Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Svatý Hostýn

24.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Svatý Hostýn
  • datum konání: 24.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Bystřice pod Hostýnem

Sociální sítě

Místo konání

náměstí TGM Bystřice pod Hostýnem
14:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 422 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
Za drahou 853
768 61 Bystřice pod Hostýnem
tel. 573 380 479, 737 273 893

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.8.2017Běh na Svatý Hostýn229
23.8.2014Běh na Svatý Hostýn193
25.8.2012Běh na Svatý Hostýn152
27.8.2011Běh na Svatý Hostýn135
14.8.2010Bystřice pod Hostýnem - Hostýn135
29.8.2009Bystřice pod Hostýnem - Hostýn112
14.6.2008Bystřice pod Hostýnem - Hostýn107
21.7.2007Bystřice pod Hostýnem - Hostýn130
20.8.2005Bystřice pod Hostýnem - Hostýn98
16.9.2000Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn64
14.9.1996Bystřice pod Hostýnem - Hostýn45

Statistika závodu Běh na Svatý Hostýn

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1400

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sehnal Tomáš7311
Vodička Jan4511
Lanta Jiří4410
Kolínek František5610
Blaha Tomáš769
Vraštilová Miloslava569
Dvořák Pavel829
Přívětivý Miroslav539
Zátopek Jiří609
Suchánek Lukáš799
Tomíšek Jindřich397
Škapa Marek717
Špacír Ladislav557
Bambušek Petr727
Keller Antonín637
Novotná Martina886
Bejdák Silvestr436
Juránek Stanislav566
Strakoš Jiří506
Krejčí Josef496
Šrůtek Stanislav586
Šitka Josef866
Palla Radovan806
Odvrša Pavel626
Vévodová Martina906
Škorňa Vlastimil556
Walek Bronislav576
Ševčík Pavel616
Skopalík Zbyněk786
Haluzík Marek746
Rapčan Lukáš786
Brázdová Veronika905
Raclavský Vlastimil555
Lenhart Vít825
Merta Jaroslav355
Lubínek Lubomír605
Hrdina Pavel885
Dvořák Miroslav735
Hrozová Milena535
Polášek Jan835
Prokop Jiří565
Čáp Bohuslav515
Dostál Pavel705
Jirásková Eva645
Dřímalová Martina895
Gaman Jaroslav355
Frydrych Martin835
Žaludková Jana755
Vaněčková Lada625
Šnevajs Radomír635

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11174Smetana JonášVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9700:24:3635
2MJ2092Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9400:25:3331
3MJ29128Fohler MartinVsetín9400:26:3727
4MJ3393Nováček OndřejOrel Kuřim9700:26:5824
5MJ46122Nehybka JosefOrel Brno Židenice9500:28:1822
6MJ4778Pražák VojtěchAtletika Kopřivnice0000:28:1920
7MJ72118Uhlář LubomírTJ Smilovice9600:30:1419
8MJ8969Dostál Radimneregistrován9700:31:5618
9MJ11167Mikulín Janneregistrován9700:33:4217
10MJ11896Cícha Janneregistrován9600:34:4416
11MJ139129Buček OtakarOrel Bystřice p. H.0100:37:4915
12MJ160119Nesvadba VladanStolní tenis Bystřice p.H.9500:41:4114
Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1125Kučera MartinVSK UNI Brno8000:21:2935
2MA2151Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:5831
3MA363Hrdina PavelAK Perná8800:23:0427
4MA475Žaludek PřemyslCyklogat Malenovice7700:23:2624
5MA589Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4622
6MA6164Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:23:4920
7MA930Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:24:2219
8MA1239Dubčák PavelZlín8600:24:5218
9MA143Bolha PetrPřerov8900:25:0117
10MA15179Sýkora LukášAK Olomouc9000:25:0816
11MA16121Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:25:1615
12MA17159Neradil TomášASPOT Hulín7400:25:2214
13MA1819Kolařík MiroslavAUTHOR TUFO TRILIFE Zlín7800:25:2413
14MA23104Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:5212
15MA2437Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:26:0711
16MA2659Višněvský AndrejSport studio Zlín9100:26:2210
17MA28148Minařík TomášValachbajk Cyklomira8100:26:329
18MA30117Juránek StanislavOrel Brno Židenice8700:26:428
19MA3213Odstrčilík TomášSokol Třebětice8300:26:487
20MA34138Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:27:106
21MA3554Jasenský OldřichAK Kroměříž8200:27:155
22MA36136Utinek VáclavKES BUKTEAM8000:27:224
23MA42168Vrána JiříVALACHIARUN.CZ7700:28:003
24MA4474Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:28:082
25MA45109Maťa PetrPODHOSTÝNŠTÍ VRCHAŘI7400:28:101
26MA51176Kovařík RadekRK PELL'S Holešov7400:28:301
27MA53160Čampa RadekAČR Valašské Meziříčí7900:28:341
28MA55139Živný MarekOrel Orlice9100:28:371
29MA5711Hošek VáclavVolejbal Hulín8700:28:441
30MA5895Bartoň MartinCX Slušovice8700:28:471
31MA5997Sobek Alešneregistrován7900:28:531
32MA60146Bartoň KarelOrel Veřovice8300:28:591
33MA61158Grmolenský JanSKP Olomouc8100:29:001
34MA6465Bažant PavelSlečinky Napajedla8300:29:251
35MA67126Balcárek LadislavTečovice8600:29:481
36MA73165Leskovjan TomášDomaželice7600:30:161
37MA7645Haluzík MarekDracy7400:30:341
38MA7955Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:30:431
39MA8327Kropáček JanSlečinky Napajedla8300:31:221
40MA84132Jezdziniak MichalOstrava7400:31:261
41MA8652Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:391
42MA8768Lutonský AlešHulín8500:31:461
43MA901Meduna Edvardneregistrován7600:32:111
44MA9618Dřímal Miroslavneregistrován7600:32:311
44MA9615Zápeca MiroslavValachy Léskové7800:32:311
46MA98107Kadlčák JakubSlečinky Napajedla8600:32:331
47MA10157Hronek JaroslavOrel - Obřany9100:32:461
48MA10598Pálka Romanneregistrován9300:33:041
49MA108100Paus AlešOrel Hranice7800:33:341
50MA1164Slatinský MartinChomýž7600:34:341
51MA120142Ottomanský JiříKroměříž8200:34:541
52MA126162Navrátil MichalDRACY7400:35:391
53MA12976Macek Martinneregistrován8200:36:161
54MA1342Šuráň Pavelběží sám za sebe9200:37:121
55MA13690Vašík PetrBystřice p. H.9100:37:401
56MA150184Vybíral JakubŽopy ANTIFA7500:39:431
57MA151127Bielčík JiříTlustý Gumy Králíky8500:39:441
58MA16799Langer FrantišekZlín7400:50:051
Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB75Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:24:0435
2MB8157Sedláček JosefBIKE - KAMÍK TUČAPY7000:24:0931
3MB19145Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:2627
4MB2248Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:4524
5MB3120Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:26:4722
6MB3870Kučera PetrKES Buk Team7200:27:4220
7MB43135Šimek MilanKES BUKTEAM6900:28:0519
8MB507Bielčik PetrMT Novák7100:28:2618
9MB54131Vizner MarekH.O. Holešov7200:28:3517
10MB65163Pok PavelDRACY7300:29:4316
11MB6647Chrudina RobertOstrava7300:29:4615
12MB6873Poláček MartinRostěnice7000:29:5614
13MB69112Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:30:0213
14MB102102Mika IvoOrel Obřany6600:32:4812
15MB10362Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí7000:32:5011
16MB107114Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:33:2810
17MB110161Dostal PavelDRACY Dřevohostice7000:33:419
18MB12349Skýpala KarelFrenštát6900:35:238
19MB124149Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7100:35:337
20MB12587Částečka RomanHrabůvka7300:35:376
21MB128175Bambušek PetrLoučka u Val. Meziříčí7200:36:135
22MB133130Mihola JiříBrno Orel Lesná7200:36:554
23MB14632Výleta Marekneregistrován6400:39:053
Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1083Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6100:24:3035
2MC1344Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:24:5531
3MC2135Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:3827
4MC2580Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:26:1224
5MC2751Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:26:2422
6MC37147Keller AntonínOrel Veřovice6300:27:3020
7MC3910Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:5219
8MC40108Ševčík PavelZombie Opava6100:27:5818
9MC41103Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:27:5917
10MC48106Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:2016
11MC62105Vanta JosefSK Hronov6200:29:0115
12MC7881Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:30:4014
13MC8134Jurča Jaroslav;-)6200:31:0713
14MC85173Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p.R.5800:31:3412
15MC88178Sýkora JosefSK Hranice6300:31:5211
16MC93111Skyba MartinOrel Židenice6200:32:1710
17MC94177Škorňa VlastimilZlín5500:32:229
18MC95180Kobliha MilanLRS Vyškov5700:32:268
19MC104187Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:32:557
20MC109143Lubínek LubomírSVT Zlín6000:33:376
21MC112156Němec OndřejAK Kroměříž5700:33:445
22MC11361Groš ŠtefanS.K.Valašského Kralovství6100:34:144
23MC14242Višněvský LadislavQUORT Team6200:38:263
24MC151124Juránek StanislavOrel Brno Židenice5600:39:442
Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4988Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:28:2435
2MD6346Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:29:1031
3MD74141Přívětivý MiroslavAK EZ Kopřivnice5300:30:2327
4MD77133Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:3624
5MD9140Jelínek PetrAK Emila Zátopka Kopřivnice5200:32:1322
6MD117172Brtník JiříOrel Obřany5200:34:4120
7MD119140Kunrt MiroslavHŽP Prostějov4900:34:4819
8MD12733Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:35:4318
9MD132120Velička JaroslavRS Bystřice p.H.4400:36:4817
10MD145134Vodička JanM.K. Radslavice4500:38:5716
11MD148154Navara PetrAK EZ Kopřivnice4500:39:3215
12MD153123Sedláček PavelOrel Lískovec Brno5300:39:5614
13MD158169Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:41:0013
14MD16521Bělka JaroslavLRS Vyškov5200:43:3712
Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11531Marek FrantišekSK Hronov4100:34:2735
2ME12129Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:35:1431
3ME140150Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:0627
4ME14441Bielčik JindřichLichkov4000:38:4824
5ME149153Fogaš PavolAK EZ Kopřivnice4100:39:3822
6ME154181Bejdák SilvestrBrusné4300:40:0620
7ME15566Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4200:40:1619
8ME162116Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:42:0118
Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5672Poláčková PavlínaEKOL Brno9600:28:3835
2ZJ9279Pražáková AnežkaAtletika Kopřivnice0100:32:1431
3ZJ100166Klepáčová KateřinaFrýdek-Místek9400:32:4427
4ZJ122144Šišková JanaBěh na lyžích Frenštát p.R.9500:35:1824
5ZJ13891Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9400:37:4622
6ZJ16894Vinklarová DominikaOrel Hranice9700:50:5320
7ZJ169152Nováková GabrielaOrel Bystřice p. H.9600:51:2419
Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5264Vévodová MartinaAK Perná9000:28:3335
2ZA71155Kocháňová MartinaAK Zlín8500:30:1231
3ZA7523Novotná MartinaTÜV SÜD Rusava bike team8800:30:2627
4ZA8053Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:30:5224
5ZA113137Brázdová VeronikaKroměříž9000:34:1422
6ZA13716Zápecová VěraValachy Léskové8400:37:4420
7ZA156183Kašíková DagmarSlečinky Napajedla8600:40:2719
8ZA15977Píšková Ivetaneregistrována8700:41:3518
9ZA171101Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:51:5517
Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7060Žaludková JanaCyklogat Malenovice7500:30:0535
2ZB9984Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6900:32:3631
3ZB131182Mikulíková Veronikaneregistrována7700:36:2527
4ZB135167LeskovjanováDomaželice7600:37:2824
5ZB147115Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:39:2522
6ZB17056Kessnerová MartinaOrel - Obřany7600:51:3520
Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC10638Jirásková EvaLanškroun6400:33:0935
2ZC141113Slabáková LenkaOrel Brno Židenice6600:38:1531
3ZC15743Višněvská PavlaSport Studio Zlín6300:40:3927
4ZC161110Hořínková JanaStřelka Brno6500:41:4224
5ZC16658Fučíková HanaOrel - Obřany6700:47:5422
Ženy D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8271Hynštová MarieAHA Vyškov5700:31:0835
2ZD13050Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:36:1831
3ZD1436Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:38:2827
4ZD16322Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:43:0624
5ZD164171Cupalová EvaSokol Bučovice4700:43:1022
Trať 5 km, 422 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1125Kučera MartinVSK UNI Brno8000:21:2935
2MA2151Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:5831
3MA363Hrdina PavelAK Perná8800:23:0427
4MA475Žaludek PřemyslCyklogat Malenovice7700:23:2624
5MA589Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4622
6MA6164Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:23:4920
1MB75Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:24:0435
2MB8157Sedláček JosefBIKE - KAMÍK TUČAPY7000:24:0931
7MA930Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:24:2219
1MC1083Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6100:24:3035
1MJ11174Smetana JonášVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9700:24:3635
8MA1239Dubčák PavelZlín8600:24:5218
2MC1344Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:24:5531
9MA143Bolha PetrPřerov8900:25:0117
10MA15179Sýkora LukášAK Olomouc9000:25:0816
11MA16121Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:25:1615
12MA17159Neradil TomášASPOT Hulín7400:25:2214
13MA1819Kolařík MiroslavAUTHOR TUFO TRILIFE Zlín7800:25:2413
3MB19145Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:2627
2MJ2092Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9400:25:3331
3MC2135Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:3827
4MB2248Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:4524
14MA23104Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:5212
15MA2437Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:26:0711
4MC2580Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:26:1224
16MA2659Višněvský AndrejSport studio Zlín9100:26:2210
5MC2751Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:26:2422
17MA28148Minařík TomášValachbajk Cyklomira8100:26:329
3MJ29128Fohler MartinVsetín9400:26:3727
18MA30117Juránek StanislavOrel Brno Židenice8700:26:428
5MB3120Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:26:4722
19MA3213Odstrčilík TomášSokol Třebětice8300:26:487
4MJ3393Nováček OndřejOrel Kuřim9700:26:5824
20MA34138Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:27:106
21MA3554Jasenský OldřichAK Kroměříž8200:27:155
22MA36136Utinek VáclavKES BUKTEAM8000:27:224
6MC37147Keller AntonínOrel Veřovice6300:27:3020
6MB3870Kučera PetrKES Buk Team7200:27:4220
7MC3910Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:5219
8MC40108Ševčík PavelZombie Opava6100:27:5818
9MC41103Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:27:5917
23MA42168Vrána JiříVALACHIARUN.CZ7700:28:003
7MB43135Šimek MilanKES BUKTEAM6900:28:0519
24MA4474Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:28:082
25MA45109Maťa PetrPODHOSTÝNŠTÍ VRCHAŘI7400:28:101
5MJ46122Nehybka JosefOrel Brno Židenice9500:28:1822
6MJ4778Pražák VojtěchAtletika Kopřivnice0000:28:1920
10MC48106Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:2016
1MD4988Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:28:2435
8MB507Bielčik PetrMT Novák7100:28:2618
26MA51176Kovařík RadekRK PELL'S Holešov7400:28:301
1ZA5264Vévodová MartinaAK Perná9000:28:3335
27MA53160Čampa RadekAČR Valašské Meziříčí7900:28:341
9MB54131Vizner MarekH.O. Holešov7200:28:3517
28MA55139Živný MarekOrel Orlice9100:28:371
1ZJ5672Poláčková PavlínaEKOL Brno9600:28:3835
29MA5711Hošek VáclavVolejbal Hulín8700:28:441
30MA5895Bartoň MartinCX Slušovice8700:28:471
31MA5997Sobek Alešneregistrován7900:28:531
32MA60146Bartoň KarelOrel Veřovice8300:28:591
33MA61158Grmolenský JanSKP Olomouc8100:29:001
11MC62105Vanta JosefSK Hronov6200:29:0115
2MD6346Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:29:1031
34MA6465Bažant PavelSlečinky Napajedla8300:29:251
10MB65163Pok PavelDRACY7300:29:4316
11MB6647Chrudina RobertOstrava7300:29:4615
35MA67126Balcárek LadislavTečovice8600:29:481
12MB6873Poláček MartinRostěnice7000:29:5614
13MB69112Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:30:0213
1ZB7060Žaludková JanaCyklogat Malenovice7500:30:0535
2ZA71155Kocháňová MartinaAK Zlín8500:30:1231
7MJ72118Uhlář LubomírTJ Smilovice9600:30:1419
36MA73165Leskovjan TomášDomaželice7600:30:161
3MD74141Přívětivý MiroslavAK EZ Kopřivnice5300:30:2327
3ZA7523Novotná MartinaTÜV SÜD Rusava bike team8800:30:2627
37MA7645Haluzík MarekDracy7400:30:341
4MD77133Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:3624
12MC7881Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:30:4014
38MA7955Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:30:431
4ZA8053Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:30:5224
13MC8134Jurča Jaroslav;-)6200:31:0713
1ZD8271Hynštová MarieAHA Vyškov5700:31:0835
39MA8327Kropáček JanSlečinky Napajedla8300:31:221
40MA84132Jezdziniak MichalOstrava7400:31:261
14MC85173Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p.R.5800:31:3412
41MA8652Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:391
42MA8768Lutonský AlešHulín8500:31:461
15MC88178Sýkora JosefSK Hranice6300:31:5211
8MJ8969Dostál Radimneregistrován9700:31:5618
43MA901Meduna Edvardneregistrován7600:32:111
5MD9140Jelínek PetrAK Emila Zátopka Kopřivnice5200:32:1322
2ZJ9279Pražáková AnežkaAtletika Kopřivnice0100:32:1431
16MC93111Skyba MartinOrel Židenice6200:32:1710
17MC94177Škorňa VlastimilZlín5500:32:229
18MC95180Kobliha MilanLRS Vyškov5700:32:268
44MA9618Dřímal Miroslavneregistrován7600:32:311
44MA9615Zápeca MiroslavValachy Léskové7800:32:311
46MA98107Kadlčák JakubSlečinky Napajedla8600:32:331
2ZB9984Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6900:32:3631
3ZJ100166Klepáčová KateřinaFrýdek-Místek9400:32:4427
47MA10157Hronek JaroslavOrel - Obřany9100:32:461
14MB102102Mika IvoOrel Obřany6600:32:4812
15MB10362Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí7000:32:5011
19MC104187Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:32:557
48MA10598Pálka Romanneregistrován9300:33:041
1ZC10638Jirásková EvaLanškroun6400:33:0935
16MB107114Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:33:2810
49MA108100Paus AlešOrel Hranice7800:33:341
20MC109143Lubínek LubomírSVT Zlín6000:33:376
17MB110161Dostal PavelDRACY Dřevohostice7000:33:419
9MJ11167Mikulín Janneregistrován9700:33:4217
21MC112156Němec OndřejAK Kroměříž5700:33:445
5ZA113137Brázdová VeronikaKroměříž9000:34:1422
22MC11361Groš ŠtefanS.K.Valašského Kralovství6100:34:144
1ME11531Marek FrantišekSK Hronov4100:34:2735
50MA1164Slatinský MartinChomýž7600:34:341
6MD117172Brtník JiříOrel Obřany5200:34:4120
10MJ11896Cícha Janneregistrován9600:34:4416
7MD119140Kunrt MiroslavHŽP Prostějov4900:34:4819
51MA120142Ottomanský JiříKroměříž8200:34:541
2ME12129Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:35:1431
4ZJ122144Šišková JanaBěh na lyžích Frenštát p.R.9500:35:1824
18MB12349Skýpala KarelFrenštát6900:35:238
19MB124149Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7100:35:337
20MB12587Částečka RomanHrabůvka7300:35:376
52MA126162Navrátil MichalDRACY7400:35:391
8MD12733Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:35:4318
21MB128175Bambušek PetrLoučka u Val. Meziříčí7200:36:135
53MA12976Macek Martinneregistrován8200:36:161
2ZD13050Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:36:1831
3ZB131182Mikulíková Veronikaneregistrována7700:36:2527
9MD132120Velička JaroslavRS Bystřice p.H.4400:36:4817
22MB133130Mihola JiříBrno Orel Lesná7200:36:554
54MA1342Šuráň Pavelběží sám za sebe9200:37:121
4ZB135167LeskovjanováDomaželice7600:37:2824
55MA13690Vašík PetrBystřice p. H.9100:37:401
6ZA13716Zápecová VěraValachy Léskové8400:37:4420
5ZJ13891Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9400:37:4622
11MJ139129Buček OtakarOrel Bystřice p. H.0100:37:4915
3ME140150Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:0627
2ZC141113Slabáková LenkaOrel Brno Židenice6600:38:1531
23MC14242Višněvský LadislavQUORT Team6200:38:263
3ZD1436Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:38:2827
4ME14441Bielčik JindřichLichkov4000:38:4824
10MD145134Vodička JanM.K. Radslavice4500:38:5716
23MB14632Výleta Marekneregistrován6400:39:053
5ZB147115Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:39:2522
11MD148154Navara PetrAK EZ Kopřivnice4500:39:3215
5ME149153Fogaš PavolAK EZ Kopřivnice4100:39:3822
56MA150184Vybíral JakubŽopy ANTIFA7500:39:431
57MA151127Bielčík JiříTlustý Gumy Králíky8500:39:441
24MC151124Juránek StanislavOrel Brno Židenice5600:39:442
12MD153123Sedláček PavelOrel Lískovec Brno5300:39:5614
6ME154181Bejdák SilvestrBrusné4300:40:0620
7ME15566Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4200:40:1619
7ZA156183Kašíková DagmarSlečinky Napajedla8600:40:2719
3ZC15743Višněvská PavlaSport Studio Zlín6300:40:3927
13MD158169Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:41:0013
8ZA15977Píšková Ivetaneregistrována8700:41:3518
12MJ160119Nesvadba VladanStolní tenis Bystřice p.H.9500:41:4114
4ZC161110Hořínková JanaStřelka Brno6500:41:4224
8ME162116Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:42:0118
4ZD16322Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:43:0624
5ZD164171Cupalová EvaSokol Bučovice4700:43:1022
14MD16521Bělka JaroslavLRS Vyškov5200:43:3712
5ZC16658Fučíková HanaOrel - Obřany6700:47:5422
58MA16799Langer FrantišekZlín7400:50:051
6ZJ16894Vinklarová DominikaOrel Hranice9700:50:5320
7ZJ169152Nováková GabrielaOrel Bystřice p. H.9600:51:2419
6ZB17056Kessnerová MartinaOrel - Obřany7600:51:3520
9ZA171101Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:51:5517
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1125Kučera MartinVSK UNI Brno8000:21:2935
2MA2151Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:5831
3MA363Hrdina PavelAK Perná8800:23:0427
4MA475Žaludek PřemyslCyklogat Malenovice7700:23:2624
5MA589Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4622
6MA6164Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:23:4920
7MB75Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:24:0419
8MB8157Sedláček JosefBIKE - KAMÍK TUČAPY7000:24:0918
9MA930Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:24:2217
10MC1083Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6100:24:3016
11MJ11174Smetana JonášVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9700:24:3615
12MA1239Dubčák PavelZlín8600:24:5214
13MC1344Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:24:5513
14MA143Bolha PetrPřerov8900:25:0112
15MA15179Sýkora LukášAK Olomouc9000:25:0811
16MA16121Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:25:1610
17MA17159Neradil TomášASPOT Hulín7400:25:229
18MA1819Kolařík MiroslavAUTHOR TUFO TRILIFE Zlín7800:25:248
19MB19145Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:267
20MJ2092Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9400:25:336
21MC2135Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:385
22MB2248Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:454
23MA23104Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:523
24MA2437Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:26:072
25MC2580Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:26:121
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5264Vévodová MartinaAK Perná9000:28:3335
2ZJ5672Poláčková PavlínaEKOL Brno9600:28:3831
3ZB7060Žaludková JanaCyklogat Malenovice7500:30:0527
4ZA71155Kocháňová MartinaAK Zlín8500:30:1224
5ZA7523Novotná MartinaTÜV SÜD Rusava bike team8800:30:2622
6ZA8053Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:30:5220
7ZD8271Hynštová MarieAHA Vyškov5700:31:0819
8ZJ9279Pražáková AnežkaAtletika Kopřivnice0100:32:1418
9ZB9984Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6900:32:3617
10ZJ100166Klepáčová KateřinaFrýdek-Místek9400:32:4416
11ZC10638Jirásková EvaLanškroun6400:33:0915
12ZA113137Brázdová VeronikaKroměříž9000:34:1414
13ZJ122144Šišková JanaBěh na lyžích Frenštát p.R.9500:35:1813
14ZD13050Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:36:1812
15ZB131182Mikulíková Veronikaneregistrována7700:36:2511
16ZB135167LeskovjanováDomaželice7600:37:2810
17ZA13716Zápecová VěraValachy Léskové8400:37:449
18ZJ13891Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p.R.9400:37:468
19ZC141113Slabáková LenkaOrel Brno Židenice6600:38:157
20ZD1436Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:38:286
21ZB147115Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:39:255
22ZA156183Kašíková DagmarSlečinky Napajedla8600:40:274
23ZC15743Višněvská PavlaSport Studio Zlín6300:40:393
24ZA15977Píšková Ivetaneregistrována8700:41:352
25ZC161110Hořínková JanaStřelka Brno6500:41:421

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Rodina hodnotila z pohledu diváka: - komentátor se přiznal, že je nepřipraven. - jako nováčci nemohli najít na Hostýně cíl i když se ptali - nevěděli, kde a kdy se vyhlašují výsledky - počasí jste objednali moc dobře za to pořadatelům velký dík - já osobně chci poděkovat pánovi, který ukazoval směr sprchy. Několikrát v průběhu dne mi správně poradil a pomohl. - dle mého názoru perfektní závod.
jurca.jaroslav
tedy dokonalá trať pro opravdovdové Mistry
turistickybezec
Byla to špica. od spodu až na ten krpál. Všem moc velké poděkování.
brno

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód