Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CKP Cena Nasavrk - AVE

9.6.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: CKP Cena Nasavrk - AVE
  • datum konání: 9.6.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu CKP Cena Nasavrk - AVE

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M113Azouzi SaidMaroko8001:08:14-
2M121Tanui John KibichiyKeňa8801:10:25-
3M134Ashenafi ErkolóEthiopie8401:11:35-
4M142Meli Tarus ElishaKeňa8801:11:53-
5M155Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:12:37-
6M166Berecz LájosHungary7901:12:59-
7M177Hapak EduardPOL JM Demolex Bardejov8201:15:02-
8M1819Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8001:15:17-
9M11022Hübl RadekTJ JISKRA USTI NAD ORLICI8801:16:34-
10M11114Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:18:36-
11M11531Mocek TomášJR running sport7901:22:17-
12M123153Volejník MichalHIS-SPORT TEAM8801:29:24-
13M12418Čejka BořivojJR RUNNING SPORT8001:29:38-
14M12823Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:32:54-
15M12936Štumpf EduardSokol Kunvald- 3D fitness Race team8001:33:31-
16M135137Kunášek PetrZámek Hostačov Skryje7901:37:17-
17M13721Heller TomášHradec Králové8101:37:25-
18M14937Švandrlík MichalPardubice8701:42:20-
19M155149Pokorný JosefSkaut Nasavrky9201:46:10-
20M15625Jiroušek Petrneregistrován8401:46:16-
21M15933Rokyta PavelTJ Chvaletice7901:48:20-
22M17040Doležal PavelMnichovice8301:51:19-
23M18515Blabolil JiříTJ Sokol Golčův Jeníkov8201:57:50-
24M19226Klimeš PetrDolní Kounice7902:01:13-
25M195150Kyncl VojtěchHlinsko8302:01:30-
26M199151Diviš MiroslavChrudim8202:03:09-
27M110217Cejp Miroslavneregistrován8302:04:08-
28M111039Vašulín Zdeněkneregistrován8202:09:09-
29M111427Leksa JaroslavChrudim8002:11:22-
Muži 35-39 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M298Arbet RomanSK JM Demolex Bardejov7601:15:33-
2M21266Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7501:20:13-
3M21462Veber JosefLK Tatran Chodov7501:20:55-
4M22158Stybnar ZbynekBezec vysociny7401:25:10-
5M226146Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7701:32:30-
6M227127Ondrášek MarekSILVINI SKI TRAB TEAM7401:32:53-
7M230140Alexa JaroslavM.F.R.7401:33:43-
8M23454Řezníček Romanneregistrován7701:37:05-
9M23647Kulhavý DavidAFK Ostřešany7701:37:23-
10M240142Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:38:52-
11M245155Zajíc JiříPotěhy u Čáslavi7701:42:06-
12M25257Slavík JanKačeři Chrudim7601:44:07-
13M257136Šulc RadekMOIRA TEAM Milovice7501:46:23-
14M26051Pavlík MichalChrudimský běhny7701:48:39-
15M26145Havránek JaroslavPardubice7701:49:18-
16M26741Blažek IvanNasavrky7601:51:12-
17M27642Bořek Petrneregistrován7601:53:59-
18M28249Novák PetrChrudim7801:56:13-
19M286135Luňáček JaroslavMaleč7801:58:12-
20M28761Valášek Ondřejneregistrován7801:59:11-
21M29344Dymák PavelBošov7602:01:21-
22M29655Satrapa OndřejFC Květinov7402:01:34-
23M29750Palatáš Jiříneregistrován7602:01:44-
24M210153Řehák JindřichTJ Jiskra Rybitví7502:03:57-
25M210456Sedláček RadimChrudimský běhny7602:04:50-
26M210852Pinkas TomášVysoké Mýto7702:06:31-
27M211760Valach Liborneregistrován7402:15:45-
28M2120141Horák MartinUherské Hradiště7602:19:47-
29M212446Herzog PavelLouny FKC7602:31:22-
Muži 40-44 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317157Kuželka TomášSokol Dřevěnice6801:22:43-
2M31892Šourek KarelJR RUNNING SPORT6501:24:02-
3M32089Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:24:13-
4M33178Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno7301:35:43-
5M332128Mazač MartinČáslav7301:36:18-
6M33890Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:38:15-
7M33982Havlíček IvoLánov- Krkonoše6601:38:21-
8M34286Mařáček ZdeněkHradec Králové6701:40:37-
9M34373Lorenčík AlešChrudim7301:41:22-
10M34481Žemlička MiloslavŽemla sport Včelákov7101:41:36-
11M34668Bumbálek JiříBC Česká Třebová6901:42:15-
12M35067Buček MartinMuc-Off MTB Racing Team7101:42:39-
13M35370Czagan JanSDH Dědek7101:44:57-
14M36488Nádhera PetrNádhera Bike6701:50:24-
15M36580Zemek Karelneregistrován7001:50:43-
16M36675Patík PavelBK Pardubice7001:50:44-
17M36969Cach JosefHO Škrovád7301:51:16-
18M37471Koblic ZdeněkAvantgard.cz - košile a vázanky7001:52:54-
19M38172Kotrba JaroslavBračice u Čáslavi6901:56:08-
20M383134Ambrož MojmírVendolí6401:56:21-
21M384126Šejna RostislavChrudim6901:57:34-
22M391133Zbrašek AlešStudio zdraví Pavlína Hradec-Králové6802:00:51-
23M393145Hudec MilanMK Hlinsko6402:01:21-
24M39885Linhart MilanLongobucco6402:02:57-
25M310087Mochnacký JánSK JM Demolex Bardejov6402:03:21-
26M311191Šolc MartinNové Město na Moravě6802:09:35-
27M3112154Havránek JosefBratčice u Čáslavi7102:10:04-
28M312377Šmíd Jiříneregistrován6902:24:49-
29M312576Svoboda VladimírBratroňov7202:31:40-
30M312784Kavec LubošPardubice6502:46:56-
Muži 45-49 let (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži 50-54 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M525147Eliáš PetrHvězda Pardubice6001:31:10-
2M55897Zeman AntonínPardubice6101:48:11-
3M562156Šilar TomášSK Staročensko6301:49:56-
4M57394Dlabka Ludvík3D Fitness race team6001:52:21-
5M57896Karas Milanneregistrován6201:54:53-
6M590152Doležal JosefDolní Chabry6002:00:42-
7M5116131Drozd JanušVelké6202:15:40-
Muži 55-59 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M646100Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:42:15-
2M65199Bureš JindřichKBD Čáslav5701:43:19-
3M654161Jurčišim MikulášBardějov5801:45:30-
4M671101Horák VáclavLibčany5601:51:52-
5M675102Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:53:56-
6M6113148Bajer MilanCafe Bajer Team5502:10:34-
Muži 60-64 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M733107Mach FrantišekLIAZ Jablonec5001:36:54-
2M763104Bíza Jaroslavneregistrován5201:50:21-
3M780110Vodička JiříTJ Sokol Maleč5301:55:53-
4M788144Holas JaromírTragéd Tým Praha5201:59:47-
5M789130Leszkow JosefMK Hlinsko v O.5101:59:54-
6M7103108Pitter VladimírCyklo MIPI Pardubice5002:04:48-
7M7109106Jirásek VladimírPrdlavka Modřice5302:08:10-
8M7122129Sedláček PavelMoravská Slávia Brno5302:22:39-
Muži 65-69 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M868112Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:51:15-
Muži 70-74 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9106113Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4102:05:27-
2M9126114Vorel MilanSlatiňany4002:33:54-
Muži 75-79 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M10121115Doležal StanislavBK Pardubice3802:20:46-
Muži 80-84 let (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži 85 let a starší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12129116Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:17-
Ženy 34 let a mladší (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11311Chepkemei ChristinKenya8801:20:45-
2Z11613Kácser ZiotaHungary8801:22:30-
3Z12210Petrova OlenaUkraine8501:26:18-
4Z148118Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9301:42:19-
5Z176117Baštová ŠárkaDFJP Univerzita Pardubice8501:53:59-
6Z1118119Jasná Barboraneregistrována8502:16:54-
Ženy 35-39 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2199Pastorová PetraCZ Maraton Klub SEITL Ostava7701:24:04-
2Z272122Všetečková PavlaMotor Journal7501:52:09-
3Z279138Věchtová KamilaAC Čáslav7601:55:51-
4Z2105120Janišová PetraHradec Králové7602:04:51-
5Z2107132Špičáková PavlaStudio zdraví Pavlína Hradec-Králové7802:06:04-
6Z2119139Nasvetrová LenkaHolohlavy7702:19:46-
Ženy 40-44 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z341123Víchová JanaHSK Benecko7201:40:04-
Ženy 45-49 let (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 50-54 let (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 55-59 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z6115143Holasová JarmilaTragéd Tým Praha5402:14:14-
2Z6128124Jirásková VěraPrdlavka Modřice5502:49:24-
Ženy 60-64 let (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 65 let a starší (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M113Azouzi SaidMaroko8001:08:14-
2M121Tanui John KibichiyKeňa8801:10:25-
3M134Ashenafi ErkolóEthiopie8401:11:35-
4M142Meli Tarus ElishaKeňa8801:11:53-
5M155Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:12:37-
6M166Berecz LájosHungary7901:12:59-
7M177Hapak EduardPOL JM Demolex Bardejov8201:15:02-
8M1819Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8001:15:17-
1M298Arbet RomanSK JM Demolex Bardejov7601:15:33-
9M11022Hübl RadekTJ JISKRA USTI NAD ORLICI8801:16:34-
10M11114Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:18:36-
2M21266Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7501:20:13-
1Z11311Chepkemei ChristinKenya8801:20:45-
3M21462Veber JosefLK Tatran Chodov7501:20:55-
11M11531Mocek TomášJR running sport7901:22:17-
2Z11613Kácser ZiotaHungary8801:22:30-
1M317157Kuželka TomášSokol Dřevěnice6801:22:43-
2M31892Šourek KarelJR RUNNING SPORT6501:24:02-
1Z2199Pastorová PetraCZ Maraton Klub SEITL Ostava7701:24:04-
3M32089Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:24:13-
4M22158Stybnar ZbynekBezec vysociny7401:25:10-
3Z12210Petrova OlenaUkraine8501:26:18-
12M123153Volejník MichalHIS-SPORT TEAM8801:29:24-
13M12418Čejka BořivojJR RUNNING SPORT8001:29:38-
1M525147Eliáš PetrHvězda Pardubice6001:31:10-
5M226146Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7701:32:30-
6M227127Ondrášek MarekSILVINI SKI TRAB TEAM7401:32:53-
14M12823Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:32:54-
15M12936Štumpf EduardSokol Kunvald- 3D fitness Race team8001:33:31-
7M230140Alexa JaroslavM.F.R.7401:33:43-
4M33178Tešnar PavelAC Moravská Slavia Brno7301:35:43-
5M332128Mazač MartinČáslav7301:36:18-
1M733107Mach FrantišekLIAZ Jablonec5001:36:54-
8M23454Řezníček Romanneregistrován7701:37:05-
16M135137Kunášek PetrZámek Hostačov Skryje7901:37:17-
9M23647Kulhavý DavidAFK Ostřešany7701:37:23-
17M13721Heller TomášHradec Králové8101:37:25-
6M33890Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:38:15-
7M33982Havlíček IvoLánov- Krkonoše6601:38:21-
10M240142Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:38:52-
1Z341123Víchová JanaHSK Benecko7201:40:04-
8M34286Mařáček ZdeněkHradec Králové6701:40:37-
9M34373Lorenčík AlešChrudim7301:41:22-
10M34481Žemlička MiloslavŽemla sport Včelákov7101:41:36-
11M245155Zajíc JiříPotěhy u Čáslavi7701:42:06-
1M646100Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:42:15-
11M34668Bumbálek JiříBC Česká Třebová6901:42:15-
4Z148118Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9301:42:19-
18M14937Švandrlík MichalPardubice8701:42:20-
12M35067Buček MartinMuc-Off MTB Racing Team7101:42:39-
2M65199Bureš JindřichKBD Čáslav5701:43:19-
12M25257Slavík JanKačeři Chrudim7601:44:07-
13M35370Czagan JanSDH Dědek7101:44:57-
3M654161Jurčišim MikulášBardějov5801:45:30-
19M155149Pokorný JosefSkaut Nasavrky9201:46:10-
20M15625Jiroušek Petrneregistrován8401:46:16-
13M257136Šulc RadekMOIRA TEAM Milovice7501:46:23-
2M55897Zeman AntonínPardubice6101:48:11-
21M15933Rokyta PavelTJ Chvaletice7901:48:20-
14M26051Pavlík MichalChrudimský běhny7701:48:39-
15M26145Havránek JaroslavPardubice7701:49:18-
3M562156Šilar TomášSK Staročensko6301:49:56-
2M763104Bíza Jaroslavneregistrován5201:50:21-
14M36488Nádhera PetrNádhera Bike6701:50:24-
15M36580Zemek Karelneregistrován7001:50:43-
16M36675Patík PavelBK Pardubice7001:50:44-
16M26741Blažek IvanNasavrky7601:51:12-
1M868112Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:51:15-
17M36969Cach JosefHO Škrovád7301:51:16-
22M17040Doležal PavelMnichovice8301:51:19-
4M671101Horák VáclavLibčany5601:51:52-
2Z272122Všetečková PavlaMotor Journal7501:52:09-
4M57394Dlabka Ludvík3D Fitness race team6001:52:21-
18M37471Koblic ZdeněkAvantgard.cz - košile a vázanky7001:52:54-
5M675102Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:53:56-
17M27642Bořek Petrneregistrován7601:53:59-
5Z176117Baštová ŠárkaDFJP Univerzita Pardubice8501:53:59-
5M57896Karas Milanneregistrován6201:54:53-
3Z279138Věchtová KamilaAC Čáslav7601:55:51-
3M780110Vodička JiříTJ Sokol Maleč5301:55:53-
19M38172Kotrba JaroslavBračice u Čáslavi6901:56:08-
18M28249Novák PetrChrudim7801:56:13-
20M383134Ambrož MojmírVendolí6401:56:21-
21M384126Šejna RostislavChrudim6901:57:34-
23M18515Blabolil JiříTJ Sokol Golčův Jeníkov8201:57:50-
19M286135Luňáček JaroslavMaleč7801:58:12-
20M28761Valášek Ondřejneregistrován7801:59:11-
4M788144Holas JaromírTragéd Tým Praha5201:59:47-
5M789130Leszkow JosefMK Hlinsko v O.5101:59:54-
6M590152Doležal JosefDolní Chabry6002:00:42-
22M391133Zbrašek AlešStudio zdraví Pavlína Hradec-Králové6802:00:51-
24M19226Klimeš PetrDolní Kounice7902:01:13-
21M29344Dymák PavelBošov7602:01:21-
23M393145Hudec MilanMK Hlinsko6402:01:21-
25M195150Kyncl VojtěchHlinsko8302:01:30-
22M29655Satrapa OndřejFC Květinov7402:01:34-
23M29750Palatáš Jiříneregistrován7602:01:44-
24M39885Linhart MilanLongobucco6402:02:57-
26M199151Diviš MiroslavChrudim8202:03:09-
25M310087Mochnacký JánSK JM Demolex Bardejov6402:03:21-
24M210153Řehák JindřichTJ Jiskra Rybitví7502:03:57-
27M110217Cejp Miroslavneregistrován8302:04:08-
6M7103108Pitter VladimírCyklo MIPI Pardubice5002:04:48-
25M210456Sedláček RadimChrudimský běhny7602:04:50-
4Z2105120Janišová PetraHradec Králové7602:04:51-
1M9106113Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4102:05:27-
5Z2107132Špičáková PavlaStudio zdraví Pavlína Hradec-Králové7802:06:04-
26M210852Pinkas TomášVysoké Mýto7702:06:31-
7M7109106Jirásek VladimírPrdlavka Modřice5302:08:10-
28M111039Vašulín Zdeněkneregistrován8202:09:09-
26M311191Šolc MartinNové Město na Moravě6802:09:35-
27M3112154Havránek JosefBratčice u Čáslavi7102:10:04-
6M6113148Bajer MilanCafe Bajer Team5502:10:34-
29M111427Leksa JaroslavChrudim8002:11:22-
1Z6115143Holasová JarmilaTragéd Tým Praha5402:14:14-
7M5116131Drozd JanušVelké6202:15:40-
27M211760Valach Liborneregistrován7402:15:45-
6Z1118119Jasná Barboraneregistrována8502:16:54-
6Z2119139Nasvetrová LenkaHolohlavy7702:19:46-
28M2120141Horák MartinUherské Hradiště7602:19:47-
1M10121115Doležal StanislavBK Pardubice3802:20:46-
8M7122129Sedláček PavelMoravská Slávia Brno5302:22:39-
28M312377Šmíd Jiříneregistrován6902:24:49-
29M212446Herzog PavelLouny FKC7602:31:22-
29M312576Svoboda VladimírBratroňov7202:31:40-
2M9126114Vorel MilanSlatiňany4002:33:54-
30M312784Kavec LubošPardubice6502:46:56-
2Z6128124Jirásková VěraPrdlavka Modřice5502:49:24-
1M12129116Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód