hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Štěpánský kros

26.12.2017, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Štěpánský kros
  • datum konání: 26.12.2017
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1111Dvořáček VojtěchFbK Svitavy9800:31:10-
2MJ1313Andrle DavidSKP Duha Lanškroun0000:31:19-
3MJ2828Marek JakubAtletika Svitavy0300:33:40-
4MJ4343Čížek DavidFbK Svitavy9800:36:10-
5MJ4848Hrdina ŠtěpánSKP Duha Lanškroun0000:36:39-
6MJ5050Rotter MichalSKP Duha Lanškroun0000:36:55-
7MJ5958Šperka VojtěchSvitavy9800:38:36-
8MJ6867Spěvák MartinAtletika Svitavy0000:40:04-
9MJ9998Marek LukášAtletika Svitavy0700:51:57-
-MJ-102Vodehnal Josef-06DNF-

Muži A (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA33Berka MartinAK Moravská Třebová8700:29:35-
2MA44Svoboda OndřejAK Moravská Třebová8700:29:48-
3MA55Radiměřský KarelAtletika Polička8700:30:01-
4MA88Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:30:44-
5MA1010Šmarda DominikFbK Svitavy9500:30:56-
6MA1212Kvapil JiříCK Slovan Moravská Třebová8500:31:14-
7MA1414Berka JakubAK Moravská Třebová8800:31:24-
8MA1717Nováček PetrKunčina7900:31:48-
9MA1818Richter VladislavFbK Svitavy9200:31:55-
10MA1919Janků JiříAK Moravská Třebová8700:32:12-
11MA2020Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:32:43-
12MA2121Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:33:08-
13MA2323Strouhal LuděkAK Moravská Třebová8400:33:10-
14MA2424Kubišta MichalRCR Bikes9000:33:14-
15MA2626Hynek TomášFbK Svitavy9100:33:36-
16MA2929Rambousek Jan-7900:33:59-
17MA3030Kolář MichalTrailrun.cz8600:34:08-
18MA3232Krikl Pavel4KA7900:34:09-
19MA3838Večeře TomášAtletika Polička9000:35:14-
20MA3939Horký PatrikSvitavy9000:35:44-
21MA4141Holík Marek-9400:36:05-
22MA4242Horký MartinSvitavy9300:36:07-
23MA4545Vrbášek Karel-9500:36:31-
24MA5252Melša MartinSC Flös Buchs8800:36:58-
25MA5353Ježek OndřejSynové výčepu8500:37:04-
26MA5555Kobelka MichalLinhartice8700:37:27-
27MA6059Strouhal IvoMoravská Třebová8000:38:42-
28MA6362Bok IvanMÚ Rychnov nad Kněžnou8800:39:10-
29MA6463Vrba LukášMoravská Třebová8500:39:41-
30MA6766Novák JosefAtletika Svitavy8500:40:02-
31MA8180Česák JanSRTG Česká Třebová8600:44:13-

Muži B (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:28:36-
2MB22Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:28:43-
3MB99Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:30:53-
4MB1616Rotter MichalSKP Duha Lanškroun7100:31:34-
5MB3131Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:34:09-
6MB3333Sirový AlešBike club Svitavy7000:34:20-
7MB3434Vrána FilipJundrov7600:34:54-
8MB3535Dostál TomášBystré7700:35:08-
9MB4344Janků KarelS.U.E.7400:36:10-
10MB4646Vrána Jakub-7700:36:36-
11MB5151Antoš MarekSvitavy6800:36:57-
12MB56101Schuster Jan-7700:37:32-
13MB5756Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:38:08-
14MB6261Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:01-
15MB6564Němec RadekLitomyšl7700:39:42-
16MB7069Šperka PavelSvitavy7300:40:53-
17MB7877Smola Miloslav-6900:43:42-
18MB8382Čížel RobertSRTG Česká Třebová7100:44:14-
19MB8483Simon Marcel-7200:44:20-
20MB8988Zelinka MichalSRTG Česká Třebová7300:46:00-
21MB9089Rozlívka LiborJavorník6800:46:12-

Muži C (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:10-
2MC77Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:30:26-
3MC1515Horký PetrSvitavy6500:31:25-
4MC2525Bureš JiříF-bike klub Sádek6600:33:19-
5MC3636Hruban JanČeská Třebová6600:35:10-
6MC6160Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:38:55-
7MC6665Janda FrantišekSvitavy6300:39:58-
8MC8584Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:44:55-
9MC9190Sapara Luděkneregistrován6500:46:25-
10MC9695Krátký JosefHvězda Pardubice6500:48:22-
11MC9897Csorosz Peter-6600:50:23-

Muži D (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4040Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:35:57-

Juniorky (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6968Tesařová ZuzanaAtletika Svitavy0000:40:27-
2ZJ7271Hájková MarkétaSKP Duha Lanškroun0000:41:13-
3ZJ7776Obstová KateřinaSKP Duha Lanškroun9900:43:33-
4ZJ8685Vodehnalová KláraZŠ Lhoty u Potštejna0800:45:03-
5ZJ8887Janků BarboraAtletika Svitavy0700:45:23-
6ZJ9291Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:48:06-

Ženy A (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4747Hronová Markéta-9000:36:38-
2ZA4949Rotterová AnetaTJ Uničov9600:36:54-
3ZA5454Schauerová LenkaAtletika Polička8800:37:23-
4ZA5857Havlíková MonikaAK Moravská Třebová8900:38:19-
5ZA7170Hájková Tereza-9700:41:12-
6ZA7473Peterková VeronikaAtletika Svitavy8400:42:25-
7ZA7675Michalčíková Sandra-8700:43:16-
8ZA8079Bílková EliškaCK Slovan Moravská Třebová9100:44:09-
9ZA8786Vodehnalová JitkaUP Olomouc9700:45:03-
10ZA9392Svobodová VendulaVolejbal Svitavy9100:48:12-
11ZA9594Svobodová LucieTJ Sokol Brno Židenice8700:48:12-
12ZA9796Bartošová AnnaFbK Svitavy9500:48:30-
13ZA10099Jarešová RadkaSRTG Česká Třebová9500:54:55-

Ženy B (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2222Hejtíková GabrielaPraha8100:33:08-
2ZB2727Kriklová AlenaJaroměřice7900:33:37-
3ZB3737Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:35:11-
4ZB7372Zamánková NaděždaLetovice7300:41:33-
5ZB8281Zemanová Gabriela-7500:44:13-
6ZB9493Pachovská HanaSvitavy7900:48:12-
7ZB101100Čížková MartinaSRTG Česká Třebová7300:55:35-

Ženy C (trať 7,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7574Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:42:30-
2ZC7978Jalová MarqitaElite Sport Boskovice5400:43:51-

Trať 7,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:28:36-
2MB22Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:28:43-
1MA33Berka MartinAK Moravská Třebová8700:29:35-
2MA44Svoboda OndřejAK Moravská Třebová8700:29:48-
3MA55Radiměřský KarelAtletika Polička8700:30:01-
1MC66Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:10-
2MC77Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:30:26-
4MA88Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:30:44-
3MB99Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:30:53-
5MA1010Šmarda DominikFbK Svitavy9500:30:56-
1MJ1111Dvořáček VojtěchFbK Svitavy9800:31:10-
6MA1212Kvapil JiříCK Slovan Moravská Třebová8500:31:14-
2MJ1313Andrle DavidSKP Duha Lanškroun0000:31:19-
7MA1414Berka JakubAK Moravská Třebová8800:31:24-
3MC1515Horký PetrSvitavy6500:31:25-
4MB1616Rotter MichalSKP Duha Lanškroun7100:31:34-
8MA1717Nováček PetrKunčina7900:31:48-
9MA1818Richter VladislavFbK Svitavy9200:31:55-
10MA1919Janků JiříAK Moravská Třebová8700:32:12-
11MA2020Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:32:43-
12MA2121Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:33:08-
1ZB2222Hejtíková GabrielaPraha8100:33:08-
13MA2323Strouhal LuděkAK Moravská Třebová8400:33:10-
14MA2424Kubišta MichalRCR Bikes9000:33:14-
4MC2525Bureš JiříF-bike klub Sádek6600:33:19-
15MA2626Hynek TomášFbK Svitavy9100:33:36-
2ZB2727Kriklová AlenaJaroměřice7900:33:37-
3MJ2828Marek JakubAtletika Svitavy0300:33:40-
16MA2929Rambousek Jan-7900:33:59-
17MA3030Kolář MichalTrailrun.cz8600:34:08-
5MB3131Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:34:09-
18MA3232Krikl Pavel4KA7900:34:09-
6MB3333Sirový AlešBike club Svitavy7000:34:20-
7MB3434Vrána FilipJundrov7600:34:54-
8MB3535Dostál TomášBystré7700:35:08-
5MC3636Hruban JanČeská Třebová6600:35:10-
3ZB3737Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:35:11-
19MA3838Večeře TomášAtletika Polička9000:35:14-
20MA3939Horký PatrikSvitavy9000:35:44-
1MD4040Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:35:57-
21MA4141Holík Marek-9400:36:05-
22MA4242Horký MartinSvitavy9300:36:07-
4MJ4343Čížek DavidFbK Svitavy9800:36:10-
9MB4344Janků KarelS.U.E.7400:36:10-
23MA4545Vrbášek Karel-9500:36:31-
10MB4646Vrána Jakub-7700:36:36-
1ZA4747Hronová Markéta-9000:36:38-
5MJ4848Hrdina ŠtěpánSKP Duha Lanškroun0000:36:39-
2ZA4949Rotterová AnetaTJ Uničov9600:36:54-
6MJ5050Rotter MichalSKP Duha Lanškroun0000:36:55-
11MB5151Antoš MarekSvitavy6800:36:57-
24MA5252Melša MartinSC Flös Buchs8800:36:58-
25MA5353Ježek OndřejSynové výčepu8500:37:04-
3ZA5454Schauerová LenkaAtletika Polička8800:37:23-
26MA5555Kobelka MichalLinhartice8700:37:27-
12MB56101Schuster Jan-7700:37:32-
13MB5756Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:38:08-
4ZA5857Havlíková MonikaAK Moravská Třebová8900:38:19-
7MJ5958Šperka VojtěchSvitavy9800:38:36-
27MA6059Strouhal IvoMoravská Třebová8000:38:42-
6MC6160Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:38:55-
14MB6261Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:01-
28MA6362Bok IvanMÚ Rychnov nad Kněžnou8800:39:10-
29MA6463Vrba LukášMoravská Třebová8500:39:41-
15MB6564Němec RadekLitomyšl7700:39:42-
7MC6665Janda FrantišekSvitavy6300:39:58-
30MA6766Novák JosefAtletika Svitavy8500:40:02-
8MJ6867Spěvák MartinAtletika Svitavy0000:40:04-
1ZJ6968Tesařová ZuzanaAtletika Svitavy0000:40:27-
16MB7069Šperka PavelSvitavy7300:40:53-
5ZA7170Hájková Tereza-9700:41:12-
2ZJ7271Hájková MarkétaSKP Duha Lanškroun0000:41:13-
4ZB7372Zamánková NaděždaLetovice7300:41:33-
6ZA7473Peterková VeronikaAtletika Svitavy8400:42:25-
1ZC7574Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:42:30-
7ZA7675Michalčíková Sandra-8700:43:16-
3ZJ7776Obstová KateřinaSKP Duha Lanškroun9900:43:33-
17MB7877Smola Miloslav-6900:43:42-
2ZC7978Jalová MarqitaElite Sport Boskovice5400:43:51-
8ZA8079Bílková EliškaCK Slovan Moravská Třebová9100:44:09-
31MA8180Česák JanSRTG Česká Třebová8600:44:13-
5ZB8281Zemanová Gabriela-7500:44:13-
18MB8382Čížel RobertSRTG Česká Třebová7100:44:14-
19MB8483Simon Marcel-7200:44:20-
8MC8584Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:44:55-
4ZJ8685Vodehnalová KláraZŠ Lhoty u Potštejna0800:45:03-
9ZA8786Vodehnalová JitkaUP Olomouc9700:45:03-
5ZJ8887Janků BarboraAtletika Svitavy0700:45:23-
20MB8988Zelinka MichalSRTG Česká Třebová7300:46:00-
21MB9089Rozlívka LiborJavorník6800:46:12-
9MC9190Sapara Luděkneregistrován6500:46:25-
6ZJ9291Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:48:06-
10ZA9392Svobodová VendulaVolejbal Svitavy9100:48:12-
6ZB9493Pachovská HanaSvitavy7900:48:12-
11ZA9594Svobodová LucieTJ Sokol Brno Židenice8700:48:12-
10MC9695Krátký JosefHvězda Pardubice6500:48:22-
12ZA9796Bartošová AnnaFbK Svitavy9500:48:30-
11MC9897Csorosz Peter-6600:50:23-
9MJ9998Marek LukášAtletika Svitavy0700:51:57-
13ZA10099Jarešová RadkaSRTG Česká Třebová9500:54:55-
7ZB101100Čížková MartinaSRTG Česká Třebová7300:55:35-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Štěpásnský kros: Prosím opravit rok narození - Jan Hruban: správně má být 1966, je chybně uveden rok 1996. Měl jsem číslo 96, tak asi tím se to nějak popletlo. Díky, ahoj.
hruban
Jan Hruban opraven...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód