Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

3.6.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.6.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace



Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:28-
2C223Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:29-
3C2417Gregora LukášZŠ Žichlínek0800:00:33-
4C2714Trávníček JanTRAFO Team0900:00:35-
5C287Lochman JanISCAREX Junior team ČT0800:00:36-
6C2101Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:38-
7C2116Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:39-
8C21311Jež Jan1. FC Rejlov Česká Třebová0800:00:42-
9C2159Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:44-
10C21722Janda MatyášČeská Třebová1000:00:54-
11C2184Topinka TobiášLanškroun1000:00:59-
12C22010Jež Dominik-1100:01:10-
13C2215Pietkiewicz AdamRybník1100:01:14-
14C2228Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:18-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D232Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:31-
2D2512Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:33-
3D2613Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:34-
4D2921Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:37-
5D21216Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:41-
6D21420Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:44-
7D21619Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:47-
8D21918Konečná NellyČeská Třebová1000:01:00-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M175Bryška TomášAtletika Svitavy0700:01:30-
2M11412Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:47-
3M1168Topinka AdamLanškroun0700:01:50-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z164Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:28-
2Z11015Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:34-
3Z1116Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:41-
4Z11211Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:43-
5Z11513Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:50-
6Z1181Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:14-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M233Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:22-
2M249Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:22-
3M287Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:33-
4M21319Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:45-
5M2172Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:55-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2118Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:13-
2Z2217Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:16-
3Z2514Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:24-
4Z2910Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:33-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M329Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:28-
2M342Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:49-
3M3910Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:54-
4M3101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:55-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z354Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:54-
2Z367Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:04-
3Z31111Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:37-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:21-
2M436Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:31-
3M475Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:11-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z488Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:29-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5434Novák DavidSK Donocykl9800:05:26-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52918Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:20-
2Z54432Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:20-
3Z55212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:14-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:00-
2MJ1422Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:54-
3MJ4251Kučera JanČeská Třebová9700:08:10-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1311Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:53-
2ZJ5115Voclová Radka-9600:09:06-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA324Roháček JanRun Sport Team8200:05:15-
2MA548Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:30-
3MA650Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:30-
4MA740Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:35-
5MA833Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:45-
6MA946Sádecký MarekSDH Parník8900:05:46-
7MA1114Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:05:49-
8MA1547Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:54-
9MA1957Kochánek PetrNotable8700:06:09-
10MA2028Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:09-
11MA2153Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:13-
12MA2444Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:35-
13MA2639Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:56-
14MA2738Švec MartinVK Choceň8700:07:07-
15MA3349Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:37-
16MA3556Elčkner MartinNotable8600:07:42-
17MA389Bryška TomášSvitavy7800:07:59-
18MA4125Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:08-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB237Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:02-
2MB1235Novák PetrSK Donocykl6700:05:49-
3MB2229Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:27-
4MB2542Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:45-
5MB288Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:19-
6MB3416Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:37-
7MB377Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:52-
8MB3931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:01-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:46-
2MC1645Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:54-
3MC5326Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:18-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3236Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:30-
2MD4554Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:30-
3MD4713Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:47-
4MD506Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:56-
5MD564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:46-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:56-
2ZA4317Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:20-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB182Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:09-
2ZB3127Fojtíková HanaŽamberk7900:07:22-
3ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:43-
4ZB4023Dostálová PetraLanškroun7800:08:02-
5ZB4820Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:54-
6ZB5419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:54-
7ZB5530Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:43-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:29-
2ZC3021Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21-
3ZC465Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:31-
4ZC491Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:55-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD573Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:55-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:21-
1M329Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:28-
2M436Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:31-
2M342Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:49-
1Z354Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:54-
2Z367Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:04-
3M475Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:11-
1Z488Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:29-
3M3910Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:54-
4M3101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:55-
3Z31111Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:37-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:00-
1MB237Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:02-
1MA324Roháček JanRun Sport Team8200:05:15-
1M5434Novák DavidSK Donocykl9800:05:26-
2MA548Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:30-
3MA650Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:30-
4MA740Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:35-
5MA833Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:45-
6MA946Sádecký MarekSDH Parník8900:05:46-
1MC1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:46-
7MA1114Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:05:49-
2MB1235Novák PetrSK Donocykl6700:05:49-
1ZJ1311Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:53-
2MJ1422Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:54-
8MA1547Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:54-
2MC1645Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:54-
1ZA1710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:56-
1ZB182Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:09-
9MA1957Kochánek PetrNotable8700:06:09-
10MA2028Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:09-
11MA2153Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:13-
3MB2229Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:27-
1ZC2343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:29-
12MA2444Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:35-
4MB2542Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:45-
13MA2639Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:56-
14MA2738Švec MartinVK Choceň8700:07:07-
5MB288Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:19-
1Z52918Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:20-
2ZC3021Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21-
2ZB3127Fojtíková HanaŽamberk7900:07:22-
1MD3236Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:30-
15MA3349Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:37-
6MB3416Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:37-
16MA3556Elčkner MartinNotable8600:07:42-
3ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:43-
7MB377Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:52-
17MA389Bryška TomášSvitavy7800:07:59-
8MB3931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:01-
4ZB4023Dostálová PetraLanškroun7800:08:02-
18MA4125Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:08-
3MJ4251Kučera JanČeská Třebová9700:08:10-
2ZA4317Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:20-
2Z54432Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:20-
2MD4554Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:30-
3ZC465Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:31-
3MD4713Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:47-
5ZB4820Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:54-
4ZC491Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:55-
4MD506Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:56-
2ZJ5115Voclová Radka-9600:09:06-
3Z55212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:14-
3MC5326Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:18-
6ZB5419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:54-
7ZB5530Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:43-
5MD564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:46-
1ZD573Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč