Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická pětka na dráze

16.7.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická pětka na dráze
  • datum konání: 16.7.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
1. běh - 16:20, 2. běh - 17:10, 3. běh - 18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:00 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Povrch: polytan

Ceny pro vítěze

Věcné pro prvních 5 mužů a prvních 5 žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice – oddíl atletiky
Čs. armády 2515, 530 02 Pardubice
Tel., fax : 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:36122,04
2MA259Hrdina PavelAK Perná8800:15:41102,12
3MA360Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:5299,96
4MA461Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:16:0197,93
5MA663Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:17:4775,68
6MA764Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:1070,81
7MA111Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:0559,39
8MA1468Bača JanChrudim7600:19:2654,92
9MA1532Jureček MichalCotkytle9600:19:2877,96
10MA1669Auersvald MilošSpartak Praha 49200:19:2854,50
11MA1871Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:19:4052,04
12MA1972Mocek TomášAC Pardubice7900:19:5748,39
13MA222Novák PavelKRB Chrudim8100:20:1544,62
14MA233Kowalczyk StanislavPardubice8300:20:2841,87
15MA2674Doležílek JakubMokošín8600:20:5436,49
16MA2775Podzimek LukášDL Ponorka Pardubice7900:20:5635,96
17MA296Vacín RadekNeratovice7800:20:5735,81
18MA3536Schebesta MarekOrangereal7500:21:5423,68
19MA3637Novák JakubBřehy8300:21:5623,39
20MA3738Hájek KarelSK Chotěboř8200:21:5623,33
21MA4411Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:22:4413,21
22MA4544Mička AntonínPardubice8300:22:5710,45
-MA-29Říha FrantišekŽamberk97DNF-
-MA-78Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1231Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:19:17107,09
2MB2173Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:20:0798,80
3MB244Skalický PetrLanškroun7300:20:3594,11
4MB3376Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:2885,23
5MB3940Zoubek MichalPardubice7300:22:0778,76
6MB4110Kačena Martin3d Fitness Žamberk7400:22:2875,25
7MB4913Belobrad IvanŽamberk6600:24:0159,78
8MB5046Moník MilanSmiřice6900:24:2256,28
9MB5950Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:26:2136,46
10MB6152Fejfar AlešVrchlabí6900:26:3833,60
11MB7126Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:31:483,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC865Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:23107,77
2MC1030Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:18:55102,09
3MC2033Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:20:0490,14
4MC2834Schwarz JosefSK Chotěboř5500:20:5780,96
5MC3035Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:20:5980,55
6MC328Roháček MichalXCsport.cz6100:21:2775,67
7MC4712Ryzner JanCyklokraus Author Přelouč5900:23:2555,16
8MC5147Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:0437,86
9MC6823Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:29:333,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD317Brožek RadmilKRB Chrudim5400:21:24105,43
2MD349Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:32104,22
3MD4677Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0490,35
4MD5516Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:2668,74
5MD5617Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:25:4765,57
6MD5718Tučný JanMK Pardubice4700:25:5664,17
7MD6420Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:27:4048,45
8MD7556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:513,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6051Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:21109,91
2ME6219Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:19103,03
3ME6722Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:29:3287,06
4ME6924Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:29:4585,48
5ME7025Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:3978,92
Ženy A 34 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA966Vévodová MartinaAK Perná9000:18:54129,60
2ZA1770Aersvaldová EliškaAC Čáslav9600:19:29125,02
3ZA4041Remarová EliškaSK Chotěboř9900:22:13100,47
4ZA4242Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:22:3097,13
5ZA5214Mikulová KarolínaBiathlon Letohrad0100:25:0674,51
6ZA5348Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:0973,27
7ZA5415Kačenová NatálieBiathlon Letohrad0000:25:1473,28
8ZA5849Valíková RadkaTJ Synthesia Pardubice9100:26:0464,98
9ZA6353Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:27:3950,65
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB562Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:17:36121,18
2ZB1367Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:24102,84
3ZB3839Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:0275,98
4ZB4343Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:4468,91
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC255Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:20:46129,76
2ZC4845Jirásková EvaLanškroun6400:23:34106,79
3ZC6654Šternerová HanaHradec Králové6300:28:5163,45
4ZC7355Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:0137,43
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6521Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:15118,12
2ZD7227Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:31:5094,96
3ZD7428Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:0586,92
-ZD-57Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48DNF-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:36122,04
2MA259Hrdina PavelAK Perná8800:15:41102,12
3MA360Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:5299,96
4MA461Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:16:0197,93
1ZB562Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:17:36121,18
5MA663Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:17:4775,68
6MA764Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:1070,81
1MC865Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:23107,77
1ZA966Vévodová MartinaAK Perná9000:18:54129,60
2MC1030Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:18:55102,09
7MA111Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:0559,39
1MB1231Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:19:17107,09
2ZB1367Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:24102,84
8MA1468Bača JanChrudim7600:19:2654,92
9MA1532Jureček MichalCotkytle9600:19:2877,96
10MA1669Auersvald MilošSpartak Praha 49200:19:2854,50
2ZA1770Aersvaldová EliškaAC Čáslav9600:19:29125,02
11MA1871Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:19:4052,04
12MA1972Mocek TomášAC Pardubice7900:19:5748,39
3MC2033Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:20:0490,14
2MB2173Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:20:0798,80
13MA222Novák PavelKRB Chrudim8100:20:1544,62
14MA233Kowalczyk StanislavPardubice8300:20:2841,87
3MB244Skalický PetrLanškroun7300:20:3594,11
1ZC255Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:20:46129,76
15MA2674Doležílek JakubMokošín8600:20:5436,49
16MA2775Podzimek LukášDL Ponorka Pardubice7900:20:5635,96
4MC2834Schwarz JosefSK Chotěboř5500:20:5780,96
17MA296Vacín RadekNeratovice7800:20:5735,81
5MC3035Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:20:5980,55
1MD317Brožek RadmilKRB Chrudim5400:21:24105,43
6MC328Roháček MichalXCsport.cz6100:21:2775,67
4MB3376Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:2885,23
2MD349Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:32104,22
18MA3536Schebesta MarekOrangereal7500:21:5423,68
19MA3637Novák JakubBřehy8300:21:5623,39
20MA3738Hájek KarelSK Chotěboř8200:21:5623,33
3ZB3839Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:0275,98
5MB3940Zoubek MichalPardubice7300:22:0778,76
3ZA4041Remarová EliškaSK Chotěboř9900:22:13100,47
6MB4110Kačena Martin3d Fitness Žamberk7400:22:2875,25
4ZA4242Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:22:3097,13
4ZB4343Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:4468,91
21MA4411Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:22:4413,21
22MA4544Mička AntonínPardubice8300:22:5710,45
3MD4677Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0490,35
7MC4712Ryzner JanCyklokraus Author Přelouč5900:23:2555,16
2ZC4845Jirásková EvaLanškroun6400:23:34106,79
7MB4913Belobrad IvanŽamberk6600:24:0159,78
8MB5046Moník MilanSmiřice6900:24:2256,28
8MC5147Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:0437,86
5ZA5214Mikulová KarolínaBiathlon Letohrad0100:25:0674,51
6ZA5348Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:0973,27
7ZA5415Kačenová NatálieBiathlon Letohrad0000:25:1473,28
4MD5516Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:2668,74
5MD5617Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:25:4765,57
6MD5718Tučný JanMK Pardubice4700:25:5664,17
8ZA5849Valíková RadkaTJ Synthesia Pardubice9100:26:0464,98
9MB5950Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:26:2136,46
1ME6051Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:21109,91
10MB6152Fejfar AlešVrchlabí6900:26:3833,60
2ME6219Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:19103,03
9ZA6353Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:27:3950,65
7MD6420Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:27:4048,45
1ZD6521Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:15118,12
3ZC6654Šternerová HanaHradec Králové6300:28:5163,45
3ME6722Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:29:3287,06
9MC6823Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:29:333,00
4ME6924Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:29:4585,48
5ME7025Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:3978,92
11MB7126Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:31:483,00
2ZD7227Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:31:5094,96
4ZC7355Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:0137,43
3ZD7428Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:0586,92
8MD7556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:513,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:36101,48
2MA259Hrdina PavelAK Perná8800:15:41100,35
3MA360Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:5298,17
4MA461Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:16:0196,12
5MA663Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:17:4773,68
6MA764Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:1068,77
7MC865Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:2366,10
8MC1030Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:18:5559,20
9MA111Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:19:0557,24
10MB1231Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:19:1754,57
11MA1468Bača JanChrudim7600:19:2652,74
12MA1532Jureček MichalCotkytle9600:19:2852,31
13MA1669Auersvald MilošSpartak Praha 49200:19:2852,30
14MA1871Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:19:4049,83
15MA1972Mocek TomášAC Pardubice7900:19:5746,14
16MC2033Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:20:0444,65
17MB2173Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:20:0744,03
18MA222Novák PavelKRB Chrudim8100:20:1542,34
19MA233Kowalczyk StanislavPardubice8300:20:2839,56
20MB244Skalický PetrLanškroun7300:20:3538,06
21MA2674Doležílek JakubMokošín8600:20:5434,14
22MA2775Podzimek LukášDL Ponorka Pardubice7900:20:5633,60
23MC2834Schwarz JosefSK Chotěboř5500:20:5733,49
24MA296Vacín RadekNeratovice7800:20:5733,46
25MC3035Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:20:5932,98
26MD317Brožek RadmilKRB Chrudim5400:21:2427,66
27MC328Roháček MichalXCsport.cz6100:21:2727,05
28MB3376Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:2826,76
29MD349Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:3225,98
30MA3536Schebesta MarekOrangereal7500:21:5421,22
31MA3637Novák JakubBřehy8300:21:5620,92
32MA3738Hájek KarelSK Chotěboř8200:21:5620,86
33MB3940Zoubek MichalPardubice7300:22:0718,53
34MB4110Kačena Martin3d Fitness Žamberk7400:22:2814,06
35MA4411Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:22:4410,65
36MA4544Mička AntonínPardubice8300:22:577,87
37MD4677Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:046,57
38MC4712Ryzner JanCyklokraus Author Přelouč5900:23:253,00
39MB4913Belobrad IvanŽamberk6600:24:013,00
40MB5046Moník MilanSmiřice6900:24:223,00
41MC5147Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:043,00
42MD5516Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:263,00
43MD5617Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:25:473,00
44MD5718Tučný JanMK Pardubice4700:25:563,00
45MB5950Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:26:213,00
46ME6051Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:213,00
47MB6152Fejfar AlešVrchlabí6900:26:383,00
48ME6219Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:193,00
49MD6420Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:27:403,00
50ME6722Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:29:323,00
51MC6823Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:29:333,00
52ME6924Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:29:453,00
53ME7025Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:393,00
54MB7126Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:31:483,00
55MD7556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB562Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:17:36111,13
2ZA966Vévodová MartinaAK Perná9000:18:5497,10
3ZB1367Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:2491,76
4ZA1770Aersvaldová EliškaAC Čáslav9600:19:2990,84
5ZC255Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:20:4677,10
6ZB3839Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:0263,40
7ZA4041Remarová EliškaSK Chotěboř9900:22:1361,48
8ZA4242Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:22:3058,44
9ZB4343Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:4455,92
10ZC4845Jirásková EvaLanškroun6400:23:3447,03
11ZA5214Mikulová KarolínaBiathlon Letohrad0100:25:0630,45
12ZA5348Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:0930,03
13ZA5415Kačenová NatálieBiathlon Letohrad0000:25:1428,98
14ZA5849Valíková RadkaTJ Synthesia Pardubice9100:26:0420,15
15ZA6353Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:27:393,10
16ZD6521Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:153,00
17ZC6654Šternerová HanaHradec Králové6300:28:513,00
18ZD7227Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:31:503,00
19ZC7355Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:013,00
20ZD7428Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:053,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód