hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


MČR v krosu žákovských a dorosteneckých kategorií, Dolní Dobrouč

24.3.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v krosu žákovských a dorosteneckých kategorií, Dolní Dobrouč
  • datum konání: 24.3.2018
  • zobrazeno již 294x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Dobrouč
od 11:00 hodin

Přihlášky

Podávají atletické oddíly a kluby na webové stránce ČAS od pondělí 12. do úterý 20. března 2018, uzávěrka přihlášek je v úterý 20. března 2018 ve 24.00 hodin.

Každý závodník, resp. každá závodnice, může být přihlášen, resp. přihlášena, pouze k jednomu závodu.

Popis tratě

Délka: 4 km a méně
Trať tvoří okruh o délce 1 km vedený po loukách za sportovní halou, převýšení okruhu je 10 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Pravidla pro vložený závod přípravek

Plakát na besedu s Robertem Krupičkou a Honzou Škrabálkem

Internetové stránky

https://mcr-kros4.webnode.cz/

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Přípravka chlapci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21204Apltauer VáclavAC Čáslav0701:58:01-
2M22203Bíman DavidAK Škoda Plzeň0701:59:02-
3M24221Garčic TobiášTJ Slezan Frýdek-Místek0802:02:07-
4M26207Lipenský MatoušElite Sport Boskovice0802:03:05-
5M28202Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0802:04:05-
6M29206Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0802:04:08-
7M210208Slezák OndřejAtletika Slavkov u Brna0802:05:03-
8M211205Mlynář MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0702:05:07-
9M212201Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0702:06:01-
10M214225Obšil JiříAK Šternberk0802:08:01-
11M215224Nesvadba DanAK Šternberk0702:08:07-
12M218223Šíma VáclavAK Šternberk0802:10:06-
13M220216Marák OliverSKP Nymburk0802:11:06-
14M221219Stránský JakubSokol Řetová0702:12:07-
15M222210Koutný OndřejAtletický klub AHA Vyškov0702:13:05-
16M223209Zůna JanPROFI SPORT Cheb0802:13:09-
17M224227Douglas AdamAK Šternberk0802:14:02-
18M228217Hložek JiříAtletika Slavkov u Brna0702:17:09-
19M231222Mondek TomášAK Šternberk0702:19:01-
20M232226Obšil BřetislavAK Šternberk0702:20:09-
21M234212Řezníček DanielAK Šternberk0702:21:03-
22M236220Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0802:21:08-
23M237218Šolc AntonínOrel Dolní Dobrouč0802:23:02-
24M244214Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1002:36:01-
25M246213Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0902:39:06-
26M247228Kubíček AdamDolní Dobrouč0802:55:03-

Mladší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3192Koutný JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0500:06:58-
2M3293Pergler MichalŠAK při ZŠ Přeštice0500:07:12-
3M3394Dočkal DanielTJ Jiskra Humpolec0500:07:17-
4M3495Odehnal JakubVSK Univerzita Brno0600:07:19-
5M3696Svoboda BenjaminTJ Dukla Praha0500:07:23-
6M3797Eliáš DavidSK Sporting Příbram, Z.S.0500:07:24-
7M3898Švígler JanAC Domažlice, z. s.0500:07:25-
8M3999Hanek ŠtěpánŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0500:07:27-
8M39100Malina FrantišekAC Čáslav z.s.0500:07:27-
10M312101Hanzelka DanielAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:29-
11M313102Melčák MatějAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:34-
12M314103Růža TomášATK Šlapanice, z. s.0500:07:35-
13M315104Kroužel TomášSKP Nymburk, z.s.0500:07:36-
14M316105Hanek KryštofŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0500:07:39-
15M317106Turek VojtěchTJ TŽ Třinec0600:07:41-
16M318107Slavíček OndřejAtletický klub Prostějov, z. s.0500:07:42-
16M318108Novák FilipPROFI SPORT Cheb z.s.0500:07:42-
18M320111Hamata LukášTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:07:44-
18M320110Hřebíček AloisAK Šternberk z.s.0500:07:44-
18M320109Bureš JosefČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0600:07:44-
21M323112Souček OndřejTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0600:07:45-
22M324113Kuhn FrantišekTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0600:07:47-
23M326114Marák DanielSKP Nymburk, z.s.0600:07:48-
23M326115Jašek JanAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:07:48-
25M328116Boháč PankrácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0600:07:49-
26M331117Charvát MatyášElite Sport Boskovice, z. s.0500:07:53-
27M332118Málek MarekTJ Sokol Kolín-atletika0500:07:54-
28M334119Hroch FilipAtletika Chrudim, z.s.0500:07:56-
29M335120Herink TomášAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0500:07:57-
29M335121Kocián MichalTJ Valašské Meziříčí0600:07:57-
31M339122Raška VojtěchAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:01-
32M342123Bartoň MaxAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:08:02-
32M342124Fürbach MiroslavPROFI SPORT Cheb z.s.0600:08:02-
34M345127Vaníček BenjamínAC Turnov, z. s.0600:08:03-
34M345126Slavík ŠimonAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:08:03-
34M345125Dvořák DaliborTJ Olympia Bruntál z.s.0600:08:03-
37M348128Škapa JakubTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:08:04-
38M349129Štantejský MatějČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:08:05-
38M349130Ben Abdellatif JonasTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:08:05-
40M351131Karlík VojtěchSportovní klub Přerov 1908 z.s.0500:08:07-
41M353132Tříska DavidAtletický klub Hodonín,z.s.0500:08:10-
41M353133Akak OndřejAtletika TJ Sokol Žamberk0500:08:10-
43M355135König AntonínČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:08:11-
43M355134Glet OndřejSK Hranice, z.s.0500:08:11-
45M358136Šenfeldr AdamAtletický klub Hodonín,z.s.0500:08:12-
46M360137Hastík DavidSportovní klub Přerov 1908 z.s.0600:08:15-
47M362138Bartoň TobiášAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:08:16-
48M366139Punge SamuelSportovní klub Přerov 1908 z.s.0600:08:18-
48M366140Hurta PetrSKM Valašské Meziříčí0500:08:18-
50M370141Havlíček RadekAC Čáslav z.s.0600:08:19-
51M373142Kyrál MatějTJ Sušice0500:08:21-
51M373143Kaňa AdamAtletický klub Hodonín,z.s.0500:08:21-
53M376144Pospíšil AdamAC Turnov, z. s.0500:08:23-
54M378145Hrubý PetrAC Čáslav z.s.0500:08:26-
55M379146Strnad JakubTJ Nová Včelnice, z.s.0500:08:27-
56M381147Řehák OndřejSK Nové Město nad Metují0500:08:28-
57M385148Boháč VojtěchAC Čáslav z.s.0500:08:33-
58M388149Šimek OndřejČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:08:35-
59M397150Skala AlbertMÍLAŘI Domažlice0500:08:45-
60M398153Černoch AdamAtletika Jižní Město z.s.0500:08:46-
60M398152Křivánek MatoušAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:08:46-
60M398151Mondek OndřejAK Šternberk z.s.0500:08:46-
63M3104154Sochůrek RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:08:50-
64M3106155Barvínek DanielAtletika TJ Sokol Žamberk0600:08:53-
65M3112156Harvey JakubAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:01-
66M3113157Bláha FilipSK Nové Město nad Metují0500:09:02-
67M3121158Smékal KryštofTJ Olympia Bruntál z.s.0600:09:22-
68M3126159Matoulek MichalSK Nové Město nad Metují0500:09:32-
69M3129160Tylšar LukášSSK Vítkovice, z.s.0600:11:01-
-M3-161Machek DavidAtletika Slavkov u Brna,z.s.06DNF-
-M3-162Beneš JanUniverzitní sportovní klub Praha05DNF-

Mladší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35163Garguláková AlžbětaSLOVENSKO0600:07:20-
2Z311164Kučerová EliškaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:07:28-
3Z324165Klimentová EmaAK Šternberk z.s.0500:07:47-
4Z329166Vávrová VeronikaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:07:50-
4Z329167Pergerová AnnaAC Turnov, z. s.0500:07:50-
6Z333168Sigmundová AdélaŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0500:07:55-
7Z337169Provalilová StelaMÍLAŘI Domažlice0500:07:59-
8Z338170Šebrlová KateřinaSK Aritma Praha0600:08:00-
9Z339172Zrůstová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:08:01-
9Z339171Šalátová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:08:01-
11Z342173Brdičková KateřinaTJ Dukla Praha0500:08:02-
12Z352174Manuel Lurdes GloriaTJ VS Tábor, z. s.0500:08:09-
13Z355175Kučerová KarolínaAtletika Benešov0600:08:11-
14Z359176Suchánková JohanaSSK Vítkovice, z.s.0500:08:14-
15Z360177Hrašová BerenikaA. C. Sparta Praha0500:08:15-
16Z362179Hloušková MarcelaTJ Šumperk, z.s.0500:08:16-
16Z362178Sebránková EmaAK Bílina0500:08:16-
18Z365180Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0500:08:17-
19Z366181Březná GabrielaAtletika Poruba z.s.0500:08:18-
19Z366182Vilčková KarolínaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:08:18-
21Z370183Kubecová LucieMÍLAŘI Domažlice0500:08:19-
21Z370184Horákovská AdélaTJ Nové Město na Moravě z.s.0500:08:19-
23Z375185Šáfrová AnnaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0500:08:22-
24Z377186Feilhauerová EmaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:08:24-
25Z379187Kurzová BáraTJ Nová Včelnice, z.s.0500:08:27-
26Z382188Venoušová TerezieTJ Šumperk, z.s.0500:08:30-
27Z383189Hubenková KláraTJ VS Tábor, z. s.0500:08:32-
27Z383190Vacková VeronikaŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0600:08:32-
29Z385191Zavoralová AdélaAtletika Chrudim, z.s.0600:08:33-
29Z385192Helebrantová KateřinaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0500:08:33-
31Z388193Křížová ViktorieElite Sport Boskovice, z. s.0600:08:35-
32Z390194Chvátalová VendulaSK Sokol Zlatníky, z.s0600:08:38-
32Z390195Machovcová JulieAtletika Jihlava z.s.0500:08:38-
34Z392196Seifertová NatálieTRIATLET Karlovy Vary z.s.0600:08:40-
35Z393197Ceé MichaelaASK Lovosice0600:08:41-
36Z394198Klepáčová NatálieASK Lovosice0600:08:43-
37Z395199Pešlová PatricieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:44-
37Z395200Floriánková FrantiškaA. C. Sparta Praha0500:08:44-
39Z398201Hanzelková AmálieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:46-
40Z3102202Bundilová EliškaAK Šternberk z.s.0600:08:47-
41Z3103203Kovačičová BarboraAC Čáslav z.s.0500:08:49-
42Z3105204Bělunková MichaelaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:52-
43Z3106205Nováková DenisaTJ VS Tábor, z. s.0500:08:53-
44Z3108206Exnarová VendulaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:08:54-
45Z3109207Kumpoštová AndreaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:08:57-
46Z3110208Kozlová ValentýnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:08:59-
47Z3111209Výmolová AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:09:00-
48Z3114210Vyleťalová TerezaSKP Nymburk, z.s.0500:09:04-
49Z3115211Dočekalová AndreaAC Čáslav z.s.0500:09:05-
50Z3116212Tlamichová AuroraAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:09:07-
50Z3116213Skálová NikolaASK Lovosice0500:09:07-
52Z3118214Malá GábinaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0500:09:13-
53Z3119215Černocká KateřinaAK Šternberk z.s.0500:09:17-
54Z3120216Grégrová KristýnaAK Šternberk z.s.0500:09:21-
55Z3122217Apltauerová HanaAC Čáslav z.s.0500:09:25-
56Z3123218Trefilová BarboraTJ Olympia Bruntál z.s.0500:09:28-
57Z3124219Štélová MarkétaTJ Dukla Praha0500:09:29-
58Z3125220Šimůnková JulieAC Čáslav z.s.0500:09:30-
59Z3127221Jakůbková AnnaAK Šternberk z.s.0600:09:37-
60Z3128222Mašková KateřinaAtletický klub Hodonín,z.s.0500:09:56-
-Z3-223Ludvíčková PetraAtletika Benešov05DNF-
-Z3-224Pošepná KarolínaAC Mladá Boleslav z.s.05DNF-

Starší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41225Šlapák DavidAC Slovan Liberec, z.s.0300:10:14-
2M42226Hřebačka MatějAtletický klub Hodonín,z.s.0300:10:17-
3M43227Kotraba JanTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:10:30-
4M44228Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:10:36-
5M45229Matolín MaximilianTJ Dukla Praha0300:10:40-
6M46230Trávníček ŠtěpánTJ Baník Stříbro, spolek0300:10:41-
7M47231Hroch MichalAtletický klub Olomouc z.s.0300:10:45-
8M48232Šolc MatějSK Sporting Příbram, Z.S.0400:10:46-
9M49234Hřích JanAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:10:49-
9M49233Kostlán RobertBechyňský atlet.klub Bechyně0300:10:49-
11M411235Špok DavidAK ŠKODA Plzeň0300:10:53-
12M412236Mitrenga NikodemTJ TŽ Třinec0400:10:54-
13M413237Minol DanTJ Dukla Praha0300:10:55-
14M414238Hlavačka ThomasTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:10:58-
15M415239Kozojed MartinBechyňský atlet.klub Bechyně0400:11:03-
16M416240Pergler JanŠAK při ZŠ Přeštice0300:11:04-
17M417241Vebr DominikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:11:06-
18M418242Brejška IvanT. J. Sokol České Budějovice0300:11:07-
19M420243Urbánek JakubBYAC Brno0300:11:09-
20M421244Odehnal JanVSK Univerzita Brno0400:11:10-
21M423245Szkatula FrantišekTJ TŽ Třinec0400:11:19-
22M424246Červenka FilipSSK Vítkovice, z.s.0400:11:24-
23M425247Sulejmani DenisUniverzitní sportovní klub Praha0400:11:25-
24M426248Placatka MatějSK Sporting Příbram, Z.S.0400:11:28-
24M426249Oplocký TomášAtletický klub Prostějov, z. s.0300:11:28-
26M428251Novák MichalTJ Olympia Bruntál z.s.0400:11:29-
26M428250Sehnal FilipSportovní klub Přerov 1908 z.s.0300:11:29-
28M432252Zoaitter RenéPROFI SPORT Cheb z.s.0400:11:37-
29M435253Göttlicher DominikTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:11:40-
29M435254Kopřiva JanTJ Jiskra Nový Bor0300:11:40-
31M437255Pavelek JiříTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:11:42-
32M438256Pikl DavidT. J. Sokol České Budějovice0400:11:43-
32M438257Hajzler MarioAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0400:11:43-
34M440258Slaba AlbertTRIATLET Karlovy Vary z.s.0400:11:46-
35M441259Šimůnek JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0300:11:47-
36M443260Zajíček AdamAtletika Poruba z.s.0300:11:51-
36M443261Bukáček MarekATLETIKA Polička, spolek0400:11:51-
38M445262Cmunt OndřejTJ Jiskra Nový Bor0300:11:52-
39M446263Filip Vojtěch VítězslavTJ Dukla Praha0300:11:54-
40M447264Vařejka KamilSK ANTE Žďár nad Sázavou0400:11:55-
40M447265Vacek MichalČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:11:55-
40M447266Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0300:11:55-
43M451267Škarda FilipAK ŠKODA Plzeň0300:11:57-
44M453268Hůrka OndřejMÍLAŘI Domažlice0400:11:58-
44M453269Gribbin DanielSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0300:11:58-
46M456270Bíman TadeášAK ŠKODA Plzeň0400:11:59-
47M458271Jonáš JakubSK ANTE Žďár nad Sázavou0300:12:00-
48M462272Paťava AlexandrSKM Valašské Meziříčí0300:12:03-
49M466273Pitoňák JakubTJ Jiskra Nový Bor0400:12:09-
50M469274Sulák MatějAK Šternberk z.s.0400:12:13-
51M472275Racek JosefAC Moravská Slavia Brno, spolek0400:12:19-
52M474276Antoš David JaroslavASK ELNA Počerady0400:12:23-
52M474277Indra DanielAtletický klub Prostějov, z. s.0400:12:23-
54M476278Doušek TomášVSK Univerzita Brno0400:12:24-
55M480279Hubka VojtěchASK ELNA Počerady0400:12:33-
56M481280Klír JanSKP Nymburk, z.s.0400:12:34-
57M487281Šimek AlexandrAtletika Jižní Město z.s.0400:12:42-
57M487282Petržálek RadekTJ Sokol Kolín-atletika0400:12:42-
59M492283Votýpka MichalTJ Jiskra Nový Bor0300:12:47-
60M4101284Jošt DavidTJ VS Tábor, z. s.0300:13:00-
61M4103285Hošťálek OndřejAtletický klub Prostějov, z. s.0300:13:01-
62M4111286Kuťák TomášTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0400:13:10-
63M4113287Punge OliverSportovní klub Přerov 1908 z.s.0300:13:14-
64M4120288Jadrný TomášČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:13:21-
65M4135289Bundil TomášAK Šternberk z.s.0400:13:51-
66M4141290Tesař LiborAtletika Slavkov u Brna,z.s.0300:14:01-
67M4150291Vít OndřejSK Nové Město nad Metují0400:14:22-
-M4-292Kožant TomášSportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.04DNF-

Starší žákyně (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z431293Štoudková PavlaASK Blansko0300:11:35-
2Z432294Placatková TerezaSK Sporting Příbram, Z.S.0400:11:37-
3Z434295Landsmannová EliškaAtletika Jižní Město z.s.0300:11:38-
4Z450296Zahrádková EliškaAK Most0300:11:56-
5Z451297Kielarová HanaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou0300:11:57-
6Z456298Cagašová AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:11:59-
7Z459299Serbousková Sára ViktorieČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:12:01-
8Z461300Svobodová BarboraVSK Univerzita Brno0400:12:02-
9Z462301Navrátilová SáraTJ Olympia Bruntál z.s.0400:12:03-
10Z466302Srogoňová AlenaPROFI SPORT Cheb z.s.0300:12:09-
11Z470303Dostálová AdélaSK Hranice, z.s.0300:12:14-
12Z473304Gieselová IvaTJ Šumperk, z.s.0400:12:21-
13Z476305Šlapáková MagdalenaAC Slovan Liberec, z.s.0300:12:24-
13Z476306Ťahanová ViktorieTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:12:24-
15Z479307Helebrantová PetraAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:12:29-
16Z482308Pijáková TerezaVSK Univerzita Brno0400:12:35-
17Z483309Krubová NatálieTJ Lokomotiva Beroun z.s.0400:12:36-
18Z484310Holečková NicolTJ Lokomotiva Beroun z.s.0400:12:37-
19Z485311Oudová TheodoraSK Sporting Příbram, Z.S.0400:12:40-
20Z489312Podjuklová KristýnaSK Hranice, z.s.0300:12:43-
21Z493313Klobásková MartaJAC Brno0300:12:48-
22Z494314Bohatá NelaAC Slovan Liberec, z.s.0400:12:50-
23Z495315Kociánová VendulaTJ Valašské Meziříčí0400:12:51-
24Z497316Loufková BarboraTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:12:53-
25Z498317Kočárková MiladaUniverzitní sportovní klub Praha0300:12:55-
26Z499318Žáčková VendulaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0300:12:56-
27Z4105319Štrosová AnetaUniverzitní sportovní klub Praha0400:13:05-
27Z4105320Střešňáková VeronikaTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:13:05-
29Z4107321Schwarczová AnetaAK ŠKODA Plzeň0400:13:06-
30Z4109322Potácelová KristýnaTJ Olympia Bruntál z.s.0400:13:08-
31Z4110323Svobodová VeronikaSK Hranice, z.s.0300:13:09-
32Z4114324Vesecká NikolSK Sporting Příbram, Z.S.0400:13:15-
32Z4114325Bartoňová AdélaATLETIKA Polička, spolek0300:13:15-
34Z4117326Buchcarová NatálieAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:13:17-
35Z4119327Ningerová KláraTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:13:19-
36Z4120328Sokolová AdélaTJ Nová Včelnice, z.s.0300:13:21-
37Z4123329Škvánová AlenaAtletika Jižní Město z.s.0300:13:24-
38Z4124330Hesová BarboraTJ VS Tábor, z. s.0300:13:26-
39Z4127331Ježková KristýnaJAC Brno0400:13:36-
40Z4128332Supiková KateřinaTJ TŽ Třinec0300:13:41-
41Z4130333Havlíčková TerezaAC Čáslav z.s.0300:13:42-
42Z4131334Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0400:13:44-
43Z4132335Procházková KláraAK Bílina0300:13:46-
44Z4133336Dang Thao LinhAK Bílina0400:13:47-
45Z4134337Plzáková MarkétaAtletika Jihlava z.s.0300:13:50-
46Z4138338Halasová AnnaOrel Vyškov0300:13:58-
47Z4140339Lautnerová AgathaSK Aritma Praha0400:13:59-
48Z4142340Nedopilková BarboraTJ Olympia Bruntál z.s.0400:14:02-
49Z4143341Hovorková KarolínaAtletika TJ Sokol Žamberk0300:14:03-
49Z4143342Knorová NatálieAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0400:14:03-
49Z4143343Vastlová ZuzanaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:14:03-
52Z4148344Hudeková VeronikaASK ELNA Počerady0300:14:17-
53Z4149345Havlová AnetaAK ŠKODA Plzeň0400:14:19-
54Z4151346Pémová ElenASK Lovosice0400:14:28-
55Z4152347Poláková JanaTJ Olympia Bruntál z.s.0300:14:32-
56Z4153348Jíšová ZuzanaTJ VS Tábor, z. s.0400:14:38-
57Z4154349Dvořáková EmaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:14:43-
58Z4156350Bachová KateřinaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0400:14:50-
59Z4159351Groulíková JohanaAtletika Chrudim, z.s.0400:15:02-
60Z4161352Lerchová KateřinaACTIVITY Lanškroun0300:15:32-
61Z4163353Apltauerová AlenaAC Čáslav z.s.0300:15:41-
-Z4-354Kautzká KarolínaAC Turnov, z. s.03DNF-
-Z4-355Kněbortová Švermová AntonieAC Turnov, z. s.04DNF-
-Z4-356Slámová AnnaASK Lovosice04DNF-
-Z4-357Schveinerová ViktorieTRIATLET Karlovy Vary z.s.03DNF-

Dorostenci (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Kováčech MartinSSK Vítkovice, z.s.0100:13:21-
2M522Pazdera RomanTJ Sokol Kolín-atletika0100:13:27-
3M533Švejnoha JanVSK Univerzita Brno0100:13:29-
4M544Málek JanAC Slovan Liberec, z.s.0100:13:37-
5M555Staníček PavelVSK Univerzita Brno0100:13:42-
6M566Stibal JakubAC Moravská Slavia Brno, spolek0100:13:47-
7M577Vandrovec VáclavSportovní klub Přerov 1908 z.s.0100:14:04-
8M588Pastor PatrikSSK Vítkovice, z.s.0100:14:09-
8M589Pecha MartinAC Čáslav z.s.0100:14:09-
10M51010Stankov PatrikTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0200:14:13-
11M51111Gogela MartinAtletický klub Olomouc z.s.0100:14:20-
12M51212Slavík OndřejVSK Univerzita Brno0100:14:23-
13M51313Bouška PatrikTJ Chyšky,z.s.0100:14:27-
14M51414Voborský MarekTJ Dukla Praha0100:14:28-
15M51515Zemánek VojtěchTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0100:14:33-
15M51516Bahenský PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:14:33-
17M51717Kabrda JiříTJ Nové Město na Moravě z.s.0100:14:36-
18M51818Straka DanielTRIATLET Karlovy Vary z.s.0200:14:41-
19M51919Vintr MatyášTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0200:14:45-
20M52020Hanyk MichalAC Turnov, z. s.0200:14:48-
21M52121Budil JakubAtletika Písek, z.s.0200:14:49-
22M52222Kvak LukášAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:14:52-
23M52323Lučan PatrikSSK Vítkovice, z.s.0100:14:54-
23M52324Čermák JiříAC Turnov, z. s.0200:14:54-
25M52525Kolář AdamSK Nové Město nad Metují0100:14:58-
26M52626Kofroň RadekT. J. Sokol České Budějovice0200:15:00-
27M52727Hajzler SebastianAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0100:15:02-
28M52828Martínek DavidAtletika Stará Boleslav, z.s.0200:15:04-
28M52829Gloza OndřejT. J. Sokol České Budějovice0200:15:04-
30M53030Boháč BonifácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0100:15:07-
31M53131Pittermann ŠimonTJ Dukla Praha0100:15:12-
32M53232Vítek JanHvězda Pardubice z.s.0100:15:19-
33M53334Matulka AdamTJ Baník Stříbro, spolek0100:15:21-
33M53333Grégr JakubAK Šternberk z.s.0200:15:21-
35M53535Juříček DanielSSK Vítkovice, z.s.0200:15:24-
36M53636Bolehovský MichalPSK Olymp Praha, z.s.0200:15:28-
37M53737Solowski TobiášTJ TŽ Třinec0100:15:31-
38M53838Krišica MarekTJ TŽ Třinec0200:15:32-
39M53939Konderla JakubTJ TŽ Třinec0100:15:38-
40M54040Perner MichalAC Čáslav z.s.0200:15:39-
41M54141Janošík AdamAK Šternberk z.s.0100:15:44-
42M54242Růža DanielATK Šlapanice, z. s.0200:15:49-
43M54343Steinberger JakubAC Mladá Boleslav z.s.0200:15:50-
44M54444Podolák LukášAtletika Stará Boleslav, z.s.0200:15:51-
45M54545Kořínek AdamTJ Dukla Praha0200:16:01-
45M54546Horák JakubHvězda Pardubice z.s.0200:16:01-
47M54747Serafin OliverSK Aritma Praha0200:16:26-
48M54848Šantroch PetrTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0100:16:29-
49M54949Carpentier PhilippeAK ŠKODA Plzeň0200:16:31-
50M55050Lenhart OndřejAK Šternberk z.s.0200:16:42-
51M55151Lukš PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:17:34-
52M55252Grégr LukášAK Šternberk z.s.0200:17:44-
-M5-53Strnad MarekTJ Nová Včelnice, z.s.01DNF-
-M5-54Lukeš MatějAtletika Jižní Město z.s.02DNF-

Dorostenky (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51955Koláčková AdélaAK Olymp Brno, spolek0100:11:08-
2Z52256Zvolánková LucieSK Aritma Praha0200:11:18-
3Z53057Málková AnnaSK Jeseniova0100:11:31-
4Z54158Sasynová KarolínaTJ TŽ Třinec0200:11:47-
5Z55359Piklová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice0100:11:58-
6Z55960Zemaníková AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0200:12:01-
7Z56461Hynková VeronikaAC Pardubice0200:12:04-
8Z56562Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0100:12:07-
9Z56863Křenková KateřinaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0100:12:11-
10Z57164Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:12:18-
11Z58665Horáčková EmmaAC Slovan Liberec, z.s.0100:12:41-
12Z58966Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec0100:12:43-
13Z59167Kochová AnnaAC TJ Jičín0100:12:44-
14Z59668Němcová AndreaAtletika Jihlava z.s.0200:12:52-
15Z59969Porubčanová ZuzanaASK ELNA Počerady0200:12:56-
16Z510170Šilerová KateřinaAK Bílina0200:13:00-
17Z510471Čechová EliškaAtletika Stará Boleslav, z.s.0100:13:02-
18Z510872Vomelová AnetaTJ Nové Město na Moravě z.s.0100:13:07-
19Z511173Sedlecká KristýnaSC Start Karlovy Vary0100:13:10-
20Z511474Kopcová EliškaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0100:13:15-
21Z511775Bartošová VeronikaSK Jeseniova0200:13:17-
22Z512276Martínková EliškaAC Turnov, z. s.0200:13:22-
23Z512477Čechová LenkaAtletika Stará Boleslav, z.s.0100:13:26-
24Z512678Navrátilová BarboraTRIATLET Karlovy Vary z.s.0200:13:32-
25Z512879Vyvialová KláraASK Lovosice0200:13:41-
26Z513680Vundererová MichaelaAC Turnov, z. s.0200:13:53-
27Z513781Štráchalová DianaT. J. Sokol České Budějovice0100:13:56-
28Z513882Mazlová TerezaAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0200:13:58-
29Z514683Carpentier MelanieAK ŠKODA Plzeň0200:14:11-
30Z514784Fořtová AdélaTJ Sušice0100:14:15-
31Z515585Šaclová PatricieTJ Nové Město na Moravě z.s.0100:14:45-
32Z515786Havlová VeronikaAK ŠKODA Plzeň0200:14:51-
33Z515887Roháčková LudmilaTJ Nové Město na Moravě z.s.0100:14:52-
34Z516088Volfíková BarboraMÍLAŘI Domažlice0100:15:17-
35Z516289Oudová MartinaTJ Sušice0200:15:37-
-Z5-90Mervartová TerezaAtletika Chrudim, z.s.02DNF-
-Z5-91Kudličková PetraAK Šternberk z.s.01DNF-

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21204Apltauer VáclavAC Čáslav0701:58:01-
2M22203Bíman DavidAK Škoda Plzeň0701:59:02-
1Z23103Kubajurová TerezaTJ Slezan Frýdek-Místek0702:01:32-
3M24221Garčic TobiášTJ Slezan Frýdek-Místek0802:02:07-
2Z25102Václavíková AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek0702:02:32-
4M26207Lipenský MatoušElite Sport Boskovice0802:03:05-
3Z27114Borková JohankaIscarex Junior team Česká Třebová0702:03:07-
5M28202Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0802:04:05-
6M29206Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0802:04:08-
7M210208Slezák OndřejAtletika Slavkov u Brna0802:05:03-
8M211205Mlynář MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0702:05:07-
9M212201Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0702:06:01-
4Z213110Káňová KristýnaAK Emila Zátopka Kopřivnice0702:06:59-
10M214225Obšil JiříAK Šternberk0802:08:01-
11M215224Nesvadba DanAK Šternberk0702:08:07-
5Z216122Vojtášková BarboraAK Šternberk0802:08:18-
6Z217106Bartoňová ViktorieTJ Slezan Frýdek-Místek0802:10:05-
12M218223Šíma VáclavAK Šternberk0802:10:06-
7Z219117Königová TerezaIscarex Junior team Česká Třebová0802:10:54-
13M220216Marák OliverSKP Nymburk0802:11:06-
14M221219Stránský JakubSokol Řetová0702:12:07-
15M222210Koutný OndřejAtletický klub AHA Vyškov0702:13:05-
16M223209Zůna JanPROFI SPORT Cheb0802:13:09-
17M224227Douglas AdamAK Šternberk0802:14:02-
8Z225101Šamšulová MartinaElite Sport Boskovice0702:14:07-
9Z226105Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0702:15:11-
10Z227118Vetchá RozálieIscarex Junior team Česká Třebová0702:16:06-
18M228217Hložek JiříAtletika Slavkov u Brna0702:17:09-
11Z229107Vaňková KristýnaAC Čáslav0702:17:10-
12Z230111Hrčková BáraAK Emila Zátopka Kopřivnice0702:17:15-
19M231222Mondek TomášAK Šternberk0702:19:01-
13Z232104Šubrtová VandaPROFI SPORT Cheb0802:20:09-
20M232226Obšil BřetislavAK Šternberk0702:20:09-
21M234212Řezníček DanielAK Šternberk0702:21:03-
14Z234124Janulíková BarboraAK Šternberk0702:21:03-
22M236220Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0802:21:08-
23M237218Šolc AntonínOrel Dolní Dobrouč0802:23:02-
15Z238108Nechvílová PavlaAC Pardubice0802:24:57-
16Z239112Holoubková PetraAtletika Slavkov u Brna0702:25:53-
17Z240113Preislerová Agáta NelaIscarex Junior team Česká Třebová0902:26:21-
18Z241116Koubová ElenIscarex Junior team Česká Třebová0902:27:29-
19Z242119Provalilová AdinaMílaři Domažlice0802:30:32-
20Z243121Omachelová AnnaAK Šternberk0902:32:22-
24M244214Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1002:36:01-
21Z245109Hanková AnežkaŽidlochovice0902:36:24-
25M246213Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0902:39:06-
26M247228Kubíček AdamDolní Dobrouč0802:55:03-

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3192Koutný JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0500:06:58-
2M3293Pergler MichalŠAK při ZŠ Přeštice0500:07:12-
3M3394Dočkal DanielTJ Jiskra Humpolec0500:07:17-
4M3495Odehnal JakubVSK Univerzita Brno0600:07:19-
1Z35163Garguláková AlžbětaSLOVENSKO0600:07:20-
5M3696Svoboda BenjaminTJ Dukla Praha0500:07:23-
6M3797Eliáš DavidSK Sporting Příbram, Z.S.0500:07:24-
7M3898Švígler JanAC Domažlice, z. s.0500:07:25-
8M3999Hanek ŠtěpánŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0500:07:27-
8M39100Malina FrantišekAC Čáslav z.s.0500:07:27-
2Z311164Kučerová EliškaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:07:28-
10M312101Hanzelka DanielAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:29-
11M313102Melčák MatějAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:34-
12M314103Růža TomášATK Šlapanice, z. s.0500:07:35-
13M315104Kroužel TomášSKP Nymburk, z.s.0500:07:36-
14M316105Hanek KryštofŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0500:07:39-
15M317106Turek VojtěchTJ TŽ Třinec0600:07:41-
16M318107Slavíček OndřejAtletický klub Prostějov, z. s.0500:07:42-
16M318108Novák FilipPROFI SPORT Cheb z.s.0500:07:42-
18M320111Hamata LukášTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:07:44-
18M320110Hřebíček AloisAK Šternberk z.s.0500:07:44-
18M320109Bureš JosefČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0600:07:44-
21M323112Souček OndřejTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0600:07:45-
22M324113Kuhn FrantišekTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0600:07:47-
3Z324165Klimentová EmaAK Šternberk z.s.0500:07:47-
23M326114Marák DanielSKP Nymburk, z.s.0600:07:48-
23M326115Jašek JanAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:07:48-
25M328116Boháč PankrácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0600:07:49-
4Z329166Vávrová VeronikaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:07:50-
4Z329167Pergerová AnnaAC Turnov, z. s.0500:07:50-
26M331117Charvát MatyášElite Sport Boskovice, z. s.0500:07:53-
27M332118Málek MarekTJ Sokol Kolín-atletika0500:07:54-
6Z333168Sigmundová AdélaŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0500:07:55-
28M334119Hroch FilipAtletika Chrudim, z.s.0500:07:56-
29M335120Herink TomášAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0500:07:57-
29M335121Kocián MichalTJ Valašské Meziříčí0600:07:57-
7Z337169Provalilová StelaMÍLAŘI Domažlice0500:07:59-
8Z338170Šebrlová KateřinaSK Aritma Praha0600:08:00-
9Z339172Zrůstová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:08:01-
9Z339171Šalátová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:08:01-
31M339122Raška VojtěchAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:01-
11Z342173Brdičková KateřinaTJ Dukla Praha0500:08:02-
32M342124Fürbach MiroslavPROFI SPORT Cheb z.s.0600:08:02-
32M342123Bartoň MaxAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:08:02-
34M345127Vaníček BenjamínAC Turnov, z. s.0600:08:03-
34M345126Slavík ŠimonAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:08:03-
34M345125Dvořák DaliborTJ Olympia Bruntál z.s.0600:08:03-
37M348128Škapa JakubTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:08:04-
38M349129Štantejský MatějČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:08:05-
38M349130Ben Abdellatif JonasTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:08:05-
40M351131Karlík VojtěchSportovní klub Přerov 1908 z.s.0500:08:07-
12Z352174Manuel Lurdes GloriaTJ VS Tábor, z. s.0500:08:09-
41M353133Akak OndřejAtletika TJ Sokol Žamberk0500:08:10-
41M353132Tříska DavidAtletický klub Hodonín,z.s.0500:08:10-
43M355134Glet OndřejSK Hranice, z.s.0500:08:11-
43M355135König AntonínČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:08:11-
13Z355175Kučerová KarolínaAtletika Benešov0600:08:11-
45M358136Šenfeldr AdamAtletický klub Hodonín,z.s.0500:08:12-
14Z359176Suchánková JohanaSSK Vítkovice, z.s.0500:08:14-
15Z360177Hrašová BerenikaA. C. Sparta Praha0500:08:15-
46M360137Hastík DavidSportovní klub Přerov 1908 z.s.0600:08:15-
16Z362178Sebránková EmaAK Bílina0500:08:16-
16Z362179Hloušková MarcelaTJ Šumperk, z.s.0500:08:16-
47M362138Bartoň TobiášAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:08:16-
18Z365180Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0500:08:17-
19Z366181Březná GabrielaAtletika Poruba z.s.0500:08:18-
19Z366182Vilčková KarolínaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:08:18-
48M366139Punge SamuelSportovní klub Přerov 1908 z.s.0600:08:18-
48M366140Hurta PetrSKM Valašské Meziříčí0500:08:18-
50M370141Havlíček RadekAC Čáslav z.s.0600:08:19-
21Z370183Kubecová LucieMÍLAŘI Domažlice0500:08:19-
21Z370184Horákovská AdélaTJ Nové Město na Moravě z.s.0500:08:19-
51M373142Kyrál MatějTJ Sušice0500:08:21-
51M373143Kaňa AdamAtletický klub Hodonín,z.s.0500:08:21-
23Z375185Šáfrová AnnaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0500:08:22-
53M376144Pospíšil AdamAC Turnov, z. s.0500:08:23-
24Z377186Feilhauerová EmaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:08:24-
54M378145Hrubý PetrAC Čáslav z.s.0500:08:26-
55M379146Strnad JakubTJ Nová Včelnice, z.s.0500:08:27-
25Z379187Kurzová BáraTJ Nová Včelnice, z.s.0500:08:27-
56M381147Řehák OndřejSK Nové Město nad Metují0500:08:28-
26Z382188Venoušová TerezieTJ Šumperk, z.s.0500:08:30-
27Z383190Vacková VeronikaŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0600:08:32-
27Z383189Hubenková KláraTJ VS Tábor, z. s.0500:08:32-
29Z385191Zavoralová AdélaAtletika Chrudim, z.s.0600:08:33-
57M385148Boháč VojtěchAC Čáslav z.s.0500:08:33-
29Z385192Helebrantová KateřinaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0500:08:33-
31Z388193Křížová ViktorieElite Sport Boskovice, z. s.0600:08:35-
58M388149Šimek OndřejČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:08:35-
32Z390195Machovcová JulieAtletika Jihlava z.s.0500:08:38-
32Z390194Chvátalová VendulaSK Sokol Zlatníky, z.s0600:08:38-
34Z392196Seifertová NatálieTRIATLET Karlovy Vary z.s.0600:08:40-
35Z393197Ceé MichaelaASK Lovosice0600:08:41-
36Z394198Klepáčová NatálieASK Lovosice0600:08:43-
37Z395200Floriánková FrantiškaA. C. Sparta Praha0500:08:44-
37Z395199Pešlová PatricieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:44-
59M397150Skala AlbertMÍLAŘI Domažlice0500:08:45-
39Z398201Hanzelková AmálieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:46-
60M398153Černoch AdamAtletika Jižní Město z.s.0500:08:46-
60M398151Mondek OndřejAK Šternberk z.s.0500:08:46-
60M398152Křivánek MatoušAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:08:46-
40Z3102202Bundilová EliškaAK Šternberk z.s.0600:08:47-
41Z3103203Kovačičová BarboraAC Čáslav z.s.0500:08:49-
63M3104154Sochůrek RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:08:50-
42Z3105204Bělunková MichaelaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:52-
43Z3106205Nováková DenisaTJ VS Tábor, z. s.0500:08:53-
64M3106155Barvínek DanielAtletika TJ Sokol Žamberk0600:08:53-
44Z3108206Exnarová VendulaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:08:54-
45Z3109207Kumpoštová AndreaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:08:57-
46Z3110208Kozlová ValentýnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:08:59-
47Z3111209Výmolová AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:09:00-
65M3112156Harvey JakubAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:01-
66M3113157Bláha FilipSK Nové Město nad Metují0500:09:02-
48Z3114210Vyleťalová TerezaSKP Nymburk, z.s.0500:09:04-
49Z3115211Dočekalová AndreaAC Čáslav z.s.0500:09:05-
50Z3116212Tlamichová AuroraAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:09:07-
50Z3116213Skálová NikolaASK Lovosice0500:09:07-
52Z3118214Malá GábinaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0500:09:13-
53Z3119215Černocká KateřinaAK Šternberk z.s.0500:09:17-
54Z3120216Grégrová KristýnaAK Šternberk z.s.0500:09:21-
67M3121158Smékal KryštofTJ Olympia Bruntál z.s.0600:09:22-
55Z3122217Apltauerová HanaAC Čáslav z.s.0500:09:25-
56Z3123218Trefilová BarboraTJ Olympia Bruntál z.s.0500:09:28-
57Z3124219Štélová MarkétaTJ Dukla Praha0500:09:29-
58Z3125220Šimůnková JulieAC Čáslav z.s.0500:09:30-
68M3126159Matoulek MichalSK Nové Město nad Metují0500:09:32-
59Z3127221Jakůbková AnnaAK Šternberk z.s.0600:09:37-
60Z3128222Mašková KateřinaAtletický klub Hodonín,z.s.0500:09:56-
69M3129160Tylšar LukášSSK Vítkovice, z.s.0600:11:01-

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41225Šlapák DavidAC Slovan Liberec, z.s.0300:10:14-
2M42226Hřebačka MatějAtletický klub Hodonín,z.s.0300:10:17-
3M43227Kotraba JanTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:10:30-
4M44228Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:10:36-
5M45229Matolín MaximilianTJ Dukla Praha0300:10:40-
6M46230Trávníček ŠtěpánTJ Baník Stříbro, spolek0300:10:41-
7M47231Hroch MichalAtletický klub Olomouc z.s.0300:10:45-
8M48232Šolc MatějSK Sporting Příbram, Z.S.0400:10:46-
9M49233Kostlán RobertBechyňský atlet.klub Bechyně0300:10:49-
9M49234Hřích JanAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:10:49-
11M411235Špok DavidAK ŠKODA Plzeň0300:10:53-
12M412236Mitrenga NikodemTJ TŽ Třinec0400:10:54-
13M413237Minol DanTJ Dukla Praha0300:10:55-
14M414238Hlavačka ThomasTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:10:58-
15M415239Kozojed MartinBechyňský atlet.klub Bechyně0400:11:03-
16M416240Pergler JanŠAK při ZŠ Přeštice0300:11:04-
17M417241Vebr DominikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:11:06-
18M418242Brejška IvanT. J. Sokol České Budějovice0300:11:07-
1Z51955Koláčková AdélaAK Olymp Brno, spolek0100:11:08-
19M420243Urbánek JakubBYAC Brno0300:11:09-
20M421244Odehnal JanVSK Univerzita Brno0400:11:10-
2Z52256Zvolánková LucieSK Aritma Praha0200:11:18-
21M423245Szkatula FrantišekTJ TŽ Třinec0400:11:19-
22M424246Červenka FilipSSK Vítkovice, z.s.0400:11:24-
23M425247Sulejmani DenisUniverzitní sportovní klub Praha0400:11:25-
24M426249Oplocký TomášAtletický klub Prostějov, z. s.0300:11:28-
24M426248Placatka MatějSK Sporting Příbram, Z.S.0400:11:28-
26M428251Novák MichalTJ Olympia Bruntál z.s.0400:11:29-
26M428250Sehnal FilipSportovní klub Přerov 1908 z.s.0300:11:29-
3Z53057Málková AnnaSK Jeseniova0100:11:31-
1Z431293Štoudková PavlaASK Blansko0300:11:35-
28M432252Zoaitter RenéPROFI SPORT Cheb z.s.0400:11:37-
2Z432294Placatková TerezaSK Sporting Příbram, Z.S.0400:11:37-
3Z434295Landsmannová EliškaAtletika Jižní Město z.s.0300:11:38-
29M435253Göttlicher DominikTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:11:40-
29M435254Kopřiva JanTJ Jiskra Nový Bor0300:11:40-
31M437255Pavelek JiříTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:11:42-
32M438256Pikl DavidT. J. Sokol České Budějovice0400:11:43-
32M438257Hajzler MarioAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0400:11:43-
34M440258Slaba AlbertTRIATLET Karlovy Vary z.s.0400:11:46-
4Z54158Sasynová KarolínaTJ TŽ Třinec0200:11:47-
35M441259Šimůnek JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0300:11:47-
36M443260Zajíček AdamAtletika Poruba z.s.0300:11:51-
36M443261Bukáček MarekATLETIKA Polička, spolek0400:11:51-
38M445262Cmunt OndřejTJ Jiskra Nový Bor0300:11:52-
39M446263Filip Vojtěch VítězslavTJ Dukla Praha0300:11:54-
40M447265Vacek MichalČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:11:55-
40M447266Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0300:11:55-
40M447264Vařejka KamilSK ANTE Žďár nad Sázavou0400:11:55-
4Z450296Zahrádková EliškaAK Most0300:11:56-
5Z451297Kielarová HanaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou0300:11:57-
43M451267Škarda FilipAK ŠKODA Plzeň0300:11:57-
44M453269Gribbin DanielSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0300:11:58-
44M453268Hůrka OndřejMÍLAŘI Domažlice0400:11:58-
5Z55359Piklová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice0100:11:58-
46M456270Bíman TadeášAK ŠKODA Plzeň0400:11:59-
6Z456298Cagašová AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:11:59-
47M458271Jonáš JakubSK ANTE Žďár nad Sázavou0300:12:00-
6Z55960Zemaníková AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0200:12:01-
7Z459299Serbousková Sára ViktorieČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:12:01-
8Z461300Svobodová BarboraVSK Univerzita Brno0400:12:02-
48M462272Paťava AlexandrSKM Valašské Meziříčí0300:12:03-
9Z462301Navrátilová SáraTJ Olympia Bruntál z.s.0400:12:03-
7Z56461Hynková VeronikaAC Pardubice0200:12:04-
8Z56562Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0100:12:07-
10Z466302Srogoňová AlenaPROFI SPORT Cheb z.s.0300:12:09-
49M466273Pitoňák JakubTJ Jiskra Nový Bor0400:12:09-
9Z56863Křenková KateřinaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0100:12:11-
50M469274Sulák MatějAK Šternberk z.s.0400:12:13-
11Z470303Dostálová AdélaSK Hranice, z.s.0300:12:14-
10Z57164Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:12:18-
51M472275Racek JosefAC Moravská Slavia Brno, spolek0400:12:19-
12Z473304Gieselová IvaTJ Šumperk, z.s.0400:12:21-
52M474276Antoš David JaroslavASK ELNA Počerady0400:12:23-
52M474277Indra DanielAtletický klub Prostějov, z. s.0400:12:23-
13Z476306Ťahanová ViktorieTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:12:24-
54M476278Doušek TomášVSK Univerzita Brno0400:12:24-
13Z476305Šlapáková MagdalenaAC Slovan Liberec, z.s.0300:12:24-
15Z479307Helebrantová PetraAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:12:29-
55M480279Hubka VojtěchASK ELNA Počerady0400:12:33-
56M481280Klír JanSKP Nymburk, z.s.0400:12:34-
16Z482308Pijáková TerezaVSK Univerzita Brno0400:12:35-
17Z483309Krubová NatálieTJ Lokomotiva Beroun z.s.0400:12:36-
18Z484310Holečková NicolTJ Lokomotiva Beroun z.s.0400:12:37-
19Z485311Oudová TheodoraSK Sporting Příbram, Z.S.0400:12:40-
11Z58665Horáčková EmmaAC Slovan Liberec, z.s.0100:12:41-
57M487281Šimek AlexandrAtletika Jižní Město z.s.0400:12:42-
57M487282Petržálek RadekTJ Sokol Kolín-atletika0400:12:42-
12Z58966Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec0100:12:43-
20Z489312Podjuklová KristýnaSK Hranice, z.s.0300:12:43-
13Z59167Kochová AnnaAC TJ Jičín0100:12:44-
59M492283Votýpka MichalTJ Jiskra Nový Bor0300:12:47-
21Z493313Klobásková MartaJAC Brno0300:12:48-
22Z494314Bohatá NelaAC Slovan Liberec, z.s.0400:12:50-
23Z495315Kociánová VendulaTJ Valašské Meziříčí0400:12:51-
14Z59668Němcová AndreaAtletika Jihlava z.s.0200:12:52-
24Z497316Loufková BarboraTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:12:53-
25Z498317Kočárková MiladaUniverzitní sportovní klub Praha0300:12:55-
15Z59969Porubčanová ZuzanaASK ELNA Počerady0200:12:56-
26Z499318Žáčková VendulaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0300:12:56-
16Z510170Šilerová KateřinaAK Bílina0200:13:00-
60M4101284Jošt DavidTJ VS Tábor, z. s.0300:13:00-
61M4103285Hošťálek OndřejAtletický klub Prostějov, z. s.0300:13:01-
17Z510471Čechová EliškaAtletika Stará Boleslav, z.s.0100:13:02-
27Z4105319Štrosová AnetaUniverzitní sportovní klub Praha0400:13:05-
27Z4105320Střešňáková VeronikaTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:13:05-
29Z4107321Schwarczová AnetaAK ŠKODA Plzeň0400:13:06-
18Z510872Vomelová AnetaTJ Nové Město na Moravě z.s.0100:13:07-
30Z4109322Potácelová KristýnaTJ Olympia Bruntál z.s.0400:13:08-
31Z4110323Svobodová VeronikaSK Hranice, z.s.0300:13:09-
62M4111286Kuťák TomášTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0400:13:10-
19Z511173Sedlecká KristýnaSC Start Karlovy Vary0100:13:10-
63M4113287Punge OliverSportovní klub Přerov 1908 z.s.0300:13:14-
20Z511474Kopcová EliškaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0100:13:15-
32Z4114324Vesecká NikolSK Sporting Příbram, Z.S.0400:13:15-
32Z4114325Bartoňová AdélaATLETIKA Polička, spolek0300:13:15-
34Z4117326Buchcarová NatálieAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:13:17-
21Z511775Bartošová VeronikaSK Jeseniova0200:13:17-
35Z4119327Ningerová KláraTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:13:19-
36Z4120328Sokolová AdélaTJ Nová Včelnice, z.s.0300:13:21-
64M4120288Jadrný TomášČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:13:21-
22Z512276Martínková EliškaAC Turnov, z. s.0200:13:22-
37Z4123329Škvánová AlenaAtletika Jižní Město z.s.0300:13:24-
23Z512477Čechová LenkaAtletika Stará Boleslav, z.s.0100:13:26-
38Z4124330Hesová BarboraTJ VS Tábor, z. s.0300:13:26-
24Z512678Navrátilová BarboraTRIATLET Karlovy Vary z.s.0200:13:32-
39Z4127331Ježková KristýnaJAC Brno0400:13:36-
40Z4128332Supiková KateřinaTJ TŽ Třinec0300:13:41-
25Z512879Vyvialová KláraASK Lovosice0200:13:41-
41Z4130333Havlíčková TerezaAC Čáslav z.s.0300:13:42-
42Z4131334Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0400:13:44-
43Z4132335Procházková KláraAK Bílina0300:13:46-
44Z4133336Dang Thao LinhAK Bílina0400:13:47-
45Z4134337Plzáková MarkétaAtletika Jihlava z.s.0300:13:50-
65M4135289Bundil TomášAK Šternberk z.s.0400:13:51-
26Z513680Vundererová MichaelaAC Turnov, z. s.0200:13:53-
27Z513781Štráchalová DianaT. J. Sokol České Budějovice0100:13:56-
46Z4138338Halasová AnnaOrel Vyškov0300:13:58-
28Z513882Mazlová TerezaAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0200:13:58-
47Z4140339Lautnerová AgathaSK Aritma Praha0400:13:59-
66M4141290Tesař LiborAtletika Slavkov u Brna,z.s.0300:14:01-
48Z4142340Nedopilková BarboraTJ Olympia Bruntál z.s.0400:14:02-
49Z4143341Hovorková KarolínaAtletika TJ Sokol Žamberk0300:14:03-
49Z4143342Knorová NatálieAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0400:14:03-
49Z4143343Vastlová ZuzanaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:14:03-
29Z514683Carpentier MelanieAK ŠKODA Plzeň0200:14:11-
30Z514784Fořtová AdélaTJ Sušice0100:14:15-
52Z4148344Hudeková VeronikaASK ELNA Počerady0300:14:17-
53Z4149345Havlová AnetaAK ŠKODA Plzeň0400:14:19-
67M4150291Vít OndřejSK Nové Město nad Metují0400:14:22-
54Z4151346Pémová ElenASK Lovosice0400:14:28-
55Z4152347Poláková JanaTJ Olympia Bruntál z.s.0300:14:32-
56Z4153348Jíšová ZuzanaTJ VS Tábor, z. s.0400:14:38-
57Z4154349Dvořáková EmaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:14:43-
31Z515585Šaclová PatricieTJ Nové Město na Moravě z.s.0100:14:45-
58Z4156350Bachová KateřinaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0400:14:50-
32Z515786Havlová VeronikaAK ŠKODA Plzeň0200:14:51-
33Z515887Roháčková LudmilaTJ Nové Město na Moravě z.s.0100:14:52-
59Z4159351Groulíková JohanaAtletika Chrudim, z.s.0400:15:02-
34Z516088Volfíková BarboraMÍLAŘI Domažlice0100:15:17-
60Z4161352Lerchová KateřinaACTIVITY Lanškroun0300:15:32-
35Z516289Oudová MartinaTJ Sušice0200:15:37-
61Z4163353Apltauerová AlenaAC Čáslav z.s.0300:15:41-

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Kováčech MartinSSK Vítkovice, z.s.0100:13:21-
2M522Pazdera RomanTJ Sokol Kolín-atletika0100:13:27-
3M533Švejnoha JanVSK Univerzita Brno0100:13:29-
4M544Málek JanAC Slovan Liberec, z.s.0100:13:37-
5M555Staníček PavelVSK Univerzita Brno0100:13:42-
6M566Stibal JakubAC Moravská Slavia Brno, spolek0100:13:47-
7M577Vandrovec VáclavSportovní klub Přerov 1908 z.s.0100:14:04-
8M588Pastor PatrikSSK Vítkovice, z.s.0100:14:09-
8M589Pecha MartinAC Čáslav z.s.0100:14:09-
10M51010Stankov PatrikTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0200:14:13-
11M51111Gogela MartinAtletický klub Olomouc z.s.0100:14:20-
12M51212Slavík OndřejVSK Univerzita Brno0100:14:23-
13M51313Bouška PatrikTJ Chyšky,z.s.0100:14:27-
14M51414Voborský MarekTJ Dukla Praha0100:14:28-
15M51515Zemánek VojtěchTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0100:14:33-
15M51516Bahenský PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:14:33-
17M51717Kabrda JiříTJ Nové Město na Moravě z.s.0100:14:36-
18M51818Straka DanielTRIATLET Karlovy Vary z.s.0200:14:41-
19M51919Vintr MatyášTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0200:14:45-
20M52020Hanyk MichalAC Turnov, z. s.0200:14:48-
21M52121Budil JakubAtletika Písek, z.s.0200:14:49-
22M52222Kvak LukášAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:14:52-
23M52323Lučan PatrikSSK Vítkovice, z.s.0100:14:54-
23M52324Čermák JiříAC Turnov, z. s.0200:14:54-
25M52525Kolář AdamSK Nové Město nad Metují0100:14:58-
26M52626Kofroň RadekT. J. Sokol České Budějovice0200:15:00-
27M52727Hajzler SebastianAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0100:15:02-
28M52828Martínek DavidAtletika Stará Boleslav, z.s.0200:15:04-
28M52829Gloza OndřejT. J. Sokol České Budějovice0200:15:04-
30M53030Boháč BonifácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0100:15:07-
31M53131Pittermann ŠimonTJ Dukla Praha0100:15:12-
32M53232Vítek JanHvězda Pardubice z.s.0100:15:19-
33M53334Matulka AdamTJ Baník Stříbro, spolek0100:15:21-
33M53333Grégr JakubAK Šternberk z.s.0200:15:21-
35M53535Juříček DanielSSK Vítkovice, z.s.0200:15:24-
36M53636Bolehovský MichalPSK Olymp Praha, z.s.0200:15:28-
37M53737Solowski TobiášTJ TŽ Třinec0100:15:31-
38M53838Krišica MarekTJ TŽ Třinec0200:15:32-
39M53939Konderla JakubTJ TŽ Třinec0100:15:38-
40M54040Perner MichalAC Čáslav z.s.0200:15:39-
41M54141Janošík AdamAK Šternberk z.s.0100:15:44-
42M54242Růža DanielATK Šlapanice, z. s.0200:15:49-
43M54343Steinberger JakubAC Mladá Boleslav z.s.0200:15:50-
44M54444Podolák LukášAtletika Stará Boleslav, z.s.0200:15:51-
45M54545Kořínek AdamTJ Dukla Praha0200:16:01-
45M54546Horák JakubHvězda Pardubice z.s.0200:16:01-
47M54747Serafin OliverSK Aritma Praha0200:16:26-
48M54848Šantroch PetrTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0100:16:29-
49M54949Carpentier PhilippeAK ŠKODA Plzeň0200:16:31-
50M55050Lenhart OndřejAK Šternberk z.s.0200:16:42-
51M55151Lukš PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:17:34-
52M55252Grégr LukášAK Šternberk z.s.0200:17:44-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód