Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Křížová 10

11.4.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Křížová 10
  • datum konání: 11.4.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Hradec Králové, Lesní hřbitov
start hlavního závodu ve 12:00 hodin

Přihlášky

online zde - pouze do 9. 4. 2015
prezentace na místě od 8:30 do 11:30 hodin

Startovné

Přihláška a platba do 31.3.2015 - 150,- Kč (s dárkem od sponzorů)
Přihláška a platba v dubnu a na místě - 200,- Kč

Popis tratě

Délka: 10 km (jeden okruh)
Povrch: hladký asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

o.s. SportVisio
Hoděšovice 129
534 01 Holice
Tel.: (+420) 778 081 011

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz/

E-mailová adresa

info@sportvisio.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1119Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:02119,11
2MJ11156Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:25100,63
3MJ442182Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:40:0880,26
4MJ1042237Krejčíř Martin-9800:44:52104,60
5MJ1462005Pšenička Jan-9800:46:5995,40
6MJ154168Oliva AlbertRun Porg0000:47:16100,00
7MJ1892Andráš Jakubneregistrován9700:49:1630,29
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ902217Kalousová Tereza-9800:44:00102,31
2ZJ11057Hejtmánková BarboraKELLYS BIKE RANCH TEAM9900:45:0297,69
3ZJ2092231Ulčová Karolína-9700:51:07100,00
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22189Brýdl PavelAdidas Boost Team8000:33:34101,11
2MA3183Petrásek PavelOMT Pardubice9000:33:43100,22
3MA42225Losman PetrKerteam7900:33:5998,66
4MA56Bavor JanSK Miletín8400:34:1297,39
5MA72161Kocián PetrRunsport Team7800:35:5187,67
6MA92034Smatana Petr-7700:36:0586,20
7MA102202Alberto Riciu-8700:36:2384,50
8MA122140Řehák PavelOB Vamberk8400:36:3083,75
9MA132250Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:36:3183,67
10MA142131Lášek TomášSokol Velká Jesenice8600:36:4382,52
11MA152268Hradecký JaromírSkuteč8500:36:4782,10
12MA1658Heller TomášHradec Králové8100:36:5281,61
13MA182071Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:37:2278,66
14MA192246Honzíček MichalKRB Chrudim8800:37:2678,29
15MA202090Vejnar Jiří-8600:37:2778,14
16MA212007Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:2977,97
17MA23108kletecka roman-8100:37:5675,32
18MA272227Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:38:1273,67
19MA2890Jeřábek JakubFajnlékárna BSR8900:38:1373,62
20MA292241Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:38:1373,60
21MA312037Stohwasser PetrSokol Hradec Králové8200:38:4670,32
22MA322136Mařáček Tomáš-8900:38:4870,16
23MA33157Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:39:0468,57
24MA342254Pavelka MarekSKOMT8800:39:2066,96
25MA352047Šimák JanHradec Králové8300:39:2066,95
26MA372014Salaj LukášOMT Pardubice8500:39:4464,59
27MA392171Kučera PetrMajda9000:39:4964,17
28MA452100Volár TomášMalšova Lhota9400:40:0962,17
29MA4720Buršík Michalneregistrován9000:40:2960,18
30MA482267Fibiger RichardKDT8300:40:3659,46
31MA50186Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:40:5158,03
32MA542264Mynář MarianBěh pro Keňu8800:41:3853,33
33MA58200Pospíšil JaroslavBike Team Stará Paka7800:42:0251,02
34MA5984Janeček Petrneregistrován8200:42:0750,49
35MA602263Zeman DanielGomango8300:42:0950,30
36MA6342Firkušný MartinSmiřice8200:42:2548,70
37MA64187Pilát Tomáš-8900:42:2948,33
38MA65194Polan Michalneregistrován8100:42:3148,17
39MA662072Trávníček Marek-7600:42:3547,70
40MA67155Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:42:3647,61
41MA7036Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:42:4446,83
42MA712033Slavík JanKačeři Chrudim7600:42:5146,11
43MA722078Trumm Lukáš-8700:42:5246,04
44MA732224Kričfaluši Pavelneregistrován8000:42:5345,98
45MA7463Hofman MarekPardubice8900:42:5645,67
46MA752044Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:43:0145,20
47MA77162Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:43:0444,85
48MA782232Fiala MilanMaratonstav Úpice7600:43:1244,11
49MA792006Pytlík MarekMOBJ8900:43:1743,57
50MA80101Kačer JanHradec Králové8900:43:1843,45
51MA822169Boháč JanMajda8100:43:1943,34
52MA852051Šlambora JakubGoMango8100:43:3641,75
53MA88126Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7800:43:5639,73
54MA892172Navrátil JakubMajda8200:43:5639,72
55MA9533Duchoslav Martinneregistrován8800:44:2636,77
56MA9866Holovský JakubMaty8600:44:3036,33
57MA1022239Balada JakubDEV TANK8200:44:4934,52
58MA1062194Šenk Vladimír-8400:44:5533,86
59MA107115Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:44:5733,75
60MA109173Pavel Jiří-7700:45:0133,34
61MA1122229Podlešák Marek-7800:45:1731,77
62MA113164Novotný Milošneregistrován7600:45:2031,46
63MA1142124Horák PavelHradec Králové8800:45:2530,91
64MA116172Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:3030,49
65MA1182095Vlk Karel-7900:45:3529,91
66MA1192243Pícha TomášSBS Hlinsko8100:45:3929,61
67MA12030Doležal Radek-8600:45:4129,32
68MA1212265Malinský TomášPZAK8200:45:5328,15
69MA12278Hronek Jiří-8300:45:5428,06
70MA1302129Kopecký Aleš-9500:46:1625,88
71MA1342056Štandera MartinPřed použitím protřepat8900:46:2524,98
72MA138143Malý Dominik-8800:46:3024,52
73MA14377Hrdinka Jirka-8200:46:5122,43
74MA14744František Marian Hakl-9200:47:0021,59
75MA1502114Zapletal PavelZlate Hory8200:47:0321,23
76MA153133Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:47:1220,35
77MA156189Plašil Václavneregistrován9100:47:2818,77
78MA1572176Čečka JiříSlávia OB Hradec Králové7600:47:3318,32
79MA158139Machačka PavelHradecké střely7700:47:3318,27
80MA1642270Štěrba MichalOrtoptika HK8400:48:0215,49
81MA166148Matuška MartinOhnišov8000:48:1314,33
82MA1692065Tojnar VáclavRUNNING BROTHERS7600:48:1913,72
83MA1702236Slovák JiříÚstí nad Labem8500:48:2213,49
84MA1722167Jalovec JanAK studiotesa7900:48:2313,38
85MA1732147Voříšek Petr-7700:48:2313,33
86MA175161Novák Ladislavneregistrován7800:48:2513,13
87MA1762200Pavlovec LukášSita CZ8900:48:2712,98
88MA1782145Vaňásek Jaroslav-8200:48:2812,88
89MA1832277Richter RobertRETIA Pardubice8000:48:4411,32
90MA18552Haken David-7600:48:5510,20
91MA1862040Svoboda PetrAK Řitka A Team8000:48:5710,04
92MA1882187Jelínek JiříHradec Králové7900:49:128,53
93MA19115Brzák Jan-8800:49:326,59
94MA19734Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8100:50:003,81
95MA203132Lochman Petr-7700:50:503,00
96MA205175Pavlík PetrHorní Jelení8000:50:543,00
97MA2082063Švorc Jiří-8300:51:043,00
98MA2112003Příborský AlešBáječné ženy v běhu7600:51:113,00
99MA2122074Trousil David-8900:51:123,00
100MA2152092Verster Rigardt-8800:51:183,00
101MA218177Pavlovec Ondrej-8400:51:333,00
102MA22156Haškovec Petrneregistrován8700:51:393,00
103MA223160Netolický Tomáš-8900:51:463,00
104MA2272042Svoboda MilosTeleperformance CZ8100:52:033,00
105MA229151Mikulecký Stanislavneregistrován7800:52:093,00
106MA2322108Vostoupal Richard-7800:52:183,00
107MA2352269Moudr Adam-8900:52:303,00
108MA236171Paul PavelHradec Králové8700:52:353,00
109MA23767Homola MiloslavRunning Brothers7900:52:403,00
110MA2424Antuš Erikneregistrován7600:52:583,00
111MA2452154Kučera Miroslav-9400:53:183,00
112MA248138Macák JiříHradec Králové8400:53:233,00
113MA2512242Navrátil Jan-8500:53:383,00
114MA25351Gyurák Martin-8800:53:483,00
115MA2572083Uhlíř MiroslavTýniště n.O.7800:54:053,00
116MA259116Korvas Filip-9300:54:213,00
117MA2622209Turčín Štěpán-9500:54:343,00
118MA2632160Fousek JiříŠlemrgang7700:54:363,00
119MA265130Kůtek JiříTJ Sokol Jičín9000:54:383,00
120MA2722013Říha JanMata Hari7600:55:283,00
121MA274117Kosina Pavel-8100:55:313,00
122MA2872155No name 2155 .-8500:56:443,00
123MA290169Páleník Martin-7900:56:503,00
124MA2972185Kuskov Igor-8900:57:153,00
125MA302149Matys VladimírHradec Králové8400:57:303,00
126MA30882Jahelka AlešHradecké střely8300:58:173,00
127MA310167Odl Milan-8100:58:383,00
128MA3152052Špaček Michal-9100:59:573,00
129MA3182164Dvořák Michal-7701:00:243,00
130MA321136Lukášek JiříPoděbrady8301:01:183,00
131MA3292256Hlahůlek JanMK Prostějov8901:03:033,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6192Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:34:47107,47
2MB8196Pomikálek JosefAtletický klub Hořice7500:36:00100,70
3MB222066Tomáš Zdeněkneregistrován7100:37:3791,82
4MB25100Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:0289,52
5MB262247Vejběra JanCyklo Pokr6600:38:1088,78
6MB302025Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:2687,30
7MB3621Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:39:3281,15
8MB382128Jílek KamilBK Čestice7300:39:4679,91
9MB402158Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:39:5978,73
10MB422148Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:40:0578,11
11MB4310Bláha JanLitomyšl7400:40:0877,90
12MB4686Jaroš RadekKRP-H6700:40:1377,42
13MB492099Volár Pavel-6600:40:4674,37
14MB512193Kozlík RadekKOĎA TÝM Brno6700:40:5173,85
15MB5513Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:41:5468,07
16MB5673Horvat DavidHradec Králové7300:41:5667,90
17MB572150Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:41:5967,62
18MB622233Belobrad IvanŽamberk6600:42:2365,43
19MB7646Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:43:0161,93
20MB812077Trousil Pavel-6700:43:1860,30
21MB832117Zoubek MichalMizuno 4357300:43:2959,28
22MB84153Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6700:43:3358,96
23MB862062Štrof MichalTenis Úpice7300:43:4957,45
24MB87159Němeček VratislavKingspan7300:43:5057,34
25MB922216Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:1754,91
26MB932038Světnička Karel-7500:44:2254,41
27MB9474Houžvička Zbyněkneregistrován7500:44:2554,15
28MB962173Valtera PetrHradec Králové6700:44:2753,99
29MB9755Hartman Karelneregistrován7200:44:3053,70
30MB1012036Steklý Petrneregistrován7400:44:4752,12
31MB1052141Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:44:5451,46
32MB10826Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:5951,02
33MB1152004Pšenička Jiří-6800:45:2648,53
34MB12319Bürger JaroslavDuPont6600:46:0744,78
35MB1252008Rezler Jiří-7100:46:1044,47
36MB126193Pokorný Jiří-7200:46:1444,10
37MB13139Dvořák Tomáš-6800:46:1843,70
38MB1322097Vojtěch PavelHorní Jelení7200:46:1943,64
39MB1332041Svoboda RobertINTERSPORT7100:46:2243,37
40MB13714Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:46:3042,62
41MB14265Hojgr Jiříneregistrován7400:46:4741,05
42MB14838Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7500:47:0139,80
43MB15294Jiricka Milos-7500:47:0939,07
44MB1552031Sláma Martinneregistrován6800:47:1638,37
45MB1592210Morna Radek3D Fitness7200:47:3636,50
46MB1602017Sejkora Martin-7400:47:4136,08
47MB1652053Šrejber MiloslavBatňovice7300:48:0733,63
48MB1682023Sháněl MartinDuPont CZ7300:48:1732,71
49MB17150Gruml VilémSokol Kolín6700:48:2232,28
50MB1792146Vincour Petr-7000:48:3730,92
51MB184140Machút Michalneregistrován6700:48:5429,31
52MB18792Jirásko DušanSK Srch7300:49:0028,77
53MB1902230Bureš PavelSokol Třebeš6900:49:3026,02
54MB194198Popély Petr-6900:49:5323,85
55MB19511Blatník Josef-7400:49:5423,79
56MB2062064Tkáč Jánneregistrován7300:50:5917,84
57MB2102152Jánský Petr-6800:51:1016,83
58MB2192050Šindler MilanHradec Králové7000:51:3514,50
59MB2222251Kučera RadekSlavoj Pacov6700:51:4213,87
60MB2302088Vaněk Petrneregistrován6600:52:1011,21
61MB23193Jirásko LubomírSK Srch7100:52:1510,79
62MB25231Dostál Pavel-6900:53:413,00
63MB260145Matějíček Petrsam za sebe7300:54:223,00
64MB2662144Tatíček Pavel-6600:54:393,00
65MB2672133Malý JiříBK Čestice7200:54:453,00
66MB2732257Klamta Václav-7400:55:283,00
67MB275199Pospíšil PetrBike Freaks Holice7500:55:413,00
68MB28170Horák Jiříneregistrován7500:56:033,00
69MB2847Beránek Martin-6800:56:113,00
70MB2912260Hovorka Jiří-7500:56:533,00
71MB2922157Průša JosefRunning brothers7300:56:563,00
72MB29583Janata Jiří-7100:57:083,00
73MB29661Hillmer RadimRUNNING BROTHERS7400:57:093,00
74MB30912Bohuslav Daniel-7500:58:253,00
75MB3312177Novák Jan-7401:03:243,00
76MB3362039Sviták Pavelneregistrován7001:06:163,00
77MB3402151Hájek KarelGREX KOMA7401:07:323,00
78MB3472245Šusta PetrKonečně společně7501:14:423,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5364Hofman Františekneregistrován6300:41:20106,68
2MC61125Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:20102,06
3MC100180Pergner PetrZámek Dobříš6100:44:3891,26
4MC10318Buchal Jan-6300:44:4990,39
5MC13532Dudek Jiří-6500:46:2682,84
6MC149179Pekárek Roman-6500:47:0380,00
7MC180121Králík MichalHradec Králové6200:48:3872,57
8MC18128Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:48:3872,54
9MC1932168Hradil PetrMONTAS Hradec Králové5800:49:5266,79
10MC19647Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:5766,41
11MC2242244Strejček PavelGymnasium Poděbrady5900:51:5057,56
12MC2392116Zdanovec VáclavNepasický cyklotým6400:52:5352,66
13MC3072196Klár Jiříneregistrován5700:58:0828,15
14MC31722Cerha RobertTARGET SPORT MILOVICE5901:00:1218,45
15MC3252235Novák Milan-6501:02:218,37
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD41178Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:02111,19
2MD6917Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4098,83
3MD9948Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:3289,98
4MD151135Losman MiroslavHradec Králové5100:47:0677,88
5MD1612252Zoderer JosefPraha 35200:47:4674,76
6MD1632248Navrátil Vlastimilneregistrován5500:47:5973,77
7MD1772213Krajč ZdeněkTrutnov5400:48:2771,53
8MD21369Horák LubomírHradec Králové5500:51:1258,54
9MD2439Bezvoda JaroslavHradec Králové5200:53:0749,50
10MD249191Pleskač Bohumírneregistrován5400:53:3147,65
11MD2695Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:54:5141,33
12MD3142201Lambert Josef-4700:59:4518,27
13MD33497Job Petr-4901:04:173,00
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3032001Proněk StanislavTJ Liga 100 Hradec Králové4500:57:47100,00
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA682035Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:38108,15
2ZA1112049Šimáková KláraHradec Králové8300:45:1196,63
3ZA117111Klimešová PetraGoMango8700:45:3095,22
4ZA1272068Tomášová LenkaRychlonožky8100:46:1491,89
5ZA12887Jarošová MichaelaThe Siblings9100:46:1591,82
6ZA1362212Svobodová Magdalénaneregistrována9300:46:2990,82
7ZA1412159Hrebínová AnnaHK8700:46:4289,84
8ZA198195Polenová Lucie-9100:50:0174,91
9ZA20789Jeništová Jitka-8800:50:5970,54
10ZA2142106Voltová Ivana-8400:51:1769,18
11ZA216105Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:51:2268,83
12ZA2172142Strejčková AnnaVelký Osek9000:51:3268,08
13ZA23862Hlúšková Alena-8900:52:4162,88
14ZA2472016Satranová Blanka-9100:53:2059,93
15ZA2502259Kohoutková ZuzanaBýšť8300:53:3858,61
16ZA26441Fichtnerová Veronika-8400:54:3654,28
17ZA2682110Vrátilová Lenkaneregistrována9100:54:4553,57
18ZA270124Křížková Denisa-9100:55:1051,68
19ZA280127Kulichová AndreaPodbřezí8100:55:5648,24
20ZA282185Pfeiferová Jitka-8400:56:0947,26
21ZA28540Fiedlerová Zuzana-8800:56:2546,10
22ZA298182Petráčková Adéla-9400:57:1642,24
23ZA2992137Michlová Anna-8600:57:1742,15
24ZA3042118Zoubková Barbora-9300:58:0138,85
25ZA3052070Tomšíková Lenka-8900:58:0238,83
26ZA306170Páleníková Markéta-8600:58:0238,81
27ZA313144Marešová Janadobrušské běhny8400:59:2632,49
28ZA3242011Rybáková LenkaČelákovice8601:02:1519,82
29ZA32779Hušková Lenkadobrušské běhny8101:02:5516,81
30ZA328146Matiašková Zuzana-9401:03:0316,25
31ZA3302046Šarounová Adéla-9101:03:2314,70
32ZA33354Hamáčková Kateřina-8201:03:2614,48
33ZA335103Kalašová Veronika-8501:05:523,53
34ZA3373Andrášová Dušana-9301:06:303,00
35ZA341123Krejčířová Markéta-9101:07:573,00
36ZA3428Bezchlebova Lucie-8601:08:423,00
37ZA34381Izáková Iveta-8301:09:563,00
38ZA3452271Marková Petra-8701:12:243,00
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB172181Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:04108,26
2ZB24120Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:58103,59
3ZB522175Fořtová IvetaEleven run team7200:40:5788,15
4ZB1242080Typltová Veronikaneregistrována8000:46:0861,29
5ZB1292190Růžičková LenkaGapa Group7400:46:1660,67
6ZB140107Khunova Hana-7600:46:4158,50
7ZB1442249Hemelíková MarkétaGoMango7300:46:5557,23
8ZB1452262Novotná GrétaSokol Hradec Králové7300:46:5956,95
9ZB1622234Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:47:4952,64
10ZB167122Krejčí Kláraneregistrován7900:48:1650,29
11ZB182112Kopecká Soňa-7800:48:4048,18
12ZB19272Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:49:3343,67
13ZB2002166Sákrová Markétaneregistrována7100:50:2539,17
14ZB2012012Řeháková RomanaMOTYKY7300:50:2639,09
15ZB2022107Voříšková Renata-7500:50:4537,41
16ZB204188Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:5336,78
17ZB220118Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7700:51:3533,08
18ZB2262069Tomková BarboraGoMango8000:51:5931,09
19ZB233106kasparova iveta-7800:52:2229,09
20ZB234134Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:52:2428,92
21ZB2402089Vaňková Lucie-7900:52:5426,29
22ZB241174Pavelcová Romana-7200:52:5426,27
23ZB2442188Šafusová Lída-7700:53:1124,82
24ZB2462255Coufalová Radka-7200:53:1824,22
25ZB2542192Petrů BlankaGapa Group7200:53:5620,97
26ZB2552228Rudolfová JanaBak Seal 6 Team7100:53:5920,66
27ZB2562261Skopalová Simona-7100:54:0220,41
28ZB2582028Skálová Alena-8000:54:1619,23
29ZB2612094Veselá RenátaHoroměřice7700:54:3018,03
30ZB27716Brzáková Markéta-7800:55:4311,70
31ZB27843Fohlová SilvaMOTYKY7600:55:4911,24
32ZB27995Jirousková Michaelaneregistrována7900:55:5210,98
33ZB2832030Skočdopolová Radka-7900:56:119,35
34ZB288131Lhotáková Veronika-7200:56:505,99
35ZB289113Kopecká MarcelaMarius Pedersen7800:56:505,99
36ZB29423Černá PetraBáječné ženy v běhu7700:57:074,48
37ZB30080Ivanovová viera-7400:57:223,19
38ZB3202258Jarolímková Šárka-7101:00:593,00
39ZB326137Lutišanová MichaelaRUNNING BROTHERS7501:02:473,00
40ZB332197Ponikelská Gabriela-8001:03:263,00
41ZB338152Minaříková IvaHorní Jelení7901:06:333,00
42ZB33996Jíšová Anna-7301:07:103,00
43ZB344181Peterková Iveta-7201:11:273,00
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC912183Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:06112,39
2ZC1392253Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:46:31102,07
3ZC1992109Votypková PavlaGoMango7000:50:2485,54
4ZC22599Jonášová Zdeňkaneregistrována6400:51:5679,02
5ZC22885Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:52:0678,35
6ZC2712093vesela zuzana-6500:55:1564,90
7ZC276109Klimešová ZuzanaGoMango6800:55:4163,05
8ZC2862143Strejčková Zuzananeregistrována6200:56:3259,44
9ZC29359Hellerová HanaHradec Králové6100:57:0157,38
10ZC3112058Šternerová HanaHradec Králové6300:59:0048,97
11ZC3122206Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:59:1947,62
12ZC31698Jobová Hananeregistrována6101:00:0344,51
13ZC31929Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6801:00:3542,26
14ZC32391Jeřábková IvaFajnlékárna BSR6701:02:0635,75
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1742079Trynerová VěraPardubice6000:48:25126,31
2ZD3012085Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:3093,71
3ZD32271Horáková ZdenaHradec Králové5701:01:2079,98
4ZD346184Pfeiferová Alena-6001:13:0537,80
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1119Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:02119,11
1MA22189Brýdl PavelAdidas Boost Team8000:33:34101,11
2MA3183Petrásek PavelOMT Pardubice9000:33:43100,22
3MA42225Losman PetrKerteam7900:33:5998,66
4MA56Bavor JanSK Miletín8400:34:1297,39
1MB6192Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:34:47107,47
5MA72161Kocián PetrRunsport Team7800:35:5187,67
2MB8196Pomikálek JosefAtletický klub Hořice7500:36:00100,70
6MA92034Smatana Petr-7700:36:0586,20
7MA102202Alberto Riciu-8700:36:2384,50
2MJ11156Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:25100,63
8MA122140Řehák PavelOB Vamberk8400:36:3083,75
9MA132250Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:36:3183,67
10MA142131Lášek TomášSokol Velká Jesenice8600:36:4382,52
11MA152268Hradecký JaromírSkuteč8500:36:4782,10
12MA1658Heller TomášHradec Králové8100:36:5281,61
1ZB172181Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:04108,26
13MA182071Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:37:2278,66
14MA192246Honzíček MichalKRB Chrudim8800:37:2678,29
15MA202090Vejnar Jiří-8600:37:2778,14
16MA212007Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:2977,97
3MB222066Tomáš Zdeněkneregistrován7100:37:3791,82
17MA23108kletecka roman-8100:37:5675,32
2ZB24120Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:58103,59
4MB25100Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:0289,52
5MB262247Vejběra JanCyklo Pokr6600:38:1088,78
18MA272227Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:38:1273,67
19MA2890Jeřábek JakubFajnlékárna BSR8900:38:1373,62
20MA292241Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:38:1373,60
6MB302025Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:2687,30
21MA312037Stohwasser PetrSokol Hradec Králové8200:38:4670,32
22MA322136Mařáček Tomáš-8900:38:4870,16
23MA33157Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:39:0468,57
24MA342254Pavelka MarekSKOMT8800:39:2066,96
25MA352047Šimák JanHradec Králové8300:39:2066,95
7MB3621Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:39:3281,15
26MA372014Salaj LukášOMT Pardubice8500:39:4464,59
8MB382128Jílek KamilBK Čestice7300:39:4679,91
27MA392171Kučera PetrMajda9000:39:4964,17
9MB402158Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:39:5978,73
1MD41178Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:02111,19
10MB422148Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:40:0578,11
11MB4310Bláha JanLitomyšl7400:40:0877,90
3MJ442182Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:40:0880,26
28MA452100Volár TomášMalšova Lhota9400:40:0962,17
12MB4686Jaroš RadekKRP-H6700:40:1377,42
29MA4720Buršík Michalneregistrován9000:40:2960,18
30MA482267Fibiger RichardKDT8300:40:3659,46
13MB492099Volár Pavel-6600:40:4674,37
31MA50186Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:40:5158,03
14MB512193Kozlík RadekKOĎA TÝM Brno6700:40:5173,85
3ZB522175Fořtová IvetaEleven run team7200:40:5788,15
1MC5364Hofman Františekneregistrován6300:41:20106,68
32MA542264Mynář MarianBěh pro Keňu8800:41:3853,33
15MB5513Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:41:5468,07
16MB5673Horvat DavidHradec Králové7300:41:5667,90
17MB572150Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:41:5967,62
33MA58200Pospíšil JaroslavBike Team Stará Paka7800:42:0251,02
34MA5984Janeček Petrneregistrován8200:42:0750,49
35MA602263Zeman DanielGomango8300:42:0950,30
2MC61125Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:20102,06
18MB622233Belobrad IvanŽamberk6600:42:2365,43
36MA6342Firkušný MartinSmiřice8200:42:2548,70
37MA64187Pilát Tomáš-8900:42:2948,33
38MA65194Polan Michalneregistrován8100:42:3148,17
39MA662072Trávníček Marek-7600:42:3547,70
40MA67155Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:42:3647,61
1ZA682035Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:38108,15
2MD6917Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4098,83
41MA7036Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:42:4446,83
42MA712033Slavík JanKačeři Chrudim7600:42:5146,11
43MA722078Trumm Lukáš-8700:42:5246,04
44MA732224Kričfaluši Pavelneregistrován8000:42:5345,98
45MA7463Hofman MarekPardubice8900:42:5645,67
46MA752044Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:43:0145,20
19MB7646Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:43:0161,93
47MA77162Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:43:0444,85
48MA782232Fiala MilanMaratonstav Úpice7600:43:1244,11
49MA792006Pytlík MarekMOBJ8900:43:1743,57
50MA80101Kačer JanHradec Králové8900:43:1843,45
20MB812077Trousil Pavel-6700:43:1860,30
51MA822169Boháč JanMajda8100:43:1943,34
21MB832117Zoubek MichalMizuno 4357300:43:2959,28
22MB84153Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6700:43:3358,96
52MA852051Šlambora JakubGoMango8100:43:3641,75
23MB862062Štrof MichalTenis Úpice7300:43:4957,45
24MB87159Němeček VratislavKingspan7300:43:5057,34
53MA88126Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7800:43:5639,73
54MA892172Navrátil JakubMajda8200:43:5639,72
1ZJ902217Kalousová Tereza-9800:44:00102,31
1ZC912183Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:06112,39
25MB922216Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:1754,91
26MB932038Světnička Karel-7500:44:2254,41
27MB9474Houžvička Zbyněkneregistrován7500:44:2554,15
55MA9533Duchoslav Martinneregistrován8800:44:2636,77
28MB962173Valtera PetrHradec Králové6700:44:2753,99
29MB9755Hartman Karelneregistrován7200:44:3053,70
56MA9866Holovský JakubMaty8600:44:3036,33
3MD9948Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:3289,98
3MC100180Pergner PetrZámek Dobříš6100:44:3891,26
30MB1012036Steklý Petrneregistrován7400:44:4752,12
57MA1022239Balada JakubDEV TANK8200:44:4934,52
4MC10318Buchal Jan-6300:44:4990,39
4MJ1042237Krejčíř Martin-9800:44:52104,60
31MB1052141Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:44:5451,46
58MA1062194Šenk Vladimír-8400:44:5533,86
59MA107115Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:44:5733,75
32MB10826Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:5951,02
60MA109173Pavel Jiří-7700:45:0133,34
2ZJ11057Hejtmánková BarboraKELLYS BIKE RANCH TEAM9900:45:0297,69
2ZA1112049Šimáková KláraHradec Králové8300:45:1196,63
61MA1122229Podlešák Marek-7800:45:1731,77
62MA113164Novotný Milošneregistrován7600:45:2031,46
63MA1142124Horák PavelHradec Králové8800:45:2530,91
33MB1152004Pšenička Jiří-6800:45:2648,53
64MA116172Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:3030,49
3ZA117111Klimešová PetraGoMango8700:45:3095,22
65MA1182095Vlk Karel-7900:45:3529,91
66MA1192243Pícha TomášSBS Hlinsko8100:45:3929,61
67MA12030Doležal Radek-8600:45:4129,32
68MA1212265Malinský TomášPZAK8200:45:5328,15
69MA12278Hronek Jiří-8300:45:5428,06
34MB12319Bürger JaroslavDuPont6600:46:0744,78
4ZB1242080Typltová Veronikaneregistrována8000:46:0861,29
35MB1252008Rezler Jiří-7100:46:1044,47
36MB126193Pokorný Jiří-7200:46:1444,10
4ZA1272068Tomášová LenkaRychlonožky8100:46:1491,89
5ZA12887Jarošová MichaelaThe Siblings9100:46:1591,82
5ZB1292190Růžičková LenkaGapa Group7400:46:1660,67
70MA1302129Kopecký Aleš-9500:46:1625,88
37MB13139Dvořák Tomáš-6800:46:1843,70
38MB1322097Vojtěch PavelHorní Jelení7200:46:1943,64
39MB1332041Svoboda RobertINTERSPORT7100:46:2243,37
71MA1342056Štandera MartinPřed použitím protřepat8900:46:2524,98
5MC13532Dudek Jiří-6500:46:2682,84
6ZA1362212Svobodová Magdalénaneregistrována9300:46:2990,82
40MB13714Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:46:3042,62
72MA138143Malý Dominik-8800:46:3024,52
2ZC1392253Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:46:31102,07
6ZB140107Khunova Hana-7600:46:4158,50
7ZA1412159Hrebínová AnnaHK8700:46:4289,84
41MB14265Hojgr Jiříneregistrován7400:46:4741,05
73MA14377Hrdinka Jirka-8200:46:5122,43
7ZB1442249Hemelíková MarkétaGoMango7300:46:5557,23
8ZB1452262Novotná GrétaSokol Hradec Králové7300:46:5956,95
5MJ1462005Pšenička Jan-9800:46:5995,40
74MA14744František Marian Hakl-9200:47:0021,59
42MB14838Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7500:47:0139,80
6MC149179Pekárek Roman-6500:47:0380,00
75MA1502114Zapletal PavelZlate Hory8200:47:0321,23
4MD151135Losman MiroslavHradec Králové5100:47:0677,88
43MB15294Jiricka Milos-7500:47:0939,07
76MA153133Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:47:1220,35
6MJ154168Oliva AlbertRun Porg0000:47:16100,00
44MB1552031Sláma Martinneregistrován6800:47:1638,37
77MA156189Plašil Václavneregistrován9100:47:2818,77
78MA1572176Čečka JiříSlávia OB Hradec Králové7600:47:3318,32
79MA158139Machačka PavelHradecké střely7700:47:3318,27
45MB1592210Morna Radek3D Fitness7200:47:3636,50
46MB1602017Sejkora Martin-7400:47:4136,08
5MD1612252Zoderer JosefPraha 35200:47:4674,76
9ZB1622234Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:47:4952,64
6MD1632248Navrátil Vlastimilneregistrován5500:47:5973,77
80MA1642270Štěrba MichalOrtoptika HK8400:48:0215,49
47MB1652053Šrejber MiloslavBatňovice7300:48:0733,63
81MA166148Matuška MartinOhnišov8000:48:1314,33
10ZB167122Krejčí Kláraneregistrován7900:48:1650,29
48MB1682023Sháněl MartinDuPont CZ7300:48:1732,71
82MA1692065Tojnar VáclavRUNNING BROTHERS7600:48:1913,72
83MA1702236Slovák JiříÚstí nad Labem8500:48:2213,49
49MB17150Gruml VilémSokol Kolín6700:48:2232,28
84MA1722167Jalovec JanAK studiotesa7900:48:2313,38
85MA1732147Voříšek Petr-7700:48:2313,33
1ZD1742079Trynerová VěraPardubice6000:48:25126,31
86MA175161Novák Ladislavneregistrován7800:48:2513,13
87MA1762200Pavlovec LukášSita CZ8900:48:2712,98
7MD1772213Krajč ZdeněkTrutnov5400:48:2771,53
88MA1782145Vaňásek Jaroslav-8200:48:2812,88
50MB1792146Vincour Petr-7000:48:3730,92
7MC180121Králík MichalHradec Králové6200:48:3872,57
8MC18128Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:48:3872,54
11ZB182112Kopecká Soňa-7800:48:4048,18
89MA1832277Richter RobertRETIA Pardubice8000:48:4411,32
51MB184140Machút Michalneregistrován6700:48:5429,31
90MA18552Haken David-7600:48:5510,20
91MA1862040Svoboda PetrAK Řitka A Team8000:48:5710,04
52MB18792Jirásko DušanSK Srch7300:49:0028,77
92MA1882187Jelínek JiříHradec Králové7900:49:128,53
7MJ1892Andráš Jakubneregistrován9700:49:1630,29
53MB1902230Bureš PavelSokol Třebeš6900:49:3026,02
93MA19115Brzák Jan-8800:49:326,59
12ZB19272Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:49:3343,67
9MC1932168Hradil PetrMONTAS Hradec Králové5800:49:5266,79
54MB194198Popély Petr-6900:49:5323,85
55MB19511Blatník Josef-7400:49:5423,79
10MC19647Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:5766,41
94MA19734Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8100:50:003,81
8ZA198195Polenová Lucie-9100:50:0174,91
3ZC1992109Votypková PavlaGoMango7000:50:2485,54
13ZB2002166Sákrová Markétaneregistrována7100:50:2539,17
14ZB2012012Řeháková RomanaMOTYKY7300:50:2639,09
15ZB2022107Voříšková Renata-7500:50:4537,41
95MA203132Lochman Petr-7700:50:503,00
16ZB204188Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:5336,78
96MA205175Pavlík PetrHorní Jelení8000:50:543,00
56MB2062064Tkáč Jánneregistrován7300:50:5917,84
9ZA20789Jeništová Jitka-8800:50:5970,54
97MA2082063Švorc Jiří-8300:51:043,00
3ZJ2092231Ulčová Karolína-9700:51:07100,00
57MB2102152Jánský Petr-6800:51:1016,83
98MA2112003Příborský AlešBáječné ženy v běhu7600:51:113,00
99MA2122074Trousil David-8900:51:123,00
8MD21369Horák LubomírHradec Králové5500:51:1258,54
10ZA2142106Voltová Ivana-8400:51:1769,18
100MA2152092Verster Rigardt-8800:51:183,00
11ZA216105Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:51:2268,83
12ZA2172142Strejčková AnnaVelký Osek9000:51:3268,08
101MA218177Pavlovec Ondrej-8400:51:333,00
58MB2192050Šindler MilanHradec Králové7000:51:3514,50
17ZB220118Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7700:51:3533,08
102MA22156Haškovec Petrneregistrován8700:51:393,00
59MB2222251Kučera RadekSlavoj Pacov6700:51:4213,87
103MA223160Netolický Tomáš-8900:51:463,00
11MC2242244Strejček PavelGymnasium Poděbrady5900:51:5057,56
4ZC22599Jonášová Zdeňkaneregistrována6400:51:5679,02
18ZB2262069Tomková BarboraGoMango8000:51:5931,09
104MA2272042Svoboda MilosTeleperformance CZ8100:52:033,00
5ZC22885Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:52:0678,35
105MA229151Mikulecký Stanislavneregistrován7800:52:093,00
60MB2302088Vaněk Petrneregistrován6600:52:1011,21
61MB23193Jirásko LubomírSK Srch7100:52:1510,79
106MA2322108Vostoupal Richard-7800:52:183,00
19ZB233106kasparova iveta-7800:52:2229,09
20ZB234134Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:52:2428,92
107MA2352269Moudr Adam-8900:52:303,00
108MA236171Paul PavelHradec Králové8700:52:353,00
109MA23767Homola MiloslavRunning Brothers7900:52:403,00
13ZA23862Hlúšková Alena-8900:52:4162,88
12MC2392116Zdanovec VáclavNepasický cyklotým6400:52:5352,66
21ZB2402089Vaňková Lucie-7900:52:5426,29
22ZB241174Pavelcová Romana-7200:52:5426,27
110MA2424Antuš Erikneregistrován7600:52:583,00
9MD2439Bezvoda JaroslavHradec Králové5200:53:0749,50
23ZB2442188Šafusová Lída-7700:53:1124,82
111MA2452154Kučera Miroslav-9400:53:183,00
24ZB2462255Coufalová Radka-7200:53:1824,22
14ZA2472016Satranová Blanka-9100:53:2059,93
112MA248138Macák JiříHradec Králové8400:53:233,00
10MD249191Pleskač Bohumírneregistrován5400:53:3147,65
15ZA2502259Kohoutková ZuzanaBýšť8300:53:3858,61
113MA2512242Navrátil Jan-8500:53:383,00
62MB25231Dostál Pavel-6900:53:413,00
114MA25351Gyurák Martin-8800:53:483,00
25ZB2542192Petrů BlankaGapa Group7200:53:5620,97
26ZB2552228Rudolfová JanaBak Seal 6 Team7100:53:5920,66
27ZB2562261Skopalová Simona-7100:54:0220,41
115MA2572083Uhlíř MiroslavTýniště n.O.7800:54:053,00
28ZB2582028Skálová Alena-8000:54:1619,23
116MA259116Korvas Filip-9300:54:213,00
63MB260145Matějíček Petrsam za sebe7300:54:223,00
29ZB2612094Veselá RenátaHoroměřice7700:54:3018,03
117MA2622209Turčín Štěpán-9500:54:343,00
118MA2632160Fousek JiříŠlemrgang7700:54:363,00
16ZA26441Fichtnerová Veronika-8400:54:3654,28
119MA265130Kůtek JiříTJ Sokol Jičín9000:54:383,00
64MB2662144Tatíček Pavel-6600:54:393,00
65MB2672133Malý JiříBK Čestice7200:54:453,00
17ZA2682110Vrátilová Lenkaneregistrována9100:54:4553,57
11MD2695Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:54:5141,33
18ZA270124Křížková Denisa-9100:55:1051,68
6ZC2712093vesela zuzana-6500:55:1564,90
120MA2722013Říha JanMata Hari7600:55:283,00
66MB2732257Klamta Václav-7400:55:283,00
121MA274117Kosina Pavel-8100:55:313,00
67MB275199Pospíšil PetrBike Freaks Holice7500:55:413,00
7ZC276109Klimešová ZuzanaGoMango6800:55:4163,05
30ZB27716Brzáková Markéta-7800:55:4311,70
31ZB27843Fohlová SilvaMOTYKY7600:55:4911,24
32ZB27995Jirousková Michaelaneregistrována7900:55:5210,98
19ZA280127Kulichová AndreaPodbřezí8100:55:5648,24
68MB28170Horák Jiříneregistrován7500:56:033,00
20ZA282185Pfeiferová Jitka-8400:56:0947,26
33ZB2832030Skočdopolová Radka-7900:56:119,35
69MB2847Beránek Martin-6800:56:113,00
21ZA28540Fiedlerová Zuzana-8800:56:2546,10
8ZC2862143Strejčková Zuzananeregistrována6200:56:3259,44
122MA2872155No name 2155 .-8500:56:443,00
34ZB288131Lhotáková Veronika-7200:56:505,99
35ZB289113Kopecká MarcelaMarius Pedersen7800:56:505,99
123MA290169Páleník Martin-7900:56:503,00
70MB2912260Hovorka Jiří-7500:56:533,00
71MB2922157Průša JosefRunning brothers7300:56:563,00
9ZC29359Hellerová HanaHradec Králové6100:57:0157,38
36ZB29423Černá PetraBáječné ženy v běhu7700:57:074,48
72MB29583Janata Jiří-7100:57:083,00
73MB29661Hillmer RadimRUNNING BROTHERS7400:57:093,00
124MA2972185Kuskov Igor-8900:57:153,00
22ZA298182Petráčková Adéla-9400:57:1642,24
23ZA2992137Michlová Anna-8600:57:1742,15
37ZB30080Ivanovová viera-7400:57:223,19
2ZD3012085Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:3093,71
125MA302149Matys VladimírHradec Králové8400:57:303,00
1ME3032001Proněk StanislavTJ Liga 100 Hradec Králové4500:57:47100,00
24ZA3042118Zoubková Barbora-9300:58:0138,85
25ZA3052070Tomšíková Lenka-8900:58:0238,83
26ZA306170Páleníková Markéta-8600:58:0238,81
13MC3072196Klár Jiříneregistrován5700:58:0828,15
126MA30882Jahelka AlešHradecké střely8300:58:173,00
74MB30912Bohuslav Daniel-7500:58:253,00
127MA310167Odl Milan-8100:58:383,00
10ZC3112058Šternerová HanaHradec Králové6300:59:0048,97
11ZC3122206Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:59:1947,62
27ZA313144Marešová Janadobrušské běhny8400:59:2632,49
12MD3142201Lambert Josef-4700:59:4518,27
128MA3152052Špaček Michal-9100:59:573,00
12ZC31698Jobová Hananeregistrována6101:00:0344,51
14MC31722Cerha RobertTARGET SPORT MILOVICE5901:00:1218,45
129MA3182164Dvořák Michal-7701:00:243,00
13ZC31929Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6801:00:3542,26
38ZB3202258Jarolímková Šárka-7101:00:593,00
130MA321136Lukášek JiříPoděbrady8301:01:183,00
3ZD32271Horáková ZdenaHradec Králové5701:01:2079,98
14ZC32391Jeřábková IvaFajnlékárna BSR6701:02:0635,75
28ZA3242011Rybáková LenkaČelákovice8601:02:1519,82
15MC3252235Novák Milan-6501:02:218,37
39ZB326137Lutišanová MichaelaRUNNING BROTHERS7501:02:473,00
29ZA32779Hušková Lenkadobrušské běhny8101:02:5516,81
30ZA328146Matiašková Zuzana-9401:03:0316,25
131MA3292256Hlahůlek JanMK Prostějov8901:03:033,00
31ZA3302046Šarounová Adéla-9101:03:2314,70
75MB3312177Novák Jan-7401:03:243,00
40ZB332197Ponikelská Gabriela-8001:03:263,00
32ZA33354Hamáčková Kateřina-8201:03:2614,48
13MD33497Job Petr-4901:04:173,00
33ZA335103Kalašová Veronika-8501:05:523,53
76MB3362039Sviták Pavelneregistrován7001:06:163,00
34ZA3373Andrášová Dušana-9301:06:303,00
41ZB338152Minaříková IvaHorní Jelení7901:06:333,00
42ZB33996Jíšová Anna-7301:07:103,00
77MB3402151Hájek KarelGREX KOMA7401:07:323,00
35ZA341123Krejčířová Markéta-9101:07:573,00
36ZA3428Bezchlebova Lucie-8601:08:423,00
37ZA34381Izáková Iveta-8301:09:563,00
43ZB344181Peterková Iveta-7201:11:273,00
38ZA3452271Marková Petra-8701:12:243,00
4ZD346184Pfeiferová Alena-6001:13:0537,80
78MB3472245Šusta PetrKonečně společně7501:14:423,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1119Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:02102,43
2MA22189Brýdl PavelAdidas Boost Team8000:33:3499,24
3MA3183Petrásek PavelOMT Pardubice9000:33:4398,34
4MA42225Losman PetrKerteam7900:33:5996,77
5MA56Bavor JanSK Miletín8400:34:1295,47
6MB6192Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:34:4791,99
7MA72161Kocián PetrRunsport Team7800:35:5185,66
8MB8196Pomikálek JosefAtletický klub Hořice7500:36:0084,68
9MA92034Smatana Petr-7700:36:0584,18
10MA102202Alberto Riciu-8700:36:2382,46
11MJ11156Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:2582,25
12MA122140Řehák PavelOB Vamberk8400:36:3081,71
13MA132250Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:36:3181,63
14MA142131Lášek TomášSokol Velká Jesenice8600:36:4380,47
15MA152268Hradecký JaromírSkuteč8500:36:4780,04
16MA1658Heller TomášHradec Králové8100:36:5279,55
17MA182071Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:37:2276,57
18MA192246Honzíček MichalKRB Chrudim8800:37:2676,20
19MA202090Vejnar Jiří-8600:37:2776,05
20MA212007Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:2975,88
21MB222066Tomáš Zdeněkneregistrován7100:37:3775,09
22MA23108kletecka roman-8100:37:5673,20
23MB25100Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:0272,59
24MB262247Vejběra JanCyklo Pokr6600:38:1071,80
25MA272227Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:38:1271,53
26MA2890Jeřábek JakubFajnlékárna BSR8900:38:1371,48
27MA292241Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:38:1371,46
28MB302025Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:2670,20
29MA312037Stohwasser PetrSokol Hradec Králové8200:38:4668,15
30MA322136Mařáček Tomáš-8900:38:4867,99
31MA33157Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:39:0466,38
32MA342254Pavelka MarekSKOMT8800:39:2064,76
33MA352047Šimák JanHradec Králové8300:39:2064,75
34MB3621Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:39:3263,55
35MA372014Salaj LukášOMT Pardubice8500:39:4462,37
36MB382128Jílek KamilBK Čestice7300:39:4662,22
37MA392171Kučera PetrMajda9000:39:4961,94
38MB402158Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:39:5960,94
39MD41178Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:0260,56
40MB422148Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:40:0560,28
41MB4310Bláha JanLitomyšl7400:40:0860,04
42MJ442182Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:40:0860,00
43MA452100Volár TomášMalšova Lhota9400:40:0959,93
44MB4686Jaroš RadekKRP-H6700:40:1359,52
45MA4720Buršík Michalneregistrován9000:40:2957,92
46MA482267Fibiger RichardKDT8300:40:3657,19
47MB492099Volár Pavel-6600:40:4656,22
48MA50186Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:40:5155,74
49MB512193Kozlík RadekKOĎA TÝM Brno6700:40:5155,67
50MC5364Hofman Františekneregistrován6300:41:2052,79
51MA542264Mynář MarianBěh pro Keňu8800:41:3851,01
52MB5513Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:41:5449,43
53MB5673Horvat DavidHradec Králové7300:41:5649,24
54MB572150Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:41:5948,93
55MA58200Pospíšil JaroslavBike Team Stará Paka7800:42:0248,67
56MA5984Janeček Petrneregistrován8200:42:0748,13
57MA602263Zeman DanielGomango8300:42:0947,95
58MC61125Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:2046,89
59MB622233Belobrad IvanŽamberk6600:42:2346,57
60MA6342Firkušný MartinSmiřice8200:42:2546,32
61MA64187Pilát Tomáš-8900:42:2945,95
62MA65194Polan Michalneregistrován8100:42:3145,79
63MA662072Trávníček Marek-7600:42:3545,32
64MA67155Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:42:3645,23
65MD6917Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4044,88
66MA7036Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:42:4444,44
67MA712033Slavík JanKačeři Chrudim7600:42:5143,71
68MA722078Trumm Lukáš-8700:42:5243,64
69MA732224Kričfaluši Pavelneregistrován8000:42:5343,58
70MA7463Hofman MarekPardubice8900:42:5643,27
71MA752044Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:43:0142,79
72MB7646Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:43:0142,79
73MA77162Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:43:0442,44
74MA782232Fiala MilanMaratonstav Úpice7600:43:1241,70
75MA792006Pytlík MarekMOBJ8900:43:1741,15
76MA80101Kačer JanHradec Králové8900:43:1841,03
77MB812077Trousil Pavel-6700:43:1841,03
78MA822169Boháč JanMajda8100:43:1940,92
79MB832117Zoubek MichalMizuno 4357300:43:2939,93
80MB84153Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6700:43:3339,58
81MA852051Šlambora JakubGoMango8100:43:3639,31
82MB862062Štrof MichalTenis Úpice7300:43:4937,94
83MB87159Němeček VratislavKingspan7300:43:5037,83
84MA88126Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7800:43:5637,28
85MA892172Navrátil JakubMajda8200:43:5637,26
86MB922216Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:1735,21
87MB932038Světnička Karel-7500:44:2234,67
88MB9474Houžvička Zbyněkneregistrován7500:44:2534,39
89MA9533Duchoslav Martinneregistrován8800:44:2634,29
90MB962173Valtera PetrHradec Králové6700:44:2734,21
91MB9755Hartman Karelneregistrován7200:44:3033,90
92MA9866Holovský JakubMaty8600:44:3033,84
93MD9948Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:3233,66
94MC100180Pergner PetrZámek Dobříš6100:44:3833,07
95MB1012036Steklý Petrneregistrován7400:44:4732,19
96MA1022239Balada JakubDEV TANK8200:44:4932,01
97MC10318Buchal Jan-6300:44:4931,96
98MJ1042237Krejčíř Martin-9800:44:5231,66
99MB1052141Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:44:5431,48
100MA1062194Šenk Vladimír-8400:44:5531,35
101MA107115Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:44:5731,24
102MB10826Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:5931,01
103MA109173Pavel Jiří-7700:45:0130,82
104MA1122229Podlešák Marek-7800:45:1729,24
105MA113164Novotný Milošneregistrován7600:45:2028,93
106MA1142124Horák PavelHradec Králové8800:45:2528,37
107MB1152004Pšenička Jiří-6800:45:2628,31
108MA116172Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:3027,94
109MA1182095Vlk Karel-7900:45:3527,37
110MA1192243Pícha TomášSBS Hlinsko8100:45:3927,06
111MA12030Doležal Radek-8600:45:4126,77
112MA1212265Malinský TomášPZAK8200:45:5325,59
113MA12278Hronek Jiří-8300:45:5425,49
114MB12319Bürger JaroslavDuPont6600:46:0724,26
115MB1252008Rezler Jiří-7100:46:1023,93
116MB126193Pokorný Jiří-7200:46:1423,52
117MA1302129Kopecký Aleš-9500:46:1623,29
118MB13139Dvořák Tomáš-6800:46:1823,10
119MB1322097Vojtěch PavelHorní Jelení7200:46:1923,03
120MB1332041Svoboda RobertINTERSPORT7100:46:2222,73
121MA1342056Štandera MartinPřed použitím protřepat8900:46:2522,38
122MC13532Dudek Jiří-6500:46:2622,30
123MB13714Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:46:3021,92
124MA138143Malý Dominik-8800:46:3021,92
125MB14265Hojgr Jiříneregistrován7400:46:4720,23
126MA14377Hrdinka Jirka-8200:46:5119,81
127MJ1462005Pšenička Jan-9800:46:5919,02
128MA14744František Marian Hakl-9200:47:0018,96
129MB14838Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7500:47:0118,88
130MC149179Pekárek Roman-6500:47:0318,67
131MA1502114Zapletal PavelZlate Hory8200:47:0318,60
132MD151135Losman MiroslavHradec Králové5100:47:0618,31
133MB15294Jiricka Milos-7500:47:0918,09
134MA153133Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:47:1217,71
135MJ154168Oliva AlbertRun Porg0000:47:1617,35
136MB1552031Sláma Martinneregistrován6800:47:1617,34
137MA156189Plašil Václavneregistrován9100:47:2816,11
138MA1572176Čečka JiříSlávia OB Hradec Králové7600:47:3315,66
139MA158139Machačka PavelHradecké střely7700:47:3315,61
140MB1592210Morna Radek3D Fitness7200:47:3615,32
141MB1602017Sejkora Martin-7400:47:4114,86
142MD1612252Zoderer JosefPraha 35200:47:4614,36
143MD1632248Navrátil Vlastimilneregistrován5500:47:5913,10
144MA1642270Štěrba MichalOrtoptika HK8400:48:0212,80
145MB1652053Šrejber MiloslavBatňovice7300:48:0712,22
146MA166148Matuška MartinOhnišov8000:48:1311,63
147MB1682023Sháněl MartinDuPont CZ7300:48:1711,23
148MA1692065Tojnar VáclavRUNNING BROTHERS7600:48:1911,02
149MA1702236Slovák JiříÚstí nad Labem8500:48:2210,78
150MB17150Gruml VilémSokol Kolín6700:48:2210,75
151MA1722167Jalovec JanAK studiotesa7900:48:2310,68
152MA1732147Voříšek Petr-7700:48:2310,62
153MA175161Novák Ladislavneregistrován7800:48:2510,43
154MA1762200Pavlovec LukášSita CZ8900:48:2710,27
155MD1772213Krajč ZdeněkTrutnov5400:48:2710,26
156MA1782145Vaňásek Jaroslav-8200:48:2810,17
157MB1792146Vincour Petr-7000:48:379,28
158MC180121Králík MichalHradec Králové6200:48:389,18
159MC18128Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:48:389,14
160MA1832277Richter RobertRETIA Pardubice8000:48:448,60
161MB184140Machút Michalneregistrován6700:48:547,54
162MA18552Haken David-7600:48:557,46
163MA1862040Svoboda PetrAK Řitka A Team8000:48:577,30
164MB18792Jirásko DušanSK Srch7300:49:006,96
165MA1882187Jelínek JiříHradec Králové7900:49:125,78
166MJ1892Andráš Jakubneregistrován9700:49:165,42
167MB1902230Bureš PavelSokol Třebeš6900:49:303,99
168MA19115Brzák Jan-8800:49:323,82
169MC1932168Hradil PetrMONTAS Hradec Králové5800:49:523,00
170MB194198Popély Petr-6900:49:533,00
171MB19511Blatník Josef-7400:49:543,00
172MC19647Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:573,00
173MA19734Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8100:50:003,00
174MA203132Lochman Petr-7700:50:503,00
175MA205175Pavlík PetrHorní Jelení8000:50:543,00
176MB2062064Tkáč Jánneregistrován7300:50:593,00
177MA2082063Švorc Jiří-8300:51:043,00
178MB2102152Jánský Petr-6800:51:103,00
179MA2112003Příborský AlešBáječné ženy v běhu7600:51:113,00
180MA2122074Trousil David-8900:51:123,00
181MD21369Horák LubomírHradec Králové5500:51:123,00
182MA2152092Verster Rigardt-8800:51:183,00
183MA218177Pavlovec Ondrej-8400:51:333,00
184MB2192050Šindler MilanHradec Králové7000:51:353,00
185MA22156Haškovec Petrneregistrován8700:51:393,00
186MB2222251Kučera RadekSlavoj Pacov6700:51:423,00
187MA223160Netolický Tomáš-8900:51:463,00
188MC2242244Strejček PavelGymnasium Poděbrady5900:51:503,00
189MA2272042Svoboda MilosTeleperformance CZ8100:52:033,00
190MA229151Mikulecký Stanislavneregistrován7800:52:093,00
191MB2302088Vaněk Petrneregistrován6600:52:103,00
192MB23193Jirásko LubomírSK Srch7100:52:153,00
193MA2322108Vostoupal Richard-7800:52:183,00
194MA2352269Moudr Adam-8900:52:303,00
195MA236171Paul PavelHradec Králové8700:52:353,00
196MA23767Homola MiloslavRunning Brothers7900:52:403,00
197MC2392116Zdanovec VáclavNepasický cyklotým6400:52:533,00
198MA2424Antuš Erikneregistrován7600:52:583,00
199MD2439Bezvoda JaroslavHradec Králové5200:53:073,00
200MA2452154Kučera Miroslav-9400:53:183,00
201MA248138Macák JiříHradec Králové8400:53:233,00
202MD249191Pleskač Bohumírneregistrován5400:53:313,00
203MA2512242Navrátil Jan-8500:53:383,00
204MB25231Dostál Pavel-6900:53:413,00
205MA25351Gyurák Martin-8800:53:483,00
206MA2572083Uhlíř MiroslavTýniště n.O.7800:54:053,00
207MA259116Korvas Filip-9300:54:213,00
208MB260145Matějíček Petrsam za sebe7300:54:223,00
209MA2622209Turčín Štěpán-9500:54:343,00
210MA2632160Fousek JiříŠlemrgang7700:54:363,00
211MA265130Kůtek JiříTJ Sokol Jičín9000:54:383,00
212MB2662144Tatíček Pavel-6600:54:393,00
213MB2672133Malý JiříBK Čestice7200:54:453,00
214MD2695Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:54:513,00
215MA2722013Říha JanMata Hari7600:55:283,00
216MB2732257Klamta Václav-7400:55:283,00
217MA274117Kosina Pavel-8100:55:313,00
218MB275199Pospíšil PetrBike Freaks Holice7500:55:413,00
219MB28170Horák Jiříneregistrován7500:56:033,00
220MB2847Beránek Martin-6800:56:113,00
221MA2872155No name 2155 .-8500:56:443,00
222MA290169Páleník Martin-7900:56:503,00
223MB2912260Hovorka Jiří-7500:56:533,00
224MB2922157Průša JosefRunning brothers7300:56:563,00
225MB29583Janata Jiří-7100:57:083,00
226MB29661Hillmer RadimRUNNING BROTHERS7400:57:093,00
227MA2972185Kuskov Igor-8900:57:153,00
228MA302149Matys VladimírHradec Králové8400:57:303,00
229ME3032001Proněk StanislavTJ Liga 100 Hradec Králové4500:57:473,00
230MC3072196Klár Jiříneregistrován5700:58:083,00
231MA30882Jahelka AlešHradecké střely8300:58:173,00
232MB30912Bohuslav Daniel-7500:58:253,00
233MA310167Odl Milan-8100:58:383,00
234MD3142201Lambert Josef-4700:59:453,00
235MA3152052Špaček Michal-9100:59:573,00
236MC31722Cerha RobertTARGET SPORT MILOVICE5901:00:123,00
237MA3182164Dvořák Michal-7701:00:243,00
238MA321136Lukášek JiříPoděbrady8301:01:183,00
239MC3252235Novák Milan-6501:02:213,00
240MA3292256Hlahůlek JanMK Prostějov8901:03:033,00
241MB3312177Novák Jan-7401:03:243,00
242MD33497Job Petr-4901:04:173,00
243MB3362039Sviták Pavelneregistrován7001:06:163,00
244MB3402151Hájek KarelGREX KOMA7401:07:323,00
245MB3472245Šusta PetrKonečně společně7501:14:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB172181Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:04108,26
2ZB24120Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:58103,59
3ZB522175Fořtová IvetaEleven run team7200:40:5788,15
4ZA682035Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:3879,46
5ZJ902217Kalousová Tereza-9800:44:0072,35
6ZC912183Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:0671,87
7ZJ11057Hejtmánková BarboraKELLYS BIKE RANCH TEAM9900:45:0267,02
8ZA1112049Šimáková KláraHradec Králové8300:45:1166,22
9ZA117111Klimešová PetraGoMango8700:45:3064,59
10ZB1242080Typltová Veronikaneregistrována8000:46:0861,29
11ZA1272068Tomášová LenkaRychlonožky8100:46:1460,77
12ZA12887Jarošová MichaelaThe Siblings9100:46:1560,68
13ZB1292190Růžičková LenkaGapa Group7400:46:1660,67
14ZA1362212Svobodová Magdalénaneregistrována9300:46:2959,54
15ZC1392253Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:46:3159,32
16ZB140107Khunova Hana-7600:46:4158,50
17ZA1412159Hrebínová AnnaHK8700:46:4258,41
18ZB1442249Hemelíková MarkétaGoMango7300:46:5557,23
19ZB1452262Novotná GrétaSokol Hradec Králové7300:46:5956,95
20ZB1622234Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:47:4952,64
21ZB167122Krejčí Kláraneregistrován7900:48:1650,29
22ZD1742079Trynerová VěraPardubice6000:48:2549,52
23ZB182112Kopecká Soňa-7800:48:4048,18
24ZB19272Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:49:3343,67
25ZA198195Polenová Lucie-9100:50:0141,25
26ZC1992109Votypková PavlaGoMango7000:50:2439,22
27ZB2002166Sákrová Markétaneregistrována7100:50:2539,17
28ZB2012012Řeháková RomanaMOTYKY7300:50:2639,09
29ZB2022107Voříšková Renata-7500:50:4537,41
30ZB204188Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:5336,78
31ZA20789Jeništová Jitka-8800:50:5936,22
32ZJ2092231Ulčová Karolína-9700:51:0735,51
33ZA2142106Voltová Ivana-8400:51:1734,66
34ZA216105Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:51:2234,26
35ZA2172142Strejčková AnnaVelký Osek9000:51:3233,39
36ZB220118Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7700:51:3533,08
37ZC22599Jonášová Zdeňkaneregistrována6400:51:5631,29
38ZB2262069Tomková BarboraGoMango8000:51:5931,09
39ZC22885Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:52:0630,47
40ZB233106kasparova iveta-7800:52:2229,09
41ZB234134Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:52:2428,92
42ZA23862Hlúšková Alena-8900:52:4127,42
43ZB2402089Vaňková Lucie-7900:52:5426,29
44ZB241174Pavelcová Romana-7200:52:5426,27
45ZB2442188Šafusová Lída-7700:53:1124,82
46ZB2462255Coufalová Radka-7200:53:1824,22
47ZA2472016Satranová Blanka-9100:53:2024,03
48ZA2502259Kohoutková ZuzanaBýšť8300:53:3822,52
49ZB2542192Petrů BlankaGapa Group7200:53:5620,97
50ZB2552228Rudolfová JanaBak Seal 6 Team7100:53:5920,66
51ZB2562261Skopalová Simona-7100:54:0220,41
52ZB2582028Skálová Alena-8000:54:1619,23
53ZB2612094Veselá RenátaHoroměřice7700:54:3018,03
54ZA26441Fichtnerová Veronika-8400:54:3617,54
55ZA2682110Vrátilová Lenkaneregistrována9100:54:4516,72
56ZA270124Křížková Denisa-9100:55:1014,54
57ZC2712093vesela zuzana-6500:55:1514,12
58ZC276109Klimešová ZuzanaGoMango6800:55:4111,87
59ZB27716Brzáková Markéta-7800:55:4311,70
60ZB27843Fohlová SilvaMOTYKY7600:55:4911,24
61ZB27995Jirousková Michaelaneregistrována7900:55:5210,98
62ZA280127Kulichová AndreaPodbřezí8100:55:5610,59
63ZA282185Pfeiferová Jitka-8400:56:099,46
64ZB2832030Skočdopolová Radka-7900:56:119,35
65ZA28540Fiedlerová Zuzana-8800:56:258,13
66ZC2862143Strejčková Zuzananeregistrována6200:56:327,49
67ZB288131Lhotáková Veronika-7200:56:505,99
68ZB289113Kopecká MarcelaMarius Pedersen7800:56:505,99
69ZC29359Hellerová HanaHradec Králové6100:57:014,97
70ZB29423Černá PetraBáječné ženy v běhu7700:57:074,48
71ZA298182Petráčková Adéla-9400:57:163,69
72ZA2992137Michlová Anna-8600:57:173,60
73ZB30080Ivanovová viera-7400:57:223,19
74ZD3012085Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:303,00
75ZA3042118Zoubková Barbora-9300:58:013,00
76ZA3052070Tomšíková Lenka-8900:58:023,00
77ZA306170Páleníková Markéta-8600:58:023,00
78ZC3112058Šternerová HanaHradec Králové6300:59:003,00
79ZC3122206Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:59:193,00
80ZA313144Marešová Janadobrušské běhny8400:59:263,00
81ZC31698Jobová Hananeregistrována6101:00:033,00
82ZC31929Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6801:00:353,00
83ZB3202258Jarolímková Šárka-7101:00:593,00
84ZD32271Horáková ZdenaHradec Králové5701:01:203,00
85ZC32391Jeřábková IvaFajnlékárna BSR6701:02:063,00
86ZA3242011Rybáková LenkaČelákovice8601:02:153,00
87ZB326137Lutišanová MichaelaRUNNING BROTHERS7501:02:473,00
88ZA32779Hušková Lenkadobrušské běhny8101:02:553,00
89ZA328146Matiašková Zuzana-9401:03:033,00
90ZA3302046Šarounová Adéla-9101:03:233,00
91ZB332197Ponikelská Gabriela-8001:03:263,00
92ZA33354Hamáčková Kateřina-8201:03:263,00
93ZA335103Kalašová Veronika-8501:05:523,00
94ZA3373Andrášová Dušana-9301:06:303,00
95ZB338152Minaříková IvaHorní Jelení7901:06:333,00
96ZB33996Jíšová Anna-7301:07:103,00
97ZA341123Krejčířová Markéta-9101:07:573,00
98ZA3428Bezchlebova Lucie-8601:08:423,00
99ZA34381Izáková Iveta-8301:09:563,00
100ZB344181Peterková Iveta-7201:11:273,00
101ZA3452271Marková Petra-8701:12:243,00
102ZD346184Pfeiferová Alena-6001:13:053,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Krásný závod v nádherném prostředí. Díky organizátorům za perfektní práci
marketakarlikova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód