JiříHorokolo Jundrov4600:43:02-
23MC156201Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:43:04-
24MC16365Vondráček VladimírOcelot Brno4900:43:36-
25MC171295David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:44:33-
26MC18014Plch AloisZetor Brno4900:46:49-
27MC19198Havlíček PavelN D DE SEPT-FONS5200:48:26-
28MC193156Fuksa KarelSokol Žabovřesky4600:49:25-
29MC200136Navrátil Ladislavneregistrován5101:02:31-
Muži D (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD110127Haberland JanSokol Brno4200:39:29-
2MD13287Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3500:41:19-
3MD139191Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:41:44-
4MD144140Horyanský KarelStart Brno4000:42:13-
5MD15771Mahovský FrantišekACC Brno4000:43:06-
6MD164167Lech Jiříneregistrován3700:43:38-
7MD169133Holý Josefneregistrován4100:44:23-
8MD17254Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:35-
9MD174120Hrubý MilanASK Blansko3800:44:48-
10MD182122Kokta BohuslavMilpa4000:47:11-
11MD18869Brandýs VlastimilTJ LRS Vyškov4100:48:04-
12MD19218Kubík JosefAdamov3800:49:12-
13MD19777Horecký DrahomírAAC Brno2600:51:58-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1211Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:30:17-
2MA2132Zhoř MartinJiskra Ústí nad Orlicí8100:30:18-
3MA375Nejedlý MarekAC Slovan Mariánské Lázně7200:30:24-
4MA4129Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7300:30:36-
5MA543Kučera MartinUNI Brno Sokol Bučovice8000:30:40-
6MA647Kotyza PetrUNI Brno Sokol Bučovice7000:30:46-
7MA744Macho AlešUNI Brno Sokol Bučovice7500:31:04-
8MA822Palko Alešneregistrován7100:31:25-
9MA9186Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:31:30-
1MB1091Horák PavelAHA Vyškov6100:31:35-
10MA1141Kotyza AlešUNI Brno Sokol Bučovice7400:31:39-
11MA1242Kučera LukášUNI Brno Sokol Bučovice8100:31:49-
12MA1356Smutný RadimGERA Drnovice8100:31:57-
13MA1450Kříž MichalACC Brno8100:32:04-
14MA15157Klímek TomášRPG Brno8000:32:06-
2MB1672Vrána MilanKOLA Novák Blansko6100:32:13-
15MA17123Juráček PetrKřemílek TEAM8100:32:15-
3MB18142Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:32:24-
16MA19282Kozmon PetrKepák Team Brno8300:32:41-
17MA20139Stanovský PavelVSK Olymp Praha7100:32:47-
18MA2131Zadák KarelVSK VUT Brno7800:32:50-
4MB22174Vévoda IvanSK Švábenice6000:33:02-
19MA23130Hudák HaryLG Nike Berlín6700:33:24-
20MA24158Farkač JiříShakals Brno8100:33:26-
21MA2555Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:27-
5MB26125Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:29-
22MA27184Přikryl IvoVSK Technika Brno7900:33:33-
23MA2889Holpuch JiříJE Dukovany7200:33:34-
24MA2997Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:33:36-
25MA30111Štourač NikolaLodní sporty Brno8500:33:41-
6MB31102Beránek Antonínneregistrován6100:33:45-
26MA3233Ondráček TomášAxiom Orbit Žďár nad Sázavou7700:33:50-
27MA3348Pukl RostislavUNI Brno Sokol Bučovice8200:33:53-
7MB348Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:56-
28MA3553Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:58-
8MB3668Kolínek JosefKanice6100:34:02-
9MB3751Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:07-
10MB3845Petřík FrantišekUNI Brno Sokol Bučovice5900:34:11-
29MA3957Krupka PeterEBM Triatlon Brno6500:34:19-
30MA40151Ryška VítTITAN Zlín7500:34:32-
31MA4146Plachý LubomírUNI Brno Sokol Bučovice6300:34:34-
32MA4281Liščinský ZdeněkTesla Brno8200:34:40-
33MA43185Macura JanHorizont kola Novák7200:34:45-
34MA4419Adamec MilanOrel Vyškov7700:34:48-
11MB4552Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:53-
1MC46128Kocourek JaroslavSokol Žabovřesky4900:35:04-
2MC4794Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:35:11-
12MB48121Slavík JiříSokol Žabovřesky5400:35:18-
35MA49145Holt JasonMontana7100:35:19-
36MA5035Soural Lukášneregistrován8200:35:31-
13MB5192Jankovski AlexanderUK Hošek motor Třebíč6000:35:34-
37MA5249Weinreich RichardUNI Brno Sokol Bučovice7500:35:37-
38MA531Kopáč Davidneregistrován7600:35:44-
39MA54104Šmýd PavelAC Bárka Bystrc6400:35:45-
40MA55171Jína JanNew Balance Team7300:35:49-
14MB56198Rozman Ladislavneregistrován5400:35:50-
15MB5786Doležal StanislavTJ JE Dukovany5800:35:52-
16MB58178Danesi MaurizioVSK FS Brno6200:35:54-
17MB59114Fidler JanStart Brno5600:35:56-
18MB6095Kratochvíl Zdeněkneregistrován5900:35:58-
41MA6160Janáček VladimírSK 24 Brno7300:36:05-
42MA6278Matula PetrSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou8200:36:12-
43MA6340Svoboda Petrneregistrován6800:36:19-
3MC6429Procházka VladimírTroubsko5200:36:22-
19MB65103Martinec Jindřichneregistrován6100:36:25-
20MB669Gajdoš JaroslavAK Perná5600:36:27-
44MA6799Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6300:36:28-
45MA68192Chalk Steveneregistrován6500:36:44-
46MA69193Šimonek LiborVSK VUT Brno7000:36:46-
47MA7080Antoš JakubAROB - ČR6400:36:50-
48MA7183Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:36:51-
49MA72187Prokop PetrBAMBAS Skalice7900:36:53-
50MA73179Kupec Petrneregistrován7500:36:55-
4MC74115Bartal LubomírBK Hodonín5100:36:56-
5MC75182Smejkal Liborneregistrován4700:36:58-
21MB7670Skyba Martinneregistrován6200:37:00-
22MB77101Suchý KarelTJ JE Dukovany5600:37:02-
23MB78180Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:37:08-
6MC79296Pospíchal VladimírVeteran's T. C. Brno5200:37:12-
51MA8010Žák LadislavAK Perná7200:37:16-
52MA81150Macek PavelSiteza Znojmo6700:37:19-
7MC8228Mareš BohumilLEAR Brno5100:37:26-
53MA83166Dragolov Danielneregistrován6700:37:30-
24MB84292Daněk MilanKola Novák Blansko6200:37:32-
8MC8588Křenek FrantišekTJ JE Dukovany4900:37:33-
54MA86189Půst Karelneregistrován7100:37:36-
55MA87168Vašíček Zdeněkneregistrován8000:37:37-
56MA88112Dvořáček ZbyněkTTK JME Brno8000:37:38-
57MA89148Pernica Jindřichneregistrován7900:37:50-
58MA90106Kasík KonstantinUASK Vyškov7800:37:52-
25MB9117Kunc JosefLRS Vyškov6000:37:54-
59MA9239Hedvábný RobertSokol Bránice7200:37:56-
9MC93190Šváb ZdeněkSokol Žabovřesky5100:38:00-
26MB947Novák LubomírEBM Triatlon Brno5800:38:05-
27MB95146Zouhar Liborneregistrován5800:38:10-
60MA96107Jančařík Petrneregistrován6800:38:19-
28MB9734Soural JanTK JME Brno6000:38:22-
29MB98169Kadlec LuděkSLATINA Brno6200:38:31-
61MA9996Kubinda Antonneregistrován7800:38:36-
62MA10066Minarčík JanSCMT7800:38:38-
63MA10136Navrátil DušanKepák Team Brno8400:38:41-
64MA102135Juřica PavelOstrava7900:38:46-
65MA103160Vašíček PetrAvion Židlochovice6300:38:55-
30MB10415Horák PavelSokol Brno Rečkovice6200:38:56-
31MB10561Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:39:06-
66MA10684Doleček JiříSokol Řetová8000:39:14-
67MA107183Hejl AlešVC Triatlon6500:39:17-
68MA108118Bábík AntonínMogul Vacenovice6300:39:19-
32MB10959Šlancar LubomírZŠ Poštorná5300:39:26-
1MD110127Haberland JanSokol Brno4200:39:29-
10MC111181Bartoněk JosefVC Triatlon5200:39:32-
11MC112196Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:39:35-
12MC113175Hlaváč ZdeněkASK TT Ski Blansko4600:39:40-
69MA11462Adamec Václavneregistrován8000:39:44-
33MB115147Kaše JaroslavIPB Pojišťovna Brno5300:39:49-
70MA116165Strejček Janneregistrován7700:39:52-
13MC117289Mikita PavelAmulet Brno5200:39:56-
34MB11873Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:40:05-
71MA119134Muller Václavneregistrován8100:40:07-
72MA120105Křížek PetrUASK Vyškov7300:40:10-
73MA121164Ptáček PavelBeta Brno6500:40:29-
35MB12238Pudelka JaroslavSokol Modřice5300:40:35-
14MC12323Knobloch VáclavPošta Brno4600:40:40-
36MB12467Gottvald IvoSokol Líšeň5700:40:46-
74MA12593Trojanec MarekNC Vyškov7500:40:50-
15MC126290Konečný PavelAC Moravská Slávia Brno5000:40:58-
37MB1274Kubík JaromírTTK JME Brno6000:41:03-
38MB128154Malatín ŠtefanAAC Brno5500:41:09-
16MC12926Hlavsa Františekneregistrován4700:41:11-
39MB13027Spáčil Janneregistrován5400:41:13-
75MA131113Kočvárek Karelneregistrován7600:41:17-
2MD13287Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3500:41:19-
17MC13358Sponar JanTesla Brno5000:41:24-
40MB13437Jambor AntonínStart Brno5900:41:26-
41MB13532Marčan JanVeselka5300:41:27-
76MA136155Marčík PetrČEPS Brno7200:41:28-
42MB137119Prčík AntonínDolní Bojanovice5500:41:29-
18MC13825Kaláb MilošVeteran's T. C. Brno5000:41:34-
3MD139191Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:41:44-
19MC140288Spilka JiříVC Triatlon5000:41:52-
77MA14174Libenský DavidRocky Bikes Brno7000:41:55-
78MA14263Vlasák Otaneregistrován6800:41:56-
20MC143173Hanák Albínneregistrován5100:41:58-
4MD144140Horyanský KarelStart Brno4000:42:13-
79MA145110Musil Richardneregistrován7600:42:19-
80MA146177Menšík Miroslavneregistrován6300:42:21-
43MB14713Suchánek OtoSokol Syrovice5800:42:23-
44MB148141Slováček Jaroslavneregistrován5400:42:26-
45MB149170Ventruba Miroslavneregistrován5800:42:30-
21MC150162Novák MartinTK JME Brno5100:42:37-
46MB151144Gogolín Petrneregistrován5700:42:43-
81MA152109Vejchoda Petrneregistrován7700:42:50-
82MA153188Menšík Josefneregistrován7400:42:54-
47MB154161Klieštik MilanHorokolo5700:43:00-
22MC155126Ertl JiříHorokolo Jundrov4600:43:02-
23MC156201Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:43:04-
5MD15771Mahovský FrantišekACC Brno4000:43:06-
48MB158195Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:43:09-
49MB159137Macháček MartinRC Brno5500:43:23-
83MA160124Švarc LuděkBarnex Sport7300:43:26-
84MA161152Seibt DavidBrno7500:43:30-
85MA162199Borkovec Miroslavneregistrován7600:43:33-
24MC16365Vondráček VladimírOcelot Brno4900:43:36-
6MD164167Lech Jiříneregistrován3700:43:38-
86MA165197Kupský MichalKřemílek TEAM8400:43:40-
87MA166176Marčan JanVeselka7800:43:52-
50MB16776Šilberský PetrBlansko6100:44:07-
51MB168200Holeček StanislavHnutí Haribol5500:44:16-
7MD169133Holý Josefneregistrován4100:44:23-
88MA170202Jedelský Janneregistrován7100:44:27-
25MC171295David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:44:33-
8MD17254Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:35-
89MA173159Rašner TomášOlomouc6900:44:43-
9MD174120Hrubý MilanASK Blansko3800:44:48-
52MB17585Meszaros Antonneregistrován5900:44:52-
53MB17630Zadák KarelPINKY Veselka5400:44:53-
54MB1776Novotný JanTTK JME Brno5400:44:56-
90MA178203Kohut Lubošneregistrován6400:45:04-
55MB17990Bil Jaroslavneregistrován5900:46:14-
26MC18014Plch AloisZetor Brno4900:46:49-
91MA181194Pavlas Marekneregistrován7800:47:03-
10MD182122Kokta BohuslavMilpa4000:47:11-
92MA183172Krupička Petrneregistrován6400:47:18-
56MB184108Sedlinský JanSokol Brno 25800:47:24-
57MB185143Franta JaroslavPrdlavka Modřice5400:47:44-
93MA1865Kubík RadekTK JME Brno6400:47:52-
58MB187291Zejda IvoAC Moravská Slávia Brno5600:47:54-
11MD18869Brandýs VlastimilTJ LRS Vyškov4100:48:04-
59MB189131Koláček JaroslavLodní sporty Brno5500:48:15-
94MA1902Šimíček PetrSCMT7600:48:24-
27MC19198Havlíček PavelN D DE SEPT-FONS5200:48:26-
12MD19218Kubík JosefAdamov3800:49:12-
28MC193156Fuksa KarelSokol Žabovřesky4600:49:25-
60MB194293Sedláček Pavelneregistrován5300:50:24-
61MB19579Kouřil Janneregistrován6100:51:11-
62MB196287Nesvadba JaroslavSokol Brno 25300:51:36-
13MD19777Horecký DrahomírAAC Brno2600:51:58-
63MB198285Čadek JiříAmulet Brno5300:52:22-
95MA19964Lidmila JiříAC Moravská Slávia Brno6400:58:06-
29MC200136Navrátil Ladislavneregistrován5101:02:31-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód