Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME

23.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME
  • datum konání: 23.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: X-AIR Ostrava

Sociální sítě

Místo konání

Ostravice, fotbalové hřiště (396 m n.m.)
11:00 hodin

Přihlášky

předem na //behnalysou.cz target=_blank>behnalysou.cz. V den startu na hřišti v Ostravici od 8:00 do 10:30 hodin

Startovné

150 Kč, pamětní tričko 100 Kč (startovné a cenu trička nutno uhradit do 8. 5. 2015), v ceně zahrnuto občerstvení a pití v cíli a v místě startu

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 1.000 m
Ostravice hřiště – horská ch. U Zbuja (modrá tur. značka + sjezdovka) – Lukšinec (zelená tur. značka) – Lysá hora (červená tur. značka). Občerstvovací stanice u horské chaty U Zbuja na 5. km

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v celkové hodnotě 20 000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Libor Bednarz
Přívozská 36
702 00 Ostrava 1
Mobil: (+420) 737 708 958

Internetové stránky

http://behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11257Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9601:00:06-
2MJ13196Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9601:00:37-
3MJ15245Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:00:58-
4MJ17189Gaura AdamTJ TŽ Třinec9601:02:02-
5MJ2855Chrascina MarekTj Tž Třinec9701:03:43-
6MJ2923Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9801:03:57-
7MJ37221Smetana JonášX-AIR Ostrava9701:07:06-
8MJ80199Moravec JiříČTBK Iscarex Česká Třebová9601:15:24-
9MJ13687Krupa LubošLubíci9801:24:09-
10MJ190256Gola Patrik-9601:33:42-
11MJ23418Bulička DominikAK Kroměříž0301:47:40-
Muži A (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1201Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:54:39-
2MA259Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:55:27-
3MA388Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:56:05-
4MA497Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:56:48-
5MA589Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:58:30-
6MA6202Pelíšek DavidAK Olomouc9000:58:39-
7MA7101Maceček TomášPearl iZUMi Czech9100:58:56-
8MA8190Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:59:08-
9MA10215Pomezný LukášAtletika Písek9400:59:49-
10MA12122Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:00:28-
11MA16197Kovář RomanAVA8701:01:59-
12MA18249Pytlík JiříMK Seitl Ostrava9101:02:29-
13MA19222Herda JanSKP Nymburk8301:02:33-
14MA21247Wurst MilanAK Šternberk8201:02:53-
15MA22125Peter TomášBeskydští nomádi8501:03:14-
16MA25253Urbánek PetrAC Slovan Liberec8101:03:29-
17MA26220Koníř VojtěchVinotéka u Karla, Frenštát9101:03:32-
18MA30206Roháček JanRUNSPORT TEAM / XC SPORT NORDIC RACING TEAM8201:04:20-
19MA33233Kokošek OldřichPearl Izumi Czech8801:05:20-
20MA34218Zapalač MartinExtreme Obstacle Runners8601:06:18-
21MA35243Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:06:26-
22MA36279Stančík Bedřichlepus.cz8401:06:45-
23MA39169Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:07:25-
24MA40148Stoszek JanVZS Ostrava7601:07:42-
25MA4512Bobek TomášMetylovice8801:08:31-
26MA5050Hudeček Petropavské dupy8201:09:11-
27MA51287Beránek JakubFrýdek-Místek7901:09:15-
28MA52162Škuca Zbyněkvinotéka u karla8701:10:00-
29MA53265Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:10:29-
30MA54261Benesz RadomírLepus7701:10:39-
31MA5733Fiala Petrneregistrován8201:11:05-
32MA58114Neuwirth Janmujfyzioterapeut.cz8001:11:09-
33MA59241Šmíd MartinStřelka Brno8001:11:17-
34MA6090Kučera RomanTeam LightBIKE8201:11:29-
35MA61205Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:11:46-
36MA62137Richter OndřejAVA8701:11:54-
37MA63276Otevřel VítSalomon-run8801:12:11-
38MA64217Navařík MartinJulboway8201:12:41-
39MA69266Kostka TomášVinotéka u Karla, Frenštát8701:13:11-
40MA72185Belej DavidNEWLINE8101:13:58-
41MA73275Mayer MattTeam GB!!!8401:14:08-
42MA74271Anděl MilanUltrasta Frýdek-Místek8301:14:25-
43MA77127Píša MartinTobi sport & StarsHollow Frenštát p.R.8201:15:04-
44MA7837Glogar JaroslavMorituri9301:15:11-
45MA82264Benbenek JanTJ Sokol Plesná8801:15:29-
46MA83246Wasserbauer Lukášsynci z Kateřinek8701:15:42-
47MA85267Letko MiroslavVZS Ostrava8101:16:06-
48MA86293Sýkora LukášAK Olomouc9001:16:15-
49MA87209Vrubel LukášMotorsport Klub Čeladná8901:16:29-
50MA8827Delina Daniel1. běžecký Jablunkov8001:16:42-
51MA91172Václavík RostislavJäger Team Klimkovice8201:16:57-
52MA9225Černoch OndřejKopřivnice8901:17:01-
53MA93214Zogata Andrzej1. Běžecký Jablunkov8601:17:06-
54MA9442Halfar Jan-8501:17:14-
55MA9779Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:17:40-
56MA101278Komín BohuslavValachytour7601:18:11-
57MA10298Lipták RadimPepa Team Frýdek-Místek7901:18:16-
58MA103128Pokluda JiříPJR7901:18:23-
59MA10499Lukeš TomášPřátelé zeleného údolí9001:18:27-
60MA105288Skarka Jiří-9401:18:30-
61MA107272Hajzler Janziris.cz - oční centrum8201:18:51-
62MA11064Jasiok LumírTrek 13247801:19:01-
63MA111281Szajna MarcinGKS Jastrzebie7801:19:02-
64MA112142Řeha DanielOstrava7901:19:06-
65MA113170Turiak MartinČadca8101:19:18-
66MA119152Stres MariánŠANTÁNEK7601:20:18-
67MA120230Beneš PavelMomentálně opavské dupy8601:20:42-
68MA12139Glogar MarekMorituri9501:20:52-
69MA122159Širůček PetrDolní Loučky7601:20:56-
70MA12470Kaluža LubošBystřice8201:21:29-
71MA12892Labudek TomášTeam LightBIKE8301:22:30-
72MA13162Janoš ZdeněkPorubští rafani8501:23:14-
73MA133146Slíva PetrBagbike Racing Team8601:23:47-
74MA134194Jedlička Patrik-8501:24:05-
75MA1387Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:24:20-
76MA143120Pecháček Lumírneregistrován8501:25:07-
77MA147289Němec PetrOstrava7701:25:41-
78MA14943Holeš Martinhobby8401:26:13-
79MA152174Večeřa ZdeněkStrážnice8301:26:54-
80MA153203Pouba MichalNever give up8801:27:03-
81MA156252Pisklák RadoslavValašské Meziříčí7701:27:21-
82MA159191Ivansky AdamVresina8801:27:59-
83MA161177Votýpka AntonínHK Laši v kaši8101:28:23-
84MA162195Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:28:43-
85MA16338Glogar JosefMorituri9501:28:50-
86MA164130Polák MartinNahoru s úsměvem :-)8401:28:56-
87MA167229Hradil PavelX-TRAIL Orlová9401:29:22-
88MA169131Polášek TomášSK Valašské Království8401:29:40-
89MA17096Landsberger FilipPepa Team Frýdek-Místek7901:29:41-
90MA171171Urbančík TomášSplašení Bobjoři7801:29:43-
91MA17383Krejčí TomášNCH FN Ostrava8201:29:56-
92MA175284Suchánek LukášKHB Radegast7901:30:06-
93MA181119Pech DavidTučňáčí Tandem8801:32:12-
94MA183283Gavlas LubomírAmatéros7601:32:24-
95MA193168Tomajko TomášKrížom krážom8401:34:13-
96MA1943Babjak AdamKrížom Krážom8401:34:15-
97MA196173Vacula Lukáš-8001:34:43-
98MA197255Gola Robin-9501:35:03-
99MA2061Angus PaulTeam GB!!!7701:37:09-
100MA215155Sulek AdamTeam GB!!!8501:39:43-
101MA21930Dlouhý VašekSK Valašského království8901:42:12-
102MA22126Černý MiroslavPro Tvé krásné oči7901:42:16-
103MA222154Stricker WalterNerozcvičený amatér, M. Al-ce8501:42:46-
104MA233254Orava AlešFK Komárno9301:46:52-
105MA236226Kantor RadimFrenštát p.R.7601:48:42-
106MA23829Dlouhý Radek-8801:51:52-
107MA24241Gřunděl LukášMorituri9401:56:53-
108MA243248Grygier Tomáš-8402:00:08-
109MA244250Kráčalík Tomáš-8302:00:12-
110MA2465Balnar Lukášturist7902:07:50-
111MA247103Marinov JanLučina7602:13:18-
Muži B (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB981Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:59:37-
2MB14182Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7101:00:45-
3MB2095Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7301:02:48-
4MB23102Malý JanELEVEN Run Team7301:03:18-
5MB24262Holiš MartinBAP Pustevny7401:03:27-
6MB27232Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:40-
7MB31225Šindelek VladanPržno6701:04:46-
8MB41227Šmíd PetrBANÍK OSEK6901:07:50-
9MB42156Szebesta PavelBurik Team6801:08:02-
10MB56231Sobek LumírDobratice7501:10:54-
11MB67260Leszczynski RadekBezvaBěh.cz Team Olomouc7501:13:01-
12MB70244Cienciala TomášSplašení goroli7001:13:30-
13MB71269Choleva PetrLítací Jelen7401:13:49-
14MB75270Hrubý VojtěchBystřička7401:14:28-
15MB76116Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:14:49-
16MB7965Jasiok PřemyslTrek13247401:15:17-
17MB81263Nutil TomášLepus7001:15:27-
18MB8460Janas KarelPorubští RAFANI7401:15:50-
19MB90273Oswald PavelMatrix team7301:16:55-
20MB9835Frank PavelAVA6801:17:44-
21MB99184Baletka StanislavFunny Team7001:17:48-
22MB10073Kněžík RomanHavírov7201:18:01-
23MB108124Pernický RomanDobrá čajovna FM7401:18:52-
24MB11577Konečný MarcelRajhrad7001:19:33-
25MB116175Vojkůvka JanChuchelná6801:19:48-
26MB118160Šiška KarelSportovní klub AIB7101:20:15-
27MB123207Tešnar MarekX-TRAIL Orlová7501:21:20-
28MB12513Bocek DavidCoffee Team7501:21:42-
29MB126274Levinský LukášMatrix team7401:21:48-
30MB12736Frost GaryTeam GB7101:21:50-
31MB129219Pauček JurajExtreme Obstacle Runners7401:22:57-
32MB13274Kolařík PavelF-M Bajkeři6701:23:26-
33MB135208Vích PetrOlomouc7301:24:08-
34MB14478Kotek MartinVZS Ostrava6801:25:23-
35MB146167Šubert PavelHoralové7401:25:32-
36MB150166Štýbar LuděkPorubští rafani6901:26:25-
37MB15171Kendzior JiříDobrá čajovna FM7201:26:37-
38MB15432Dubový Jiříneregistrován7101:27:10-
39MB15554Chmiel RadimMH Bike6801:27:14-
40MB160136Pšenica Julius-6701:28:06-
41MB165138Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:29:07-
42MB166211Wágner RobertOstravar7201:29:17-
43MB17448Hrubý TomášTH747401:30:03-
44MB180280Klus DanielMH Bike6901:31:57-
45MB186139Rybář AndrejL.A.Ryby7201:33:02-
46MB189117Pavlas DavidHavířov7401:33:40-
47MB19222Cupek JiříCoffee Team7001:33:52-
48MB195133Pollak Libordiverse team7401:34:28-
49MB198163Šmíd RaimundTo Dash7401:35:06-
50MB201282Ryška MartinFialové kobry7001:35:34-
51MB202108Matula VítSynci z Kateřinek7101:35:54-
52MB220110Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:42:15-
53MB226251Bazalka MiroslavValašské Meziříčí7201:44:02-
54MB23546Horák Jiří-6701:48:41-
55MB245234Krejčí Dalibor-7402:03:22-
Muži C (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC32151Stránský AlešČTBK Iscarex Česká Třebová6001:05:07-
2MC46268Sventek LadislavGoral marathon team6501:08:53-
3MC48161Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:09:03-
4MC65181Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:12:50-
5MC959Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov6501:17:21-
6MC109106Maršálek TomášRacing Olešná6401:18:58-
7MC11421Collen MalcolmTeam GB!!!6001:19:24-
8MC117164Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:20:00-
9MC13786Krupa LubomírLubíci6101:24:16-
10MC139147Slovák VladimírEPO Machinery6001:24:26-
11MC140192Ivansky TomasJulboWay6401:24:35-
12MC142115Olejník Daliborneregistrován6501:24:59-
13MC17249Hruška Romanveterán6501:29:55-
14MC176242Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:30:34-
15MC17758Jamrik MiroslavOrlová5701:30:36-
16MC178187Březina LadislavOstravice6101:30:40-
17MC20311Blahuta BřetislavHO Start6101:36:05-
18MC214113Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6501:39:34-
19MC216144Seehofner Robert-6001:39:50-
20MC217145Skomorowski StanisławRybnik-Polska5701:40:54-
21MC23045Holub MiroslavStaří páni Valašské Klobouky6001:45:37-
22MC239100Lysák RadimOSTRAVA !!!6001:53:01-
Muži D (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD66121Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:54-
2MD130210Vynikal BedřichAVA5201:22:59-
3MD148285Hudák JiříBílina5501:26:00-
4MD157224Cypra ZdeněkSK Valašského království4901:27:28-
Muži E (trať 5,7 km, 740 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME68Beskydský DědekKlub důchodců4500:58:28-
2ME8240Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:02:32-
3ME94Balko PeterZbuj Team4401:03:38-
Juniorky (trať 5,7 km, 740 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1150Stránská MichaelaČTBK Iscarex Česká Třebová9700:40:29-
2ZJ257Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:42:54-
3ZJ3259Poláčková PavlínaOlymp Brno9600:46:27-
4ZJ4212Zádrapová KarolínaOlymp Brno9600:50:29-
5ZJ547Hrbáčová AnnaHlučín9600:54:44-
6ZJ752Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:59:29-
7ZJ10153Stresová Gabriela-0001:10:28-
Ženy A (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA43204Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně8501:08:12-
2ZA44149Stránská AdélaČTBK Iscarex Česká Třebová9101:08:25-
3ZA49237Zahálková PavlaAK Škoda Plzeň8901:09:09-
4ZA6884Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8801:13:02-
5ZA8920Byrtusová Jana1.Běžecký Jablunkov8201:16:50-
6ZA96239Gregorová KamilaSalomon team8101:17:32-
7ZA10685Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8801:18:40-
8ZA141216Ivanová PetraJeseník8301:24:37-
9ZA17966Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:30:51-
10ZA18593Labuzová BarboraMH Bike8901:32:56-
11ZA188277André AgnesAlliance Française8901:33:23-
12ZA20431Drastichová TerezaTučňáčí tandem8801:36:28-
13ZA205236Fiedorová Markéta1. běžecký Jablunkov9201:36:38-
14ZA207126Piechowicz KateřinaULTRASTA Frýdek-Místek8101:37:15-
15ZA209186Bendová VeronikaMH BIKE- Nekdy prostě musíš8901:37:32-
16ZA21394Lachmanová MartinaDolní Loučky8301:39:21-
17ZA223132Polínková MichaelaVALACHYTOUR8401:42:58-
18ZA22434Fišerová EditaAmenity -Extrem Sport Team8101:43:09-
19ZA225158Šindelářová RadkaPro Tvé krásné oči8401:44:00-
20ZA22928Dirnerová AlžbětaAVA8201:45:26-
21ZA23180Krajíčková Sabina-8701:46:02-
22ZA240292Bráverová SáraUP9201:53:58-
23ZA249291Strnadová KateřinaUP9402:15:06-
Ženy B (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38235Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:07:17-
2ZB47238Rychnovská DagmarSK Nové město nad Metují7501:08:59-
3ZB55112Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:10:53-
4ZB14551Hyánková EvaBílovice nad Svitavou7401:25:28-
5ZB187200Musilová Alena-7801:33:10-
6ZB191140Rybářová LudmilaL.A.Ryby7201:33:44-
7ZB199290Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:35:12-
8ZB200228Kremlová PavlínaMost7801:35:18-
9ZB210223Hermanová Jaroslava-7701:37:43-
10ZB21114Böhmová MichaelaVZS Ostrava7801:38:19-
11ZB212143Říhová Blanka-7201:38:47-
12ZB218286Nepovímová KateřinaBŽB7201:41:24-
13ZB22882Kratochvílová Lenka-7301:45:21-
14ZB237179Wágnerová LenkaVZS Ostrava7201:49:40-
Ženy C (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC15810Bieleszová Miluše1.Běžecký Jablunkov6601:27:37-
2ZC184213Zahálková JindraKB Chlumčany6101:32:27-
3ZC232198Lorenzova DanaV60 Nové Město na Moravě6801:46:38-
4ZC248134Porubová Kateřina-6602:14:15-
Ženy D (trať 9,7 km, 980 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD168258Hynštová MarieAK Drnovice5701:29:39-
2ZD182123Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:32:19-
3ZD208165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5601:37:29-
4ZD22716Budinska HanaAC Moravská Slávia Brno6001:44:59-
5ZD241178Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:49-
Trať 5,7 km, 740 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1150Stránská MichaelaČTBK Iscarex Česká Třebová9700:40:29-
2ZJ257Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:42:54-
3ZJ3259Poláčková PavlínaOlymp Brno9600:46:27-
4ZJ4212Zádrapová KarolínaOlymp Brno9600:50:29-
5ZJ547Hrbáčová AnnaHlučín9600:54:44-
1ME68Beskydský DědekKlub důchodců4500:58:28-
6ZJ752Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:59:29-
2ME8240Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:02:32-
3ME94Balko PeterZbuj Team4401:03:38-
7ZJ10153Stresová Gabriela-0001:10:28-
Trať 9,7 km, 980 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1201Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:54:39-
2MA259Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:55:27-
3MA388Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:56:05-
4MA497Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:56:48-
5MA589Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:58:30-
6MA6202Pelíšek DavidAK Olomouc9000:58:39-
7MA7101Maceček TomášPearl iZUMi Czech9100:58:56-
8MA8190Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:59:08-
1MB981Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:59:37-
9MA10215Pomezný LukášAtletika Písek9400:59:49-
1MJ11257Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9601:00:06-
10MA12122Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:00:28-
2MJ13196Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9601:00:37-
2MB14182Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7101:00:45-
3MJ15245Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:00:58-
11MA16197Kovář RomanAVA8701:01:59-
4MJ17189Gaura AdamTJ TŽ Třinec9601:02:02-
12MA18249Pytlík JiříMK Seitl Ostrava9101:02:29-
13MA19222Herda JanSKP Nymburk8301:02:33-
3MB2095Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7301:02:48-
14MA21247Wurst MilanAK Šternberk8201:02:53-
15MA22125Peter TomášBeskydští nomádi8501:03:14-
4MB23102Malý JanELEVEN Run Team7301:03:18-
5MB24262Holiš MartinBAP Pustevny7401:03:27-
16MA25253Urbánek PetrAC Slovan Liberec8101:03:29-
17MA26220Koníř VojtěchVinotéka u Karla, Frenštát9101:03:32-
6MB27232Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:40-
5MJ2855Chrascina MarekTj Tž Třinec9701:03:43-
6MJ2923Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9801:03:57-
18MA30206Roháček JanRUNSPORT TEAM / XC SPORT NORDIC RACING TEAM8201:04:20-
7MB31225Šindelek VladanPržno6701:04:46-
1MC32151Stránský AlešČTBK Iscarex Česká Třebová6001:05:07-
19MA33233Kokošek OldřichPearl Izumi Czech8801:05:20-
20MA34218Zapalač MartinExtreme Obstacle Runners8601:06:18-
21MA35243Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:06:26-
22MA36279Stančík Bedřichlepus.cz8401:06:45-
7MJ37221Smetana JonášX-AIR Ostrava9701:07:06-
1ZB38235Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:07:17-
23MA39169Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:07:25-
24MA40148Stoszek JanVZS Ostrava7601:07:42-
8MB41227Šmíd PetrBANÍK OSEK6901:07:50-
9MB42156Szebesta PavelBurik Team6801:08:02-
1ZA43204Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně8501:08:12-
2ZA44149Stránská AdélaČTBK Iscarex Česká Třebová9101:08:25-
25MA4512Bobek TomášMetylovice8801:08:31-
2MC46268Sventek LadislavGoral marathon team6501:08:53-
2ZB47238Rychnovská DagmarSK Nové město nad Metují7501:08:59-
3MC48161Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:09:03-
3ZA49237Zahálková PavlaAK Škoda Plzeň8901:09:09-
26MA5050Hudeček Petropavské dupy8201:09:11-
27MA51287Beránek JakubFrýdek-Místek7901:09:15-
28MA52162Škuca Zbyněkvinotéka u karla8701:10:00-
29MA53265Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:10:29-
30MA54261Benesz RadomírLepus7701:10:39-
3ZB55112Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:10:53-
10MB56231Sobek LumírDobratice7501:10:54-
31MA5733Fiala Petrneregistrován8201:11:05-
32MA58114Neuwirth Janmujfyzioterapeut.cz8001:11:09-
33MA59241Šmíd MartinStřelka Brno8001:11:17-
34MA6090Kučera RomanTeam LightBIKE8201:11:29-
35MA61205Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:11:46-
36MA62137Richter OndřejAVA8701:11:54-
37MA63276Otevřel VítSalomon-run8801:12:11-
38MA64217Navařík MartinJulboway8201:12:41-
4MC65181Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:12:50-
1MD66121Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:54-
11MB67260Leszczynski RadekBezvaBěh.cz Team Olomouc7501:13:01-
4ZA6884Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8801:13:02-
39MA69266Kostka TomášVinotéka u Karla, Frenštát8701:13:11-
12MB70244Cienciala TomášSplašení goroli7001:13:30-
13MB71269Choleva PetrLítací Jelen7401:13:49-
40MA72185Belej DavidNEWLINE8101:13:58-
41MA73275Mayer MattTeam GB!!!8401:14:08-
42MA74271Anděl MilanUltrasta Frýdek-Místek8301:14:25-
14MB75270Hrubý VojtěchBystřička7401:14:28-
15MB76116Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:14:49-
43MA77127Píša MartinTobi sport & StarsHollow Frenštát p.R.8201:15:04-
44MA7837Glogar JaroslavMorituri9301:15:11-
16MB7965Jasiok PřemyslTrek13247401:15:17-
8MJ80199Moravec JiříČTBK Iscarex Česká Třebová9601:15:24-
17MB81263Nutil TomášLepus7001:15:27-
45MA82264Benbenek JanTJ Sokol Plesná8801:15:29-
46MA83246Wasserbauer Lukášsynci z Kateřinek8701:15:42-
18MB8460Janas KarelPorubští RAFANI7401:15:50-
47MA85267Letko MiroslavVZS Ostrava8101:16:06-
48MA86293Sýkora LukášAK Olomouc9001:16:15-
49MA87209Vrubel LukášMotorsport Klub Čeladná8901:16:29-
50MA8827Delina Daniel1. běžecký Jablunkov8001:16:42-
5ZA8920Byrtusová Jana1.Běžecký Jablunkov8201:16:50-
19MB90273Oswald PavelMatrix team7301:16:55-
51MA91172Václavík RostislavJäger Team Klimkovice8201:16:57-
52MA9225Černoch OndřejKopřivnice8901:17:01-
53MA93214Zogata Andrzej1. Běžecký Jablunkov8601:17:06-
54MA9442Halfar Jan-8501:17:14-
5MC959Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov6501:17:21-
6ZA96239Gregorová KamilaSalomon team8101:17:32-
55MA9779Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:17:40-
20MB9835Frank PavelAVA6801:17:44-
21MB99184Baletka StanislavFunny Team7001:17:48-
22MB10073Kněžík RomanHavírov7201:18:01-
56MA101278Komín BohuslavValachytour7601:18:11-
57MA10298Lipták RadimPepa Team Frýdek-Místek7901:18:16-
58MA103128Pokluda JiříPJR7901:18:23-
59MA10499Lukeš TomášPřátelé zeleného údolí9001:18:27-
60MA105288Skarka Jiří-9401:18:30-
7ZA10685Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8801:18:40-
61MA107272Hajzler Janziris.cz - oční centrum8201:18:51-
23MB108124Pernický RomanDobrá čajovna FM7401:18:52-
6MC109106Maršálek TomášRacing Olešná6401:18:58-
62MA11064Jasiok LumírTrek 13247801:19:01-
63MA111281Szajna MarcinGKS Jastrzebie7801:19:02-
64MA112142Řeha DanielOstrava7901:19:06-
65MA113170Turiak MartinČadca8101:19:18-
7MC11421Collen MalcolmTeam GB!!!6001:19:24-
24MB11577Konečný MarcelRajhrad7001:19:33-
25MB116175Vojkůvka JanChuchelná6801:19:48-
8MC117164Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:20:00-
26MB118160Šiška KarelSportovní klub AIB7101:20:15-
66MA119152Stres MariánŠANTÁNEK7601:20:18-
67MA120230Beneš PavelMomentálně opavské dupy8601:20:42-
68MA12139Glogar MarekMorituri9501:20:52-
69MA122159Širůček PetrDolní Loučky7601:20:56-
27MB123207Tešnar MarekX-TRAIL Orlová7501:21:20-
70MA12470Kaluža LubošBystřice8201:21:29-
28MB12513Bocek DavidCoffee Team7501:21:42-
29MB126274Levinský LukášMatrix team7401:21:48-
30MB12736Frost GaryTeam GB7101:21:50-
71MA12892Labudek TomášTeam LightBIKE8301:22:30-
31MB129219Pauček JurajExtreme Obstacle Runners7401:22:57-
2MD130210Vynikal BedřichAVA5201:22:59-
72MA13162Janoš ZdeněkPorubští rafani8501:23:14-
32MB13274Kolařík PavelF-M Bajkeři6701:23:26-
73MA133146Slíva PetrBagbike Racing Team8601:23:47-
74MA134194Jedlička Patrik-8501:24:05-
33MB135208Vích PetrOlomouc7301:24:08-
9MJ13687Krupa LubošLubíci9801:24:09-
9MC13786Krupa LubomírLubíci6101:24:16-
75MA1387Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:24:20-
10MC139147Slovák VladimírEPO Machinery6001:24:26-
11MC140192Ivansky TomasJulboWay6401:24:35-
8ZA141216Ivanová PetraJeseník8301:24:37-
12MC142115Olejník Daliborneregistrován6501:24:59-
76MA143120Pecháček Lumírneregistrován8501:25:07-
34MB14478Kotek MartinVZS Ostrava6801:25:23-
4ZB14551Hyánková EvaBílovice nad Svitavou7401:25:28-
35MB146167Šubert PavelHoralové7401:25:32-
77MA147289Němec PetrOstrava7701:25:41-
3MD148285Hudák JiříBílina5501:26:00-
78MA14943Holeš Martinhobby8401:26:13-
36MB150166Štýbar LuděkPorubští rafani6901:26:25-
37MB15171Kendzior JiříDobrá čajovna FM7201:26:37-
79MA152174Večeřa ZdeněkStrážnice8301:26:54-
80MA153203Pouba MichalNever give up8801:27:03-
38MB15432Dubový Jiříneregistrován7101:27:10-
39MB15554Chmiel RadimMH Bike6801:27:14-
81MA156252Pisklák RadoslavValašské Meziříčí7701:27:21-
4MD157224Cypra ZdeněkSK Valašského království4901:27:28-
1ZC15810Bieleszová Miluše1.Běžecký Jablunkov6601:27:37-
82MA159191Ivansky AdamVresina8801:27:59-
40MB160136Pšenica Julius-6701:28:06-
83MA161177Votýpka AntonínHK Laši v kaši8101:28:23-
84MA162195Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:28:43-
85MA16338Glogar JosefMorituri9501:28:50-
86MA164130Polák MartinNahoru s úsměvem :-)8401:28:56-
41MB165138Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:29:07-
42MB166211Wágner RobertOstravar7201:29:17-
87MA167229Hradil PavelX-TRAIL Orlová9401:29:22-
1ZD168258Hynštová MarieAK Drnovice5701:29:39-
88MA169131Polášek TomášSK Valašské Království8401:29:40-
89MA17096Landsberger FilipPepa Team Frýdek-Místek7901:29:41-
90MA171171Urbančík TomášSplašení Bobjoři7801:29:43-
13MC17249Hruška Romanveterán6501:29:55-
91MA17383Krejčí TomášNCH FN Ostrava8201:29:56-
43MB17448Hrubý TomášTH747401:30:03-
92MA175284Suchánek LukášKHB Radegast7901:30:06-
14MC176242Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:30:34-
15MC17758Jamrik MiroslavOrlová5701:30:36-
16MC178187Březina LadislavOstravice6101:30:40-
9ZA17966Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:30:51-
44MB180280Klus DanielMH Bike6901:31:57-
93MA181119Pech DavidTučňáčí Tandem8801:32:12-
2ZD182123Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:32:19-
94MA183283Gavlas LubomírAmatéros7601:32:24-
2ZC184213Zahálková JindraKB Chlumčany6101:32:27-
10ZA18593Labuzová BarboraMH Bike8901:32:56-
45MB186139Rybář AndrejL.A.Ryby7201:33:02-
5ZB187200Musilová Alena-7801:33:10-
11ZA188277André AgnesAlliance Française8901:33:23-
46MB189117Pavlas DavidHavířov7401:33:40-
10MJ190256Gola Patrik-9601:33:42-
6ZB191140Rybářová LudmilaL.A.Ryby7201:33:44-
47MB19222Cupek JiříCoffee Team7001:33:52-
95MA193168Tomajko TomášKrížom krážom8401:34:13-
96MA1943Babjak AdamKrížom Krážom8401:34:15-
48MB195133Pollak Libordiverse team7401:34:28-
97MA196173Vacula Lukáš-8001:34:43-
98MA197255Gola Robin-9501:35:03-
49MB198163Šmíd RaimundTo Dash7401:35:06-
7ZB199290Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:35:12-
8ZB200228Kremlová PavlínaMost7801:35:18-
50MB201282Ryška MartinFialové kobry7001:35:34-
51MB202108Matula VítSynci z Kateřinek7101:35:54-
17MC20311Blahuta BřetislavHO Start6101:36:05-
12ZA20431Drastichová TerezaTučňáčí tandem8801:36:28-
13ZA205236Fiedorová Markéta1. běžecký Jablunkov9201:36:38-
99MA2061Angus PaulTeam GB!!!7701:37:09-
14ZA207126Piechowicz KateřinaULTRASTA Frýdek-Místek8101:37:15-
3ZD208165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5601:37:29-
15ZA209186Bendová VeronikaMH BIKE- Nekdy prostě musíš8901:37:32-
9ZB210223Hermanová Jaroslava-7701:37:43-
10ZB21114Böhmová MichaelaVZS Ostrava7801:38:19-
11ZB212143Říhová Blanka-7201:38:47-
16ZA21394Lachmanová MartinaDolní Loučky8301:39:21-
18MC214113Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6501:39:34-
100MA215155Sulek AdamTeam GB!!!8501:39:43-
19MC216144Seehofner Robert-6001:39:50-
20MC217145Skomorowski StanisławRybnik-Polska5701:40:54-
12ZB218286Nepovímová KateřinaBŽB7201:41:24-
101MA21930Dlouhý VašekSK Valašského království8901:42:12-
52MB220110Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:42:15-
102MA22126Černý MiroslavPro Tvé krásné oči7901:42:16-
103MA222154Stricker WalterNerozcvičený amatér, M. Al-ce8501:42:46-
17ZA223132Polínková MichaelaVALACHYTOUR8401:42:58-
18ZA22434Fišerová EditaAmenity -Extrem Sport Team8101:43:09-
19ZA225158Šindelářová RadkaPro Tvé krásné oči8401:44:00-
53MB226251Bazalka MiroslavValašské Meziříčí7201:44:02-
4ZD22716Budinska HanaAC Moravská Slávia Brno6001:44:59-
13ZB22882Kratochvílová Lenka-7301:45:21-
20ZA22928Dirnerová AlžbětaAVA8201:45:26-
21MC23045Holub MiroslavStaří páni Valašské Klobouky6001:45:37-
21ZA23180Krajíčková Sabina-8701:46:02-
3ZC232198Lorenzova DanaV60 Nové Město na Moravě6801:46:38-
104MA233254Orava AlešFK Komárno9301:46:52-
11MJ23418Bulička DominikAK Kroměříž0301:47:40-
54MB23546Horák Jiří-6701:48:41-
105MA236226Kantor RadimFrenštát p.R.7601:48:42-
14ZB237179Wágnerová LenkaVZS Ostrava7201:49:40-
106MA23829Dlouhý Radek-8801:51:52-
22MC239100Lysák RadimOSTRAVA !!!6001:53:01-
22ZA240292Bráverová SáraUP9201:53:58-
5ZD241178Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:49-
107MA24241Gřunděl LukášMorituri9401:56:53-
108MA243248Grygier Tomáš-8402:00:08-
109MA244250Kráčalík Tomáš-8302:00:12-
55MB245234Krejčí Dalibor-7402:03:22-
110MA2465Balnar Lukášturist7902:07:50-
111MA247103Marinov JanLučina7602:13:18-
4ZC248134Porubová Kateřina-6602:14:15-
23ZA249291Strnadová KateřinaUP9402:15:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód