Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Arko - Trophy, nahoru a dolů

27.4.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Arko - Trophy, nahoru a dolů
  • datum konání: 27.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Radňovice u Nového Města na Moravě
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:45 hodin v KD Radňovice

Startovné

junioři a dorost - 50 Kč
ostatní - 100 Kč

Popis tratě

Délka závodu a převýšení: dle jednotlivých kategorií:
Muži A,B: 12km, +700m,-600m
Junioři, muži C, ženy A,B, dorostenci: 9km +550m,-450m
Muži D,E, juniorky, ženy C,D, dorostenky: 6km, +400m,-250
Cíl závodu všech kategorií: vrchol Harusova kopce

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jiří Žák
mobil: 777 121 230

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

zakis@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2013Arko - Trophy, nahoru a dolů47

Statistika závodu Arko - Trophy, nahoru a dolů

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 47

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregorová Kamila812
Chlubna Jan842
Bradáč Jiří822
Žák Jiří712
Vanta Josef622
Vraštilová Miloslava562
Buchta Pavel642
Vacarda Vladimír592
Pechková Šárka562
Turek Martin802
Pechek František532
Vodička Jan452
Pohanka Jiří652
Ožana Václav642
Kačín Miroslav792

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 27.04.2014, 20:39
  • zobrazeno 1108x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Janů JanSKP Hězda Pardubice9300:45:5170
2MA38Glier MichalDoubravník8200:48:5762
3MA67Černý ZdeněkAC Praha8500:50:4654
4MA713Turek MartinŽakis Team8000:51:5948
5MA86Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:54:2944
6MA95Růžička MartinNávojná8300:55:2340
7MA119Kačín MiroslavKecka Kanice7900:59:4638
8MA123Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8201:05:5736
9MA132Pekař ŠtěpánŽakis Team9401:08:1034
10MA141Kuntsmüller TomášSKI bike team Jiříkovice7501:16:1132
Muži B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB222Žák JiříTECHNIKA Brno EXTREME7100:47:3170
2MB424Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:49:3962
2MB444Pohanka JiříSK Nové Město na Moravě6500:49:3962
4MB1021Stojen PavelHavl.Brod7400:56:0148
Muži C (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC150Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:2370
2MC343Buchta PavelSK Nové Město na Moravě6400:45:2362
3MC541Vanta JosefSK Hronov6200:46:0954
4MC642Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:2948
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD151Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:2970
2MD254Kaše JaroslavOutsiderů klub běžeckých5300:35:4062
3MD552Leszkow JosefMK Hlinsko5100:38:1254
4MD653Vodička JanRadslavice4500:40:0448
Muži E (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME356Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:2770
Juniorky (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA281Gregorová KamilaSalomon Team8100:42:4770
Ženy B (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB423Komárová ZdeňkaOlešnice7400:46:0270
Ženy C (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4106Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:37:5470
2ZD7108Kašová HanaBarnex sport Brno5400:43:3162
3ZD8107Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:5954
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD151Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:2970
2MD254Kaše JaroslavOutsiderů klub běžeckých5300:35:4062
1ME356Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:2770
1ZD4106Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:37:5470
3MD552Leszkow JosefMK Hlinsko5100:38:1254
4MD653Vodička JanRadslavice4500:40:0448
2ZD7108Kašová HanaBarnex sport Brno5400:43:3162
3ZD8107Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:5954
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC150Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:2370
1ZA281Gregorová KamilaSalomon Team8100:42:4770
2MC343Buchta PavelSK Nové Město na Moravě6400:45:2362
1ZB423Komárová ZdeňkaOlešnice7400:46:0270
3MC541Vanta JosefSK Hronov6200:46:0954
4MC642Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:2948
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Janů JanSKP Hězda Pardubice9300:45:5170
1MB222Žák JiříTECHNIKA Brno EXTREME7100:47:3170
2MA38Glier MichalDoubravník8200:48:5762
2MB424Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:49:3962
2MB444Pohanka JiříSK Nové Město na Moravě6500:49:3962
3MA67Černý ZdeněkAC Praha8500:50:4654
4MA713Turek MartinŽakis Team8000:51:5948
5MA86Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:54:2944
6MA95Růžička MartinNávojná8300:55:2340
4MB1021Stojen PavelHavl.Brod7400:56:0148
7MA119Kačín MiroslavKecka Kanice7900:59:4638
8MA123Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8201:05:5736
9MA132Pekař ŠtěpánŽakis Team9401:08:1034
10MA141Kuntsmüller TomášSKI bike team Jiříkovice7501:16:1132
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Janů JanSKP Hězda Pardubice9300:45:5170
2MB222Žák JiříTECHNIKA Brno EXTREME7100:47:3162
3MA38Glier MichalDoubravník8200:48:5754
4MB424Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:49:3948
4MB444Pohanka JiříSK Nové Město na Moravě6500:49:3948
6MA67Černý ZdeněkAC Praha8500:50:4640
7MA713Turek MartinŽakis Team8000:51:5938
8MA86Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:54:2936
9MA95Růžička MartinNávojná8300:55:2334
10MB1021Stojen PavelHavl.Brod7400:56:0132
11MA119Kačín MiroslavKecka Kanice7900:59:4630
12MA123Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8201:05:5728
13MA132Pekař ŠtěpánŽakis Team9401:08:1026
14MA141Kuntsmüller TomášSKI bike team Jiříkovice7501:16:1124
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA281Gregorová KamilaSalomon Team8100:42:4770
2ZB423Komárová ZdeňkaOlešnice7400:46:0262

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Pěkný závod, jen mu chybí větší startovní pole.
mefinek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód