24.5.2013, pátek
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M35 | 1 | 672 | Struyven William | STADE LAURENTIN ATHLETISME | 74 | 00:31:47 | - |
2 | M35 | 4 | 649 | Blaha Tomáš | AK Kroměříž | 76 | 00:32:44 | - |
3 | M35 | 5 | 434 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:32:45 | - |
4 | M35 | 9 | 659 | Vetchý Radim | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 75 | 00:32:57 | - |
5 | M35 | 10 | 174 | Brychta Jiří | Česká republika | 74 | 00:33:05 | - |
6 | M35 | 15 | 298 | Alexey Chibizov | Russia | 76 | 00:33:54 | - |
7 | M35 | 18 | 389 | Veber Tomáš | Mílaři Domažlice | 74 | 00:34:11 | - |
8 | M35 | 20 | 187 | Marcel Frank | LAZ Puma Rhein-Sieg | 78 | 00:34:21 | - |
9 | M35 | 22 | 189 | Emmer Attila | Central Ac | 75 | 00:34:28 | - |
10 | M35 | 31 | 226 | Monteiro Armando | Portugal | 74 | 00:35:25 | - |
11 | M35 | 39 | 456 | Rákosník Luboš | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 74 | 00:36:06 | - |
12 | M35 | 40 | 498 | Kincl Marek | BKL Machov | 74 | 00:36:08 | - |
13 | M35 | 52 | 511 | Matthias Thiede | LC BlueLiner | 76 | 00:37:08 | - |
14 | M35 | 54 | 337 | Čáp Ondřej | TJ Dobruška | 74 | 00:37:13 | - |
15 | M35 | 56 | 148 | Jadrný Lubomír | RENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí | 73 | 00:37:26 | - |
16 | M35 | 86 | 463 | Vagenknecht Roman | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:38:50 | - |
17 | M35 | 144 | 301 | Skalický Petr | Allianz | 73 | 00:42:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M70 | 134 | 545 | Herbert Fröhlich | LG Erlangen | 41 | 00:41:52 | - |
2 | M70 | 158 | 599 | Bašista Vincent | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 42 | 00:42:45 | - |
3 | M70 | 162 | 416 | Joachim Knorr | SV Vorwärts Zwickau | 40 | 00:43:01 | - |
4 | M70 | 171 | 201 | Ömer Sirin | TSG-SCHNAITHEIM | 41 | 00:43:20 | - |
5 | M70 | 175 | 385 | Dobre Elias | TSV-CAPPEL | 42 | 00:43:38 | - |
6 | M70 | 191 | 76 | Peter Lessingp | LG Ortenau Nord | 41 | 00:44:27 | - |
7 | M70 | 201 | 109 | Paul Bührer | smrun | 42 | 00:45:05 | - |
8 | M70 | 224 | 234 | Manfred Bublitz | Niendorfer TSV | 39 | 00:47:14 | - |
9 | M70 | 226 | 150 | Vukasin Gajic | smrun | 42 | 00:47:25 | - |
10 | M70 | 246 | 669 | Farčić Nediljko | Serbia | 41 | 00:48:53 | - |
11 | M70 | 255 | 124 | Anton Aloisius Anderhalden | smrun | 38 | 00:49:26 | - |
12 | M70 | 263 | 287 | Mikhail Burkot | Russia | 40 | 00:49:56 | - |
13 | M70 | 273 | 288 | Vitaly Balyukin | Russia | 41 | 00:51:22 | - |
14 | M70 | 274 | 280 | Fritz Aegler | smrun | 42 | 00:51:44 | - |
15 | M70 | 276 | 421 | Reesaar Vello | EST - LG Hermes | 41 | 00:52:12 | - |
16 | M70 | 285 | 113 | Reinhold Jentzen | smrun | 42 | 00:53:24 | - |
17 | M70 | 302 | 660 | Fiamin Ivan | Slávia STU Bratislava | 41 | 00:56:12 | - |
18 | M70 | 308 | 286 | Anatoly Blakitnyy | Russia | 40 | 00:57:45 | - |
19 | M70 | 314 | 426 | Rüdiger Müller | Marathon Mülheim | 39 | 00:59:15 | - |
20 | M70 | 318 | 425 | Killer Franz | smrun | 38 | 01:01:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M75 | 194 | 670 | Klemens Wittig | LC Rapid Dortmund | 37 | 00:44:34 | - |
2 | M75 | 205 | 239 | Friedel Oemus | Dessauer SV 97 | 37 | 00:45:29 | - |
3 | M75 | 229 | 123 | Gregorio Liberato Sablone | smrun | 37 | 00:47:36 | - |
4 | M75 | 238 | 349 | Urtnowski Henryk | PZWLA | 38 | 00:48:20 | - |
5 | M75 | 249 | 639 | Peruzzo Tullio | ASD Atl. San Martino Coop Casarsa | 38 | 00:49:03 | - |
6 | M75 | 265 | 401 | Armin Zosel | 1862 Radeburg e.V. | 34 | 00:50:17 | - |
7 | M75 | 272 | 532 | Skvortsov Ivan | Fakel | 38 | 00:51:10 | - |
8 | M75 | 278 | 548 | Surkov Yuru | Fakel | 37 | 00:52:25 | - |
9 | M75 | 296 | 367 | Kurt Plessner | Germany | 37 | 00:55:23 | - |
10 | M75 | 297 | 312 | Hána Květoslav | Veselí nad Moravou | 37 | 00:55:29 | - |
11 | M75 | 298 | 502 | Kimber Arthur | great britain | 36 | 00:55:37 | - |
12 | M75 | 312 | 530 | Isaev Yuru | Fakel | 37 | 00:58:48 | - |
13 | M75 | 320 | 495 | Slabý Josef | Votice | 36 | 01:01:45 | - |
14 | M75 | 323 | 528 | Merkulov Yury | Fakel | 36 | 01:06:57 | - |
- | M75 | - | 667 | Cahel Pavel | Sokol Brno | 38 | DNF | - |
- | M75 | - | 520 | Frank Knaeringer | TSG Esslingen | 36 | DNF | - |
- | M75 | - | 271 | Heinz Wälti | smrun | 37 | DNF | - |
- | M75 | - | 272 | Christian Vetsch | smrun | 34 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M80 | 315 | 673 | Buchar Jan | ATL elektro Vrchlabí | 33 | 00:59:16 | - |
2 | M80 | 321 | 147 | Matzner Karel | M tým Zvole | 29 | 01:01:58 | - |
3 | M80 | 324 | 346 | Pettersson Arne | Hemlingby LK | 33 | 01:07:00 | - |
4 | M80 | 327 | 464 | Leo Hohmann | ESV LOk Potsdam | 33 | 01:09:05 | - |
5 | M80 | 328 | 455 | Horst Linke | NLLB Cottbus | 32 | 01:14:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M85 | 329 | 664 | Simkin Semion | Israel | 24 | 01:14:24 | - |
2 | M85 | 330 | 29 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:24:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z35 | 51 | 438 | Melanie Klein-Arndt | SFD 75 Düsseldorf - Germany | 75 | 00:37:01 | - |
2 | Z35 | 76 | 317 | Savorana Silvia | ATLETICA 85 FAENZA | 74 | 00:38:19 | - |
3 | Z35 | 96 | 1 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:39:21 | - |
4 | Z35 | 119 | 190 | Verena Becker | SG TSV Kronshagen/Kieler TB | 77 | 00:40:36 | - |
5 | Z35 | 123 | 89 | Daniela Bach | Germany | 75 | 00:41:04 | - |
6 | Z35 | 175 | 507 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:43:38 | - |
7 | Z35 | 220 | 137 | Kerstin Dr. Schoeneberg | DJK Sparta Langenhagen | 76 | 00:46:46 | - |
8 | Z35 | 228 | 70 | Joanna Gropp | DJK Sparta Langenhagen | 75 | 00:47:31 | - |
9 | Z35 | 253 | 603 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:49:19 | - |
10 | Z35 | 261 | 41 | Nicole Wachsmuth | DJK Sparta Langenhagen | 75 | 00:49:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z40 | 46 | 404 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:36:35 | - |
2 | Z40 | 64 | 513 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:37:50 | - |
3 | Z40 | 95 | 97 | Bianca Stanienda | SVE Hiddestorf | 69 | 00:39:15 | - |
4 | Z40 | 139 | 362 | Doubková Kateřina | AK Perná | 72 | 00:42:02 | - |
5 | Z40 | 155 | 413 | Maren Wunderlich-Riedel | SV Vorwärts Zwickau | 71 | 00:42:39 | - |
6 | Z40 | 170 | 411 | Anett Poller | SV Vorwärts Zwickau | 72 | 00:43:19 | - |
7 | Z40 | 172 | 628 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:43:24 | - |
8 | Z40 | 180 | 415 | Anja Göbel | SV Vorwärts Zwickau | 69 | 00:43:48 | - |
9 | Z40 | 186 | 648 | Kadeřábková-Březinová Vanda | SG Plzeň-Petřín | 73 | 00:44:14 | - |
10 | Z40 | 188 | 252 | Ilka Friedrich | Deutschland | 71 | 00:44:17 | - |
11 | Z40 | 199 | 459 | Ernestová Zuzana | KLUB DOLAR HAJNICE | 72 | 00:44:47 | - |
12 | Z40 | 275 | 72 | Daniela Paschköwitz | DJK Sparta Langenhagen | 68 | 00:51:51 | - |
13 | Z40 | 290 | 12 | Kubečková Radka | TJ Maratonstav Úpice | 69 | 00:54:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z45 | 71 | 131 | Veronika Ulrich | Germany | 68 | 00:38:05 | - |
2 | Z45 | 110 | 196 | Tanja Nehme | PSV Grün-Weiß Kassel | 68 | 00:40:04 | - |
3 | Z45 | 114 | 128 | Ulrike Mayer-Tancic | LG TELIS Finanz Regensburg | 65 | 00:40:15 | - |
4 | Z45 | 121 | 253 | Franziska Gruber | SK Voest | 64 | 00:40:57 | - |
5 | Z45 | 161 | 617 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:42:59 | - |
6 | Z45 | 166 | 219 | Anne-Catherine Vouilloz | smrun | 64 | 00:43:07 | - |
7 | Z45 | 198 | 563 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:44:45 | - |
8 | Z45 | 260 | 46 | Roswitha Ebel | DJK Sparta Langenhagen | 63 | 00:49:40 | - |
9 | Z45 | 262 | 49 | Julia Slatkowsky | DJK Sparta Langenhagen | 65 | 00:49:55 | - |
10 | Z45 | 286 | 145 | Karin Meier | Germany | 66 | 00:53:33 | - |
11 | Z45 | 306 | 543 | Virlan Lidia | ROU - Locomotiva | 64 | 00:57:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z50 | 81 | 637 | Irmi Kubicka | LG-AU Pregarten | 60 | 00:38:31 | - |
2 | Z50 | 125 | 169 | Irmgard Leibl | GER TV Geiselhöring | 62 | 00:41:05 | - |
3 | Z50 | 135 | 319 | Frisoni Susi | ATLETICA 85 FAENZA | 62 | 00:41:53 | - |
4 | Z50 | 174 | 242 | Jacqueline Keller-Werder | smrun | 62 | 00:43:33 | - |
5 | Z50 | 190 | 488 | Sylvia Kuhlenkamp | Germany | 62 | 00:44:26 | - |
6 | Z50 | 197 | 85 | Carmen Fuhrmann | Team Klinikum Nürnberg | 59 | 00:44:42 | - |
7 | Z50 | 207 | 179 | Zodererová Václava | Sokol Žižkov | 61 | 00:45:34 | - |
8 | Z50 | 291 | 34 | Sabine Buss | DJK Sparta Langenhagen | 59 | 00:54:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z55 | 100 | 246 | Brigitte Hoffmann | LG Welfen | 57 | 00:39:30 | - |
2 | Z55 | 117 | 315 | Lorenzoni Maria | ATLETICA 85 FAENZA | 57 | 00:40:24 | - |
3 | Z55 | 118 | 580 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:40:32 | - |
4 | Z55 | 146 | 170 | Christine Sachs | GER TV Geiselhöring | 57 | 00:42:19 | - |
5 | Z55 | 168 | 77 | Hannelore Lyda | DJK Sparta Langenhagen | 58 | 00:43:16 | - |
6 | Z55 | 184 | 527 | Kanaeva Elizaveta | spartak | 54 | 00:44:08 | - |
7 | Z55 | 191 | 68 | Elfie Hüther | Germany | 54 | 00:44:27 | - |
8 | Z55 | 234 | 348 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:48:04 | - |
9 | Z55 | 237 | 84 | Kováříková Pavla | ŠAK Chodov | 55 | 00:48:11 | - |
10 | Z55 | 247 | 171 | Gertrud Jäger | GER TV Geiselhöring | 55 | 00:48:57 | - |
11 | Z55 | 251 | 509 | Koenis -Klaver Mary | Hollandia | 54 | 00:49:10 | - |
12 | Z55 | 288 | 582 | Vacková Hana | Sokol Starkoč | 56 | 00:53:37 | - |
13 | Z55 | 292 | 14 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:54:34 | - |
14 | Z55 | 304 | 551 | Hrozová Milena | Orel Vyškov | 53 | 00:56:57 | - |
- | Z55 | - | 504 | Pláničková Eva | Atletika Tábor | 54 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z60 | 123 | 36 | Lidia Zentner | Gazelle Pforzheim/Königsbach | 53 | 00:41:04 | - |
2 | Z60 | 133 | 151 | Stefica Gajic | smrun | 48 | 00:41:47 | - |
3 | Z60 | 142 | 451 | Sylviane Marguin Levesque | FRANCE | 53 | 00:42:08 | - |
4 | Z60 | 157 | 635 | Galbani Annamaria | Asd La MIchetta MIlano | 52 | 00:42:41 | - |
5 | Z60 | 182 | 62 | Vaquero Sanchez Emilia | DOMINGO CATALAN | 49 | 00:43:59 | - |
6 | Z60 | 193 | 115 | Odilia Mathys | smrun | 53 | 00:44:32 | - |
7 | Z60 | 221 | 130 | Monika Graf | smrun | 48 | 00:46:49 | - |
8 | Z60 | 239 | 195 | Liselotte Illi | smrun | 50 | 00:48:26 | - |
9 | Z60 | 279 | 278 | Irmgard Mann | LG Bitburg-Prüm | 50 | 00:52:36 | - |
10 | Z60 | 282 | 230 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:53:12 | - |
11 | Z60 | 300 | 549 | Pop Maria | ROU - Rapid | 49 | 00:55:56 | - |
12 | Z60 | 301 | 55 | Christa Schröder | DEU - TSV Kirchdorf | 53 | 00:56:03 | - |
13 | Z60 | 322 | 618 | Skalická Vlasta | Czech | 51 | 01:04:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z65 | 216 | 256 | Els Raap | Nederland | 47 | 00:46:23 | - |
2 | Z65 | 281 | 126 | Gabriele Rost-Brasholz | LG-Bremen Nord | 46 | 00:53:07 | - |
3 | Z65 | 283 | 146 | Ročňáková Miloslava | M tým Zvole | 45 | 00:53:22 | - |
4 | Z65 | 305 | 178 | Siew Goay Tan | Swiss Masters Running | 46 | 00:57:04 | - |
5 | Z65 | 307 | 351 | Cupalová Eva | TJ Sokol Bučovice | 47 | 00:57:15 | - |
6 | Z65 | 310 | 164 | Hovorková Milena | TJ Petřiny Praha | 44 | 00:58:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z70 | 223 | 297 | Rimma Vasina | Russia | 40 | 00:47:07 | - |
2 | Z70 | 303 | 56 | Reintraut Rattay | LG Peiner Land | 43 | 00:56:34 | - |
3 | Z70 | 325 | 119 | Rosemarie Marolf | smrun | 43 | 01:07:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z75 | 280 | 75 | Elfriede Hodapp | LG Ortenau Nord | 35 | 00:53:05 | - |
2 | Z75 | 311 | 215 | Ellingerová Dana | LRS Vyškov | 38 | 00:58:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Z85 | - | 365 | Nicolaev Xenia | Moldova | 27 | DNF | - |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.