Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

296. Malá cena Monaka

23.2.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 296. Malá cena Monaka
  • datum konání: 23.2.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 296. Malá cena Monaka

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:24-
2MA55Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:37:05-
3MA88Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:47-
4MA99Honzíček MichalKRB Chrudim8800:38:10-
5MA1010Dušek PatrikSK OMT Pardubice8700:38:26-
6MA1111Zajíc JiříKutná Hora8000:38:43-
7MA1212Hradecký JaromírSkuteč8500:38:56-
8MA1414Havran JanTJ Havran Pohora9300:39:04-
9MA1515Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:06-
10MA1616Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:09-
11MA2020Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:39:33-
12MA2222Goga TomášPardubice8400:40:01-
13MA3030Šabatka ZdeněkOK 99 Hradec Králové8900:41:38-
14MA3131Komzák RadekHO Škrovád8000:41:39-
15MA3737Zeman DanielChrudim8300:42:08-
16MA3838Veverka TomášOOB Vamberk8400:42:10-
17MA3939Vápeník JanKRB Chrudim8800:42:13-
18MA4040Janda MartinKOB Dobruška8000:42:18-
19MA4343Šilar JakubVysoké Mýto8700:42:45-
20MA4545Plavec VítězslavBohouš Heřmanův Městec8000:42:50-
21MA4848Dvořák VáclavSokol Kolín8100:43:11-
22MA5454Šlambora JakubGOMANGO8100:44:12-
23MA5757Zubal MilošHradec Králové8300:44:45-
23MA5758Štverák OndřejPernštejn Holomajzna Team Pce8400:44:45-
25MA6262Huňáček PetrPardubice8000:45:11-
26MA6767Novotný VáclavHradec Králové9000:46:09-
27MA6868Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:10-
28MA6969Šabatka JanSlavia OB Hradec Králové9000:46:17-
29MA7272Havran LukášTJ Havran Pohora9700:46:25-
30MA7373Juren JaromírSDH Morašice8700:46:35-
31MA8080Beneš MichalPardubice8600:47:40-
32MA8383Firkušný MartinSmiřice8200:47:57-
33MA8787Unucka VlastimilGOMANGO8400:48:26-
34MA8888Mazura TomášHeřmanův Městec8400:48:27-
35MA102102Zanina MilanProseč8200:51:12-
36MA106106Rýgr VojtěchGOMANGO8800:51:56-
37MA115115Polach MiroslavChrudim8800:53:02-
38MA118118Matys VladimírHradec Králové8400:53:25-
39MA119119Danihelka LubošMělice8600:53:39-
40MA120120Meduna JosefKRB Chrudim8300:54:09-
41MA128128Košín DavidChrudim9900:56:41-
41MA128129Kůla KamilMedlešice9900:56:41-
43MA139142Čížek PetrPetr a Jirka8400:59:17-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:08-
2MB33Kincl MarekMaratónstav Úpice7400:36:35-
3MB44Plavec JanBohouš Heřmanův Městec7900:37:03-
4MB66Šutera JosefAtletika Polička7900:37:12-
5MB77Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:37:19-
6MB1313Římal MilanSokol Kolín7500:39:02-
7MB1919Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:26-
8MB2121Tříska LukášHradec Králové7700:39:49-
9MB2323Hovorka JanFanaticus7900:40:22-
10MB2424Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:40:33-
11MB2525Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:40:42-
12MB2626Kocek PavelHO Škrovád7200:40:46-
13MB2727Rejda JanSK OMT Pardubice7000:40:50-
14MB2929Urbánek JiříSplašená Loko Chlumec n./C.7600:41:19-
15MB3434Koblic ZdeněkPardubice7000:41:53-
16MB3535Dubský RomanPřibyslav7800:41:55-
17MB3636Lorenčík AlešChrudim7300:42:02-
18MB4141Hovorka PavelFanaticus7900:42:24-
19MB4747Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:43:00-
20MB5353Čapka RadimPardubice7500:44:01-
21MB5555Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:44:31-
22MB5959Czagan JanSDH Dědek7100:44:50-
23MB6464Smrček PavelLedce7300:45:20-
24MB6565Havránek JaroslavPardubice7700:45:43-
25MB6666Bis DaliborChrudim7500:46:04-
26MB7575Venzara DavidOhrazenice7600:46:43-
27MB7878Gogola JánImel´ (SK)7700:47:03-
28MB7979Číž JosefBohdaneč7100:47:20-
29MB8484Koller PavelBezdědice7000:48:00-
30MB8585Jirásko LubomírSK Srch7100:48:03-
31MB101101Jirásko DušanSK Srch7300:51:07-
32MB112112Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:52:36-
33MB114114Slabihoud AlešPardubice7500:52:56-
34MB117117Navrátil LubošOstřešany7100:53:23-
35MB132132Kubias OndřejPardubice7400:57:33-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1717Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:39:19-
2MC1818Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:39:23-
3MC2828Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:41:08-
4MC4242Zelený LuděkDoma Žďár6100:42:44-
5MC4444Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:47-
6MC4646Vlasák OttoKřesetice6200:42:52-
7MC7171Sláma ZdeněkHradec Králové6600:46:21-
8MC9090Zdanovac VáclavGOMANGO6400:48:59-
9MC104104Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:29-
10MC107107Nádhera PetrNádhera Bike6700:52:07-
11MC108108Janda RadovanPraha6600:52:09-
12MC111111Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:52:29-
13MC113113Fábera PetrHradec Králové6900:52:50-
14MC122122Blaha StanislavBK Vísky6300:54:27-
15MC130130Smola JanKRB Chrudim6700:56:46-
16MC137137Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:59:03-
17MC143139Horák LeošPardubice6401:03:49-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3232Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:41:44-
2MD3333Hamerník JanChotěnice5500:41:49-
3MD5252Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:48-
4MD5656Vykydal IvoKRB Chrudim5900:44:34-
5MD6161Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:10-
6MD7070Bříza VladimírKRB Chrudim5100:46:18-
7MD7474Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:39-
8MD7676Vodička JiříSokol Maleč5300:46:46-
9MD7777Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:46:55-
10MD8282Šofr ZdeněkPardubice5600:47:51-
11MD9393Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:22-
12MD9494Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:49:28-
13MD9797Ryzner JanCyklokraus Author Přelouč5900:50:37-
14MD9898Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:50:43-
15MD105105Prchal PavelCyklo sport KERN5900:51:34-
16MD109109Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:25-
17MD121121Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:54:11-
18MD136136Chlumský LubošPraha-Vokovice5600:58:38-
19MD147147Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:09:36-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5050Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:45-
2ME8686Málek JaroslavChotěboř4600:48:25-
3ME100100Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:50:58-
4ME125125Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:01-
5ME133133Tučný JanMK Pardubice4700:57:42-
6ME144146Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:07:05-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF140143Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:59:28-
2MF142145Doležal StanislavBK Pardubice3801:02:39-
3MF150150Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:39:21-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5151Zvěřinová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:43:47-
2ZA8989Klimešová PetraGOMANGO8700:48:50-
3ZA9191Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:49:00-
4ZA9292Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:49:05-
5ZA103103Plavcová LenkaBohouš Heřmanův Městec8300:51:18-
6ZA116116Metelková MichaelaPardubice8700:53:04-
7ZA141144Bulíčková AnetaBohouš Heřmanův Městec9501:01:00-
8ZA146141Jelínková HanaKRB Chrudim8101:08:10-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4949Kalná JitkaKRB Chrudim7500:43:29-
2ZB6060Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:44:58-
3ZB6363Myslivcová DenisaRS Ch67700:45:19-
4ZB8181Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:47:45-
5ZB9595Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:49:33-
6ZB110110Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:52:26-
7ZB126126Horáková JanaSK Šediviny7600:55:42-
8ZB131131Fadlová LindaHradec Králové7200:57:08-
9ZB138138Votypková PavlaGOMANGO7000:59:04-
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9696Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:49:40-
2ZC9999Slámová VladimíraHradec Králové6400:50:55-
3ZC122123Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:54:27-
4ZC124124Blahová JaroslavaBK Vísky6700:54:54-
5ZC127127Klimešová ZuzanaGOMANGO6800:55:48-
6ZC134134Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:59-
7ZC135135Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:58:24-
8ZC145140Málková TaťánaGOMANGO6501:08:00-
9ZC148148Nádherová HanaNádhera Bike6801:20:12-
10ZC149149Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:39:18-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:08-
1MA22Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:24-
2MB33Kincl MarekMaratónstav Úpice7400:36:35-
3MB44Plavec JanBohouš Heřmanův Městec7900:37:03-
2MA55Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:37:05-
4MB66Šutera JosefAtletika Polička7900:37:12-
5MB77Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:37:19-
3MA88Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:47-
4MA99Honzíček MichalKRB Chrudim8800:38:10-
5MA1010Dušek PatrikSK OMT Pardubice8700:38:26-
6MA1111Zajíc JiříKutná Hora8000:38:43-
7MA1212Hradecký JaromírSkuteč8500:38:56-
6MB1313Římal MilanSokol Kolín7500:39:02-
8MA1414Havran JanTJ Havran Pohora9300:39:04-
9MA1515Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:06-
10MA1616Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:09-
1MC1717Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:39:19-
2MC1818Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:39:23-
7MB1919Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:26-
11MA2020Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:39:33-
8MB2121Tříska LukášHradec Králové7700:39:49-
12MA2222Goga TomášPardubice8400:40:01-
9MB2323Hovorka JanFanaticus7900:40:22-
10MB2424Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:40:33-
11MB2525Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:40:42-
12MB2626Kocek PavelHO Škrovád7200:40:46-
13MB2727Rejda JanSK OMT Pardubice7000:40:50-
3MC2828Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:41:08-
14MB2929Urbánek JiříSplašená Loko Chlumec n./C.7600:41:19-
13MA3030Šabatka ZdeněkOK 99 Hradec Králové8900:41:38-
14MA3131Komzák RadekHO Škrovád8000:41:39-
1MD3232Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:41:44-
2MD3333Hamerník JanChotěnice5500:41:49-
15MB3434Koblic ZdeněkPardubice7000:41:53-
16MB3535Dubský RomanPřibyslav7800:41:55-
17MB3636Lorenčík AlešChrudim7300:42:02-
15MA3737Zeman DanielChrudim8300:42:08-
16MA3838Veverka TomášOOB Vamberk8400:42:10-
17MA3939Vápeník JanKRB Chrudim8800:42:13-
18MA4040Janda MartinKOB Dobruška8000:42:18-
18MB4141Hovorka PavelFanaticus7900:42:24-
4MC4242Zelený LuděkDoma Žďár6100:42:44-
19MA4343Šilar JakubVysoké Mýto8700:42:45-
5MC4444Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:47-
20MA4545Plavec VítězslavBohouš Heřmanův Městec8000:42:50-
6MC4646Vlasák OttoKřesetice6200:42:52-
19MB4747Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:43:00-
21MA4848Dvořák VáclavSokol Kolín8100:43:11-
1ZB4949Kalná JitkaKRB Chrudim7500:43:29-
1ME5050Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:45-
1ZA5151Zvěřinová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:43:47-
3MD5252Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:48-
20MB5353Čapka RadimPardubice7500:44:01-
22MA5454Šlambora JakubGOMANGO8100:44:12-
21MB5555Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:44:31-
4MD5656Vykydal IvoKRB Chrudim5900:44:34-
23MA5758Štverák OndřejPernštejn Holomajzna Team Pce8400:44:45-
23MA5757Zubal MilošHradec Králové8300:44:45-
22MB5959Czagan JanSDH Dědek7100:44:50-
2ZB6060Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:44:58-
5MD6161Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:10-
25MA6262Huňáček PetrPardubice8000:45:11-
3ZB6363Myslivcová DenisaRS Ch67700:45:19-
23MB6464Smrček PavelLedce7300:45:20-
24MB6565Havránek JaroslavPardubice7700:45:43-
25MB6666Bis DaliborChrudim7500:46:04-
26MA6767Novotný VáclavHradec Králové9000:46:09-
27MA6868Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:10-
28MA6969Šabatka JanSlavia OB Hradec Králové9000:46:17-
6MD7070Bříza VladimírKRB Chrudim5100:46:18-
7MC7171Sláma ZdeněkHradec Králové6600:46:21-
29MA7272Havran LukášTJ Havran Pohora9700:46:25-
30MA7373Juren JaromírSDH Morašice8700:46:35-
7MD7474Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:39-
26MB7575Venzara DavidOhrazenice7600:46:43-
8MD7676Vodička JiříSokol Maleč5300:46:46-
9MD7777Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:46:55-
27MB7878Gogola JánImel´ (SK)7700:47:03-
28MB7979Číž JosefBohdaneč7100:47:20-
31MA8080Beneš MichalPardubice8600:47:40-
4ZB8181Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:47:45-
10MD8282Šofr ZdeněkPardubice5600:47:51-
32MA8383Firkušný MartinSmiřice8200:47:57-
29MB8484Koller PavelBezdědice7000:48:00-
30MB8585Jirásko LubomírSK Srch7100:48:03-
2ME8686Málek JaroslavChotěboř4600:48:25-
33MA8787Unucka VlastimilGOMANGO8400:48:26-
34MA8888Mazura TomášHeřmanův Městec8400:48:27-
2ZA8989Klimešová PetraGOMANGO8700:48:50-
8MC9090Zdanovac VáclavGOMANGO6400:48:59-
3ZA9191Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:49:00-
4ZA9292Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:49:05-
11MD9393Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:22-
12MD9494Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:49:28-
5ZB9595Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:49:33-
1ZC9696Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:49:40-
13MD9797Ryzner JanCyklokraus Author Přelouč5900:50:37-
14MD9898Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:50:43-
2ZC9999Slámová VladimíraHradec Králové6400:50:55-
3ME100100Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:50:58-
31MB101101Jirásko DušanSK Srch7300:51:07-
35MA102102Zanina MilanProseč8200:51:12-
5ZA103103Plavcová LenkaBohouš Heřmanův Městec8300:51:18-
9MC104104Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:29-
15MD105105Prchal PavelCyklo sport KERN5900:51:34-
36MA106106Rýgr VojtěchGOMANGO8800:51:56-
10MC107107Nádhera PetrNádhera Bike6700:52:07-
11MC108108Janda RadovanPraha6600:52:09-
16MD109109Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:25-
6ZB110110Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:52:26-
12MC111111Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:52:29-
32MB112112Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:52:36-
13MC113113Fábera PetrHradec Králové6900:52:50-
33MB114114Slabihoud AlešPardubice7500:52:56-
37MA115115Polach MiroslavChrudim8800:53:02-
6ZA116116Metelková MichaelaPardubice8700:53:04-
34MB117117Navrátil LubošOstřešany7100:53:23-
38MA118118Matys VladimírHradec Králové8400:53:25-
39MA119119Danihelka LubošMělice8600:53:39-
40MA120120Meduna JosefKRB Chrudim8300:54:09-
17MD121121Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:54:11-
14MC122122Blaha StanislavBK Vísky6300:54:27-
3ZC122123Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:54:27-
4ZC124124Blahová JaroslavaBK Vísky6700:54:54-
4ME125125Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:01-
7ZB126126Horáková JanaSK Šediviny7600:55:42-
5ZC127127Klimešová ZuzanaGOMANGO6800:55:48-
41MA128128Košín DavidChrudim9900:56:41-
41MA128129Kůla KamilMedlešice9900:56:41-
15MC130130Smola JanKRB Chrudim6700:56:46-
8ZB131131Fadlová LindaHradec Králové7200:57:08-
35MB132132Kubias OndřejPardubice7400:57:33-
5ME133133Tučný JanMK Pardubice4700:57:42-
6ZC134134Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:59-
7ZC135135Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:58:24-
18MD136136Chlumský LubošPraha-Vokovice5600:58:38-
16MC137137Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:59:03-
9ZB138138Votypková PavlaGOMANGO7000:59:04-
43MA139142Čížek PetrPetr a Jirka8400:59:17-
1MF140143Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:59:28-
7ZA141144Bulíčková AnetaBohouš Heřmanův Městec9501:01:00-
2MF142145Doležal StanislavBK Pardubice3801:02:39-
17MC143139Horák LeošPardubice6401:03:49-
6ME144146Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:07:05-
8ZC145140Málková TaťánaGOMANGO6501:08:00-
8ZA146141Jelínková HanaKRB Chrudim8101:08:10-
19MD147147Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:09:36-
9ZC148148Nádherová HanaNádhera Bike6801:20:12-
10ZC149149Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:39:18-
3MF150150Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:39:21-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód