Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Suchý vrch

6.9.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Suchý vrch
  • datum konání: 6.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky), 10:30 hodin

Přihlášky

E-mailem na horskybeh@gmail.com, v místě závodu 8:30- 10:00

Startovné

Startovné 80,- Kč zahrnuje občerstvení pro všechny účastníky v místě cíle

Popis tratě

Start u koupaliště, převážně lesní a polní cesty, délka 10,1 km, převýšení 545 m, horská prémie BRAVO na 6 km.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Odvoz věcí závodníků z místa startu a návrat do místa startu zajištěn autobusem. Občerstvení a vyhlášení výsledků na Suchém vrchu u Kramářovy chaty. Šatny zajištěny v místě startu i cíle, možnost ubytování: viz www.jablonneno.cz. Parkování je možné na parkovišti před lékárnou a u MŠ v ul. Hradisková, dále ul. U koupaliště a Jateční nebo dle pokynů pořadatelů.

Propozice poradatele

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1459Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:56119,57
2MJ2855Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:51:5496,14
3MJ4464Mrázek ZdeněkSokol Hořovice0000:54:5584,29
Muži A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:40:35101,74
2MA230Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:0099,70
3MA313Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:1498,56
4MA440Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:5994,90
5MA74Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:43:3587,08
6MA937Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:5885,21
7MA1392Křivohlávek TomášNový Malín9500:45:2977,80
8MA1739Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:46:4571,61
9MA1851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:0170,31
10MA1974Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:47:2268,60
11MA2142Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:49:4856,71
12MA2434Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:3852,64
13MA3943Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:53:5936,27
14MA4183Roleček MilanPěčín7600:54:3933,02
15MA4961Fáber RobertJablonné nad Orlicí9100:55:4727,48
16MA5731Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:57:5417,14
17MA6084Vaníček JosefBystřec8900:59:398,59
18MA719Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:03:043,00
19MA7273Stejskal StanislavJablonská běžecká liga7601:04:353,00
Muži B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB576Hejl RadekLetohrad7200:43:09101,84
2MB627Malý JanEleven Run Team7300:43:15101,38
3MB1057Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1596,79
4MB1112Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:4494,57
5MB121Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:45:0493,03
6MB1581Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:46:2287,06
7MB2267Zachař JiříSruby7200:50:0270,23
8MB2563Doležel MartinSPS Sázava7000:50:3967,39
9MB2947Tempír JiříSokol Štíty7500:52:0360,96
10MB3445Uher JurajPřibyslav7300:52:5257,21
11MB3582Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:53:1155,76
12MB4580Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:55:1945,96
13MB4660Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:55:2345,66
14MB523Mikyska MichalSki Tri Jablonné7400:56:3440,22
15MB5591Křivohlávek PavelNový Malín7000:56:5438,69
16MB5852Hruban JanČeská Třebová6600:58:0733,10
17MB6241Sadílek JindřichACTIVITY Lanškroun7300:59:5424,91
18MB6479Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:1119,02
19MB6853Palčovič PavolŽilina7001:02:1614,05
Muži C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC856Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:50112,14
2MC1620Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:29100,79
3MC205Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:4187,07
4MC2365Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:3383,36
5MC2668Skalický JosefACTIVITY Lanškroun6200:50:5082,14
6MC317Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:52:2675,29
7MC3649Valenta MichalPrales Tužín6200:53:1272,00
8MC5028Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5460,43
9MC5262Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:56:3457,57
10MC5666Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0555,36
11MC6372Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:00:5339,07
12MC6529Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:01:2736,64
13MC7475Valach PetrLPU Pardubice6501:06:2715,21
14MC7558Štěpánek KvidoJablonská běžecká liga5701:06:2815,14
Muži D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD326Krsek MiroslavM. K. Luková4900:52:33101,32
2MD3348Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:39100,95
3MD3822Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:3097,73
4MD4036Bříza VladimírKRB Chrudim5100:54:3593,64
5MD4244Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:54:4992,75
6MD5415Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou4800:56:4385,57
7MD6616Kučera ZdeněkAC Náchod5501:02:0465,34
8MD7738Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:06:3648,20
9MD8035Tučný JanMK Pardubice4701:08:3340,83
Muži E (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6114Metelka JosefSPARTAK Police4400:59:48119,85
2ME6911Vodička JanM.K. Radslavice4501:02:27111,87
3ME8225Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:16:5568,28
Juniorky (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6754Palčovičová VeronikaŽilina0001:02:15107,05
2ZJ7893Křivohlávková TerezaNový Malín9901:06:4892,95
Ženy A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2621Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:50111,77
2ZA4770Janů IvaŠumperk8100:55:3394,30
3ZA4869Lauterbachová LucieLíšnice8100:55:3993,93
Ženy B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4323Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:50106,11
2ZB5133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:04101,75
3ZB5946Uherová JanaPřibyslav7200:58:4792,14
4ZB7924Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:3061,32
5ZB832Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:0327,55
Ženy C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3778Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:17127,30
2ZC7371Cinková JitkaPardubice6801:05:1788,40
3ZC7677Jirásková EvaLanškroun6401:06:3384,30
4ZC8117Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:3671,17
5ZC8610Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:27:1017,48
Ženy D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3050Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:16138,25
2ZD7018Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:59105,09
3ZD8432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3856,66
4ZD8526Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:25:3635,10
Trať 10,1 km, 545 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:40:35101,74
2MA230Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:0099,70
3MA313Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:1498,56
4MA440Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:5994,90
1MB576Hejl RadekLetohrad7200:43:09101,84
2MB627Malý JanEleven Run Team7300:43:15101,38
5MA74Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:43:3587,08
1MC856Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:50112,14
6MA937Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:5885,21
3MB1057Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1596,79
4MB1112Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:4494,57
5MB121Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:45:0493,03
7MA1392Křivohlávek TomášNový Malín9500:45:2977,80
1MJ1459Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:56119,57
6MB1581Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:46:2287,06
2MC1620Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:29100,79
8MA1739Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:46:4571,61
9MA1851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:0170,31
10MA1974Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:47:2268,60
3MC205Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:4187,07
11MA2142Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:49:4856,71
7MB2267Zachař JiříSruby7200:50:0270,23
4MC2365Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:3383,36
12MA2434Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:3852,64
8MB2563Doležel MartinSPS Sázava7000:50:3967,39
5MC2668Skalický JosefACTIVITY Lanškroun6200:50:5082,14
1ZA2621Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:50111,77
2MJ2855Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:51:5496,14
9MB2947Tempír JiříSokol Štíty7500:52:0360,96
1ZD3050Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:16138,25
6MC317Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:52:2675,29
1MD326Krsek MiroslavM. K. Luková4900:52:33101,32
2MD3348Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:39100,95
10MB3445Uher JurajPřibyslav7300:52:5257,21
11MB3582Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:53:1155,76
7MC3649Valenta MichalPrales Tužín6200:53:1272,00
1ZC3778Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:17127,30
3MD3822Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:3097,73
13MA3943Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:53:5936,27
4MD4036Bříza VladimírKRB Chrudim5100:54:3593,64
14MA4183Roleček MilanPěčín7600:54:3933,02
5MD4244Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:54:4992,75
1ZB4323Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:50106,11
3MJ4464Mrázek ZdeněkSokol Hořovice0000:54:5584,29
12MB4580Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:55:1945,96
13MB4660Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:55:2345,66
2ZA4770Janů IvaŠumperk8100:55:3394,30
3ZA4869Lauterbachová LucieLíšnice8100:55:3993,93
15MA4961Fáber RobertJablonné nad Orlicí9100:55:4727,48
8MC5028Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5460,43
2ZB5133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:04101,75
14MB523Mikyska MichalSki Tri Jablonné7400:56:3440,22
9MC5262Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:56:3457,57
6MD5415Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou4800:56:4385,57
15MB5591Křivohlávek PavelNový Malín7000:56:5438,69
10MC5666Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0555,36
16MA5731Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:57:5417,14
16MB5852Hruban JanČeská Třebová6600:58:0733,10
3ZB5946Uherová JanaPřibyslav7200:58:4792,14
17MA6084Vaníček JosefBystřec8900:59:398,59
1ME6114Metelka JosefSPARTAK Police4400:59:48119,85
17MB6241Sadílek JindřichACTIVITY Lanškroun7300:59:5424,91
11MC6372Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:00:5339,07
18MB6479Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:1119,02
12MC6529Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:01:2736,64
7MD6616Kučera ZdeněkAC Náchod5501:02:0465,34
1ZJ6754Palčovičová VeronikaŽilina0001:02:15107,05
19MB6853Palčovič PavolŽilina7001:02:1614,05
2ME6911Vodička JanM.K. Radslavice4501:02:27111,87
2ZD7018Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:59105,09
18MA719Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:03:043,00
19MA7273Stejskal StanislavJablonská běžecká liga7601:04:353,00
2ZC7371Cinková JitkaPardubice6801:05:1788,40
13MC7475Valach PetrLPU Pardubice6501:06:2715,21
14MC7558Štěpánek KvidoJablonská běžecká liga5701:06:2815,14
3ZC7677Jirásková EvaLanškroun6401:06:3384,30
8MD7738Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:06:3648,20
2ZJ7893Křivohlávková TerezaNový Malín9901:06:4892,95
4ZB7924Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:3061,32
9MD8035Tučný JanMK Pardubice4701:08:3340,83
4ZC8117Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:3671,17
3ME8225Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:16:5568,28
5ZB832Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:0327,55
3ZD8432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3856,66
4ZD8526Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:25:3635,10
5ZC8610Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:27:1017,48
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:40:35101,74
2MA230Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:0099,70
3MA313Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:1498,56
4MA440Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:5994,90
5MB576Hejl RadekLetohrad7200:43:0989,20
6MB627Malý JanEleven Run Team7300:43:1588,71
7MA74Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:43:3587,08
8MC856Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5085,86
9MA937Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:5885,21
10MB1057Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1583,82
11MB1112Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:4481,46
12MB121Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:45:0479,83
13MA1392Křivohlávek TomášNový Malín9500:45:2977,80
14MJ1459Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:5675,60
15MB1581Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:46:2273,48
16MC1620Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:2972,91
17MA1739Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:46:4571,61
18MA1851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:0170,31
19MA1974Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:47:2268,60
20MC205Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:4157,28
21MA2142Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:49:4856,71
22MB2267Zachař JiříSruby7200:50:0255,57
23MC2365Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:3353,05
24MA2434Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:3852,64
25MB2563Doležel MartinSPS Sázava7000:50:3952,56
26MC2668Skalický JosefACTIVITY Lanškroun6200:50:5051,66
27MJ2855Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:51:5446,45
28MB2947Tempír JiříSokol Štíty7500:52:0345,72
29MC317Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:52:2643,85
30MD326Krsek MiroslavM. K. Luková4900:52:3343,28
31MD3348Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:3942,79
32MB3445Uher JurajPřibyslav7300:52:5241,73
33MB3582Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:53:1140,18
34MC3649Valenta MichalPrales Tužín6200:53:1240,10
35MD3822Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:3038,63
36MA3943Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:53:5936,27
37MD4036Bříza VladimírKRB Chrudim5100:54:3533,34
38MA4183Roleček MilanPěčín7600:54:3933,02
39MD4244Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:54:4932,20
40MJ4464Mrázek ZdeněkSokol Hořovice0000:54:5531,71
41MB4580Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:55:1929,76
42MB4660Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:55:2329,43
43MA4961Fáber RobertJablonné nad Orlicí9100:55:4727,48
44MC5028Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5426,91
45MB523Mikyska MichalSki Tri Jablonné7400:56:3423,65
45MC5262Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:56:3423,65
47MD5415Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou4800:56:4322,92
48MB5591Křivohlávek PavelNový Malín7000:56:5422,02
49MC5666Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0521,13
50MA5731Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:57:5417,14
51MB5852Hruban JanČeská Třebová6600:58:0716,08
52MA6084Vaníček JosefBystřec8900:59:398,59
53ME6114Metelka JosefSPARTAK Police4400:59:487,86
54MB6241Sadílek JindřichACTIVITY Lanškroun7300:59:547,37
55MC6372Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:00:533,00
56MB6479Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:113,00
57MC6529Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:01:273,00
58MD6616Kučera ZdeněkAC Náchod5501:02:043,00
59MB6853Palčovič PavolŽilina7001:02:163,00
60ME6911Vodička JanM.K. Radslavice4501:02:273,00
61MA719Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:03:043,00
62MA7273Stejskal StanislavJablonská běžecká liga7601:04:353,00
63MC7475Valach PetrLPU Pardubice6501:06:273,00
64MC7558Štěpánek KvidoJablonská běžecká liga5701:06:283,00
65MD7738Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:06:363,00
66MD8035Tučný JanMK Pardubice4701:08:333,00
67ME8225Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:16:553,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2621Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:50104,97
2ZD3050Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:1699,47
3ZC3778Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:1795,57
4ZB4323Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:5089,62
5ZA4770Janů IvaŠumperk8100:55:3386,87
6ZA4869Lauterbachová LucieLíšnice8100:55:3986,49
7ZB5133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:0484,89
8ZB5946Uherová JanaPřibyslav7200:58:4774,46
9ZJ6754Palčovičová VeronikaŽilina0001:02:1561,16
10ZD7018Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5958,35
11ZC7371Cinková JitkaPardubice6801:05:1749,53
12ZC7677Jirásková EvaLanškroun6401:06:3344,67
13ZJ7893Křivohlávková TerezaNový Malín9901:06:4843,71
14ZB7924Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:3041,02
15ZC8117Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:3629,13
16ZB832Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:034,38
17ZD8432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:383,00
18ZD8526Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:25:363,00
19ZC8610Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:27:103,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Je pro pořádek. U mě uvedený čas neodpovídá skutečnosti. Dosažené časy jsou posunuté o jednoho závodníka. Asi organizátorů jeden unikl.
jiri.tempir
Muj čas taky neodpovida skutečnosti, dosáhl jsem času 41.04. Kučera L.
kucerovcidal
Podle mého názoru jsou naměřené časy všeobecně o 10 vteřin horší než reálné. Libor Kopecký
libor.kopec
I já se přidávám. Na stopkách jsem měl 1:01:01 a ve výsledcích mám o 10 s více... ;-) Petr Borek
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód