Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Křížová 10

12.4.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Křížová 10
  • datum konání: 12.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lesní hřbitov, Hradec Králové
dětské závody od 10:00 hodin
start hlavního závodu na 10 km - 12:00 hodin

Přihlášky

ONLINE PŘIHLÁŠKA

POZOR: KAPACITA ZÁVODU MAX. 300 BĚŽCŮ!!!

STARTOVNÍ LISTINA

Prezentace:

od 9:30 do 11:30 hodin v místě startu

Startovné

Přihláška a platba do 31.3.2014 - 150 Kč
Přihláška a platba v dubnu a na místě - 200 Kč

Podrobné informace o startovném

Popis tratě

délka: 10 km (doplňkový závod na 5 km)
převýšení: 46 m
povrch: asfalt
velmi rychlý rovinatý závod uprostřed městských lesů
kratší trasy pro děti

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Šinkovský
tel. 778 081 011

Jelikož v závodě Křížová 10 nejsou v dětských závodech dodrženy věkové kategorie Iscarex poháru, nebudou tyto do poháru bodovány.

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz/zavody/krizova-desitka/propozice

E-mailová adresa

roman.sinkovsky@sportvisio.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 29 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2177Petrásek PavelČernilov9000:35:18103,99
2MJ4137Majoroš MichalPolice8600:36:1199,12
3MJ9147Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:36:5894,75
4MJ1077Honzíček MichalKRB Chrudim8800:37:1593,17
5MJ11124Lášek TomášRychnovek8600:37:3491,40
6MJ1428Chudý JonášTriClub Dobruška9000:38:0988,23
7MJ182038Machotka DominikActivity Lanškroun9400:39:3280,54
8MJ2841Doskočil ZdeněkFVZ Hradec Králové8900:40:2275,84
9MJ351Adámek Jakubneregistrován8500:41:3669,00
10MJ47221Stoklásek AntonínHradec Králové8500:42:4063,12
11MJ662041Zeman DenisGomango8700:44:0255,49
12MJ67161Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9000:44:1554,31
13MJ68274Zapletal Zbyněkneregistrován8900:44:2253,63
14MJ7918Buršík Michalneregistrován9000:44:5250,92
15MJ8210Zádrapa Miroslavneregistrován8800:44:5950,20
16MJ85273Jeřábek JakubSokol Býšť8900:45:1249,07
17MJ8744Duchoslav Martinneregistrován8800:45:1748,62
18MJ9797Juren JaromírUNI-PRC8700:46:0344,29
19MJ104184Pytlík MarekMOBJ8900:46:2142,66
20MJ116209Slovák JiříÚstí nad Labem8500:47:1537,61
21MJ11747Dus OndřejDUSPRO Cycling Team9400:47:1737,49
22MJ12449Duzbaba VáclavLongboard Hradec Králové9100:47:5733,77
23MJ13151Fiedler Josefneregistrován9000:48:3030,68
24MJ13257Frýdl OndřejHradec Králové9200:48:3130,63
25MJ13765Hejcman Jiříneregistrován9300:48:5828,16
26MJ1722048Rýgr VojtaGomango8700:52:457,09
27MJ1842Andráš Jakubneregistrován9700:54:18100,00
28MJ18663Haškovec Petrneregistrován8700:54:183,00
29MJ1878Bělka Michalneregistrován8900:54:383,00
30MJ207145Morvai Michalneregistrován8700:57:193,00
Muži 30-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA5186Řehák PavelOB Vamberk8400:36:3596,89
2MA12174Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:37:4190,77
3MA1342Dostál MilanPolička7600:37:4990,02
4MA1556Frosch PetrOK LOKO Pardubice7500:38:3286,08
5MA166Bavor JanSK ESM Miletín8400:38:4784,64
6MA17194Samec Jiříneregistrován8400:39:0283,28
7MA19220Stohwasser PetrNabla8200:39:4579,31
8MA22228Svatý TomášKruh7700:40:0977,07
9MA24224Šulan BorisRunning Brothers8100:40:1776,32
10MA252043Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:40:1776,30
11MA29202Šimák JanHradec Králové8300:40:2475,73
12MA31173Pavlíček MichalHorní Počernice7900:40:3974,31
13MA39211Soukup TomášGoMango8000:41:5367,44
14MA41178Polan Michalneregistrován8100:42:1365,64
15MA4271Hoder JanTriClub Dobruška8400:42:1865,16
16MA43140Matoušek JosefHradec Králové7900:42:2464,59
17MA44208Slavík JanKačeři Chrudim7600:42:3363,75
18MA4690Janeček Petrneregistrován8200:42:3763,35
19MA51128Lorenc TomášLipá n Orlicí7800:43:1060,33
20MA5454Firkušný Martinneregistrován8200:43:2958,55
21MA58240Tomeš Petrneregistrován8300:43:3158,41
22MA59183Prokop Lukášneregistrován7800:43:3458,13
23MA6130Čížek PetrGoMango7700:43:4856,83
24MA63149Müller Tomášneregistrován8400:43:5955,75
25MA6487Hrbek Martinneregistrován7800:44:0155,65
26MA65279Zubal MilošUNI-PRC8300:44:0255,51
27MA72162Nýdecký Pavelneregistrován8300:44:2753,22
28MA76229Švec Janneregistrován7600:44:4251,86
29MA77119Kričfaluši Pavelneregistrován8000:44:4351,73
30MA80159Novotný Milošneregistrován7600:44:5650,55
31MA81196Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:44:5750,43
32MA84123Kysilka VratislavKolín7800:45:1049,22
33MA8846Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8100:45:1948,37
34MA89276Zapletal PavelZlate Hory8200:45:2747,66
35MA91100Kalík LukášPardubice8300:45:4146,36
36MA92135Machačka PavelHradecké střely7700:45:4446,03
37MA9684Houžvička Zbyněkneregistrován7500:46:0244,39
38MA1012050Simon Martinneregistrován8000:46:0843,84
39MA1072008Strejc TomášS-Team8400:46:5939,18
40MA1097Bedan Lukášneregistrován7800:47:0538,59
41MA111171Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:47:0938,24
42MA112125Leixner TomášRAUL!!!8300:47:1138,04
43MA11423Černý Michalneregistrován7900:47:1437,75
44MA121144Polášek Pavelneregistrován8000:47:3435,87
45MA12325Červený Lukášneregistrován8000:47:5034,46
46MA13311Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7700:48:3630,20
47MA135105Zahálka TomášBÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU7800:48:5028,90
48MA139219Štěrba Michalneregistrován8400:49:0327,70
49MA14248Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:49:1426,68
50MA143115Krbálek PavelBítovany8200:49:3025,18
51MA14539Doležal MartinHradec Králové8100:49:4723,54
52MA14682Hošek Michalneregistrován7900:49:5223,09
53MA147126Lešanovský JanAC Kuchyne na Kvitku8200:49:5622,76
54MA149141Matys VladimírHradec Králové8400:50:2020,54
55MA153250Unucka VlastimilHradec Králové8400:51:0516,34
56MA154181Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7500:51:1115,78
57MA15935Dogaru VasilRungo8100:52:1010,36
58MA161142Mazánek PetrPardubice8200:52:209,43
59MA163260Vávra Alešneregistrován7800:52:229,28
60MA16432Daněk Lukášneregistrován7800:52:229,22
61MA166156Novák Ladislavneregistrován7800:52:249,02
62MA1703Antuš Erikneregistrován7600:52:437,28
63MA175143Mikulecký Stanislavneregistrován7800:52:595,78
64MA178193Šabacký Filipneregistrován8400:53:383,00
65MA180163Dlab TomášGOMANGO8400:53:453,00
66MA182146Motl JanHradecký amatér7600:54:003,00
67MA184167Oščiatka Pavelneregistrován8400:54:183,00
68MA192238Tomášek Pavelneregistrován7600:55:013,00
69MA19499Kalaš PavelPaMiZuDe7900:55:283,00
70MA19979Horák Jiříneregistrován7500:56:073,00
71MA20275Homola MiloslavRunning Brothers7900:56:143,00
72MA2122049Sejkora Michalneregistrován8200:58:183,00
73MA227106Klár Michalneregistrován8101:00:453,00
74MA228242Trojan MartinAC Kuchyne na Kvitku8201:00:533,00
Muži 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1104Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:03104,73
2MB3264Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:35:48100,56
3MB7170Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:5194,71
4MB8262Vejběra JanCyklo POKR HK6600:36:5594,32
5MB21254Capoušek Miroslav3D FITNESS RACE TEAM7000:40:0276,95
6MB23237Tomáš Zdeněkneregistrován7100:40:1675,58
7MB26165Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:40:1975,39
8MB27195Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2075,28
9MB339Belobrad IvanŽamberk6600:41:1670,06
10MB3433David PavelLokomotiva Nymburk7200:41:2769,04
11MB37271Zachař JiříSruby7200:41:4867,12
12MB4517Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec n/C7300:42:3462,80
13MB4815Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:42:4262,10
14MB4970Hladik MartinLískovice7400:42:5361,07
15MB5264Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:43:1758,83
16MB53152Nádhera PetrHradec Králové6700:43:2757,93
17MB55268Žabokrtský MilanChloumek7400:43:3057,63
18MB56223Štrof MichalTenis Úpice7300:43:3057,59
19MB62278Zoubek MichalPoolservis7300:43:4955,81
20MB69266Volf Jiříneregistrován7300:44:2452,62
21MB70256Valtera PetrHraec Králové6700:44:2452,60
22MB712052Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:44:2652,37
23MB7834David VáclavJaroměř7400:44:4550,61
24MB8331Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:45:0348,98
25MB86166Ondejčík Milanneregistrován7300:45:1348,02
26MB98108Klik Stanislavneregistrován7400:46:0443,29
27MB99136Machút Michalneregistrován6700:46:0643,13
28MB100217Jirásko DušanSK Srch7300:46:0842,96
29MB106231Svoboda RobertIntersport7100:46:5238,87
30MB110214Stárek Tomášneregistrován7300:47:0637,53
31MB11373Hojgr Jiříneregistrován7400:47:1137,09
32MB118138Maleček Petrneregistrován7200:47:1736,53
33MB120216Stehlík Miroslavneregistrován7300:47:2136,14
34MB122213Šrejber MiloslavTJ Batňovice7300:47:4334,12
35MB12962Hartman Karelneregistrován7200:48:2130,54
36MB134234Tajcnár Michalneregistrován7400:48:4128,74
37MB138160Novotný JiříUNO Srch7100:48:5927,03
38MB162257Vaněk PetrFitko Lev6600:52:208,33
39MB171235Tkáč Jánneregistrován7300:52:436,22
40MB176255Valský Romanneregistrován7000:53:273,00
41MB18150Fejfar Alešneregistrován6900:53:473,00
42MB197122Kuřík JosefRunning Brothers7100:55:563,00
43MB20814Brouček Romanneregistrován6900:57:243,00
44MB2104Bahník Pavelneregistrován7000:58:003,00
45MB215155Neškrabal MilanNessy7000:58:283,00
46MB22169Hillmer RadimRunning Brothers7400:59:073,00
47MB224230Sviták Pavelneregistrován7001:00:123,00
48MB239111Koloc PavelAC Total Zero6501:06:473,00
49MB24059Hájek KarelGREX KOMA7401:07:223,00
Muži 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6252Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:44112,04
2MC20197Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:4796,44
3MC32120Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:40:4491,52
4MC362055Ryzner MiroslavSK Srch6100:41:3886,95
5MC40206Skalický JosefLake Hill Žichlínek6200:42:0284,92
6MC60275Zapletal PetrZlaté Hory6300:43:4576,11
7MC73134Macej Miroslavneregistrován5600:44:3072,27
8MC7572Hofman Františekneregistrován6300:44:4071,41
9MC12624Černý AlešTriClub Dobruška6400:48:0553,96
10MC136169Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:48:5749,45
11MC141232Navrátil Vlastimilneregistrován5500:49:0848,50
12MC14476Honzíček LubošKRB Chrudim5900:49:4645,30
13MC15285Hradil PetrMONTAS Hradec Králové5800:51:0038,95
14MC17336Dohnal Martinneregistrován6200:52:4629,92
15MC204107Klár Jiříneregistrován5700:56:3910,08
16MC21680Horák Lubomírneregistrován5500:58:343,00
Muži 60 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3020Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5000:40:36117,19
2MD94201Zoderer Josefneregistrován5000:45:5593,21
3MD105270Krajč Zdeněkneregistrován5000:46:4389,61
4MD119241Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:18123,37
5MD128130Losman MiroslavHradec Králové5100:48:1482,73
6MD190175Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:54:4453,47
7MD19138Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:4895,36
8MD21726Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:3581,27
9MD218103Kašše MiroslavHO UO5400:59:0134,20
10MD231188Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:5069,14
11MD243210Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:32:253,00
Ženy 29 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ140249Učíková MichaelaBěhám pro radost9000:49:0375,50
2ZJ148207Skálová Marieneregistrován8900:50:0670,70
3ZJ160267Vrátilová Lenkaneregistrována9100:52:1061,24
4ZJ167172Pavelková Andreaneregistrována8700:52:2560,15
5ZJ18988Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:54:4449,53
6ZJ193243Trumhová Kateřinaneregistrována9100:55:1547,18
7ZJ2195Bajerová Michaelaneregistrována9000:59:0329,74
8ZJ22058Fryšarová EvaBěžím s AVL9000:59:0629,54
9ZJ22327Chlebounová Pavlaneregistrována8700:59:3727,14
10ZJ226113Kovaříková Ivetaneregistrována8701:00:4322,09
11ZJ22943Dražková Šárkaneregistrována8601:01:0820,24
12ZJ2332056Kudělová Eliškaneregistrována8901:02:2714,23
13ZJ235150Pechová PavlaGOMANGO9301:03:339,20
14ZJ237189Rybakova Lenka5490Rakovník8601:04:275,02
Ženy 30-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA50212Soukupová BarboraA.C. Sparta Praha8400:43:01103,13
2ZA57176Pecinová LucieRungo. cz8100:43:31100,87
3ZA74203Šimáková KláraHradec Králové8300:44:3595,99
4ZA90244Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:45:3694,72
5ZA93259Vaňková AliceEkonom Outdoor Praha7900:45:5193,64
6ZA102263Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:46:0992,23
7ZA115227Svatá ZdeňkaKruh7700:47:1587,29
8ZA125117Krejčí Kláraneregistrován7900:47:5884,05
9ZA127248Typltová Veronikaneregistrována8000:48:0779,76
10ZA15153Finková Terezaneregistrována7600:50:4171,89
11ZA156199Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7600:51:4966,72
12ZA165129Lorencová Andreaneregistrována7800:52:2364,18
13ZA1742042Šafusová Ludmilaneregistrována7700:52:5162,13
14ZA17760Haľková JaroslavaBáječné ženy v běhu7700:53:3558,83
15ZA183239Tomášová LenkaRychlonožky8100:54:0552,46
16ZA195261Vavřínková Evaneregistrována7600:55:2950,24
17ZA196222Střelbová LenkaBáječné ženy v běhu7600:55:5348,43
18ZA20194Jirousková Michaelaneregistrována7900:56:1346,97
19ZA206233Svobodová Ditaneregistrována8200:56:4940,01
20ZA209112Kopecká MarcelaMarius Pedersen7800:57:5939,02
21ZA230131Lutišanová MichaelaRunning Brothers7501:01:1624,22
22ZA234151Majuková ZuzanaGOMANGO8401:03:0311,43
23ZA238225Šulanová MarieRunning Brothers8201:05:473,00
24ZA241190Rybínová IvaSECA Team7501:09:353,00
Ženy 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38185Rambová MarcelaGoMango7400:41:51111,64
2ZB95180Pončová EvaActivesport Jaroměř7400:45:5993,02
3ZB1302046Růžičková LenkaGROUP TEAM7400:48:2981,74
4ZB150102Karásková Helenaneregistrována7400:50:3572,29
5ZB168157Novotná GrétaSokol Hradec Králové7300:52:2663,95
6ZB1792047Petru BlankaGroup Team7200:53:4458,10
7ZB200215Štefánková Petraneregistrována6800:56:0867,13
8ZB2112009Klimešová ZuzanaGomango6800:58:0459,13
9ZB21437Dohnalová JitkaSpolu v kolu6800:58:2357,80
10ZB22540Dontová Věraneregistrována7001:00:4126,86
11ZB242154Nádherová HanaHradec Králové6801:17:423,00
Ženy 50 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD103204Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:46:09108,53
2ZD10893Jirásková EvaLanškroun6400:46:59105,12
3ZD155200Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:51:3086,34
4ZD15795Jonášová Zdeňkaneregistrována6400:51:5084,99
5ZD15891Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:51:5284,87
6ZD169205Hedvičáková MartinaPraha 26100:52:3481,97
7ZD188245Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:54:4373,03
8ZD19861Šternerová HanaHradec Králové6300:56:0167,61
9ZD20352Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:34108,63
10ZD205187Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:56:40108,26
11ZD213121Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:2257,87
12ZD22266Hellerová HanaHradec Králové6100:59:1254,40
13ZD232247Tumová Marieneregistrována6101:02:1441,85
14ZD23681Horáková Zdenaneregistrována5701:04:0683,11
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1104Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:03104,73
1MJ2177Petrásek PavelČernilov9000:35:18103,99
2MB3264Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:35:48100,56
2MJ4137Majoroš MichalPolice8600:36:1199,12
1MA5186Řehák PavelOB Vamberk8400:36:3596,89
1MC6252Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:44112,04
3MB7170Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:5194,71
4MB8262Vejběra JanCyklo POKR HK6600:36:5594,32
3MJ9147Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:36:5894,75
4MJ1077Honzíček MichalKRB Chrudim8800:37:1593,17
5MJ11124Lášek TomášRychnovek8600:37:3491,40
2MA12174Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:37:4190,77
3MA1342Dostál MilanPolička7600:37:4990,02
6MJ1428Chudý JonášTriClub Dobruška9000:38:0988,23
4MA1556Frosch PetrOK LOKO Pardubice7500:38:3286,08
5MA166Bavor JanSK ESM Miletín8400:38:4784,64
6MA17194Samec Jiříneregistrován8400:39:0283,28
7MJ182038Machotka DominikActivity Lanškroun9400:39:3280,54
7MA19220Stohwasser PetrNabla8200:39:4579,31
2MC20197Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:4796,44
5MB21254Capoušek Miroslav3D FITNESS RACE TEAM7000:40:0276,95
8MA22228Svatý TomášKruh7700:40:0977,07
6MB23237Tomáš Zdeněkneregistrován7100:40:1675,58
9MA24224Šulan BorisRunning Brothers8100:40:1776,32
10MA252043Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:40:1776,30
7MB26165Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:40:1975,39
8MB27195Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2075,28
8MJ2841Doskočil ZdeněkFVZ Hradec Králové8900:40:2275,84
11MA29202Šimák JanHradec Králové8300:40:2475,73
1MD3020Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5000:40:36117,19
12MA31173Pavlíček MichalHorní Počernice7900:40:3974,31
3MC32120Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:40:4491,52
9MB339Belobrad IvanŽamberk6600:41:1670,06
10MB3433David PavelLokomotiva Nymburk7200:41:2769,04
9MJ351Adámek Jakubneregistrován8500:41:3669,00
4MC362055Ryzner MiroslavSK Srch6100:41:3886,95
11MB37271Zachař JiříSruby7200:41:4867,12
1ZB38185Rambová MarcelaGoMango7400:41:51111,64
13MA39211Soukup TomášGoMango8000:41:5367,44
5MC40206Skalický JosefLake Hill Žichlínek6200:42:0284,92
14MA41178Polan Michalneregistrován8100:42:1365,64
15MA4271Hoder JanTriClub Dobruška8400:42:1865,16
16MA43140Matoušek JosefHradec Králové7900:42:2464,59
17MA44208Slavík JanKačeři Chrudim7600:42:3363,75
12MB4517Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec n/C7300:42:3462,80
18MA4690Janeček Petrneregistrován8200:42:3763,35
10MJ47221Stoklásek AntonínHradec Králové8500:42:4063,12
13MB4815Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:42:4262,10
14MB4970Hladik MartinLískovice7400:42:5361,07
1ZA50212Soukupová BarboraA.C. Sparta Praha8400:43:01103,13
19MA51128Lorenc TomášLipá n Orlicí7800:43:1060,33
15MB5264Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:43:1758,83
16MB53152Nádhera PetrHradec Králové6700:43:2757,93
20MA5454Firkušný Martinneregistrován8200:43:2958,55
17MB55268Žabokrtský MilanChloumek7400:43:3057,63
18MB56223Štrof MichalTenis Úpice7300:43:3057,59
2ZA57176Pecinová LucieRungo. cz8100:43:31100,87
21MA58240Tomeš Petrneregistrován8300:43:3158,41
22MA59183Prokop Lukášneregistrován7800:43:3458,13
6MC60275Zapletal PetrZlaté Hory6300:43:4576,11
23MA6130Čížek PetrGoMango7700:43:4856,83
19MB62278Zoubek MichalPoolservis7300:43:4955,81
24MA63149Müller Tomášneregistrován8400:43:5955,75
25MA6487Hrbek Martinneregistrován7800:44:0155,65
26MA65279Zubal MilošUNI-PRC8300:44:0255,51
11MJ662041Zeman DenisGomango8700:44:0255,49
12MJ67161Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9000:44:1554,31
13MJ68274Zapletal Zbyněkneregistrován8900:44:2253,63
20MB69266Volf Jiříneregistrován7300:44:2452,62
21MB70256Valtera PetrHraec Králové6700:44:2452,60
22MB712052Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:44:2652,37
27MA72162Nýdecký Pavelneregistrován8300:44:2753,22
7MC73134Macej Miroslavneregistrován5600:44:3072,27
3ZA74203Šimáková KláraHradec Králové8300:44:3595,99
8MC7572Hofman Františekneregistrován6300:44:4071,41
28MA76229Švec Janneregistrován7600:44:4251,86
29MA77119Kričfaluši Pavelneregistrován8000:44:4351,73
23MB7834David VáclavJaroměř7400:44:4550,61
14MJ7918Buršík Michalneregistrován9000:44:5250,92
30MA80159Novotný Milošneregistrován7600:44:5650,55
31MA81196Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:44:5750,43
15MJ8210Zádrapa Miroslavneregistrován8800:44:5950,20
24MB8331Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:45:0348,98
32MA84123Kysilka VratislavKolín7800:45:1049,22
16MJ85273Jeřábek JakubSokol Býšť8900:45:1249,07
25MB86166Ondejčík Milanneregistrován7300:45:1348,02
17MJ8744Duchoslav Martinneregistrován8800:45:1748,62
33MA8846Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8100:45:1948,37
34MA89276Zapletal PavelZlate Hory8200:45:2747,66
4ZA90244Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:45:3694,72
35MA91100Kalík LukášPardubice8300:45:4146,36
36MA92135Machačka PavelHradecké střely7700:45:4446,03
5ZA93259Vaňková AliceEkonom Outdoor Praha7900:45:5193,64
2MD94201Zoderer Josefneregistrován5000:45:5593,21
2ZB95180Pončová EvaActivesport Jaroměř7400:45:5993,02
37MA9684Houžvička Zbyněkneregistrován7500:46:0244,39
18MJ9797Juren JaromírUNI-PRC8700:46:0344,29
26MB98108Klik Stanislavneregistrován7400:46:0443,29
27MB99136Machút Michalneregistrován6700:46:0643,13
28MB100217Jirásko DušanSK Srch7300:46:0842,96
38MA1012050Simon Martinneregistrován8000:46:0843,84
6ZA102263Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:46:0992,23
1ZD103204Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:46:09108,53
19MJ104184Pytlík MarekMOBJ8900:46:2142,66
3MD105270Krajč Zdeněkneregistrován5000:46:4389,61
29MB106231Svoboda RobertIntersport7100:46:5238,87
39MA1072008Strejc TomášS-Team8400:46:5939,18
2ZD10893Jirásková EvaLanškroun6400:46:59105,12
40MA1097Bedan Lukášneregistrován7800:47:0538,59
30MB110214Stárek Tomášneregistrován7300:47:0637,53
41MA111171Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:47:0938,24
42MA112125Leixner TomášRAUL!!!8300:47:1138,04
31MB11373Hojgr Jiříneregistrován7400:47:1137,09
43MA11423Černý Michalneregistrován7900:47:1437,75
7ZA115227Svatá ZdeňkaKruh7700:47:1587,29
20MJ116209Slovák JiříÚstí nad Labem8500:47:1537,61
21MJ11747Dus OndřejDUSPRO Cycling Team9400:47:1737,49
32MB118138Maleček Petrneregistrován7200:47:1736,53
4MD119241Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:18123,37
33MB120216Stehlík Miroslavneregistrován7300:47:2136,14
44MA121144Polášek Pavelneregistrován8000:47:3435,87
34MB122213Šrejber MiloslavTJ Batňovice7300:47:4334,12
45MA12325Červený Lukášneregistrován8000:47:5034,46
22MJ12449Duzbaba VáclavLongboard Hradec Králové9100:47:5733,77
8ZA125117Krejčí Kláraneregistrován7900:47:5884,05
9MC12624Černý AlešTriClub Dobruška6400:48:0553,96
9ZA127248Typltová Veronikaneregistrována8000:48:0779,76
5MD128130Losman MiroslavHradec Králové5100:48:1482,73
35MB12962Hartman Karelneregistrován7200:48:2130,54
3ZB1302046Růžičková LenkaGROUP TEAM7400:48:2981,74
23MJ13151Fiedler Josefneregistrován9000:48:3030,68
24MJ13257Frýdl OndřejHradec Králové9200:48:3130,63
46MA13311Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7700:48:3630,20
36MB134234Tajcnár Michalneregistrován7400:48:4128,74
47MA135105Zahálka TomášBÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU7800:48:5028,90
10MC136169Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:48:5749,45
25MJ13765Hejcman Jiříneregistrován9300:48:5828,16
37MB138160Novotný JiříUNO Srch7100:48:5927,03
48MA139219Štěrba Michalneregistrován8400:49:0327,70
1ZJ140249Učíková MichaelaBěhám pro radost9000:49:0375,50
11MC141232Navrátil Vlastimilneregistrován5500:49:0848,50
49MA14248Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:49:1426,68
50MA143115Krbálek PavelBítovany8200:49:3025,18
12MC14476Honzíček LubošKRB Chrudim5900:49:4645,30
51MA14539Doležal MartinHradec Králové8100:49:4723,54
52MA14682Hošek Michalneregistrován7900:49:5223,09
53MA147126Lešanovský JanAC Kuchyne na Kvitku8200:49:5622,76
2ZJ148207Skálová Marieneregistrován8900:50:0670,70
54MA149141Matys VladimírHradec Králové8400:50:2020,54
4ZB150102Karásková Helenaneregistrována7400:50:3572,29
10ZA15153Finková Terezaneregistrována7600:50:4171,89
13MC15285Hradil PetrMONTAS Hradec Králové5800:51:0038,95
55MA153250Unucka VlastimilHradec Králové8400:51:0516,34
56MA154181Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7500:51:1115,78
3ZD155200Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:51:3086,34
11ZA156199Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7600:51:4966,72
4ZD15795Jonášová Zdeňkaneregistrována6400:51:5084,99
5ZD15891Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:51:5284,87
57MA15935Dogaru VasilRungo8100:52:1010,36
3ZJ160267Vrátilová Lenkaneregistrována9100:52:1061,24
58MA161142Mazánek PetrPardubice8200:52:209,43
38MB162257Vaněk PetrFitko Lev6600:52:208,33
59MA163260Vávra Alešneregistrován7800:52:229,28
60MA16432Daněk Lukášneregistrován7800:52:229,22
12ZA165129Lorencová Andreaneregistrována7800:52:2364,18
61MA166156Novák Ladislavneregistrován7800:52:249,02
4ZJ167172Pavelková Andreaneregistrována8700:52:2560,15
5ZB168157Novotná GrétaSokol Hradec Králové7300:52:2663,95
6ZD169205Hedvičáková MartinaPraha 26100:52:3481,97
62MA1703Antuš Erikneregistrován7600:52:437,28
39MB171235Tkáč Jánneregistrován7300:52:436,22
26MJ1722048Rýgr VojtaGomango8700:52:457,09
14MC17336Dohnal Martinneregistrován6200:52:4629,92
13ZA1742042Šafusová Ludmilaneregistrována7700:52:5162,13
63MA175143Mikulecký Stanislavneregistrován7800:52:595,78
40MB176255Valský Romanneregistrován7000:53:273,00
14ZA17760Haľková JaroslavaBáječné ženy v běhu7700:53:3558,83
64MA178193Šabacký Filipneregistrován8400:53:383,00
6ZB1792047Petru BlankaGroup Team7200:53:4458,10
65MA180163Dlab TomášGOMANGO8400:53:453,00
41MB18150Fejfar Alešneregistrován6900:53:473,00
66MA182146Motl JanHradecký amatér7600:54:003,00
15ZA183239Tomášová LenkaRychlonožky8100:54:0552,46
67MA184167Oščiatka Pavelneregistrován8400:54:183,00
27MJ1842Andráš Jakubneregistrován9700:54:18100,00
28MJ18663Haškovec Petrneregistrován8700:54:183,00
29MJ1878Bělka Michalneregistrován8900:54:383,00
7ZD188245Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:54:4373,03
5ZJ18988Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:54:4449,53
6MD190175Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:54:4453,47
7MD19138Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:4895,36
68MA192238Tomášek Pavelneregistrován7600:55:013,00
6ZJ193243Trumhová Kateřinaneregistrována9100:55:1547,18
69MA19499Kalaš PavelPaMiZuDe7900:55:283,00
16ZA195261Vavřínková Evaneregistrována7600:55:2950,24
17ZA196222Střelbová LenkaBáječné ženy v běhu7600:55:5348,43
42MB197122Kuřík JosefRunning Brothers7100:55:563,00
8ZD19861Šternerová HanaHradec Králové6300:56:0167,61
70MA19979Horák Jiříneregistrován7500:56:073,00
7ZB200215Štefánková Petraneregistrována6800:56:0867,13
18ZA20194Jirousková Michaelaneregistrována7900:56:1346,97
71MA20275Homola MiloslavRunning Brothers7900:56:143,00
9ZD20352Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:34108,63
15MC204107Klár Jiříneregistrován5700:56:3910,08
10ZD205187Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:56:40108,26
19ZA206233Svobodová Ditaneregistrována8200:56:4940,01
30MJ207145Morvai Michalneregistrován8700:57:193,00
43MB20814Brouček Romanneregistrován6900:57:243,00
20ZA209112Kopecká MarcelaMarius Pedersen7800:57:5939,02
44MB2104Bahník Pavelneregistrován7000:58:003,00
8ZB2112009Klimešová ZuzanaGomango6800:58:0459,13
72MA2122049Sejkora Michalneregistrován8200:58:183,00
11ZD213121Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:2257,87
9ZB21437Dohnalová JitkaSpolu v kolu6800:58:2357,80
45MB215155Neškrabal MilanNessy7000:58:283,00
16MC21680Horák Lubomírneregistrován5500:58:343,00
8MD21726Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:3581,27
9MD218103Kašše MiroslavHO UO5400:59:0134,20
7ZJ2195Bajerová Michaelaneregistrována9000:59:0329,74
8ZJ22058Fryšarová EvaBěžím s AVL9000:59:0629,54
46MB22169Hillmer RadimRunning Brothers7400:59:073,00
12ZD22266Hellerová HanaHradec Králové6100:59:1254,40
9ZJ22327Chlebounová Pavlaneregistrována8700:59:3727,14
47MB224230Sviták Pavelneregistrován7001:00:123,00
10ZB22540Dontová Věraneregistrována7001:00:4126,86
10ZJ226113Kovaříková Ivetaneregistrována8701:00:4322,09
73MA227106Klár Michalneregistrován8101:00:453,00
74MA228242Trojan MartinAC Kuchyne na Kvitku8201:00:533,00
11ZJ22943Dražková Šárkaneregistrována8601:01:0820,24
21ZA230131Lutišanová MichaelaRunning Brothers7501:01:1624,22
10MD231188Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:5069,14
13ZD232247Tumová Marieneregistrována6101:02:1441,85
12ZJ2332056Kudělová Eliškaneregistrována8901:02:2714,23
22ZA234151Majuková ZuzanaGOMANGO8401:03:0311,43
13ZJ235150Pechová PavlaGOMANGO9301:03:339,20
14ZD23681Horáková Zdenaneregistrována5701:04:0683,11
14ZJ237189Rybakova Lenka5490Rakovník8601:04:275,02
23ZA238225Šulanová MarieRunning Brothers8201:05:473,00
48MB239111Koloc PavelAC Total Zero6501:06:473,00
49MB24059Hájek KarelGREX KOMA7401:07:223,00
24ZA241190Rybínová IvaSECA Team7501:09:353,00
11ZB242154Nádherová HanaHradec Králové6801:17:423,00
11MD243210Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:32:253,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1104Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:03101,90
2MJ2177Petrásek PavelČernilov9000:35:18100,43
3MB3264Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:35:4897,67
4MJ4137Majoroš MichalPolice8600:36:1195,47
5MA5186Řehák PavelOB Vamberk8400:36:3593,20
6MC6252Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4492,38
7MB7170Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:5191,74
8MB8262Vejběra JanCyklo POKR HK6600:36:5591,34
9MJ9147Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:36:5891,03
10MJ1077Honzíček MichalKRB Chrudim8800:37:1589,41
11MJ11124Lášek TomášRychnovek8600:37:3487,62
12MA12174Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:37:4186,97
13MA1342Dostál MilanPolička7600:37:4986,21
14MJ1428Chudý JonášTriClub Dobruška9000:38:0984,38
15MA1556Frosch PetrOK LOKO Pardubice7500:38:3282,20
16MA166Bavor JanSK ESM Miletín8400:38:4780,73
17MA17194Samec Jiříneregistrován8400:39:0279,35
18MJ182038Machotka DominikActivity Lanškroun9400:39:3276,56
19MA19220Stohwasser PetrNabla8200:39:4575,30
20MC20197Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:4775,15
21MB21254Capoušek Miroslav3D FITNESS RACE TEAM7000:40:0273,72
22MA22228Svatý TomášKruh7700:40:0973,03
23MB23237Tomáš Zdeněkneregistrován7100:40:1672,33
24MA24224Šulan BorisRunning Brothers8100:40:1772,26
25MA252043Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:40:1772,24
26MB26165Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:40:1972,14
27MB27195Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2072,02
28MJ2841Doskočil ZdeněkFVZ Hradec Králové8900:40:2271,77
29MA29202Šimák JanHradec Králové8300:40:2471,66
30MD3020Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5000:40:3670,53
31MA31173Pavlíček MichalHorní Počernice7900:40:3970,22
32MC32120Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:40:4469,71
33MB339Belobrad IvanŽamberk6600:41:1666,73
34MB3433David PavelLokomotiva Nymburk7200:41:2765,69
35MJ351Adámek Jakubneregistrován8500:41:3664,81
36MC362055Ryzner MiroslavSK Srch6100:41:3864,67
37MB37271Zachař JiříSruby7200:41:4863,75
38MA39211Soukup TomášGoMango8000:41:5363,22
39MC40206Skalický JosefLake Hill Žichlínek6200:42:0262,42
40MA41178Polan Michalneregistrován8100:42:1361,39
41MA4271Hoder JanTriClub Dobruška8400:42:1860,89
42MA43140Matoušek JosefHradec Králové7900:42:2460,32
43MA44208Slavík JanKačeři Chrudim7600:42:3359,46
44MB4517Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec n/C7300:42:3459,36
45MA4690Janeček Petrneregistrován8200:42:3759,05
46MJ47221Stoklásek AntonínHradec Králové8500:42:4058,82
47MB4815Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:42:4258,65
48MB4970Hladik MartinLískovice7400:42:5357,60
49MA51128Lorenc TomášLipá n Orlicí7800:43:1055,98
50MB5264Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:43:1755,33
51MB53152Nádhera PetrHradec Králové6700:43:2754,42
52MA5454Firkušný Martinneregistrován8200:43:2954,17
53MB55268Žabokrtský MilanChloumek7400:43:3054,12
54MB56223Štrof MichalTenis Úpice7300:43:3054,07
55MA58240Tomeš Petrneregistrován8300:43:3154,02
56MA59183Prokop Lukášneregistrován7800:43:3453,74
57MC60275Zapletal PetrZlaté Hory6300:43:4552,69
58MA6130Čížek PetrGoMango7700:43:4852,41
59MB62278Zoubek MichalPoolservis7300:43:4952,27
60MA63149Müller Tomášneregistrován8400:43:5951,32
61MA6487Hrbek Martinneregistrován7800:44:0151,22
62MA65279Zubal MilošUNI-PRC8300:44:0251,07
63MJ662041Zeman DenisGomango8700:44:0251,05
64MJ67161Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9000:44:1549,85
65MJ68274Zapletal Zbyněkneregistrován8900:44:2249,16
66MB69266Volf Jiříneregistrován7300:44:2449,04
67MB70256Valtera PetrHraec Králové6700:44:2449,02
68MB712052Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:44:2648,79
69MA72162Nýdecký Pavelneregistrován8300:44:2748,74
70MC73134Macej Miroslavneregistrován5600:44:3048,45
71MC7572Hofman Františekneregistrován6300:44:4047,50
72MA76229Švec Janneregistrován7600:44:4247,35
73MA77119Kričfaluši Pavelneregistrován8000:44:4347,22
74MB7834David VáclavJaroměř7400:44:4547,00
75MJ7918Buršík Michalneregistrován9000:44:5246,39
76MA80159Novotný Milošneregistrován7600:44:5646,02
77MA81196Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:44:5745,90
78MJ8210Zádrapa Miroslavneregistrován8800:44:5945,67
79MB8331Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:45:0345,35
80MA84123Kysilka VratislavKolín7800:45:1044,66
81MJ85273Jeřábek JakubSokol Býšť8900:45:1244,52
82MB86166Ondejčík Milanneregistrován7300:45:1344,37
83MJ8744Duchoslav Martinneregistrován8800:45:1744,05
84MA8846Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8100:45:1943,80
85MA89276Zapletal PavelZlate Hory8200:45:2743,08
86MA91100Kalík LukášPardubice8300:45:4141,75
87MA92135Machačka PavelHradecké střely7700:45:4441,42
88MD94201Zoderer Josefneregistrován5000:45:5540,43
89MA9684Houžvička Zbyněkneregistrován7500:46:0239,75
90MJ9797Juren JaromírUNI-PRC8700:46:0339,65
91MB98108Klik Stanislavneregistrován7400:46:0439,57
92MB99136Machút Michalneregistrován6700:46:0639,40
93MB100217Jirásko DušanSK Srch7300:46:0839,23
94MA1012050Simon Martinneregistrován8000:46:0839,18
95MJ104184Pytlík MarekMOBJ8900:46:2137,99
96MD105270Krajč Zdeněkneregistrován5000:46:4335,92
97MB106231Svoboda RobertIntersport7100:46:5235,09
98MA1072008Strejc TomášS-Team8400:46:5934,44
99MA1097Bedan Lukášneregistrován7800:47:0533,85
100MB110214Stárek Tomášneregistrován7300:47:0633,73
101MA111171Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:47:0933,49
102MA112125Leixner TomášRAUL!!!8300:47:1133,28
103MB11373Hojgr Jiříneregistrován7400:47:1133,28
104MA11423Černý Michalneregistrován7900:47:1432,99
105MJ116209Slovák JiříÚstí nad Labem8500:47:1532,84
106MJ11747Dus OndřejDUSPRO Cycling Team9400:47:1732,72
107MB118138Maleček Petrneregistrován7200:47:1732,71
108MD119241Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:1832,57
109MB120216Stehlík Miroslavneregistrován7300:47:2132,32
110MA121144Polášek Pavelneregistrován8000:47:3431,07
111MB122213Šrejber MiloslavTJ Batňovice7300:47:4330,27
112MA12325Červený Lukášneregistrován8000:47:5029,63
113MJ12449Duzbaba VáclavLongboard Hradec Králové9100:47:5728,93
114MC12624Černý AlešTriClub Dobruška6400:48:0528,22
115MD128130Losman MiroslavHradec Králové5100:48:1427,29
116MB12962Hartman Karelneregistrován7200:48:2126,64
117MJ13151Fiedler Josefneregistrován9000:48:3025,79
118MJ13257Frýdl OndřejHradec Králové9200:48:3125,74
119MA13311Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7700:48:3625,30
120MB134234Tajcnár Michalneregistrován7400:48:4124,81
121MA135105Zahálka TomášBÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU7800:48:5023,98
122MC136169Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:48:5723,25
123MJ13765Hejcman Jiříneregistrován9300:48:5823,22
124MB138160Novotný JiříUNO Srch7100:48:5923,08
125MA139219Štěrba Michalneregistrován8400:49:0322,75
126MC141232Navrátil Vlastimilneregistrován5500:49:0822,20
127MA14248Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:49:1421,72
128MA143115Krbálek PavelBítovany8200:49:3020,19
129MC14476Honzíček LubošKRB Chrudim5900:49:4618,66
130MA14539Doležal MartinHradec Králové8100:49:4718,52
131MA14682Hošek Michalneregistrován7900:49:5218,06
132MA147126Lešanovský JanAC Kuchyne na Kvitku8200:49:5617,72
133MA149141Matys VladimírHradec Králové8400:50:2015,46
134MC15285Hradil PetrMONTAS Hradec Králové5800:51:0011,65
135MA153250Unucka VlastimilHradec Králové8400:51:0511,18
136MA154181Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7500:51:1110,62
137MA15935Dogaru VasilRungo8100:52:105,10
138MA161142Mazánek PetrPardubice8200:52:204,16
139MB162257Vaněk PetrFitko Lev6600:52:204,10
140MA163260Vávra Alešneregistrován7800:52:224,00
141MA16432Daněk Lukášneregistrován7800:52:223,93
142MA166156Novák Ladislavneregistrován7800:52:243,73
143MA1703Antuš Erikneregistrován7600:52:433,00
144MB171235Tkáč Jánneregistrován7300:52:433,00
145MJ1722048Rýgr VojtaGomango8700:52:453,00
146MC17336Dohnal Martinneregistrován6200:52:463,00
147MA175143Mikulecký Stanislavneregistrován7800:52:593,00
148MB176255Valský Romanneregistrován7000:53:273,00
149MA178193Šabacký Filipneregistrován8400:53:383,00
150MA180163Dlab TomášGOMANGO8400:53:453,00
151MB18150Fejfar Alešneregistrován6900:53:473,00
152MA182146Motl JanHradecký amatér7600:54:003,00
153MA184167Oščiatka Pavelneregistrován8400:54:183,00
153MJ1842Andráš Jakubneregistrován9700:54:183,00
155MJ18663Haškovec Petrneregistrován8700:54:183,00
156MJ1878Bělka Michalneregistrován8900:54:383,00
157MD190175Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:54:443,00
158MD19138Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:483,00
159MA192238Tomášek Pavelneregistrován7600:55:013,00
160MA19499Kalaš PavelPaMiZuDe7900:55:283,00
161MB197122Kuřík JosefRunning Brothers7100:55:563,00
162MA19979Horák Jiříneregistrován7500:56:073,00
163MA20275Homola MiloslavRunning Brothers7900:56:143,00
164MC204107Klár Jiříneregistrován5700:56:393,00
165MJ207145Morvai Michalneregistrován8700:57:193,00
166MB20814Brouček Romanneregistrován6900:57:243,00
167MB2104Bahník Pavelneregistrován7000:58:003,00
168MA2122049Sejkora Michalneregistrován8200:58:183,00
169MB215155Neškrabal MilanNessy7000:58:283,00
170MC21680Horák Lubomírneregistrován5500:58:343,00
171MD21726Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:353,00
172MD218103Kašše MiroslavHO UO5400:59:013,00
173MB22169Hillmer RadimRunning Brothers7400:59:073,00
174MB224230Sviták Pavelneregistrován7001:00:123,00
175MA227106Klár Michalneregistrován8101:00:453,00
176MA228242Trojan MartinAC Kuchyne na Kvitku8201:00:533,00
177MD231188Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:503,00
178MB239111Koloc PavelAC Total Zero6501:06:473,00
179MB24059Hájek KarelGREX KOMA7401:07:223,00
180MD243210Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:32:253,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38185Rambová MarcelaGoMango7400:41:51104,42
2ZA50212Soukupová BarboraA.C. Sparta Praha8400:43:0198,94
3ZA57176Pecinová LucieRungo. cz8100:43:3196,64
4ZA74203Šimáková KláraHradec Králové8300:44:3591,65
5ZA90244Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:45:3686,86
6ZA93259Vaňková AliceEkonom Outdoor Praha7900:45:5185,74
7ZB95180Pončová EvaActivesport Jaroměř7400:45:5985,10
8ZA102263Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:46:0984,28
9ZD103204Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:46:0984,27
10ZD10893Jirásková EvaLanškroun6400:46:5980,42
11ZA115227Svatá ZdeňkaKruh7700:47:1579,15
12ZA125117Krejčí Kláraneregistrován7900:47:5875,78
13ZA127248Typltová Veronikaneregistrována8000:48:0775,08
14ZB1302046Růžičková LenkaGROUP TEAM7400:48:2973,38
15ZJ140249Učíková MichaelaBěhám pro radost9000:49:0370,72
16ZJ148207Skálová Marieneregistrován8900:50:0665,82
17ZB150102Karásková Helenaneregistrována7400:50:3563,57
18ZA15153Finková Terezaneregistrována7600:50:4163,15
19ZD155200Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:51:3059,27
20ZA156199Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7600:51:4957,79
21ZD15795Jonášová Zdeňkaneregistrována6400:51:5057,75
22ZD15891Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:51:5257,60
23ZJ160267Vrátilová Lenkaneregistrována9100:52:1056,15
24ZA165129Lorencová Andreaneregistrována7800:52:2355,15
25ZJ167172Pavelková Andreaneregistrována8700:52:2555,05
26ZB168157Novotná GrétaSokol Hradec Králové7300:52:2654,91
27ZD169205Hedvičáková MartinaPraha 26100:52:3454,34
28ZA1742042Šafusová Ludmilaneregistrována7700:52:5153,02
29ZA17760Haľková JaroslavaBáječné ženy v běhu7700:53:3549,59
30ZB1792047Petru BlankaGroup Team7200:53:4448,83
31ZA183239Tomášová LenkaRychlonožky8100:54:0547,19
32ZD188245Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:54:4344,26
33ZJ18988Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:54:4444,20
34ZJ193243Trumhová Kateřinaneregistrována9100:55:1541,80
35ZA195261Vavřínková Evaneregistrována7600:55:2940,67
36ZA196222Střelbová LenkaBáječné ženy v běhu7600:55:5338,79
37ZD19861Šternerová HanaHradec Králové6300:56:0138,16
38ZB200215Štefánková Petraneregistrována6800:56:0837,62
39ZA20194Jirousková Michaelaneregistrována7900:56:1337,28
40ZD20352Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:3435,65
41ZD205187Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:56:4035,13
42ZA206233Svobodová Ditaneregistrována8200:56:4934,47
43ZA209112Kopecká MarcelaMarius Pedersen7800:57:5929,02
44ZB2112009Klimešová ZuzanaGomango6800:58:0428,61
45ZD213121Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:2227,18
46ZB21437Dohnalová JitkaSpolu v kolu6800:58:2327,10
47ZJ2195Bajerová Michaelaneregistrována9000:59:0323,99
48ZJ22058Fryšarová EvaBěžím s AVL9000:59:0623,78
49ZD22266Hellerová HanaHradec Králové6100:59:1223,27
50ZJ22327Chlebounová Pavlaneregistrována8700:59:3721,34
51ZB22540Dontová Věraneregistrována7001:00:4116,40
52ZJ226113Kovaříková Ivetaneregistrována8701:00:4316,18
53ZJ22943Dražková Šárkaneregistrována8601:01:0814,29
54ZA230131Lutišanová MichaelaRunning Brothers7501:01:1613,65
55ZD232247Tumová Marieneregistrována6101:02:149,13
56ZJ2332056Kudělová Eliškaneregistrována8901:02:278,15
57ZA234151Majuková ZuzanaGOMANGO8401:03:035,29
58ZJ235150Pechová PavlaGOMANGO9301:03:333,01
59ZD23681Horáková Zdenaneregistrována5701:04:063,00
60ZJ237189Rybakova Lenka5490Rakovník8601:04:273,00
61ZA238225Šulanová MarieRunning Brothers8201:05:473,00
62ZA241190Rybínová IvaSECA Team7501:09:353,00
63ZB242154Nádherová HanaHradec Králové6801:17:423,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód