Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Monaka

19.10.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Monaka
  • datum konání: 19.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:34:36-
2MA33Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:36:22-
3MA77Dušek PatrikSK OMT Pardubice8700:37:00-
4MA88Honzíček MichalKRB Chrudim8800:37:44-
5MA99Hradecký JaromírSkuteč8500:38:04-
6MA1212Čejka BořivojKRB Chrudim8000:38:54-
7MA1414Goga TomášPardubice8400:39:21-
8MA2929Kalný PetrKRB Chrudim8100:42:25-
9MA3232Novák PavelKRB Chrudim8100:42:52-
10MA3434Jeřábek JakubBýšť8900:43:45-
11MA3838Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:44:07-
12MA4141Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:44:17-
13MA4949Šofr OndřejPardubice8500:45:21-
14MA5858Čítek DavidKlagenfurt8800:46:44-
15MA6565Malinský TomášChrudim8200:47:53-
16MA6767Machala MarekKlagenfurt8800:48:06-
17MA7474Čáslevka JosefAtletika Chrudim8000:48:32-
18MA7676Hyksa TomášNehťáci8300:48:52-
19MA7878Hofman MarekPardubice8900:49:57-
20MA8383Vomočil BřetislavHO Škrovád8500:50:34-
21MA8888Košín DavidChrudim9900:51:49-
22MA8989Němeček JanJudo Klub Pardubice9800:51:52-
23MA9393Danihelka LubošMělice8600:52:34-
24MA9999Krbálek PavelBítovany8200:52:53-
25MA101101Matys VladimírHradec Králové8400:54:09-
26MA111111Meduna JosefKRB Chrudim8300:57:49-
27MA120120Vinopal VilémLokomotiva Pardubice8501:01:48-
27MA120121Matoušek DanielLokomotiva Pardubice8601:01:48-
29MA122122Pavlíček TomášLokomotiva Pardubice8801:01:49-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:43-
2MB44Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:36:34-
3MB55Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:36:43-
4MB1111Plavec JanBohouš Heřmanův Městec7900:38:24-
5MB1313Musil JiříMK Hlinsko7200:38:59-
6MB1515Griger JánRabštejnská Lhota7900:39:29-
7MB1616Gromus DanielHO Rýmařov7800:39:37-
8MB1818Koblic ZdeněkPardubice7000:39:47-
9MB2020Kocek PavelHO Škrovád7200:40:04-
10MB2121Gromus TomášTJ Horal Rýmařov7600:40:23-
11MB2323Tomáš ZdeněkBýšť7100:40:53-
12MB2626Jordanov MarcelCyklokraus Přelouč7400:41:17-
13MB2727Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:21-
14MB2828Dubský RomanPřibyslav7800:42:24-
15MB3030Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:42:26-
16MB4545Čapka RadimPardubice7500:44:46-
17MB4646Gogola JánImel´ (SK)7700:44:51-
18MB4747Czagan JanSDH Dědek7100:44:58-
19MB4848Lorenčík AlešChrudim7300:45:01-
20MB5050Roleček MilanPěčín7600:46:04-
21MB5151Bílek JiříRabštejnská Lhota7400:46:11-
22MB5353Číhař TomášChvojenec7000:46:14-
23MB5656Číž JosefBohdaneč7100:46:25-
24MB5757Šípek ZdeněkChrudim7800:46:38-
25MB6060Novák PetrChrudim7800:47:14-
26MB6161Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:47:29-
27MB6262Cach JosefHO Škrovád7300:47:36-
28MB6464Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:47:41-
29MB6868Hokr MarcelKČT Kralupy nad Vltavou7900:48:07-
30MB7575Teplý StanislavPiviště Kořalov7800:48:45-
31MB8080Jirásko DušanSK Srch7300:50:05-
32MB8181Alexa JaroslavMFR7400:50:06-
33MB8686Jirásko LubomírSK Srch7100:51:11-
34MB9090Luňáček JaroslavMaleč7800:51:53-
35MB104104Slabihoud AlešPardubice7500:54:12-
36MB110110Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:57:43-
37MB116116Kovačič RadekHeřmanův Městec7200:59:40-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:45-
2MC1717Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:39:44-
3MC1919Berky JiříSDH Termesivy6200:39:59-
4MC2222Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:40:39-
5MC2424Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:58-
6MC2525Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:41:12-
7MC3535Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:43:46-
8MC3737Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:44:06-
9MC3939Metelka PavelOK 99 Hradec Králové6800:44:08-
10MC4242Nádhera PetrNádhera Bike6700:44:23-
11MC5555Bürger JaroslavPardubice6600:46:22-
12MC6969Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:48:10-
13MC9696Bureš RadekSokol Nasavrky6900:52:45-
14MC101102Jahnický ZdeněkAtletika Chrudim6400:54:09-
15MC114114Červinka MilanHO Škrovád6200:59:32-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3131Schwarz JosefSK Chotěboř5500:42:43-
2MD3333Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:43:03-
3MD3636Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:44:03-
4MD4040Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:44:10-
5MD4343Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:27-
6MD4444Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:44:37-
7MD5454Šofr ZdeněkPardubice5600:46:16-
8MD5959Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:04-
9MD6666Vodička JiříSokol Maleč5300:47:54-
10MD7070Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:14-
11MD7171Vykydal IvoKRB Chrudim5900:48:16-
12MD7373Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:24-
13MD7777Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:49:27-
14MD8585Krajč ZdeněkTrutnov5400:51:04-
15MD9191Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:52:13-
16MD9292Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:52:31-
17MD9494Zitko JiříKRB Chrudim5400:52:37-
18MD9797Valta StanislavGP Kolín5800:52:46-
19MD106106Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:52-
20MD107107Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:13-
21MD108108Pros PavelKRB Chrudim5500:56:17-
22MD118118Chlumský LubošPraha-Vokovice5601:01:09-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5252Málek JaroslavChotěboř4600:46:12-
2ME7272Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:20-
3ME9898Marek FrantišekSK Hronov4100:52:47-
4ME100100Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:53:51-
5ME112112Tučný JanMK Pardubice4700:58:14-
6ME124124Pšenička JiříPardubice4601:02:03-
7ME131131Vorel MilanSlatiňany4001:08:09-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF109109Doležal StanislavBK Pardubice3800:56:23-
2MF127127Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:03:39-
3MF132132Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:37:44-
4MF133133Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:37:51-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8484Benedová LenkaSK Srch8500:51:03-
2ZA8787Plavcová LenkaBohouš Heřmanův Městec8300:51:21-
3ZA103103Fučíková KateřinaTřebíč9100:54:10-
4ZA105105Čiperová LucieKČT Kralupy nad Vltavou8100:54:33-
5ZA113113Kohoutková ZuzanaBýšť8300:58:55-
6ZA115115Kovačičová BarboraAC Čáslav0500:59:39-
7ZA128128Hegenbartová VeronikaChrudim9901:04:34-
8ZA129129Jelínková HanaKRB Chrudim8101:05:20-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1010Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:38:06-
2ZB6363Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:47:39-
3ZB7979Kalná JitkaKRB Chrudim7500:49:59-
4ZB8282Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:50:28-
5ZB123123Krňoulová HanaPardubice7201:02:02-
6ZB126126Cipryánová AlenaBŽB Seč7801:02:39-
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9595Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:52:41-
2ZC117117Hellerová HanaHradec Králové6101:00:04-
3ZC119119Šternerová HanaHradec Králové6301:01:17-
4ZC125125Palaščáková DagmarChrudim5401:02:34-
5ZC130130Nádherová HanaNádhera Bike6801:07:35-
Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44137Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:14:32-
2M421154Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:17:12-
3M424157Fajman DavidAMOS Chrudim0000:17:57-
4M425158Krátký MatyášAMOS Chrudim0100:17:58-
5M429162Jirásko JosefSK Srch0100:18:34-
6M431164Kozel LukášJežci Heřmanův Městec0400:18:38-
7M434167Buriánek TomášBorohrádek0300:18:58-
8M436169Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:19:10-
9M441174Wenzel RolandSki klub RD Rýmařov0600:20:14-
10M443176Metelka TomášHradec Králové0800:20:36-
11M449182Grof TomášBylany0700:21:34-
Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410143Svobodová TerezaAtletika Chrudim0000:15:21-
2Z416149Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:16:05-
3Z419152Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:16:27-
4Z437170Kocková RenataHO Škrovád0200:19:19-
5Z444177Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:20:37-
6Z447180Gromusová MichaelaSki klub RD Rýmařov0500:20:58-
7Z453186Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:23:00-
8Z462195Grofová GabrielaBylany0900:28:14-
Junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1134Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:13:02-
2MJ9142Novotný JanChrudim9700:15:18-
Juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M362135Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:14:13-
2M363136Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:14:31-
3M365138Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9000:14:53-
4M366139Novák OndřejHvězda Hrochova Týnce9200:14:55-
5M367140Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:14:58-
6M368141Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:15:08-
7M3611144Schaffer PetrMlýn Janderov6000:15:30-
8M3612145Homolka VojtěchJunák Hlinsko8500:15:43-
9M3613146Ficek TomášChotěboř7500:15:50-
10M3614147Hrebuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:15:55-
11M3615148Jaroš VáclavCyklo Pokr Hradec Králové0000:16:04-
12M3617150Mazura TomášHeřmanův Městec8400:16:11-
13M3618151Geleta PetrChrudim9100:16:18-
14M3622155Steiner JiříChrudim9200:17:42-
15M3626159Pecina VladimírRabštejská Lhota7800:18:17-
16M3632165Kozel JiříJežci Heřmanův Městec8000:18:39-
17M3633166Hanousek MartinTURBO Chotěboř7900:18:50-
18M3635168Buriánek JiříBorohrádek7700:18:59-
19M3640173Kovárník JaroslavPardubice8000:20:02-
20M3642175Pecina VladimírKRB Chrudim5500:20:34-
21M3645178Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:20:41-
22M3646179Zeman JindřichKRB Chrudim5100:20:57-
23M3651184Fiala JaroslavPardubice3800:22:27-
24M3657190Smrček PavelLedce7300:23:10-
25M3659192Rubeš MiroslavPardubice4500:23:52-
26M3663196Grof TomášBylany7600:28:16-
Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3620153Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:16:39-
2Z3623156Konečná LadislavaSeč7600:17:51-
3Z3627160Ptáčníková EliškaPrachovice6200:18:23-
4Z3628161Šramarová ŠárkaJaroměř8500:18:29-
5Z3630163Remarová JanaSK Chotěboř6300:18:35-
6Z3638171Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:19:22-
7Z3639172Picková ZdenaAFK Chrudim8800:19:27-
8Z3648181Ziková SylvaHO Rýmařov7300:21:00-
9Z3650183Grofová GabrielaBylany7600:21:35-
10Z3652185Vinopalová NikolaPardubice8500:22:33-
11Z3654187Svatoňová TerezaBítovany8200:23:05-
12Z3655188Smrčková IrenaDeníčky5900:23:09-
13Z3656189Myslivcová DenisaDeníčky7700:23:10-
14Z3658191Klusáčková PetraKeřkov7800:23:43-
15Z3660193Gromusová BarboraHoral Rýmařov7900:24:38-
16Z3661194Gromusová VlastaHoral Rýmařov5400:28:06-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1134Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:13:02-
1M362135Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:14:13-
2M363136Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:14:31-
1M44137Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:14:32-
3M365138Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9000:14:53-
4M366139Novák OndřejHvězda Hrochova Týnce9200:14:55-
5M367140Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:14:58-
6M368141Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:15:08-
2MJ9142Novotný JanChrudim9700:15:18-
1Z410143Svobodová TerezaAtletika Chrudim0000:15:21-
7M3611144Schaffer PetrMlýn Janderov6000:15:30-
8M3612145Homolka VojtěchJunák Hlinsko8500:15:43-
9M3613146Ficek TomášChotěboř7500:15:50-
10M3614147Hrebuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:15:55-
11M3615148Jaroš VáclavCyklo Pokr Hradec Králové0000:16:04-
2Z416149Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:16:05-
12M3617150Mazura TomášHeřmanův Městec8400:16:11-
13M3618151Geleta PetrChrudim9100:16:18-
3Z419152Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:16:27-
1Z3620153Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:16:39-
2M421154Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:17:12-
14M3622155Steiner JiříChrudim9200:17:42-
2Z3623156Konečná LadislavaSeč7600:17:51-
3M424157Fajman DavidAMOS Chrudim0000:17:57-
4M425158Krátký MatyášAMOS Chrudim0100:17:58-
15M3626159Pecina VladimírRabštejská Lhota7800:18:17-
3Z3627160Ptáčníková EliškaPrachovice6200:18:23-
4Z3628161Šramarová ŠárkaJaroměř8500:18:29-
5M429162Jirásko JosefSK Srch0100:18:34-
5Z3630163Remarová JanaSK Chotěboř6300:18:35-
6M431164Kozel LukášJežci Heřmanův Městec0400:18:38-
16M3632165Kozel JiříJežci Heřmanův Městec8000:18:39-
17M3633166Hanousek MartinTURBO Chotěboř7900:18:50-
7M434167Buriánek TomášBorohrádek0300:18:58-
18M3635168Buriánek JiříBorohrádek7700:18:59-
8M436169Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:19:10-
4Z437170Kocková RenataHO Škrovád0200:19:19-
6Z3638171Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:19:22-
7Z3639172Picková ZdenaAFK Chrudim8800:19:27-
19M3640173Kovárník JaroslavPardubice8000:20:02-
9M441174Wenzel RolandSki klub RD Rýmařov0600:20:14-
20M3642175Pecina VladimírKRB Chrudim5500:20:34-
10M443176Metelka TomášHradec Králové0800:20:36-
5Z444177Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:20:37-
21M3645178Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:20:41-
22M3646179Zeman JindřichKRB Chrudim5100:20:57-
6Z447180Gromusová MichaelaSki klub RD Rýmařov0500:20:58-
8Z3648181Ziková SylvaHO Rýmařov7300:21:00-
11M449182Grof TomášBylany0700:21:34-
9Z3650183Grofová GabrielaBylany7600:21:35-
23M3651184Fiala JaroslavPardubice3800:22:27-
10Z3652185Vinopalová NikolaPardubice8500:22:33-
7Z453186Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:23:00-
11Z3654187Svatoňová TerezaBítovany8200:23:05-
12Z3655188Smrčková IrenaDeníčky5900:23:09-
13Z3656189Myslivcová DenisaDeníčky7700:23:10-
24M3657190Smrček PavelLedce7300:23:10-
14Z3658191Klusáčková PetraKeřkov7800:23:43-
25M3659192Rubeš MiroslavPardubice4500:23:52-
15Z3660193Gromusová BarboraHoral Rýmařov7900:24:38-
16Z3661194Gromusová VlastaHoral Rýmařov5400:28:06-
8Z462195Grofová GabrielaBylany0900:28:14-
26M3663196Grof TomášBylany7600:28:16-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:34:36-
1MB22Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:43-
2MA33Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:36:22-
2MB44Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:36:34-
3MB55Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:36:43-
1MC66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:45-
3MA77Dušek PatrikSK OMT Pardubice8700:37:00-
4MA88Honzíček MichalKRB Chrudim8800:37:44-
5MA99Hradecký JaromírSkuteč8500:38:04-
1ZB1010Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:38:06-
4MB1111Plavec JanBohouš Heřmanův Městec7900:38:24-
6MA1212Čejka BořivojKRB Chrudim8000:38:54-
5MB1313Musil JiříMK Hlinsko7200:38:59-
7MA1414Goga TomášPardubice8400:39:21-
6MB1515Griger JánRabštejnská Lhota7900:39:29-
7MB1616Gromus DanielHO Rýmařov7800:39:37-
2MC1717Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:39:44-
8MB1818Koblic ZdeněkPardubice7000:39:47-
3MC1919Berky JiříSDH Termesivy6200:39:59-
9MB2020Kocek PavelHO Škrovád7200:40:04-
10MB2121Gromus TomášTJ Horal Rýmařov7600:40:23-
4MC2222Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:40:39-
11MB2323Tomáš ZdeněkBýšť7100:40:53-
5MC2424Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:58-
6MC2525Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:41:12-
12MB2626Jordanov MarcelCyklokraus Přelouč7400:41:17-
13MB2727Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:21-
14MB2828Dubský RomanPřibyslav7800:42:24-
8MA2929Kalný PetrKRB Chrudim8100:42:25-
15MB3030Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:42:26-
1MD3131Schwarz JosefSK Chotěboř5500:42:43-
9MA3232Novák PavelKRB Chrudim8100:42:52-
2MD3333Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:43:03-
10MA3434Jeřábek JakubBýšť8900:43:45-
7MC3535Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:43:46-
3MD3636Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:44:03-
8MC3737Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:44:06-
11MA3838Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:44:07-
9MC3939Metelka PavelOK 99 Hradec Králové6800:44:08-
4MD4040Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:44:10-
12MA4141Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:44:17-
10MC4242Nádhera PetrNádhera Bike6700:44:23-
5MD4343Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:27-
6MD4444Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:44:37-
16MB4545Čapka RadimPardubice7500:44:46-
17MB4646Gogola JánImel´ (SK)7700:44:51-
18MB4747Czagan JanSDH Dědek7100:44:58-
19MB4848Lorenčík AlešChrudim7300:45:01-
13MA4949Šofr OndřejPardubice8500:45:21-
20MB5050Roleček MilanPěčín7600:46:04-
21MB5151Bílek JiříRabštejnská Lhota7400:46:11-
1ME5252Málek JaroslavChotěboř4600:46:12-
22MB5353Číhař TomášChvojenec7000:46:14-
7MD5454Šofr ZdeněkPardubice5600:46:16-
11MC5555Bürger JaroslavPardubice6600:46:22-
23MB5656Číž JosefBohdaneč7100:46:25-
24MB5757Šípek ZdeněkChrudim7800:46:38-
14MA5858Čítek DavidKlagenfurt8800:46:44-
8MD5959Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:04-
25MB6060Novák PetrChrudim7800:47:14-
26MB6161Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:47:29-
27MB6262Cach JosefHO Škrovád7300:47:36-
2ZB6363Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:47:39-
28MB6464Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:47:41-
15MA6565Malinský TomášChrudim8200:47:53-
9MD6666Vodička JiříSokol Maleč5300:47:54-
16MA6767Machala MarekKlagenfurt8800:48:06-
29MB6868Hokr MarcelKČT Kralupy nad Vltavou7900:48:07-
12MC6969Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:48:10-
10MD7070Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:14-
11MD7171Vykydal IvoKRB Chrudim5900:48:16-
2ME7272Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:20-
12MD7373Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:24-
17MA7474Čáslevka JosefAtletika Chrudim8000:48:32-
30MB7575Teplý StanislavPiviště Kořalov7800:48:45-
18MA7676Hyksa TomášNehťáci8300:48:52-
13MD7777Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:49:27-
19MA7878Hofman MarekPardubice8900:49:57-
3ZB7979Kalná JitkaKRB Chrudim7500:49:59-
31MB8080Jirásko DušanSK Srch7300:50:05-
32MB8181Alexa JaroslavMFR7400:50:06-
4ZB8282Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:50:28-
20MA8383Vomočil BřetislavHO Škrovád8500:50:34-
1ZA8484Benedová LenkaSK Srch8500:51:03-
14MD8585Krajč ZdeněkTrutnov5400:51:04-
33MB8686Jirásko LubomírSK Srch7100:51:11-
2ZA8787Plavcová LenkaBohouš Heřmanův Městec8300:51:21-
21MA8888Košín DavidChrudim9900:51:49-
22MA8989Němeček JanJudo Klub Pardubice9800:51:52-
34MB9090Luňáček JaroslavMaleč7800:51:53-
15MD9191Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:52:13-
16MD9292Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:52:31-
23MA9393Danihelka LubošMělice8600:52:34-
17MD9494Zitko JiříKRB Chrudim5400:52:37-
1ZC9595Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:52:41-
13MC9696Bureš RadekSokol Nasavrky6900:52:45-
18MD9797Valta StanislavGP Kolín5800:52:46-
3ME9898Marek FrantišekSK Hronov4100:52:47-
24MA9999Krbálek PavelBítovany8200:52:53-
4ME100100Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:53:51-
14MC101102Jahnický ZdeněkAtletika Chrudim6400:54:09-
25MA101101Matys VladimírHradec Králové8400:54:09-
3ZA103103Fučíková KateřinaTřebíč9100:54:10-
35MB104104Slabihoud AlešPardubice7500:54:12-
4ZA105105Čiperová LucieKČT Kralupy nad Vltavou8100:54:33-
19MD106106Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:52-
20MD107107Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:13-
21MD108108Pros PavelKRB Chrudim5500:56:17-
1MF109109Doležal StanislavBK Pardubice3800:56:23-
36MB110110Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:57:43-
26MA111111Meduna JosefKRB Chrudim8300:57:49-
5ME112112Tučný JanMK Pardubice4700:58:14-
5ZA113113Kohoutková ZuzanaBýšť8300:58:55-
15MC114114Červinka MilanHO Škrovád6200:59:32-
6ZA115115Kovačičová BarboraAC Čáslav0500:59:39-
37MB116116Kovačič RadekHeřmanův Městec7200:59:40-
2ZC117117Hellerová HanaHradec Králové6101:00:04-
22MD118118Chlumský LubošPraha-Vokovice5601:01:09-
3ZC119119Šternerová HanaHradec Králové6301:01:17-
27MA120120Vinopal VilémLokomotiva Pardubice8501:01:48-
27MA120121Matoušek DanielLokomotiva Pardubice8601:01:48-
29MA122122Pavlíček TomášLokomotiva Pardubice8801:01:49-
5ZB123123Krňoulová HanaPardubice7201:02:02-
6ME124124Pšenička JiříPardubice4601:02:03-
4ZC125125Palaščáková DagmarChrudim5401:02:34-
6ZB126126Cipryánová AlenaBŽB Seč7801:02:39-
2MF127127Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:03:39-
7ZA128128Hegenbartová VeronikaChrudim9901:04:34-
8ZA129129Jelínková HanaKRB Chrudim8101:05:20-
5ZC130130Nádherová HanaNádhera Bike6801:07:35-
7ME131131Vorel MilanSlatiňany4001:08:09-
3MF132132Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:37:44-
4MF133133Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:37:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód