Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

19.10.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 19.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad - Areál biatlonu Šedivský lom
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

žáci 2005 a ml. zdarma, žactvo a dorost 30,- Kč, dospělí 50,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

Lesní cesty, částečně asfaltový povrch, převýšení max. 40 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Informace: na telefonu 776 775 608

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.biatlonletohrad.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2126Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:31-
2C2228Prachař MaximTJ Spartak Letohrad0700:01:36-
3C2330Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:01:37-
4C2536Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:01:38-
5C2927Fránek MatějTJ Spartak Letohrad0700:01:45-
6C21037Koryčan RichardFenix Ski Team Jeseník0700:01:46-
7C21235Exler ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0700:01:48-
8C21431Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:01:49-
8C21433Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:01:49-
10C21632Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:51-
11C21939Jansa MatějDlouhoňovice0800:01:56-
12C22338Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:00-
13C22834Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:02:16-
14C22929Kunt MartinTJ Spartak Letohrad0700:02:17-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Boháč PankrácAC Choceň0600:03:14108,87
2M1282Šantrůček ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0500:03:2697,04
3M1485Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník0600:03:2994,09
4M1593Barvínek DanielDlouhoňovice0600:03:3192,12
5M1790Kamarád VítSK Svratka0500:03:3390,15
6M1987Kašpar JakubKlub Biatlon Horní Stakory0500:03:3984,24
7M11091Dostál TadeášBudo Klub Lanškroun0600:03:4083,25
8M11283Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:03:4479,31
8M11279Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:03:4479,31
10M11589Richtr Dominik00500:03:5073,40
11M11788Barnet VilémLetohrad0600:03:5271,43
12M12084Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:04:1152,71
13M12476Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:04:1251,72
14M12877Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:04:2538,92
15M13178Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:04:2835,96
16M13381Urbánek TomášTJ Spartak Letohrad0600:04:3430,05
17M13580Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:04:3628,08
-M1-86Bakeš DanielFenix SKI Team Jeseník05DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1257Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:26104,12
2Z1656Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:3298,42
3Z1765Horákovská AdélaSportovní klub Nové Město na Moravě0500:03:3397,46
4Z11062Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:03:4090,81
5Z11466Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:03:4784,15
6Z11660Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:03:5180,35
7Z11859Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad0500:04:0963,23
7Z11867Kulhavá KristýnaLukavice0500:04:0963,23
9Z12070Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:04:1161,33
9Z12058Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:04:1161,33
9Z12055Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:04:1161,33
12Z12563Gapková MonikaTJ Spartak Letohrad0500:04:1557,53
13Z12661Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:04:2052,77
14Z12754Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:04:2151,82
15Z12851Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:2548,02
16Z13052Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0600:04:2647,07
17Z13171Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:04:2845,17
18Z13453Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:04:3538,51
19Z13668Šrolerová JanaTJ Sokol Klášterec n.O.0500:04:3736,61
20Z13769Mokošínová VerčaTJ Sokol Klášterec n.O.0500:04:4033,76
21Z13864Hovadová IvetaTJ Spartak Letohrad0500:04:4132,81
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21139Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:09:26103,24
2M23142Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:09:34100,46
3M26138Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:09:4696,29
4M27137Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:09:5593,16
5M28136Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:10:0091,43
6M210146Malušek DanielSK Nové Město na Moravě0400:10:2084,47
7M214144Zaoral MichalSportovní klub Nové Město na Moravě0300:10:3081,00
8M215140Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:10:3579,26
9M220145Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:10:5273,35
10M221132Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:11:0070,57
11M222148Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:11:0170,22
12M225143Mahel RadimSportovní klub Nové Město na Moravě0300:11:0668,48
13M227134Škrobánek JaroslavTJ Spartak Letohrad0400:11:1166,74
14M228151Vebr DominikISCAREX Junior Team0300:11:3159,79
15M229131Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:11:4754,23
16M230135Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:12:0049,71
17M233149Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:12:1245,54
18M234150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:12:1544,50
19M235133Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:12:2142,41
20M237147Fajstl RichardStřelka Brno0400:12:3736,85
-M2-141Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad03DNF-
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3231Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:13:09101,59
2M33291Boháč BonifácAC Choceň0100:13:14100,34
3M3434Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:13:2398,07
4M3638Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:13:3595,05
5M3741Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:4393,04
6M3843Babánek AdamStřelka Brno0200:13:4492,79
7M31239Horčička TomášFenix SKI Team Jeseník0200:14:1385,50
8M31336Žváček VladimírSportovní klub Nové Město na Moravě0100:14:1684,74
9M31645Škrabal HynekStřelka Brno0100:14:3081,22
10M31826Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:14:4776,95
11M31930Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:14:4976,45
12M32135Horákovský RenéSportovní klub Nové Město na Moravě0100:15:0871,67
13M32237Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:15:0971,42
14M32428Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:15:1569,91
15M32632Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:15:2567,39
16M32733Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:15:3265,63
17M33042Grusz MarekKlub Biatlon Horní Stakory0100:15:5061,11
18M33144Půček MichalStřelka Brno0100:15:5460,10
19M33829Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:16:1654,57
20M34127Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:17:0143,25
-M3-40Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník01DNF-
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3215Babáková BáraStřelka Brno0100:09:33101,16
2Z342Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:09:36100,12
3Z3511Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:09:4098,73
4Z3916Novotná SáraFenix Ski Team Jeseník0200:10:1387,28
5Z3101Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:10:2084,85
6Z31214Kamarádová MarieSK Svratka0200:10:2184,50
7Z31319Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orlických Horách0200:10:2882,07
8Z31620Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:10:4077,91
9Z3175Derková MartinaTJ Spartak Letohrad0100:10:4277,21
10Z3188Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:10:4576,17
11Z3197Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:10:4675,82
12Z32317Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:11:0469,58
13Z3249Benešová TerezaSportovní klub Nové Město na Moravě0200:11:0569,23
14Z32612Kašparová MichaelaKlub Biatlon Horní Stakory0200:11:0768,54
15Z33110Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:12:0448,76
16Z33213Výtvarová EliškaKlub Biatlon Horní Stakory0100:12:0947,02
17Z3366Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:12:2441,82
18Z33818Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:4036,26
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4173Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:16:16100,68
2M4279Chlup TomášACTIVITY Lanškroun0000:16:2099,86
3M4366Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:16:2299,46
4M4474Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:16:3097,82
5M4577Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:16:4794,35
6M4671Kváš JanFenix Ski Team Jeseník0000:16:5592,72
7M4770Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:17:0291,29
8M4868Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:17:4482,71
9M4967Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:18:1376,79
10M41075Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:18:1676,17
11M41178Gregor TomášSK Svratka0000:18:1775,97
12M41269Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:18:5568,21
13M41376Moravec JakubJM Team Letohrad9900:19:0266,78
14M41480Pavlas LadislavACTIVITY Lanškroun0000:19:0366,58
-M4-72Žalčík KimFenix SKI team Jeseník99DNF-
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41552Franzová HanaStřelka Brno0000:14:28104,36
2Z41750Macková VeronikaSK Nové Město na Moravě0000:14:34103,01
3Z42548Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:15:2092,64
4Z43446Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:16:0682,27
5Z43551Franzová EmmaStřelka Brno0000:16:0881,82
6Z44053Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:4573,48
7Z44349Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:17:2364,91
8Z44447Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:17:4859,28
9Z45054Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:20:0129,30
10Z45255Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:20:3920,74
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511112Štvrtecký JakubTJ Spartak Letohrad9800:26:12102,55
2M515115Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:3999,16
3M517117Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:4698,28
4M519114Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:5497,28
5M522113Herman OndřejTJ Spartak Letohrad9800:27:3092,76
6M523110Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:27:4890,50
7M524111Kavka LukášTJ Spartak Letohrad9700:27:5589,62
8M527107Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:28:1087,73
9M530116Hynek TomášPísečná9700:28:4483,46
10M532108Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:28:5681,96
11M539106Bedeč JanFenix Ski Team Jeseník9800:33:2548,17
-M5-109Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník97DNF-
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5194Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:40111,34
2Z5992Jurčová NatálieTJ Spartak Letohrad9700:13:4595,20
3Z51095Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:5293,46
4Z52093Halamková VeronikaSK Svratka9800:14:5577,82
-Z5-91Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník97DNF-
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:50110,98
2MJ3146Španiel DavidTJ Spartak Letohrad9500:32:1895,35
3MJ4147Procházka JakubTJ Spartak Letohrad9600:32:3493,66
4MJ9148Cimr TomášTJ Spartak Letohrad9600:34:0284,37
5MJ15150Pavlas JanACTIVITY Lanškroun9600:38:0758,50
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ11126Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:14:10100,00
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2191Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:00111,58
2MA5181Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:3595,36
3MA6195Šutera JosefAtletika Polička7900:32:5793,06
4MA7189Krunčík PavelSKI Skuhrov n.Bělou8500:33:3988,66
5MA8187Baďura JanFenix Ski Team Jeseník8700:33:5387,19
6MA10196Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2683,74
7MA11190Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:34:3083,32
8MA12194Roháček JanXC Sport.cz8200:34:4182,17
9MA13193Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:4275,79
10MA14183Kosuciński SlawomirMountain Top8100:35:4775,26
11MA16182Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec n.O.7900:38:1559,77
12MA17186Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:38:2958,30
13MA18192Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:41:2939,46
14MA19197Kalous PetrSK Žamberk7700:41:4138,21
15MA20185Výtvar LukášKlub Biatlon Horní Stakory7500:41:5336,95
16MA21188Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1135,07
17MA22184Hendrych VáclavKlub Biatlon Horní Stakory7700:48:523,00
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1243Fajfr František3D Fitness Race Team7200:22:32105,98
2MB2236Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:23:1999,23
3MB3229Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:23:5094,79
4MB4226Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:24:0293,06
5MB6227Bureš MartinČeská Třebová7400:25:0484,17
6MB7238Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun6900:25:2780,87
7MB8235Dostálek PetrUhlířský Důl6700:25:3779,43
8MB9234Jurajda PavelTK Letohrad7400:26:0475,56
9MB10237Strnad TomášLetohrad6900:26:1074,70
10MB12241Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:26:1573,98
11MB21230Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:27:0566,80
12MB28231Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:2954,75
13MB31242Pražák TomášBPR Ústí nad Orlicí7100:28:4852,02
14MB34232Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:1348,43
15MB37239Křivohlávek MiroslavLetohrad - Orlice6700:30:5234,23
16MB40233Kunt StanislavSPV Letohrad7400:33:498,83
17MB42228Vrba JosefŽamberk6800:36:183,00
-MB-240Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí72DNF-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5264Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:19111,82
2MC14266Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:26:2395,83
3MC18265Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:5092,35
4MC35262Kaška ZdeňekLíšnice6400:30:3463,46
5MC38263Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:0052,36
6MC44261Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:37:388,77
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD13286Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:26:19102,79
2MD16279Krsek JaroslavFort Ústí nad Orlicí5100:26:4399,79
3MD20284Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:0297,42
4MD24280Ráb PavelČeská Třebová5200:27:5590,80
5MD26277Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:28:0589,55
6MD29278Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:4185,05
7MD33285Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:0182,56
8MD36282Leicht JiříSPV Těchonín4900:30:4769,32
9MD41281Bielčik JindřichLichkov4000:35:38106,60
10MD43283Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:37:0921,61
11MD45276Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:0493,40
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4167Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:13:23121,89
2ZA29170Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:15:4191,28
3ZA32166Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:0186,84
4ZA36169Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:16:1284,40
5ZA42171Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:17:0472,87
6ZA46168Rábová MartinaČeská Třebová9200:18:3452,90
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22215Barvínková RomanaŽamberk7900:15:09105,84
2ZB28211Dostálová PetraLanškroun7800:15:36100,07
3ZB33213Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:0494,09
4ZB39214Fojtíková HanaŽamberk7900:16:2290,25
5ZB49216Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:19:5145,60
6ZB51212Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:20:1939,62
Ženy C 45 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC14251Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:14:17122,69
2ZC37246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:16:1398,69
3ZC45249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:5078,62
4ZC47248Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:52100,70
5ZC48247Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:19:0099,30
6ZC53252Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:2920,90
7ZC54250Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:22:4118,41
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2126Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:31-
2C2228Prachař MaximTJ Spartak Letohrad0700:01:36-
1D231Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:37-
3C2330Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:01:37-
4C2536Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:01:38-
2D2614Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:39-
3D276Kvášová BarboraFenix Ski Team Jeseník0700:01:42-
4D2816Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:43-
5C2927Fránek MatějTJ Spartak Letohrad0700:01:45-
6C21037Koryčan RichardFenix Ski Team Jeseník0700:01:46-
5D21112Hájková ZuzanaVO TJ Lanškroun0800:01:47-
7C21235Exler ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0700:01:48-
6D21210Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:48-
8C21431Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:01:49-
8C21433Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:01:49-
10C21632Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:51-
7D2175Vacková KristýnaTJ Spartak Letohrad0700:01:52-
8D21813Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:53-
11C21939Jansa MatějDlouhoňovice0800:01:56-
9D2199Barnetová ŽofieLetohrad0800:01:56-
10D2214Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:01:57-
11D22211Břízová AdélaTJ Sokol Klášterec n.O.0800:01:58-
12C22338Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:00-
12D2248Fiedlerová ŠárkaKlub Biatlon Horní Stakory0800:02:03-
13D2257Mikysková DarjaLetohrad0800:02:07-
14D2263Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:02:11-
15D2272Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:02:14-
13C22834Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:02:16-
14C22929Kunt MartinTJ Spartak Letohrad0700:02:17-
16D23015Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:28-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Boháč PankrácAC Choceň0600:03:14108,87
1Z1257Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:26104,12
2M1282Šantrůček ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0500:03:2697,04
3M1485Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník0600:03:2994,09
4M1593Barvínek DanielDlouhoňovice0600:03:3192,12
2Z1656Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:3298,42
5M1790Kamarád VítSK Svratka0500:03:3390,15
3Z1765Horákovská AdélaSportovní klub Nové Město na Moravě0500:03:3397,46
6M1987Kašpar JakubKlub Biatlon Horní Stakory0500:03:3984,24
7M11091Dostál TadeášBudo Klub Lanškroun0600:03:4083,25
4Z11062Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:03:4090,81
8M11279Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:03:4479,31
8M11283Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:03:4479,31
5Z11466Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:03:4784,15
10M11589Richtr Dominik00500:03:5073,40
6Z11660Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:03:5180,35
11M11788Barnet VilémLetohrad0600:03:5271,43
7Z11867Kulhavá KristýnaLukavice0500:04:0963,23
7Z11859Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad0500:04:0963,23
9Z12070Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:04:1161,33
9Z12058Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:04:1161,33
9Z12055Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:04:1161,33
12M12084Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:04:1152,71
13M12476Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:04:1251,72
12Z12563Gapková MonikaTJ Spartak Letohrad0500:04:1557,53
13Z12661Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:04:2052,77
14Z12754Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:04:2151,82
14M12877Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:04:2538,92
15Z12851Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:2548,02
16Z13052Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0600:04:2647,07
17Z13171Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:04:2845,17
15M13178Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:04:2835,96
16M13381Urbánek TomášTJ Spartak Letohrad0600:04:3430,05
18Z13453Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:04:3538,51
17M13580Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:04:3628,08
19Z13668Šrolerová JanaTJ Sokol Klášterec n.O.0500:04:3736,61
20Z13769Mokošínová VerčaTJ Sokol Klášterec n.O.0500:04:4033,76
21Z13864Hovadová IvetaTJ Spartak Letohrad0500:04:4132,81
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21139Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:09:26103,24
1Z3215Babáková BáraStřelka Brno0100:09:33101,16
2M23142Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:09:34100,46
2Z342Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:09:36100,12
3Z3511Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:09:4098,73
3M26138Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:09:4696,29
4M27137Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:09:5593,16
5M28136Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:10:0091,43
4Z3916Novotná SáraFenix Ski Team Jeseník0200:10:1387,28
6M210146Malušek DanielSK Nové Město na Moravě0400:10:2084,47
5Z3101Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:10:2084,85
6Z31214Kamarádová MarieSK Svratka0200:10:2184,50
7Z31319Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orlických Horách0200:10:2882,07
7M214144Zaoral MichalSportovní klub Nové Město na Moravě0300:10:3081,00
8M215140Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:10:3579,26
8Z31620Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:10:4077,91
9Z3175Derková MartinaTJ Spartak Letohrad0100:10:4277,21
10Z3188Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:10:4576,17
11Z3197Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:10:4675,82
9M220145Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:10:5273,35
10M221132Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:11:0070,57
11M222148Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:11:0170,22
12Z32317Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:11:0469,58
13Z3249Benešová TerezaSportovní klub Nové Město na Moravě0200:11:0569,23
12M225143Mahel RadimSportovní klub Nové Město na Moravě0300:11:0668,48
14Z32612Kašparová MichaelaKlub Biatlon Horní Stakory0200:11:0768,54
13M227134Škrobánek JaroslavTJ Spartak Letohrad0400:11:1166,74
14M228151Vebr DominikISCAREX Junior Team0300:11:3159,79
15M229131Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:11:4754,23
16M230135Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:12:0049,71
15Z33110Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:12:0448,76
16Z33213Výtvarová EliškaKlub Biatlon Horní Stakory0100:12:0947,02
17M233149Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:12:1245,54
18M234150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:12:1544,50
19M235133Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:12:2142,41
17Z3366Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:12:2441,82
20M237147Fajstl RichardStřelka Brno0400:12:3736,85
18Z33818Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:4036,26
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5194Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:40111,34
1M3231Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:13:09101,59
2M33291Boháč BonifácAC Choceň0100:13:14100,34
3M3434Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:13:2398,07
1ZA4167Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:13:23121,89
4M3638Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:13:3595,05
5M3741Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:4393,04
6M3843Babánek AdamStřelka Brno0200:13:4492,79
2Z5992Jurčová NatálieTJ Spartak Letohrad9700:13:4595,20
3Z51095Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:5293,46
1ZJ11126Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:14:10100,00
7M31239Horčička TomášFenix SKI Team Jeseník0200:14:1385,50
8M31336Žváček VladimírSportovní klub Nové Město na Moravě0100:14:1684,74
1ZC14251Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:14:17122,69
1Z41552Franzová HanaStřelka Brno0000:14:28104,36
9M31645Škrabal HynekStřelka Brno0100:14:3081,22
2Z41750Macková VeronikaSK Nové Město na Moravě0000:14:34103,01
10M31826Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:14:4776,95
11M31930Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:14:4976,45
4Z52093Halamková VeronikaSK Svratka9800:14:5577,82
12M32135Horákovský RenéSportovní klub Nové Město na Moravě0100:15:0871,67
1ZB22215Barvínková RomanaŽamberk7900:15:09105,84
13M32237Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:15:0971,42
14M32428Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:15:1569,91
3Z42548Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:15:2092,64
15M32632Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:15:2567,39
16M32733Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:15:3265,63
2ZB28211Dostálová PetraLanškroun7800:15:36100,07
2ZA29170Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:15:4191,28
17M33042Grusz MarekKlub Biatlon Horní Stakory0100:15:5061,11
18M33144Půček MichalStřelka Brno0100:15:5460,10
3ZA32166Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:0186,84
3ZB33213Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:0494,09
4Z43446Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:16:0682,27
5Z43551Franzová EmmaStřelka Brno0000:16:0881,82
4ZA36169Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:16:1284,40
2ZC37246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:16:1398,69
19M33829Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:16:1654,57
4ZB39214Fojtíková HanaŽamberk7900:16:2290,25
6Z44053Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:4573,48
20M34127Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:17:0143,25
5ZA42171Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:17:0472,87
7Z44349Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:17:2364,91
8Z44447Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:17:4859,28
3ZC45249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:5078,62
6ZA46168Rábová MartinaČeská Třebová9200:18:3452,90
4ZC47248Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:52100,70
5ZC48247Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:19:0099,30
5ZB49216Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:19:5145,60
9Z45054Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:20:0129,30
6ZB51212Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:20:1939,62
10Z45255Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:20:3920,74
6ZC53252Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:2920,90
7ZC54250Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:22:4118,41
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4173Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:16:16100,68
2M4279Chlup TomášACTIVITY Lanškroun0000:16:2099,86
3M4366Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:16:2299,46
4M4474Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:16:3097,82
5M4577Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:16:4794,35
6M4671Kváš JanFenix Ski Team Jeseník0000:16:5592,72
7M4770Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:17:0291,29
8M4868Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:17:4482,71
9M4967Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:18:1376,79
10M41075Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:18:1676,17
11M41178Gregor TomášSK Svratka0000:18:1775,97
12M41269Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:18:5568,21
13M41376Moravec JakubJM Team Letohrad9900:19:0266,78
14M41480Pavlas LadislavACTIVITY Lanškroun0000:19:0366,58
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1243Fajfr František3D Fitness Race Team7200:22:32105,98
2MB2236Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:23:1999,23
3MB3229Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:23:5094,79
4MB4226Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:24:0293,06
1MC5264Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:19111,82
5MB6227Bureš MartinČeská Třebová7400:25:0484,17
6MB7238Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun6900:25:2780,87
7MB8235Dostálek PetrUhlířský Důl6700:25:3779,43
8MB9234Jurajda PavelTK Letohrad7400:26:0475,56
9MB10237Strnad TomášLetohrad6900:26:1074,70
1M511112Štvrtecký JakubTJ Spartak Letohrad9800:26:12102,55
10MB12241Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:26:1573,98
1MD13286Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:26:19102,79
2MC14266Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:26:2395,83
2M515115Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:3999,16
2MD16279Krsek JaroslavFort Ústí nad Orlicí5100:26:4399,79
3M517117Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:4698,28
3MC18265Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:5092,35
4M519114Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:5497,28
3MD20284Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:0297,42
11MB21230Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:27:0566,80
5M522113Herman OndřejTJ Spartak Letohrad9800:27:3092,76
6M523110Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:27:4890,50
4MD24280Ráb PavelČeská Třebová5200:27:5590,80
7M524111Kavka LukášTJ Spartak Letohrad9700:27:5589,62
5MD26277Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:28:0589,55
8M527107Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:28:1087,73
12MB28231Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:2954,75
6MD29278Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:4185,05
9M530116Hynek TomášPísečná9700:28:4483,46
13MB31242Pražák TomášBPR Ústí nad Orlicí7100:28:4852,02
10M532108Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:28:5681,96
7MD33285Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:0182,56
14MB34232Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:1348,43
4MC35262Kaška ZdeňekLíšnice6400:30:3463,46
8MD36282Leicht JiříSPV Těchonín4900:30:4769,32
15MB37239Křivohlávek MiroslavLetohrad - Orlice6700:30:5234,23
5MC38263Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:0052,36
11M539106Bedeč JanFenix Ski Team Jeseník9800:33:2548,17
16MB40233Kunt StanislavSPV Letohrad7400:33:498,83
9MD41281Bielčik JindřichLichkov4000:35:38106,60
17MB42228Vrba JosefŽamberk6800:36:183,00
10MD43283Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:37:0921,61
6MC44261Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:37:388,77
11MD45276Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:0493,40
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:50110,98
1MA2191Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:00111,58
2MJ3146Španiel DavidTJ Spartak Letohrad9500:32:1895,35
3MJ4147Procházka JakubTJ Spartak Letohrad9600:32:3493,66
2MA5181Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:3595,36
3MA6195Šutera JosefAtletika Polička7900:32:5793,06
4MA7189Krunčík PavelSKI Skuhrov n.Bělou8500:33:3988,66
5MA8187Baďura JanFenix Ski Team Jeseník8700:33:5387,19
4MJ9148Cimr TomášTJ Spartak Letohrad9600:34:0284,37
6MA10196Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2683,74
7MA11190Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:34:3083,32
8MA12194Roháček JanXC Sport.cz8200:34:4182,17
9MA13193Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:4275,79
10MA14183Kosuciński SlawomirMountain Top8100:35:4775,26
5MJ15150Pavlas JanACTIVITY Lanškroun9600:38:0758,50
11MA16182Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec n.O.7900:38:1559,77
12MA17186Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:38:2958,30
13MA18192Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:41:2939,46
14MA19197Kalous PetrSK Žamberk7700:41:4138,21
15MA20185Výtvar LukášKlub Biatlon Horní Stakory7500:41:5336,95
16MA21188Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1135,07
17MA22184Hendrych VáclavKlub Biatlon Horní Stakory7700:48:523,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:50105,72
2MA2191Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:00104,63
3MJ3146Španiel DavidTJ Spartak Letohrad9500:32:1889,65
4MJ4147Procházka JakubTJ Spartak Letohrad9600:32:3487,92
5MA5181Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:3587,81
6MA6195Šutera JosefAtletika Polička7900:32:5785,42
7MA7189Krunčík PavelSKI Skuhrov n.Bělou8500:33:3980,86
8MA8187Baďura JanFenix Ski Team Jeseník8700:33:5379,34
9MJ9148Cimr TomášTJ Spartak Letohrad9600:34:0278,36
10MA10196Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2675,76
11MA11190Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:34:3075,33
12MA12194Roháček JanXC Sport.cz8200:34:4174,13
13MA13193Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:4267,51
14MA14183Kosuciński SlawomirMountain Top8100:35:4766,97
15MJ15150Pavlas JanACTIVITY Lanškroun9600:38:0751,77
16MA16182Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec n.O.7900:38:1550,90
17MA17186Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:38:2949,38
18MA18192Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:41:2929,85
19MA19197Kalous PetrSK Žamberk7700:41:4128,55
20MA20185Výtvar LukášKlub Biatlon Horní Stakory7500:41:5327,24
21MA21188Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1125,29
22MA22184Hendrych VáclavKlub Biatlon Horní Stakory7700:48:523,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5194Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:40109,05
2ZA4167Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:13:2398,24
3Z5992Jurčová NatálieTJ Spartak Letohrad9700:13:4592,71
4Z51095Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:5290,95
5ZJ11126Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:14:1086,43
6ZC14251Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:14:1784,67
7Z41552Franzová HanaStřelka Brno0000:14:2881,91
8Z41750Macková VeronikaSK Nové Město na Moravě0000:14:3480,40
9Z52093Halamková VeronikaSK Svratka9800:14:5575,13
10ZB22215Barvínková RomanaŽamberk7900:15:0971,61
11Z42548Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:15:2068,84
12ZB28211Dostálová PetraLanškroun7800:15:3664,82
13ZA29170Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:15:4163,57
14ZA32166Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:0158,54
15ZB33213Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:0457,79
16Z43446Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:16:0657,29
17Z43551Franzová EmmaStřelka Brno0000:16:0856,78
18ZA36169Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:16:1255,78
19ZC37246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:16:1355,53
20ZB39214Fojtíková HanaŽamberk7900:16:2253,27
21Z44053Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:4547,49
22ZA42171Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:17:0442,71
23Z44349Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:17:2337,94
24Z44447Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:17:4831,66
25ZC45249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:5031,16
26ZA46168Rábová MartinaČeská Třebová9200:18:3420,10
27ZC47248Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:5215,58
28ZC48247Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:19:0013,57
29ZB49216Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:19:513,00
30Z45054Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:20:013,00
31ZB51212Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:20:193,00
32Z45255Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:20:393,00
33ZC53252Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:293,00
34ZC54250Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:22:413,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód