Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hradecký půlmaraton

13.10.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hradecký půlmaraton
  • datum konání: 13.10.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Malé náměstí v Hradci Králové
12:00 - start hlavního závodu

Přihlášky

online
prezentace hl. závodu od 9:00 do 11:30 hodin

Startovné

viz online přihláška

Popis tratě

Start a cíl: Malé náměstí, Hradec Králové
Terén: rovinatý, 70% asfalt, 30% zpevněné kvalitní lesní cesty
Převýšení: 40 metrů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

o.s. SportVisio
Hoděšovice 129
534 01 Holice
tel.+420-775167612

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz

E-mailová adresa

roman.sinkovsky@sportvisio.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 39 let a mladší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1503Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8001:10:47-
2MA3692Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9101:14:13-
3MA4763Kabrhel TomášEkol Elite triatlon team9201:15:45-
4MA5725Hejl JakubAVP Team/DKP8901:16:02-
5MA6258Dlabáček LukášOrel Řečkovice7901:17:39-
6MA7757Hepner DavidX-iont team7601:18:06-
7MA8330Řehák PavelOB Vamberk8401:18:09-
8MA9110Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:18:21-
9MA10733Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9101:18:34-
10MA11261Kušnír Janneregistrován8501:18:49-
11MA1387Petrásek PavelČernilov9001:20:02-
12MA14206Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8001:20:53-
13MA15699Horáček PetrOK99 Hradec Králové9601:20:54-
14MA16390Mazůrek Romanneregistrován8001:21:05-
15MA1796Vlasák Adamneregistrován8401:21:07-
16MA18148Valenta TomášPardubice7601:21:40-
17MA19177Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8601:22:01-
18MA20237Hartych Marekneregistrován7501:22:24-
19MA21317Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Ku8001:22:27-
20MA22631Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:22:54-
21MA23550Zajíc JiříHasiči HK8001:23:12-
22MA24247Dostál MilanPolička7601:23:16-
23MA26232Rozkoš Tomášneregistrován8401:23:39-
24MA27398Martinec LubošSolnice8201:23:40-
25MA29386Polonský TomášSpartak Vrchlabí8401:24:08-
26MA30599Kouklík JakubBystřice8901:24:13-
27MA31629Krejdl Alešneregistrován7501:24:23-
28MA32410Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8501:24:32-
29MA342Doskočil ZdeněkFVZ8901:25:18-
30MA36420Müller Martinneregistrován8901:25:58-
31MA37618Šťastný RomanRock Machine-Cyklomax7901:26:07-
32MA38698Caracuel JoseEspaňa8001:26:11-
33MA39276Novák PetrXL WaRuMa Running8101:26:35-
34MA40505Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:26:40-
35MA41171Živný MarekOrel Orlice9101:26:46-
36MA42475Adamec JosefINOB8101:26:57-
37MA43577Rokyta PavelTJ Chvaletice7901:26:58-
38MA4439Grečmal LukášJilemnice9001:26:59-
39MA45351Kalný PetrAtletika Chrudim8101:27:16-
40MA46570Kulhavý DavidAFK Ostřešany7701:27:39-
41MA47448Zlámal AlešOB LOKO Trutnov8701:27:46-
42MA49685Majoroš MichalPolice8601:27:57-
43MA5147Slavík JanKačeři Chrudim7601:28:02-
44MA52281Králíček Vojtěchneregistrován8601:28:11-
45MA53739Kaplan JiříHolusportTřebeš8101:28:20-
46MA5620Strouhal Vojtěchneregistrován8601:28:50-
47MA57695Novosad DavidSKH HK kraje7501:29:07-
48MA58648Kmošek RomanJanov u Litomyšle7601:29:30-
49MA59429Nouzovský MilošGoMango HK7601:29:31-
50MA61591Jindra Miroslavneregistrován9101:29:36-
51MA62643Krejný KamilNový Bor7701:29:40-
52MA6442Lesák Adamneregistrován8901:29:52-
53MA67424Znojemský KarelLK Ledeč n.S.7701:30:59-
54MA68693Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9001:31:01-
55MA70563Szabó Janneregistrován8701:31:21-
56MA71159Hrdina Miroslavneregistrován7601:31:27-
57MA72454Lukes JiříHO Stěžery7601:31:33-
58MA73600Černoch VáclavEtriatlon racing TEAM8401:31:43-
59MA74533Marhold LubošHorní Jelení7701:31:44-
60MA75635Hylský JosefDolní Čermná8601:32:04-
61MA76674Guillaune NarguetINTERSPORT7701:32:06-
62MA77559Vosátka TomášRockMachine - Cyklomax8201:32:10-
63MA7930Jaroš ŠtěpánThe Siblings9701:32:21-
64MA8066Adámek Jakubneregistrován8501:32:21-
65MA82190Šrajer Martinneregistrován9101:32:35-
66MA83393Fišera Radekneregistrován7801:32:40-
67MA84246Stohwasser PetrNabla8201:32:46-
68MA85264Smolka AlešPardubice7901:32:53-
69MA86583Wolf Josefneregistrován7901:32:54-
70MA87464Hanyk Milanneregistrován8401:33:10-
71MA88719Jelen JindřichSolnice7401:33:12-
72MA91602Kopp LukášPalubky SECA8301:33:33-
73MA92233Matoušek JosefHradec Králové7901:33:36-
74MA93750Vrána FilipSlavia Hradec Králové7601:33:38-
75MA94439Novák PetrChrudim7801:33:45-
76MA96654Bláha JanLitomyšl7401:33:58-
77MA98477Polan Michalneregistrován8101:34:16-
78MA99544Hejsek Tomášneregistrován8201:34:22-
79MA100460Jedlička Karelneregistrován8901:34:25-
80MA10218Kárník Robertneregistrován7601:34:37-
81MA10329Karel Petrneregistrován7501:34:40-
82MA105378Foltin Janneregistrován7501:34:50-
83MA106367Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:34:55-
84MA107192Janoch MartinSokol Pimpas8901:34:55-
85MA109491Navrátil PavelGoMango9001:34:59-
86MA110684Zajíček Michalneregistrován8801:34:59-
87MA111488Žežule TomášSK Slavia Praha9101:35:00-
88MA112428Pozler JiříHradec Králové8301:35:01-
89MA115515Mařáček Tomášneregistrován8901:35:13-
90MA116168Málek Janneregistrován8801:35:14-
91MA117655Musil LukášFincentrum a.s.8501:35:27-
92MA118606Sekanina JanHradec Králové8101:35:28-
93MA119598Pavlík Michalneregistrován8101:35:31-
94MA120748Kurik Michalneregistrován7601:35:33-
95MA121687Wija Michalneregistrován7601:35:38-
96MA123403Beránek PetrVrtule8101:35:40-
97MA124401Bureš Romanneregistrován7401:35:43-
98MA125272Kameníček Michalneregistrován8601:35:44-
99MA12754Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:36:04-
100MA12856Kubíček MartinRH Kartouzy Valdice9401:36:04-
101MA129200Bajer MarekPulsmetry.cz7801:36:05-
102MA132416Hladík MartinLískovice7401:36:22-
103MA13473Steklý Petrneregistrován7401:36:39-
104MA135374Říha PetrÚH HK7401:36:41-
105MA136114Pokorný Jaroslavneregistrován9001:36:43-
106MA137185Staněk Jakubneregistrován8201:36:48-
107MA138268Kačer JanRunFree.cz8901:36:50-
108MA13928Sedláček JanTJ Sušice7801:36:53-
109MA141275Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:36:57-
110MA142541Michl PavelKanoistika Poděbrady8901:36:58-
111MA143265Havlín Lukášneregistrován8601:37:05-
112MA1443Smejkal Pavelneregistrován8901:37:06-
113MA149532Jung Petrneregistrován8601:37:18-
114MA150313Šlambora JakubGoMango8101:37:24-
115MA152240Zubal MilošUNI-PRC8301:37:46-
116MA153172Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:37:49-
117MA154349Matějka Jaroslavneregistrován8301:37:51-
118MA155667Kubelka LukášMalá a Velký8501:37:51-
119MA156430Hulec JanOrlické Záhoří8101:37:53-
120MA15791Václavek JindřichSokol Hradec Králové9101:37:53-
121MA159652Dvořák JiříStalak-Devoss RK7901:38:01-
122MA160638Drahoš Milanneregistrován8101:38:02-
123MA161286Příborský AlešBŽB - nevidomý7601:38:06-
124MA164361Kyral JanSK Třebechovice p. O.8901:38:22-
125MA165278Novák PavelDobruška7401:38:25-
126MA167102Sterba MichalTo je blby7801:38:25-
127MA168355Plachý ZdeněkAC Mageo7401:38:28-
128MA172152Vostrý MiroslavMK Kladno7701:38:51-
129MA174121Hurych Janneregistrován8001:38:53-
130MA179216Petiška OndřejHradecké střely9701:39:14-
131MA181250Juren JaromírUNI-PRC8701:39:26-
132MA182784Pluhař PetrHradec Králové8201:39:28-
133MA184126Černovský Zdeněkneregistrován7501:39:38-
134MA185105Karabinoš Ondřejneregistrován9501:39:40-
135MA1875Němec MilošMarius Pedersen a.s.7401:39:51-
136MA189291Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9901:39:59-
137MA19071Preněk Liborneregistrován7601:40:01-
138MA192324Strejc TomášS-Team8401:40:08-
139MA193466Pospíšil Jaroslavneregistrován7801:40:18-
140MA195411Slovák JiříÚstí nad Labem8501:40:29-
141MA196212Schmidt RomanHradecké střely7501:40:35-
142MA198253Šturm AlanDynamo Kunčice nad Labem7501:40:37-
143MA200395Urban RadekŠedivec9001:40:40-
144MA2011Marek Michalneregistrován7801:40:41-
145MA202413Procházka Tomášneregistrován9001:40:48-
146MA205341Dostál PetrDosty Team8501:41:17-
147MA206705Hrouda Davidneregistrován8001:41:21-
148MA21127Jaroš JanThe Siblings9301:41:51-
149MA212167Tóth TomášTFA - TRAINING , ÚSTÍ NAD ORLICÍ9001:41:52-
150MA213461Janata Pavelneregistrován8301:41:55-
151MA214721Toman MichalHradec Králové8101:41:58-
152MA215162Jeništa Danielnachodská pětadvacítka8601:41:58-
153MA216512Vítů Liborneregistrován7401:41:59-
154MA220244Janeček PetrVamberk8401:42:04-
155MA221778Šofr OndřejPardubice8501:42:08-
156MA222207Havránek OldřichSK Tribejk7901:42:11-
157MA223221Hloušek Milanneregistrován7601:42:13-
158MA224537Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9001:42:15-
159MA225566Nečas Ondřejneregistrován7401:42:19-
160MA227234Tlapák JakubFVZ8901:42:24-
161MA228270Kosař JanWaRuMa9501:42:26-
162MA230702Zapletal DavidRowing team USK Pardubice7601:42:30-
163MA231117Heger Janneregistrován8101:42:34-
164MA232645Hejdrych Martinneregistrován8401:42:35-
165MA23450Kotas Michaelsdružení přátel plácání xxxxx8501:42:36-
166MA239542Ročín Igorneregistrován7501:42:43-
167MA240139Košátko VítMARIUS PEDERSEN a.s.7901:42:44-
168MA241782Holas MartinHradec Králové8501:42:58-
169MA24481Svoboda Milanneregistrován7901:43:12-
170MA245227Hlaváč LiborBORCI zdar!7801:43:12-
171MA246767Šťastný Michalneregistrován7601:43:12-
172MA247376Bilka Michalneregistrován8101:43:17-
173MA251758Zoubek PetrHradec Králové7601:43:23-
174MA255755Bedrna RadekMost7401:43:40-
175MA257150Kučera Martinneregistrován7401:43:46-
176MA258642Dogaru VasilSwahil Beer Team8101:43:47-
177MA261679Hučík LukášKřečkovi muži9001:43:52-
178MA265628Spěšný JiříSK Třeskoprsky7601:44:06-
179MA266357Novák Václavneregistrován7701:44:06-
180MA267396Sezima Tomášneregistrován8901:44:06-
181MA272468Kříž Davidneregistrován7801:44:17-
182MA274260Maxa LukášRH Kartouzy Valdice7901:44:32-
183MA276678Fišer Petrneregistrován8901:44:38-
184MA277592Hruby DavidEtriatlon racing TEAM7501:44:38-
185MA27878Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7501:44:42-
186MA280372Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7501:44:47-
187MA281198Matiáš Andrejneregistrován8301:44:54-
188MA283257Jansa PetrČervený Kostelec7901:45:07-
189MA284511Holý AlešHSK7501:45:10-
190MA285546Reček Lukášneregistrován7901:45:14-
191MA288650Šparlinek MarcelRetia7701:45:40-
192MA289630Celar Marekneregistrován8201:45:44-
193MA292539Svoboda Jirkaneregistrován7801:45:59-
194MA293783Myšák TomášHradec Králové8501:46:06-
195MA29453Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7401:46:09-
196MA29597Tešný Janneregistrován8101:46:11-
197MA296459Veselý JaninTrenér.cz7901:46:13-
198MA300179Hladík Richardneregistrován8101:46:26-
199MA301574Blažíček Martinneregistrován8501:46:27-
200MA307363Kolář PavelUmělci z Prahy7701:47:08-
201MA309223Pospíšil Danielneregistrován7801:47:10-
202MA316161Bardún Adamneregistrován8001:47:30-
203MA318414Houžvička Zbyněkneregistrován7501:47:47-
204MA319211Machačka PavelHradecké střely7701:47:48-
205MA320217Sedláček PetrFaktor bike team8201:47:49-
206MA325170Wydra Lukášneregistrován8001:47:55-
207MA326493Hanč Janneregistrován8801:47:57-
208MA330522Zákravský Martinneregistrován9401:48:24-
209MA331749Kastner Jirkakasty.cz7601:48:30-
210MA335175Krejcar Janneregistrován8801:48:55-
211MA338671John Stanislavneregistrován8401:49:03-
212MA339213Vondrák VáclavHradecké střely7901:49:06-
213MA340700Hrubeš MichalRowing team USK Pardubice8201:49:12-
214MA341579Šulc LukášWaRuMa9701:49:17-
215MA343441Bělka Michalneregistrován8901:49:32-
216MA34613Novák LubošDobruška7701:49:48-
217MA347228Duchoslav Martinneregistrován8801:49:52-
218MA348134Víšek Jakubneregistrován8001:49:57-
219MA349359Žabčík Marekneregistrován8001:49:58-
220MA352528Matras Vojtěchneregistrován9401:50:31-
221MA353115Adamíra Janneregistrován8601:50:37-
222MA35646Novotný Milošneregistrován7601:50:43-
223MA357154Mikulecký Stanislavneregistrován7801:50:47-
224MA360267Branny Marianpod papuciym8801:50:57-
225MA362677Dohnal Jiříneregistrován8801:50:58-
226MA364445Mašek DanielNADAKDAR7701:51:05-
227MA36521Doležal MartinHradec Králové8101:51:06-
228MA3667Senecký Petrneregistrován7501:51:12-
229MA367145Frýdl OndřejHradec Králové9201:51:17-
230MA368108Buršík Michalneregistrován9001:51:18-
231MA369478Vrátný Lukášneregistrován9101:51:19-
232MA37010Bárta JanSvinarský golem7601:51:22-
233MA377111Palatáš Jiříneregistrován7601:51:36-
234MA379584Červený Lukášneregistrován8001:51:50-
235MA380338Beneš Josefneregistrován8501:51:54-
236MA381690Chmelař Michalneregistrován8101:51:57-
237MA383465Jüptner PetrROYAL BAY7801:52:00-
238MA384483Peterka IvoSvitavy7501:52:03-
239MA385571Kosina Pavelneregistrován9001:52:06-
240MA388675Limberský Ondřejneregistrován8301:52:14-
241MA390681Snopko DavidStena HK8201:52:16-
242MA391490Černý Michalneregistrován7901:52:19-
243MA392701Svědík JanRowing team USK Pardubice8401:52:23-
244MA399656Frolik MichalSW-Control8301:52:47-
245MA403336Macák DanielLichkov7801:52:52-
246MA404569Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8101:52:54-
247MA407711Ludvík Pavelneregistrován7501:53:04-
248MA408334Henych Tomášneregistrován7901:53:08-
249MA411350Černohlávek Michalneregistrován8901:53:12-
250MA414417Hejcman Jiříneregistrován9301:53:26-
251MA417712Šmejkal Karelneregistrován7601:53:35-
252MA420637Vondák Jiříneregistrován7701:53:55-
253MA422259Rambousek Oldaneregistrován8201:54:04-
254MA423501Dostálek Jakubneregistrován9001:54:04-
255MA424124Sršeň Michalneregistrován7601:54:04-
256MA42576Mareš Marcelneregistrován9001:54:08-
257MA428358Petrovický Lubošneregistrován8301:54:24-
258MA42940Firkušný Martinneregistrován8201:54:26-
259MA430713Hrbek DanielZelenina Hrbek7601:54:26-
260MA431205Bartnicki Adamneregistrován8501:54:28-
261MA432471Šimek JiříHanka Bacardi team8501:54:29-
262MA433169Daněk Lukášneregistrován7801:54:30-
263MA436661Fuchs MatějFušovi8501:54:40-
264MA43772Bartoš Jiříneregistrován8901:54:41-
265MA44138Novák PetrHSK7701:54:51-
266MA442474Žeravík Marekneregistrován8401:54:55-
267MA44370Večeřa Martinneregistrován7901:54:56-
268MA449524Benda Tomášneregistrován8201:55:16-
269MA450340Mach ZdeněkPraha 58001:55:18-
270MA451707Nýdecký Pavelneregistrován8301:55:25-
271MA457772Unucka VlastimilHradec Králové8401:55:40-
272MA458614Štěpán Lukášneregistrován8501:55:48-
273MA462132Mlynář Janneregistrován8501:56:06-
274MA464776Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7701:56:11-
275MA465166Bauer Tomášneregistrován8501:56:14-
276MA466392Sezima OndřejHořice v Pokrkonoší8001:56:22-
277MA470224Petiška VojtěchHradecké střely0001:56:31-
278MA473547Nečas Radekneregistrován7901:56:35-
279MA476347Dlab TomášGomango8401:56:43-
280MA483508Holubec JakubHK8701:56:51-
281MA485676Šrámek Richardneregistrován7401:56:55-
282MA48943Krátký OndřejSdružení veganů a přátel plesk8801:57:09-
283MA492744Grimm ZdeněkLINET7701:57:15-
284MA493280Krotil Michalneregistrován7401:57:18-
285MA495470Víteček DavidSLEZSKÁ STŘELA7901:57:35-
286MA50114Navrátil Michalneregistrován7701:58:03-
287MA505534Příkazský Jakubneregistrován8001:58:28-
288MA506668Suchánek Jiříneregistrován7601:58:35-
289MA507346Socha Lubošneregistrován8701:58:39-
290MA509249Novák Alešneregistrován8401:59:06-
291MA510494Nasku PetrVysoké Mýto7501:59:07-
292MA511636Kubias OndřejPardubice7401:59:08-
293MA512572Havlík Martinneregistrován8501:59:18-
294MA513639Oščiatka Pavelneregistrován8401:59:26-
295MA517109Kolman ZdeněkBěžecká škola Miloše Škorpila8901:59:37-
296MA518565Holoubek Jiříneregistrován8301:59:45-
297MA521369Křečan Pavelneregistrován7402:00:33-
298MA522329Kučera TomášSK Rover Praha7602:00:33-
299MA52323Abert Jakubneregistrován8902:00:39-
300MA524222Tomáš ZdeněkBT Stará Paka7602:00:39-
301MA525408Červenka Václavneregistrován8702:00:41-
302MA528269Lisý MarekWaRuMa9302:01:08-
303MA532691Haškovec Janneregistrován8002:01:22-
304MA533186Žďánský Jaroslavneregistrován7702:01:35-
305MA535316Tomek Jangomango7702:01:43-
306MA538730Došel PetrHradec Králové7802:01:58-
307MA542444Myška Janneregistrován8202:02:22-
308MA545402Rule Jakubneregistrován8402:02:24-
309MA546314Moravec Dominikneregistrován9102:02:34-
310MA547127Moník Petrneregistrován7702:02:35-
311MA550746Kastner Jankasty.cz8602:03:18-
312MA551303Hartman Matějneregistrován8802:04:30-
313MA553345Chochola Milošneregistrován7902:04:31-
314MA55598Hanousek MartinTURBO Chotěboř7902:04:36-
315MA557157Laryš Ivoneregistrován7602:04:37-
316MA561716Dvořák Radimneregistrován7702:04:48-
317MA562135Lebedinský AlešJaroměř7802:04:56-
318MA564176Tomáš Davidneregistrován7402:05:13-
319MA565422Vintera JakubOOK Náchod8302:05:17-
320MA568597Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7602:05:26-
321MA575415Tláskal Milanneregistrován8702:06:14-
322MA57919Holman LadislavOLD FARTS7702:06:50-
323MA582729Šulc KamilHradec Králové7702:07:10-
324MA583688Bičík MichalPardubice7602:07:14-
325MA584297Zajíc Danielneregistrován8002:07:19-
326MA58544Volf Janneregistrován8602:07:35-
327MA589452Jasný Vojtěchneregistrován8402:07:53-
328MA593613Paleček Petrneregistrován7502:08:01-
329MA59615Kollár Janneregistrován9102:08:12-
330MA600576Král Danielneregistrován7602:08:33-
331MA602180Čejka RadekRychlá Rota Vodňany7502:08:55-
332MA605210Machálek Liborneregistrován8602:10:12-
333MA607728Říha JaroslavKrka ČR7602:10:31-
334MA610287Heteš LukášGoMango9002:10:50-
335MA614644Fifka Janneregistrován7602:11:37-
336MA61789Němec Petrneregistrován8002:12:05-
337MA618418Dvořák FrantišekTD3K7702:12:11-
338MA619354Bartošek AdamERA8102:12:16-
339MA626214Jahelka AlešHradecké střely8302:12:47-
340MA630553Tomášek Pavelneregistrován7602:13:06-
341MA632335Joska Petrneregistrován7802:13:40-
342MA636615Němec RadekHradec Králové8402:14:39-
343MA640282Hudec Romanneregistrován8302:15:30-
344MA642780Krejčí MichalHradec Králové8602:15:47-
345MA645305Král Josefneregistrován9002:16:11-
346MA658514Choutka PetrINTERSPORT8902:19:45-
347MA659405Látal Miloslavneregistrován7902:20:09-
348MA660751Ďoubal Stanislav5+27502:20:10-
349MA662292Berkovec Jiříneregistrován7802:20:23-
350MA663551Pavelka Ondřejneregistrován7602:20:48-
351MA669300Voženílek PetrSokol Nový Hradec Králové7402:21:46-
352MA67169Večeřa Petrneregistrován7902:22:34-
353MA67492Kulíř Martinneregistrován8802:23:07-
354MA675365Raba DanielQuentin´s8702:23:27-
355MA682101Továrek Vladimírneregistrován7602:26:31-
356MA68417Novák Ladislavneregistrován7802:30:32-
357MA686626Stradal Vitneregistrován7502:33:48-
358MA690146Hájek KarelGREX KOMA7402:36:11-
359MA691321Divecký Františekneregistrován8202:39:12-
Muži 40-49 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2457Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7101:14:04-
2MB25293Vejběra JanCyklo POKR HK6601:23:24-
3MB28660Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6501:23:43-
4MB48605Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:27:52-
5MB50320Haňavec MartinNutrilite7101:27:59-
6MB54434Lášek JosefIOS Hradec Králové6901:28:35-
7MB55128Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:28:40-
8MB60437Macháček Alešneregistrován6401:29:35-
9MB65608Siročák MarekMK Seitl Ostrava7201:30:04-
10MB66383Kristek JiříRETIA Pardubice6701:30:13-
11MB69289Voženílek Josefneregistrován6501:31:09-
12MB78191Czagan JanSDH Dědek7101:32:19-
13MB81382Lisý PavelFRC Hradec Králové6601:32:31-
14MB90768Pilař RomanPraha7101:33:26-
15MB9748Zubr Hynekneregistrován7301:34:10-
16MB104353Štrof MichalTenis Úpice7301:34:42-
17MB114377Mařáček ZdeněkHradec Králové6701:35:12-
18MB122107Veselý Františekneregistrován7001:35:39-
19MB140723Pícha Karelneregistrován7101:36:56-
20MB145708Drbal Zbyněk2.P.S.K.7101:37:08-
21MB14664Syrůček Michalneregistrován7301:37:11-
22MB148736Hruška MartinHradec Králové6401:37:16-
23MB15136Mervart VáclavTC Dobruška7001:37:29-
24MB169726Nádhera PetrNádhera Bike6701:38:31-
25MB170153Prik Rudolfneregistrován6801:38:33-
26MB173184Hušek MartinČEZ ZS6401:38:52-
27MB175178Svatek Miroslavneregistrován7301:38:59-
28MB17655Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7301:39:01-
29MB178689Šedivý PavelSK Janské Lázně7301:39:04-
30MB180717Šubrt AlešČNB Hradec Králové7001:39:21-
31MB183463Höll Františekneregistrován6901:39:31-
32MB188375Ondejčík Milanneregistrován7301:39:56-
33MB191504Havlín JanChlumec nad Cidlinou6601:40:08-
34MB194499Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:40:23-
35MB199519Štembera PetrPardubice6901:40:38-
36MB204311Petruš MarekSK ČNB7301:41:14-
37MB207607Knytl PavelCyklocentrum Choceň6801:41:31-
38MB210229Volter Zdeněkneregistrován6601:41:48-
39MB218473Mareček Pavelneregistrován7201:42:00-
40MB219450Skalský MilošAC Náchod6701:42:01-
41MB237123Smola PetrTJ Vysoký Újezd6901:42:41-
42MB238165Skoták JiříMotor Journal6401:42:43-
43MB248449Svigler Janneregistrován7201:43:19-
44MB252686Zoubek MichalMizuno 4357301:43:27-
45MB256433Hrdý JaroslavPardubice7201:43:42-
46MB262181Melichárek Leošneregistrován7101:43:57-
47MB264543Cafourek VladislavKramolna6801:44:01-
48MB268521Machút Michalneregistrován6701:44:08-
49MB269513Choutka PetrINTERSPORT6501:44:09-
50MB270564Stárek Tomášneregistrován7301:44:11-
51MB279370Kocman Leošneregistrován7301:44:45-
52MB290771Rumlar JanHradec Králové7201:45:57-
53MB299183Skoumal Tomášneregistrován7301:46:22-
54MB302174Kazda Pavelneregistrován7301:46:31-
55MB31032Novotný TomášStart Náchod7301:47:10-
56MB311568Zamouřil PetrRajP6801:47:12-
57MB312619Sláma Martinneregistrován6801:47:12-
58MB313472Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7101:47:15-
59MB314279Kott Milanneregistrován7201:47:21-
60MB317271Merhaut MichalHradecké střely7001:47:43-
61MB327673Svoboda RobertINTERSPORT7101:48:06-
62MB333709Sláma ZdeněkHradecká pekárna6601:48:42-
63MB336737Blažek Vláďabemaniax7101:49:00-
64MB337714Kaška FilipDukase Hradec Králové7101:49:02-
65MB344694Sixta MiroslavTJ Dobruška6601:49:42-
66MB345769Mika MilanŠťáva7001:49:46-
67MB350140Hladík Petrneregistrován7101:50:09-
68MB351342Michálek Marcelneregistrován6901:50:15-
69MB354136Volf Jiříneregistrován7301:50:37-
70MB359308Chvátil JiříOK 997201:50:56-
71MB361523Číž JosefLázně Bohdaneč7101:50:58-
72MB363593Hýbner PetrSpirit bar Praha7201:51:03-
73MB371391Kalina Ivanneregistrován7201:51:24-
74MB372381Šrejber MiloslavTJ Batňovice7301:51:28-
75MB37322Ceral Michal3D Fitness Race Team7301:51:29-
76MB378137Frýdl MiroslavHradec Králové6401:51:41-
77MB38275Šrámek Radekneregistrován6701:51:57-
78MB410752Doubrava Romanneregistrován6801:53:10-
79MB418657Raupach Janneregistrován7101:53:37-
80MB42133Moser TomášPardubice7301:54:03-
81MB434298Pulkrábek JiříU136801:54:35-
82MB438753Urban Radekneregistrován7201:54:45-
83MB447106Karabinoš Josefneregistrován7001:55:07-
84MB452481Podmolík VáclavSušice6401:55:28-
85MB46865Dvořáček VáclavENERGY TEAM6901:56:29-
86MB471215Petiška EduardHradecké střely7101:56:32-
87MB48288Michálek Liborneregistrován6601:56:51-
88MB484764Furlong BrianWexford, Irland6401:56:52-
89MB499144Klapač PavelBrozkaci7101:58:00-
90MB514325Faltejsek PavelOK997001:59:26-
91MB515362Vaněk Petrneregistrován6601:59:29-
92MB519552Rejzek JanHradecké střely6502:00:27-
93MB527603Sojma PetrCC Choceň7302:01:00-
94MB529209Lukáč PetrCYKLOMAX7102:01:09-
95MB540397Křivohlávek MiroslavOrlice6702:02:13-
96MB541554Prymula RomanHradec Králové6402:02:22-
97MB544765Miro MatějHradec Králové7202:02:24-
98MB548164Plašil Martinneregistrován6802:02:37-
99MB554585Vedral Ladislavneregistrován7202:04:32-
100MB556578Ondruš MartinRK6902:04:36-
101MB560388Vymetálek Tomášneregistrován7102:04:48-
102MB569263Voženílek Bronislavneregistrován7002:05:35-
103MB587455Kozubek Petrneregistrován7202:07:46-
104MB591588Vojáček Janneregistrován6702:07:57-
105MB601604Fejfar Alešneregistrován6902:08:41-
106MB606582Fousek JiříVlčí Habřina6702:10:16-
107MB611274Havlenka Davidneregistrován7102:11:04-
108MB615384Ponča Dušanneregistrován7302:12:00-
109MB623284Nehyba Alešneregistrován7302:12:31-
110MB628143Hron JiříBrozkaci7102:12:53-
111MB64684Hrouda Vojtěchneregistrován6402:16:14-
112MB65295Hložek Michalneregistrován6802:17:40-
113MB678623Novotný JiříUNO Srch7102:25:10-
114MB681138Koloc PavelAC Total Zero6502:26:30-
115MB683580Seidl PetrCyklo Pokr Pardubice7202:28:01-
Muži 50-59 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC354Dušek PavelSlavoj Stará Boleslav6001:25:45-
2MC8979Pergner PetrZámek Dobříš6101:33:18-
3MC113738Kotúček PavelBemaniax Liberec6101:35:05-
4MC126664Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6101:35:54-
5MC131715Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:36:14-
6MC133160Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:36:37-
7MC158622Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:37:58-
8MC171432Wűrz Martinneregistrován6301:38:45-
9MC20880Kyral ZbyněkKH TREBE6001:41:32-
10MC254617Michl VáclavPoděbrady Kanoistika5401:43:30-
11MC259295Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5901:43:47-
12MC29741Vlasák Jiříneregistrován5701:46:15-
13MC298204Navrátil Vlastimilneregistrován5501:46:17-
14MC304663Kouklík Stanislavneregistrován6101:46:34-
15MC305754Lagarde MartinCheb6001:46:41-
16MC322779Bajer MiloslavPulsmetry5501:47:50-
17MC387364Špalovský JiříHK5901:52:11-
18MC389243Janeček Liborneregistrován6001:52:16-
19MC396149Dohnal Martinneregistrován6201:52:37-
20MC397683Strejček PavelGymnasium Poděbrady5901:52:40-
21MC402611Pleskač Bohumírneregistrován5401:52:49-
22MC405545Baláž JánTJ Sokol Nepolisy6201:52:56-
23MC445113Kozlík OtakarRadioklub OK1OMY5901:54:59-
24MC460147Kašpar JanLitomyšl6101:55:58-
25MC487651Švorc JanHradec Králové6301:56:59-
26MC502412Chaloupka Janneregistrován6301:58:05-
27MC504517Popelka MiloslavHradec Králové6001:58:25-
28MC516288Zikeš Alešneregistrován5601:59:33-
29MC59512Sombota JiříLokomotiva Trutnov5902:08:09-
30MC612326Houser Lubošneregistrován6302:11:18-
31MC639595Herold Vladimírneregistrován5802:14:50-
32MC670343Šmakal Lubomírneregistrován5402:22:33-
Muži 60 let a starší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD162640Kučera OtakarTJ Přeštice4501:38:12-
2MD226625Bíza Jaroslavneregistrován5201:42:22-
3MD455718Aur Zdeněkneregistrován5201:55:35-
4MD503387Čižmář Vojtěchneregistrován4301:58:23-
5MD6921927Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:17:18-
Ženy 39 let a mladší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33425Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:24:49-
2ZA95155Hauznerová Terezaneregistrována9101:33:56-
3ZA101352Kalná JitkaAtletika Chrudim7501:34:28-
4ZA108774Šabatková RadkaColumbia7701:34:57-
5ZA130495Vidrová KristýnaNordic Academy Škola běžeckého8201:36:13-
6ZA147245Všetečková PavlaMotor Journal7501:37:14-
7ZA163496Rambová MarcelaGoMango7401:38:12-
8ZA166476Pecinová Lucieneregistrována8101:38:25-
9ZA17786Ponikelská Kláraneregistrována7601:39:03-
10ZA186156Koubková Evaneregistrována9101:39:50-
11ZA19763Lánová MichaelaHradec Králové8601:40:36-
12ZA203238Vejběrová EvaCyklo POKR HK7601:41:09-
13ZA209731Ženožičková VěraHronov8201:41:37-
14ZA229182Balcarová Jananeregistrována8701:42:27-
15ZA233187Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:42:36-
16ZA235697Prouzová MartinaSokol Opočno8501:42:37-
17ZA236562Pončová EvaActivesport Jaroměř7401:42:37-
18ZA242438Honsová HanaActivity Lanškroun7901:43:04-
19ZA24383Typltová Veronikaneregistrována8001:43:10-
20ZA249527Reslová Hananeregistrována9301:43:20-
21ZA250732Kosová DenisaOK999101:43:23-
22ZA253273Klimešová PetraGoMango8701:43:29-
23ZA271309Báčová Michaelaneregistrována8301:44:14-
24ZA27345Učíková MichaelaBěhám pro radost9001:44:19-
25ZA275734Otmarová HelenaNová Ves nad Popelkou9001:44:35-
26ZA287251Kuřinová PetraUNI-PRC8801:45:28-
27ZA291163Mervartová KristýnaAR209101:45:59-
28ZA3069Závůrková ZlataMŠ Dašice8201:46:54-
29ZA315641Růžičková Lenkaneregistrována7401:47:27-
30ZA321762Kašparová KateřinaDámský běžecký klub Kladno8601:47:50-
31ZA323740Soukupová Barboraevito8401:47:51-
32ZA324536Wallcon MartinaVsechnoboli.cz8101:47:53-
33ZA32877Bicanová Veronikaneregistrována7501:48:18-
34ZA329256Svobodová Magdalénaneregistrována9301:48:20-
35ZA332696Riedelová JanaLázně Bělohrad8401:48:36-
36ZA33452Vomáčková Martinaneregistrován7701:48:47-
37ZA342659Mudrlova Petraholusporttrebes8501:49:29-
38ZA35826Jarošová MichaelaThe Siblings9101:50:48-
39ZA375389Rašpličková Eliškaneregistrován8501:51:32-
40ZA376112Janišová PetraHradec Králové7601:51:35-
41ZA393318Lungriková Hananeregistrována7801:52:30-
42ZA394283Koubová JitkaPraha8001:52:33-
43ZA398451Žilková TerezaGoMango9001:52:44-
44ZA400332Kotkova Ivaneregistrována8201:52:48-
45ZA406141Mikešová Barboraneregistrována8401:52:59-
46ZA409331Henychová Petraneregistrována8201:53:08-
47ZA412333Frýbová Jananeregistrována7801:53:15-
48ZA413356Píchalová Alexandraneregistrována8801:53:20-
49ZA415446Vilímová RadkaNADAKDAR7601:53:27-
50ZA416722Bonomini AlexindraBlaha8101:53:34-
51ZA419208Havránková KláraSK Tribejk7901:53:39-
52ZA427538Kalinová Zuzanarace space8101:54:21-
53ZA435104Rychterová Evaneregistrována7601:54:36-
54ZA439653Halířová Hananeregistrována8201:54:48-
55ZA440720Veselá RenátaHoroměřice7701:54:51-
56ZA446531Rybová MartinaFishina club8601:55:03-
57ZA448516Dvořáková IvaGoMango7401:55:08-
58ZA453480Podmolíková Lucieneregistrována8801:55:28-
59ZA454235Hofmanová Petraneregistrována9001:55:33-
60ZA45631Finková Terezaneregistrována7601:55:37-
61ZA459319Čechová Ivaneregistrována7501:55:53-
62ZA461196Polcarová Petraneregistrována9001:56:03-
63ZA463404Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8801:56:08-
64ZA469589Holingerová Evaneregistrována8001:56:29-
65ZA472482Stuchlová Barboraneregistrována8201:56:33-
66ZA479118Holá KateřinaBKS-CAV7801:56:47-
67ZA48085Hášová Jananeregistrována9001:56:48-
68ZA481426Pokorná Zuzananeregistrována8001:56:48-
69ZA486299Plachá VeronikaSokol Nový Hradec Králové7401:56:57-
70ZA488189Dvořáková Zuzananeregistrována8501:57:01-
71ZA49037Kolesárová Anetaneregistrována8601:57:09-
72ZA491745Grimmová MichaelaLINET8001:57:14-
73ZA494129Podzimková Pavlaneregistrována9201:57:20-
74ZA496158Mervartova LenkaFVZ UO8301:57:37-
75ZA497225Kuglerová Michaelaneregistrována8601:57:49-
76ZA4986Kopecká MarcelaMarius Pedersen7801:57:51-
77ZA500672Hrudková AndreaINTERSPORT7701:58:01-
78ZA520368Kučerová Markétaneregistrován7702:00:33-
79ZA530500Příhodová Barboraneregistrována9302:01:10-
80ZA531116Hegerová Petraneregistrována8102:01:18-
81ZA534315Tomková Báragomango7702:01:41-
82ZA536262Kneifelová Jananeregistrována7502:01:48-
83ZA537231Kulhánková Jitkaneregistrována7602:01:53-
84ZA539436Kolářová Adélaneregistrována9102:02:12-
85ZA543443Hájková MarkétaGoMango8102:02:23-
86ZA549486Pšeničková Michaelaneregistrována8302:02:46-
87ZA552201Lorencová Andreaneregistrována7802:04:30-
88ZA55899Šramarová ŠárkaJaroměř8502:04:41-
89ZA559594Popelkova Ivetaneregistrována8602:04:45-
90ZA56335Vyleťalová Kateřinaneregistrována7902:05:03-
91ZA566665Grundová Lucieneregistrována7502:05:17-
92ZA567666Zelinková Denisaneregistrována7502:05:18-
93ZA570506Mautschková MartaNemanické zoufalky8002:05:47-
94ZA571759Viková KarolínaHradec Králové8002:05:47-
95ZA572266Dolečková RomanaExponáti9102:05:50-
96ZA573399Zdržálková PetraSokol Harta8702:05:52-
97ZA57468Jasná Barboraneregistrována8502:05:55-
98ZA576327Kosinová KamilaPanda Express9002:06:20-
99ZA577632Vlčková Hananeregistrována8402:06:46-
100ZA590535Richterová Petraneregistrována8602:07:55-
101ZA592306Hartmanová Kateřinaneregistrována8902:08:00-
102ZA594307Chvátilová PavlínaOk 997402:08:03-
103ZA597142Ježková GabrielaLetohrad7702:08:22-
104ZA598487Bednářová MichaelaOOB Vamberk8902:08:27-
105ZA599322Trumhová Kateřinaneregistrována9102:08:30-
106ZA604440Richterova Lilineregistrována7502:10:07-
107ZA608236Hladíková Ivaneregistrována7502:10:33-
108ZA609447Sombotová JanaOB LOKO Trutnov8602:10:47-
109ZA613777Ludvíková Simonaneregistrována8702:11:26-
110ZA616348Majuková ZuzanaGomango8602:12:02-
111ZA620624Moláčková Marcelaneregistrována7702:12:27-
112ZA621294Soukupová KamilaMozaika Team7802:12:30-
113ZA622285Heczková MonikaWaRuMa9302:12:31-
114ZA625462Hrbková Kláraneregistrována7802:12:45-
115ZA627323Dražková Šárkaneregistrována8602:12:51-
116ZA631130Vávrová Lucieneregistrována7902:13:09-
117ZA633254Horáčková ZuzanaChrudim8002:13:42-
118ZA634385Gümplová KláraWaRuMa9302:14:01-
119ZA635590Pronková Lenkaneregistrována8002:14:29-
120ZA63749Olexová BarboraBŽB8502:14:44-
121ZA63859Heroldová Barboraneregistrována8702:14:47-
122ZA643479Pospíšilová Marcelaneregistrována8802:16:02-
123ZA644202Andršová Petraneregistrována8802:16:07-
124ZA648409Sedláčková Evaneregistrována9702:16:51-
125ZA649620Švorcová Lenkaneregistrována8202:17:01-
126ZA650497Králová Petraneregistrována7402:17:08-
127ZA652103Hložková Adélaneregistrována9102:17:40-
128ZA655277Vodičková Dananeregistrována8602:17:51-
129ZA656125Ondrušová Erikaneregistrována7602:18:14-
130ZA657502Bajerová Michaelaneregistrována9002:19:35-
131ZA661199Otavová Markétaneregistrována9502:20:18-
132ZA664492Zajícová MarkétaDBK9002:20:49-
133ZA665520Chocová MonicaDBK Plzeň7902:20:49-
134ZA666558Faltysová Michaelaneregistrována8602:21:05-
135ZA667557Šimůnková Petraneregistrována8702:21:07-
136ZA668743Zborníková VeronikaSONY DADC8402:21:25-
137ZA672781Brychtová MarkétaHradec Králové8702:22:41-
138ZA673484Sporišová Králováneregistrována8402:22:47-
139ZA677649Linhartová Marieneregistrována7902:25:03-
140ZA67951Mullerová Karolinaneregistrována7502:26:03-
141ZA680252Kyselová Monikaneregistrována8002:26:29-
142ZA685530Neužilová BarboraDBK Kladno8902:33:48-
143ZA687220Zubačová HelaBŠMŠ8102:34:06-
144ZA688529Šavelová VeronikaDBK Kladno8102:34:14-
Ženy 40-49 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12669Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:19:11-
2ZB63646Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:29:41-
3ZB217442Hemelíková MarkétaGoMango7301:41:59-
4ZB26060Stejskalová Andreaneregistrována7201:43:51-
5ZB26311Hrnčálová Kateřinaneregistrována7001:44:00-
6ZB282507Macháčková Michaelaneregistrována7201:44:58-
7ZB286431Wűrzová Kateřinaneregistrována6901:45:21-
8ZB303173Skoumalová Kateřinaneregistrována7301:46:32-
9ZB308255Svobodová Miladaneregistrována6901:47:10-
10ZB355518Novotná GrétaTJ Sokol Hradec Králové7301:50:41-
11ZB374239Šumberová LucieČeská Třebová7201:51:29-
12ZB386710Slámová VlaďkaHradecká pekárna6401:52:06-
13ZB401658Peterková Hananeregistrována7201:52:48-
14ZB444633Petrů Blankaneregistrována7201:54:59-
15ZB474634Bumbálková Veronikaneregistrována7301:56:39-
16ZB475312Klimešová ZuzanaGoMango6801:56:40-
17ZB477621Hanušová RomanaBáječné ženy v běhu7101:56:46-
18ZB508301Mervartová RenataSokol Nový Hradec Králové6901:58:59-
19ZB526680Svobodová Diananeregistrována6802:00:42-
20ZB578670Dědková RenátaBěžecká škola Miloše Škorpila7302:06:46-
21ZB580360Jonášová Zdeňkaneregistrována6402:07:00-
22ZB58158Humlová Evaneregistrována6702:07:08-
23ZB588203Marčíková Petraneregistrována6602:07:50-
24ZB603197Švandová Pavlínaneregistrována7002:10:04-
25ZB629498Poláčková Lenkaneregistrována6802:12:54-
26ZB641248Langová KateřinaChrudim7202:15:30-
27ZB64774Šrámková Petraneregistrována7002:16:27-
28ZB654133Hložková Michaelaneregistrována6802:17:40-
29ZB689735Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6902:34:59-
Ženy 50 let a starší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC395724Klimešová LenkaVeselý Výlet6101:52:36-
2ZC426770Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:54:20-
3ZC467616Dudová VěraBěžecká škola Miloše Škorpila6101:56:22-
4ZC478627Janouchová JanaBáječná žena v běhu6301:56:46-
5ZC586296Dlabáčková Miroslavaneregistrována5802:07:41-
6ZC624423Jobová Hananeregistrována6102:12:43-
7ZC651682Strejčková Zuzananeregistrována6202:17:14-
8ZC676194Párová Romananeregistrována6302:24:05-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1503Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8001:10:47-
1MB2457Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7101:14:04-
2MA3692Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9101:14:13-
3MA4763Kabrhel TomášEkol Elite triatlon team9201:15:45-
4MA5725Hejl JakubAVP Team/DKP8901:16:02-
5MA6258Dlabáček LukášOrel Řečkovice7901:17:39-
6MA7757Hepner DavidX-iont team7601:18:06-
7MA8330Řehák PavelOB Vamberk8401:18:09-
8MA9110Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:18:21-
9MA10733Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9101:18:34-
10MA11261Kušnír Janneregistrován8501:18:49-
1ZB12669Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:19:11-
11MA1387Petrásek PavelČernilov9001:20:02-
12MA14206Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8001:20:53-
13MA15699Horáček PetrOK99 Hradec Králové9601:20:54-
14MA16390Mazůrek Romanneregistrován8001:21:05-
15MA1796Vlasák Adamneregistrován8401:21:07-
16MA18148Valenta TomášPardubice7601:21:40-
17MA19177Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8601:22:01-
18MA20237Hartych Marekneregistrován7501:22:24-
19MA21317Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Ku8001:22:27-
20MA22631Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:22:54-
21MA23550Zajíc JiříHasiči HK8001:23:12-
22MA24247Dostál MilanPolička7601:23:16-
2MB25293Vejběra JanCyklo POKR HK6601:23:24-
23MA26232Rozkoš Tomášneregistrován8401:23:39-
24MA27398Martinec LubošSolnice8201:23:40-
3MB28660Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6501:23:43-
25MA29386Polonský TomášSpartak Vrchlabí8401:24:08-
26MA30599Kouklík JakubBystřice8901:24:13-
27MA31629Krejdl Alešneregistrován7501:24:23-
28MA32410Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8501:24:32-
1ZA33425Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:24:49-
29MA342Doskočil ZdeněkFVZ8901:25:18-
1MC354Dušek PavelSlavoj Stará Boleslav6001:25:45-
30MA36420Müller Martinneregistrován8901:25:58-
31MA37618Šťastný RomanRock Machine-Cyklomax7901:26:07-
32MA38698Caracuel JoseEspaňa8001:26:11-
33MA39276Novák PetrXL WaRuMa Running8101:26:35-
34MA40505Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:26:40-
35MA41171Živný MarekOrel Orlice9101:26:46-
36MA42475Adamec JosefINOB8101:26:57-
37MA43577Rokyta PavelTJ Chvaletice7901:26:58-
38MA4439Grečmal LukášJilemnice9001:26:59-
39MA45351Kalný PetrAtletika Chrudim8101:27:16-
40MA46570Kulhavý DavidAFK Ostřešany7701:27:39-
41MA47448Zlámal AlešOB LOKO Trutnov8701:27:46-
4MB48605Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:27:52-
42MA49685Majoroš MichalPolice8601:27:57-
5MB50320Haňavec MartinNutrilite7101:27:59-
43MA5147Slavík JanKačeři Chrudim7601:28:02-
44MA52281Králíček Vojtěchneregistrován8601:28:11-
45MA53739Kaplan JiříHolusportTřebeš8101:28:20-
6MB54434Lášek JosefIOS Hradec Králové6901:28:35-
7MB55128Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:28:40-
46MA5620Strouhal Vojtěchneregistrován8601:28:50-
47MA57695Novosad DavidSKH HK kraje7501:29:07-
48MA58648Kmošek RomanJanov u Litomyšle7601:29:30-
49MA59429Nouzovský MilošGoMango HK7601:29:31-
8MB60437Macháček Alešneregistrován6401:29:35-
50MA61591Jindra Miroslavneregistrován9101:29:36-
51MA62643Krejný KamilNový Bor7701:29:40-
2ZB63646Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:29:41-
52MA6442Lesák Adamneregistrován8901:29:52-
9MB65608Siročák MarekMK Seitl Ostrava7201:30:04-
10MB66383Kristek JiříRETIA Pardubice6701:30:13-
53MA67424Znojemský KarelLK Ledeč n.S.7701:30:59-
54MA68693Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9001:31:01-
11MB69289Voženílek Josefneregistrován6501:31:09-
55MA70563Szabó Janneregistrován8701:31:21-
56MA71159Hrdina Miroslavneregistrován7601:31:27-
57MA72454Lukes JiříHO Stěžery7601:31:33-
58MA73600Černoch VáclavEtriatlon racing TEAM8401:31:43-
59MA74533Marhold LubošHorní Jelení7701:31:44-
60MA75635Hylský JosefDolní Čermná8601:32:04-
61MA76674Guillaune NarguetINTERSPORT7701:32:06-
62MA77559Vosátka TomášRockMachine - Cyklomax8201:32:10-
12MB78191Czagan JanSDH Dědek7101:32:19-
63MA7930Jaroš ŠtěpánThe Siblings9701:32:21-
64MA8066Adámek Jakubneregistrován8501:32:21-
13MB81382Lisý PavelFRC Hradec Králové6601:32:31-
65MA82190Šrajer Martinneregistrován9101:32:35-
66MA83393Fišera Radekneregistrován7801:32:40-
67MA84246Stohwasser PetrNabla8201:32:46-
68MA85264Smolka AlešPardubice7901:32:53-
69MA86583Wolf Josefneregistrován7901:32:54-
70MA87464Hanyk Milanneregistrován8401:33:10-
71MA88719Jelen JindřichSolnice7401:33:12-
2MC8979Pergner PetrZámek Dobříš6101:33:18-
14MB90768Pilař RomanPraha7101:33:26-
72MA91602Kopp LukášPalubky SECA8301:33:33-
73MA92233Matoušek JosefHradec Králové7901:33:36-
74MA93750Vrána FilipSlavia Hradec Králové7601:33:38-
75MA94439Novák PetrChrudim7801:33:45-
2ZA95155Hauznerová Terezaneregistrována9101:33:56-
76MA96654Bláha JanLitomyšl7401:33:58-
15MB9748Zubr Hynekneregistrován7301:34:10-
77MA98477Polan Michalneregistrován8101:34:16-
78MA99544Hejsek Tomášneregistrován8201:34:22-
79MA100460Jedlička Karelneregistrován8901:34:25-
3ZA101352Kalná JitkaAtletika Chrudim7501:34:28-
80MA10218Kárník Robertneregistrován7601:34:37-
81MA10329Karel Petrneregistrován7501:34:40-
16MB104353Štrof MichalTenis Úpice7301:34:42-
82MA105378Foltin Janneregistrován7501:34:50-
83MA106367Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:34:55-
84MA107192Janoch MartinSokol Pimpas8901:34:55-
4ZA108774Šabatková RadkaColumbia7701:34:57-
85MA109491Navrátil PavelGoMango9001:34:59-
86MA110684Zajíček Michalneregistrován8801:34:59-
87MA111488Žežule TomášSK Slavia Praha9101:35:00-
88MA112428Pozler JiříHradec Králové8301:35:01-
3MC113738Kotúček PavelBemaniax Liberec6101:35:05-
17MB114377Mařáček ZdeněkHradec Králové6701:35:12-
89MA115515Mařáček Tomášneregistrován8901:35:13-
90MA116168Málek Janneregistrován8801:35:14-
91MA117655Musil LukášFincentrum a.s.8501:35:27-
92MA118606Sekanina JanHradec Králové8101:35:28-
93MA119598Pavlík Michalneregistrován8101:35:31-
94MA120748Kurik Michalneregistrován7601:35:33-
95MA121687Wija Michalneregistrován7601:35:38-
18MB122107Veselý Františekneregistrován7001:35:39-
96MA123403Beránek PetrVrtule8101:35:40-
97MA124401Bureš Romanneregistrován7401:35:43-
98MA125272Kameníček Michalneregistrován8601:35:44-
4MC126664Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6101:35:54-
99MA12754Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:36:04-
100MA12856Kubíček MartinRH Kartouzy Valdice9401:36:04-
101MA129200Bajer MarekPulsmetry.cz7801:36:05-
5ZA130495Vidrová KristýnaNordic Academy Škola běžeckého8201:36:13-
5MC131715Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:36:14-
102MA132416Hladík MartinLískovice7401:36:22-
6MC133160Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:36:37-
103MA13473Steklý Petrneregistrován7401:36:39-
104MA135374Říha PetrÚH HK7401:36:41-
105MA136114Pokorný Jaroslavneregistrován9001:36:43-
106MA137185Staněk Jakubneregistrován8201:36:48-
107MA138268Kačer JanRunFree.cz8901:36:50-
108MA13928Sedláček JanTJ Sušice7801:36:53-
19MB140723Pícha Karelneregistrován7101:36:56-
109MA141275Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:36:57-
110MA142541Michl PavelKanoistika Poděbrady8901:36:58-
111MA143265Havlín Lukášneregistrován8601:37:05-
112MA1443Smejkal Pavelneregistrován8901:37:06-
20MB145708Drbal Zbyněk2.P.S.K.7101:37:08-
21MB14664Syrůček Michalneregistrován7301:37:11-
6ZA147245Všetečková PavlaMotor Journal7501:37:14-
22MB148736Hruška MartinHradec Králové6401:37:16-
113MA149532Jung Petrneregistrován8601:37:18-
114MA150313Šlambora JakubGoMango8101:37:24-
23MB15136Mervart VáclavTC Dobruška7001:37:29-
115MA152240Zubal MilošUNI-PRC8301:37:46-
116MA153172Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:37:49-
117MA154349Matějka Jaroslavneregistrován8301:37:51-
118MA155667Kubelka LukášMalá a Velký8501:37:51-
119MA156430Hulec JanOrlické Záhoří8101:37:53-
120MA15791Václavek JindřichSokol Hradec Králové9101:37:53-
7MC158622Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:37:58-
121MA159652Dvořák JiříStalak-Devoss RK7901:38:01-
122MA160638Drahoš Milanneregistrován8101:38:02-
123MA161286Příborský AlešBŽB - nevidomý7601:38:06-
1MD162640Kučera OtakarTJ Přeštice4501:38:12-
7ZA163496Rambová MarcelaGoMango7401:38:12-
124MA164361Kyral JanSK Třebechovice p. O.8901:38:22-
125MA165278Novák PavelDobruška7401:38:25-
8ZA166476Pecinová Lucieneregistrována8101:38:25-
126MA167102Sterba MichalTo je blby7801:38:25-
127MA168355Plachý ZdeněkAC Mageo7401:38:28-
24MB169726Nádhera PetrNádhera Bike6701:38:31-
25MB170153Prik Rudolfneregistrován6801:38:33-
8MC171432Wűrz Martinneregistrován6301:38:45-
128MA172152Vostrý MiroslavMK Kladno7701:38:51-
26MB173184Hušek MartinČEZ ZS6401:38:52-
129MA174121Hurych Janneregistrován8001:38:53-
27MB175178Svatek Miroslavneregistrován7301:38:59-
28MB17655Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7301:39:01-
9ZA17786Ponikelská Kláraneregistrována7601:39:03-
29MB178689Šedivý PavelSK Janské Lázně7301:39:04-
130MA179216Petiška OndřejHradecké střely9701:39:14-
30MB180717Šubrt AlešČNB Hradec Králové7001:39:21-
131MA181250Juren JaromírUNI-PRC8701:39:26-
132MA182784Pluhař PetrHradec Králové8201:39:28-
31MB183463Höll Františekneregistrován6901:39:31-
133MA184126Černovský Zdeněkneregistrován7501:39:38-
134MA185105Karabinoš Ondřejneregistrován9501:39:40-
10ZA186156Koubková Evaneregistrována9101:39:50-
135MA1875Němec MilošMarius Pedersen a.s.7401:39:51-
32MB188375Ondejčík Milanneregistrován7301:39:56-
136MA189291Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9901:39:59-
137MA19071Preněk Liborneregistrován7601:40:01-
33MB191504Havlín JanChlumec nad Cidlinou6601:40:08-
138MA192324Strejc TomášS-Team8401:40:08-
139MA193466Pospíšil Jaroslavneregistrován7801:40:18-
34MB194499Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:40:23-
140MA195411Slovák JiříÚstí nad Labem8501:40:29-
141MA196212Schmidt RomanHradecké střely7501:40:35-
11ZA19763Lánová MichaelaHradec Králové8601:40:36-
142MA198253Šturm AlanDynamo Kunčice nad Labem7501:40:37-
35MB199519Štembera PetrPardubice6901:40:38-
143MA200395Urban RadekŠedivec9001:40:40-
144MA2011Marek Michalneregistrován7801:40:41-
145MA202413Procházka Tomášneregistrován9001:40:48-
12ZA203238Vejběrová EvaCyklo POKR HK7601:41:09-
36MB204311Petruš MarekSK ČNB7301:41:14-
146MA205341Dostál PetrDosty Team8501:41:17-
147MA206705Hrouda Davidneregistrován8001:41:21-
37MB207607Knytl PavelCyklocentrum Choceň6801:41:31-
9MC20880Kyral ZbyněkKH TREBE6001:41:32-
13ZA209731Ženožičková VěraHronov8201:41:37-
38MB210229Volter Zdeněkneregistrován6601:41:48-
148MA21127Jaroš JanThe Siblings9301:41:51-
149MA212167Tóth TomášTFA - TRAINING , ÚSTÍ NAD ORLICÍ9001:41:52-
150MA213461Janata Pavelneregistrován8301:41:55-
151MA214721Toman MichalHradec Králové8101:41:58-
152MA215162Jeništa Danielnachodská pětadvacítka8601:41:58-
153MA216512Vítů Liborneregistrován7401:41:59-
3ZB217442Hemelíková MarkétaGoMango7301:41:59-
39MB218473Mareček Pavelneregistrován7201:42:00-
40MB219450Skalský MilošAC Náchod6701:42:01-
154MA220244Janeček PetrVamberk8401:42:04-
155MA221778Šofr OndřejPardubice8501:42:08-
156MA222207Havránek OldřichSK Tribejk7901:42:11-
157MA223221Hloušek Milanneregistrován7601:42:13-
158MA224537Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9001:42:15-
159MA225566Nečas Ondřejneregistrován7401:42:19-
2MD226625Bíza Jaroslavneregistrován5201:42:22-
160MA227234Tlapák JakubFVZ8901:42:24-
161MA228270Kosař JanWaRuMa9501:42:26-
14ZA229182Balcarová Jananeregistrována8701:42:27-
162MA230702Zapletal DavidRowing team USK Pardubice7601:42:30-
163MA231117Heger Janneregistrován8101:42:34-
164MA232645Hejdrych Martinneregistrován8401:42:35-
15ZA233187Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:42:36-
165MA23450Kotas Michaelsdružení přátel plácání xxxxx8501:42:36-
16ZA235697Prouzová MartinaSokol Opočno8501:42:37-
17ZA236562Pončová EvaActivesport Jaroměř7401:42:37-
41MB237123Smola PetrTJ Vysoký Újezd6901:42:41-
42MB238165Skoták JiříMotor Journal6401:42:43-
166MA239542Ročín Igorneregistrován7501:42:43-
167MA240139Košátko VítMARIUS PEDERSEN a.s.7901:42:44-
168MA241782Holas MartinHradec Králové8501:42:58-
18ZA242438Honsová HanaActivity Lanškroun7901:43:04-
19ZA24383Typltová Veronikaneregistrována8001:43:10-
169MA24481Svoboda Milanneregistrován7901:43:12-
170MA245227Hlaváč LiborBORCI zdar!7801:43:12-
171MA246767Šťastný Michalneregistrován7601:43:12-
172MA247376Bilka Michalneregistrován8101:43:17-
43MB248449Svigler Janneregistrován7201:43:19-
20ZA249527Reslová Hananeregistrována9301:43:20-
21ZA250732Kosová DenisaOK999101:43:23-
173MA251758Zoubek PetrHradec Králové7601:43:23-
44MB252686Zoubek MichalMizuno 4357301:43:27-
22ZA253273Klimešová PetraGoMango8701:43:29-
10MC254617Michl VáclavPoděbrady Kanoistika5401:43:30-
174MA255755Bedrna RadekMost7401:43:40-
45MB256433Hrdý JaroslavPardubice7201:43:42-
175MA257150Kučera Martinneregistrován7401:43:46-
176MA258642Dogaru VasilSwahil Beer Team8101:43:47-
11MC259295Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5901:43:47-
4ZB26060Stejskalová Andreaneregistrována7201:43:51-
177MA261679Hučík LukášKřečkovi muži9001:43:52-
46MB262181Melichárek Leošneregistrován7101:43:57-
5ZB26311Hrnčálová Kateřinaneregistrována7001:44:00-
47MB264543Cafourek VladislavKramolna6801:44:01-
178MA265628Spěšný JiříSK Třeskoprsky7601:44:06-
179MA266357Novák Václavneregistrován7701:44:06-
180MA267396Sezima Tomášneregistrován8901:44:06-
48MB268521Machút Michalneregistrován6701:44:08-
49MB269513Choutka PetrINTERSPORT6501:44:09-
50MB270564Stárek Tomášneregistrován7301:44:11-
23ZA271309Báčová Michaelaneregistrována8301:44:14-
181MA272468Kříž Davidneregistrován7801:44:17-
24ZA27345Učíková MichaelaBěhám pro radost9001:44:19-
182MA274260Maxa LukášRH Kartouzy Valdice7901:44:32-
25ZA275734Otmarová HelenaNová Ves nad Popelkou9001:44:35-
183MA276678Fišer Petrneregistrován8901:44:38-
184MA277592Hruby DavidEtriatlon racing TEAM7501:44:38-
185MA27878Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7501:44:42-
51MB279370Kocman Leošneregistrován7301:44:45-
186MA280372Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7501:44:47-
187MA281198Matiáš Andrejneregistrován8301:44:54-
6ZB282507Macháčková Michaelaneregistrována7201:44:58-
188MA283257Jansa PetrČervený Kostelec7901:45:07-
189MA284511Holý AlešHSK7501:45:10-
190MA285546Reček Lukášneregistrován7901:45:14-
7ZB286431Wűrzová Kateřinaneregistrována6901:45:21-
26ZA287251Kuřinová PetraUNI-PRC8801:45:28-
191MA288650Šparlinek MarcelRetia7701:45:40-
192MA289630Celar Marekneregistrován8201:45:44-
52MB290771Rumlar JanHradec Králové7201:45:57-
27ZA291163Mervartová KristýnaAR209101:45:59-
193MA292539Svoboda Jirkaneregistrován7801:45:59-
194MA293783Myšák TomášHradec Králové8501:46:06-
195MA29453Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7401:46:09-
196MA29597Tešný Janneregistrován8101:46:11-
197MA296459Veselý JaninTrenér.cz7901:46:13-
12MC29741Vlasák Jiříneregistrován5701:46:15-
13MC298204Navrátil Vlastimilneregistrován5501:46:17-
53MB299183Skoumal Tomášneregistrován7301:46:22-
198MA300179Hladík Richardneregistrován8101:46:26-
199MA301574Blažíček Martinneregistrován8501:46:27-
54MB302174Kazda Pavelneregistrován7301:46:31-
8ZB303173Skoumalová Kateřinaneregistrována7301:46:32-
14MC304663Kouklík Stanislavneregistrován6101:46:34-
15MC305754Lagarde MartinCheb6001:46:41-
28ZA3069Závůrková ZlataMŠ Dašice8201:46:54-
200MA307363Kolář PavelUmělci z Prahy7701:47:08-
9ZB308255Svobodová Miladaneregistrována6901:47:10-
201MA309223Pospíšil Danielneregistrován7801:47:10-
55MB31032Novotný TomášStart Náchod7301:47:10-
56MB311568Zamouřil PetrRajP6801:47:12-
57MB312619Sláma Martinneregistrován6801:47:12-
58MB313472Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7101:47:15-
59MB314279Kott Milanneregistrován7201:47:21-
29ZA315641Růžičková Lenkaneregistrována7401:47:27-
202MA316161Bardún Adamneregistrován8001:47:30-
60MB317271Merhaut MichalHradecké střely7001:47:43-
203MA318414Houžvička Zbyněkneregistrován7501:47:47-
204MA319211Machačka PavelHradecké střely7701:47:48-
205MA320217Sedláček PetrFaktor bike team8201:47:49-
30ZA321762Kašparová KateřinaDámský běžecký klub Kladno8601:47:50-
16MC322779Bajer MiloslavPulsmetry5501:47:50-
31ZA323740Soukupová Barboraevito8401:47:51-
32ZA324536Wallcon MartinaVsechnoboli.cz8101:47:53-
206MA325170Wydra Lukášneregistrován8001:47:55-
207MA326493Hanč Janneregistrován8801:47:57-
61MB327673Svoboda RobertINTERSPORT7101:48:06-
33ZA32877Bicanová Veronikaneregistrována7501:48:18-
34ZA329256Svobodová Magdalénaneregistrována9301:48:20-
208MA330522Zákravský Martinneregistrován9401:48:24-
209MA331749Kastner Jirkakasty.cz7601:48:30-
35ZA332696Riedelová JanaLázně Bělohrad8401:48:36-
62MB333709Sláma ZdeněkHradecká pekárna6601:48:42-
36ZA33452Vomáčková Martinaneregistrován7701:48:47-
210MA335175Krejcar Janneregistrován8801:48:55-
63MB336737Blažek Vláďabemaniax7101:49:00-
64MB337714Kaška FilipDukase Hradec Králové7101:49:02-
211MA338671John Stanislavneregistrován8401:49:03-
212MA339213Vondrák VáclavHradecké střely7901:49:06-
213MA340700Hrubeš MichalRowing team USK Pardubice8201:49:12-
214MA341579Šulc LukášWaRuMa9701:49:17-
37ZA342659Mudrlova Petraholusporttrebes8501:49:29-
215MA343441Bělka Michalneregistrován8901:49:32-
65MB344694Sixta MiroslavTJ Dobruška6601:49:42-
66MB345769Mika MilanŠťáva7001:49:46-
216MA34613Novák LubošDobruška7701:49:48-
217MA347228Duchoslav Martinneregistrován8801:49:52-
218MA348134Víšek Jakubneregistrován8001:49:57-
219MA349359Žabčík Marekneregistrován8001:49:58-
67MB350140Hladík Petrneregistrován7101:50:09-
68MB351342Michálek Marcelneregistrován6901:50:15-
220MA352528Matras Vojtěchneregistrován9401:50:31-
221MA353115Adamíra Janneregistrován8601:50:37-
69MB354136Volf Jiříneregistrován7301:50:37-
10ZB355518Novotná GrétaTJ Sokol Hradec Králové7301:50:41-
222MA35646Novotný Milošneregistrován7601:50:43-
223MA357154Mikulecký Stanislavneregistrován7801:50:47-
38ZA35826Jarošová MichaelaThe Siblings9101:50:48-
70MB359308Chvátil JiříOK 997201:50:56-
224MA360267Branny Marianpod papuciym8801:50:57-
71MB361523Číž JosefLázně Bohdaneč7101:50:58-
225MA362677Dohnal Jiříneregistrován8801:50:58-
72MB363593Hýbner PetrSpirit bar Praha7201:51:03-
226MA364445Mašek DanielNADAKDAR7701:51:05-
227MA36521Doležal MartinHradec Králové8101:51:06-
228MA3667Senecký Petrneregistrován7501:51:12-
229MA367145Frýdl OndřejHradec Králové9201:51:17-
230MA368108Buršík Michalneregistrován9001:51:18-
231MA369478Vrátný Lukášneregistrován9101:51:19-
232MA37010Bárta JanSvinarský golem7601:51:22-
73MB371391Kalina Ivanneregistrován7201:51:24-
74MB372381Šrejber MiloslavTJ Batňovice7301:51:28-
75MB37322Ceral Michal3D Fitness Race Team7301:51:29-
11ZB374239Šumberová LucieČeská Třebová7201:51:29-
39ZA375389Rašpličková Eliškaneregistrován8501:51:32-
40ZA376112Janišová PetraHradec Králové7601:51:35-
233MA377111Palatáš Jiříneregistrován7601:51:36-
76MB378137Frýdl MiroslavHradec Králové6401:51:41-
234MA379584Červený Lukášneregistrován8001:51:50-
235MA380338Beneš Josefneregistrován8501:51:54-
236MA381690Chmelař Michalneregistrován8101:51:57-
77MB38275Šrámek Radekneregistrován6701:51:57-
237MA383465Jüptner PetrROYAL BAY7801:52:00-
238MA384483Peterka IvoSvitavy7501:52:03-
239MA385571Kosina Pavelneregistrován9001:52:06-
12ZB386710Slámová VlaďkaHradecká pekárna6401:52:06-
17MC387364Špalovský JiříHK5901:52:11-
240MA388675Limberský Ondřejneregistrován8301:52:14-
18MC389243Janeček Liborneregistrován6001:52:16-
241MA390681Snopko DavidStena HK8201:52:16-
242MA391490Černý Michalneregistrován7901:52:19-
243MA392701Svědík JanRowing team USK Pardubice8401:52:23-
41ZA393318Lungriková Hananeregistrována7801:52:30-
42ZA394283Koubová JitkaPraha8001:52:33-
1ZC395724Klimešová LenkaVeselý Výlet6101:52:36-
19MC396149Dohnal Martinneregistrován6201:52:37-
20MC397683Strejček PavelGymnasium Poděbrady5901:52:40-
43ZA398451Žilková TerezaGoMango9001:52:44-
244MA399656Frolik MichalSW-Control8301:52:47-
44ZA400332Kotkova Ivaneregistrována8201:52:48-
13ZB401658Peterková Hananeregistrována7201:52:48-
21MC402611Pleskač Bohumírneregistrován5401:52:49-
245MA403336Macák DanielLichkov7801:52:52-
246MA404569Dunda MichalHBC Autosklo Hak Hr. Králové8101:52:54-
22MC405545Baláž JánTJ Sokol Nepolisy6201:52:56-
45ZA406141Mikešová Barboraneregistrována8401:52:59-
247MA407711Ludvík Pavelneregistrován7501:53:04-
248MA408334Henych Tomášneregistrován7901:53:08-
46ZA409331Henychová Petraneregistrována8201:53:08-
78MB410752Doubrava Romanneregistrován6801:53:10-
249MA411350Černohlávek Michalneregistrován8901:53:12-
47ZA412333Frýbová Jananeregistrována7801:53:15-
48ZA413356Píchalová Alexandraneregistrována8801:53:20-
250MA414417Hejcman Jiříneregistrován9301:53:26-
49ZA415446Vilímová RadkaNADAKDAR7601:53:27-
50ZA416722Bonomini AlexindraBlaha8101:53:34-
251MA417712Šmejkal Karelneregistrován7601:53:35-
79MB418657Raupach Janneregistrován7101:53:37-
51ZA419208Havránková KláraSK Tribejk7901:53:39-
252MA420637Vondák Jiříneregistrován7701:53:55-
80MB42133Moser TomášPardubice7301:54:03-
253MA422259Rambousek Oldaneregistrován8201:54:04-
254MA423501Dostálek Jakubneregistrován9001:54:04-
255MA424124Sršeň Michalneregistrován7601:54:04-
256MA42576Mareš Marcelneregistrován9001:54:08-
2ZC426770Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:54:20-
52ZA427538Kalinová Zuzanarace space8101:54:21-
257MA428358Petrovický Lubošneregistrován8301:54:24-
258MA42940Firkušný Martinneregistrován8201:54:26-
259MA430713Hrbek DanielZelenina Hrbek7601:54:26-
260MA431205Bartnicki Adamneregistrován8501:54:28-
261MA432471Šimek JiříHanka Bacardi team8501:54:29-
262MA433169Daněk Lukášneregistrován7801:54:30-
81MB434298Pulkrábek JiříU136801:54:35-
53ZA435104Rychterová Evaneregistrována7601:54:36-
263MA436661Fuchs MatějFušovi8501:54:40-
264MA43772Bartoš Jiříneregistrován8901:54:41-
82MB438753Urban Radekneregistrován7201:54:45-
54ZA439653Halířová Hananeregistrována8201:54:48-
55ZA440720Veselá RenátaHoroměřice7701:54:51-
265MA44138Novák PetrHSK7701:54:51-
266MA442474Žeravík Marekneregistrován8401:54:55-
267MA44370Večeřa Martinneregistrován7901:54:56-
14ZB444633Petrů Blankaneregistrována7201:54:59-
23MC445113Kozlík OtakarRadioklub OK1OMY5901:54:59-
56ZA446531Rybová MartinaFishina club8601:55:03-
83MB447106Karabinoš Josefneregistrován7001:55:07-
57ZA448516Dvořáková IvaGoMango7401:55:08-
268MA449524Benda Tomášneregistrován8201:55:16-
269MA450340Mach ZdeněkPraha 58001:55:18-
270MA451707Nýdecký Pavelneregistrován8301:55:25-
84MB452481Podmolík VáclavSušice6401:55:28-
58ZA453480Podmolíková Lucieneregistrována8801:55:28-
59ZA454235Hofmanová Petraneregistrována9001:55:33-
3MD455718Aur Zdeněkneregistrován5201:55:35-
60ZA45631Finková Terezaneregistrována7601:55:37-
271MA457772Unucka VlastimilHradec Králové8401:55:40-
272MA458614Štěpán Lukášneregistrován8501:55:48-
61ZA459319Čechová Ivaneregistrována7501:55:53-
24MC460147Kašpar JanLitomyšl6101:55:58-
62ZA461196Polcarová Petraneregistrována9001:56:03-
273MA462132Mlynář Janneregistrován8501:56:06-
63ZA463404Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8801:56:08-
274MA464776Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7701:56:11-
275MA465166Bauer Tomášneregistrován8501:56:14-
276MA466392Sezima OndřejHořice v Pokrkonoší8001:56:22-
3ZC467616Dudová VěraBěžecká škola Miloše Škorpila6101:56:22-
85MB46865Dvořáček VáclavENERGY TEAM6901:56:29-
64ZA469589Holingerová Evaneregistrována8001:56:29-
277MA470224Petiška VojtěchHradecké střely0001:56:31-
86MB471215Petiška EduardHradecké střely7101:56:32-
65ZA472482Stuchlová Barboraneregistrována8201:56:33-
278MA473547Nečas Radekneregistrován7901:56:35-
15ZB474634Bumbálková Veronikaneregistrována7301:56:39-
16ZB475312Klimešová ZuzanaGoMango6801:56:40-
279MA476347Dlab TomášGomango8401:56:43-
17ZB477621Hanušová RomanaBáječné ženy v běhu7101:56:46-
4ZC478627Janouchová JanaBáječná žena v běhu6301:56:46-
66ZA479118Holá KateřinaBKS-CAV7801:56:47-
67ZA48085Hášová Jananeregistrována9001:56:48-
68ZA481426Pokorná Zuzananeregistrována8001:56:48-
87MB48288Michálek Liborneregistrován6601:56:51-
280MA483508Holubec JakubHK8701:56:51-
88MB484764Furlong BrianWexford, Irland6401:56:52-
281MA485676Šrámek Richardneregistrován7401:56:55-
69ZA486299Plachá VeronikaSokol Nový Hradec Králové7401:56:57-
25MC487651Švorc JanHradec Králové6301:56:59-
70ZA488189Dvořáková Zuzananeregistrována8501:57:01-
282MA48943Krátký OndřejSdružení veganů a přátel plesk8801:57:09-
71ZA49037Kolesárová Anetaneregistrována8601:57:09-
72ZA491745Grimmová MichaelaLINET8001:57:14-
283MA492744Grimm ZdeněkLINET7701:57:15-
284MA493280Krotil Michalneregistrován7401:57:18-
73ZA494129Podzimková Pavlaneregistrována9201:57:20-
285MA495470Víteček DavidSLEZSKÁ STŘELA7901:57:35-
74ZA496158Mervartova LenkaFVZ UO8301:57:37-
75ZA497225Kuglerová Michaelaneregistrována8601:57:49-
76ZA4986Kopecká MarcelaMarius Pedersen7801:57:51-
89MB499144Klapač PavelBrozkaci7101:58:00-
77ZA500672Hrudková AndreaINTERSPORT7701:58:01-
286MA50114Navrátil Michalneregistrován7701:58:03-
26MC502412Chaloupka Janneregistrován6301:58:05-
4MD503387Čižmář Vojtěchneregistrován4301:58:23-
27MC504517Popelka MiloslavHradec Králové6001:58:25-
287MA505534Příkazský Jakubneregistrován8001:58:28-
288MA506668Suchánek Jiříneregistrován7601:58:35-
289MA507346Socha Lubošneregistrován8701:58:39-
18ZB508301Mervartová RenataSokol Nový Hradec Králové6901:58:59-
290MA509249Novák Alešneregistrován8401:59:06-
291MA510494Nasku PetrVysoké Mýto7501:59:07-
292MA511636Kubias OndřejPardubice7401:59:08-
293MA512572Havlík Martinneregistrován8501:59:18-
294MA513639Oščiatka Pavelneregistrován8401:59:26-
90MB514325Faltejsek PavelOK997001:59:26-
91MB515362Vaněk Petrneregistrován6601:59:29-
28MC516288Zikeš Alešneregistrován5601:59:33-
295MA517109Kolman ZdeněkBěžecká škola Miloše Škorpila8901:59:37-
296MA518565Holoubek Jiříneregistrován8301:59:45-
92MB519552Rejzek JanHradecké střely6502:00:27-
78ZA520368Kučerová Markétaneregistrován7702:00:33-
297MA521369Křečan Pavelneregistrován7402:00:33-
298MA522329Kučera TomášSK Rover Praha7602:00:33-
299MA52323Abert Jakubneregistrován8902:00:39-
300MA524222Tomáš ZdeněkBT Stará Paka7602:00:39-
301MA525408Červenka Václavneregistrován8702:00:41-
19ZB526680Svobodová Diananeregistrována6802:00:42-
93MB527603Sojma PetrCC Choceň7302:01:00-
302MA528269Lisý MarekWaRuMa9302:01:08-
94MB529209Lukáč PetrCYKLOMAX7102:01:09-
79ZA530500Příhodová Barboraneregistrována9302:01:10-
80ZA531116Hegerová Petraneregistrována8102:01:18-
303MA532691Haškovec Janneregistrován8002:01:22-
304MA533186Žďánský Jaroslavneregistrován7702:01:35-
81ZA534315Tomková Báragomango7702:01:41-
305MA535316Tomek Jangomango7702:01:43-
82ZA536262Kneifelová Jananeregistrována7502:01:48-
83ZA537231Kulhánková Jitkaneregistrována7602:01:53-
306MA538730Došel PetrHradec Králové7802:01:58-
84ZA539436Kolářová Adélaneregistrována9102:02:12-
95MB540397Křivohlávek MiroslavOrlice6702:02:13-
96MB541554Prymula RomanHradec Králové6402:02:22-
307MA542444Myška Janneregistrován8202:02:22-
85ZA543443Hájková MarkétaGoMango8102:02:23-
97MB544765Miro MatějHradec Králové7202:02:24-
308MA545402Rule Jakubneregistrován8402:02:24-
309MA546314Moravec Dominikneregistrován9102:02:34-
310MA547127Moník Petrneregistrován7702:02:35-
98MB548164Plašil Martinneregistrován6802:02:37-
86ZA549486Pšeničková Michaelaneregistrována8302:02:46-
311MA550746Kastner Jankasty.cz8602:03:18-
312MA551303Hartman Matějneregistrován8802:04:30-
87ZA552201Lorencová Andreaneregistrována7802:04:30-
313MA553345Chochola Milošneregistrován7902:04:31-
99MB554585Vedral Ladislavneregistrován7202:04:32-
314MA55598Hanousek MartinTURBO Chotěboř7902:04:36-
100MB556578Ondruš MartinRK6902:04:36-
315MA557157Laryš Ivoneregistrován7602:04:37-
88ZA55899Šramarová ŠárkaJaroměř8502:04:41-
89ZA559594Popelkova Ivetaneregistrována8602:04:45-
101MB560388Vymetálek Tomášneregistrován7102:04:48-
316MA561716Dvořák Radimneregistrován7702:04:48-
317MA562135Lebedinský AlešJaroměř7802:04:56-
90ZA56335Vyleťalová Kateřinaneregistrována7902:05:03-
318MA564176Tomáš Davidneregistrován7402:05:13-
319MA565422Vintera JakubOOK Náchod8302:05:17-
91ZA566665Grundová Lucieneregistrována7502:05:17-
92ZA567666Zelinková Denisaneregistrována7502:05:18-
320MA568597Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7602:05:26-
102MB569263Voženílek Bronislavneregistrován7002:05:35-
93ZA570506Mautschková MartaNemanické zoufalky8002:05:47-
94ZA571759Viková KarolínaHradec Králové8002:05:47-
95ZA572266Dolečková RomanaExponáti9102:05:50-
96ZA573399Zdržálková PetraSokol Harta8702:05:52-
97ZA57468Jasná Barboraneregistrována8502:05:55-
321MA575415Tláskal Milanneregistrován8702:06:14-
98ZA576327Kosinová KamilaPanda Express9002:06:20-
99ZA577632Vlčková Hananeregistrována8402:06:46-
20ZB578670Dědková RenátaBěžecká škola Miloše Škorpila7302:06:46-
322MA57919Holman LadislavOLD FARTS7702:06:50-
21ZB580360Jonášová Zdeňkaneregistrována6402:07:00-
22ZB58158Humlová Evaneregistrována6702:07:08-
323MA582729Šulc KamilHradec Králové7702:07:10-
324MA583688Bičík MichalPardubice7602:07:14-
325MA584297Zajíc Danielneregistrován8002:07:19-
326MA58544Volf Janneregistrován8602:07:35-
5ZC586296Dlabáčková Miroslavaneregistrována5802:07:41-
103MB587455Kozubek Petrneregistrován7202:07:46-
23ZB588203Marčíková Petraneregistrována6602:07:50-
327MA589452Jasný Vojtěchneregistrován8402:07:53-
100ZA590535Richterová Petraneregistrována8602:07:55-
104MB591588Vojáček Janneregistrován6702:07:57-
101ZA592306Hartmanová Kateřinaneregistrována8902:08:00-
328MA593613Paleček Petrneregistrován7502:08:01-
102ZA594307Chvátilová PavlínaOk 997402:08:03-
29MC59512Sombota JiříLokomotiva Trutnov5902:08:09-
329MA59615Kollár Janneregistrován9102:08:12-
103ZA597142Ježková GabrielaLetohrad7702:08:22-
104ZA598487Bednářová MichaelaOOB Vamberk8902:08:27-
105ZA599322Trumhová Kateřinaneregistrována9102:08:30-
330MA600576Král Danielneregistrován7602:08:33-
105MB601604Fejfar Alešneregistrován6902:08:41-
331MA602180Čejka RadekRychlá Rota Vodňany7502:08:55-
24ZB603197Švandová Pavlínaneregistrována7002:10:04-
106ZA604440Richterova Lilineregistrována7502:10:07-
332MA605210Machálek Liborneregistrován8602:10:12-
106MB606582Fousek JiříVlčí Habřina6702:10:16-
333MA607728Říha JaroslavKrka ČR7602:10:31-
107ZA608236Hladíková Ivaneregistrována7502:10:33-
108ZA609447Sombotová JanaOB LOKO Trutnov8602:10:47-
334MA610287Heteš LukášGoMango9002:10:50-
107MB611274Havlenka Davidneregistrován7102:11:04-
30MC612326Houser Lubošneregistrován6302:11:18-
109ZA613777Ludvíková Simonaneregistrována8702:11:26-
335MA614644Fifka Janneregistrován7602:11:37-
108MB615384Ponča Dušanneregistrován7302:12:00-
110ZA616348Majuková ZuzanaGomango8602:12:02-
336MA61789Němec Petrneregistrován8002:12:05-
337MA618418Dvořák FrantišekTD3K7702:12:11-
338MA619354Bartošek AdamERA8102:12:16-
111ZA620624Moláčková Marcelaneregistrována7702:12:27-
112ZA621294Soukupová KamilaMozaika Team7802:12:30-
113ZA622285Heczková MonikaWaRuMa9302:12:31-
109MB623284Nehyba Alešneregistrován7302:12:31-
6ZC624423Jobová Hananeregistrována6102:12:43-
114ZA625462Hrbková Kláraneregistrována7802:12:45-
339MA626214Jahelka AlešHradecké střely8302:12:47-
115ZA627323Dražková Šárkaneregistrována8602:12:51-
110MB628143Hron JiříBrozkaci7102:12:53-
25ZB629498Poláčková Lenkaneregistrována6802:12:54-
340MA630553Tomášek Pavelneregistrován7602:13:06-
116ZA631130Vávrová Lucieneregistrována7902:13:09-
341MA632335Joska Petrneregistrován7802:13:40-
117ZA633254Horáčková ZuzanaChrudim8002:13:42-
118ZA634385Gümplová KláraWaRuMa9302:14:01-
119ZA635590Pronková Lenkaneregistrována8002:14:29-
342MA636615Němec RadekHradec Králové8402:14:39-
120ZA63749Olexová BarboraBŽB8502:14:44-
121ZA63859Heroldová Barboraneregistrována8702:14:47-
31MC639595Herold Vladimírneregistrován5802:14:50-
343MA640282Hudec Romanneregistrován8302:15:30-
26ZB641248Langová KateřinaChrudim7202:15:30-
344MA642780Krejčí MichalHradec Králové8602:15:47-
122ZA643479Pospíšilová Marcelaneregistrována8802:16:02-
123ZA644202Andršová Petraneregistrována8802:16:07-
345MA645305Král Josefneregistrován9002:16:11-
111MB64684Hrouda Vojtěchneregistrován6402:16:14-
27ZB64774Šrámková Petraneregistrována7002:16:27-
124ZA648409Sedláčková Evaneregistrována9702:16:51-
125ZA649620Švorcová Lenkaneregistrována8202:17:01-
126ZA650497Králová Petraneregistrována7402:17:08-
7ZC651682Strejčková Zuzananeregistrována6202:17:14-
127ZA652103Hložková Adélaneregistrována9102:17:40-
112MB65295Hložek Michalneregistrován6802:17:40-
28ZB654133Hložková Michaelaneregistrována6802:17:40-
128ZA655277Vodičková Dananeregistrována8602:17:51-
129ZA656125Ondrušová Erikaneregistrována7602:18:14-
130ZA657502Bajerová Michaelaneregistrována9002:19:35-
346MA658514Choutka PetrINTERSPORT8902:19:45-
347MA659405Látal Miloslavneregistrován7902:20:09-
348MA660751Ďoubal Stanislav5+27502:20:10-
131ZA661199Otavová Markétaneregistrována9502:20:18-
349MA662292Berkovec Jiříneregistrován7802:20:23-
350MA663551Pavelka Ondřejneregistrován7602:20:48-
132ZA664492Zajícová MarkétaDBK9002:20:49-
133ZA665520Chocová MonicaDBK Plzeň7902:20:49-
134ZA666558Faltysová Michaelaneregistrována8602:21:05-
135ZA667557Šimůnková Petraneregistrována8702:21:07-
136ZA668743Zborníková VeronikaSONY DADC8402:21:25-
351MA669300Voženílek PetrSokol Nový Hradec Králové7402:21:46-
32MC670343Šmakal Lubomírneregistrován5402:22:33-
352MA67169Večeřa Petrneregistrován7902:22:34-
137ZA672781Brychtová MarkétaHradec Králové8702:22:41-
138ZA673484Sporišová Králováneregistrována8402:22:47-
353MA67492Kulíř Martinneregistrován8802:23:07-
354MA675365Raba DanielQuentin´s8702:23:27-
8ZC676194Párová Romananeregistrována6302:24:05-
139ZA677649Linhartová Marieneregistrována7902:25:03-
113MB678623Novotný JiříUNO Srch7102:25:10-
140ZA67951Mullerová Karolinaneregistrována7502:26:03-
141ZA680252Kyselová Monikaneregistrována8002:26:29-
114MB681138Koloc PavelAC Total Zero6502:26:30-
355MA682101Továrek Vladimírneregistrován7602:26:31-
115MB683580Seidl PetrCyklo Pokr Pardubice7202:28:01-
356MA68417Novák Ladislavneregistrován7802:30:32-
142ZA685530Neužilová BarboraDBK Kladno8902:33:48-
357MA686626Stradal Vitneregistrován7502:33:48-
143ZA687220Zubačová HelaBŠMŠ8102:34:06-
144ZA688529Šavelová VeronikaDBK Kladno8102:34:14-
29ZB689735Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6902:34:59-
358MA690146Hájek KarelGREX KOMA7402:36:11-
359MA691321Divecký Františekneregistrován8202:39:12-
5MD6921927Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:17:18-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

závod supéér...počasí také přálo...určitě by se našly menší nedostatky,ale na 1půlmaraton v HK!!Velká chvála všem!!!
jarni.boure

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód