hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh 17. listopadu

17.11.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh 17. listopadu
  • datum konání: 17.11.2017
  • zobrazeno již 1009x
  • místo konání: Polička - Liboháj
  • GPS: 49.7050253N, 16.2562386E
  • pořadatel: F – BIKE KLUB SÁDEK

Sociální sítě

Místo konání

Polička - Liboháj (start a cíl u altánku v Liboháji, GPS 49.7054450N, 16.2597736E)
11:00 hodin

Přihlášky

10:00 – 10:45 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka 7,5 km, převýšení 190 m (terén)

Vzhledem k množství popadaných stromů po větrné kalamitě bude trať závodu oproti propozicím mírně pozměněna. Délku trati se ale budeme snažit zachovat.
F- BIKE KLUB SÁDEK

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.f-bikeklub.cz

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.11.2018Běh 17. listopadu-
17.11.2016Běh 17. listopadu53
16.11.2002Běh 17. listopadu7

Statistika závodu Běh 17. listopadu

  • ročníků: 4
  • závodníků na všech ročnících: 60

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kubišta Oto532
Bureš Jiří662
Hlaváček Zdeněk542
Sejkorová Lenka632
Fliedr Jiří802
Beneš Milan782
Bubeníček Jiří512
Simon Petr722
Fliedr Tomáš762
Radiměřský Karel872
Keprtová Miloslava482
Chlubna Jan842
Hruban Jan662
Pavelcová Romana722
Štyndl Miroslav572
Turbaková Barbora902
Matyášová Jana652
Červ Miloslav502
Pešek Pavel902

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 7,5 km, 190 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:34127,83
2MA445Hradecký JaromírSkuteč8500:28:45104,83
3MA715Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:4897,70
4MA816Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:5097,47
5MA934Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:4691,14
6MA1048Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0988,53
7MA1143Opina MartinPolička9500:31:1687,74
8MA1225Kramář MichalJanov9500:31:1887,52
9MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:31:2087,29
10MA1537Pešek PavelSBR Triatlon Team Litomyšl9000:31:2586,72
11MA163Fliedr JiříF-BIKEKLUB Sádek8000:31:2686,61
12MA1722Bílek LubošMandl7900:32:5276,88
13MA1847Simon JakubPolička0000:33:3989,83
14MA2242Garabík TomášPolička8200:34:2666,25
15MA2419Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:34:5182,34
16MA2927Horák JakubMinerva Boskovice9100:35:5556,18
17MA3233Hamák KarelSvratka8900:36:0854,70

Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 190 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB223Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:28:26101,51
2MB377Fliedr TomášF-BIKEKLUB Sádek7600:28:38100,12
3MB56Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:28:5398,37
4MB624Benko JanLitomyšl7400:29:4492,44
5MB2144Sirový AlešBikeclub Svitavy7000:34:2060,33
6MB2517Pražák TomášJiskra Hylváty7100:35:1553,93
7MB2728Stečínský MartinOpatov7500:35:4150,90
8MB2836Pittner RomanSBR Triatlon Team Litomyšl7400:35:4250,79
9MB3018Dostál TomášBystré7700:36:0148,57
10MB3446Simon PetrPolička7200:36:1646,83
11MB4230Kolda JiříOpatov7300:39:3124,14
12MB4520Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:1818,67

Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 190 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC142Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:22112,11
2MC194Bureš JiříF-BIKEKLUB Sádek6600:33:5896,54
3MC2341Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:34:5091,35
4MC3540Hruban JanČeská Třebová6600:36:3381,06
5MC4039Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:38:3468,99
6MC4338Zelený JiříBřezová nad Svitavou5900:39:4861,60

Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km, 190 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3335Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:12108,16
2MD379Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:37:00103,92
3MD4432Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:0187,93
4MD4726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:41:4279,01
5MD505Ducháček BohuslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:42:4073,88
6MD5129Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:0261,34
7MD5331Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:46:54110,36
8MD5411Bielčik JindřichElma Tým4000:49:5298,36
9MD5514Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:3791,28

Ženy A 34 let a mladší (trať 7,5 km, 190 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26113Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:35:33101,54
2ZA31106Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:36:0698,46
3ZA36115Turbaková BarboraAtletika Polička9000:36:36114,84
4ZA49118Vítová LenkaŠneci v běhu8500:42:2885,16
-ZA-109Poslušná MichaelaAC Pardubice98DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 190 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38117Benková RomanaLitomyšl7800:37:34100,44
2ZB39114Šedová JanaSruby7300:37:4499,56

Ženy C 45 let a starší (trať 7,5 km, 190 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC20112Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:34:16120,20
2ZC41121Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:39:0594,93
3ZC46119Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:41:0084,87
4ZC48120Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:42:0379,36
5ZC52105Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:1157,67
6ZC56104Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:28100,00

Trať 7,5 km, 190 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:34127,83
1MB223Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:28:26101,51
2MB377Fliedr TomášF-BIKEKLUB Sádek7600:28:38100,12
2MA445Hradecký JaromírSkuteč8500:28:45104,83
3MB56Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:28:5398,37
4MB624Benko JanLitomyšl7400:29:4492,44
3MA715Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:4897,70
4MA816Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:5097,47
5MA934Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:4691,14
6MA1048Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0988,53
7MA1143Opina MartinPolička9500:31:1687,74
8MA1225Kramář MichalJanov9500:31:1887,52
9MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:31:2087,29
1MC142Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:22112,11
10MA1537Pešek PavelSBR Triatlon Team Litomyšl9000:31:2586,72
11MA163Fliedr JiříF-BIKEKLUB Sádek8000:31:2686,61
12MA1722Bílek LubošMandl7900:32:5276,88
13MA1847Simon JakubPolička0000:33:3989,83
2MC194Bureš JiříF-BIKEKLUB Sádek6600:33:5896,54
1ZC20112Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:34:16120,20
5MB2144Sirový AlešBikeclub Svitavy7000:34:2060,33
14MA2242Garabík TomášPolička8200:34:2666,25
3MC2341Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:34:5091,35
15MA2419Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:34:5182,34
6MB2517Pražák TomášJiskra Hylváty7100:35:1553,93
1ZA26113Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:35:33101,54
7MB2728Stečínský MartinOpatov7500:35:4150,90
8MB2836Pittner RomanSBR Triatlon Team Litomyšl7400:35:4250,79
16MA2927Horák JakubMinerva Boskovice9100:35:5556,18
9MB3018Dostál TomášBystré7700:36:0148,57
2ZA31106Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:36:0698,46
17MA3233Hamák KarelSvratka8900:36:0854,70
1MD3335Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:12108,16
10MB3446Simon PetrPolička7200:36:1646,83
4MC3540Hruban JanČeská Třebová6600:36:3381,06
3ZA36115Turbaková BarboraAtletika Polička9000:36:36114,84
2MD379Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:37:00103,92
1ZB38117Benková RomanaLitomyšl7800:37:34100,44
2ZB39114Šedová JanaSruby7300:37:4499,56
5MC4039Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:38:3468,99
2ZC41121Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:39:0594,93
11MB4230Kolda JiříOpatov7300:39:3124,14
6MC4338Zelený JiříBřezová nad Svitavou5900:39:4861,60
3MD4432Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:0187,93
12MB4520Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:1818,67
3ZC46119Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:41:0084,87
4MD4726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:41:4279,01
4ZC48120Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:42:0379,36
4ZA49118Vítová LenkaŠneci v běhu8500:42:2885,16
5MD505Ducháček BohuslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:42:4073,88
6MD5129Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:0261,34
5ZC52105Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:1157,67
7MD5331Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:46:54110,36
8MD5411Bielčik JindřichElma Tým4000:49:5298,36
9MD5514Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:3791,28
6ZC56104Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:28100,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:34104,57
2MB223Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:28:2698,42
3MB377Fliedr TomášF-BIKEKLUB Sádek7600:28:3897,01
4MA445Hradecký JaromírSkuteč8500:28:4596,18
5MB56Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:28:5395,23
6MB624Benko JanLitomyšl7400:29:4489,21
7MA715Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:4888,74
8MA816Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:5088,50
9MA934Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:4681,88
10MA1048Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0979,17
11MA1143Opina MartinPolička9500:31:1678,34
12MA1225Kramář MichalJanov9500:31:1878,10
13MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:31:2077,87
14MC142Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:2277,63
15MA1537Pešek PavelSBR Triatlon Team Litomyšl9000:31:2577,27
16MA163Fliedr JiříF-BIKEKLUB Sádek8000:31:2677,16
17MA1722Bílek LubošMandl7900:32:5266,99
18MA1847Simon JakubPolička0000:33:3961,44
19MC194Bureš JiříF-BIKEKLUB Sádek6600:33:5859,20
20MB2144Sirový AlešBikeclub Svitavy7000:34:2056,60
21MA2242Garabík TomášPolička8200:34:2655,89
22MC2341Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:34:5053,05
23MA2419Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:34:5152,93
24MB2517Pražák TomášJiskra Hylváty7100:35:1550,10
25MB2728Stečínský MartinOpatov7500:35:4147,03
26MB2836Pittner RomanSBR Triatlon Team Litomyšl7400:35:4246,91
27MA2927Horák JakubMinerva Boskovice9100:35:5545,37
28MB3018Dostál TomášBystré7700:36:0144,66
29MA3233Hamák KarelSvratka8900:36:0843,84
30MD3335Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:1243,36
31MB3446Simon PetrPolička7200:36:1642,89
32MC3540Hruban JanČeská Třebová6600:36:3340,88
33MD379Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:37:0037,69
34MC4039Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:38:3426,59
35MB4230Kolda JiříOpatov7300:39:3119,85
36MC4338Zelený JiříBřezová nad Svitavou5900:39:4817,84
37MD4432Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:0116,31
38MB4520Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:1814,30
39MD4726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:41:424,37
40MD505Ducháček BohuslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:42:403,00
41MD5129Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:023,00
42MD5331Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:46:543,00
43MD5411Bielčik JindřichElma Tým4000:49:523,00
44MD5514Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:373,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC20112Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:34:16105,89
2ZA26113Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:35:3398,62
3ZA31106Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:36:0695,50
4ZA36115Turbaková BarboraAtletika Polička9000:36:3692,67
5ZB38117Benková RomanaLitomyšl7800:37:3487,19
6ZB39114Šedová JanaSruby7300:37:4486,25
7ZC41121Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:39:0578,60
8ZC46119Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:41:0067,74
9ZC48120Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:42:0361,79
10ZA49118Vítová LenkaŠneci v běhu8500:42:2859,43
11ZC52105Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:1138,38
12ZC56104Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:283,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód