Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Slopenská 10, MČR veteránů

24.8.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Slopenská 10, MČR veteránů
  • datum konání: 24.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Sokol Slopné
13:30 hodin

Přihlášky

na místě od 11:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 380 m
Povrch: 2/3 lesní terén, 1/3 asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Švihel
tel.: 776 370 275

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.slopenskadesitka.cz

E-mailová adresa

slopenska10@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Slopenská 10, MČR veteránů

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

  • platné k 26.08.2014, 08:56
  • zobrazeno 1209x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3492Nekoranec MatějTRILIFE ZLÍN9700:44:3870
2MJ12059Nesvadba VladanStolní tenis Bystřice pod Hostýnem9500:55:0262
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Hrdina PavelAK Perná8800:36:0170
2MA234Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:36:2962
3MA4106Žaludek PřemyslCyklogat MS Racing7700:38:5654
4MA5111Hečko MartinAK Zlín8700:38:5948
5MA6117Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:0144
6MA1052Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:3240
7MA1676Višněvský AndrejVišně9100:41:3238
8MA1748Koudelka LukášAK Drnovice8300:41:4136
9MA18101Vicher JaroslavKESBUK8700:41:5434
10MA1964Bačo RadomírBěhatlon Valašské Klobouky7600:41:5732
11MA22142Merva MilanTRILIFE ZLÍN8500:42:5730
12MA2377Vlček JiříNTS Prometal Vsetín7700:43:0728
13MA2493Dubčák PavelZlín8600:43:0926
14MA25118Rašner TomášTrisk Olomouc7900:43:1124
15MA28141Tomanec Filipneregistrován8700:43:3422
16MA318Kalný PetrKRB Chrudim8100:43:5320
17MA33120Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:44:1718
18MA3540Dohnal JiříBěhatlon Valašské Klobouky7600:44:4416
19MA3662Ohnůtek ZdeněkLucoklima runnig team7500:44:4714
20MA3963Jaroščák JanZlín7600:45:2212
21MA4198Martinát VlastimilBS Popov7700:45:4110
22MA4546Petráš MichalSlopné9300:46:438
23MA5079Pavelka Miroslavneregistrován8800:47:166
24MA5141Dřímal MiroslavMaraton Tym Pavla Novaka7600:47:184
25MA53128Slovák RadoslavEdhouse.cz7700:47:332
26MA5490Bažant PavelSlečinky Napajedla8300:47:362
27MA5758Kozubík JiříJuraZub8800:47:452
28MA58144Merva AdamTRILIFE ZLÍN8900:47:552
29MA6178Doleschal TomášMoraviaman Team Otrokovice8600:48:172
30MA62123Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:48:242
31MA64147Řehák DavidKHS Zlín7900:48:292
32MA6525Brázdil DanielUltra Continental7500:48:352
33MA66112Martinec RobinLuhačovice8100:48:402
34MA6871Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:48:582
35MA73133Macka RadekTJ Slovan Luhačovice8100:49:432
36MA74122Sýkora LukášAK Olomouc9000:49:452
37MA76124Kropáček JanSlečinky Napajedla8300:50:022
38MA78115Hetmer PatrikCzech paralympic team-alpské lyžování8300:50:202
39MA79108Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:252
40MA8014Machů KarelMalenovice7500:50:292
41MA83137Bezslezina JanZlín8100:50:372
42MA87134Velcer MartinVizovice9000:50:592
43MA9143Mana Jiříneregistrován7500:51:132
44MA102125Uhrmacher LukášSlečinky Napajedla8500:52:222
45MA10795Krajíček MartinU Neptuna8200:53:012
46MA109129Trunkát EvženTJ Sokol Slopné8400:53:172
47MA11194Beňačka MichalU Neptuna8100:53:352
48MA1129Müller TomášAK Drnovice7700:53:442
49MA1153Oksner Jiříneregistrován7900:54:292
50MA119114Janek TomášTJ Sokol Bojkovice9000:54:512
51MA12268Smetana JiříThaiboxinggym Zlín9000:56:312
52MA136126Zwicker PavelSaquapoute7601:05:242
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB367Janečka SvatoplukSKI- TURIST Velké Karlovice7200:37:5170
2MB7102Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:39:1962
3MB851Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:39:3554
4MB938Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:5048
5MB1273Plevák MilanBK Lysá pod Makytou7200:41:10-
6MB13145Soukup RadomírAC Tábor6800:41:1544
7MB1512Bursa RadomírTRILIFE ZLÍN7200:41:2440
8MB2116Hubáček JosefTEAZ Otrokovice7300:42:4438
9MB2682Bětík MiroslavJ.E.M. Team7200:43:1436
10MB2956Trávníček RostislavPepa Team Frýdek-Místek6800:43:4034
11MB3215Haničinec IvoBS Slopné6700:44:0432
12MB3829Malík VitRožmberské sklepy Borovany6900:45:1130
13MB42113Kopečný DušanBiatlon Prostějov7300:46:0028
14MB4313Březina RadomírOstrava6700:46:0926
15MB47131Gabrhel PavelNAPA Zlín7400:46:5724
16MB4939Halas PetrAK Drnovice7300:47:0922
17MB5536Lavička DavidNILFISK ALTO PRO CYCLING7300:47:4020
18MB63136Bednář ZbyněkJamné7300:48:2818
19MB6957Pokluda OndřejZlín6900:49:1016
20MB7128Bednařík MartinSÁDLÍK - židle pro život7200:49:2714
21MB7280Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:49:2912
22MB98119Pšenica Julius-6700:52:0910
23MB100146Vidlář PetrVidman7100:52:178
24MB1042Hubáček LiborOB Luhačovice6700:52:316
25MB10865Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:53:144
26MB114109Kupčík PavelVsetín7200:54:252
27MB13889Riška Tiborneregistrován7101:06:242
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1191Bukovjan VlastimilKESBUK6100:40:3870
2MC1437Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1962
3MC19104Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:41:5754
4MC2750Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:1948
5MC3085Gargulák JosefLidečko6200:43:4644
6MC5610Švihel MiroslavBS Slopné5800:47:4240
7MC60107Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:48:1038
8MC6760Traxler ArnoštTRI LIFE Zlín5500:48:5536
9MC70121Sýkora JosefSK Hranice6300:49:2334
10MC75139Vrága ZdeněkAC Moravská Slavia Brno5800:49:5432
11MC8549Trávníček JaroslavAK Drnovice6400:50:4230
12MC8822Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:0928
13MC113130Škorňa VlastimilZlín5500:53:5726
14MC12187Prokop JiříCGS - Tyres Zlín5600:55:0524
15MC12488Holub MiroslavStaří páni Valašské Klobouky6000:57:2722
16MC12666Profous PetrBaláž Extreme Team Ostrava5800:59:1220
17MC12975Višněvský LadislavQuort Team Zlín6201:03:1118
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD466Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:46:5370
2MD5261Holeš BohumilJISVA Zlín4800:47:2662
3MD59100Sviták StanislavMK Seitl Ostravavalasek5000:48:07-
4MD7799Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:50:1454
5MD825Keil JaroslavBěžec Vysočiny5300:50:3548
6MD8431Přívětivý MiroslavAK E.Zátopka Kopřivnice5300:50:4044
7MD8935Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:1040
8MD9647Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:5538
9MD10372Bobek JosefTj Znojmo4900:52:2636
10MD1101Chytil VladimírDD Všechovice5000:53:3234
11MD11769Šohaj JosefUherský Brod4800:54:4632
12MD12570Beskydský DědekKlub důchodců4500:58:0730
13MD127135Šmakal PavelBS Slopné4801:01:3828
14MD12826Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:02:3326
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10623Metelka JosefTJ Maratonstav Úpice4400:52:5370
2ME130127Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:03:2562
3ME13420Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:05:1554
4ME13919Hána KvětoslavSvatobořice Mistřín3701:10:3848
5ME14133Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:11:5844
6ME14430Machala JaroslavSpartak Hluk3801:17:5240
7ME145138Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:21:1738
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ13754Fiodorová DanielaSlopné9901:05:4970
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3784Vévodová MartinaAK Perná9000:44:5070
2ZA44110Javorová LucieVALACHBAJK CYKLOMIRA8700:46:2662
3ZA81116Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:50:3054
4ZA9797Kadlčáková ZuzanaKESBUK8600:52:0148
5ZA98132Macková PetraTJ Slovan Luhačovice8500:52:0944
6ZA100140Brázdová VeronikaKroměříž9000:52:1740
7ZA1054Haramulová LenkaPraha 58700:52:4738
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40105Žaludková JanaSeco Tools7500:45:3170
2ZB8996Obručová KristinaKESBUK7600:51:1062
3ZB9111Müllerová HanaAK Drnovice7400:51:1354
4ZB9417Sýkorová MáriaSYKORA RACE7500:51:3648
5ZB957Kalná JitkaKRB Chrudim7500:51:5344
6ZB11655Trávníčková LudmilaPepa Team Frýdek-Místek7300:54:3940
7ZB131103Mahdalová AlenaTRILIFE ZLÍN7001:03:5438
8ZB13242Manová Martinaneregistrována7601:03:5536
9ZB14327Hlavičková PavlaSÁDLÍK - židle pro život7901:14:0534
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4881Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0870
2ZC9324Durnová MartaBranopac ANTALIS6400:51:3462
3ZC13374Višněvská PavlaSport Studio Zlín6301:04:5154
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8645Hynštová MarieAK Drnovice5700:50:4770
2ZD11818Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:54:4862
3ZD12386Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5800:56:5354
4ZD13532Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:2348
5ZD14021Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:2844
6ZD14244Cubalová EvaSokol Bučovice4701:12:1740
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Hrdina PavelAK Perná8800:36:0170
2MA234Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:36:2962
1MB367Janečka SvatoplukSKI- TURIST Velké Karlovice7200:37:5170
3MA4106Žaludek PřemyslCyklogat MS Racing7700:38:5654
4MA5111Hečko MartinAK Zlín8700:38:5948
5MA6117Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:0144
2MB7102Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:39:1962
3MB851Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:39:3554
4MB938Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:5048
6MA1052Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:3240
1MC1191Bukovjan VlastimilKESBUK6100:40:3870
5MB1273Plevák MilanBK Lysá pod Makytou7200:41:10-
6MB13145Soukup RadomírAC Tábor6800:41:1544
2MC1437Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1962
7MB1512Bursa RadomírTRILIFE ZLÍN7200:41:2440
7MA1676Višněvský AndrejVišně9100:41:3238
8MA1748Koudelka LukášAK Drnovice8300:41:4136
9MA18101Vicher JaroslavKESBUK8700:41:5434
3MC19104Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:41:5754
10MA1964Bačo RadomírBěhatlon Valašské Klobouky7600:41:5732
8MB2116Hubáček JosefTEAZ Otrokovice7300:42:4438
11MA22142Merva MilanTRILIFE ZLÍN8500:42:5730
12MA2377Vlček JiříNTS Prometal Vsetín7700:43:0728
13MA2493Dubčák PavelZlín8600:43:0926
14MA25118Rašner TomášTrisk Olomouc7900:43:1124
9MB2682Bětík MiroslavJ.E.M. Team7200:43:1436
4MC2750Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:1948
15MA28141Tomanec Filipneregistrován8700:43:3422
10MB2956Trávníček RostislavPepa Team Frýdek-Místek6800:43:4034
5MC3085Gargulák JosefLidečko6200:43:4644
16MA318Kalný PetrKRB Chrudim8100:43:5320
11MB3215Haničinec IvoBS Slopné6700:44:0432
17MA33120Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:44:1718
1MJ3492Nekoranec MatějTRILIFE ZLÍN9700:44:3870
18MA3540Dohnal JiříBěhatlon Valašské Klobouky7600:44:4416
19MA3662Ohnůtek ZdeněkLucoklima runnig team7500:44:4714
1ZA3784Vévodová MartinaAK Perná9000:44:5070
12MB3829Malík VitRožmberské sklepy Borovany6900:45:1130
20MA3963Jaroščák JanZlín7600:45:2212
1ZB40105Žaludková JanaSeco Tools7500:45:3170
21MA4198Martinát VlastimilBS Popov7700:45:4110
13MB42113Kopečný DušanBiatlon Prostějov7300:46:0028
14MB4313Březina RadomírOstrava6700:46:0926
2ZA44110Javorová LucieVALACHBAJK CYKLOMIRA8700:46:2662
22MA4546Petráš MichalSlopné9300:46:438
1MD466Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:46:5370
15MB47131Gabrhel PavelNAPA Zlín7400:46:5724
1ZC4881Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0870
16MB4939Halas PetrAK Drnovice7300:47:0922
23MA5079Pavelka Miroslavneregistrován8800:47:166
24MA5141Dřímal MiroslavMaraton Tym Pavla Novaka7600:47:184
2MD5261Holeš BohumilJISVA Zlín4800:47:2662
25MA53128Slovák RadoslavEdhouse.cz7700:47:332
26MA5490Bažant PavelSlečinky Napajedla8300:47:362
17MB5536Lavička DavidNILFISK ALTO PRO CYCLING7300:47:4020
6MC5610Švihel MiroslavBS Slopné5800:47:4240
27MA5758Kozubík JiříJuraZub8800:47:452
28MA58144Merva AdamTRILIFE ZLÍN8900:47:552
3MD59100Sviták StanislavMK Seitl Ostravavalasek5000:48:07-
7MC60107Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:48:1038
29MA6178Doleschal TomášMoraviaman Team Otrokovice8600:48:172
30MA62123Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:48:242
18MB63136Bednář ZbyněkJamné7300:48:2818
31MA64147Řehák DavidKHS Zlín7900:48:292
32MA6525Brázdil DanielUltra Continental7500:48:352
33MA66112Martinec RobinLuhačovice8100:48:402
8MC6760Traxler ArnoštTRI LIFE Zlín5500:48:5536
34MA6871Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:48:582
19MB6957Pokluda OndřejZlín6900:49:1016
9MC70121Sýkora JosefSK Hranice6300:49:2334
20MB7128Bednařík MartinSÁDLÍK - židle pro život7200:49:2714
21MB7280Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:49:2912
35MA73133Macka RadekTJ Slovan Luhačovice8100:49:432
36MA74122Sýkora LukášAK Olomouc9000:49:452
10MC75139Vrága ZdeněkAC Moravská Slavia Brno5800:49:5432
37MA76124Kropáček JanSlečinky Napajedla8300:50:022
4MD7799Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:50:1454
38MA78115Hetmer PatrikCzech paralympic team-alpské lyžování8300:50:202
39MA79108Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:252
40MA8014Machů KarelMalenovice7500:50:292
3ZA81116Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:50:3054
5MD825Keil JaroslavBěžec Vysočiny5300:50:3548
41MA83137Bezslezina JanZlín8100:50:372
6MD8431Přívětivý MiroslavAK E.Zátopka Kopřivnice5300:50:4044
11MC8549Trávníček JaroslavAK Drnovice6400:50:4230
1ZD8645Hynštová MarieAK Drnovice5700:50:4770
42MA87134Velcer MartinVizovice9000:50:592
12MC8822Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:0928
7MD8935Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:1040
2ZB8996Obručová KristinaKESBUK7600:51:1062
3ZB9111Müllerová HanaAK Drnovice7400:51:1354
43MA9143Mana Jiříneregistrován7500:51:132
2ZC9324Durnová MartaBranopac ANTALIS6400:51:3462
4ZB9417Sýkorová MáriaSYKORA RACE7500:51:3648
5ZB957Kalná JitkaKRB Chrudim7500:51:5344
8MD9647Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:5538
4ZA9797Kadlčáková ZuzanaKESBUK8600:52:0148
22MB98119Pšenica Julius-6700:52:0910
5ZA98132Macková PetraTJ Slovan Luhačovice8500:52:0944
23MB100146Vidlář PetrVidman7100:52:178
6ZA100140Brázdová VeronikaKroměříž9000:52:1740
44MA102125Uhrmacher LukášSlečinky Napajedla8500:52:222
9MD10372Bobek JosefTj Znojmo4900:52:2636
24MB1042Hubáček LiborOB Luhačovice6700:52:316
7ZA1054Haramulová LenkaPraha 58700:52:4738
1ME10623Metelka JosefTJ Maratonstav Úpice4400:52:5370
45MA10795Krajíček MartinU Neptuna8200:53:012
25MB10865Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:53:144
46MA109129Trunkát EvženTJ Sokol Slopné8400:53:172
10MD1101Chytil VladimírDD Všechovice5000:53:3234
47MA11194Beňačka MichalU Neptuna8100:53:352
48MA1129Müller TomášAK Drnovice7700:53:442
13MC113130Škorňa VlastimilZlín5500:53:5726
26MB114109Kupčík PavelVsetín7200:54:252
49MA1153Oksner Jiříneregistrován7900:54:292
6ZB11655Trávníčková LudmilaPepa Team Frýdek-Místek7300:54:3940
11MD11769Šohaj JosefUherský Brod4800:54:4632
2ZD11818Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:54:4862
50MA119114Janek TomášTJ Sokol Bojkovice9000:54:512
2MJ12059Nesvadba VladanStolní tenis Bystřice pod Hostýnem9500:55:0262
14MC12187Prokop JiříCGS - Tyres Zlín5600:55:0524
51MA12268Smetana JiříThaiboxinggym Zlín9000:56:312
3ZD12386Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5800:56:5354
15MC12488Holub MiroslavStaří páni Valašské Klobouky6000:57:2722
12MD12570Beskydský DědekKlub důchodců4500:58:0730
16MC12666Profous PetrBaláž Extreme Team Ostrava5800:59:1220
13MD127135Šmakal PavelBS Slopné4801:01:3828
14MD12826Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:02:3326
17MC12975Višněvský LadislavQuort Team Zlín6201:03:1118
2ME130127Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:03:2562
7ZB131103Mahdalová AlenaTRILIFE ZLÍN7001:03:5438
8ZB13242Manová Martinaneregistrována7601:03:5536
3ZC13374Višněvská PavlaSport Studio Zlín6301:04:5154
3ME13420Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:05:1554
4ZD13532Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:2348
52MA136126Zwicker PavelSaquapoute7601:05:242
1ZJ13754Fiodorová DanielaSlopné9901:05:4970
27MB13889Riška Tiborneregistrován7101:06:242
4ME13919Hána KvětoslavSvatobořice Mistřín3701:10:3848
5ZD14021Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:2844
5ME14133Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:11:5844
6ZD14244Cubalová EvaSokol Bučovice4701:12:1740
9ZB14327Hlavičková PavlaSÁDLÍK - židle pro život7901:14:0534
6ME14430Machala JaroslavSpartak Hluk3801:17:5240
7ME145138Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:21:1738
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Hrdina PavelAK Perná8800:36:0170
2MA234Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:36:2962
3MB367Janečka SvatoplukSKI- TURIST Velké Karlovice7200:37:5154
4MA4106Žaludek PřemyslCyklogat MS Racing7700:38:5648
5MA5111Hečko MartinAK Zlín8700:38:5944
6MA6117Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:0140
7MB7102Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:39:1938
8MB851Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:39:3536
9MB938Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:5034
10MA1052Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:3232
11MC1191Bukovjan VlastimilKESBUK6100:40:3830
12MB13145Soukup RadomírAC Tábor6800:41:1528
13MC1437Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1926
14MB1512Bursa RadomírTRILIFE ZLÍN7200:41:2424
15MA1676Višněvský AndrejVišně9100:41:3222
16MA1748Koudelka LukášAK Drnovice8300:41:4120
17MA18101Vicher JaroslavKESBUK8700:41:5418
18MA1964Bačo RadomírBěhatlon Valašské Klobouky7600:41:5716
18MC19104Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:41:5716
20MB2116Hubáček JosefTEAZ Otrokovice7300:42:4412
21MA22142Merva MilanTRILIFE ZLÍN8500:42:5710
22MA2377Vlček JiříNTS Prometal Vsetín7700:43:078
23MA2493Dubčák PavelZlín8600:43:096
24MA25118Rašner TomášTrisk Olomouc7900:43:114
25MB2682Bětík MiroslavJ.E.M. Team7200:43:142
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3784Vévodová MartinaAK Perná9000:44:5070
2ZB40105Žaludková JanaSeco Tools7500:45:3162
3ZA44110Javorová LucieVALACHBAJK CYKLOMIRA8700:46:2654
4ZC4881Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0848
5ZA81116Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:50:3044
6ZD8645Hynštová MarieAK Drnovice5700:50:4740
7ZB8996Obručová KristinaKESBUK7600:51:1038
8ZB9111Müllerová HanaAK Drnovice7400:51:1336
9ZC9324Durnová MartaBranopac ANTALIS6400:51:3434
10ZB9417Sýkorová MáriaSYKORA RACE7500:51:3632
11ZB957Kalná JitkaKRB Chrudim7500:51:5330
12ZA9797Kadlčáková ZuzanaKESBUK8600:52:0128
13ZA98132Macková PetraTJ Slovan Luhačovice8500:52:0926
14ZA100140Brázdová VeronikaKroměříž9000:52:1724
15ZA1054Haramulová LenkaPraha 58700:52:4722
16ZB11655Trávníčková LudmilaPepa Team Frýdek-Místek7300:54:3920
17ZD11818Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:54:4818
18ZD12386Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5800:56:5316
19ZB131103Mahdalová AlenaTRILIFE ZLÍN7001:03:5414
20ZB13242Manová Martinaneregistrována7601:03:5512
21ZC13374Višněvská PavlaSport Studio Zlín6301:04:5110
22ZD13532Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:238
23ZJ13754Fiodorová DanielaSlopné9901:05:496
24ZD14021Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:284
25ZD14244Cubalová EvaSokol Bučovice4701:12:172

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód