Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

14. WMMR, Stubai, Austria 2014

6.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 14. WMMR, Stubai, Austria 2014
  • datum konání: 6.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 14. WMMR, Stubai, Austria 2014

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M352425Blake EricLa Sportiva7900:59:31-
2M3529440Vicente LaurentAles Cévennes athlétisme7801:02:35-
3M3530433Ryan MarkRathfarnham WSAF7801:03:00-
4M3531425Maksimow PeterTeam Colorado/Inov-87801:03:21-
5M35334759Keckeis Stefanhellblau.POWERTEAM7601:05:02-
6M3534010Day StephenWellington Scottish Athletics Club7501:05:14-
7M3535213Gruber RobertKolland Topsport Gaal7501:05:48-
8M3537722Kon PiotrRMD Montrail Team7801:07:06-
9M3539234Scarcia GianlucaASD Atletica Capo di Leuca7701:08:11-
10M354019Collerone AlessandroSparda-Team Rechberghausen7601:08:35-
11M3541238Seufferth AnderSC Eibsee Grainau Hervis Garmisch-Partenk.7701:09:23-
12M354264Biernawski PiotrATTIQ/ FAKE Runners Nowy Targ7701:10:05-
13M3544219Karnutsch GabrielSV Mölten Raiffeisen Amateursportverein7601:11:17-
14M354447Bukovác MarošFarmaceut Bratislava7601:11:23-
15M3544927Morassi AlessandroUNIONE SPORTIVA ALDO MORO PALUZZA7601:11:43-
16M3545515Holzeisen MartinFull Sport Meran7501:12:04-
17M3547129O'Farrell PeterRathfarnham WSAF7501:13:19-
18M3548035Schmidt ReimundSV Telfes7601:13:53-
19M3549131Righi PatrickTELMEKOMTEAM SÜDTIROL7801:14:24-
20M3550416Höpfner MarcoSparda-Team Rechberghausen7501:15:06-
21M3553037Seidl ManuelLG Filder7901:17:06-
22M3554511Fleming PaulRathfarnham WSAF7501:18:04-
23M355513Bello MarioASD Atletica Capo di Leuca7401:18:33-
24M3556530Pichler RolandALC Kaltern7801:19:18-
25M3557217Horňák MilošJogging klub Dubnica nad Váhom7501:19:50-
26M3557320Karu FelixSG Götzis7901:19:54-
27M355878Chachula ĽubomírJogging klub Dubnica nad Váhom7901:20:35-
28M355906Böck StefanLAUFSPORT SAUKEL7601:20:57-
29M3561826Marcher BertholdLafa Gais7501:23:31-
30M3563021Kelly Johncappawhite ac7701:24:45-
31M3563528Nalter HannesSV Schlickeralm7801:25:19-
32M3564439Thoma AndréBreitensport Sinzheim7501:26:16-
33M356531Alt ThorstenSpiridon Frankfurt7601:27:09-
34M3567824Leitner ThomasUnion Meggenhofen7601:32:01-
35M356812Arnold TomDJK Weiden7801:33:07-
36M3570614Häderle MatthiasSparda-Team Rechberghausen7701:36:34-
37M3571412Foresti DavideAtletica Paratico7401:38:10-
38M3572318Jung MarcoTrail & SnowRunning Germany e.V.7901:40:34-
39M35733957Dresely Manuel-7801:43:57-
40M3574123Krassnitzer DietmarKeiner7501:48:42-
41M3574736Schulz-Nötzold Carstendecorum Running7501:56:16-
W35 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W357570Summer Petrahellblau.POWERTEAM7500:44:48-
2W3511562Erholtz BrandyNew Balance/Power Bar/Injinji/Team Colorado7700:45:30-
3W3520571Unterberger BirgitOSC Berlin7600:46:10-
4W3539561Edelmann TanjaTSG Leutkirch7600:47:32-
5W3547569Serena Angelaasd Freezone7700:48:26-
6W3555558Alexander KarenAcorns AC7700:48:45-
7W3561563Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:14-
8W35107783Reithmayr AndreaSport Norz Seefeld7900:51:44-
9W35108559Bampi SabrinaAtletica Trento7600:51:51-
10W35120572Wasson GillianSpringwell Running Club7500:52:26-
11W35130566Paulínyová KatarínaAC ZŤS Martin7500:53:10-
12W35131568Seibold KateKnox Athletics7500:53:15-
13W35162560Bieniecka-Magryś AnnaALPHAWOOLF/ OTK Rzeźnik7900:55:02-
14W35176789Bolechowska DominikaZKKT7500:55:53-
15W35215567Schönhuber IrmiLG Mettenheim7500:57:57-
16W35269564Lang CarmenSparda-Team Rechberghausen7501:01:09-
17W35306565Mekle MarionAST Süßen7601:03:06-
18W35486787Duane Nora-7901:14:06-
M40 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4029753de Colo DanieleVVF BELLUNO7001:02:38-
2M4033742Antonini GiuseppeAtletica Paratico7101:05:05-
3M40344773Angerer GüntherReschenseelaufteam7001:05:29-
4M4036243Badini CristianAtletica Paratico7101:06:12-
5M40374100Ties ChristophTELMEKOMTEAM SÜDTIROL7401:06:56-
6M40379113Žák JiříMK Seitl Ostrava7101:07:13-
7M4039148Brod CarstenTV Konstanz7201:08:01-
8M4039561Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7001:08:13-
9M4040260Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7001:08:41-
10M4040699Syme AndrewRacelite Garmisch7101:09:04-
11M4042054De Moro ClaudioAtletica Paratico7401:09:48-
12M4042575Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7201:10:03-
13M4042982Palonen JuhaTeuvan Rivakka7301:10:27-
14M4043580Ojeda Montesdeoca MatíasTrivalle-Adidas-Paradise Hotel-Frigo.7201:10:54-
15M4044586Reitberger RudolfSU IGLA long life7101:11:25-
16M40456111Wright AndrewOchil Hill Runners7401:12:08-
17M4046464Huzior PiotrATTIQ/ FAKE Runners Nowy Targ7201:12:34-
18M4047245Berger Kenteam husky7301:13:20-
19M4048591Scholz ChristianSVO LA Germaringen6901:14:04-
20M4049490Schneider HeikoVfB Stuttgart 1893 e.V.6901:14:33-
21M4049773Lütt BorisTG Salzachtal7101:14:49-
22M40499108Volgger ManfredLafa Gais7101:14:54-
23M4050170Kolmorgen MarcoLG Neumünster7101:15:01-
24M4050677Morocutti GionniTEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT7301:15:07-
25M4051081Pádraig Mac CriostailRathfarnham WSAF7001:15:17-
26M4051147Bolt RichardSalomon Running7001:15:20-
27M4051969Kirst BorisSC Haag7101:16:18-
28M4052183Porubčan PavolJogging klub Dubnica nad Váhom7101:16:25-
29M4052293Schweigl AlexanderTelmekom Team Südtirol7401:16:26-
30M4052752Cadrobbi PiergiorgioAtletica Trento7101:16:55-
31M40533102Tognoli GiovanniAtletica Valle Brembana7201:17:14-
32M4053478Musack RainerLt. Sv Raika Kolsass - Weer7301:17:18-
33M4053756Dyrkolbotn RoyMjosdalen I.L7101:17:35-
34M4054158Fortune BernardSBR Ac6901:17:45-
35M40549114Zangerl RobinLT Phyio Lechner Jenbach7301:18:18-
36M4055388Sadjak PaulSV Sistrans7101:18:38-
37M40555112Zabczynski DominikALPHAWOOLF/ RMD Montrail Team7101:18:45-
38M4055868Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7401:18:57-
39M4056049Bugáň VendelínJogging klub Dubnica nad Váhom7001:19:01-
40M40566106Tschigg ArminAMATEUR SPORT CLUB BERG/EPPAN7301:19:23-
41M4056972Ludvigsen BjarneVaregg7001:19:38-
42M4057884Räth Dr. HolgerDJK Weiden7101:20:03-
43M40579103Tomčány MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom7101:20:07-
44M40588776Hanny ThomasReschenseelaufteam7401:20:40-
45M40589109Wiesinger AndreasFisherman`s Friend7001:20:44-
46M40596104Tornai SzabolcsTFSE7101:21:29-
47M40597761Piegger Hannes-7301:21:35-
48M40604788Holzer GerhardTELMEKOMTEAM SÜDTIROL7301:22:21-
49M4060550Burns PaulEast Down AC7401:22:23-
50M4061344Baur AlexanderVolksbank Runing Team7301:22:49-
51M4061465Jäger KarlheinzHAPPY FITNESS 24H7301:23:10-
52M4061589Schmidt Michaelkein Verein7401:23:14-
53M4062666Janjatovic MirkoKGT Papez7101:24:19-
54M4062885Reindl AlbertLG Mettenheim7201:24:32-
55M40638107Turati SilvanoComacina Atleti.eu7201:25:46-
56M4063962Gutbrod Dr. JochenIGL Reutlingen7101:25:53-
57M4065155Dießner GeorgSV Telfes7301:27:05-
58M40658115Zangl Christiankeiner7001:27:30-
59M40663970Seiberth Gabriel-7301:28:29-
60M4066594Seemann ThorstenNon-Stop-Ultra7401:29:14-
61M40666110Winterthun CatoBKK Bil7001:29:20-
62M4067195Smyk RobertOTK Rzeźnik7101:30:21-
63M40680162Murray LeoTir chonaill7001:32:55-
64M40686796Hinterlechner WalterSV Telfes7001:33:31-
65M40687755Schwaiger OswaldFulpmes7001:33:41-
66M4069067Jordan MarkAthletics Nelson7101:33:47-
67M40691766Horyna Anthony-7301:33:51-
68M4070059Gaudiesius ZydrunasF.O.C.U.S. running7101:34:40-
69M4070246Bertelsen RichardMjosdalen7001:35:28-
69M4070292Schönhuber AndreasLG Mettenheim7101:35:28-
71M4070863Hebel JürgenTV Erkheim7001:36:42-
72M4071187Rudolphi Markus1. FC Kaiserslautern7101:37:04-
73M4071396Steinhauser RobertFuchsberg Runners7001:37:35-
74M4071957Erler MarkusLauf Treff Hall7101:39:47-
75M4072751Busler ChristianTV Eggenfelden7401:42:31-
76M4073079Nagelsdiek ThomasLG Mettenheim7001:43:30-
77M4073571Lechtaler EnricoMarathon Team Fussach7201:45:37-
78M4074097Stockner BerndMARATHON TEAM FUßACH7101:48:33-
79M40753794Klingler KlausAST Süßen6902:07:18-
80M40755105Trier JörgGasthof Steinlein / Neufang7302:11:24-
W40 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4016577Brod JuttaTV Konstanz7300:45:48-
2W4019604Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:46:05-
3W4024581Canning PaulaAthletics Nelson NZL7200:46:34-
4W4032605v. Dellemann JohannaSüdtiroler Laufverein Sparkasse7000:47:15-
5W4042602Satini StefaniaAtletica Dolomiti Belluno6900:47:46-
6W4046601Santamaria MartaAtletica Brugnera Friulintagli7000:48:10-
7W4048599Poulin Tina-MarieWarren Street7200:48:27-
8W4056584Farrow CatherineIlkley Harriers7400:48:50-
9W4057582Carl MonicaLG Welfen7100:48:53-
10W4062585Fornelli Laura MariaA.S.D. PODISTICA VALLE VARAITA7300:49:15-
11W4080590Kozak SabineKelag Energy Running Team7300:50:29-
12W4093575Barborseck SandraTV 03 Breitenbach7000:51:03-
13W40100587Huber IrmgardSportunion Raiffeisen Lienz7400:51:23-
14W40118594Mrak ValerijaAD Posočje7100:52:20-
15W40128576Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:53:04-
16W40132603Schwarzenbacher MichaelaAufi und Owi Sport Wielandner7000:53:27-
17W40138596Paál EmőkeHungarian doctors sport club7100:53:34-
18W40139595Müllerová HanaAK Drnovice7400:53:36-
19W40155574Artmann GabrielePost SV Holzminden7100:54:38-
20W40201579Bukovácová AlenaFarmaceut Bratislava7400:57:30-
21W40205591Melling ZoeRathfarnham WSAF AC6900:57:36-
22W40211583Doubková KateřinaAK Perná7200:57:52-
23W40249589Johnson JoySli Cualann7101:00:03-
24W40257600Sallier VanessaRathfarnam WSAF7101:00:25-
25W40267592Mostrom ToveMjosdalen I.L7101:00:54-
26W40275588Jans BarbaraLG Welfen7201:01:27-
27W40311606Winterthun IreneStatoil Bil7401:03:18-
28W40319586Groeper UtaTSV Kuppingen7301:03:32-
29W40323597Pedrali GiovannaAtletica Paratico7301:03:52-
30W40381573Anderson RobynAmathole Triathlon Club7201:07:18-
31W40517593Mozina TanjaTSG Schnaitheim7201:15:49-
32W40542578Büchold Danielakein Verein6901:17:47-
M45 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M45326177Stark RobertLC-Stockenboi6901:04:03-
2M45328127Cvet MiranKGT PAPEZ6801:04:11-
3M45347158Molinari AntonioAtletica Trento6701:05:34-
4M45355144Gruber KarlTELMEKOMTEAM SÜDTIROL6701:05:56-
5M45384136Elsner FrankSV Bergdorf Höhn6801:07:37-
6M45392173Schreiner FranzSU IGLA long life6501:08:11-
7M45397164Obendorfer RichardLSV 1990 Kitzbühel6601:08:27-
8M45408154Kozak ErwinKelag Energy Running Team6401:09:07-
9M45415180Stoppel Jürgenhellblau.POWERTEAM6601:09:34-
10M45427124Burdett FrancisGreater Springfield Harriers6501:10:18-
11M45432155Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6801:10:37-
12M45463170Schimkus UweLG Neumünster6901:12:33-
13M45467129de Franceschi LuigiSV Ohmenhausen6401:12:56-
14M45472174Schumacher MartinSVO LA Germaringen6501:13:20-
15M45476116Alexander DavidWest Cheshire AC6801:13:39-
16M45481146Hänsch UweOSC Löbau6501:13:55-
17M45496135Dißlbacher JosefLCAV Jodl packaging6901:14:38-
18M45500139Fuchsluger AndreasASKÖ Waidhofen6901:14:57-
19M45502119Bader KlausTSV Burgberg6501:15:02-
20M45513140Funk ChristianSparda-Team Rechberghausen6801:15:27-
21M45516196Zanoni Diegoatletica Val di Non e Sole6801:15:34-
22M45523161Mossini Guido BortoloUS MALONNO6701:16:27-
23M45525172Schönherr StefanSV Schlickeralm Stubai6801:16:49-
24M45528151Keppler BerndMöllner SV6401:17:03-
25M45529182Sventek LadislavŠKP Čadca6501:17:05-
26M45530157Mlinz FlavioTEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT6801:17:06-
27M45535141Gabrieli GianperoAtletica Paratico6701:17:22-
28M45536122Bongom Bjorn HaraldVaregg6701:17:29-
29M45539117Amiel Pascalacbp6801:17:39-
30M45550120Bakke Svein-ErikSportsklubben Rye6701:18:26-
31M45559138Förnbacher DieterFC Alemannia Unterkirnach6801:19:00-
32M45562969Guglberger GünterTeam Serles6701:19:09-
33M45563163Neuwald AndreasSV Bergdorf Höhn6501:19:15-
34M45570187Trainer ThomasSchischule Thiersee6601:19:42-
35M45575147Hast ArminTV 03 Breitenbach6801:19:58-
36M45577197Zwerger KarlSVO LA Germaringen6501:20:02-
37M45580152Klanderud ToreVaregg il.6701:20:08-
38M45583169Schaaf PaulSparda-Team Rechberghausen6901:20:17-
39M45592149Junga MariánBK Lysá pod Makytou6901:20:59-
40M45600142Geissler SiegiTrigantium bregenz6501:21:54-
41M45605167Roser ThomasTSF Tuttlingen6501:22:23-
42M45608178Stecker HaraldTV Jahn Kempten6501:22:35-
43M45617184Taylor RogerPreston Harriers6701:23:22-
44M45619160Moretti GiancarloUS MALONNO6701:23:37-
45M45623183Tanner MichaelSC Haag6901:24:01-
46M45627195Wurm Haraldbiomagazin.at6701:24:24-
47M45629125Casa FabioRunner Varese6701:24:42-
48M45631156Maul RobertSSV Wertach6601:24:49-
49M45636186Todesco FiorenzoAtletica San Martino Coop Casarsa6501:25:30-
50M45640128Dalla Torre MauroAtletica San Martino Coop Casarsa6901:25:59-
51M45646193Wilczek JoachimLSG Vorarlberg6901:26:37-
52M45650792Wechselberger GeorgTeam Serles6701:26:58-
53M45656148Janík TomášSPONA Teplice6801:27:27-
54M45659175Shaw RobWharfedale Harriers6901:27:41-
55M45660752Gleirscher FlorianSV Schlickeralm Stubai6901:27:49-
56M45662132Denifl FranzMC Sonnenstein6901:28:10-
57M45664143Gorfer HubertTelmekom-Team-Südtirol6501:28:50-
58M45667189Uzman CenkDJK Weiden6801:29:27-
59M45669137Ettmüller GeorgTV Erkheim6701:29:55-
60M45670134Di Cristoforo VincenzoAtletica 3V6401:29:59-
61M45673166Resedaritz AndrerasLCA Hochschwab6901:30:45-
62M45684190Weißenhorn PeterTV Erkheim6501:33:22-
63M45687159Möller GeorgTB Tailfingen6501:33:41-
64M45697118Artmann JensPost SV Holzminden6401:34:25-
65M45699133Deutschmann WolfgangMarathon Team Fussach6701:34:35-
66M45705153Kössl GünterFulpmes6601:35:51-
67M45707786Pfluger Rainer-6601:36:39-
68M45716188Tratinek SiegfriedBLT Sparkasse Bludenz6601:38:49-
69M45720179Stelzer FranzLC Oberbindham6901:39:48-
70M45721165Regner ManuelTSG Schnaitheim6601:39:55-
71M45725131Dejonckheere WimAVRoeselare6701:41:30-
72M45726797Obernauer Albert-6501:42:19-
73M45728191Wiesenmaier DirkTSG Schnaitheim6801:42:37-
74M45731123Bulík MilanJogging klub Dubnica nad Váhom6701:43:35-
75M45732121Beyer MarcVfB Hermsdorf Berlin6901:43:41-
76M45734181Stringer GraemeMeirionnydd6401:43:58-
77M45736130de Marchi AngeloATLETICA AUDACE NOALE6701:46:43-
78M45737150Käder JürgenTSG Schnaitheim6701:47:10-
79M45746176Spies FrankSparda-Team Rechberghausen6701:55:49-
80M45748171Schlager DietmarMitternachtsläufer Bischweier6601:56:18-
81M45754145Halbrštat PetrTK Znojmo6702:08:34-
W45 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4540778Menestrina SimonettaAtletica Trento6800:47:38-
2W4550634Zeller CorinneBig Friends Thun / smrun6800:48:29-
3W4558628Ridley SusanEdinburgh Athletic Club6500:49:00-
4W4577614Härtl AnkeTV 1848 Coburg6600:50:23-
5W4588622Merz LuisaATLETICA CLARINA TRENTINO6900:50:45-
6W4593624Nehme TanjaPSV-Grün-Weiß-Kassel6800:51:03-
7W4597612Derrigo VeraAtletica Paratico6700:51:18-
8W45103626O'kane ShileenLagan Valley AC6800:51:32-
9W45125633Trobec UršaKGT Papež6700:52:43-
10W45132618Keller ElkeLG Filstal6600:53:27-
11W45142608Bellorini OmbrettaAtletica 3V6700:53:43-
12W45149613Fattini GabrielaKeinen6600:54:10-
13W45157780Whitaker HeleneIlkley Harriers6400:54:41-
14W45160609Bergauer PetraLAC Amateure Steyr6800:54:59-
15W45193623Naxerová JanaUSK CS Plzen6600:57:14-
16W45206617Kälin ErikaLC Uster / SC am Bachtel / Plusport6900:57:38-
17W45233607Badano FrancescaAtletica Trento6700:59:07-
18W45238619Knollhuber IngridLG Mettenheim6600:59:23-
19W45247621Liland HanneVaregg6900:59:52-
20W45256611Davies SusanCroft Ambrey Running Club6401:00:23-
21W45272630Schwarz-Granzow AnjaTV 03 Breitenbach6701:01:19-
22W45281629Sandford AnneLAGAN VALLEY AC6501:01:43-
23W45301615Hödl MariaLCA Hochschwab6501:02:55-
24W45320625Nordas RandiMjosdalen6801:03:35-
25W45350616Hollensteiner AngelaASK Ortner Loosdorf6401:05:39-
26W45380610Bouricha SamiaSPORT RUSCHER TEAM6701:07:15-
27W45386627Popovics TündeTowerrunning Austria6801:07:42-
28W45399620Langer AnjaTSG Schnaitheim6901:08:29-
29W45423636Bocciarelli ElsaAtletica Paratico6601:09:59-
30W45622767Erhard Ingrid-6801:24:00-
M50 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M50332279Torresani FrancoAtletica Trento6201:04:49-
2M50361266Roberts CraigKendal AAC6301:06:11-
3M50375255Obexer MartinTelmekom-Team-Südtirol6401:07:01-
4M50383221Grob ArminTV Brunnadern6201:07:28-
5M50390270Schmuck Helmutteam2012.at6301:07:59-
6M50392268Scherg JürgenNon Stop Ultra Brakel6301:08:11-
7M50418199Borrajo Del Rio FernandoCLUB ATLETISMO RIBAMONTAN AL MAR6201:09:41-
8M50434208Dunham DaveCentral Mass Striders6401:10:50-
9M50436655Odorizzi MicheleAtletica Valli di Non e Sole6201:10:56-
10M50440276Teraz FrancKGT Papez6201:11:14-
11M50443273Steinbacher WisiTSV Wattwil6201:11:21-
12M50446201Campitelli CamilloNuova Atletica Lanciano6201:11:29-
13M50449261Pieczurowski SlawomirLUKS Żórawina6001:11:43-
14M50452226Hoeller KarlTELMEKOMTEAM SÜDTIROL6301:11:59-
15M50453258Pfeifenberger HubertKolland Topsport Gaal6301:12:03-
16M50460271Seibel WolfgangTV Hauenstein/Pfalz6201:12:24-
17M50461215Foley Seanunattached6201:12:29-
18M50489256Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:14:13-
19M50493252Moser KurtSwiss Team6401:14:30-
20M50509230Jecklin ThomasSSC Langnau Schweiz6301:15:16-
21M50520274Stern FlorianSV-Schlickeralm-Stubai6301:16:21-
22M50537227Hoet ElieAVR6201:17:35-
23M50540210Essler RolandSport Ruscher Team6101:17:44-
24M50544260Pichorner HerfriedLSC Rennweg/Katschberg6301:18:02-
25M50546241Kuittinen JuhaniPakilan Visa6201:18:06-
26M50548781Wenin RichardTELMEKOMTEAM SÜDTIROL6101:18:15-
27M50552254Oberholzer BeatSwiss Masters Running6201:18:35-
28M50555249Midtseter ValterMjosdalen I.L6201:18:45-
29M50563753Weichinger KlausSV Schlickeralm Stubai6301:19:15-
30M50568217Fraquelli GiancarloAtletica Centro Lario6201:19:35-
31M50574278Tockner HelmutLCA Hochschwab6301:19:56-
32M50576214Flora PiermarioTEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT6201:20:00-
33M50581220Greco MicheleGS Orecchiella6401:20:11-
34M50582236Kožuh BojanKGT PAPEŽ6201:20:16-
35M50584223Hanstveit OysteinMjosdalen I.L6301:20:21-
36M50586281Vlasatý VladimírJogging klub Dubnica nad Váhom6201:20:34-
37M50590267Ruoff PeterRennschweine Aystetten6301:20:57-
38M50593775Stecher ManfredReschenseelaufteam6301:21:02-
39M50594233Knapp JosefSüdtiroler Laufverein Sparkasse6401:21:21-
40M50599232Kenworthy CraigClub Northwest6101:21:49-
41M50601198Bianchi StefanoUS MALONNO6301:22:01-
42M50602245Linder ReinhardALC Kaltern6101:22:10-
43M50603209Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6001:22:16-
44M50607782Pfurtscheller GeorgSV Schlickeralm Stubai6301:22:24-
45M50611244Leimgruber Jörgsmrun6301:22:47-
46M50612253Müller JosefSV Schlickeralm6201:22:48-
47M50616283Weidlich FritzTri Team Kleinwalsertal6101:23:20-
48M50620246Madaj ĽubomírRáztočno6201:23:47-
49M50621238Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6001:23:50-
50M50624242Kurzmann ErwinSK-Vöst6201:24:12-
51M50633250Milota Maciejniezrzeszony6201:24:59-
52M50634251Moretti RobertoAtletica San Martino Coop Casarsa6101:25:08-
53M50642272Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:26:14-
53M50642213Fellermayr PeterLG Mettenheim6201:26:14-
55M50645237Kramer MarkusLca Hochschwab6001:26:36-
56M50648234Koubek FranzLCA Hochschwab5901:26:47-
57M50649206Dohr GebhardLC-WESTSTEIERMARK6101:26:56-
58M50652779Whitaker JonathanIlkley Harriers6301:27:06-
59M50655280Tschohl ReinhardBLT Sparkasse Bludenz6101:27:17-
60M50657218Gaberdiel RalfTV Germania St.Ilgen6301:27:29-
61M50672754Denifl KonradSV Schlickeralm Stubai6301:30:28-
62M50675229Jambor MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom6301:31:43-
63M50677211Ettmüller AndreasTV Erkheim6301:31:55-
64M50679225Harrington GarryTrail Animals6001:32:26-
65M50682282Watzal BernhardTSV Zusmarshausen6301:33:16-
66M50683257Peacock DavidHanlith Harrier6301:33:21-
67M50685262Radici MartinoUS MALONNO6401:33:30-
68M50689247Maurer BernhardLG Milka6301:33:42-
69M50692240Kühl HartmutTV 03 Breitenbach6301:33:55-
70M50693224Härle PeterMARATHON TEAM FUßACH6001:33:59-
71M50695222Gumirato FabrizioATLETICA AUDACE NOALE6401:34:10-
72M50696248Mccann Eugenemourne runners6001:34:23-
73M50698263Ranalter AndreasSV Schlickeralm6301:34:26-
74M50701259Pflüger DieterAST Süßen6101:34:51-
75M50704235Kozhin PetrSt Petersburg6101:35:47-
76M50709200Bothar IvanBK Sliac6201:36:51-
77M50712285Worsley Steveninverness harriers6301:37:08-
78M50715799Gschirr Nikolaus-6001:38:47-
79M50717202Ciccotosto SilvioATLETICA AUDACE NOALE6401:39:24-
80M50722269Schirpke AndreasTSV Essingen6001:40:08-
81M50724265Roberts AlanVale of Aylesbury AC6401:40:43-
82M50729212Favaro DiegoATLETICA AUDACE NOALE6401:42:55-
83M50738239Krčka BohuslavSK Větřní5901:47:29-
84M50739264Riedle ManfredTSV Kimratshofen6201:48:06-
85M50743203Coussée KoenraadAVRoeselare6301:50:13-
86M50744231Kenny TrissSkipton AC6301:51:34-
87M50745275Tengattini EzioAtletica Paratico6101:51:54-
88M50749284Werlberger Gerhardkeiner6301:56:54-
89M50750205Dalla Longa MarcoAtletica Galliate6001:57:54-
90M50751204Czekay SvenTG Stockach5901:59:09-
91M50752243Lachner Peterkeiner6302:06:32-
W50 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5018785Kubicka IrmiLG-AU Pregarten6000:46:01-
2W5025641Gibbs SallyNZ Masters Athletics/Athletics Tauranga6300:46:37-
3W5054654Müller BrittaLG farbtex Nordschwarzwald6200:48:42-
4W50127649Leibl IrmgardTV Geiselhöring6200:52:51-
5W50134644Hobbs NancyAmerican Trail Running Association6000:53:28-
6W50143643Helfenbein-Follmann ReginaBLT Raika Volders6200:53:44-
7W50154757Perathoner ManuelaASV Gherdeina Runners6400:54:27-
8W50175650Lukášová MirkaPraha6100:55:52-
9W50185665Tischler ManuelaLG Mettenheim6100:56:38-
10W50186645Hoffmann RenateLaufverein Region Geiselhöring6000:56:51-
11W50199640Casadio MonicaLughesina RA5900:57:25-
12W50202659Rossi KatharinaSK Rueckenwind Tirol6100:57:31-
13W50209660Rüf GittiTaekwondo4you6200:57:44-
14W50212658Reindl TheresiaTI - Leichtathletik6300:57:53-
15W50221666Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:58:23-
16W50224651Medja MarijaAK RADOVLJICA6100:58:38-
17W50231667Weichselbaumer Maria LuiseTSV Bad Endorf Aicher Holzhaus Team6400:59:02-
18W50240662Seidl SilviaTV Geiselhöring6200:59:29-
19W50251648Kuen MariaNiederndorf6001:00:16-
20W50258668Zahálková JindraKB Chlumčany6101:00:29-
20W50258646Jancová OľgaJogging klub Dubnica nad Váhom6101:00:29-
22W50270639Buck LindsayCumberland Fell Runner (GB - England)6001:01:15-
23W50283656Paar GudrunLCA Hochschwab6301:02:09-
24W50291663Stokes SusanAthletics Nelson6101:02:26-
25W50303647Kalusok KarinTV Geiselhöring6201:02:59-
26W50315637Booth NicolaThirsk & Sowerby Harriers6201:03:22-
27W50317661Schonder SabineAST Süßen5901:03:26-
28W50349664Tagliapietra LuciaG.S. Tortellini Voltan6301:05:37-
29W50360653Moors ChristineTV Wallersdorf6401:06:09-
30W50387638Brandt Torunn PaulsenSportsklubben Rye6201:07:54-
31W50457635Angerer ElisabethLaufarena Allgäu6201:12:11-
32W50515657Pletzer BettinaTSV Frickenhausen6001:15:28-
33W50742652Meffan WendyAthletics Nelson6001:50:09-
M55 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551304Dengler WilhelmLAV Stadtwerke Tübingen5800:42:46-
2M552365Tikhonov LeonidSt Petersburg5600:43:50-
3M553336Mcdonald MartinBallyroan Abbeyleix & Dist AC5600:43:58-
4M554348Prager FranzLG Passau5700:44:22-
5M556311Flunger PeterLSV 1990 Kitzbühel5400:44:33-
6M558350Quehenberger HansSalomon Team Austria5400:44:56-
7M5513330Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:39-
8M5514347Pfitscher PeterTELMEKOMTEAM SÜDTIROL5900:45:42-
9M5515772Habicher OthmarReschenseelaufteam5800:45:44-
10M5517338Meffan PatrickAthletics Nelson5900:45:59-
11M5522339Melicherčík BohuslavAK-MŠK, ŽIAR NAD HRONOM5700:46:30-
12M5523302Delgado Pardo Fco. JavierCANGURO AAC5900:46:33-
13M5526331Kremser KarlTSV Königsdorf5500:46:42-
14M5527321Hörmann HansPTSV Rosenheim5800:46:48-
15M5528342Nenov StanimirAthletik Varna5500:46:51-
16M5529329Knoll GottfriedRTT-Passail5800:47:00-
16M5529363Thurner WinfriedLT Furtwangen5700:47:00-
18M5532289Bauer DieterDJK Weiden5700:47:15-
19M5535337Mcgreevy DominicNewcastle AC5700:47:19-
20M5536315Corradini FulvioAtletica Valli di Non e Sole5800:47:22-
21M5537368Urh IvanURH Team5600:47:28-
22M5538291Binder HermannLCAV Jodl packaging5700:47:30-
23M5542340Müller DietmarLSV Pirna5600:47:46-
24M5544355Shuttleworth ColinClayton Le Moors Harriers5800:47:51-
25M5548343Normandale AndrewYork Acorn Running Club5600:48:27-
26M5551313Foradori DiegoATLETICA CLARINA TRENTINO5800:48:31-
26M5551324Jankech PavolJogging klub Dubnica nad Váhom5700:48:31-
28M5553308Eigelsreiter ErnstASK Ortner Loosdorf5900:48:36-
29M5564306Dr. Hofmann MartinDJK Weiden5900:49:21-
30M5566349Pytel JanuszTG Sokół Zakopane5800:49:33-
31M5571356Sobek MiroslavOCHOZ Puchov5600:50:03-
32M5577298Cicci LinoUS MALONNO5700:50:23-
33M5579353Renner RudiALC Kaltern5800:50:28-
34M5583319Gutsmiedl JosefSC Gunzesried5600:50:34-
35M5584345Ovsthus OysteinMjosdalen5800:50:38-
36M5586333Lösch ElmarTelmekom Team Südtirol5800:50:40-
37M5590318Gombita JosefMost5800:50:49-
38M5595288Barański BogusławMLUKS Trzebiatów5800:51:05-
39M55101309Emanuelli Orianopodistica cervese5800:51:24-
40M55109335Mairhofer LoisSC Hinterthiersee5700:51:52-
41M55112299Ciresa VittorioAtletica 3V5600:52:07-
42M55113371Zaitcev NikolaiSt Petersburg5700:52:10-
43M55114303Dendl Alfredrun to the top5800:52:11-
44M55115327Keller UrsMTV Ermatingen5800:52:12-
45M55124328Keller JürgenLG Filstal5900:52:37-
46M55135370Vogler JosefSG Stadtwerke Freising5600:53:29-
47M55141307Duleba AndrejPovodie Vahu5800:53:41-
48M55145354Rossi RobertSK Rueckenwind5800:53:54-
49M55148320Hilsenbek KarlDJK Ellwangen5700:54:08-
50M55152334Mader KlausMBB-SG Augsburg5600:54:19-
51M55159317Gjerstad RuneMjosdalen5700:54:45-
52M55163322Hörmann OttoTV Jahn Kempten5500:55:08-
53M55166369Veverka JosefAK Čejkovice5800:55:16-
54M55173359Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:50-
55M55177287Bänziger PeterSV Rehetobel5900:55:54-
56M55180795Tait PaulTynedale Harriers5800:56:01-
57M55214297Carofiglio FrancescoASD Atletica Capo di Leuca5900:57:54-
58M55223301Cornet AndréASVEL VILLEURBANNE5900:58:30-
59M55239352Reindl Josefkeiner5600:59:25-
60M55243314Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5600:59:34-
61M55244323Hufnagl HansLG Kirchdorf5700:59:35-
62M55246300Clementi GianpietroUS MALONNO5800:59:44-
63M55250367Urban JosefSABZO Praha5601:00:04-
64M55255362Thöni ManfredMARATHON TEAM FUßACH5601:00:22-
65M55260326Johansson BerntOLC Stubai5401:00:34-
66M55271357Solberg TerjeMjosdalen I.L5501:01:17-
67M55292305Doležal JaromírSABZO Praha5701:02:28-
68M55298312Fontana UrbanoG.S. Tortellini Voltan5901:02:42-
69M55311351Read David ChristopherThirsk and Sowerby Harriers5701:03:18-
70M55322366Tischler LudwigLG Mettenheim5701:03:41-
71M55325310Erhardt MichaelLT Malschenberg5501:03:57-
72M55331332Larsson JanOLC Stubai5601:04:47-
73M55338316Ghirello GianfrancoAtletica Galliate5901:05:09-
74M55353344Oliver DavidDeeside Runners5901:05:50-
75M55354358Sommer GerhardSV Oberkollbach5601:05:55-
76M55358295Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:05-
77M55359292Bradley NichMeirionnydd Running Club5401:06:07-
78M55364325Jany KarlOLG D.-KALTENBRUNN5601:06:26-
79M55366364Tichý FrantišekJogging klub Dubnica5501:06:30-
80M55498346Pezze EzioAtletica Paratico5401:14:51-
81M55513290Belz Hans-JoachimSpvgg Möckmühl5701:15:27-
W55 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5574674Dohr KarolineLC-WESTSTEIERMARK5800:50:19-
2W55105681Kellner HeikeTV Heppenheim5800:51:41-
3W55153692Sachs ChristineTV Geiselhöring5700:54:22-
4W55163670Bergler UschiLG Welfen5800:55:08-
5W55165696Wagener ConnyLG Wittgenstein5600:55:15-
6W55182676Flexeder SieglindeSVG Ruhstorf/Rott5900:56:22-
7W55188680Hoffmann BrigitteLG Welfen5700:57:00-
8W55191698Weyrich VeronikaNaturfreunde Salzburg5500:57:08-
9W55219686Moser Rungger GertraudASC-Lauffreunde Sarntal5500:58:13-
10W55227678Hanley CatherineAMRA5600:58:59-
11W55228689Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:00-
12W55232693Straub AnnetteSSC Hanau-Rodenbach5900:59:04-
13W55236694Trave Anna MagretheLardal IL5500:59:21-
14W55252677Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nürnberg5901:00:17-
15W55274673Cornet ThéreseASVEL VILLEURBANNE5801:01:25-
16W55278671Budinská EvaOÚ Poluvsie5601:01:35-
17W55290762Quehenberger MariaSu Abtenau5901:02:19-
18W55293675Farmer MariaLCA Hochschwab5701:02:34-
19W55308687Müller MarliesLSV Pirna5701:03:09-
20W55382685Miller EllenVail Running Club5901:07:24-
21W55396683Kusterer SabineSV Oberkollbach5501:08:23-
22W55416697Wegener ChristaGutsMuths-Rennsteiglaufverein5601:09:37-
23W55422669Andergassen JohannaALC Kaltern5901:09:53-
24W55439695Vasileva AntonidaYunost5801:11:06-
25W55448688Oliver JaneDeeside Runners5901:11:41-
26W55470800Ruhland KerstinLSV 1990 Kitzbühel5501:13:09-
27W55472690Pescetta SharonGate City Striders5601:13:20-
28W55507684Marcuzzi Anna MariaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA5701:15:13-
29W55518672Cizmesiya AngelikaASD La Michetta5401:16:16-
M60 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M605432Smrčka MilošBK Říčany5400:44:27-
2M609379Beha MeinradFC ALEMANNIA UNTERKIRNACH5200:44:57-
3M6010426Rungger AlbertASV Jenesien Soltnflitzer5200:45:10-
4M6021395Fries ElmarTV Geiselhöring5300:46:27-
5M6032420Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:47:15-
6M6041423Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:47:41-
7M6045381Bertilson BoFredrikshof5300:47:59-
8M6059422Portigliotti MarinoG.S.A. Valsesia5300:49:06-
9M6060405Knoll RobertLauffreunde Sarntal Raiffeisen5200:49:11-
10M6063401Jasek TadeuszPZWLA5100:49:16-
11M6066419Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:49:33-
12M6068436Vieider HeinrichTelmekom-Team-Südtirol5400:49:40-
13M6069407Kováč MiroslavTrenčín5200:49:47-
14M6070421Poles VittorioG.S Podisti Livenza Sacile5000:49:57-
15M6072377Baschiera ClaudioAtletica Iriense Voghera5400:50:05-
16M6073439Wolfberger KurtATUS Raika Judenburg5300:50:16-
17M6075434Sviták StanislavAK Žilina5000:50:20-
18M6080384Bichler LudwigFT Jahn Landsberg5400:50:29-
19M6099386Borowski KrzysztofBlachownia5400:51:20-
20M60102402Jenny KurtSSC Langnau Schweiz5400:51:29-
21M60104383Bichler HansSV Schlickeralm Stubai5000:51:33-
22M60106410Lašák DušanAtletický klub Martin5100:51:43-
23M60111437Vigl KarlASC L.F. Sarntal Raiffeisen5200:52:04-
24M60116400Janko Romansportunion rainbach5400:52:14-
25M60119412Malgarida AngeloUS MALONNO5400:52:24-
26M60122411Lippold GüntherLG Filder5300:52:34-
26M60122765Burtscher MartinRadclub Axams5100:52:34-
28M60135394Flegl VlastimilBrtev5300:53:29-
29M60144389Burn RobertThirsk and Sowerby Harriers5300:53:50-
30M60147416Müller HelmutAmateur Sport Club Berg5000:54:06-
31M60157429Seiser WalterAST Süßen5100:54:41-
32M60170424Radomski ZbigniewTKKF Beskidek Bielsko-Biała5100:55:24-
33M60171397Haagen JosLeichtathletik Nutterden5400:55:25-
34M60172398Hall LenGate City Striders5300:55:38-
35M60173440Zampieri EnnioA.D.S. Atletica Brugnera Friulintagli [club code5000:55:50-
36M60178770Njastad Trygve-5200:55:58-
37M60184404Katzlberger HerbertLG INNVIERTEL5300:56:25-
38M60187433Spiška JozefPegas Remata5000:56:58-
39M60194375Andersen HansAthletics Nelson5200:57:16-
40M60197382Biasin FulvioAtletica San Martino Coop Casarsa5100:57:21-
41M60203374Andergassen FranzALC Kaltern5100:57:32-
42M60220403Karak ŠtefanZemianske Kostolany5100:58:17-
43M60222385Bonassi LucianoAtletica Paratico5300:58:29-
44M60226387Bresciani GiuseppeAtletica Paratico5300:58:53-
45M60228399Hortig BerndtLCA Hochschwab5200:59:00-
46M60234380Bell PeterNIMRA5400:59:18-
47M60254396Giovannini AnnibaleA.S.D. ORECCHIELLA5101:00:19-
48M60262390Cantamessi GiorgioAtletica Paratico5101:00:42-
49M60300372Adam PetrSMOLA Chůze Praha5001:02:53-
50M60305408Künkeler AxelHeppenheimer Skiclub5301:03:02-
51M60318962Covini ReinholdSkiclub Imst5201:03:30-
52M60321413Maniago BrunoAtletica San Martino Coop Casarsa5301:03:36-
53M60323391Cooper RobertTamalpa Runners5401:03:52-
54M60339428Schnaitter HermannLG Mettenheim5301:05:13-
55M60345769Anders Boge-5401:05:32-
56M60346417Nicholls PeterMeirionnydd5101:05:33-
57M60355373Allgäuer WalterTS Gisingen5201:05:56-
58M60367430Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:06:37-
59M60369435Tavernini ClaudioATLETICA CLARINA TRENTINO5001:06:40-
60M60372415Mcloughlin MichaelPreston Harriers5201:06:52-
60M60372388Brown William JohnMourne Runners5201:06:52-
62M60376376Bakyta JánJogging klub Dubnica nad Váhom5301:07:04-
63M60431431Smith GruffyddThirsk and Sowerby Harriers5001:10:32-
64M60438427Sachs WernerTV Geiselhöring5301:11:05-
65M60446406Körber KlausSG Haspa5001:11:29-
66M60459378Bäuchle PeterLG Filder5301:12:23-
67M60469414Mason FrancoATLETICA AUDACE NOALE5001:13:06-
68M60547756Plangger Peter-5301:18:10-
69M60674393Dillon KevinManchester Harriers5401:30:58-
W60 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6089708Jones Ann-MarieAltrincham and District Athletics Club5300:50:48-
2W60121713Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:30-
3W60189719Zipperle MarleneAMATEUR SPORT CLUB BERG/EPPAN5400:57:01-
4W60208711Pattis RosySuedtirol Team Club5200:57:43-
5W60225703Galbani AnnamariaASD La Michetta5200:58:45-
6W60268700Boesi Maria GraziaAtletica Paratico5401:01:00-
7W60276718Ytrehus Ingunn AgneteTromso Lopeklubb5001:01:28-
8W60289712Paul BärbelLG Welfen5301:02:17-
9W60363709Knapp CordulaTV Heppenheim4901:06:19-
10W60385715Short ElizabethBushies5101:07:38-
11W60388784Nissl Erna-5401:07:55-
12W60421716Spišková ValériaPEGAS REMATA5401:09:49-
13W60424706Grolig DorotheaDSG Volksbank Wien5101:10:01-
14W60437702Chrenková GizelaJogging klub Dubnica nad Váhom5401:11:00-
15W60461701Burn ChristineThirsk and Sowerby Harriers5401:12:29-
16W60477704Ghaleb UrsulaMarshall Milton Keynes AC5301:13:41-
17W60486717Viol RossellaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA5201:14:06-
18W60504714Schierloh IreneCarnethy Hill Running Club5201:15:06-
19W60641707Haller MariaLSG Vorarlberg4901:26:02-
20W60647699Bauer BertaGet Fit5201:26:41-
21W60694705Greiner IngridWWRa5001:34:04-
M65 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6512442Andrich IvoVVF BELLUNO4900:45:34-
2M6531441Anderegg AlbertSTBern4500:47:09-
3M6564481Rubis ElioAtletica Valle Brembana4800:49:21-
4M6582479Reichör FranzSV-Gallneukirchen4600:50:32-
5M6584476Nehring WolfgangVfL Ostelsheim4600:50:38-
6M6587465Krsek MiroslavMK Luková4900:50:44-
7M6591490Tempír FrantišekSokol Štíty4900:50:50-
8M6592447Donadoni LivioAtletica Paratico4900:50:56-
9M6596456Gorbunov Dr. AntonTSV Geisselhöring4900:51:13-
10M6598458Grant BernardHarrogate Harriers4800:51:19-
11M65110487Sprenzinger ErhardSVG Ruhstorf/Rott4800:51:58-
12M65126473Milan ClaudioAtletica Susa4600:52:47-
13M65129463Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:06-
14M65140448Dr. Schwarzenbohler ManfredLAG NÖ Mitte4900:53:40-
15M65149486Speer PeterMBB-SG Augsburg4900:54:10-
15M65149460Herington SteveHereford Couriers4800:54:10-
17M65155462Jäger ManfredTSV Bad Endorf Aicher Holzhaus Team4900:54:38-
18M65161483Schaiter HermannSüdtiroler Laufverein Sparkasse4600:55:01-
19M65166453Evans RichardCardiff A.A.C.4600:55:16-
20M65168475Nagl WilliLC Running Puchberg4600:55:19-
21M65178484Schützeneder HerbertASK Nettingsdorf/Lauf4800:55:58-
22M65181492van Noten OmerROBA4700:56:14-
23M65189464Krehl GünterVfL Ostelsheim4800:57:01-
24M65196472Michelbach Jörgkein Verein4700:57:18-
25M65198443Appleby AlanPreston Harriers4700:57:23-
26M65216454Fink AloisLCAV Jodl packaging4700:58:04-
26M65216474Möstl FriedrichTUS Kainach4500:58:04-
28M65218466Kulyk OleksiyFenix4900:58:06-
29M65235451Egger JosefSC Sonthofen4900:59:19-
30M65240478Ortega Medina DomingoDomingo Catalan Fc4800:59:29-
31M65245494Vrana DušanJogging klub Dubnica nad Váhom4500:59:37-
32M65248493Volderauer HansSV Schlickeralm Stubai4500:59:55-
33M65261457Graeber JürgenDJK Sparta Langenhagen4701:00:36-
34M65263469Lysyy IhorFenix4501:00:44-
35M65266485Shemilt JamesYork Acorn4701:00:53-
36M65273468Leśniak MarianAZS AWF Masters Kraków4701:01:21-
37M65286471Matiášek PetrAVC Praha4601:02:13-
38M65287461Hetherton Michaelpickering running club4601:02:14-
39M65295444Archer PaulACTVAC4901:02:37-
40M65299488Staffoni MaffeoAtletica Paratico4701:02:49-
41M65301482Rungaldier SeppASV Jenesien Soltnflitzer4601:02:55-
42M65313449Dr.erker MarianLTC Graz4601:03:19-
43M65330751Span ErnstSV Telfes4901:04:23-
44M65334470Mason LaudinoATLETICA AUDACE NOALE4701:05:02-
45M65351480Roberts PhilipRochdale Harriers & A.C.4601:05:41-
46M65377491Tysse SteinarMjosdalen I.L4501:07:06-
47M65397452Erhard RudolfLV Falsche Hasen Wien4801:08:27-
48M65400445Bauer LeoGet Fit4701:08:33-
49M65404459Harth DieterLAZ Obernburg-Miltenberg4601:08:47-
50M65405477Nolz GüntherUnion Traismauer4801:08:52-
51M65410455Gatta AttilioG.P.A. Lughesina4601:09:17-
52M65419450Dumas RenéRoad Runners Club Ticino4601:09:43-
53M65430467Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:28-
54M65503489Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:15:05-
55M65585446Bickel JosefBerglaufteam Bludenz4801:20:27-
W65 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65265720Archer SusanACTVAC4801:00:49-
2W65285729Olma IrmgardLG Welfen4801:02:11-
3W65327732Risch KarinLG-BEC4601:04:08-
4W65336731Pin AngelaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA4701:05:04-
5W65357737Staronova AnnaLK Opalisko Závažná Poruba4801:06:01-
6W65365728Möstl MathildeTUS Kainach4701:06:29-
7W65369721Bauer LeniLC Aichach4501:06:40-
8W65411724Feming Sheilawesterlands ccc4601:09:20-
9W65414735Sikkens WietskeSV. Friesland4501:09:32-
10W65458725Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:12:12-
11W65468738Tan Siewsmrun4601:12:59-
12W65479733Rönsberg SiegrunTSV PALLING4401:13:47-
13W65494736Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4401:14:33-
14W65508726Maier EdithTV Wattens4601:15:14-
15W65524723Cupalová EvaSokol Bučovice4701:16:41-
16W65542730Paul GillianCarnethy Hill Running Club4901:17:47-
17W65571722Brandl GudrunLC Bayern4801:19:45-
18W65609734Sandrini MargitAmateur Sport Club Berg4701:22:40-
M70 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7076528Reitmeir Helmutberglaufpur.de4400:50:21-
2M70117517Iori MicheleA.S.D. Tivoli Marathon4200:52:19-
3M70137516Imbrosci VincenzoG.S.A. Valsesia4400:53:33-
4M70146508Ford MartinCheltenham & County Harriers4300:53:55-
5M70169533Svahn JohnOystese4400:55:21-
6M70195504de Crignis GrazianoTEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT4300:57:17-
7M70200532Seiffert GeroldSKF Stadtwerke Ulm4000:57:26-
8M70203524Monini GiuseppeA.S.D. ORECCHIELLA3900:57:32-
9M70207503Cericola MichelantonioAtletica Susa4400:57:41-
10M70212774Veith IgnazReschenseelaufteam4400:57:53-
11M70230512Gruber AloisUnion Rohrbach / Berg4400:59:01-
12M70237506Fleming Gibsonwesterlands ccc4400:59:22-
13M70263499Bogenhuber MaximillianBushies4201:00:44-
14M70279523Linzer BennoLAC Wolfsberg4401:01:36-
15M70280513Hanstveit BirgerMjosdalen4301:01:42-
16M70281520Krauße ReimundLV-Einheit Greiz3901:01:43-
17M70283521Krupskyy VasylLDUFK4001:02:09-
18M70288522Kundert HanspeterLaufteam Bircher Thun/smrun4401:02:16-
19M70307511Grossmayer HelmutUnion Gmunden4301:03:07-
20M70309502Burger ManfredTSV Burgberg4201:03:13-
21M70310530Scherrer HubertWintersportverein Übersaxen4101:03:14-
22M70316531Schlenker EdmundVFL Ostelsheim4401:03:23-
23M70329495Anneser ManfredSG Stadtwerke Freising4101:04:14-
24M70333496Aufderklamm RolandAMATEUR SPORT CLUB BERG/EPPAN4301:04:55-
25M70343501Buckle KennethCheltenham & County Harriers4101:05:23-
26M70348537von Gunten Hansswiss masters running4401:05:36-
27M70371507Florjančič IvanŠD Medicus4101:06:51-
28M70389525Pesavento HeinzTV Baiersbronn4201:07:56-
29M70407505Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:09:06-
30M70413514Hirschböck FriedrichLC Waldviertel/ULC Horn4101:09:26-
31M70427527Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:10:18-
32M70433518Janeček JaroslavSABZO Praha4001:10:43-
33M70465498Bettinazzi JürgenULC-BLUDENZ4301:12:41-
34M70475500Braunreiter HubertSeniorenbund Klaus OÖ4201:13:32-
35M70483519Kokh OlehFenix4001:13:56-
36M70488536Valle AntonioG.S. Tortellini Voltan4101:14:10-
37M70490497Belsito RobertoSüdtiroler Team Club4301:14:18-
38M70526515Huber AndreasTSV Wolfratshausen4101:16:53-
39M70557529Sauter Manfredtri dornbirn4301:18:46-
40M70595538Wikeley AlanThirsk & Sowerby Harriers4401:21:25-
41M70610510Graves BrianMarshall Milton Keynes AC4001:22:46-
42M70625509Gamper HansjörgLSG VORARLBERG4201:24:16-
43M70632535Trontelj MiroAthletic Assotiation of Slovenia4001:24:57-
W70 (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W70342764Pongratz HelgaPSV Leoben4301:05:20-
2W70409744Prymakowska BarbaraSokół Tarnów4301:09:08-
3W70416746Schlager RuthTSV Neustadt/Aisch4201:09:37-
4W70478743Nagell-Dahl HalldisViking TIF4201:13:42-
5W70484739Carlsen EvaReady4001:13:57-
6W70554742Mai Elli-KarinLG Mettenheim4201:18:42-
7W70561740Furegon ErminiaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA4201:19:02-
8W70598745Robinson BrendaROCHDALE HARRIERS4301:21:40-
9W70710741Hočevar Trontelj SilvaAthletic Assotiation of Slovenia4301:37:01-
M75+ (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75183546Groß GeorgSVO LA Germaringen3800:56:24-
2M75192554Schwarz Hans-RudolfAll Blacks3800:57:13-
3M75210557Weber JohannLCAV Jodl Packaging3800:57:50-
4M75252550Menghi NinoAtletica Mameli Ravenna3801:00:17-
5M75277552Pedrazza GiancarloFull Ssport Merano3801:01:32-
6M75295760Scheiber Kasparsmrun3901:02:37-
7M75341540Bathe Lotharsv stahl hennigsdorf3701:05:16-
8M75367545Freund KarlTSV Lautlingen3801:06:37-
9M75403551Niedertscheider FranzSportunion Raiffeisen Lienz3701:08:43-
10M75441539Amarell LudwigGMRLV Lg Süd3501:11:16-
11M75451549Kienast MartinTS Gisingen3601:11:50-
12M75453553Schmid NorbertTV Erkheim3401:12:03-
13M75466542Číž FrantišekSlovensky orol Prievidza3501:12:54-
14M75481541Biagioni GiorgioGruppo Marciatori Barga (Lucca)3701:13:55-
15M75491548Hradňanský FrantišekBaník Handlová3501:14:24-
16M75512556Stelzer HerbertATUS Gratkorn3601:15:26-
17M75567555Stella FrancescoAtletica Sernaglia Mobilificio Villanova3601:19:25-
18M75653543Deuß PeterLG Mettenheim3701:27:09-
19M75676547Hajro AntonBaník Sebedražie3501:31:49-
20M75718544Duffy PeterNorthern Veterans3501:39:44-
W75+ (trať 11,5 km, 1236 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W75532750Marcibálová MáriaKKM Čadca3401:17:08-
2W75637748Körber GretaSG Haspa3601:25:45-
3W75661749Krüger ErikaTSV Reichenbach3501:28:03-
4W75668747Fragiacomo Maria CristinaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA3801:29:37-
Trať 11,5 km, 1236 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551304Dengler WilhelmLAV Stadtwerke Tübingen5800:42:46-
2M552365Tikhonov LeonidSt Petersburg5600:43:50-
3M553336Mcdonald MartinBallyroan Abbeyleix & Dist AC5600:43:58-
4M554348Prager FranzLG Passau5700:44:22-
1M605432Smrčka MilošBK Říčany5400:44:27-
5M556311Flunger PeterLSV 1990 Kitzbühel5400:44:33-
1W357570Summer Petrahellblau.POWERTEAM7500:44:48-
6M558350Quehenberger HansSalomon Team Austria5400:44:56-
2M609379Beha MeinradFC ALEMANNIA UNTERKIRNACH5200:44:57-
3M6010426Rungger AlbertASV Jenesien Soltnflitzer5200:45:10-
2W3511562Erholtz BrandyNew Balance/Power Bar/Injinji/Team Colorado7700:45:30-
1M6512442Andrich IvoVVF BELLUNO4900:45:34-
7M5513330Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:39-
8M5514347Pfitscher PeterTELMEKOMTEAM SÜDTIROL5900:45:42-
9M5515772Habicher OthmarReschenseelaufteam5800:45:44-
1W4016577Brod JuttaTV Konstanz7300:45:48-
10M5517338Meffan PatrickAthletics Nelson5900:45:59-
1W5018785Kubicka IrmiLG-AU Pregarten6000:46:01-
2W4019604Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:46:05-
3W3520571Unterberger BirgitOSC Berlin7600:46:10-
4M6021395Fries ElmarTV Geiselhöring5300:46:27-
11M5522339Melicherčík BohuslavAK-MŠK, ŽIAR NAD HRONOM5700:46:30-
12M5523302Delgado Pardo Fco. JavierCANGURO AAC5900:46:33-
3W4024581Canning PaulaAthletics Nelson NZL7200:46:34-
2W5025641Gibbs SallyNZ Masters Athletics/Athletics Tauranga6300:46:37-
13M5526331Kremser KarlTSV Königsdorf5500:46:42-
14M5527321Hörmann HansPTSV Rosenheim5800:46:48-
15M5528342Nenov StanimirAthletik Varna5500:46:51-
16M5529329Knoll GottfriedRTT-Passail5800:47:00-
16M5529363Thurner WinfriedLT Furtwangen5700:47:00-
2M6531441Anderegg AlbertSTBern4500:47:09-
5M6032420Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:47:15-
18M5532289Bauer DieterDJK Weiden5700:47:15-
4W4032605v. Dellemann JohannaSüdtiroler Laufverein Sparkasse7000:47:15-
19M5535337Mcgreevy DominicNewcastle AC5700:47:19-
20M5536315Corradini FulvioAtletica Valli di Non e Sole5800:47:22-
21M5537368Urh IvanURH Team5600:47:28-
22M5538291Binder HermannLCAV Jodl packaging5700:47:30-
4W3539561Edelmann TanjaTSG Leutkirch7600:47:32-
1W4540778Menestrina SimonettaAtletica Trento6800:47:38-
6M6041423Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:47:41-
23M5542340Müller DietmarLSV Pirna5600:47:46-
5W4042602Satini StefaniaAtletica Dolomiti Belluno6900:47:46-
24M5544355Shuttleworth ColinClayton Le Moors Harriers5800:47:51-
7M6045381Bertilson BoFredrikshof5300:47:59-
6W4046601Santamaria MartaAtletica Brugnera Friulintagli7000:48:10-
5W3547569Serena Angelaasd Freezone7700:48:26-
7W4048599Poulin Tina-MarieWarren Street7200:48:27-
25M5548343Normandale AndrewYork Acorn Running Club5600:48:27-
2W4550634Zeller CorinneBig Friends Thun / smrun6800:48:29-
26M5551313Foradori DiegoATLETICA CLARINA TRENTINO5800:48:31-
26M5551324Jankech PavolJogging klub Dubnica nad Váhom5700:48:31-
28M5553308Eigelsreiter ErnstASK Ortner Loosdorf5900:48:36-
3W5054654Müller BrittaLG farbtex Nordschwarzwald6200:48:42-
6W3555558Alexander KarenAcorns AC7700:48:45-
8W4056584Farrow CatherineIlkley Harriers7400:48:50-
9W4057582Carl MonicaLG Welfen7100:48:53-
3W4558628Ridley SusanEdinburgh Athletic Club6500:49:00-
8M6059422Portigliotti MarinoG.S.A. Valsesia5300:49:06-
9M6060405Knoll RobertLauffreunde Sarntal Raiffeisen5200:49:11-
7W3561563Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:14-
10W4062585Fornelli Laura MariaA.S.D. PODISTICA VALLE VARAITA7300:49:15-
10M6063401Jasek TadeuszPZWLA5100:49:16-
3M6564481Rubis ElioAtletica Valle Brembana4800:49:21-
29M5564306Dr. Hofmann MartinDJK Weiden5900:49:21-
11M6066419Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:49:33-
30M5566349Pytel JanuszTG Sokół Zakopane5800:49:33-
12M6068436Vieider HeinrichTelmekom-Team-Südtirol5400:49:40-
13M6069407Kováč MiroslavTrenčín5200:49:47-
14M6070421Poles VittorioG.S Podisti Livenza Sacile5000:49:57-
31M5571356Sobek MiroslavOCHOZ Puchov5600:50:03-
15M6072377Baschiera ClaudioAtletica Iriense Voghera5400:50:05-
16M6073439Wolfberger KurtATUS Raika Judenburg5300:50:16-
1W5574674Dohr KarolineLC-WESTSTEIERMARK5800:50:19-
17M6075434Sviták StanislavAK Žilina5000:50:20-
1M7076528Reitmeir Helmutberglaufpur.de4400:50:21-
4W4577614Härtl AnkeTV 1848 Coburg6600:50:23-
32M5577298Cicci LinoUS MALONNO5700:50:23-
33M5579353Renner RudiALC Kaltern5800:50:28-
18M6080384Bichler LudwigFT Jahn Landsberg5400:50:29-
11W4080590Kozak SabineKelag Energy Running Team7300:50:29-
4M6582479Reichör FranzSV-Gallneukirchen4600:50:32-
34M5583319Gutsmiedl JosefSC Gunzesried5600:50:34-
35M5584345Ovsthus OysteinMjosdalen5800:50:38-
5M6584476Nehring WolfgangVfL Ostelsheim4600:50:38-
36M5586333Lösch ElmarTelmekom Team Südtirol5800:50:40-
6M6587465Krsek MiroslavMK Luková4900:50:44-
5W4588622Merz LuisaATLETICA CLARINA TRENTINO6900:50:45-
1W6089708Jones Ann-MarieAltrincham and District Athletics Club5300:50:48-
37M5590318Gombita JosefMost5800:50:49-
7M6591490Tempír FrantišekSokol Štíty4900:50:50-
8M6592447Donadoni LivioAtletica Paratico4900:50:56-
6W4593624Nehme TanjaPSV-Grün-Weiß-Kassel6800:51:03-
12W4093575Barborseck SandraTV 03 Breitenbach7000:51:03-
38M5595288Barański BogusławMLUKS Trzebiatów5800:51:05-
9M6596456Gorbunov Dr. AntonTSV Geisselhöring4900:51:13-
7W4597612Derrigo VeraAtletica Paratico6700:51:18-
10M6598458Grant BernardHarrogate Harriers4800:51:19-
19M6099386Borowski KrzysztofBlachownia5400:51:20-
13W40100587Huber IrmgardSportunion Raiffeisen Lienz7400:51:23-
39M55101309Emanuelli Orianopodistica cervese5800:51:24-
20M60102402Jenny KurtSSC Langnau Schweiz5400:51:29-
8W45103626O'kane ShileenLagan Valley AC6800:51:32-
21M60104383Bichler HansSV Schlickeralm Stubai5000:51:33-
2W55105681Kellner HeikeTV Heppenheim5800:51:41-
22M60106410Lašák DušanAtletický klub Martin5100:51:43-
8W35107783Reithmayr AndreaSport Norz Seefeld7900:51:44-
9W35108559Bampi SabrinaAtletica Trento7600:51:51-
40M55109335Mairhofer LoisSC Hinterthiersee5700:51:52-
11M65110487Sprenzinger ErhardSVG Ruhstorf/Rott4800:51:58-
23M60111437Vigl KarlASC L.F. Sarntal Raiffeisen5200:52:04-
41M55112299Ciresa VittorioAtletica 3V5600:52:07-
42M55113371Zaitcev NikolaiSt Petersburg5700:52:10-
43M55114303Dendl Alfredrun to the top5800:52:11-
44M55115327Keller UrsMTV Ermatingen5800:52:12-
24M60116400Janko Romansportunion rainbach5400:52:14-
2M70117517Iori MicheleA.S.D. Tivoli Marathon4200:52:19-
14W40118594Mrak ValerijaAD Posočje7100:52:20-
25M60119412Malgarida AngeloUS MALONNO5400:52:24-
10W35120572Wasson GillianSpringwell Running Club7500:52:26-
2W60121713Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:30-
26M60122411Lippold GüntherLG Filder5300:52:34-
26M60122765Burtscher MartinRadclub Axams5100:52:34-
45M55124328Keller JürgenLG Filstal5900:52:37-
9W45125633Trobec UršaKGT Papež6700:52:43-
12M65126473Milan ClaudioAtletica Susa4600:52:47-
4W50127649Leibl IrmgardTV Geiselhöring6200:52:51-
15W40128576Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:53:04-
13M65129463Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:06-
11W35130566Paulínyová KatarínaAC ZŤS Martin7500:53:10-
12W35131568Seibold KateKnox Athletics7500:53:15-
16W40132603Schwarzenbacher MichaelaAufi und Owi Sport Wielandner7000:53:27-
10W45132618Keller ElkeLG Filstal6600:53:27-
5W50134644Hobbs NancyAmerican Trail Running Association6000:53:28-
28M60135394Flegl VlastimilBrtev5300:53:29-
46M55135370Vogler JosefSG Stadtwerke Freising5600:53:29-
3M70137516Imbrosci VincenzoG.S.A. Valsesia4400:53:33-
17W40138596Paál EmőkeHungarian doctors sport club7100:53:34-
18W40139595Müllerová HanaAK Drnovice7400:53:36-
14M65140448Dr. Schwarzenbohler ManfredLAG NÖ Mitte4900:53:40-
47M55141307Duleba AndrejPovodie Vahu5800:53:41-
11W45142608Bellorini OmbrettaAtletica 3V6700:53:43-
6W50143643Helfenbein-Follmann ReginaBLT Raika Volders6200:53:44-
29M60144389Burn RobertThirsk and Sowerby Harriers5300:53:50-
48M55145354Rossi RobertSK Rueckenwind5800:53:54-
4M70146508Ford MartinCheltenham & County Harriers4300:53:55-
30M60147416Müller HelmutAmateur Sport Club Berg5000:54:06-
49M55148320Hilsenbek KarlDJK Ellwangen5700:54:08-
12W45149613Fattini GabrielaKeinen6600:54:10-
15M65149460Herington SteveHereford Couriers4800:54:10-
15M65149486Speer PeterMBB-SG Augsburg4900:54:10-
50M55152334Mader KlausMBB-SG Augsburg5600:54:19-
3W55153692Sachs ChristineTV Geiselhöring5700:54:22-
7W50154757Perathoner ManuelaASV Gherdeina Runners6400:54:27-
19W40155574Artmann GabrielePost SV Holzminden7100:54:38-
17M65155462Jäger ManfredTSV Bad Endorf Aicher Holzhaus Team4900:54:38-
31M60157429Seiser WalterAST Süßen5100:54:41-
13W45157780Whitaker HeleneIlkley Harriers6400:54:41-
51M55159317Gjerstad RuneMjosdalen5700:54:45-
14W45160609Bergauer PetraLAC Amateure Steyr6800:54:59-
18M65161483Schaiter HermannSüdtiroler Laufverein Sparkasse4600:55:01-
13W35162560Bieniecka-Magryś AnnaALPHAWOOLF/ OTK Rzeźnik7900:55:02-
4W55163670Bergler UschiLG Welfen5800:55:08-
52M55163322Hörmann OttoTV Jahn Kempten5500:55:08-
5W55165696Wagener ConnyLG Wittgenstein5600:55:15-
53M55166369Veverka JosefAK Čejkovice5800:55:16-
19M65166453Evans RichardCardiff A.A.C.4600:55:16-
20M65168475Nagl WilliLC Running Puchberg4600:55:19-
5M70169533Svahn JohnOystese4400:55:21-
32M60170424Radomski ZbigniewTKKF Beskidek Bielsko-Biała5100:55:24-
33M60171397Haagen JosLeichtathletik Nutterden5400:55:25-
34M60172398Hall LenGate City Striders5300:55:38-
54M55173359Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:50-
35M60173440Zampieri EnnioA.D.S. Atletica Brugnera Friulintagli [club code5000:55:50-
8W50175650Lukášová MirkaPraha6100:55:52-
14W35176789Bolechowska DominikaZKKT7500:55:53-
55M55177287Bänziger PeterSV Rehetobel5900:55:54-
36M60178770Njastad Trygve-5200:55:58-
21M65178484Schützeneder HerbertASK Nettingsdorf/Lauf4800:55:58-
56M55180795Tait PaulTynedale Harriers5800:56:01-
22M65181492van Noten OmerROBA4700:56:14-
6W55182676Flexeder SieglindeSVG Ruhstorf/Rott5900:56:22-
1M75183546Groß GeorgSVO LA Germaringen3800:56:24-
37M60184404Katzlberger HerbertLG INNVIERTEL5300:56:25-
9W50185665Tischler ManuelaLG Mettenheim6100:56:38-
10W50186645Hoffmann RenateLaufverein Region Geiselhöring6000:56:51-
38M60187433Spiška JozefPegas Remata5000:56:58-
7W55188680Hoffmann BrigitteLG Welfen5700:57:00-
23M65189464Krehl GünterVfL Ostelsheim4800:57:01-
3W60189719Zipperle MarleneAMATEUR SPORT CLUB BERG/EPPAN5400:57:01-
8W55191698Weyrich VeronikaNaturfreunde Salzburg5500:57:08-
2M75192554Schwarz Hans-RudolfAll Blacks3800:57:13-
15W45193623Naxerová JanaUSK CS Plzen6600:57:14-
39M60194375Andersen HansAthletics Nelson5200:57:16-
6M70195504de Crignis GrazianoTEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT4300:57:17-
24M65196472Michelbach Jörgkein Verein4700:57:18-
40M60197382Biasin FulvioAtletica San Martino Coop Casarsa5100:57:21-
25M65198443Appleby AlanPreston Harriers4700:57:23-
11W50199640Casadio MonicaLughesina RA5900:57:25-
7M70200532Seiffert GeroldSKF Stadtwerke Ulm4000:57:26-
20W40201579Bukovácová AlenaFarmaceut Bratislava7400:57:30-
12W50202659Rossi KatharinaSK Rueckenwind Tirol6100:57:31-
8M70203524Monini GiuseppeA.S.D. ORECCHIELLA3900:57:32-
41M60203374Andergassen FranzALC Kaltern5100:57:32-
21W40205591Melling ZoeRathfarnham WSAF AC6900:57:36-
16W45206617Kälin ErikaLC Uster / SC am Bachtel / Plusport6900:57:38-
9M70207503Cericola MichelantonioAtletica Susa4400:57:41-
4W60208711Pattis RosySuedtirol Team Club5200:57:43-
13W50209660Rüf GittiTaekwondo4you6200:57:44-
3M75210557Weber JohannLCAV Jodl Packaging3800:57:50-
22W40211583Doubková KateřinaAK Perná7200:57:52-
14W50212658Reindl TheresiaTI - Leichtathletik6300:57:53-
10M70212774Veith IgnazReschenseelaufteam4400:57:53-
57M55214297Carofiglio FrancescoASD Atletica Capo di Leuca5900:57:54-
15W35215567Schönhuber IrmiLG Mettenheim7500:57:57-
26M65216454Fink AloisLCAV Jodl packaging4700:58:04-
26M65216474Möstl FriedrichTUS Kainach4500:58:04-
28M65218466Kulyk OleksiyFenix4900:58:06-
9W55219686Moser Rungger GertraudASC-Lauffreunde Sarntal5500:58:13-
42M60220403Karak ŠtefanZemianske Kostolany5100:58:17-
15W50221666Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:58:23-
43M60222385Bonassi LucianoAtletica Paratico5300:58:29-
58M55223301Cornet AndréASVEL VILLEURBANNE5900:58:30-
16W50224651Medja MarijaAK RADOVLJICA6100:58:38-
5W60225703Galbani AnnamariaASD La Michetta5200:58:45-
44M60226387Bresciani GiuseppeAtletica Paratico5300:58:53-
10W55227678Hanley CatherineAMRA5600:58:59-
11W55228689Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:00-
45M60228399Hortig BerndtLCA Hochschwab5200:59:00-
11M70230512Gruber AloisUnion Rohrbach / Berg4400:59:01-
17W50231667Weichselbaumer Maria LuiseTSV Bad Endorf Aicher Holzhaus Team6400:59:02-
12W55232693Straub AnnetteSSC Hanau-Rodenbach5900:59:04-
17W45233607Badano FrancescaAtletica Trento6700:59:07-
46M60234380Bell PeterNIMRA5400:59:18-
29M65235451Egger JosefSC Sonthofen4900:59:19-
13W55236694Trave Anna MagretheLardal IL5500:59:21-
12M70237506Fleming Gibsonwesterlands ccc4400:59:22-
18W45238619Knollhuber IngridLG Mettenheim6600:59:23-
59M55239352Reindl Josefkeiner5600:59:25-
30M65240478Ortega Medina DomingoDomingo Catalan Fc4800:59:29-
18W50240662Seidl SilviaTV Geiselhöring6200:59:29-
1M352425Blake EricLa Sportiva7900:59:31-
60M55243314Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5600:59:34-
61M55244323Hufnagl HansLG Kirchdorf5700:59:35-
31M65245494Vrana DušanJogging klub Dubnica nad Váhom4500:59:37-
62M55246300Clementi GianpietroUS MALONNO5800:59:44-
19W45247621Liland HanneVaregg6900:59:52-
32M65248493Volderauer HansSV Schlickeralm Stubai4500:59:55-
23W40249589Johnson JoySli Cualann7101:00:03-
63M55250367Urban JosefSABZO Praha5601:00:04-
19W50251648Kuen MariaNiederndorf6001:00:16-
4M75252550Menghi NinoAtletica Mameli Ravenna3801:00:17-
14W55252677Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nürnberg5901:00:17-
47M60254396Giovannini AnnibaleA.S.D. ORECCHIELLA5101:00:19-
64M55255362Thöni ManfredMARATHON TEAM FUßACH5601:00:22-
20W45256611Davies SusanCroft Ambrey Running Club6401:00:23-
24W40257600Sallier VanessaRathfarnam WSAF7101:00:25-
20W50258646Jancová OľgaJogging klub Dubnica nad Váhom6101:00:29-
20W50258668Zahálková JindraKB Chlumčany6101:00:29-
65M55260326Johansson BerntOLC Stubai5401:00:34-
33M65261457Graeber JürgenDJK Sparta Langenhagen4701:00:36-
48M60262390Cantamessi GiorgioAtletica Paratico5101:00:42-
13M70263499Bogenhuber MaximillianBushies4201:00:44-
34M65263469Lysyy IhorFenix4501:00:44-
1W65265720Archer SusanACTVAC4801:00:49-
35M65266485Shemilt JamesYork Acorn4701:00:53-
25W40267592Mostrom ToveMjosdalen I.L7101:00:54-
6W60268700Boesi Maria GraziaAtletica Paratico5401:01:00-
16W35269564Lang CarmenSparda-Team Rechberghausen7501:01:09-
22W50270639Buck LindsayCumberland Fell Runner (GB - England)6001:01:15-
66M55271357Solberg TerjeMjosdalen I.L5501:01:17-
21W45272630Schwarz-Granzow AnjaTV 03 Breitenbach6701:01:19-
36M65273468Leśniak MarianAZS AWF Masters Kraków4701:01:21-
15W55274673Cornet ThéreseASVEL VILLEURBANNE5801:01:25-
26W40275588Jans BarbaraLG Welfen7201:01:27-
7W60276718Ytrehus Ingunn AgneteTromso Lopeklubb5001:01:28-
5M75277552Pedrazza GiancarloFull Ssport Merano3801:01:32-
16W55278671Budinská EvaOÚ Poluvsie5601:01:35-
14M70279523Linzer BennoLAC Wolfsberg4401:01:36-
15M70280513Hanstveit BirgerMjosdalen4301:01:42-
16M70281520Krauße ReimundLV-Einheit Greiz3901:01:43-
22W45281629Sandford AnneLAGAN VALLEY AC6501:01:43-
17M70283521Krupskyy VasylLDUFK4001:02:09-
23W50283656Paar GudrunLCA Hochschwab6301:02:09-
2W65285729Olma IrmgardLG Welfen4801:02:11-
37M65286471Matiášek PetrAVC Praha4601:02:13-
38M65287461Hetherton Michaelpickering running club4601:02:14-
18M70288522Kundert HanspeterLaufteam Bircher Thun/smrun4401:02:16-
8W60289712Paul BärbelLG Welfen5301:02:17-
17W55290762Quehenberger MariaSu Abtenau5901:02:19-
24W50291663Stokes SusanAthletics Nelson6101:02:26-
67M55292305Doležal JaromírSABZO Praha5701:02:28-
18W55293675Farmer MariaLCA Hochschwab5701:02:34-
2M3529440Vicente LaurentAles Cévennes athlétisme7801:02:35-
6M75295760Scheiber Kasparsmrun3901:02:37-
39M65295444Archer PaulACTVAC4901:02:37-
1M4029753de Colo DanieleVVF BELLUNO7001:02:38-
68M55298312Fontana UrbanoG.S. Tortellini Voltan5901:02:42-
40M65299488Staffoni MaffeoAtletica Paratico4701:02:49-
49M60300372Adam PetrSMOLA Chůze Praha5001:02:53-
23W45301615Hödl MariaLCA Hochschwab6501:02:55-
41M65301482Rungaldier SeppASV Jenesien Soltnflitzer4601:02:55-
25W50303647Kalusok KarinTV Geiselhöring6201:02:59-
3M3530433Ryan MarkRathfarnham WSAF7801:03:00-
50M60305408Künkeler AxelHeppenheimer Skiclub5301:03:02-
17W35306565Mekle MarionAST Süßen7601:03:06-
19M70307511Grossmayer HelmutUnion Gmunden4301:03:07-
19W55308687Müller MarliesLSV Pirna5701:03:09-
20M70309502Burger ManfredTSV Burgberg4201:03:13-
21M70310530Scherrer HubertWintersportverein Übersaxen4101:03:14-
27W40311606Winterthun IreneStatoil Bil7401:03:18-
69M55311351Read David ChristopherThirsk and Sowerby Harriers5701:03:18-
42M65313449Dr.erker MarianLTC Graz4601:03:19-
4M3531425Maksimow PeterTeam Colorado/Inov-87801:03:21-
26W50315637Booth NicolaThirsk & Sowerby Harriers6201:03:22-
22M70316531Schlenker EdmundVFL Ostelsheim4401:03:23-
27W50317661Schonder SabineAST Süßen5901:03:26-
51M60318962Covini ReinholdSkiclub Imst5201:03:30-
28W40319586Groeper UtaTSV Kuppingen7301:03:32-
24W45320625Nordas RandiMjosdalen6801:03:35-
52M60321413Maniago BrunoAtletica San Martino Coop Casarsa5301:03:36-
70M55322366Tischler LudwigLG Mettenheim5701:03:41-
29W40323597Pedrali GiovannaAtletica Paratico7301:03:52-
53M60323391Cooper RobertTamalpa Runners5401:03:52-
71M55325310Erhardt MichaelLT Malschenberg5501:03:57-
1M45326177Stark RobertLC-Stockenboi6901:04:03-
3W65327732Risch KarinLG-BEC4601:04:08-
2M45328127Cvet MiranKGT PAPEZ6801:04:11-
23M70329495Anneser ManfredSG Stadtwerke Freising4101:04:14-
43M65330751Span ErnstSV Telfes4901:04:23-
72M55331332Larsson JanOLC Stubai5601:04:47-
1M50332279Torresani FrancoAtletica Trento6201:04:49-
24M70333496Aufderklamm RolandAMATEUR SPORT CLUB BERG/EPPAN4301:04:55-
5M35334759Keckeis Stefanhellblau.POWERTEAM7601:05:02-
44M65334470Mason LaudinoATLETICA AUDACE NOALE4701:05:02-
4W65336731Pin AngelaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA4701:05:04-
2M4033742Antonini GiuseppeAtletica Paratico7101:05:05-
73M55338316Ghirello GianfrancoAtletica Galliate5901:05:09-
54M60339428Schnaitter HermannLG Mettenheim5301:05:13-
6M3534010Day StephenWellington Scottish Athletics Club7501:05:14-
7M75341540Bathe Lotharsv stahl hennigsdorf3701:05:16-
1W70342764Pongratz HelgaPSV Leoben4301:05:20-
25M70343501Buckle KennethCheltenham & County Harriers4101:05:23-
3M40344773Angerer GüntherReschenseelaufteam7001:05:29-
55M60345769Anders Boge-5401:05:32-
56M60346417Nicholls PeterMeirionnydd5101:05:33-
3M45347158Molinari AntonioAtletica Trento6701:05:34-
26M70348537von Gunten Hansswiss masters running4401:05:36-
28W50349664Tagliapietra LuciaG.S. Tortellini Voltan6301:05:37-
25W45350616Hollensteiner AngelaASK Ortner Loosdorf6401:05:39-
45M65351480Roberts PhilipRochdale Harriers & A.C.4601:05:41-
7M3535213Gruber RobertKolland Topsport Gaal7501:05:48-
74M55353344Oliver DavidDeeside Runners5901:05:50-
75M55354358Sommer GerhardSV Oberkollbach5601:05:55-
4M45355144Gruber KarlTELMEKOMTEAM SÜDTIROL6701:05:56-
57M60355373Allgäuer WalterTS Gisingen5201:05:56-
5W65357737Staronova AnnaLK Opalisko Závažná Poruba4801:06:01-
76M55358295Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:05-
77M55359292Bradley NichMeirionnydd Running Club5401:06:07-
29W50360653Moors ChristineTV Wallersdorf6401:06:09-
2M50361266Roberts CraigKendal AAC6301:06:11-
4M4036243Badini CristianAtletica Paratico7101:06:12-
9W60363709Knapp CordulaTV Heppenheim4901:06:19-
78M55364325Jany KarlOLG D.-KALTENBRUNN5601:06:26-
6W65365728Möstl MathildeTUS Kainach4701:06:29-
79M55366364Tichý FrantišekJogging klub Dubnica5501:06:30-
8M75367545Freund KarlTSV Lautlingen3801:06:37-
58M60367430Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:06:37-
7W65369721Bauer LeniLC Aichach4501:06:40-
59M60369435Tavernini ClaudioATLETICA CLARINA TRENTINO5001:06:40-
27M70371507Florjančič IvanŠD Medicus4101:06:51-
60M60372415Mcloughlin MichaelPreston Harriers5201:06:52-
60M60372388Brown William JohnMourne Runners5201:06:52-
5M40374100Ties ChristophTELMEKOMTEAM SÜDTIROL7401:06:56-
3M50375255Obexer MartinTelmekom-Team-Südtirol6401:07:01-
62M60376376Bakyta JánJogging klub Dubnica nad Váhom5301:07:04-
46M65377491Tysse SteinarMjosdalen I.L4501:07:06-
8M3537722Kon PiotrRMD Montrail Team7801:07:06-
6M40379113Žák JiříMK Seitl Ostrava7101:07:13-
26W45380610Bouricha SamiaSPORT RUSCHER TEAM6701:07:15-
30W40381573Anderson RobynAmathole Triathlon Club7201:07:18-
20W55382685Miller EllenVail Running Club5901:07:24-
4M50383221Grob ArminTV Brunnadern6201:07:28-
5M45384136Elsner FrankSV Bergdorf Höhn6801:07:37-
10W60385715Short ElizabethBushies5101:07:38-
27W45386627Popovics TündeTowerrunning Austria6801:07:42-
30W50387638Brandt Torunn PaulsenSportsklubben Rye6201:07:54-
11W60388784Nissl Erna-5401:07:55-
28M70389525Pesavento HeinzTV Baiersbronn4201:07:56-
5M50390270Schmuck Helmutteam2012.at6301:07:59-
7M4039148Brod CarstenTV Konstanz7201:08:01-
6M50392268Scherg JürgenNon Stop Ultra Brakel6301:08:11-
6M45392173Schreiner FranzSU IGLA long life6501:08:11-
9M3539234Scarcia GianlucaASD Atletica Capo di Leuca7701:08:11-
8M4039561Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7001:08:13-
21W55396683Kusterer SabineSV Oberkollbach5501:08:23-
47M65397452Erhard RudolfLV Falsche Hasen Wien4801:08:27-
7M45397164Obendorfer RichardLSV 1990 Kitzbühel6601:08:27-
28W45399620Langer AnjaTSG Schnaitheim6901:08:29-
48M65400445Bauer LeoGet Fit4701:08:33-
10M354019Collerone AlessandroSparda-Team Rechberghausen7601:08:35-
9M4040260Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7001:08:41-
9M75403551Niedertscheider FranzSportunion Raiffeisen Lienz3701:08:43-
49M65404459Harth DieterLAZ Obernburg-Miltenberg4601:08:47-
50M65405477Nolz GüntherUnion Traismauer4801:08:52-
10M4040699Syme AndrewRacelite Garmisch7101:09:04-
29M70407505Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:09:06-
8M45408154Kozak ErwinKelag Energy Running Team6401:09:07-
2W70409744Prymakowska BarbaraSokół Tarnów4301:09:08-
51M65410455Gatta AttilioG.P.A. Lughesina4601:09:17-
8W65411724Feming Sheilawesterlands ccc4601:09:20-
11M3541238Seufferth AnderSC Eibsee Grainau Hervis Garmisch-Partenk.7701:09:23-
30M70413514Hirschböck FriedrichLC Waldviertel/ULC Horn4101:09:26-
9W65414735Sikkens WietskeSV. Friesland4501:09:32-
9M45415180Stoppel Jürgenhellblau.POWERTEAM6601:09:34-
3W70416746Schlager RuthTSV Neustadt/Aisch4201:09:37-
22W55416697Wegener ChristaGutsMuths-Rennsteiglaufverein5601:09:37-
7M50418199Borrajo Del Rio FernandoCLUB ATLETISMO RIBAMONTAN AL MAR6201:09:41-
52M65419450Dumas RenéRoad Runners Club Ticino4601:09:43-
11M4042054De Moro ClaudioAtletica Paratico7401:09:48-
12W60421716Spišková ValériaPEGAS REMATA5401:09:49-
23W55422669Andergassen JohannaALC Kaltern5901:09:53-
29W45423636Bocciarelli ElsaAtletica Paratico6601:09:59-
13W60424706Grolig DorotheaDSG Volksbank Wien5101:10:01-
12M4042575Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7201:10:03-
12M354264Biernawski PiotrATTIQ/ FAKE Runners Nowy Targ7701:10:05-
10M45427124Burdett FrancisGreater Springfield Harriers6501:10:18-
31M70427527Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:10:18-
13M4042982Palonen JuhaTeuvan Rivakka7301:10:27-
53M65430467Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:28-
63M60431431Smith GruffyddThirsk and Sowerby Harriers5001:10:32-
11M45432155Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6801:10:37-
32M70433518Janeček JaroslavSABZO Praha4001:10:43-
8M50434208Dunham DaveCentral Mass Striders6401:10:50-
14M4043580Ojeda Montesdeoca MatíasTrivalle-Adidas-Paradise Hotel-Frigo.7201:10:54-
9M50436655Odorizzi MicheleAtletica Valli di Non e Sole6201:10:56-
14W60437702Chrenková GizelaJogging klub Dubnica nad Váhom5401:11:00-
64M60438427Sachs WernerTV Geiselhöring5301:11:05-
24W55439695Vasileva AntonidaYunost5801:11:06-
10M50440276Teraz FrancKGT Papez6201:11:14-
10M75441539Amarell LudwigGMRLV Lg Süd3501:11:16-
13M3544219Karnutsch GabrielSV Mölten Raiffeisen Amateursportverein7601:11:17-
11M50443273Steinbacher WisiTSV Wattwil6201:11:21-
14M354447Bukovác MarošFarmaceut Bratislava7601:11:23-
15M4044586Reitberger RudolfSU IGLA long life7101:11:25-
12M50446201Campitelli CamilloNuova Atletica Lanciano6201:11:29-
65M60446406Körber KlausSG Haspa5001:11:29-
25W55448688Oliver JaneDeeside Runners5901:11:41-
13M50449261Pieczurowski SlawomirLUKS Żórawina6001:11:43-
15M3544927Morassi AlessandroUNIONE SPORTIVA ALDO MORO PALUZZA7601:11:43-
11M75451549Kienast MartinTS Gisingen3601:11:50-
14M50452226Hoeller KarlTELMEKOMTEAM SÜDTIROL6301:11:59-
12M75453553Schmid NorbertTV Erkheim3401:12:03-
15M50453258Pfeifenberger HubertKolland Topsport Gaal6301:12:03-
16M3545515Holzeisen MartinFull Sport Meran7501:12:04-
16M40456111Wright AndrewOchil Hill Runners7401:12:08-
31W50457635Angerer ElisabethLaufarena Allgäu6201:12:11-
10W65458725Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:12:12-
66M60459378Bäuchle PeterLG Filder5301:12:23-
16M50460271Seibel WolfgangTV Hauenstein/Pfalz6201:12:24-
17M50461215Foley Seanunattached6201:12:29-
15W60461701Burn ChristineThirsk and Sowerby Harriers5401:12:29-
12M45463170Schimkus UweLG Neumünster6901:12:33-
17M4046464Huzior PiotrATTIQ/ FAKE Runners Nowy Targ7201:12:34-
33M70465498Bettinazzi JürgenULC-BLUDENZ4301:12:41-
13M75466542Číž FrantišekSlovensky orol Prievidza3501:12:54-
13M45467129de Franceschi LuigiSV Ohmenhausen6401:12:56-
11W65468738Tan Siewsmrun4601:12:59-
67M60469414Mason FrancoATLETICA AUDACE NOALE5001:13:06-
26W55470800Ruhland KerstinLSV 1990 Kitzbühel5501:13:09-
17M3547129O'Farrell PeterRathfarnham WSAF7501:13:19-
14M45472174Schumacher MartinSVO LA Germaringen6501:13:20-
18M4047245Berger Kenteam husky7301:13:20-
27W55472690Pescetta SharonGate City Striders5601:13:20-
34M70475500Braunreiter HubertSeniorenbund Klaus OÖ4201:13:32-
15M45476116Alexander DavidWest Cheshire AC6801:13:39-
16W60477704Ghaleb UrsulaMarshall Milton Keynes AC5301:13:41-
4W70478743Nagell-Dahl HalldisViking TIF4201:13:42-
12W65479733Rönsberg SiegrunTSV PALLING4401:13:47-
18M3548035Schmidt ReimundSV Telfes7601:13:53-
16M45481146Hänsch UweOSC Löbau6501:13:55-
14M75481541Biagioni GiorgioGruppo Marciatori Barga (Lucca)3701:13:55-
35M70483519Kokh OlehFenix4001:13:56-
5W70484739Carlsen EvaReady4001:13:57-
19M4048591Scholz ChristianSVO LA Germaringen6901:14:04-
17W60486717Viol RossellaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA5201:14:06-
18W35486787Duane Nora-7901:14:06-
36M70488536Valle AntonioG.S. Tortellini Voltan4101:14:10-
18M50489256Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:14:13-
37M70490497Belsito RobertoSüdtiroler Team Club4301:14:18-
19M3549131Righi PatrickTELMEKOMTEAM SÜDTIROL7801:14:24-
15M75491548Hradňanský FrantišekBaník Handlová3501:14:24-
19M50493252Moser KurtSwiss Team6401:14:30-
13W65494736Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4401:14:33-
20M4049490Schneider HeikoVfB Stuttgart 1893 e.V.6901:14:33-
17M45496135Dißlbacher JosefLCAV Jodl packaging6901:14:38-
21M4049773Lütt BorisTG Salzachtal7101:14:49-
80M55498346Pezze EzioAtletica Paratico5401:14:51-
22M40499108Volgger ManfredLafa Gais7101:14:54-
18M45500139Fuchsluger AndreasASKÖ Waidhofen6901:14:57-
23M4050170Kolmorgen MarcoLG Neumünster7101:15:01-
19M45502119Bader KlausTSV Burgberg6501:15:02-
54M65503489Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:15:05-
18W60504714Schierloh IreneCarnethy Hill Running Club5201:15:06-
20M3550416Höpfner MarcoSparda-Team Rechberghausen7501:15:06-
24M4050677Morocutti GionniTEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT7301:15:07-
28W55507684Marcuzzi Anna MariaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA5701:15:13-
14W65508726Maier EdithTV Wattens4601:15:14-
20M50509230Jecklin ThomasSSC Langnau Schweiz6301:15:16-
25M4051081Pádraig Mac CriostailRathfarnham WSAF7001:15:17-
26M4051147Bolt RichardSalomon Running7001:15:20-
16M75512556Stelzer HerbertATUS Gratkorn3601:15:26-
81M55513290Belz Hans-JoachimSpvgg Möckmühl5701:15:27-
20M45513140Funk ChristianSparda-Team Rechberghausen6801:15:27-
32W50515657Pletzer BettinaTSV Frickenhausen6001:15:28-
21M45516196Zanoni Diegoatletica Val di Non e Sole6801:15:34-
31W40517593Mozina TanjaTSG Schnaitheim7201:15:49-
29W55518672Cizmesiya AngelikaASD La Michetta5401:16:16-
27M4051969Kirst BorisSC Haag7101:16:18-
21M50520274Stern FlorianSV-Schlickeralm-Stubai6301:16:21-
28M4052183Porubčan PavolJogging klub Dubnica nad Váhom7101:16:25-
29M4052293Schweigl AlexanderTelmekom Team Südtirol7401:16:26-
22M45523161Mossini Guido BortoloUS MALONNO6701:16:27-
15W65524723Cupalová EvaSokol Bučovice4701:16:41-
23M45525172Schönherr StefanSV Schlickeralm Stubai6801:16:49-
38M70526515Huber AndreasTSV Wolfratshausen4101:16:53-
30M4052752Cadrobbi PiergiorgioAtletica Trento7101:16:55-
24M45528151Keppler BerndMöllner SV6401:17:03-
25M45529182Sventek LadislavŠKP Čadca6501:17:05-
26M45530157Mlinz FlavioTEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT6801:17:06-
21M3553037Seidl ManuelLG Filder7901:17:06-
1W75532750Marcibálová MáriaKKM Čadca3401:17:08-
31M40533102Tognoli GiovanniAtletica Valle Brembana7201:17:14-
32M4053478Musack RainerLt. Sv Raika Kolsass - Weer7301:17:18-
27M45535141Gabrieli GianperoAtletica Paratico6701:17:22-
28M45536122Bongom Bjorn HaraldVaregg6701:17:29-
33M4053756Dyrkolbotn RoyMjosdalen I.L7101:17:35-
22M50537227Hoet ElieAVR6201:17:35-
29M45539117Amiel Pascalacbp6801:17:39-
23M50540210Essler RolandSport Ruscher Team6101:17:44-
34M4054158Fortune BernardSBR Ac6901:17:45-
32W40542578Büchold Danielakein Verein6901:17:47-
16W65542730Paul GillianCarnethy Hill Running Club4901:17:47-
24M50544260Pichorner HerfriedLSC Rennweg/Katschberg6301:18:02-
22M3554511Fleming PaulRathfarnham WSAF7501:18:04-
25M50546241Kuittinen JuhaniPakilan Visa6201:18:06-
68M60547756Plangger Peter-5301:18:10-
26M50548781Wenin RichardTELMEKOMTEAM SÜDTIROL6101:18:15-
35M40549114Zangerl RobinLT Phyio Lechner Jenbach7301:18:18-
30M45550120Bakke Svein-ErikSportsklubben Rye6701:18:26-
23M355513Bello MarioASD Atletica Capo di Leuca7401:18:33-
27M50552254Oberholzer BeatSwiss Masters Running6201:18:35-
36M4055388Sadjak PaulSV Sistrans7101:18:38-
6W70554742Mai Elli-KarinLG Mettenheim4201:18:42-
28M50555249Midtseter ValterMjosdalen I.L6201:18:45-
37M40555112Zabczynski DominikALPHAWOOLF/ RMD Montrail Team7101:18:45-
39M70557529Sauter Manfredtri dornbirn4301:18:46-
38M4055868Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7401:18:57-
31M45559138Förnbacher DieterFC Alemannia Unterkirnach6801:19:00-
39M4056049Bugáň VendelínJogging klub Dubnica nad Váhom7001:19:01-
7W70561740Furegon ErminiaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA4201:19:02-
32M45562969Guglberger GünterTeam Serles6701:19:09-
29M50563753Weichinger KlausSV Schlickeralm Stubai6301:19:15-
33M45563163Neuwald AndreasSV Bergdorf Höhn6501:19:15-
24M3556530Pichler RolandALC Kaltern7801:19:18-
40M40566106Tschigg ArminAMATEUR SPORT CLUB BERG/EPPAN7301:19:23-
17M75567555Stella FrancescoAtletica Sernaglia Mobilificio Villanova3601:19:25-
30M50568217Fraquelli GiancarloAtletica Centro Lario6201:19:35-
41M4056972Ludvigsen BjarneVaregg7001:19:38-
34M45570187Trainer ThomasSchischule Thiersee6601:19:42-
17W65571722Brandl GudrunLC Bayern4801:19:45-
25M3557217Horňák MilošJogging klub Dubnica nad Váhom7501:19:50-
26M3557320Karu FelixSG Götzis7901:19:54-
31M50574278Tockner HelmutLCA Hochschwab6301:19:56-
35M45575147Hast ArminTV 03 Breitenbach6801:19:58-
32M50576214Flora PiermarioTEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT6201:20:00-
36M45577197Zwerger KarlSVO LA Germaringen6501:20:02-
42M4057884Räth Dr. HolgerDJK Weiden7101:20:03-
43M40579103Tomčány MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom7101:20:07-
37M45580152Klanderud ToreVaregg il.6701:20:08-
33M50581220Greco MicheleGS Orecchiella6401:20:11-
34M50582236Kožuh BojanKGT PAPEŽ6201:20:16-
38M45583169Schaaf PaulSparda-Team Rechberghausen6901:20:17-
35M50584223Hanstveit OysteinMjosdalen I.L6301:20:21-
55M65585446Bickel JosefBerglaufteam Bludenz4801:20:27-
36M50586281Vlasatý VladimírJogging klub Dubnica nad Váhom6201:20:34-
27M355878Chachula ĽubomírJogging klub Dubnica nad Váhom7901:20:35-
44M40588776Hanny ThomasReschenseelaufteam7401:20:40-
45M40589109Wiesinger AndreasFisherman`s Friend7001:20:44-
28M355906Böck StefanLAUFSPORT SAUKEL7601:20:57-
37M50590267Ruoff PeterRennschweine Aystetten6301:20:57-
39M45592149Junga MariánBK Lysá pod Makytou6901:20:59-
38M50593775Stecher ManfredReschenseelaufteam6301:21:02-
39M50594233Knapp JosefSüdtiroler Laufverein Sparkasse6401:21:21-
40M70595538Wikeley AlanThirsk & Sowerby Harriers4401:21:25-
46M40596104Tornai SzabolcsTFSE7101:21:29-
47M40597761Piegger Hannes-7301:21:35-
8W70598745Robinson BrendaROCHDALE HARRIERS4301:21:40-
40M50599232Kenworthy CraigClub Northwest6101:21:49-
40M45600142Geissler SiegiTrigantium bregenz6501:21:54-
41M50601198Bianchi StefanoUS MALONNO6301:22:01-
42M50602245Linder ReinhardALC Kaltern6101:22:10-
43M50603209Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6001:22:16-
48M40604788Holzer GerhardTELMEKOMTEAM SÜDTIROL7301:22:21-
49M4060550Burns PaulEast Down AC7401:22:23-
41M45605167Roser ThomasTSF Tuttlingen6501:22:23-
44M50607782Pfurtscheller GeorgSV Schlickeralm Stubai6301:22:24-
42M45608178Stecker HaraldTV Jahn Kempten6501:22:35-
18W65609734Sandrini MargitAmateur Sport Club Berg4701:22:40-
41M70610510Graves BrianMarshall Milton Keynes AC4001:22:46-
45M50611244Leimgruber Jörgsmrun6301:22:47-
46M50612253Müller JosefSV Schlickeralm6201:22:48-
50M4061344Baur AlexanderVolksbank Runing Team7301:22:49-
51M4061465Jäger KarlheinzHAPPY FITNESS 24H7301:23:10-
52M4061589Schmidt Michaelkein Verein7401:23:14-
47M50616283Weidlich FritzTri Team Kleinwalsertal6101:23:20-
43M45617184Taylor RogerPreston Harriers6701:23:22-
29M3561826Marcher BertholdLafa Gais7501:23:31-
44M45619160Moretti GiancarloUS MALONNO6701:23:37-
48M50620246Madaj ĽubomírRáztočno6201:23:47-
49M50621238Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6001:23:50-
30W45622767Erhard Ingrid-6801:24:00-
45M45623183Tanner MichaelSC Haag6901:24:01-
50M50624242Kurzmann ErwinSK-Vöst6201:24:12-
42M70625509Gamper HansjörgLSG VORARLBERG4201:24:16-
53M4062666Janjatovic MirkoKGT Papez7101:24:19-
46M45627195Wurm Haraldbiomagazin.at6701:24:24-
54M4062885Reindl AlbertLG Mettenheim7201:24:32-
47M45629125Casa FabioRunner Varese6701:24:42-
30M3563021Kelly Johncappawhite ac7701:24:45-
48M45631156Maul RobertSSV Wertach6601:24:49-
43M70632535Trontelj MiroAthletic Assotiation of Slovenia4001:24:57-
51M50633250Milota Maciejniezrzeszony6201:24:59-
52M50634251Moretti RobertoAtletica San Martino Coop Casarsa6101:25:08-
31M3563528Nalter HannesSV Schlickeralm7801:25:19-
49M45636186Todesco FiorenzoAtletica San Martino Coop Casarsa6501:25:30-
2W75637748Körber GretaSG Haspa3601:25:45-
55M40638107Turati SilvanoComacina Atleti.eu7201:25:46-
56M4063962Gutbrod Dr. JochenIGL Reutlingen7101:25:53-
50M45640128Dalla Torre MauroAtletica San Martino Coop Casarsa6901:25:59-
19W60641707Haller MariaLSG Vorarlberg4901:26:02-
53M50642272Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:26:14-
53M50642213Fellermayr PeterLG Mettenheim6201:26:14-
32M3564439Thoma AndréBreitensport Sinzheim7501:26:16-
55M50645237Kramer MarkusLca Hochschwab6001:26:36-
51M45646193Wilczek JoachimLSG Vorarlberg6901:26:37-
20W60647699Bauer BertaGet Fit5201:26:41-
56M50648234Koubek FranzLCA Hochschwab5901:26:47-
57M50649206Dohr GebhardLC-WESTSTEIERMARK6101:26:56-
52M45650792Wechselberger GeorgTeam Serles6701:26:58-
57M4065155Dießner GeorgSV Telfes7301:27:05-
58M50652779Whitaker JonathanIlkley Harriers6301:27:06-
33M356531Alt ThorstenSpiridon Frankfurt7601:27:09-
18M75653543Deuß PeterLG Mettenheim3701:27:09-
59M50655280Tschohl ReinhardBLT Sparkasse Bludenz6101:27:17-
53M45656148Janík TomášSPONA Teplice6801:27:27-
60M50657218Gaberdiel RalfTV Germania St.Ilgen6301:27:29-
58M40658115Zangl Christiankeiner7001:27:30-
54M45659175Shaw RobWharfedale Harriers6901:27:41-
55M45660752Gleirscher FlorianSV Schlickeralm Stubai6901:27:49-
3W75661749Krüger ErikaTSV Reichenbach3501:28:03-
56M45662132Denifl FranzMC Sonnenstein6901:28:10-
59M40663970Seiberth Gabriel-7301:28:29-
57M45664143Gorfer HubertTelmekom-Team-Südtirol6501:28:50-
60M4066594Seemann ThorstenNon-Stop-Ultra7401:29:14-
61M40666110Winterthun CatoBKK Bil7001:29:20-
58M45667189Uzman CenkDJK Weiden6801:29:27-
4W75668747Fragiacomo Maria CristinaASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA3801:29:37-
59M45669137Ettmüller GeorgTV Erkheim6701:29:55-
60M45670134Di Cristoforo VincenzoAtletica 3V6401:29:59-
62M4067195Smyk RobertOTK Rzeźnik7101:30:21-
61M50672754Denifl KonradSV Schlickeralm Stubai6301:30:28-
61M45673166Resedaritz AndrerasLCA Hochschwab6901:30:45-
69M60674393Dillon KevinManchester Harriers5401:30:58-
62M50675229Jambor MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom6301:31:43-
19M75676547Hajro AntonBaník Sebedražie3501:31:49-
63M50677211Ettmüller AndreasTV Erkheim6301:31:55-
34M3567824Leitner ThomasUnion Meggenhofen7601:32:01-
64M50679225Harrington GarryTrail Animals6001:32:26-
63M40680162Murray LeoTir chonaill7001:32:55-
35M356812Arnold TomDJK Weiden7801:33:07-
65M50682282Watzal BernhardTSV Zusmarshausen6301:33:16-
66M50683257Peacock DavidHanlith Harrier6301:33:21-
62M45684190Weißenhorn PeterTV Erkheim6501:33:22-
67M50685262Radici MartinoUS MALONNO6401:33:30-
64M40686796Hinterlechner WalterSV Telfes7001:33:31-
63M45687159Möller GeorgTB Tailfingen6501:33:41-
65M40687755Schwaiger OswaldFulpmes7001:33:41-
68M50689247Maurer BernhardLG Milka6301:33:42-
66M4069067Jordan MarkAthletics Nelson7101:33:47-
67M40691766Horyna Anthony-7301:33:51-
69M50692240Kühl HartmutTV 03 Breitenbach6301:33:55-
70M50693224Härle PeterMARATHON TEAM FUßACH6001:33:59-
21W60694705Greiner IngridWWRa5001:34:04-
71M50695222Gumirato FabrizioATLETICA AUDACE NOALE6401:34:10-
72M50696248Mccann Eugenemourne runners6001:34:23-
64M45697118Artmann JensPost SV Holzminden6401:34:25-
73M50698263Ranalter AndreasSV Schlickeralm6301:34:26-
65M45699133Deutschmann WolfgangMarathon Team Fussach6701:34:35-
68M4070059Gaudiesius ZydrunasF.O.C.U.S. running7101:34:40-
74M50701259Pflüger DieterAST Süßen6101:34:51-
69M4070246Bertelsen RichardMjosdalen7001:35:28-
69M4070292Schönhuber AndreasLG Mettenheim7101:35:28-
75M50704235Kozhin PetrSt Petersburg6101:35:47-
66M45705153Kössl GünterFulpmes6601:35:51-
36M3570614Häderle MatthiasSparda-Team Rechberghausen7701:36:34-
67M45707786Pfluger Rainer-6601:36:39-
71M4070863Hebel JürgenTV Erkheim7001:36:42-
76M50709200Bothar IvanBK Sliac6201:36:51-
9W70710741Hočevar Trontelj SilvaAthletic Assotiation of Slovenia4301:37:01-
72M4071187Rudolphi Markus1. FC Kaiserslautern7101:37:04-
77M50712285Worsley Steveninverness harriers6301:37:08-
73M4071396Steinhauser RobertFuchsberg Runners7001:37:35-
37M3571412Foresti DavideAtletica Paratico7401:38:10-
78M50715799Gschirr Nikolaus-6001:38:47-
68M45716188Tratinek SiegfriedBLT Sparkasse Bludenz6601:38:49-
79M50717202Ciccotosto SilvioATLETICA AUDACE NOALE6401:39:24-
20M75718544Duffy PeterNorthern Veterans3501:39:44-
74M4071957Erler MarkusLauf Treff Hall7101:39:47-
69M45720179Stelzer FranzLC Oberbindham6901:39:48-
70M45721165Regner ManuelTSG Schnaitheim6601:39:55-
80M50722269Schirpke AndreasTSV Essingen6001:40:08-
38M3572318Jung MarcoTrail & SnowRunning Germany e.V.7901:40:34-
81M50724265Roberts AlanVale of Aylesbury AC6401:40:43-
71M45725131Dejonckheere WimAVRoeselare6701:41:30-
72M45726797Obernauer Albert-6501:42:19-
75M4072751Busler ChristianTV Eggenfelden7401:42:31-
73M45728191Wiesenmaier DirkTSG Schnaitheim6801:42:37-
82M50729212Favaro DiegoATLETICA AUDACE NOALE6401:42:55-
76M4073079Nagelsdiek ThomasLG Mettenheim7001:43:30-
74M45731123Bulík MilanJogging klub Dubnica nad Váhom6701:43:35-
75M45732121Beyer MarcVfB Hermsdorf Berlin6901:43:41-
39M35733957Dresely Manuel-7801:43:57-
76M45734181Stringer GraemeMeirionnydd6401:43:58-
77M4073571Lechtaler EnricoMarathon Team Fussach7201:45:37-
77M45736130de Marchi AngeloATLETICA AUDACE NOALE6701:46:43-
78M45737150Käder JürgenTSG Schnaitheim6701:47:10-
83M50738239Krčka BohuslavSK Větřní5901:47:29-
84M50739264Riedle ManfredTSV Kimratshofen6201:48:06-
78M4074097Stockner BerndMARATHON TEAM FUßACH7101:48:33-
40M3574123Krassnitzer DietmarKeiner7501:48:42-
33W50742652Meffan WendyAthletics Nelson6001:50:09-
85M50743203Coussée KoenraadAVRoeselare6301:50:13-
86M50744231Kenny TrissSkipton AC6301:51:34-
87M50745275Tengattini EzioAtletica Paratico6101:51:54-
79M45746176Spies FrankSparda-Team Rechberghausen6701:55:49-
41M3574736Schulz-Nötzold Carstendecorum Running7501:56:16-
80M45748171Schlager DietmarMitternachtsläufer Bischweier6601:56:18-
88M50749284Werlberger Gerhardkeiner6301:56:54-
89M50750205Dalla Longa MarcoAtletica Galliate6001:57:54-
90M50751204Czekay SvenTG Stockach5901:59:09-
91M50752243Lachner Peterkeiner6302:06:32-
79M40753794Klingler KlausAST Süßen6902:07:18-
81M45754145Halbrštat PetrTK Znojmo6702:08:34-
80M40755105Trier JörgGasthof Steinlein / Neufang7302:11:24-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód