Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Pardubická cross-country

18.10.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická cross-country
  • datum konání: 18.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Hřiště Sokola Pardubice 1 Jiráskova 29 - Olšinky
12:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v kanceláři AC Pardubice

Startovné

Hlavní kategorie - 100 Kč
Lidový běh - 10 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Povrch: silnice, terén

Ceny pro vítěze

Muži - prvních 5 peněžité premie (2 000 Kč - 500 Kč)
Ženy - prvních 5 peněžité premie (1 500 Kč - 300 Kč)
Muži nad 70 let - prvních 5 věcné ceny
Lidový běh - drobné věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country288
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká Pardubická cross-country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1891

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta769
Metelková Táňa729
Doležal Stanislav387
Kozáková Denisa797
Jirásková Eva647
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Keprtová Miloslava487
Šternerová Hana637
Krátká Anna697
Červ Miloslav506
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Kovář Jáchym966
Jirásko Lubomír716
Froš Štěpán735
Hellerová Hana615
Mocek Tomáš795
Novák Pavel815
Stránský Aleš605
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Radiměřský Karel875
Vorel Milan405
Nejedlý Michal695
Fiala Jaroslav385
Jelínková Magdalena455
Nečas Josef585
Krunka Kamil865
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Šůcha Václav465
Kratochvíl Miloš755
Pechek František535
Kraus Václav645
Jelínek Matěj425
Bednář Josef505
Šťastný Jaromír305
Vodička Jiří534
Krátký František434
Kalousek Jan714
Weidlich Tomáš734
Ožana Václav644
Vanta Josef624
Heller Tomáš814
Bubeníček Jiří514
Šimurda Zdeněk564
Hromádko Jaroslav714
Frydrychová Eliška014
Málek Jaroslav464

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:31:14108,58
2MA221Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:33:0197,65
3MA32Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:3993,77
4MA615Řemínek MatějAC Choceň8600:35:3082,43
5MA73Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:36:11114,88
6MA813Bavor JanSK Miletín8400:36:3975,38
7MA95Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:1272,01
8MA1330Heller TomášHradec Králové8100:38:0666,50
9MA1638Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4350,46
10MA1725Kvašnička DanielŽehuň8500:40:5249,54
11MA1937Štarha PatrikAC Čáslav9500:42:0085,12
12MA2131Firkušný MartinSmiřice8200:42:5536,98
13MA2226Jiroudek MilanŽehuň8600:42:5636,87
14MA2420Kramář RadimAC Pce8800:44:2727,58
15MA2724Kvasnička JanŽehuň8700:45:2921,25
16MA3328Oliva RadimPardubice7500:50:053,00
17MA3414Pelikán RadimPardubice7500:50:253,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB412Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:34:53105,60
2MB59Fajfr František3D Fittness Žamberk7200:35:25102,63
3MB106Vejběra JanCyklopokr HK6600:37:2291,76
4MB1223Vokolek MichalPardubice7200:37:4689,54
5MB1817Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:41:1370,31
6MB237Hromádko JaroslavAČR7100:43:0759,72
7MB258Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:2952,11
8MB311Moník MilanSmiřice6900:48:2730,00
9MB3635Němec VáclavPardubice7300:52:485,76
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1110Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:31108,15
2MC1422Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2498,52
3MC1527Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:40:2593,32
4MC2632Sedlák JiříPřelouč5800:45:2367,93
5MC3233Bajer MilanKafe Bajer5500:48:5449,94
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2018Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:23113,13
2MD2819Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:4997,99
3MD2934Pitter VladimírCyklo MIPI5000:47:5388,88
4MD3016Krajč ZdeněkTrutnov5400:48:1087,63
5MD3536Bednář JosefPočáply5000:51:4671,76
6MD3729Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:53:4463,09
7MD384Tučný JanMK Pardubice4700:55:0457,21
Muži E 70 let a starší (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1100Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:29:31137,40
2ME296Doležal StanislavBK Pardubice3800:39:0684,61
3ME397Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:40:1878,00
4ME498Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:06:483,00
5ME599Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:043,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6188Dvořáková PetraAC Čáslav8100:21:45110,32
2ZA8197Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:23:1597,24
3ZA10191Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:4892,44
4ZA11194Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:24:0789,68
5ZA12192Vítová JitkaPardubice8700:24:4384,45
6ZA13198Ptáčníková LuciePardubice8700:25:1879,36
7ZA15180Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5474,13
Ženy B 35-44 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1186Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:23111,02
2ZB2187Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:4497,14
3ZB3190Fenclová MartaAC Pardubice7600:20:1591,83
4ZB7184Vejběrová EvaCyklopokr HK7600:23:0063,56
5ZB9182Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3158,25
Ženy C 45-54 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4185Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:39123,00
2ZC5181Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:00120,00
3ZC17193Šternerová HanaHradec Králové6300:28:2157,00
4ZC19195Hellerová HanaHradec Králové6100:29:5244,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD14196Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:26112,95
2ZD16189Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:3996,65
3ZD18183Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:3090,40
Trať 5,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1186Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:23111,02
2ZB2187Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:4497,14
3ZB3190Fenclová MartaAC Pardubice7600:20:1591,83
1ZC4185Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:39123,00
2ZC5181Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:00120,00
1ZA6188Dvořáková PetraAC Čáslav8100:21:45110,32
4ZB7184Vejběrová EvaCyklopokr HK7600:23:0063,56
2ZA8197Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:23:1597,24
5ZB9182Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3158,25
3ZA10191Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:4892,44
4ZA11194Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:24:0789,68
5ZA12192Vítová JitkaPardubice8700:24:4384,45
6ZA13198Ptáčníková LuciePardubice8700:25:1879,36
1ZD14196Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:26112,95
7ZA15180Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5474,13
2ZD16189Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:3996,65
3ZC17193Šternerová HanaHradec Králové6300:28:2157,00
3ZD18183Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:3090,40
4ZC19195Hellerová HanaHradec Králové6100:29:5244,00
Trať 7,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1100Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:29:31137,40
2ME296Doležal StanislavBK Pardubice3800:39:0684,61
3ME397Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:40:1878,00
4ME498Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:06:483,00
5ME599Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:043,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:31:14108,58
2MA221Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:33:0197,65
3MA32Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:3993,77
1MB412Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:34:53105,60
2MB59Fajfr František3D Fittness Žamberk7200:35:25102,63
4MA615Řemínek MatějAC Choceň8600:35:3082,43
5MA73Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:36:11114,88
6MA813Bavor JanSK Miletín8400:36:3975,38
7MA95Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:1272,01
3MB106Vejběra JanCyklopokr HK6600:37:2291,76
1MC1110Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:31108,15
4MB1223Vokolek MichalPardubice7200:37:4689,54
8MA1330Heller TomášHradec Králové8100:38:0666,50
2MC1422Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2498,52
3MC1527Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:40:2593,32
9MA1638Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4350,46
10MA1725Kvašnička DanielŽehuň8500:40:5249,54
5MB1817Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:41:1370,31
11MA1937Štarha PatrikAC Čáslav9500:42:0085,12
1MD2018Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:23113,13
12MA2131Firkušný MartinSmiřice8200:42:5536,98
13MA2226Jiroudek MilanŽehuň8600:42:5636,87
6MB237Hromádko JaroslavAČR7100:43:0759,72
14MA2420Kramář RadimAC Pce8800:44:2727,58
7MB258Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:2952,11
4MC2632Sedlák JiříPřelouč5800:45:2367,93
15MA2724Kvasnička JanŽehuň8700:45:2921,25
2MD2819Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:4997,99
3MD2934Pitter VladimírCyklo MIPI5000:47:5388,88
4MD3016Krajč ZdeněkTrutnov5400:48:1087,63
8MB311Moník MilanSmiřice6900:48:2730,00
5MC3233Bajer MilanKafe Bajer5500:48:5449,94
16MA3328Oliva RadimPardubice7500:50:053,00
17MA3414Pelikán RadimPardubice7500:50:253,00
5MD3536Bednář JosefPočáply5000:51:4671,76
9MB3635Němec VáclavPardubice7300:52:485,76
6MD3729Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:53:4463,09
7MD384Tučný JanMK Pardubice4700:55:0457,21
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:31:14108,58
2MA221Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:33:0197,65
3MA32Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:3993,77
4MB412Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:34:5386,21
5MB59Fajfr František3D Fittness Žamberk7200:35:2582,94
6MA615Řemínek MatějAC Choceň8600:35:3082,43
7MA73Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:36:1178,24
8MA813Bavor JanSK Miletín8400:36:3975,38
9MA95Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:1272,01
10MB106Vejběra JanCyklopokr HK6600:37:2270,99
11MC1110Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:3170,07
12MB1223Vokolek MichalPardubice7200:37:4668,54
13MA1330Heller TomášHradec Králové8100:38:0666,50
14MC1422Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2458,53
15MC1527Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:40:2552,30
16MA1638Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4350,46
17MA1725Kvašnička DanielŽehuň8500:40:5249,54
18MB1817Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:41:1347,40
19MA1937Štarha PatrikAC Čáslav9500:42:0042,59
20MD2018Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:2340,25
21MA2131Firkušný MartinSmiřice8200:42:5536,98
22MA2226Jiroudek MilanŽehuň8600:42:5636,87
23MB237Hromádko JaroslavAČR7100:43:0735,75
24MA2420Kramář RadimAC Pce8800:44:2727,58
25MB258Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:2927,37
26MC2632Sedlák JiříPřelouč5800:45:2321,86
27MA2724Kvasnička JanŽehuň8700:45:2921,25
28MD2819Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:4919,20
29MD2934Pitter VladimírCyklo MIPI5000:47:536,54
30MD3016Krajč ZdeněkTrutnov5400:48:104,80
31MB311Moník MilanSmiřice6900:48:273,06
32MC3233Bajer MilanKafe Bajer5500:48:543,00
33MA3328Oliva RadimPardubice7500:50:053,00
34MA3414Pelikán RadimPardubice7500:50:253,00
35MD3536Bednář JosefPočáply5000:51:463,00
36MB3635Němec VáclavPardubice7300:52:483,00
37MD3729Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:53:443,00
38MD384Tučný JanMK Pardubice4700:55:043,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1186Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:23111,02
2ZB2187Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:4497,14
3ZB3190Fenclová MartaAC Pardubice7600:20:1591,83
4ZC4185Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:3987,72
5ZC5181Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:0084,12
6ZA6188Dvořáková PetraAC Čáslav8100:21:4576,41
7ZB7184Vejběrová EvaCyklopokr HK7600:23:0063,56
8ZA8197Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:23:1560,99
9ZB9182Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3158,25
10ZA10191Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:23:4855,34
11ZA11194Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:24:0752,08
12ZA12192Vítová JitkaPardubice8700:24:4345,92
13ZA13198Ptáčníková LuciePardubice8700:25:1839,92
14ZD14196Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:25:2638,55
15ZA15180Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5433,75
16ZD16189Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:3915,76
17ZC17193Šternerová HanaHradec Králové6300:28:218,57
18ZD18183Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:307,02
19ZC19195Hellerová HanaHradec Králové6100:29:523,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 65%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 75%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
79%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód