Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena ACCC, Střelské Hoštice

2.11.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena ACCC, Střelské Hoštice
  • datum konání: 2.11.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ACCC Horažďovice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Velká cena ACCC, Střelské Hoštice

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci (trať 0,575 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1353Kubeš BohuslavTJ Otavan Poříčí0400:02:24-
2M1457Novák KryštofTJ Sokol Hoštice0600:02:32-
3M1673Houška VítekTJ Otavan Poříčí0400:02:44-
Dívky (trať 0,575 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1167Pešková AnastázieAtletika Katovice0600:02:07-
2Z1282Machová MarieSKYRAPLE Šumava0700:02:19-
3Z1566Kouřimová IvetaTJ ČZ Strakonice0400:02:33-
4Z1778Holoubková LucieSKI Klub Šumava0800:03:19-
5Z1883Kouřimová Marikaneregistrována0700:03:27-
Mladší žáci II (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2468Viktora PavelAtletika Katovice0200:06:44-
2M2875Havlíček MatějSK Čtyři Dvory České Budějovice0300:07:07-
3M2979Holoubek JakubSKI Klub Šumava0200:07:08-
Mladší žáci I (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3181Honsa FrantišekSpartak Praha 40000:06:07-
2M3280Holoubek OndřejSKI Klub Šumava0000:06:35-
3M3570Dvořák MichalSK Sporting Příbram0000:06:53-
4M31261Havel DanielTJ Sušice0000:07:27-
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3141Knotková MichaelaAK Hodonín0100:04:08-
2Z3276Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory České Budějovice0000:04:11-
3Z3360Burgstallerová KláraTJ Vodní stavby Tábor0100:04:27-
4Z3459Reindlová EliškaTJ Vodní stavby Tábor0000:04:49-
Starší žáci (trať 3,025 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4122Hájek VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:09:26-
2M421Matias DanieliusLithuania9800:09:27-
3M4334Bartoník DominikAK Hodonín9800:10:08-
4M4730Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:10:35-
5M4821Lukeš JanSK NOvé Město nad Metují9900:10:36-
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4358Šrámková VeronikaTJ Baník Stříbro9800:06:42-
2Z4642Korvasová KateřinaAK Hodonín9900:07:00-
3Z4754Poncová TerezaAK Sokolov9900:07:05-
4Z41065Jarošová KateřinaASK Slávia Praha9900:07:16-
5Z41164Kolingerová AgátaSK Sporting Příbram9900:07:19-
Dorostenci (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Sasínek FilipAK Hodonín9600:12:37-
2M527Rezgis TomasLithuania9600:12:50-
3M5399Smetana JakubAtletika Jihlava9600:12:54-
4M545Steponavičius SimonasLithuania9600:13:01-
5M554Petkevičius DariusLithuania9600:13:10-
6M5629Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:13:20-
7M5777Ekl ŠimonAC Falkon Rokycany9600:13:24-
8M586Pabiržis ModestasLithuania9600:13:29-
9M5939Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:13:35-
10M5102Mickus BenediktasLithuania9700:13:40-
11M51147Stabryn MiroslavAK SSK Vítkovice9700:13:42-
12M51290Pivoňka MartinAC Domažlice9600:13:43-
13M5133Urbietis DeividasLithuania9700:13:51-
14M51489Svatoš LukášAC Domažlice9600:14:02-
Dorostenky (trať 3,025 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5418Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:10:14-
2Z5519Sedláková VeronikaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:10:20-
3Z5685Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:30-
4Z598Morenaite EgleLithuania9700:10:57-
Junioři (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:21:39-
2MJ249Friš JanAK SSK Vítkovice9500:21:43-
3MJ393Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9400:21:44-
4MJ495Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:21:45-
5MJ550Zenkl AdamAK SSK Vítkovice9500:21:53-
6MJ640Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:22:18-
7MJ716Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:22:19-
8MJ891Olič PavelAC Domažlice9400:22:29-
9MJ951Schneider VojtěchAK SSK Vítkovice9400:22:39-
10MJ10101Pomezný LukášAtletika Písek9400:22:44-
11MJ1124Šacl JiříNové Město na Moravě9400:22:55-
12MJ1228Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:23:09-
13MJ1310Butkevičius DominykasLithuania9500:23:28-
14MJ169Jasinskas LukasLithuania9500:24:37-
15MJ2371Dvořák PetrSPORTING Příbram9500:25:19-
16MJ3055Ponc MartinLomnice9500:27:14-
Juniorky (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1596Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:14:20-
2ZJ1643Korvasová TerezaAK Hodonín9600:14:38-
3ZJ1794Blahutová BarboraAK Olymp Brno9400:14:48-
4ZJ1869Šimečková LucieSokol Plzeň9400:15:47-
5ZJ1998Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:16:20-
Muži A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:27:11-
2MA235Homoláč JiříAK Kroměříž9000:27:57-
3MA336Holuša JakubDukla Praha8800:28:11-
4MA413Bertašius SimasLithuania9300:28:13-
5MA5111Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:28:29-
6MA637Jablokov AlexanderUK Bratislava9200:29:33-
7MA714Bieliunas PauliusLithuania9100:29:45-
8MA886Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:51-
9MA915Lukošaitis ArnasLithuania7800:32:09-
10MA10112Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:36:36-
11MA1174Štěpán PetrSKB Strakonice8300:39:17-
Muži B (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19107Forster ZdeněkAC Domažlice6900:24:59-
2MB25100Smetana JosefAtletika Jihlava6900:25:48-
3MB3532Lichý DušanTJ TŽ Třinec6700:28:23-
4MB3644Korvas JosefAK Hodonín6400:28:37-
5MB37108Karlík MichalLoko Trutnov6400:29:34-
6MB3956Ponc MartinLomnice6800:30:15-
7MB40104Malota RobertTJ Sokol Karlovice6600:31:44-
8MB41105Pavlovič MilanTJ Mnichov7000:32:15-
9MB4262Havel MilanZDOUŇ Hrádek6900:34:03-
10MB44102Vondrys PavelMěsto Strakonice6400:36:01-
Muži C (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC28110Pudil JaroslavM2 Sport Strakonice6100:26:56-
2MC3188Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:22-
3MC3372Dvořák PetrInternet Příbram6100:27:46-
4MC3423Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:27:58-
5MC3831Tvrzník PetrTJ TŽ Třinec5600:29:54-
6MC43103Zborník JaroslavPivovar Strakonice6100:34:06-
Muži D (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4563März FrantišekSokol Kout4300:41:10-
2MD4684Scheinherr JiříBlatná5100:41:11-
Ženy A (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1492Sekanová LucieUSK Praha8900:23:49-
2ZA15109Pecková KvětoslavaAK Škoda Plzeň8500:24:18-
3ZA1746Mezuliáníková DianaPSK Olymp Praha9200:24:45-
4ZA18106Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:24:47-
5ZA2027Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:25:09-
6ZA2145Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:25:12-
7ZA2212Batulevičiute RasaLithuania9100:25:14-
8ZA2417Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:25:39-
9ZA2652Kubešová PetraUSK Praha9100:25:57-
10ZA2711Balnaite BangaLithuania9100:26:42-
11ZA2987Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:04-
12ZA3220Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:27:42-
Ženy B (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2097Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:16:32-
Trať 0,575 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1167Pešková AnastázieAtletika Katovice0600:02:07-
2Z1282Machová MarieSKYRAPLE Šumava0700:02:19-
1M1353Kubeš BohuslavTJ Otavan Poříčí0400:02:24-
2M1457Novák KryštofTJ Sokol Hoštice0600:02:32-
3Z1566Kouřimová IvetaTJ ČZ Strakonice0400:02:33-
3M1673Houška VítekTJ Otavan Poříčí0400:02:44-
4Z1778Holoubková LucieSKI Klub Šumava0800:03:19-
5Z1883Kouřimová Marikaneregistrována0700:03:27-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3141Knotková MichaelaAK Hodonín0100:04:08-
2Z3276Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory České Budějovice0000:04:11-
3Z3360Burgstallerová KláraTJ Vodní stavby Tábor0100:04:27-
4Z3459Reindlová EliškaTJ Vodní stavby Tábor0000:04:49-
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3181Honsa FrantišekSpartak Praha 40000:06:07-
2M3280Holoubek OndřejSKI Klub Šumava0000:06:35-
1Z4358Šrámková VeronikaTJ Baník Stříbro9800:06:42-
1M2468Viktora PavelAtletika Katovice0200:06:44-
3M3570Dvořák MichalSK Sporting Příbram0000:06:53-
2Z4642Korvasová KateřinaAK Hodonín9900:07:00-
3Z4754Poncová TerezaAK Sokolov9900:07:05-
2M2875Havlíček MatějSK Čtyři Dvory České Budějovice0300:07:07-
3M2979Holoubek JakubSKI Klub Šumava0200:07:08-
4Z41065Jarošová KateřinaASK Slávia Praha9900:07:16-
5Z41164Kolingerová AgátaSK Sporting Příbram9900:07:19-
4M31261Havel DanielTJ Sušice0000:07:27-
Trať 3,025 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4122Hájek VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:09:26-
2M421Matias DanieliusLithuania9800:09:27-
3M4334Bartoník DominikAK Hodonín9800:10:08-
1Z5418Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:10:14-
2Z5519Sedláková VeronikaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:10:20-
3Z5685Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:30-
4M4730Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:10:35-
5M4821Lukeš JanSK NOvé Město nad Metují9900:10:36-
4Z598Morenaite EgleLithuania9700:10:57-
Trať 4,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Sasínek FilipAK Hodonín9600:12:37-
2M527Rezgis TomasLithuania9600:12:50-
3M5399Smetana JakubAtletika Jihlava9600:12:54-
4M545Steponavičius SimonasLithuania9600:13:01-
5M554Petkevičius DariusLithuania9600:13:10-
6M5629Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:13:20-
7M5777Ekl ŠimonAC Falkon Rokycany9600:13:24-
8M586Pabiržis ModestasLithuania9600:13:29-
9M5939Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:13:35-
10M5102Mickus BenediktasLithuania9700:13:40-
11M51147Stabryn MiroslavAK SSK Vítkovice9700:13:42-
12M51290Pivoňka MartinAC Domažlice9600:13:43-
13M5133Urbietis DeividasLithuania9700:13:51-
14M51489Svatoš LukášAC Domažlice9600:14:02-
1ZJ1596Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:14:20-
2ZJ1643Korvasová TerezaAK Hodonín9600:14:38-
3ZJ1794Blahutová BarboraAK Olymp Brno9400:14:48-
4ZJ1869Šimečková LucieSokol Plzeň9400:15:47-
5ZJ1998Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:16:20-
1ZB2097Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:16:32-
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:21:39-
2MJ249Friš JanAK SSK Vítkovice9500:21:43-
3MJ393Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9400:21:44-
4MJ495Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:21:45-
5MJ550Zenkl AdamAK SSK Vítkovice9500:21:53-
6MJ640Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:22:18-
7MJ716Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:22:19-
8MJ891Olič PavelAC Domažlice9400:22:29-
9MJ951Schneider VojtěchAK SSK Vítkovice9400:22:39-
10MJ10101Pomezný LukášAtletika Písek9400:22:44-
11MJ1124Šacl JiříNové Město na Moravě9400:22:55-
12MJ1228Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:23:09-
13MJ1310Butkevičius DominykasLithuania9500:23:28-
1ZA1492Sekanová LucieUSK Praha8900:23:49-
2ZA15109Pecková KvětoslavaAK Škoda Plzeň8500:24:18-
14MJ169Jasinskas LukasLithuania9500:24:37-
3ZA1746Mezuliáníková DianaPSK Olymp Praha9200:24:45-
4ZA18106Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:24:47-
1MB19107Forster ZdeněkAC Domažlice6900:24:59-
5ZA2027Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:25:09-
6ZA2145Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:25:12-
7ZA2212Batulevičiute RasaLithuania9100:25:14-
15MJ2371Dvořák PetrSPORTING Příbram9500:25:19-
8ZA2417Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:25:39-
2MB25100Smetana JosefAtletika Jihlava6900:25:48-
9ZA2652Kubešová PetraUSK Praha9100:25:57-
10ZA2711Balnaite BangaLithuania9100:26:42-
1MC28110Pudil JaroslavM2 Sport Strakonice6100:26:56-
11ZA2987Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:04-
16MJ3055Ponc MartinLomnice9500:27:14-
2MC3188Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:22-
12ZA3220Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:27:42-
3MC3372Dvořák PetrInternet Příbram6100:27:46-
4MC3423Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:27:58-
3MB3532Lichý DušanTJ TŽ Třinec6700:28:23-
4MB3644Korvas JosefAK Hodonín6400:28:37-
5MB37108Karlík MichalLoko Trutnov6400:29:34-
5MC3831Tvrzník PetrTJ TŽ Třinec5600:29:54-
6MB3956Ponc MartinLomnice6800:30:15-
7MB40104Malota RobertTJ Sokol Karlovice6600:31:44-
8MB41105Pavlovič MilanTJ Mnichov7000:32:15-
9MB4262Havel MilanZDOUŇ Hrádek6900:34:03-
6MC43103Zborník JaroslavPivovar Strakonice6100:34:06-
10MB44102Vondrys PavelMěsto Strakonice6400:36:01-
1MD4563März FrantišekSokol Kout4300:41:10-
2MD4684Scheinherr JiříBlatná5100:41:11-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:27:11-
2MA235Homoláč JiříAK Kroměříž9000:27:57-
3MA336Holuša JakubDukla Praha8800:28:11-
4MA413Bertašius SimasLithuania9300:28:13-
5MA5111Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:28:29-
6MA637Jablokov AlexanderUK Bratislava9200:29:33-
7MA714Bieliunas PauliusLithuania9100:29:45-
8MA886Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:51-
9MA915Lukošaitis ArnasLithuania7800:32:09-
10MA10112Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:36:36-
11MA1174Štěpán PetrSKB Strakonice8300:39:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód