Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Svatý Hostýn

23.8.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Svatý Hostýn
  • datum konání: 23.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí TGM, Bystřice pod Hostýnem
14:00 hodin

Přihlášky

Elektronicky na http://www.behnasvatyhostyn.cz/registrace.html nebo v den startu od 11:30 hodin v budově společenského domu SUŠIL (sportovní hala) v ulici Fryčajova 901 Souřadnice pro navigaci 49°24'6.23N; 17°40'14.92E

Startovné

100,- Kč nebo 4 € pro přihlášené elektronicky
150,- Kč nebo 6 € v případě přihlášení v den startu
V ceně startovného porce jídla v restauraci ovčárna

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 422 m
Povrch: Silnice, lesní a turistické cesty

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží medaili a diplom. Mimo to bude rozděleno formou finančních cen 9 000 Kč a věcné ceny i tombola v částce nejméně 12 000 Kč. Každý závodník obdrží dárek.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
mobil: 737 273 893

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.8.2017Běh na Svatý Hostýn229
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
25.8.2012Běh na Svatý Hostýn152
27.8.2011Běh na Svatý Hostýn135
14.8.2010Bystřice pod Hostýnem - Hostýn135
29.8.2009Bystřice pod Hostýnem - Hostýn112
14.6.2008Bystřice pod Hostýnem - Hostýn107
21.7.2007Bystřice pod Hostýnem - Hostýn130
20.8.2005Bystřice pod Hostýnem - Hostýn98
16.9.2000Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn64
14.9.1996Bystřice pod Hostýnem - Hostýn45

Statistika závodu Běh na Svatý Hostýn

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1378

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sehnal Tomáš7311
Vodička Jan4511
Lanta Jiří4410
Kolínek František5610
Přívětivý Miroslav539
Suchánek Lukáš799
Zátopek Jiří609
Blaha Tomáš769
Vraštilová Miloslava569
Dvořák Pavel829
Škapa Marek717
Špacír Ladislav557
Bambušek Petr727
Keller Antonín637
Tomíšek Jindřich397
Odvrša Pavel626
Vévodová Martina906
Škorňa Vlastimil556
Wálek Bronislav576
Ševčík Pavel616
Skopalík Zbyněk786
Haluzík Marek746
Rapčan Lukáš786
Novotná Martina886
Bejdák Silvestr436
Juránek Stanislav566
Strakoš Jiří506
Krejčí Josef496
Šrůtek Stanislav586
Palla Radovan806
Šitka Josef866
Dostál Pavel705
Jirásková Eva645
Dřímalová Martina895
Žaludková Jana755
Gaman Jaroslav355
Frydrych Martin835
Hronek Jaroslav915
Vaněčková Lada625
Šnevajs Radomír635
Knebl Vladislav355
Peška Antonín485
Dvořáková Eva555
Kučera Martin805
Paus Aleš785
Groš Štefan615
Hynštová Marie575
Adamec Milan775
Lubínek Lubomír605
Hrdina Pavel885

Výsledky závodu

  • platné k 26.08.2014, 11:27
  • zobrazeno 1451x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12183Smetana JonášLK Veřovice9700:25:0835
2MJ21156Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:26:0631
3MJ25171Nekorahec MatějTRILIFE Zlín9700:26:3727
4MJ39135Reiskup Filipneregistrován9500:27:5724
5MJ62200Mička JosefOrel Nivnice9800:29:4622
6MJ67205Buš JiříSokol Třebětice9800:30:4020
7MJ8336Cícha Janneregistrován9600:31:4119
8MJ86202Pělucha FilipSokol Třebětice9900:31:4918
9MJ10115Nesvadba VladanStolní tenis Bystřice p.H.9500:32:5217
10MJ10364Smola JanOREL Jednota Hulín0000:32:5816
11MJ120136Krajcar IvoSměr Kroměříž9500:34:3815
12MJ121184Bartoň VítOrel Veřovice9900:34:4614
13MJ125107Mikulín Janneregistrován9700:34:5413
14MJ12998Soušek DavidVietcong9800:35:0112
15MJ14511Bulička DominikAK Kroměříž0300:37:0011
16MJ181166Stehlík AlexanderAK Kroměříž0300:43:0610
Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:21:5135
2MA262Hrdina PavelAK Perná8800:22:1631
3MA343Wurst MilanAK Šternberk8200:22:4427
4MA452Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2024
5MA837Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:24:1522
6MA1389Kolařík MiroslavTRILIFE Zlín7800:25:1620
7MA14204Vicher JaroslavKESBUK8700:25:3819
8MA1587Dubčák PavelZlín8600:25:4718
9MA1642Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:4817
10MA18198Čabla PetrUK Zlín8900:25:5316
11MA19197Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:5515
12MA2090Zavadil MilanX-Trail Rychlohrad8800:26:0414
13MA238Višněvský AndrejSport studio Zlín9100:26:2413
14MA24178Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:3112
15MA2872Engl JiříTTS Osek nad Bečvou8100:27:0311
16MA2941Kašpařík TomášPřerov7500:27:0610
17MA30196Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:27:079
18MA32105Smékal AlešChropyně9100:27:268
19MA3360Rašner TomášTriSK Olomouc7900:27:277
20MA3574Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:406
21MA38112Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8000:27:545
22MA41139Přibyl MartinKonkordia Děčín9300:28:174
23MA43100Bartoň MartinCX Slušovice8700:28:273
24MA44179Juránek ŠtěpánOrel Židenice9000:28:342
25MA47191Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:28:521
26MA4892Drimal MiroslavMaraton Team Pavla Nováka7600:28:581
27MA52194Chytil PetrTJ Zekon BpH8800:29:151
28MA53189Uhrmacher LukášSlečinky Napajedla8500:29:161
29MA5793Kropáček JanSlečinky Napajedla8300:29:341
30MA5834Paseka PavelKočikov Všetuly8900:29:351
31MA60188Bažant PavelSlečinky Napajedla8300:29:381
32MA65143Dvorský VojtěchKOB Směr Kroměříž9400:30:181
33MA66129Sýkora LukášAK Olomouc9000:30:371
34MA6921Misař Tomášneregistrován8500:30:501
35MA702Neradil SvatoplukOrel skalní8000:30:541
36MA71120Janek JosefFK Loukov8800:30:551
37MA72206Rapčan LukášDR.A.CY7800:31:031
38MA7739Frydrych MartinLíšná8300:31:251
39MA7888Tomčík LukášX-TRAIL RychloHrad8100:31:261
40MA793Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:31:271
41MA80131Šimeček JiříZlín8700:31:321
42MA8153Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:371
43MA8413Zlámalík KarelLipník nad Bečvou7500:31:441
44MA92199Leskovjan TomášDomaželice7600:32:251
45MA9448Šťastník ZdeněkDEGAS Bike Team7900:32:371
46MA97104Loučka MiroslavHulín9200:32:411
47MA98180Hegr MichalStrážnice7700:32:431
48MA10070Hronek JaroslavOrel - Obřany9100:32:471
49MA106127Látal Václavneregistrován8500:33:081
50MA10746Mazač Janneregistrován8000:33:201
51MA11332Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:33:451
52MA12286Dedek VladimírOlbramice7800:34:471
53MA1284Slatinský MartinChomýž7600:35:001
54MA1329Šenk TomášVietcong7600:35:151
55MA134114Paus AlešOrel Hranice7800:35:301
56MA13510Soušek JakubVietcong9200:35:361
57MA15097Šrámek Jiříneregistrován7600:37:251
58MA151181Kašpar JiříOlšany8100:37:431
59MA1535Kubík MarekASPOT Hulín7500:38:181
60MA15829Cícha Ondřejneregistrován8700:39:171
61MA162164Krejčí LukášCykloklub Rohálov9300:39:321
62MA16785Martinek TomášSmart Team9100:40:121
63MA18867Kolařík RenéVšechovice8400:47:381
Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5168Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielów7300:23:42-
2MB622Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:23:5435
3MB9121Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:24:3131
4MB10155Kotyza PetrVSK UNI Brno7000:24:3827
5MB11110Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:24:4724
6MB17173Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:5022
7MB30145Malík MartinBystřice pod Hostýnem7300:27:0720
8MB36160Horák ČestmírOD Morava Přerov7100:27:4319
9MB37172Sichálek TomášHorolezecký oddíl Holešov7300:27:4918
10MB4681Maťa PetrPodhostýnští vrchaři7400:28:4017
11MB5035Haluzík MarekDracy7400:29:0416
12MB56102Chrudina RobertOstrava7300:29:3115
13MB61176Kratký IvoOtaslavice6800:29:4214
14MB64128Zemánek PetrDR.A.CY6800:30:1013
15MB7458Jedziniak MichalKorta7400:31:1112
16MB85138Rytíř MichalKOB Kroměříž7300:31:4511
17MB8947Koten LukášČZS Ratíškovice7400:32:0010
18MB96212Vidlář PetrZlín7100:32:399
19MB105186Mika IvoOrel Obřany Brno6600:33:068
20MB10812Janál PetrHolešov7200:33:247
21MB110101Lžičař IvoOrel Strážnice6500:33:276
22MB11499Dostál PavelDRACY7000:33:535
23MB11544Navrátil MichalDR.A.CY7400:34:084
24MB12484Martinek Radekneregistrován6700:34:533
25MB126213Švirloch BranislavBiatlon Jílové u Děčína7300:34:572
26MB133158Navalenko JaroslavPečovská Nová Ves6700:35:261
27MB141152Sigmund RadekBystřice pod Hostýnem7000:36:201
28MB142203Navrátil JiříMoravská Třebová7300:36:281
29MB144201Konečný JaroslavDR.A.CY7300:36:451
30MB152147Novosad AntonínAA Lhotský express6900:38:061
31MB15727Hána VáclavOrel Hulín7300:38:581
32MB17030Smola MarekOREL Jednota Hulín7300:41:071
33MB17169Pecháček PetrP&O engineering racing team7400:41:091
34MB17379Vodák JiříMoravia Team Olomouc7100:41:201
35MB176108Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7100:42:231
36MB179134Halbrštat PetrTK Znojmo6700:42:521
37MB191142Langer FrantišekZlín7400:51:171
Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC22163Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:1635
2MC26153Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:26:4731
3MC27175Gargulák JosefLidečko6200:27:0027
4MC42151Ševčík PavelZombie Opava6100:28:2024
5MC49169Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:29:0322
6MC5549Jurča Jaroslav;-)6200:29:2720
7MC63182Keller AntonínOrel Veřovice6300:30:0019
8MC73130Sýkora JosefSK Hranice6300:31:0818
9MC74150Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:1117
10MC9124Groš ŠtefanS.K. Valašského království6100:32:2316
11MC93133Prokop JiříCGS - Tyres Zlín5600:32:2715
12MC10851Kobliha MilanLRS Vyškov5700:33:2414
13MC116170Škorňa VlastimilZlín5500:34:1113
14MC137165Skupieň JosefHranice5700:35:4912
15MC140144Martínek VladimírHolešov5600:36:1211
16MC14673Novák KarelOrel Bystřice pod Hostýnem6200:37:0910
17MC15476Neoral FrantišekSnK Cvrčovice6300:38:429
18MC1556Višněvský LadislavQuort team Zlín6200:38:438
19MC156177Juránek StanislavOrel Židenice5600:38:517
20MC16066Krbilek DaliborGemini6200:39:266
21MC16131Výleta Marekneregistrován6400:39:315
Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD87125Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:31:5035
2MD117210Brtník JiříOrel Obřany Brno5200:34:2531
3MD130124Vodička JanM.K.Radslavice4500:35:0827
4MD13920Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:36:1124
5MD163161Mraček RostislavRokytnice5400:39:4622
6MD16875Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:40:1620
7MD189123Kolmaš OldřichOlomouc5200:49:4319
Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10428Metelka JosefSpartak Police4400:33:0335
2ME13857Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:36:0331
3ME14719Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:1027
4ME159148Bubeník JiříLRS Vyškov4400:39:2124
5ME16571Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:40:0222
6ME166174Velička JaroslavTJ Bystřice p.H.4400:40:0720
7ME17568Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:42:1419
8ME180192Bejdák SilvestrBrusné4300:43:0318
9ME186208Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:1317
10ME18980Březina JiříSK Přerov3900:49:4316
Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ76167Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:31:1435
2ZJ136141Jeníčková KateřinaACCC Horažďovice9500:35:3731
3ZJ176190Šimíčková VěraOrel Horní Moštěnice0200:42:2327
4ZJ178146Novosadová AdélaAA Lhotský express9800:42:4124
5ZJ185115Vinklarová DominikaOrel Hranice9700:46:3622
6ZJ192117Hradilová Marikaneregistrována0500:53:5420
Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7140Schorná Matyášová PavlaCZE8000:24:1235
2ZA3463Vévodová MartinaAK Perná9000:27:3131
3ZA45126Javorová LucieValachbajk CykloMira8700:28:3827
4ZA5178Kotopulu Helenaneregistrována8000:29:1224
5ZA59137Novotná MartinaTÜV SÜD Rusava bike team8800:29:3722
6ZA68195Kocháňová MartinaAK Zlín8500:30:4820
7ZA90113Klepáčová KateřinaFrýdek-Místek9400:32:1919
8ZA9540Haramulová LenkaPraha 58700:32:3818
9ZA9965Kadlčáková ZuzanaKESBUK8600:32:4417
10ZA11133Paseková MarkétaKočikov Všetuly9100:33:3316
11ZA11782Brázdová VeronikaKroměříž9000:34:2515
12ZA1231Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:34:4814
13ZA127185Dřímalová MartinaPřerov8900:34:5913
14ZA18254Mlčáková VeronikaBurky Team9100:43:3712
15ZA18759Šašková KarolínaPravčice9000:47:1711
Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40209Žaludková JanaSeco Tools7500:28:1335
2ZB8883Obručová KristinaKESBUK7600:31:5931
3ZB102162Doubková KateřinaAK Perná7200:32:5327
4ZB112154Lungová MirkaLiberec7500:33:3624
5ZB131118Stehlíková JitkaAK Kroměříž7600:35:1222
6ZB143193Sichálková TamaraZlín7300:36:3820
7ZB14896Burianová DanaBKCS7300:37:2219
8ZB17226Koutková PetraRP sport team Slušovice7300:41:1918
9ZB193187Miková RenataOrel Obřany Brno7200:54:1017
Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC54159Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2335
2ZC164106Málková AnnaOrel Vyškov6300:39:5831
3ZC1697Višněvská PavlaSport studio Zlín6300:40:5427
Ženy D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8261Hynštová MarieAK Drnovice5700:31:3935
2ZD11938Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:34:2731
3ZD14850Dvořáková EvaProstějov5500:37:2227
4ZD17425Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:4124
5ZD183149Cupalová EvaSokol Bučovice4700:44:0022
6ZD18456Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:45:3220
Trať 5 km, 422 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:21:5135
2MA262Hrdina PavelAK Perná8800:22:1631
3MA343Wurst MilanAK Šternberk8200:22:4427
4MA452Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2024
1MB5168Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielów7300:23:42-
2MB622Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:23:5435
1ZA7140Schorná Matyášová PavlaCZE8000:24:1235
5MA837Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:24:1522
3MB9121Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:24:3131
4MB10155Kotyza PetrVSK UNI Brno7000:24:3827
5MB11110Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:24:4724
1MJ12183Smetana JonášLK Veřovice9700:25:0835
6MA1389Kolařík MiroslavTRILIFE Zlín7800:25:1620
7MA14204Vicher JaroslavKESBUK8700:25:3819
8MA1587Dubčák PavelZlín8600:25:4718
9MA1642Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:4817
6MB17173Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:5022
10MA18198Čabla PetrUK Zlín8900:25:5316
11MA19197Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:5515
12MA2090Zavadil MilanX-Trail Rychlohrad8800:26:0414
2MJ21156Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:26:0631
1MC22163Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:1635
13MA238Višněvský AndrejSport studio Zlín9100:26:2413
14MA24178Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:3112
3MJ25171Nekorahec MatějTRILIFE Zlín9700:26:3727
2MC26153Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:26:4731
3MC27175Gargulák JosefLidečko6200:27:0027
15MA2872Engl JiříTTS Osek nad Bečvou8100:27:0311
16MA2941Kašpařík TomášPřerov7500:27:0610
17MA30196Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:27:079
7MB30145Malík MartinBystřice pod Hostýnem7300:27:0720
18MA32105Smékal AlešChropyně9100:27:268
19MA3360Rašner TomášTriSK Olomouc7900:27:277
2ZA3463Vévodová MartinaAK Perná9000:27:3131
20MA3574Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:406
8MB36160Horák ČestmírOD Morava Přerov7100:27:4319
9MB37172Sichálek TomášHorolezecký oddíl Holešov7300:27:4918
21MA38112Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8000:27:545
4MJ39135Reiskup Filipneregistrován9500:27:5724
1ZB40209Žaludková JanaSeco Tools7500:28:1335
22MA41139Přibyl MartinKonkordia Děčín9300:28:174
4MC42151Ševčík PavelZombie Opava6100:28:2024
23MA43100Bartoň MartinCX Slušovice8700:28:273
24MA44179Juránek ŠtěpánOrel Židenice9000:28:342
3ZA45126Javorová LucieValachbajk CykloMira8700:28:3827
10MB4681Maťa PetrPodhostýnští vrchaři7400:28:4017
25MA47191Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:28:521
26MA4892Drimal MiroslavMaraton Team Pavla Nováka7600:28:581
5MC49169Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:29:0322
11MB5035Haluzík MarekDracy7400:29:0416
4ZA5178Kotopulu Helenaneregistrována8000:29:1224
27MA52194Chytil PetrTJ Zekon BpH8800:29:151
28MA53189Uhrmacher LukášSlečinky Napajedla8500:29:161
1ZC54159Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2335
6MC5549Jurča Jaroslav;-)6200:29:2720
12MB56102Chrudina RobertOstrava7300:29:3115
29MA5793Kropáček JanSlečinky Napajedla8300:29:341
30MA5834Paseka PavelKočikov Všetuly8900:29:351
5ZA59137Novotná MartinaTÜV SÜD Rusava bike team8800:29:3722
31MA60188Bažant PavelSlečinky Napajedla8300:29:381
13MB61176Kratký IvoOtaslavice6800:29:4214
5MJ62200Mička JosefOrel Nivnice9800:29:4622
7MC63182Keller AntonínOrel Veřovice6300:30:0019
14MB64128Zemánek PetrDR.A.CY6800:30:1013
32MA65143Dvorský VojtěchKOB Směr Kroměříž9400:30:181
33MA66129Sýkora LukášAK Olomouc9000:30:371
6MJ67205Buš JiříSokol Třebětice9800:30:4020
6ZA68195Kocháňová MartinaAK Zlín8500:30:4820
34MA6921Misař Tomášneregistrován8500:30:501
35MA702Neradil SvatoplukOrel skalní8000:30:541
36MA71120Janek JosefFK Loukov8800:30:551
37MA72206Rapčan LukášDR.A.CY7800:31:031
8MC73130Sýkora JosefSK Hranice6300:31:0818
15MB7458Jedziniak MichalKorta7400:31:1112
9MC74150Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:1117
1ZJ76167Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:31:1435
38MA7739Frydrych MartinLíšná8300:31:251
39MA7888Tomčík LukášX-TRAIL RychloHrad8100:31:261
40MA793Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:31:271
41MA80131Šimeček JiříZlín8700:31:321
42MA8153Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:371
1ZD8261Hynštová MarieAK Drnovice5700:31:3935
7MJ8336Cícha Janneregistrován9600:31:4119
43MA8413Zlámalík KarelLipník nad Bečvou7500:31:441
16MB85138Rytíř MichalKOB Kroměříž7300:31:4511
8MJ86202Pělucha FilipSokol Třebětice9900:31:4918
1MD87125Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:31:5035
2ZB8883Obručová KristinaKESBUK7600:31:5931
17MB8947Koten LukášČZS Ratíškovice7400:32:0010
7ZA90113Klepáčová KateřinaFrýdek-Místek9400:32:1919
10MC9124Groš ŠtefanS.K. Valašského království6100:32:2316
44MA92199Leskovjan TomášDomaželice7600:32:251
11MC93133Prokop JiříCGS - Tyres Zlín5600:32:2715
45MA9448Šťastník ZdeněkDEGAS Bike Team7900:32:371
8ZA9540Haramulová LenkaPraha 58700:32:3818
18MB96212Vidlář PetrZlín7100:32:399
46MA97104Loučka MiroslavHulín9200:32:411
47MA98180Hegr MichalStrážnice7700:32:431
9ZA9965Kadlčáková ZuzanaKESBUK8600:32:4417
48MA10070Hronek JaroslavOrel - Obřany9100:32:471
9MJ10115Nesvadba VladanStolní tenis Bystřice p.H.9500:32:5217
3ZB102162Doubková KateřinaAK Perná7200:32:5327
10MJ10364Smola JanOREL Jednota Hulín0000:32:5816
1ME10428Metelka JosefSpartak Police4400:33:0335
19MB105186Mika IvoOrel Obřany Brno6600:33:068
49MA106127Látal Václavneregistrován8500:33:081
50MA10746Mazač Janneregistrován8000:33:201
20MB10812Janál PetrHolešov7200:33:247
12MC10851Kobliha MilanLRS Vyškov5700:33:2414
21MB110101Lžičař IvoOrel Strážnice6500:33:276
10ZA11133Paseková MarkétaKočikov Všetuly9100:33:3316
4ZB112154Lungová MirkaLiberec7500:33:3624
51MA11332Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:33:451
22MB11499Dostál PavelDRACY7000:33:535
23MB11544Navrátil MichalDR.A.CY7400:34:084
13MC116170Škorňa VlastimilZlín5500:34:1113
11ZA11782Brázdová VeronikaKroměříž9000:34:2515
2MD117210Brtník JiříOrel Obřany Brno5200:34:2531
2ZD11938Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:34:2731
11MJ120136Krajcar IvoSměr Kroměříž9500:34:3815
12MJ121184Bartoň VítOrel Veřovice9900:34:4614
52MA12286Dedek VladimírOlbramice7800:34:471
12ZA1231Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:34:4814
24MB12484Martinek Radekneregistrován6700:34:533
13MJ125107Mikulín Janneregistrován9700:34:5413
25MB126213Švirloch BranislavBiatlon Jílové u Děčína7300:34:572
13ZA127185Dřímalová MartinaPřerov8900:34:5913
53MA1284Slatinský MartinChomýž7600:35:001
14MJ12998Soušek DavidVietcong9800:35:0112
3MD130124Vodička JanM.K.Radslavice4500:35:0827
5ZB131118Stehlíková JitkaAK Kroměříž7600:35:1222
54MA1329Šenk TomášVietcong7600:35:151
26MB133158Navalenko JaroslavPečovská Nová Ves6700:35:261
55MA134114Paus AlešOrel Hranice7800:35:301
56MA13510Soušek JakubVietcong9200:35:361
2ZJ136141Jeníčková KateřinaACCC Horažďovice9500:35:3731
14MC137165Skupieň JosefHranice5700:35:4912
2ME13857Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:36:0331
4MD13920Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:36:1124
15MC140144Martínek VladimírHolešov5600:36:1211
27MB141152Sigmund RadekBystřice pod Hostýnem7000:36:201
28MB142203Navrátil JiříMoravská Třebová7300:36:281
6ZB143193Sichálková TamaraZlín7300:36:3820
29MB144201Konečný JaroslavDR.A.CY7300:36:451
15MJ14511Bulička DominikAK Kroměříž0300:37:0011
16MC14673Novák KarelOrel Bystřice pod Hostýnem6200:37:0910
3ME14719Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:1027
3ZD14850Dvořáková EvaProstějov5500:37:2227
7ZB14896Burianová DanaBKCS7300:37:2219
57MA15097Šrámek Jiříneregistrován7600:37:251
58MA151181Kašpar JiříOlšany8100:37:431
30MB152147Novosad AntonínAA Lhotský express6900:38:061
59MA1535Kubík MarekASPOT Hulín7500:38:181
17MC15476Neoral FrantišekSnK Cvrčovice6300:38:429
18MC1556Višněvský LadislavQuort team Zlín6200:38:438
19MC156177Juránek StanislavOrel Židenice5600:38:517
31MB15727Hána VáclavOrel Hulín7300:38:581
60MA15829Cícha Ondřejneregistrován8700:39:171
4ME159148Bubeník JiříLRS Vyškov4400:39:2124
20MC16066Krbilek DaliborGemini6200:39:266
21MC16131Výleta Marekneregistrován6400:39:315
61MA162164Krejčí LukášCykloklub Rohálov9300:39:321
5MD163161Mraček RostislavRokytnice5400:39:4622
2ZC164106Málková AnnaOrel Vyškov6300:39:5831
5ME16571Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:40:0222
6ME166174Velička JaroslavTJ Bystřice p.H.4400:40:0720
62MA16785Martinek TomášSmart Team9100:40:121
6MD16875Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:40:1620
3ZC1697Višněvská PavlaSport studio Zlín6300:40:5427
32MB17030Smola MarekOREL Jednota Hulín7300:41:071
33MB17169Pecháček PetrP&O engineering racing team7400:41:091
8ZB17226Koutková PetraRP sport team Slušovice7300:41:1918
34MB17379Vodák JiříMoravia Team Olomouc7100:41:201
4ZD17425Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:4124
7ME17568Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:42:1419
3ZJ176190Šimíčková VěraOrel Horní Moštěnice0200:42:2327
35MB176108Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7100:42:231
4ZJ178146Novosadová AdélaAA Lhotský express9800:42:4124
36MB179134Halbrštat PetrTK Znojmo6700:42:521
8ME180192Bejdák SilvestrBrusné4300:43:0318
16MJ181166Stehlík AlexanderAK Kroměříž0300:43:0610
14ZA18254Mlčáková VeronikaBurky Team9100:43:3712
5ZD183149Cupalová EvaSokol Bučovice4700:44:0022
6ZD18456Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:45:3220
5ZJ185115Vinklarová DominikaOrel Hranice9700:46:3622
9ME186208Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:1317
15ZA18759Šašková KarolínaPravčice9000:47:1711
63MA18867Kolařík RenéVšechovice8400:47:381
10ME18980Březina JiříSK Přerov3900:49:4316
7MD189123Kolmaš OldřichOlomouc5200:49:4319
37MB191142Langer FrantišekZlín7400:51:171
6ZJ192117Hradilová Marikaneregistrována0500:53:5420
9ZB193187Miková RenataOrel Obřany Brno7200:54:1017
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:21:5135
2MA262Hrdina PavelAK Perná8800:22:1631
3MA343Wurst MilanAK Šternberk8200:22:4427
4MA452Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2024
5MB622Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:23:5422
6MA837Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:24:1520
7MB9121Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:24:3119
8MB10155Kotyza PetrVSK UNI Brno7000:24:3818
9MB11110Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:24:4717
10MJ12183Smetana JonášLK Veřovice9700:25:0816
11MA1389Kolařík MiroslavTRILIFE Zlín7800:25:1615
12MA14204Vicher JaroslavKESBUK8700:25:3814
13MA1587Dubčák PavelZlín8600:25:4713
14MA1642Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:4812
15MB17173Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:5011
16MA18198Čabla PetrUK Zlín8900:25:5310
17MA19197Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:559
18MA2090Zavadil MilanX-Trail Rychlohrad8800:26:048
19MJ21156Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:26:067
20MC22163Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:166
21MA238Višněvský AndrejSport studio Zlín9100:26:245
22MA24178Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:314
23MJ25171Nekorahec MatějTRILIFE Zlín9700:26:373
24MC26153Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:26:472
25MC27175Gargulák JosefLidečko6200:27:001
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7140Schorná Matyášová PavlaCZE8000:24:1235
2ZA3463Vévodová MartinaAK Perná9000:27:3131
3ZB40209Žaludková JanaSeco Tools7500:28:1327
4ZA45126Javorová LucieValachbajk CykloMira8700:28:3824
5ZA5178Kotopulu Helenaneregistrována8000:29:1222
6ZC54159Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2320
7ZA59137Novotná MartinaTÜV SÜD Rusava bike team8800:29:3719
8ZA68195Kocháňová MartinaAK Zlín8500:30:4818
9ZJ76167Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:31:1417
10ZD8261Hynštová MarieAK Drnovice5700:31:3916
11ZB8883Obručová KristinaKESBUK7600:31:5915
12ZA90113Klepáčová KateřinaFrýdek-Místek9400:32:1914
13ZA9540Haramulová LenkaPraha 58700:32:3813
14ZA9965Kadlčáková ZuzanaKESBUK8600:32:4412
15ZB102162Doubková KateřinaAK Perná7200:32:5311
16ZA11133Paseková MarkétaKočikov Všetuly9100:33:3310
17ZB112154Lungová MirkaLiberec7500:33:369
18ZA11782Brázdová VeronikaKroměříž9000:34:258
19ZD11938Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:34:277
20ZA1231Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:34:486
21ZA127185Dřímalová MartinaPřerov8900:34:595
22ZB131118Stehlíková JitkaAK Kroměříž7600:35:124
23ZJ136141Jeníčková KateřinaACCC Horažďovice9500:35:373
24ZB143193Sichálková TamaraZlín7300:36:382
25ZD14850Dvořáková EvaProstějov5500:37:221
25ZB14896Burianová DanaBKCS7300:37:221

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód