hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd

29.6.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
  • datum konání: 29.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: VIKING BK Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou, náměstí
11:00 hodin, Hodkovice nadMohelkou, náměstí, hromadný start pro všechny kategorie s výjimkou 2. startu 11:40 hodin (bude upřesněno), Rašovka (6. km hlavního závodu) pro dorost, juniorky a juniory, muži D, E a ženy D

Přihlášky

v den závodu 29. 6. 2013, 9:00–10:30 hodin

Startovné

100,- Kč, úhrada při prezentaci, každý starující obdrží triko s logem závodu

Popis tratě

Délka: 14,2 km (8,1 km)
Převýšení: 790 m (420 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
Vlčí vrch 892
460 15 Liberec 15
tel. 602 265 857

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.vespo.cz/

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.07.2013, 09:45
  • zobrazeno již 1019x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 8,2 km, 402 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři (trať 8,2 km, 402 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1270Preisler OscarSEBA Tanvald9500:34:47105

Muži A (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA190Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:13105
2MA288Kreisinger JanAK Kroměříž8400:59:0693
3MA376Mrázek JanSALOMON / KERTEAM8101:00:2081
4MA484Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:2572
5MA546Linhart RadekKERDA Sport7601:01:4466
6MA691Gräf JakubDukla Liberec9101:02:1960
7MA879Berka RadimKozákov8201:03:0857
8MA928Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:03:1454
9MA1165Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9001:03:2951
10MA1242Flegl VlastimilVrchlabí8601:03:5148
11MA1392Lopota MartinDukla Liberec9201:04:0745
12MA1461Rexa MartinTRILIFE AUTHOR7901:04:1942
13MA1645Bartoš DaliborMilíře Jizerské hory7501:04:5939
14MA1889Veber JosefLK Tatran Chodov7501:06:0136
15MA1955Holly PiotrRMD MONTRAIL Team8301:06:45-
16MA2029Janočko JánSKI A BIKE Centrum Radotín8201:06:47-
17MA2174Staněk MartinPomalí kluci8601:07:1233
18MA2215Hostička JanDejvice7901:07:5030
19MA2396Matras TomášSK Chrast8001:08:0227
20MA2627Stárek MartinPraha 108001:08:5424
21MA3225Roštejnský MichalLiberec7701:11:5421
22MA33110Balatka MiroslavSKI Jilemnice8201:12:0818
23MA387Hřib JakubAtletika Holešov8801:13:3815
24MA39109Berka JanHAVEN Triatlon Team8901:14:0912
25MA4062Ehl PetrHO SKOL7801:14:179
26MA4239Clemenz SilvioPSV Zittau7901:14:43-
27MA4458Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:15:516
28MA4783Kožák JanSC START Karlovy Vary8901:17:203
29MA4824Šplíchal JanTJ Sokol Starkoč8301:17:253
30MA4987Drbohlav TomášPříšovice7701:17:323
31MA50108Stehlík RudolfHO Tisá7701:17:563
32MA5178Pavlis AntonínASK Děčín8601:17:573
33MA54112Sklenička PetrBD KALPARTA7401:18:493
34MA63111Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:20:393
35MA6553Stezka MartinChřibská8401:21:113
36MA6886Cicvárek JakubTurnov7701:22:073
37MA7054Zak ArturWalbrzych7901:24:09-
38MA71114Řezka PetrHK Pardubice8101:24:163
39MA7547Král AlešSK Chotěboř7801:25:583
40MA76115Khel RichardOK Sparta Praha7501:26:093
41MA7785Burgr JiříFrýdlant8601:26:173
42MA81113Petrásek Radimneregistrován7901:27:183
43MA8294Kraus Jakubneregistrován8901:27:303
44MA85102Rakoncaj LukasSir Joseph7401:29:033
45MA86103Kubeček JáchymHK Pardubice7701:30:373
46MA9112Trojan MichalHorolezci Hodkovice n.Moh.7401:33:253

Muži B (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB751Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:03105
2MB1075Lajtkep PetrPomalí kluci7301:03:1793
3MB1573Kožák MilanSC START Karlovy Vary6501:04:3981
4MB24104Hes RobertHO ADR ROCK7301:08:2272
5MB2769Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:09:3266
6MB3041Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:10:0960
7MB3533Koravský RomanK46901:12:3557
8MB3649Žemlička MiloslavMK Hlinsko7101:12:5154
9MB52119Janík TomášSpona Teplice6801:18:0051
10MB5877Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:19:4548
11MB6071Wolf DavidDesná7201:20:3145
12MB6426Jarůšek LadislavG13 Jablonec nad Nisou7101:20:4642
13MB69100Jandera PetrTRI-CLUB Jablonec6601:23:4239
14MB7293Bednář PavelŠNECI na MAX6801:24:4936
15MB7332Zelenka JiříCYKLOFIT MTB Liberec7101:25:3433
16MB83105Slanec JakubŠneci7201:27:3830
17MB8882Němeček DavidPraha 4 CHIMARUN7101:31:4227
18MB8998Zummer OndřejCRS Turnov6801:32:0524
19MB100122Jenč PavelJavorník pod Ještědem7301:54:4321

Muži C (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1772Vaněk PetrAC Praha6101:05:50105
2MC2536Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6101:08:3193
3MC2823Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:10:0081
4MC31118Henych PetrSlavia Liberec6001:10:2072
5MC3413Rein JanRumburk6301:12:2466
6MC4348Vanta JosefSK Hronov6201:15:0660
7MC4544Valenta MichalHZS Praha6201:16:2957
8MC4638Skalický JosefŽichlínek6201:17:0754
9MC5356Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:18:2951
10MC5531Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:19:1048
11MC5664Vlček BohumilPraha 136001:19:3145
12MC6663Týč LubomírDlouhý Most6101:21:2842
13MC7460Kotúček PavelBEMANIAX Liberec6101:25:3939
14MC7850Sedlák JiříPřelouč5801:26:3136
15MC8099Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:27:1133
16MC8757Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:30:3830
17MC9268Hojač MojmírHO Tanvald5801:33:4127
18MC93123Varmuža IvanRunning Relative6101:33:5024
19MC9552Šulc JiříChřibská6201:37:5921
20MC9680Rygál LiborSK MAXTRI Liberec6201:38:0718

Muži D (trať 8,2 km, 402 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2236Mach FrantišekLIAZ Jablonec n.N.5000:39:08105
2MD4232Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:0193
3MD5260Hájek FrantišekFGT Stolany4900:42:4381
4MD6263Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1872
5MD7269Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:3966
6MD8266Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:5960
7MD9267Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:3357
8MD11271Přinda OldřichLiberec5100:48:3554
9MD12265Leszkow JosefMK Hlinsko5100:49:1651
10MD13268Drbohlav FrantišekPříšovice5100:50:2048
11MD15220Tučný JanMK Pardubice4700:55:2345

Muži E (trať 8,2 km, 402 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14261Marek FrantišekSK Hronov4100:51:45105
2ME17264Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:05:3593

Dorostenky (trať 8,2 km, 402 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky (trať 8,2 km, 402 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2981Gregorová KamilaSALOMON Team8101:10:06105
2ZA3797Matrasová KateřinaSK Chrast8301:13:2093
3ZA6140Schopinska HendrikZSG Jonsdorf8201:20:34-
4ZA9730Kopecká PavlaPraha 138601:39:4781

Ženy B (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4195Havlová MarieOlfin Car - Vella Trutnov7601:14:33105
2ZB5770Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:19:4393
3ZB79121Šindlerová JanaÚstí nad Labem6901:26:5581
4ZB8435Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary6901:28:2572
5ZB90107Stehlíková MartinaÚstí nad Labem7701:32:3966
6ZB9434Lubinová RomanaLK Slovan Karlovy Vary6901:34:1660

Ženy C (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC59117Henychová ZuzanaSlavia LIberec6101:20:15105
2ZC6259Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:20:3893
3ZC67101Lukášková ZlataAC FALCON Rokycany6801:21:5281
4ZC98106Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec6301:40:0272
5ZC9937Hořejšová HanaPříbram6001:45:4166

Ženy D (trať 8,2 km, 402 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3243Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:39105
2ZD10234Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:3293
3ZD16223Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:3481

Trať 8,2 km, 402 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1270Preisler OscarSEBA Tanvald9500:34:47105
1MD2236Mach FrantišekLIAZ Jablonec n.N.5000:39:08105
1ZD3243Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:39105
2MD4232Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:0193
3MD5260Hájek FrantišekFGT Stolany4900:42:4381
4MD6263Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1872
5MD7269Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:3966
6MD8266Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:5960
7MD9267Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:3357
2ZD10234Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:3293
8MD11271Přinda OldřichLiberec5100:48:3554
9MD12265Leszkow JosefMK Hlinsko5100:49:1651
10MD13268Drbohlav FrantišekPříšovice5100:50:2048
1ME14261Marek FrantišekSK Hronov4100:51:45105
11MD15220Tučný JanMK Pardubice4700:55:2345
3ZD16223Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:3481
2ME17264Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:05:3593

Trať 14,2 km, 790 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA190Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:13105
2MA288Kreisinger JanAK Kroměříž8400:59:0693
3MA376Mrázek JanSALOMON / KERTEAM8101:00:2081
4MA484Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:2572
5MA546Linhart RadekKERDA Sport7601:01:4466
6MA691Gräf JakubDukla Liberec9101:02:1960
1MB751Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:03105
7MA879Berka RadimKozákov8201:03:0857
8MA928Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:03:1454
2MB1075Lajtkep PetrPomalí kluci7301:03:1793
9MA1165Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9001:03:2951
10MA1242Flegl VlastimilVrchlabí8601:03:5148
11MA1392Lopota MartinDukla Liberec9201:04:0745
12MA1461Rexa MartinTRILIFE AUTHOR7901:04:1942
3MB1573Kožák MilanSC START Karlovy Vary6501:04:3981
13MA1645Bartoš DaliborMilíře Jizerské hory7501:04:5939
1MC1772Vaněk PetrAC Praha6101:05:50105
14MA1889Veber JosefLK Tatran Chodov7501:06:0136
15MA1955Holly PiotrRMD MONTRAIL Team8301:06:45-
16MA2029Janočko JánSKI A BIKE Centrum Radotín8201:06:47-
17MA2174Staněk MartinPomalí kluci8601:07:1233
18MA2215Hostička JanDejvice7901:07:5030
19MA2396Matras TomášSK Chrast8001:08:0227
4MB24104Hes RobertHO ADR ROCK7301:08:2272
2MC2536Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6101:08:3193
20MA2627Stárek MartinPraha 108001:08:5424
5MB2769Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:09:3266
3MC2823Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:10:0081
1ZA2981Gregorová KamilaSALOMON Team8101:10:06105
6MB3041Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:10:0960
4MC31118Henych PetrSlavia Liberec6001:10:2072
21MA3225Roštejnský MichalLiberec7701:11:5421
22MA33110Balatka MiroslavSKI Jilemnice8201:12:0818
5MC3413Rein JanRumburk6301:12:2466
7MB3533Koravský RomanK46901:12:3557
8MB3649Žemlička MiloslavMK Hlinsko7101:12:5154
2ZA3797Matrasová KateřinaSK Chrast8301:13:2093
23MA387Hřib JakubAtletika Holešov8801:13:3815
24MA39109Berka JanHAVEN Triatlon Team8901:14:0912
25MA4062Ehl PetrHO SKOL7801:14:179
1ZB4195Havlová MarieOlfin Car - Vella Trutnov7601:14:33105
26MA4239Clemenz SilvioPSV Zittau7901:14:43-
6MC4348Vanta JosefSK Hronov6201:15:0660
27MA4458Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:15:516
7MC4544Valenta MichalHZS Praha6201:16:2957
8MC4638Skalický JosefŽichlínek6201:17:0754
28MA4783Kožák JanSC START Karlovy Vary8901:17:203
29MA4824Šplíchal JanTJ Sokol Starkoč8301:17:253
30MA4987Drbohlav TomášPříšovice7701:17:323
31MA50108Stehlík RudolfHO Tisá7701:17:563
32MA5178Pavlis AntonínASK Děčín8601:17:573
9MB52119Janík TomášSpona Teplice6801:18:0051
9MC5356Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:18:2951
33MA54112Sklenička PetrBD KALPARTA7401:18:493
10MC5531Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:19:1048
11MC5664Vlček BohumilPraha 136001:19:3145
2ZB5770Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:19:4393
10MB5877Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:19:4548
1ZC59117Henychová ZuzanaSlavia LIberec6101:20:15105
11MB6071Wolf DavidDesná7201:20:3145
3ZA6140Schopinska HendrikZSG Jonsdorf8201:20:34-
2ZC6259Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:20:3893
34MA63111Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:20:393
12MB6426Jarůšek LadislavG13 Jablonec nad Nisou7101:20:4642
35MA6553Stezka MartinChřibská8401:21:113
12MC6663Týč LubomírDlouhý Most6101:21:2842
3ZC67101Lukášková ZlataAC FALCON Rokycany6801:21:5281
36MA6886Cicvárek JakubTurnov7701:22:073
13MB69100Jandera PetrTRI-CLUB Jablonec6601:23:4239
37MA7054Zak ArturWalbrzych7901:24:09-
38MA71114Řezka PetrHK Pardubice8101:24:163
14MB7293Bednář PavelŠNECI na MAX6801:24:4936
15MB7332Zelenka JiříCYKLOFIT MTB Liberec7101:25:3433
13MC7460Kotúček PavelBEMANIAX Liberec6101:25:3939
39MA7547Král AlešSK Chotěboř7801:25:583
40MA76115Khel RichardOK Sparta Praha7501:26:093
41MA7785Burgr JiříFrýdlant8601:26:173
14MC7850Sedlák JiříPřelouč5801:26:3136
3ZB79121Šindlerová JanaÚstí nad Labem6901:26:5581
15MC8099Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:27:1133
42MA81113Petrásek Radimneregistrován7901:27:183
43MA8294Kraus Jakubneregistrován8901:27:303
16MB83105Slanec JakubŠneci7201:27:3830
4ZB8435Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary6901:28:2572
44MA85102Rakoncaj LukasSir Joseph7401:29:033
45MA86103Kubeček JáchymHK Pardubice7701:30:373
16MC8757Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:30:3830
17MB8882Němeček DavidPraha 4 CHIMARUN7101:31:4227
18MB8998Zummer OndřejCRS Turnov6801:32:0524
5ZB90107Stehlíková MartinaÚstí nad Labem7701:32:3966
46MA9112Trojan MichalHorolezci Hodkovice n.Moh.7401:33:253
17MC9268Hojač MojmírHO Tanvald5801:33:4127
18MC93123Varmuža IvanRunning Relative6101:33:5024
6ZB9434Lubinová RomanaLK Slovan Karlovy Vary6901:34:1660
19MC9552Šulc JiříChřibská6201:37:5921
20MC9680Rygál LiborSK MAXTRI Liberec6201:38:0718
4ZA9730Kopecká PavlaPraha 138601:39:4781
4ZC98106Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec6301:40:0272
5ZC9937Hořejšová HanaPříbram6001:45:4166
19MB100122Jenč PavelJavorník pod Ještědem7301:54:4321

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA190Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:13105
2MA288Kreisinger JanAK Kroměříž8400:59:0693
3MA376Mrázek JanSALOMON / KERTEAM8101:00:2081
4MA484Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:2572
5MA546Linhart RadekKERDA Sport7601:01:4466
6MA691Gräf JakubDukla Liberec9101:02:1960
7MB751Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:0357
8MA879Berka RadimKozákov8201:03:0854
9MA928Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:03:1451
10MB1075Lajtkep PetrPomalí kluci7301:03:1748
11MA1165Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9001:03:2945
12MA1242Flegl VlastimilVrchlabí8601:03:5142
13MA1392Lopota MartinDukla Liberec9201:04:0739
14MA1461Rexa MartinTRILIFE AUTHOR7901:04:1936
15MB1573Kožák MilanSC START Karlovy Vary6501:04:3933
16MA1645Bartoš DaliborMilíře Jizerské hory7501:04:5930
17MC1772Vaněk PetrAC Praha6101:05:5027
18MA1889Veber JosefLK Tatran Chodov7501:06:0124
19MA2174Staněk MartinPomalí kluci8601:07:1221
20MA2215Hostička JanDejvice7901:07:5018
21MA2396Matras TomášSK Chrast8001:08:0215
22MB24104Hes RobertHO ADR ROCK7301:08:2212
23MC2536Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6101:08:319
24MA2627Stárek MartinPraha 108001:08:546
25MB2769Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:09:323

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2981Gregorová KamilaSALOMON Team8101:10:06105
2ZA3797Matrasová KateřinaSK Chrast8301:13:2093
3ZB4195Havlová MarieOlfin Car - Vella Trutnov7601:14:3381
4ZB5770Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:19:4372
5ZC59117Henychová ZuzanaSlavia LIberec6101:20:1566
6ZC6259Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:20:3860
7ZC67101Lukášková ZlataAC FALCON Rokycany6801:21:5257
8ZB79121Šindlerová JanaÚstí nad Labem6901:26:5554
9ZB8435Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary6901:28:2551
10ZB90107Stehlíková MartinaÚstí nad Labem7701:32:3948
11ZB9434Lubinová RomanaLK Slovan Karlovy Vary6901:34:1645
12ZA9730Kopecká PavlaPraha 138601:39:4742
13ZC98106Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec6301:40:0239
14ZC9937Hořejšová HanaPříbram6001:45:4136

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 88%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Super. Moc se mi to líbilo.
splestule
Super!
milazemla

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód