Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rohálovská 10

23.2.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rohálovská 10
  • datum konání: 23.2.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Holešov

Sociální sítě

Místo konání

Prusínovice
12:00 hodin

Startovné

150,- Kč

Popis tratě

ZMĚNA TRATI!!! Kvůli objížďce se poběží do Dřevohostic a zpět.
délka: 12,3 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.rohalovskadesitka.cz/

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ32235Srovnalík Filip4EVER CYKLOBULIS9600:53:060,00
2MJ7164Beníček MatějSDH Malenovice9400:56:360,00
3MJ73191Veselský PetrASPOT Hulín9400:56:520,00
4MJ7458Zeman JakubAK Olomouc9500:56:550,00
5MJ83281Oulehla PetrOlomouc9500:57:180,00
6MJ84150Balihar JiříBalini9400:57:220,00
7MJ141152Novák Jaroslav-----------------------9601:01:140,00
8MJ30441Panák Lukáš-----------------------9401:22:270,00
Muži 20-39 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0114Burghardt JakubJM DEMOLEX Bardejov8100:44:070,00
2M0122Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:44:410,00
3M0131Kreisinger JanAK Kroměříž8400:45:270,00
4M014165Pelíšek DavidSCOTT-Mader Sport9000:45:560,00
5M016162Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice7700:46:060,00
6M017112Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:46:240,00
7M018189Ondráček TomášTriexpert Adidas Team7700:46:300,00
8M01998Hrdina PavelAK Perná8800:47:030,00
9M0110234Valachovič JakubAC Malacky8500:47:350,00
10M0111247Fousek JanMK SEITL Ostrava9100:48:070,00
11M0112282Šíbl RadoslavEKODRILL Zlín8000:48:170,00
12M01153Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:48:460,00
13M011754Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:49:240,00
14M0120107Strnad VáclavInkospor-team.cz8300:49:520,00
15M0121129Kučera PetrSK Salix Grymov7500:49:560,00
16M0122320Kopřiva PetrInTronet.cz8100:50:180,00
17M012559Suk LadislavVSK Univerzita Brno8300:51:140,00
18M0126255Dedek AlešZAPRO AD Team7500:51:470,00
19M0127242Vinklárek MilanSOKOL Opatovice8800:51:550,00
20M0128317Dvořák PavelBIATLON Prostějov8200:51:580,00
21M0129306Durďák LuďekSDH Rohatec7700:52:010,00
22M0130266Vlček JiříPrometal Slavičín7700:52:080,00
23M0133100Koplík MartinVesani.cz8400:53:080,00
24M0134195Neradil TomášASPOT Hulín7400:53:170,00
25M0136217Horák OndřejDřevohostice8400:53:220,00
26M0137205Čeladník MichalSCOTT CONTINENTAL X-RACE8600:53:240,00
27M0140142Neradil SvatoplukDRACY8000:53:360,00
28M014424Odstrčilík TomášSOKOL Třebětice8300:54:040,00
29M014661Odstrčilík RomanSOKOL Třebětice7500:54:300,00
30M014717Jasenský OldřichAK Kroměříž8200:54:310,00
31M0148110Strnad OndřejBrno - Medlánky8000:54:470,00
32M0149295Stehlík RadimAK Kroměříž7500:54:560,00
33M015250Bellay PeterTriVelo Rohatec8800:55:050,00
34M0155212Hrdina TomášTriexpert Adidas Team7900:55:190,00
35M0156118Lachuit JanHANÁCKY Větve8000:55:210,00
36M015788Medlík ZdeněkAK Kroměříž8600:55:280,00
37M0160157Bartík PatrikKES Buk Team Otrokovice7600:55:340,00
38M0162296Kopečný FrantišekTJ SOKOL Osek n.B.9100:55:410,00
39M0163190Havránek JanTriexpert Adidas Team7700:55:430,00
40M016455Hřib JakubNěmčice8800:55:480,00
41M0167161Czmero JaromírHANÁCKY Větre8100:56:030,00
42M016921Vrága FilipAK ASICS Kroměříž8800:56:110,00
43M0172133Švorčík PetrSilný team Uničov7600:56:460,00
44M0175283Zavadil MilanX TRAIL Rychlohrad8800:57:010,00
44M017576Švajda MartinMRB Sazovice7500:57:010,00
46M0177314Večeřa RomanBIATLON Prostějov8000:57:030,00
47M018039Pěček MartinKOB Směr Kroměříž9300:57:120,00
47M0180246Kolařík MiroslavTRI LIFE Zlín7800:57:120,00
49M0182290Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7700:57:160,00
50M0187271Siuda StanislavBK SAK Ložiska Karviná8900:57:590,00
51M0188186Slavík DušanOD Morava7900:58:040,00
52M0190233Jánoš PavolBK VP Malacky8400:58:100,00
53M0191318Fritscher AdamLIGA 100 Olomouc7500:58:110,00
54M0196257Haluzík MarekDRACY7400:58:250,00
55M0198279Tomčík LukášX TRAIL Rychlohrad8100:58:490,00
56M01100111Brada LukášSK Skaštice7800:58:510,00
57M01101312Beňa MarekZAPRO AD Team7600:58:540,00
57M0110143Nedvídek PavelVesani.cz7900:58:540,00
59M01104147Pražan JanTRIMILL CykloTeam7800:59:000,00
60M01108198Kovařík RadekRK PELL'S Holešov7400:59:090,00
61M0110970Škařupa RadimBŘIIIDIL Tým8800:59:110,00
62M01111114Fojtík RadimAMERICAN Flyers7800:59:200,00
63M01112236Velička OndřejBystřice p.H.8300:59:230,00
64M01116240Vrba IvoROCKTECHNIK TRIATLON8000:59:270,00
65M01120230Kolařík LumírASPOT Hulín8300:59:380,00
66M0112290Dědič MichalDRÁSAL Team Holešov8400:59:400,00
67M01124101Horák PavelOtrokovice7800:59:570,00
68M01125121Peček Tomáš-----------------------7901:00:030,00
69M01128243Bažant PavelSlečinky Napajedla8301:00:280,00
70M01130168Urbášek Vítězslav-----------------------8101:00:480,00
71M01131117Petlach RichardBIKE Triatlon Morkovice7801:00:510,00
72M0113366Kuchařík PetrBŘIIIDIL Tým8901:00:570,00
73M01136115Fojtík BronislavAMERICAN Flyers8001:01:070,00
74M01137291Janků PetrLIGA 100 Olomouc7401:01:080,00
75M0113929Remeš Jaroslav-----------------------7401:01:110,00
76M01143187Slavík JiříOD Morava7901:01:290,00
77M01146103Kutěj DanielASPOT Hulín8701:01:420,00
78M0116062Valenta LiborAK Olomouc7901:02:270,00
79M0116440Krejčí LukášCykloklub Rohálov9301:02:460,00
80M01166222Pok PavelDRACY7401:02:520,00
81M0117022Kubla RomanSOKOL Třebětice8101:02:590,00
82M01171280Maťa PetrPodhostýnští vrchaři7401:03:000,00
83M01173228Janalík JiříVesani.cz7801:03:060,00
84M0117595Mráz LukášX SPORT7901:03:160,00
85M01176148Šima MilanOtrokovice8301:03:220,00
86M01179203Císař MichalBuMi Racing Team8501:03:480,00
87M01180259Dohnal ZdeněkZAPRO AD Team7901:03:530,00
88M01183201Šrotíř LiborKARAT eXtreme Heads7801:04:030,00
89M01184104Lutonský AlešHulín8501:04:150,00
90M01186105Gerec JaroslavBK 05 Furča Košice7401:04:330,00
91M0118771Brázdil Daniel-----------------------7501:04:370,00
92M01189126Pektor StanislavBIKE Triatlon Morkovice8001:04:400,00
92M01189140Strašák VojtěchLubná8701:04:400,00
94M0119280Fišer PetrKKZ7501:04:420,00
95M0119783Makovička AlešOD Morava7801:04:590,00
96M0120132Copple Shaun-----------------------7901:05:250,00
97M0120265Dorčák JosefPoličná8501:05:380,00
98M01204106Nakládal Jakub-----------------------9201:05:530,00
99M01205181Gahura RomanVesani.cz9001:05:540,00
100M01206258Dohnal PetrZAPRO AD Team8101:06:030,00
100M012066Gahura MartinVesani.cz8101:06:030,00
102M0121012Mrázek PetrVesani.cz8401:06:180,00
103M0121114Žůrek JiříSK Pacetluky8301:06:220,00
104M0122579Rozsypal ZbyněkKKZ7701:07:080,00
105M012305Kasaj MichalVesani.cz8201:07:230,00
106M0123468Mareček PetrBŘIIIDIL Tým9201:07:520,00
107M01235210Smetana Jiří-----------------------9001:07:590,00
108M0123816Kopřiva JaroslavSK Pacetluky8401:08:090,00
109M01239143Vrtěl Robert-----------------------7501:08:130,00
110M01242244Zabloudil JanSK Přerov7601:08:260,00
111M0124452Pumprla LiborPrusinovice - Truhlářství7501:08:340,00
112M01246286Smažil MartinCOBRAM BIKE TEAM Holešov8101:09:010,00
113M01247180Sova PatrikVesani.cz9001:09:020,00
114M01255144Gahura PetrVesani.cz7901:10:390,00
115M0125681Pihar JanValtice Run7501:10:490,00
116M0126053Slatinský MartinChomýž7601:11:280,00
117M0126826Pánek LiborCyklosport Chropyně7901:12:110,00
118M01272321Fabian MichalKKZ7501:12:280,00
119M01277218Žídek RomanPBK Kravaře7701:13:310,00
120M01278238Novotný PetrGEMINI8001:13:540,00
121M0128123Vybíral FrantišekTJ Prusinovice9301:14:390,00
122M0128563Navrátil FrantišekŽeranky7401:15:160,00
123M01286319Nuhlíček VáclavFK Štípa7801:15:190,00
124M01287155Navrátil MichalDRACY7401:15:220,00
125M0129069Foukal TomášBŘIIIDIL Tým9301:15:310,00
126M01292160Babišta Martin-----------------------7701:15:410,00
127M01293289Šenkýř DanielHlinsko pod Hostýnem8301:16:200,00
128M01295200Steiger FilipKARAT eXtreme Heads8901:17:340,00
129M01296184Světinský RadekTri Life7701:18:170,00
130M0129875Pernička MichalKKZ7701:20:030,00
131M0130678Nevařil MartinKKZ7501:23:370,00
132M01311307Vybíral PavelNAPOHODU Sport Team7401:26:040,00
133M0131831Petřík RichardSPORTISIMO Přerov8401:35:130,00
Muži 40-44 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M025305Orálek DanielMORAVSKÁ SLAVIA Brno7000:45:580,00
2M021410Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:48:240,00
3M0218164Martinek JaroslavTRISK Olomouc6900:49:330,00
4M02198Sedláček JosefBIKE Kamík Tučapy7000:49:410,00
5M0223204Svoboda TomášSCOTT CONTINENTAL X-RACE7000:51:080,00
6M0231267Karkoška PetrBK SAK Ložiska7300:52:390,00
7M0243285Sehnal TomášKHB Radegast7300:53:510,00
8M024572Malík Martin-----------------------7300:54:250,00
9M0251308Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7200:55:030,00
10M025285Kučera PetrKES Buk Team7200:55:050,00
11M0259196Dušil JaroslavTriexpert Adidas Team7000:55:330,00
12M027884Chudý Radek-----------------------7100:57:060,00
13M0279297Sichálek TomášHO Holešov7300:57:110,00
14M02103313Šubrt MichalTEAM 20127100:58:580,00
15M02114293Vích PetrOlomouc7300:59:250,00
16M02115208Stoklas JiříORCHIS7100:59:260,00
17M02118102Hubáček JosefTEAZ Otrokovice7300:59:330,00
18M02120223Baják MarekTJ SOKOL Velké Bílovice7200:59:380,00
19M0212325Korytář RadimVSK Vsetín7300:59:560,00
20M02126122Smýkal RomanSCUD racing team Zlín7201:00:050,00
21M02134151Balihar JiříBalini7301:00:590,00
22M02158315Kopečný DušanBIATLON Prostějov7301:02:250,00
23M02162185Rytíř MichalSKM Kroměříž7301:02:350,00
24M02164149Novák Jaroslav-----------------------7001:02:460,00
25M02168197Hejtmánek MiroslavTriexpert Adidas Team7001:02:550,00
26M02185159Šiška KarelHlubočky7101:04:190,00
27M02194213Rebina LadislavDRACY7101:04:470,00
28M02196311Pazdera MiroslavZAPRO AD Team7201:04:580,00
29M0219856Stoklásek RobertRV BIKE Holešov7301:05:030,00
30M02199270Dvořák MiroslavHorká nad Moravou7301:05:110,00
31M02209128Mich PavelBIKE Triatlon Morkovice7001:06:130,00
32M0221618Nábělek AlešCyklosport Chropyně V+P7301:06:390,00
33M02232158Šiška FrantišekRADLÍN Polsko7201:07:310,00
34M02233214Dostál PavelDRACY7001:07:440,00
35M0225044Ház StanislavTRIZAPRO AD Cyklo7201:09:340,00
36M02267225Mikulík DanielZAPRO AD Team7301:12:100,00
37M0227889Zycháček VáclavKroměříž6901:13:540,00
38M0232174Rozsypal MilanVýčapy - Studenec7101:42:220,00
Muži 45-49 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0313251Beshir ErvinSK Zdice6700:48:210,00
2M0316130Babjak OrestJM DEMOLEX Bardejov6800:48:490,00
3M0337275Šindelek DanielFrýdek-Místek6500:53:240,00
4M0361254Dvorský LadislavMK SEITL Ostrava6500:55:380,00
5M036834Veselý VáclavDIMP Giant6800:56:080,00
6M0395221Haničinec IvoBS Slopné6700:58:240,00
7M03106145Mynář MiroslavTRISK Olomouc6800:59:050,00
8M03110265Harabiš ZbyněkSC Titan Zlín6500:59:160,00
9M03113299Dvorský MichalZAPRO AD Team6800:59:240,00
10M0312738Fáček MiroslavSK Garden6601:00:160,00
11M03147154Zemánek PetrDRACY6801:01:430,00
12M0314847Jarkovský JaroslavBT tygři Holešov6801:01:450,00
13M03152241Jorníček PetrMK SEITL Ostrava6501:01:550,00
14M0315494Fučik RadekX SPORT6701:02:060,00
15M03178260Novák Pavel-----------------------6601:03:410,00
16M03200325Pšenica Julius-6701:05:230,00
17M03213120Doboš MiroslavSlavičín6601:06:300,00
18M03214248Čáp JindřichMK SEITL Ostrava6601:06:340,00
19M03221119Polišenský RichardRBT Slimáci Třebětice6501:06:540,00
20M03222274Vernarský JaroslavPEPA Team F-M6701:06:560,00
21M03223127Podmolík VáclavSušice6401:06:570,00
22M03251131Mochnacky JanJM DEMOLEX Bardejov6401:09:390,00
23M03253206Janošík JiříVolejbal Štenberk6701:09:560,00
24M03271269Kopečný Josef-----------------------6801:12:190,00
25M03275263Janovský ZdeněkBK Strání6501:12:380,00
26M03280178Brtníček PetrŠpica Team Dřevohostice6801:14:200,00
27M03305135Nedbal Tomáš-----------------------6501:22:590,00
Muži 50-54 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0435141Horák PavelAHA Vyškov6100:53:200,00
2M0439262Martynek VladislavBESKID5900:53:320,00
3M0442284Slowioczek RomanMK SEITL Ostrava5900:53:450,00
4M0458229Guliš Václav-----------------------5900:55:320,00
5M0485272Navrátil JaroslavHO SSK Vítkovice6000:57:360,00
6M048987Vévoda IvanAK Perná6000:58:070,00
7M0492310Spáčil LeopoldMERIDA Biking Team5900:58:140,00
8M0411945Matušek Zdeněk-----------------------6000:59:340,00
9M04145199Hrabec BohumilVK Kroměříž6001:01:400,00
10M04161303Bátěk JosefLIGA 100 Olomouc6101:02:340,00
11M04169298Kopečný FrantišekTTS Osek nad Bečvou6201:02:570,00
12M04182302Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:03:590,00
13M04188239Schvarzbacher JanMK SEITL Ostrava6201:04:390,00
14M04193326Pospíchal JaromírTJ SOKOL Nížkov5901:04:440,00
15M04224292Zdráhal JaroslavTTS Osek nad Bečvou6301:07:050,00
16M04237273Ždych JaroslavCS Veselí nad Lužnicí6201:08:060,00
17M0424996Hrdlička JaroslavX SPORT6301:09:270,00
18M0425435Pečenka LiborKHB Radegast6101:10:250,00
19M0425842Závodný TomášSSK Vítkovice6301:11:050,00
20M0429436Krbílek DaliborGEMINI6201:16:430,00
21M0432246Baďura Josef-----------------------6001:45:180,00
Muži 55-59 (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M055497Kolínek FrantišekAK Perná5600:55:120,00
2M0566226Veverka JosefAC Čejkovice5800:55:570,00
3M057057Němec OndřejASICS Rohálov5700:56:210,00
4M0586304Berky RóbertPrievidza5700:57:510,00
5M0594171Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:58:180,00
6M0599172Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:58:500,00
7M05104170Traxler ArnoštTRI LIFE Zlín5500:59:000,00
8M05142163Rychlý JanVrbovec5701:01:190,00
9M0515391Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:01:580,00
10M0518949Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5601:04:400,00
11M05219264Bařinka AntonínTriChrti Kroměříž5801:06:470,00
12M05240134Mraček RostislavRokytnice5401:08:150,00
13M05241220Švihel MiroslavBS Slopné5801:08:180,00
14M0525773Budík Karel-----------------------5601:11:040,00
15M0531467Kuchařík VladimírBŘIIIDIL Tým5701:29:140,00
Muži 60-64 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0697268Kravčík MiroslavBK SAK Karviná5300:58:430,00
2M06135227Bartál Lubomír-----------------------5101:01:010,00
3M06140113Čižmar PetrCYKLOKLUB Nový Jičín4901:01:130,00
4M06172331Vynikal BedřichOlomouc5201:03:040,00
5M06218294Vrták Jozef-----------------------5201:06:460,00
6M0626237Kunrt MiroslavHŽP Prostějov4901:11:330,00
7M06289146Šklíba KarelMARATÓNSTAV Úpice5001:15:300,00
Muži 65-69 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0721228Šůcha VáclavSV Stříbro4601:06:250,00
2M07228261Bednařík JiříAKEZ Kopřivnice4501:07:140,00
3M07229277Vodička JanMK Radslavice4501:07:190,00
4M07263249Procházka VáclavMK SEITL Ostrava4501:11:430,00
5M07266209Peška AntonínKČT-OB Holešov4801:12:030,00
6M07300174Lerch VladislavOSŽ Olomouc4801:20:540,00
7M07303237Velička JaroslavBystřice p.H.4401:22:120,00
8M073247Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:56:580,00
Muži 70-74 let (trať 12,3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži 75 let a starší (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M09315188Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:30:080,00
2M09319153Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:35:240,00
3M09320219Stuchlík KarelPBK Kravaře3701:37:520,00
4M09323245Hrubý MilanBLANSKO3801:51:550,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ65250Beshirová CarmenSK Zdice9800:55:520,00
2ZJ117125Machulková Barbora4EVER CYKLOBULIS Bystřice p. Host9400:59:310,00
3ZJ31730Pumprlová KristýnaSOŠ Ochrany osob a majetku9601:35:080,00
Ženy 20-34 (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z0150109Macháčková ŠárkaSPORTOVNÍ KLUB X-AIR Ostrava8300:54:570,00
2Z0193167Jakobová AdélaSK UP Olomouc9000:58:160,00
3Z01107132Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:080,00
4Z0113251Slaniková AdrianaAK Hodonín9301:00:540,00
5Z01148173Novotná MartinaRusava Bike Team8801:01:450,00
6Z0115599Vévodová MartinaAK Perná9001:02:070,00
7Z01156300Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:02:130,00
8Z0118120Vrágová AnežkaAK ASICS Kroměříž9101:03:550,00
9Z01203108Bukovjanová EvaInkospor-team.cz8601:05:420,00
10Z01208309Krčková ŠárkaOlomouc8801:06:070,00
11Z01220207Mezihoráková Eva-----------------------9001:06:480,00
12Z0123186Šutová RomanaAK Kroměříž8601:07:290,00
13Z0123682Vančurová LenkaNO LIMIT Bike Team8701:08:010,00
14Z0124348Brázdová VeronikaKroměříž9001:08:300,00
15Z01248216Šmatlanová PavlaDRACY8601:09:140,00
16Z01252202Císařová ZuzanaBuMi Racing Team8501:09:520,00
17Z01259169Bürglová Petra-----------------------8101:11:250,00
18Z01261301Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:11:290,00
19Z0128215Rudolfová LenkaSK Pacetluky8701:14:420,00
20Z01283232Králová EvaSK Rudá Hvězda Kroměříž8601:14:460,00
21Z0128413Rudolfová EvaSK Pacetluky8301:15:040,00
22Z01288176Šitková TerezieDrnovice u Vyškova9201:15:260,00
23Z01297124Kolmanová LenkaATOMY Sport-club Kroměříž8101:19:550,00
24Z0130260Odstrčilíková ZuzanaLongrun.cz8101:21:330,00
25Z01308193Šimíková KateřinaASPOT Hulín8801:24:150,00
26Z01309231Turečková Olga-----------------------7901:24:360,00
27Z01312194Fišnarová VeronikaHulín8701:26:320,00
Ženy 35-39 (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z022411Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:51:130,00
2Z02138183Švecová SimonaTri Life7701:01:090,00
3Z02150256Palíšková JarmilaSK Salix Grymov7601:01:510,00
4Z02163139Stehlíková JitkaAK Kroměříž7601:02:430,00
5Z02167192Ondrášová MagdalénaTriexpert Adidas Team7801:02:540,00
6Z02217166Obručová Kristina-----------------------7601:06:440,00
7Z0222719Nábělková KateřinaCyklosport Chropyně V+P7401:07:110,00
8Z02264156Šišková KateřinaHlubočky7701:11:500,00
9Z02268116Krappmannová MarieOlomouc7701:12:110,00
10Z0227027Schlosserová Daniela-----------------------7501:12:120,00
11Z02299211Dočkalová VěraMoravany7601:20:410,00
Ženy 40-44 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z03419Kamínková PetraAK Olomouc7300:53:400,00
2Z0312992Doubková KateřinaAK Perná7201:00:420,00
3Z03151287Píšová MonikaAK Baník Prievidza7201:01:530,00
4Z0317433Hlaváčová JaromíraBrno6901:03:140,00
5Z03177137Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:03:230,00
6Z03195136Černá MarkétaLanškroun7001:04:500,00
7Z0327477Stehnová JitkaVesani.cz7101:12:370,00
8Z03301276Čejková HanaOlomouc6901:21:210,00
9Z03307253Nepovímová Kateřina-----------------------7201:23:490,00
Ženy 45-49 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z04144278Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:01:380,00
2Z04157224Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:02:170,00
3Z04158252Škrdová DanušeMK SEITL Ostrava6501:02:250,00
4Z04245182Jirásková EvaLanškroun6401:08:480,00
5Z0427393Glosová IvanaX SPORT6501:12:350,00
6Z04291215Horáková JitkaDRACY6401:15:360,00
7Z04310123Jancková PetraKroměříž6701:25:140,00
Ženy 50-54 let (trať 12,3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 55-59 let (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z06215175Hynštová MarieVyškov5701:06:350,00
2Z06225288Budinská EvaOÚ Poluvsie5601:07:080,00
3Z06265179Bajerová IlonaMARATÓN Tým Pavla Nováka5801:11:540,00
4Z06276316Dvořáková EvaFOSA Prostějov5501:13:040,00
Ženy 60 let a starší (trať 12,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z07313138Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:28:490,00
2Z07316177Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:31:470,00
Trať 12,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0114Burghardt JakubJM DEMOLEX Bardejov8100:44:070,00
2M0122Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:44:410,00
3M0131Kreisinger JanAK Kroměříž8400:45:270,00
4M014165Pelíšek DavidSCOTT-Mader Sport9000:45:560,00
1M025305Orálek DanielMORAVSKÁ SLAVIA Brno7000:45:580,00
5M016162Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice7700:46:060,00
6M017112Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:46:240,00
7M018189Ondráček TomášTriexpert Adidas Team7700:46:300,00
8M01998Hrdina PavelAK Perná8800:47:030,00
9M0110234Valachovič JakubAC Malacky8500:47:350,00
10M0111247Fousek JanMK SEITL Ostrava9100:48:070,00
11M0112282Šíbl RadoslavEKODRILL Zlín8000:48:170,00
1M0313251Beshir ErvinSK Zdice6700:48:210,00
2M021410Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:48:240,00
12M01153Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:48:460,00
2M0316130Babjak OrestJM DEMOLEX Bardejov6800:48:490,00
13M011754Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:49:240,00
3M0218164Martinek JaroslavTRISK Olomouc6900:49:330,00
4M02198Sedláček JosefBIKE Kamík Tučapy7000:49:410,00
14M0120107Strnad VáclavInkospor-team.cz8300:49:520,00
15M0121129Kučera PetrSK Salix Grymov7500:49:560,00
16M0122320Kopřiva PetrInTronet.cz8100:50:180,00
5M0223204Svoboda TomášSCOTT CONTINENTAL X-RACE7000:51:080,00
1Z022411Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:51:130,00
17M012559Suk LadislavVSK Univerzita Brno8300:51:140,00
18M0126255Dedek AlešZAPRO AD Team7500:51:470,00
19M0127242Vinklárek MilanSOKOL Opatovice8800:51:550,00
20M0128317Dvořák PavelBIATLON Prostějov8200:51:580,00
21M0129306Durďák LuďekSDH Rohatec7700:52:010,00
22M0130266Vlček JiříPrometal Slavičín7700:52:080,00
6M0231267Karkoška PetrBK SAK Ložiska7300:52:390,00
1MJ32235Srovnalík Filip4EVER CYKLOBULIS9600:53:060,00
23M0133100Koplík MartinVesani.cz8400:53:080,00
24M0134195Neradil TomášASPOT Hulín7400:53:170,00
1M0435141Horák PavelAHA Vyškov6100:53:200,00
25M0136217Horák OndřejDřevohostice8400:53:220,00
3M0337275Šindelek DanielFrýdek-Místek6500:53:240,00
26M0137205Čeladník MichalSCOTT CONTINENTAL X-RACE8600:53:240,00
2M0439262Martynek VladislavBESKID5900:53:320,00
27M0140142Neradil SvatoplukDRACY8000:53:360,00
1Z03419Kamínková PetraAK Olomouc7300:53:400,00
3M0442284Slowioczek RomanMK SEITL Ostrava5900:53:450,00
7M0243285Sehnal TomášKHB Radegast7300:53:510,00
28M014424Odstrčilík TomášSOKOL Třebětice8300:54:040,00
8M024572Malík Martin-----------------------7300:54:250,00
29M014661Odstrčilík RomanSOKOL Třebětice7500:54:300,00
30M014717Jasenský OldřichAK Kroměříž8200:54:310,00
31M0148110Strnad OndřejBrno - Medlánky8000:54:470,00
32M0149295Stehlík RadimAK Kroměříž7500:54:560,00
1Z0150109Macháčková ŠárkaSPORTOVNÍ KLUB X-AIR Ostrava8300:54:570,00
9M0251308Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7200:55:030,00
33M015250Bellay PeterTriVelo Rohatec8800:55:050,00
10M025285Kučera PetrKES Buk Team7200:55:050,00
1M055497Kolínek FrantišekAK Perná5600:55:120,00
34M0155212Hrdina TomášTriexpert Adidas Team7900:55:190,00
35M0156118Lachuit JanHANÁCKY Větve8000:55:210,00
36M015788Medlík ZdeněkAK Kroměříž8600:55:280,00
4M0458229Guliš Václav-----------------------5900:55:320,00
11M0259196Dušil JaroslavTriexpert Adidas Team7000:55:330,00
37M0160157Bartík PatrikKES Buk Team Otrokovice7600:55:340,00
4M0361254Dvorský LadislavMK SEITL Ostrava6500:55:380,00
38M0162296Kopečný FrantišekTJ SOKOL Osek n.B.9100:55:410,00
39M0163190Havránek JanTriexpert Adidas Team7700:55:430,00
40M016455Hřib JakubNěmčice8800:55:480,00
1ZJ65250Beshirová CarmenSK Zdice9800:55:520,00
2M0566226Veverka JosefAC Čejkovice5800:55:570,00
41M0167161Czmero JaromírHANÁCKY Větre8100:56:030,00
5M036834Veselý VáclavDIMP Giant6800:56:080,00
42M016921Vrága FilipAK ASICS Kroměříž8800:56:110,00
3M057057Němec OndřejASICS Rohálov5700:56:210,00
2MJ7164Beníček MatějSDH Malenovice9400:56:360,00
43M0172133Švorčík PetrSilný team Uničov7600:56:460,00
3MJ73191Veselský PetrASPOT Hulín9400:56:520,00
4MJ7458Zeman JakubAK Olomouc9500:56:550,00
44M0175283Zavadil MilanX TRAIL Rychlohrad8800:57:010,00
44M017576Švajda MartinMRB Sazovice7500:57:010,00
46M0177314Večeřa RomanBIATLON Prostějov8000:57:030,00
12M027884Chudý Radek-----------------------7100:57:060,00
13M0279297Sichálek TomášHO Holešov7300:57:110,00
47M018039Pěček MartinKOB Směr Kroměříž9300:57:120,00
47M0180246Kolařík MiroslavTRI LIFE Zlín7800:57:120,00
49M0182290Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7700:57:160,00
5MJ83281Oulehla PetrOlomouc9500:57:180,00
6MJ84150Balihar JiříBalini9400:57:220,00
5M0485272Navrátil JaroslavHO SSK Vítkovice6000:57:360,00
4M0586304Berky RóbertPrievidza5700:57:510,00
50M0187271Siuda StanislavBK SAK Ložiska Karviná8900:57:590,00
51M0188186Slavík DušanOD Morava7900:58:040,00
6M048987Vévoda IvanAK Perná6000:58:070,00
52M0190233Jánoš PavolBK VP Malacky8400:58:100,00
53M0191318Fritscher AdamLIGA 100 Olomouc7500:58:110,00
7M0492310Spáčil LeopoldMERIDA Biking Team5900:58:140,00
2Z0193167Jakobová AdélaSK UP Olomouc9000:58:160,00
5M0594171Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:58:180,00
6M0395221Haničinec IvoBS Slopné6700:58:240,00
54M0196257Haluzík MarekDRACY7400:58:250,00
1M0697268Kravčík MiroslavBK SAK Karviná5300:58:430,00
55M0198279Tomčík LukášX TRAIL Rychlohrad8100:58:490,00
6M0599172Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:58:500,00
56M01100111Brada LukášSK Skaštice7800:58:510,00
57M01101312Beňa MarekZAPRO AD Team7600:58:540,00
57M0110143Nedvídek PavelVesani.cz7900:58:540,00
14M02103313Šubrt MichalTEAM 20127100:58:580,00
59M01104147Pražan JanTRIMILL CykloTeam7800:59:000,00
7M05104170Traxler ArnoštTRI LIFE Zlín5500:59:000,00
7M03106145Mynář MiroslavTRISK Olomouc6800:59:050,00
3Z01107132Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:080,00
60M01108198Kovařík RadekRK PELL'S Holešov7400:59:090,00
61M0110970Škařupa RadimBŘIIIDIL Tým8800:59:110,00
8M03110265Harabiš ZbyněkSC Titan Zlín6500:59:160,00
62M01111114Fojtík RadimAMERICAN Flyers7800:59:200,00
63M01112236Velička OndřejBystřice p.H.8300:59:230,00
9M03113299Dvorský MichalZAPRO AD Team6800:59:240,00
15M02114293Vích PetrOlomouc7300:59:250,00
16M02115208Stoklas JiříORCHIS7100:59:260,00
64M01116240Vrba IvoROCKTECHNIK TRIATLON8000:59:270,00
2ZJ117125Machulková Barbora4EVER CYKLOBULIS Bystřice p. Host9400:59:310,00
17M02118102Hubáček JosefTEAZ Otrokovice7300:59:330,00
8M0411945Matušek Zdeněk-----------------------6000:59:340,00
18M02120223Baják MarekTJ SOKOL Velké Bílovice7200:59:380,00
65M01120230Kolařík LumírASPOT Hulín8300:59:380,00
66M0112290Dědič MichalDRÁSAL Team Holešov8400:59:400,00
19M0212325Korytář RadimVSK Vsetín7300:59:560,00
67M01124101Horák PavelOtrokovice7800:59:570,00
68M01125121Peček Tomáš-----------------------7901:00:030,00
20M02126122Smýkal RomanSCUD racing team Zlín7201:00:050,00
10M0312738Fáček MiroslavSK Garden6601:00:160,00
69M01128243Bažant PavelSlečinky Napajedla8301:00:280,00
2Z0312992Doubková KateřinaAK Perná7201:00:420,00
70M01130168Urbášek Vítězslav-----------------------8101:00:480,00
71M01131117Petlach RichardBIKE Triatlon Morkovice7801:00:510,00
4Z0113251Slaniková AdrianaAK Hodonín9301:00:540,00
72M0113366Kuchařík PetrBŘIIIDIL Tým8901:00:570,00
21M02134151Balihar JiříBalini7301:00:590,00
2M06135227Bartál Lubomír-----------------------5101:01:010,00
73M01136115Fojtík BronislavAMERICAN Flyers8001:01:070,00
74M01137291Janků PetrLIGA 100 Olomouc7401:01:080,00
2Z02138183Švecová SimonaTri Life7701:01:090,00
75M0113929Remeš Jaroslav-----------------------7401:01:110,00
3M06140113Čižmar PetrCYKLOKLUB Nový Jičín4901:01:130,00
7MJ141152Novák Jaroslav-----------------------9601:01:140,00
8M05142163Rychlý JanVrbovec5701:01:190,00
76M01143187Slavík JiříOD Morava7901:01:290,00
1Z04144278Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:01:380,00
9M04145199Hrabec BohumilVK Kroměříž6001:01:400,00
77M01146103Kutěj DanielASPOT Hulín8701:01:420,00
11M03147154Zemánek PetrDRACY6801:01:430,00
5Z01148173Novotná MartinaRusava Bike Team8801:01:450,00
12M0314847Jarkovský JaroslavBT tygři Holešov6801:01:450,00
3Z02150256Palíšková JarmilaSK Salix Grymov7601:01:510,00
3Z03151287Píšová MonikaAK Baník Prievidza7201:01:530,00
13M03152241Jorníček PetrMK SEITL Ostrava6501:01:550,00
9M0515391Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:01:580,00
14M0315494Fučik RadekX SPORT6701:02:060,00
6Z0115599Vévodová MartinaAK Perná9001:02:070,00
7Z01156300Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:02:130,00
2Z04157224Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:02:170,00
3Z04158252Škrdová DanušeMK SEITL Ostrava6501:02:250,00
22M02158315Kopečný DušanBIATLON Prostějov7301:02:250,00
78M0116062Valenta LiborAK Olomouc7901:02:270,00
10M04161303Bátěk JosefLIGA 100 Olomouc6101:02:340,00
23M02162185Rytíř MichalSKM Kroměříž7301:02:350,00
4Z02163139Stehlíková JitkaAK Kroměříž7601:02:430,00
79M0116440Krejčí LukášCykloklub Rohálov9301:02:460,00
24M02164149Novák Jaroslav-----------------------7001:02:460,00
80M01166222Pok PavelDRACY7401:02:520,00
5Z02167192Ondrášová MagdalénaTriexpert Adidas Team7801:02:540,00
25M02168197Hejtmánek MiroslavTriexpert Adidas Team7001:02:550,00
11M04169298Kopečný FrantišekTTS Osek nad Bečvou6201:02:570,00
81M0117022Kubla RomanSOKOL Třebětice8101:02:590,00
82M01171280Maťa PetrPodhostýnští vrchaři7401:03:000,00
4M06172331Vynikal BedřichOlomouc5201:03:040,00
83M01173228Janalík JiříVesani.cz7801:03:060,00
4Z0317433Hlaváčová JaromíraBrno6901:03:140,00
84M0117595Mráz LukášX SPORT7901:03:160,00
85M01176148Šima MilanOtrokovice8301:03:220,00
5Z03177137Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:03:230,00
15M03178260Novák Pavel-----------------------6601:03:410,00
86M01179203Císař MichalBuMi Racing Team8501:03:480,00
87M01180259Dohnal ZdeněkZAPRO AD Team7901:03:530,00
8Z0118120Vrágová AnežkaAK ASICS Kroměříž9101:03:550,00
12M04182302Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:03:590,00
88M01183201Šrotíř LiborKARAT eXtreme Heads7801:04:030,00
89M01184104Lutonský AlešHulín8501:04:150,00
26M02185159Šiška KarelHlubočky7101:04:190,00
90M01186105Gerec JaroslavBK 05 Furča Košice7401:04:330,00
91M0118771Brázdil Daniel-----------------------7501:04:370,00
13M04188239Schvarzbacher JanMK SEITL Ostrava6201:04:390,00
92M01189140Strašák VojtěchLubná8701:04:400,00
10M0518949Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5601:04:400,00
92M01189126Pektor StanislavBIKE Triatlon Morkovice8001:04:400,00
94M0119280Fišer PetrKKZ7501:04:420,00
14M04193326Pospíchal JaromírTJ SOKOL Nížkov5901:04:440,00
27M02194213Rebina LadislavDRACY7101:04:470,00
6Z03195136Černá MarkétaLanškroun7001:04:500,00
28M02196311Pazdera MiroslavZAPRO AD Team7201:04:580,00
95M0119783Makovička AlešOD Morava7801:04:590,00
29M0219856Stoklásek RobertRV BIKE Holešov7301:05:030,00
30M02199270Dvořák MiroslavHorká nad Moravou7301:05:110,00
16M03200325Pšenica Julius-6701:05:230,00
96M0120132Copple Shaun-----------------------7901:05:250,00
97M0120265Dorčák JosefPoličná8501:05:380,00
9Z01203108Bukovjanová EvaInkospor-team.cz8601:05:420,00
98M01204106Nakládal Jakub-----------------------9201:05:530,00
99M01205181Gahura RomanVesani.cz9001:05:540,00
100M012066Gahura MartinVesani.cz8101:06:030,00
100M01206258Dohnal PetrZAPRO AD Team8101:06:030,00
10Z01208309Krčková ŠárkaOlomouc8801:06:070,00
31M02209128Mich PavelBIKE Triatlon Morkovice7001:06:130,00
102M0121012Mrázek PetrVesani.cz8401:06:180,00
103M0121114Žůrek JiříSK Pacetluky8301:06:220,00
1M0721228Šůcha VáclavSV Stříbro4601:06:250,00
17M03213120Doboš MiroslavSlavičín6601:06:300,00
18M03214248Čáp JindřichMK SEITL Ostrava6601:06:340,00
1Z06215175Hynštová MarieVyškov5701:06:350,00
32M0221618Nábělek AlešCyklosport Chropyně V+P7301:06:390,00
6Z02217166Obručová Kristina-----------------------7601:06:440,00
5M06218294Vrták Jozef-----------------------5201:06:460,00
11M05219264Bařinka AntonínTriChrti Kroměříž5801:06:470,00
11Z01220207Mezihoráková Eva-----------------------9001:06:480,00
19M03221119Polišenský RichardRBT Slimáci Třebětice6501:06:540,00
20M03222274Vernarský JaroslavPEPA Team F-M6701:06:560,00
21M03223127Podmolík VáclavSušice6401:06:570,00
15M04224292Zdráhal JaroslavTTS Osek nad Bečvou6301:07:050,00
104M0122579Rozsypal ZbyněkKKZ7701:07:080,00
2Z06225288Budinská EvaOÚ Poluvsie5601:07:080,00
7Z0222719Nábělková KateřinaCyklosport Chropyně V+P7401:07:110,00
2M07228261Bednařík JiříAKEZ Kopřivnice4501:07:140,00
3M07229277Vodička JanMK Radslavice4501:07:190,00
105M012305Kasaj MichalVesani.cz8201:07:230,00
12Z0123186Šutová RomanaAK Kroměříž8601:07:290,00
33M02232158Šiška FrantišekRADLÍN Polsko7201:07:310,00
34M02233214Dostál PavelDRACY7001:07:440,00
106M0123468Mareček PetrBŘIIIDIL Tým9201:07:520,00
107M01235210Smetana Jiří-----------------------9001:07:590,00
13Z0123682Vančurová LenkaNO LIMIT Bike Team8701:08:010,00
16M04237273Ždych JaroslavCS Veselí nad Lužnicí6201:08:060,00
108M0123816Kopřiva JaroslavSK Pacetluky8401:08:090,00
109M01239143Vrtěl Robert-----------------------7501:08:130,00
12M05240134Mraček RostislavRokytnice5401:08:150,00
13M05241220Švihel MiroslavBS Slopné5801:08:180,00
110M01242244Zabloudil JanSK Přerov7601:08:260,00
14Z0124348Brázdová VeronikaKroměříž9001:08:300,00
111M0124452Pumprla LiborPrusinovice - Truhlářství7501:08:340,00
4Z04245182Jirásková EvaLanškroun6401:08:480,00
112M01246286Smažil MartinCOBRAM BIKE TEAM Holešov8101:09:010,00
113M01247180Sova PatrikVesani.cz9001:09:020,00
15Z01248216Šmatlanová PavlaDRACY8601:09:140,00
17M0424996Hrdlička JaroslavX SPORT6301:09:270,00
35M0225044Ház StanislavTRIZAPRO AD Cyklo7201:09:340,00
22M03251131Mochnacky JanJM DEMOLEX Bardejov6401:09:390,00
16Z01252202Císařová ZuzanaBuMi Racing Team8501:09:520,00
23M03253206Janošík JiříVolejbal Štenberk6701:09:560,00
18M0425435Pečenka LiborKHB Radegast6101:10:250,00
114M01255144Gahura PetrVesani.cz7901:10:390,00
115M0125681Pihar JanValtice Run7501:10:490,00
14M0525773Budík Karel-----------------------5601:11:040,00
19M0425842Závodný TomášSSK Vítkovice6301:11:050,00
17Z01259169Bürglová Petra-----------------------8101:11:250,00
116M0126053Slatinský MartinChomýž7601:11:280,00
18Z01261301Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:11:290,00
6M0626237Kunrt MiroslavHŽP Prostějov4901:11:330,00
4M07263249Procházka VáclavMK SEITL Ostrava4501:11:430,00
8Z02264156Šišková KateřinaHlubočky7701:11:500,00
3Z06265179Bajerová IlonaMARATÓN Tým Pavla Nováka5801:11:540,00
5M07266209Peška AntonínKČT-OB Holešov4801:12:030,00
36M02267225Mikulík DanielZAPRO AD Team7301:12:100,00
9Z02268116Krappmannová MarieOlomouc7701:12:110,00
117M0126826Pánek LiborCyklosport Chropyně7901:12:110,00
10Z0227027Schlosserová Daniela-----------------------7501:12:120,00
24M03271269Kopečný Josef-----------------------6801:12:190,00
118M01272321Fabian MichalKKZ7501:12:280,00
5Z0427393Glosová IvanaX SPORT6501:12:350,00
7Z0327477Stehnová JitkaVesani.cz7101:12:370,00
25M03275263Janovský ZdeněkBK Strání6501:12:380,00
4Z06276316Dvořáková EvaFOSA Prostějov5501:13:040,00
119M01277218Žídek RomanPBK Kravaře7701:13:310,00
120M01278238Novotný PetrGEMINI8001:13:540,00
37M0227889Zycháček VáclavKroměříž6901:13:540,00
26M03280178Brtníček PetrŠpica Team Dřevohostice6801:14:200,00
121M0128123Vybíral FrantišekTJ Prusinovice9301:14:390,00
19Z0128215Rudolfová LenkaSK Pacetluky8701:14:420,00
20Z01283232Králová EvaSK Rudá Hvězda Kroměříž8601:14:460,00
21Z0128413Rudolfová EvaSK Pacetluky8301:15:040,00
122M0128563Navrátil FrantišekŽeranky7401:15:160,00
123M01286319Nuhlíček VáclavFK Štípa7801:15:190,00
124M01287155Navrátil MichalDRACY7401:15:220,00
22Z01288176Šitková TerezieDrnovice u Vyškova9201:15:260,00
7M06289146Šklíba KarelMARATÓNSTAV Úpice5001:15:300,00
125M0129069Foukal TomášBŘIIIDIL Tým9301:15:310,00
6Z04291215Horáková JitkaDRACY6401:15:360,00
126M01292160Babišta Martin-----------------------7701:15:410,00
127M01293289Šenkýř DanielHlinsko pod Hostýnem8301:16:200,00
20M0429436Krbílek DaliborGEMINI6201:16:430,00
128M01295200Steiger FilipKARAT eXtreme Heads8901:17:340,00
129M01296184Světinský RadekTri Life7701:18:170,00
23Z01297124Kolmanová LenkaATOMY Sport-club Kroměříž8101:19:550,00
130M0129875Pernička MichalKKZ7701:20:030,00
11Z02299211Dočkalová VěraMoravany7601:20:410,00
6M07300174Lerch VladislavOSŽ Olomouc4801:20:540,00
8Z03301276Čejková HanaOlomouc6901:21:210,00
24Z0130260Odstrčilíková ZuzanaLongrun.cz8101:21:330,00
7M07303237Velička JaroslavBystřice p.H.4401:22:120,00
8MJ30441Panák Lukáš-----------------------9401:22:270,00
27M03305135Nedbal Tomáš-----------------------6501:22:590,00
131M0130678Nevařil MartinKKZ7501:23:370,00
9Z03307253Nepovímová Kateřina-----------------------7201:23:490,00
25Z01308193Šimíková KateřinaASPOT Hulín8801:24:150,00
26Z01309231Turečková Olga-----------------------7901:24:360,00
7Z04310123Jancková PetraKroměříž6701:25:140,00
132M01311307Vybíral PavelNAPOHODU Sport Team7401:26:040,00
27Z01312194Fišnarová VeronikaHulín8701:26:320,00
1Z07313138Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:28:490,00
15M0531467Kuchařík VladimírBŘIIIDIL Tým5701:29:140,00
1M09315188Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:30:080,00
2Z07316177Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:31:470,00
3ZJ31730Pumprlová KristýnaSOŠ Ochrany osob a majetku9601:35:080,00
133M0131831Petřík RichardSPORTISIMO Přerov8401:35:130,00
2M09319153Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:35:240,00
3M09320219Stuchlík KarelPBK Kravaře3701:37:520,00
38M0232174Rozsypal MilanVýčapy - Studenec7101:42:220,00
21M0432246Baďura Josef-----------------------6001:45:180,00
4M09323245Hrubý MilanBLANSKO3801:51:550,00
8M073247Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:56:580,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód