Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Jamné - Suchý vrch

7.9.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 7.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradiskova (směr Orličky)
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení 545 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ413Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:42:05108,32
2MJ695Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:4796,03
3MJ729Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:44:5295,65
4MJ1646Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:48:0581,00
5MJ1822Křeček JiříAtletika Kolín9800:48:5277,43
6MJ2626Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:5368,24
7MJ4227Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:55:1548,36
8MJ8692Alfery DominikBK Brandýs nad labem9801:13:363,00
Muži A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Hrdina PavelAK Perná8800:40:12104,96
2MA220Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:3498,33
3MA341Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:5496,71
4MA867Herda JanSKP Nymburk8300:44:5382,24
5MA936Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:5482,16
6MA1549Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:4768,17
7MA1761Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:48:3464,37
8MA2066Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:49:2260,49
9MA2158Vinduška PetrACTIVITY Lanškroun9300:49:5258,06
10MA3647Morávek JaroslavÚstí nad Orlicí7900:54:0038,01
11MA4193Řemínek MatějAC Choceň8600:54:5533,56
12MA4884Roleček MilanPěčín7600:56:4824,42
13MA4918Hejzlar DavidABK - BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:57:0023,45
14MA6524Růžička TomášCTB8501:02:533,00
15MA6665Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:03:013,00
16MA7637Lehký RomanKunvald8101:06:163,00
Muži B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB533Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:58107,96
2MB1190Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:46:0199,01
3MB1460Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:2393,04
4MB1999Barnet MiroslavAtletika Jablonné6500:48:5486,41
5MB2444Scheuer JanActivity Lanškroun6600:50:3678,99
6MB3178Doležel MartinSPS Sázava7000:52:2271,27
7MB3887Belobrad IvanŽamberk6600:54:4660,79
8MB3951Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:54:4760,71
9MB6498Křivohlávek PavelNový Malín7001:02:1128,39
10MB7938Fogl MichalKunvald6601:09:343,00
Muži C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1021Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:57105,13
2MC1262Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:1299,71
3MC1335Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:1595,16
4MC3073Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:52:2173,05
5MC3377Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:1669,08
6MC3417Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:53:3667,63
7MC436Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:55:1960,19
8MC4543Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:56:0257,08
9MC4625Fáber ViliamJBL Jablonné6200:56:2155,71
10MC4781Hodek RomanSokol Kunvald6000:56:4653,90
11MC508Roháček MichalXCSPORT.cz nordic racing team6100:57:3250,58
12MC5382Dlabka Ludvík3D Fitness Raceteam6000:59:0943,57
13MC5912Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:01:0735,04
14MC7183Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:04:1821,24
15MC7242Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:2220,95
16MC7596Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:05:3715,53
17MC8289Štěpánek KvidoJBL Jablonné5701:10:113,00
Muži D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2563Krupička MiroslavJISKRA Ústí nad Orlicí5300:50:40103,47
2MD2869Krsek MiroslavLuková4900:51:5498,69
3MD2972Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:52:0797,85
4MD559Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:4468,30
5MD5753Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:5967,33
6MD6030Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:01:1562,42
7MD6314Vodička JanM.K. Radslavice4501:01:3761,00
8MD6832Groh StanislavAC Vrchlabí4601:03:4252,91
9MD6934Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:04:0551,43
10MD7739Sponar JanTesla Brno5001:07:3138,11
11MD8156Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:10:0628,09
Muži E (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME541Metelka JosefSpartak Police4400:59:29119,00
2ME702Marek FrantišekSK Hronov4101:04:14104,55
3ME8570Bielčik JindřichLichkov4001:13:2876,45
4ME887Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:15:1271,18
5ME934Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:2343,23
6ME9628Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:28:4430,00
7ME995Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:00:293,00
Juniorky (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6140Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9601:01:35100,00
Ženy A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2280Vévodová MartinaAK Perná9000:50:08107,61
2ZA2357Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:50:33106,01
3ZA4471Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:4086,38
4ZA5686Kalousová AlenaŽamberk8000:59:5070,39
5ZA5819Haramulová LenkaPraha 58701:00:4267,06
6ZA6259Lauterbachová LucieLíšnice8101:01:3663,61
7ZA7885Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:08:3736,68
8ZA8352Růžičková KateřinaAtletika Polička8301:11:4324,78
Ženy B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2768Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:51:34104,61
2ZB32100Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí7300:52:28101,20
3ZB3748Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:54:1994,19
4ZB5288Honsová HanaACTIVITY Lanškroun7900:58:5576,76
5ZB6723Fojtíková HanaŽamberk7901:03:1560,34
6ZB7431Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:04:5753,90
7ZB8076Bužgová PetraBŽB Třinec7801:09:4235,90
8ZB8474Pešavová JitkaJBL Jablonné7401:12:3225,17
9ZB8715Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:14:2817,84
10ZB9575Vondráčková IvaJBL Jablonné7501:26:493,00
Ženy C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3550Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:52106,24
2ZC4054Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:54:50102,76
3ZC5164Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:0691,01
4ZC7311Jirásková EvaLanškroun6401:04:2968,05
5ZC9097Cinková JitkaPardubice6801:17:4720,20
6ZC9191Wallenfels LenkaTJ Sokol Vinohrady6601:18:1518,53
7ZC9445Scheuerová IlonaACTIVITY Lanškroun6601:24:403,00
8ZC9794Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:473,00
9ZC9816Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:32:283,00
Ženy D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD893Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:16:24103,49
2ZD9210Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:0796,51
Trať 10,1 km, 545 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Hrdina PavelAK Perná8800:40:12104,96
2MA220Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:3498,33
3MA341Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:5496,71
1MJ413Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:42:05108,32
1MB533Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:58107,96
2MJ695Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:4796,03
3MJ729Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:44:5295,65
4MA867Herda JanSKP Nymburk8300:44:5382,24
5MA936Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:5482,16
1MC1021Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:57105,13
2MB1190Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:46:0199,01
2MC1262Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:1299,71
3MC1335Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:1595,16
3MB1460Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:2393,04
6MA1549Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:4768,17
4MJ1646Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:48:0581,00
7MA1761Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:48:3464,37
5MJ1822Křeček JiříAtletika Kolín9800:48:5277,43
4MB1999Barnet MiroslavAtletika Jablonné6500:48:5486,41
8MA2066Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:49:2260,49
9MA2158Vinduška PetrACTIVITY Lanškroun9300:49:5258,06
1ZA2280Vévodová MartinaAK Perná9000:50:08107,61
2ZA2357Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:50:33106,01
5MB2444Scheuer JanActivity Lanškroun6600:50:3678,99
1MD2563Krupička MiroslavJISKRA Ústí nad Orlicí5300:50:40103,47
6MJ2626Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:5368,24
1ZB2768Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:51:34104,61
2MD2869Krsek MiroslavLuková4900:51:5498,69
3MD2972Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:52:0797,85
4MC3073Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:52:2173,05
6MB3178Doležel MartinSPS Sázava7000:52:2271,27
2ZB32100Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí7300:52:28101,20
5MC3377Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:1669,08
6MC3417Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:53:3667,63
1ZC3550Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:52106,24
10MA3647Morávek JaroslavÚstí nad Orlicí7900:54:0038,01
3ZB3748Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:54:1994,19
7MB3887Belobrad IvanŽamberk6600:54:4660,79
8MB3951Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:54:4760,71
2ZC4054Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:54:50102,76
11MA4193Řemínek MatějAC Choceň8600:54:5533,56
7MJ4227Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:55:1548,36
7MC436Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:55:1960,19
3ZA4471Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:4086,38
8MC4543Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:56:0257,08
9MC4625Fáber ViliamJBL Jablonné6200:56:2155,71
10MC4781Hodek RomanSokol Kunvald6000:56:4653,90
12MA4884Roleček MilanPěčín7600:56:4824,42
13MA4918Hejzlar DavidABK - BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:57:0023,45
11MC508Roháček MichalXCSPORT.cz nordic racing team6100:57:3250,58
3ZC5164Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:0691,01
4ZB5288Honsová HanaACTIVITY Lanškroun7900:58:5576,76
12MC5382Dlabka Ludvík3D Fitness Raceteam6000:59:0943,57
1ME541Metelka JosefSpartak Police4400:59:29119,00
4MD559Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:4468,30
4ZA5686Kalousová AlenaŽamberk8000:59:5070,39
5MD5753Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:5967,33
5ZA5819Haramulová LenkaPraha 58701:00:4267,06
13MC5912Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:01:0735,04
6MD6030Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:01:1562,42
1ZJ6140Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9601:01:35100,00
6ZA6259Lauterbachová LucieLíšnice8101:01:3663,61
7MD6314Vodička JanM.K. Radslavice4501:01:3761,00
9MB6498Křivohlávek PavelNový Malín7001:02:1128,39
14MA6524Růžička TomášCTB8501:02:533,00
15MA6665Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:03:013,00
5ZB6723Fojtíková HanaŽamberk7901:03:1560,34
8MD6832Groh StanislavAC Vrchlabí4601:03:4252,91
9MD6934Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:04:0551,43
2ME702Marek FrantišekSK Hronov4101:04:14104,55
14MC7183Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:04:1821,24
15MC7242Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:2220,95
4ZC7311Jirásková EvaLanškroun6401:04:2968,05
6ZB7431Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:04:5753,90
16MC7596Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:05:3715,53
16MA7637Lehký RomanKunvald8101:06:163,00
10MD7739Sponar JanTesla Brno5001:07:3138,11
7ZA7885Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:08:3736,68
10MB7938Fogl MichalKunvald6601:09:343,00
7ZB8076Bužgová PetraBŽB Třinec7801:09:4235,90
11MD8156Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:10:0628,09
17MC8289Štěpánek KvidoJBL Jablonné5701:10:113,00
8ZA8352Růžičková KateřinaAtletika Polička8301:11:4324,78
8ZB8474Pešavová JitkaJBL Jablonné7401:12:3225,17
3ME8570Bielčik JindřichLichkov4001:13:2876,45
8MJ8692Alfery DominikBK Brandýs nad labem9801:13:363,00
9ZB8715Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:14:2817,84
4ME887Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:15:1271,18
1ZD893Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:16:24103,49
5ZC9097Cinková JitkaPardubice6801:17:4720,20
6ZC9191Wallenfels LenkaTJ Sokol Vinohrady6601:18:1518,53
2ZD9210Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:0796,51
5ME934Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:2343,23
7ZC9445Scheuerová IlonaACTIVITY Lanškroun6601:24:403,00
10ZB9575Vondráčková IvaJBL Jablonné7501:26:493,00
6ME9628Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:28:4430,00
8ZC9794Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:473,00
9ZC9816Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:32:283,00
7ME995Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:00:293,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Hrdina PavelAK Perná8800:40:12104,96
2MA220Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:3498,33
3MA341Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:5496,71
4MJ413Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:42:0595,82
5MB533Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:5886,68
6MJ695Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:4782,72
7MJ729Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:44:5282,32
8MA867Herda JanSKP Nymburk8300:44:5382,24
9MA936Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:5482,16
10MC1021Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5781,91
11MB1190Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:46:0176,74
12MC1262Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:1275,85
13MC1335Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:1570,75
14MB1460Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:2370,11
15MA1549Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:4768,17
16MJ1646Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:48:0566,71
17MA1761Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:48:3464,37
18MJ1822Křeček JiříAtletika Kolín9800:48:5262,91
19MB1999Barnet MiroslavAtletika Jablonné6500:48:5462,75
20MA2066Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:49:2260,49
21MA2158Vinduška PetrACTIVITY Lanškroun9300:49:5258,06
22MB2444Scheuer JanActivity Lanškroun6600:50:3654,50
23MD2563Krupička MiroslavJISKRA Ústí nad Orlicí5300:50:4054,18
24MJ2626Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:5353,13
25MD2869Krsek MiroslavLuková4900:51:5448,19
26MD2972Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:52:0747,14
27MC3073Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:52:2146,01
28MB3178Doležel MartinSPS Sázava7000:52:2245,93
29MC3377Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:53:1641,56
30MC3417Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:53:3639,95
31MA3647Morávek JaroslavÚstí nad Orlicí7900:54:0038,01
32MB3887Belobrad IvanŽamberk6600:54:4634,29
33MB3951Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:54:4734,20
34MA4193Řemínek MatějAC Choceň8600:54:5533,56
35MJ4227Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:55:1531,94
36MC436Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:55:1931,62
37MC4543Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:56:0228,14
38MC4625Fáber ViliamJBL Jablonné6200:56:2126,60
39MC4781Hodek RomanSokol Kunvald6000:56:4624,58
40MA4884Roleček MilanPěčín7600:56:4824,42
41MA4918Hejzlar DavidABK - BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:57:0023,45
42MC508Roháček MichalXCSPORT.cz nordic racing team6100:57:3220,86
43MC5382Dlabka Ludvík3D Fitness Raceteam6000:59:0913,02
44ME541Metelka JosefSpartak Police4400:59:2911,40
45MD559Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:4410,19
46MD5753Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:598,98
47MC5912Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:01:073,48
48MD6030Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:01:153,00
49MD6314Vodička JanM.K. Radslavice4501:01:373,00
50MB6498Křivohlávek PavelNový Malín7001:02:113,00
51MA6524Růžička TomášCTB8501:02:533,00
52MA6665Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:03:013,00
53MD6832Groh StanislavAC Vrchlabí4601:03:423,00
54MD6934Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:04:053,00
55ME702Marek FrantišekSK Hronov4101:04:143,00
56MC7183Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:04:183,00
57MC7242Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:223,00
58MC7596Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:05:373,00
59MA7637Lehký RomanKunvald8101:06:163,00
60MD7739Sponar JanTesla Brno5001:07:313,00
61MB7938Fogl MichalKunvald6601:09:343,00
62MD8156Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:10:063,00
63MC8289Štěpánek KvidoJBL Jablonné5701:10:113,00
64ME8570Bielčik JindřichLichkov4001:13:283,00
65MJ8692Alfery DominikBK Brandýs nad labem9801:13:363,00
66ME887Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:15:123,00
67ME934Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:233,00
68ME9628Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:28:443,00
69ME995Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:00:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2280Vévodová MartinaAK Perná9000:50:08102,43
2ZA2357Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:50:33100,79
3ZB2768Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:51:3496,78
4ZB32100Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí7300:52:2893,23
5ZC3550Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:5287,72
6ZB3748Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:54:1985,94
7ZC4054Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:54:5083,91
8ZA4471Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:4080,62
9ZC5164Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:0671,03
10ZB5288Honsová HanaACTIVITY Lanškroun7900:58:5567,82
11ZA5686Kalousová AlenaŽamberk8000:59:5064,20
12ZA5819Haramulová LenkaPraha 58701:00:4260,79
13ZJ6140Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9601:01:3557,31
14ZA6259Lauterbachová LucieLíšnice8101:01:3657,24
15ZB6723Fojtíková HanaŽamberk7901:03:1550,74
16ZC7311Jirásková EvaLanškroun6401:04:2945,88
17ZB7431Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:04:5744,04
18ZA7885Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:08:3729,59
19ZB8076Bužgová PetraBŽB Třinec7801:09:4225,32
20ZA8352Růžičková KateřinaAtletika Polička8301:11:4317,37
21ZB8474Pešavová JitkaJBL Jablonné7401:12:3214,15
22ZB8715Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:14:286,54
23ZD893Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:16:243,00
24ZC9097Cinková JitkaPardubice6801:17:473,00
25ZC9191Wallenfels LenkaTJ Sokol Vinohrady6601:18:153,00
26ZD9210Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:073,00
27ZC9445Scheuerová IlonaACTIVITY Lanškroun6601:24:403,00
28ZB9575Vondráčková IvaJBL Jablonné7501:26:493,00
29ZC9794Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:473,00
30ZC9816Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:32:283,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Do Jablonného jsem vždy jezdil rád, ale poslední dva ročníky běhu na Sucháč byly super. Zázemí na startu i v cíli, značení trati, občerstvení, gulášek po doběhu, organizace vyhlášení, ceny a doprava zpět. K tomu všemu nádherné počasí. Není co vytknout. Krásný zážitek. Těším se za rok. Libor Kopecký
libor.kopec
Oba víkendové závody byly SUPER. Pořadatelům patří velké poděkování za skvělé uspořádání. Škoda, že lidé dávají přednost mega běhům v centrech měst a do krásné přírody se jich nepřijde proběhnout o něco více. Mám prosbu. Domluvit s obsluhou na Sucháči, jestli by nemohli vydat guláš i těm, co si zapomenou lístek dole v autě. Ještě, že mi prodali alespoň polévku, guláš mi prodat nechtěli, prý je pouze pro závodníky. :-) A ještě k mému času. Prosím pořadatele, aby přezkoumali můj čas. Já jsem doběhl za skupinou závodníků (Vondra, Herda, Chlubna) zhruba 15 s, takže můj čas musí být lehce přes 45 minut. Chlapci mi na posledním kilometru trochu poodběhli. Nerad bych získal nějaké bodíky neoprávněně. Aleš Stránský
ales.stransky
Libor už skoro vše pochválil. Příjemně mě překvapila nová trať. Rozmanitost parametrů mi vyhovuje. Chválím vyvěšení výsledků, občerstvení a dopravu zpět.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód