Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr 2013

24.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2013
  • datum konání: 24.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2013

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M151Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:04:27112,81
2M182Polášek MatějFK Česká Třebová0400:04:4798,98
3M1103Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:05:0288,21
4M1134Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:1777,65
5M1145Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:05:3068,36
Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z126Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:07119,47
2Z147Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:25106,59
3Z1128Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:0973,93
4Z1159Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:05:4051,68
Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2310Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:18113,23
2M2711Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:4295,49
3M2912Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:4891,28
Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2113Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:05121,79
2Z2614Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:33101,35
3Z21115Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:05:0776,86
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3416Chlup TomášActivity Lanškroun0000:10:08113,63
2M3517Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:10:19110,14
3M3918Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:1076,24
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31019Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:12:20100,00
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4120Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:07:32109,83
2M4221Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:39107,17
3M4322Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:3683,01
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4623Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:10:59108,00
2Z4724Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:11:17102,76
3Z4825Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:12:0489,24
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5226Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:14123,09
2M51827Pavlas JanActivity Lanškroun9600:20:2876,91
Dorostenky (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4128Krátká HanaLanškroun9500:27:23100,00
Muži A 20-39 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:15:12113,75
2MA330Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:18100,29
3MA531Turek MartinŽakis Team8000:17:2885,96
4MA732Kučera LadislavČeská Třebová7600:17:4183,22
5MA933Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:18:0478,60
6MA1134Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:1376,71
7MA1235Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:2175,08
8MA1936Marhold LubošHorní Jelení7700:20:5443,82
9MA2137Kyncl TomášČeská Třebová8000:21:5132,16
10MA2938Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:24:015,60
11MA3239Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:263,00
12MA3640Vebr MichalČeská Třebová7800:25:123,00
Muži B 40-49 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB441Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:40107,89
2MB642Pocsai SándorČerti Kunčina7000:17:3597,31
3MB843Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:17:4894,81
4MB1344Pávek JiříPeklák team6900:18:2388,06
5MB1545Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:19:3075,26
6MB1746Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:5770,03
7MB2447Kalous Tomᚎamberk6400:22:2142,32
8MB2748Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:3627,91
9MB3449Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:4614,49
Muži C 50-59 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1450Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:08107,93
2MC1651Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:38103,05
3MC2052Krátký LubošLanškroun6200:21:0189,02
4MC2553Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:5769,72
5MC3054Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:0158,94
Muži D 60-69 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2355Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:03115,48
2MD3356Leszkow JosefMK Hlinsko5100:24:3094,97
3MD3557Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:0989,55
4MD3758Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:26:0382,03
5MD3959Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:4775,94
6MD4360Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:2562,21
7MD4661Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:1530,14
8MD5062Wendlig MiroslavLuková5300:35:353,00
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4863Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:17100,00
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1064Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:18:12141,55
2ZA2865Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:4692,90
3ZA4066Kalousová AlenaŽamberk8000:26:5565,55
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2567Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:57133,71
2ZB4268Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:29100,81
3ZB4769Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:32:2165,47
Ženy C 45-54 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2270Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:51135,52
2ZC3171Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:24116,39
3ZC4972Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:2848,09
Ženy D 55 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3873Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:26:40114,32
2ZD4474Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:4592,91
3ZD4575Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:4692,77
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2113Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:05121,79
1Z126Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:07119,47
1M2310Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:18113,23
2Z147Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:25106,59
1M151Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:04:27112,81
2Z2614Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:33101,35
2M2711Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:4295,49
2M182Polášek MatějFK Česká Třebová0400:04:4798,98
3M2912Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:4891,28
3M1103Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:05:0288,21
3Z21115Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:05:0776,86
3Z1128Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:0973,93
4M1134Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:1777,65
5M1145Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:05:3068,36
4Z1159Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:05:4051,68
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4120Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:07:32109,83
2M4221Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:39107,17
3M4322Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:3683,01
1M3416Chlup TomášActivity Lanškroun0000:10:08113,63
2M3517Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:10:19110,14
1Z4623Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:10:59108,00
2Z4724Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:11:17102,76
3Z4825Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:12:0489,24
3M3918Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:1076,24
1Z31019Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:12:20100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:15:12113,75
1M5226Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:14123,09
2MA330Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:18100,29
1MB441Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:40107,89
3MA531Turek MartinŽakis Team8000:17:2885,96
2MB642Pocsai SándorČerti Kunčina7000:17:3597,31
4MA732Kučera LadislavČeská Třebová7600:17:4183,22
3MB843Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:17:4894,81
5MA933Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:18:0478,60
1ZA1064Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:18:12141,55
6MA1134Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:1376,71
7MA1235Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:2175,08
4MB1344Pávek JiříPeklák team6900:18:2388,06
1MC1450Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:08107,93
5MB1545Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:19:3075,26
2MC1651Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:38103,05
6MB1746Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:5770,03
2M51827Pavlas JanActivity Lanškroun9600:20:2876,91
8MA1936Marhold LubošHorní Jelení7700:20:5443,82
3MC2052Krátký LubošLanškroun6200:21:0189,02
9MA2137Kyncl TomášČeská Třebová8000:21:5132,16
1ZC2270Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:51135,52
1MD2355Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:03115,48
7MB2447Kalous Tomᚎamberk6400:22:2142,32
4MC2553Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:5769,72
1ZB2567Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:57133,71
8MB2748Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:3627,91
2ZA2865Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:4692,90
10MA2938Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:24:015,60
5MC3054Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:0158,94
2ZC3171Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:24116,39
11MA3239Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:263,00
2MD3356Leszkow JosefMK Hlinsko5100:24:3094,97
9MB3449Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:4614,49
3MD3557Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:0989,55
12MA3640Vebr MichalČeská Třebová7800:25:123,00
4MD3758Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:26:0382,03
1ZD3873Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:26:40114,32
5MD3959Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:4775,94
3ZA4066Kalousová AlenaŽamberk8000:26:5565,55
1ZJ4128Krátká HanaLanškroun9500:27:23100,00
2ZB4268Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:29100,81
6MD4360Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:2562,21
2ZD4474Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:4592,91
3ZD4575Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:4692,77
7MD4661Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:1530,14
3ZB4769Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:32:2165,47
1ME4863Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:17100,00
3ZC4972Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:2848,09
8MD5062Wendlig MiroslavLuková5300:35:353,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód