Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME

1.6.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME
  • datum konání: 1.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: X-AIR Ostrava

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště v Ostravici, okres Frýdek-Místek
11:00 hodin

Přihlášky

předem na webu běhu (viz níže) nebo na místě od 8:00 do 10:00 hodin

Startovné

200 Kč (při zaplacení do 15. 5. 2013 získáte tričko)

Popis tratě

Délka: 9,2 km (5,2 km)
Převýšení: 927 m (688 m)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Libor Bednarz
Otakara Jeremiáše 6000/33
708 00 Ostrava Poruba
tel. 737 708 958

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4289Sádlo DominikSK Nové Město9500:55:25105
2MJ9137Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:56:3093
3MJ10325Pinkas MichalAO Slavia Havířov9400:57:1081
4MJ11292Pomezný LukášAtletika Písek9400:57:3072
5MJ2217Bechný MichalSSK Vítkovice9401:01:2866
6MJ27315Ryška MarekTK Duko Rýmařov9601:02:0260
7MJ48160Moravec JiříIscarex Česká Třebová9601:06:5057
8MJ6423Bernát MatějSalomon-run9501:09:4854
9MJ70291Urbaczka MatějNVPP9601:10:2251
10MJ102314Holoubek Janneregistrován9601:14:4848
11MJ127202Rykr VojtěchSK Fighter Inside9401:18:1545
12MJ133331Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0001:19:1442
13MJ135161Mrklovský OndřejREV 58 Nový Jičín9801:19:2839
14MJ15666Gola Robinneregistrován9501:23:0236
15MJ19965Gola Patrikneregistrován9601:29:4433
16MJ233212Římánek OndřejŘím Tým9501:42:3030
17MJ242109Kocháň Matoušneregistrován9701:47:2127
18MJ245211Římánek LukášŘím Tým0001:50:0124
Muži A (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Bajza JakubAK Kroměříž9000:53:17105
2MA2299Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:53:5093
3MA353Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:54:3881
4MA6347Ondráček TomášTriexpert Brno7700:56:0272
5MA729Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:56:1466
6MA12286Gerych DavidAK Kroměříž7700:57:3960
7MA16358Hudeček PetrOpavské dupy8201:00:0457
8MA1798Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:00:1054
9MA1821Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:3351
10MA19329Polášek JanAO Slavia Havířov8001:00:4248
11MA20104Keller MartinAK Emila Zátopka Kopřivnice7801:01:0345
12MA2178Herda JanSKP Nymburk8301:01:2742
13MA23284Friček MartinPlzeň7901:01:3039
14MA2449Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:01:3536
15MA2557Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:4833
16MA3222Berka RadimAC Syner Turnov8201:03:3730
17MA35233Staniek MartinVZS Ostrava7401:03:5727
18MA43229Smola Michalsoleusrunning.cz8101:05:5724
19MA44158Minář MartinŽichlínek8401:06:4321
20MA45209Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:06:4418
21MA47176Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:06:4715
22MA49352Polách MartinTrojanovice8901:06:5812
23MA50278Žajdlík FilipTřinec7701:07:019
24MA54235Stoszek JanVZS Ostrava7601:07:536
25MA55149Martikán JiříHorolezci Frýdek-Místek7501:07:593
26MA57226Smahel Jiříneregistrován7401:08:253
27MA58243Šitka JosefMK SEITL Ostrava8601:08:273
28MA59168Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:09:023
29MA6055Fiala Petrneregistrován8201:09:193
30MA61288Duch MiroslavAKLVK La Sportiva7901:09:253
31MA65200Reček JanVlčovice9001:09:543
32MA6640Černoch Ondřejneregistrován8901:09:593
33MA6818Belej DavidNewline8101:10:133
34MA6928Brož PetrMK Seitl Ostrava8501:10:183
35MA71308Číž RadimVUT Brno7401:10:263
36MA72348Kocián DanielHupnakolo.cz8701:10:283
37MA73139Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7901:10:353
38MA77346Vyhnička PeterBeluša8101:11:09-
39MA78117Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8501:11:203
40MA79135Letko MiroslavManín PB8101:11:30-
41MA8182Hrdina Tomášneregistrován7901:11:403
41MA81169Novák Tomášneregistrován8701:11:403
43MA8459Friedel JanMarathon team Klimkovice7901:12:003
44MA85340Kupka JanKP Ostrava8201:12:053
45MA8950Ehler TomášPorubští Rafani8101:13:093
46MA9027Bocek DavidCoffee Team7501:13:113
47MA91163Mrověc TomášDevotion Team8801:13:163
48MA93338Hrubý Vojtěchneregistrován7401:13:333
49MA95107Kohut RadekStudénka8401:13:433
50MA9847Dovrtěl Radovanneregistrován8201:14:043
51MA99101Karásek JiříBaška team7501:14:123
52MA100274Wasserbauer Lukášneregistrován8701:14:313
53MA104122Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:14:503
54MA10589Janas KarelPorubští Rafani7401:14:553
55MA106263Vičar KarelPřerov7601:14:593
56MA108127Krupa TomášKonstruktéři9001:15:063
57MA110283Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:15:133
58MA11238Čempel DavidDětmarovice8901:15:203
59MA115345Jeřábek KamilVK Perun7601:16:013
60MA11667Goryczka Michalneregistrován7601:16:193
61MA117310Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:16:233
62MA11880Hlavsa TomášAdamov8301:16:293
63MA119330Sabela Davidneregistrován9101:16:433
64MA122112Komín BohuslavValachyman team7601:17:013
65MA123207Ryzí MartinSK Fighter Inside9201:17:203
66MA128260Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:18:173
67MA131328Kufa Štěpánneregistrován9101:18:513
68MA132114Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:19:033
69MA137302Šotola RomanPorubští rafani7401:19:593
70MA138164Munk RudolfVZS Ostrava7901:20:073
71MA14191Janků PetrTJ Liga 100 Olomouc7401:20:303
72MA142199Raška RadekAK Emila Zátopka Kopřivnice7601:20:553
73MA146131Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8601:21:283
74MA1504Babjak AdamKrížom Krážom Nitra8401:21:50-
75MA153133Lebeda Jiříneregistrován8401:22:183
76MA16184Hurta JanKonstruktéři9001:23:293
77MA163213Sabela JiříJulboWay7601:23:513
78MA164238Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7401:23:543
79MA171252Šubert PavelHoralové7401:24:473
80MA174250Štefek Radim1.Běžecký Jablunkov7401:25:213
81MA177124Krejčí TomášFBC Redwolfs Ostrava8201:25:323
82MA179261Večeřa ZdeněkStrážnice8301:25:413
83MA180217Seibt Davidneregistrován7501:25:473
84MA18132Burda Vojtěchneregistrován8701:25:563
85MA183337Stonawski DavidRubem7701:26:163
86MA184324Jánošík MiroslavPřerov7701:26:273
87MA18620Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:26:333
88MA187210Římánek JiříŘím Tým7401:26:393
89MA18963Gerych JanSK Fighter Inside8401:27:013
90MA192354Kravčík DavidANHYPODLAHY8701:27:373
91MA1943Angus PaulTeam GB!!!7701:28:34-
92MA19561Gavlas LiborFbK Horní Suchá7801:28:533
93MA207281Žídek RobertOstrava7801:33:083
94MA211132Landsberger FilipPepa team Frýdek – Místek7901:34:423
95MA212203Ryška LumirDolní Domaslavice7801:34:433
96MA219175Ondruška Jiří-8501:37:273
97MA22185Husánik RóbertDURA Bike team8501:37:40-
98MA226173Olšer MartinDanyho parťáci7501:39:133
99MA227271Wagner PetrMTK Klimkovice8301:39:413
100MA229246Šmíd RaimundBrno team Chaos a Zkáza7401:40:513
101MA231361Hruda Michalneregistrován8001:42:033
102MA237155Mikuš MichalBrno team Chaos a Zkáza7601:44:573
103MA239237Stricker WalterNerozcvičený Amatér; M. Al-ce8501:46:153
104MA24113Baran LukášKonstruktéři9101:46:373
105MA250143Majchrzak Adamneregistrován7602:03:09-
106MA253138Linhart Karel(TJ Slavia)- Havířov8602:17:283
107MA254326Kraicinger Michalneregistrován7502:25:003
Muži B (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5342Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:55:54-
2MB8279Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:56:16105
3MB13116Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:58:2093
4MB14190Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:59:1881
5MB15336Kováčik ĽubomírSúlov6600:59:40-
6MB26145Malý JanSokol Nová Paka7301:01:5072
7MB28316Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:3766
8MB30258Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:1060
9MB37234Staník JozefBK Lysá pod Makytou7301:04:37-
10MB42245Šmíd PetrLoučná 9566901:05:2257
11MB46126Kruml Kamilneregistrován7201:06:4554
12MB5133Cienciala TomášSplašení goroli7001:07:0351
13MB52198Rajnoch EdvardSplašení goroli6601:07:1048
14MB63172Olejník JaroslavJepetto a Semiš6701:09:3745
15MB76267Vojkůvka JanEkofas Ostrava6801:10:5942
16MB80339Oswald PavelMatrix Team7301:11:3539
17MB8825Bielesz Josef1.Běžecký Jablunkov6501:13:0636
18MB94319Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:13:3733
19MB107341Marko MartinManín PB7301:15:04-
20MB111162Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6601:15:1730
21MB113136Lichý DušanSplašení goroli6701:15:3927
22MB120113Kotek MartinVZS Ostrava6801:16:4724
23MB130219Sikora MartinTřinec7301:18:2421
24MB134171Olejník DaliborJepetto a Semiš6501:19:2018
25MB13695Juřica PavelTWIKO Ostrava7301:19:5315
26MB140106Kněžík RomanHavírov7201:20:2412
27MB143240Ščibráni Milanneregistrován7301:21:069
28MB14435Cupek JiříCoffee Team7001:21:096
29MB145204Ryška Martinfialove kobry7001:21:263
30MB148295Minařík PetrMK SEITL OSTRAVA7101:21:403
31MB151264Vích PetrOlomouc7301:22:103
32MB15548Dubový Jiříneregistrován7101:22:453
33MB157147Maršálek TomášRacing Olešná6401:23:043
34MB16712Baran JiříMountain Runners6601:24:063
35MB168304Zavadil AlexandrTriexpert6601:24:133
36MB175197Pšenica Julius-6701:25:28-
37MB18830Bugner JosefSK Oceláci Ostrava6501:26:403
38MB19115Bartoš Edwinneregistrován6801:27:233
39MB196154Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:29:103
40MB19737Částečka RomanHrabůvka7301:29:183
41MB204192Plewa Davidneregistrován7301:31:473
42MB205220Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:32:293
43MB206166Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6501:32:523
44MB208201Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:33:213
45MB222251Štýbar LuděkPorubští rafani6901:38:003
46MB223333Šmýra TomášE.prim Ostravice6701:38:273
47MB236357Pecha VladanChihuahua Devils6501:43:563
Muži C (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3156Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6101:03:18105
2MC34293Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:03:5393
3MC38111Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:4481
4MC40244Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:05:0372
5MC62167Navrátil JaroslavHO SSK Vítkovice6001:09:3466
6MC75276Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:10:5160
7MC83273Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:11:4357
8MC87294Vanta JosefSK Hronov6201:12:3654
9MC9234Collen MalcolmTeam GB!!!6001:13:19-
10MC96247Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:13:5151
11MC10197Kacíř ZdeněkLoučná 9565601:14:4448
12MC103317Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:14:4945
13MC125221Skalický JosefŽichlínek6201:17:4942
14MC13988Jamrik Miroslavneregistrován5701:20:1939
15MC15269Gromus PetrVsacan Tour Vsetín5601:22:1636
16MC154362Žarlok Zdeněkneregistrován5801:22:2333
17MC165222Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:23:57-
18MC169140Lisa OtoOrrero5901:24:2530
19MC170224Slivka JanStarí chlapi Čadca5701:24:37-
20MC182351Gabčík ĽubošMKL Kremnica5401:26:05-
21MC19019Beránek RomanEkofas Ostrava6301:27:1327
22MC193344Blahuta BřetislavHO Start Ostrava6101:28:1324
23MC201318Macháček Martinneregistrován5501:30:2621
24MC20370Groš ŠtefanSK Valašského království6101:31:1218
25MC209334Zbořil JosefKroměříž6201:33:5915
26MC216141Lysák RadimOSTRAVA !!!6001:36:0512
27MC234323Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:42:389
28MC247321Pečenka LiborKHB Radegast6101:54:296
29MC251327Burda Jaromírneregistrován5402:06:143
Muži D (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD74183Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:10:42105
2MD109297Tempír FrantišekSokol Štíty4901:15:0893
3MD129130Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4901:18:20-
4MD149165Musil JanSK Oceláci Ostrava5201:21:4581
5MD160266Vodička JanMK Radslavice4501:23:2672
6MD173322Hejl JanProsport Šumperk5301:25:1566
7MD176103Kazanin ViktorUkraine, Kiev, Klub Masterov5001:25:30-
8MD215228Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:35:1960
9MD217290Tučný JanMK Pardubice4701:37:0057
10MD22414Bardoň JanMK Seitl5201:38:3554
11MD249309Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:58:2151
Muži E (trať 5,2 km, 688 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME899Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:59:00105
2ME954Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:08:4493
3ME10268Volný JaromírHO Vítkovice3501:17:0081
Juniorky (trať 5,2 km, 688 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1298Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:47:40105
2ZJ245Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:48:2493
3ZJ3313Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:50:4681
4ZJ4300Mynářová Natálie LauraMTB Ondřejník0100:51:0272
5ZJ5350Gabčíková RebekaMKL Kremnica0000:53:37-
6ZJ6186Pejšková LucieTJ atletika Třinec9600:55:4066
7ZJ794Juríčková MartaSSK Vítkovice9400:58:0860
Ženy A (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29332Schorná Matyášová PavlaCZE8001:03:05105
2ZA32285Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:03:3793
3ZA53287Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:07:2581
4ZA67359Stonová TamaraJulboWay8401:10:0672
5ZA86142Macháčková ŠárkaX-Air Ostrava8301:12:1066
6ZA97184Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:0060
7ZA121134Lenčová JanaAC TJ Jičín9201:16:5357
8ZA147335Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:21:3954
9ZA19886Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:29:3451
10ZA213360Dirnerová AlžbětaAVA8201:35:0648
11ZA214306Gecová TerezaTriexpert8301:35:1645
12ZA225215Samiecová TerezaPepa Team Frýdek-Místek8601:38:5042
13ZA252255Ticha LibuseRakovnik8202:08:1039
Ženy B (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB36349Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7701:04:09105
2ZB39301Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:5193
3ZB41157Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:05:1681
4ZB56296Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7601:08:0972
5ZB114121Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:4166
6ZB126303Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:0160
7ZB15896Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6901:23:1257
8ZB159343Gregořicová JitkaHO Azimut7701:23:1354
9ZB162355Hyánková EvaBílovice n. S.7401:23:4351
10ZB166312Klimánková Evaneregistrován7301:23:5948
11ZB210356Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:34:3245
12ZB230353Nepovímová KateřinaGazelky PWCH 20137201:41:1042
13ZB232182Pěčková Ingridneregistrován7801:42:0939
14ZB238272Wágnerová LenkaMK SEITL Ostrava7201:45:2236
15ZB243311Dočkalová Věraneregistrován7601:47:3033
16ZB244254Tamášová Annaneregistrován7501:47:5430
17ZB246223Skopalova LaďkaSK Oceláci Ostrava7701:52:4927
18ZB248187Pejšková SvatavaNVPP6901:54:5224
Ženy C (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC124153Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:17:32105
2ZC17826Bieleszová Miluše1.Běžecký Jablunkov6601:25:3593
3ZC200307Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:29:5181
4ZC218129Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:37:2672
5ZC228320Budinská HanaAC Moravská Slávia Brno6001:40:2766
6ZC24031Bugnerová IvaSK Oceláci Ostrava6701:46:1960
Ženy D (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD172185Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:25:10105
2ZD185248Šokalová LudmilaPepaTeam Frýdek-Místek5601:26:3293
3ZD2027Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:30:4381
4ZD220270Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:37:3572
5ZD235305Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:43:2866
Trať 5,2 km, 688 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1298Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:47:40105
2ZJ245Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:48:2493
3ZJ3313Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:50:4681
4ZJ4300Mynářová Natálie LauraMTB Ondřejník0100:51:0272
5ZJ5350Gabčíková RebekaMKL Kremnica0000:53:37-
6ZJ6186Pejšková LucieTJ atletika Třinec9600:55:4066
7ZJ794Juríčková MartaSSK Vítkovice9400:58:0860
1ME899Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:59:00105
2ME954Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:08:4493
3ME10268Volný JaromírHO Vítkovice3501:17:0081
Trať 9,2 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Bajza JakubAK Kroměříž9000:53:17105
2MA2299Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:53:5093
3MA353Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:54:3881
1MJ4289Sádlo DominikSK Nové Město9500:55:25105
1MB5342Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:55:54-
4MA6347Ondráček TomášTriexpert Brno7700:56:0272
5MA729Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:56:1466
2MB8279Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:56:16105
2MJ9137Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:56:3093
3MJ10325Pinkas MichalAO Slavia Havířov9400:57:1081
4MJ11292Pomezný LukášAtletika Písek9400:57:3072
6MA12286Gerych DavidAK Kroměříž7700:57:3960
3MB13116Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:58:2093
4MB14190Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:59:1881
5MB15336Kováčik ĽubomírSúlov6600:59:40-
7MA16358Hudeček PetrOpavské dupy8201:00:0457
8MA1798Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:00:1054
9MA1821Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:3351
10MA19329Polášek JanAO Slavia Havířov8001:00:4248
11MA20104Keller MartinAK Emila Zátopka Kopřivnice7801:01:0345
12MA2178Herda JanSKP Nymburk8301:01:2742
5MJ2217Bechný MichalSSK Vítkovice9401:01:2866
13MA23284Friček MartinPlzeň7901:01:3039
14MA2449Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:01:3536
15MA2557Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:4833
6MB26145Malý JanSokol Nová Paka7301:01:5072
6MJ27315Ryška MarekTK Duko Rýmařov9601:02:0260
7MB28316Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:3766
1ZA29332Schorná Matyášová PavlaCZE8001:03:05105
8MB30258Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:1060
1MC3156Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6101:03:18105
2ZA32285Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:03:3793
16MA3222Berka RadimAC Syner Turnov8201:03:3730
2MC34293Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:03:5393
17MA35233Staniek MartinVZS Ostrava7401:03:5727
1ZB36349Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7701:04:09105
9MB37234Staník JozefBK Lysá pod Makytou7301:04:37-
3MC38111Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:4481
2ZB39301Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:5193
4MC40244Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:05:0372
3ZB41157Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:05:1681
10MB42245Šmíd PetrLoučná 9566901:05:2257
18MA43229Smola Michalsoleusrunning.cz8101:05:5724
19MA44158Minář MartinŽichlínek8401:06:4321
20MA45209Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:06:4418
11MB46126Kruml Kamilneregistrován7201:06:4554
21MA47176Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:06:4715
7MJ48160Moravec JiříIscarex Česká Třebová9601:06:5057
22MA49352Polách MartinTrojanovice8901:06:5812
23MA50278Žajdlík FilipTřinec7701:07:019
12MB5133Cienciala TomášSplašení goroli7001:07:0351
13MB52198Rajnoch EdvardSplašení goroli6601:07:1048
3ZA53287Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:07:2581
24MA54235Stoszek JanVZS Ostrava7601:07:536
25MA55149Martikán JiříHorolezci Frýdek-Místek7501:07:593
4ZB56296Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7601:08:0972
26MA57226Smahel Jiříneregistrován7401:08:253
27MA58243Šitka JosefMK SEITL Ostrava8601:08:273
28MA59168Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:09:023
29MA6055Fiala Petrneregistrován8201:09:193
30MA61288Duch MiroslavAKLVK La Sportiva7901:09:253
5MC62167Navrátil JaroslavHO SSK Vítkovice6001:09:3466
14MB63172Olejník JaroslavJepetto a Semiš6701:09:3745
8MJ6423Bernát MatějSalomon-run9501:09:4854
31MA65200Reček JanVlčovice9001:09:543
32MA6640Černoch Ondřejneregistrován8901:09:593
4ZA67359Stonová TamaraJulboWay8401:10:0672
33MA6818Belej DavidNewline8101:10:133
34MA6928Brož PetrMK Seitl Ostrava8501:10:183
9MJ70291Urbaczka MatějNVPP9601:10:2251
35MA71308Číž RadimVUT Brno7401:10:263
36MA72348Kocián DanielHupnakolo.cz8701:10:283
37MA73139Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7901:10:353
1MD74183Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:10:42105
6MC75276Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:10:5160
15MB76267Vojkůvka JanEkofas Ostrava6801:10:5942
38MA77346Vyhnička PeterBeluša8101:11:09-
39MA78117Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8501:11:203
40MA79135Letko MiroslavManín PB8101:11:30-
16MB80339Oswald PavelMatrix Team7301:11:3539
41MA81169Novák Tomášneregistrován8701:11:403
41MA8182Hrdina Tomášneregistrován7901:11:403
7MC83273Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:11:4357
43MA8459Friedel JanMarathon team Klimkovice7901:12:003
44MA85340Kupka JanKP Ostrava8201:12:053
5ZA86142Macháčková ŠárkaX-Air Ostrava8301:12:1066
8MC87294Vanta JosefSK Hronov6201:12:3654
17MB8825Bielesz Josef1.Běžecký Jablunkov6501:13:0636
45MA8950Ehler TomášPorubští Rafani8101:13:093
46MA9027Bocek DavidCoffee Team7501:13:113
47MA91163Mrověc TomášDevotion Team8801:13:163
9MC9234Collen MalcolmTeam GB!!!6001:13:19-
48MA93338Hrubý Vojtěchneregistrován7401:13:333
18MB94319Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:13:3733
49MA95107Kohut RadekStudénka8401:13:433
10MC96247Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:13:5151
6ZA97184Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:0060
50MA9847Dovrtěl Radovanneregistrován8201:14:043
51MA99101Karásek JiříBaška team7501:14:123
52MA100274Wasserbauer Lukášneregistrován8701:14:313
11MC10197Kacíř ZdeněkLoučná 9565601:14:4448
10MJ102314Holoubek Janneregistrován9601:14:4848
12MC103317Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:14:4945
53MA104122Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:14:503
54MA10589Janas KarelPorubští Rafani7401:14:553
55MA106263Vičar KarelPřerov7601:14:593
19MB107341Marko MartinManín PB7301:15:04-
56MA108127Krupa TomášKonstruktéři9001:15:063
2MD109297Tempír FrantišekSokol Štíty4901:15:0893
57MA110283Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:15:133
20MB111162Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6601:15:1730
58MA11238Čempel DavidDětmarovice8901:15:203
21MB113136Lichý DušanSplašení goroli6701:15:3927
5ZB114121Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:4166
59MA115345Jeřábek KamilVK Perun7601:16:013
60MA11667Goryczka Michalneregistrován7601:16:193
61MA117310Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:16:233
62MA11880Hlavsa TomášAdamov8301:16:293
63MA119330Sabela Davidneregistrován9101:16:433
22MB120113Kotek MartinVZS Ostrava6801:16:4724
7ZA121134Lenčová JanaAC TJ Jičín9201:16:5357
64MA122112Komín BohuslavValachyman team7601:17:013
65MA123207Ryzí MartinSK Fighter Inside9201:17:203
1ZC124153Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:17:32105
13MC125221Skalický JosefŽichlínek6201:17:4942
6ZB126303Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:0160
11MJ127202Rykr VojtěchSK Fighter Inside9401:18:1545
66MA128260Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:18:173
3MD129130Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4901:18:20-
23MB130219Sikora MartinTřinec7301:18:2421
67MA131328Kufa Štěpánneregistrován9101:18:513
68MA132114Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:19:033
12MJ133331Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0001:19:1442
24MB134171Olejník DaliborJepetto a Semiš6501:19:2018
13MJ135161Mrklovský OndřejREV 58 Nový Jičín9801:19:2839
25MB13695Juřica PavelTWIKO Ostrava7301:19:5315
69MA137302Šotola RomanPorubští rafani7401:19:593
70MA138164Munk RudolfVZS Ostrava7901:20:073
14MC13988Jamrik Miroslavneregistrován5701:20:1939
26MB140106Kněžík RomanHavírov7201:20:2412
71MA14191Janků PetrTJ Liga 100 Olomouc7401:20:303
72MA142199Raška RadekAK Emila Zátopka Kopřivnice7601:20:553
27MB143240Ščibráni Milanneregistrován7301:21:069
28MB14435Cupek JiříCoffee Team7001:21:096
29MB145204Ryška Martinfialove kobry7001:21:263
73MA146131Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8601:21:283
8ZA147335Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:21:3954
30MB148295Minařík PetrMK SEITL OSTRAVA7101:21:403
4MD149165Musil JanSK Oceláci Ostrava5201:21:4581
74MA1504Babjak AdamKrížom Krážom Nitra8401:21:50-
31MB151264Vích PetrOlomouc7301:22:103
15MC15269Gromus PetrVsacan Tour Vsetín5601:22:1636
75MA153133Lebeda Jiříneregistrován8401:22:183
16MC154362Žarlok Zdeněkneregistrován5801:22:2333
32MB15548Dubový Jiříneregistrován7101:22:453
14MJ15666Gola Robinneregistrován9501:23:0236
33MB157147Maršálek TomášRacing Olešná6401:23:043
7ZB15896Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6901:23:1257
8ZB159343Gregořicová JitkaHO Azimut7701:23:1354
5MD160266Vodička JanMK Radslavice4501:23:2672
76MA16184Hurta JanKonstruktéři9001:23:293
9ZB162355Hyánková EvaBílovice n. S.7401:23:4351
77MA163213Sabela JiříJulboWay7601:23:513
78MA164238Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7401:23:543
17MC165222Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:23:57-
10ZB166312Klimánková Evaneregistrován7301:23:5948
34MB16712Baran JiříMountain Runners6601:24:063
35MB168304Zavadil AlexandrTriexpert6601:24:133
18MC169140Lisa OtoOrrero5901:24:2530
19MC170224Slivka JanStarí chlapi Čadca5701:24:37-
79MA171252Šubert PavelHoralové7401:24:473
1ZD172185Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:25:10105
6MD173322Hejl JanProsport Šumperk5301:25:1566
80MA174250Štefek Radim1.Běžecký Jablunkov7401:25:213
36MB175197Pšenica Julius-6701:25:28-
7MD176103Kazanin ViktorUkraine, Kiev, Klub Masterov5001:25:30-
81MA177124Krejčí TomášFBC Redwolfs Ostrava8201:25:323
2ZC17826Bieleszová Miluše1.Běžecký Jablunkov6601:25:3593
82MA179261Večeřa ZdeněkStrážnice8301:25:413
83MA180217Seibt Davidneregistrován7501:25:473
84MA18132Burda Vojtěchneregistrován8701:25:563
20MC182351Gabčík ĽubošMKL Kremnica5401:26:05-
85MA183337Stonawski DavidRubem7701:26:163
86MA184324Jánošík MiroslavPřerov7701:26:273
2ZD185248Šokalová LudmilaPepaTeam Frýdek-Místek5601:26:3293
87MA18620Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:26:333
88MA187210Římánek JiříŘím Tým7401:26:393
37MB18830Bugner JosefSK Oceláci Ostrava6501:26:403
89MA18963Gerych JanSK Fighter Inside8401:27:013
21MC19019Beránek RomanEkofas Ostrava6301:27:1327
38MB19115Bartoš Edwinneregistrován6801:27:233
90MA192354Kravčík DavidANHYPODLAHY8701:27:373
22MC193344Blahuta BřetislavHO Start Ostrava6101:28:1324
91MA1943Angus PaulTeam GB!!!7701:28:34-
92MA19561Gavlas LiborFbK Horní Suchá7801:28:533
39MB196154Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:29:103
40MB19737Částečka RomanHrabůvka7301:29:183
9ZA19886Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:29:3451
15MJ19965Gola Patrikneregistrován9601:29:4433
3ZC200307Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:29:5181
23MC201318Macháček Martinneregistrován5501:30:2621
3ZD2027Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:30:4381
24MC20370Groš ŠtefanSK Valašského království6101:31:1218
41MB204192Plewa Davidneregistrován7301:31:473
42MB205220Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:32:293
43MB206166Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6501:32:523
93MA207281Žídek RobertOstrava7801:33:083
44MB208201Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:33:213
25MC209334Zbořil JosefKroměříž6201:33:5915
11ZB210356Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:34:3245
94MA211132Landsberger FilipPepa team Frýdek – Místek7901:34:423
95MA212203Ryška LumirDolní Domaslavice7801:34:433
10ZA213360Dirnerová AlžbětaAVA8201:35:0648
11ZA214306Gecová TerezaTriexpert8301:35:1645
8MD215228Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:35:1960
26MC216141Lysák RadimOSTRAVA !!!6001:36:0512
9MD217290Tučný JanMK Pardubice4701:37:0057
4ZC218129Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6201:37:2672
96MA219175Ondruška Jiří-8501:37:273
4ZD220270Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:37:3572
97MA22185Husánik RóbertDURA Bike team8501:37:40-
45MB222251Štýbar LuděkPorubští rafani6901:38:003
46MB223333Šmýra TomášE.prim Ostravice6701:38:273
10MD22414Bardoň JanMK Seitl5201:38:3554
12ZA225215Samiecová TerezaPepa Team Frýdek-Místek8601:38:5042
98MA226173Olšer MartinDanyho parťáci7501:39:133
99MA227271Wagner PetrMTK Klimkovice8301:39:413
5ZC228320Budinská HanaAC Moravská Slávia Brno6001:40:2766
100MA229246Šmíd RaimundBrno team Chaos a Zkáza7401:40:513
12ZB230353Nepovímová KateřinaGazelky PWCH 20137201:41:1042
101MA231361Hruda Michalneregistrován8001:42:033
13ZB232182Pěčková Ingridneregistrován7801:42:0939
16MJ233212Římánek OndřejŘím Tým9501:42:3030
27MC234323Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:42:389
5ZD235305Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:43:2866
47MB236357Pecha VladanChihuahua Devils6501:43:563
102MA237155Mikuš MichalBrno team Chaos a Zkáza7601:44:573
14ZB238272Wágnerová LenkaMK SEITL Ostrava7201:45:2236
103MA239237Stricker WalterNerozcvičený Amatér; M. Al-ce8501:46:153
6ZC24031Bugnerová IvaSK Oceláci Ostrava6701:46:1960
104MA24113Baran LukášKonstruktéři9101:46:373
17MJ242109Kocháň Matoušneregistrován9701:47:2127
15ZB243311Dočkalová Věraneregistrován7601:47:3033
16ZB244254Tamášová Annaneregistrován7501:47:5430
18MJ245211Římánek LukášŘím Tým0001:50:0124
17ZB246223Skopalova LaďkaSK Oceláci Ostrava7701:52:4927
28MC247321Pečenka LiborKHB Radegast6101:54:296
18ZB248187Pejšková SvatavaNVPP6901:54:5224
11MD249309Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:58:2151
105MA250143Majchrzak Adamneregistrován7602:03:09-
29MC251327Burda Jaromírneregistrován5402:06:143
13ZA252255Ticha LibuseRakovnik8202:08:1039
106MA253138Linhart Karel(TJ Slavia)- Havířov8602:17:283
107MA254326Kraicinger Michalneregistrován7502:25:003
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Bajza JakubAK Kroměříž9000:53:17105
2MA2299Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:53:5093
3MA353Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:54:3881
4MJ4289Sádlo DominikSK Nové Město9500:55:2572
5MA6347Ondráček TomášTriexpert Brno7700:56:0266
6MA729Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:56:1460
7MB8279Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:56:1657
8MJ9137Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:56:3054
9MJ10325Pinkas MichalAO Slavia Havířov9400:57:1051
10MJ11292Pomezný LukášAtletika Písek9400:57:3048
11MA12286Gerych DavidAK Kroměříž7700:57:3945
12MB13116Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:58:2042
13MB14190Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:59:1839
14MA16358Hudeček PetrOpavské dupy8201:00:0436
15MA1798Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:00:1033
16MA1821Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:3330
17MA19329Polášek JanAO Slavia Havířov8001:00:4227
18MA20104Keller MartinAK Emila Zátopka Kopřivnice7801:01:0324
19MA2178Herda JanSKP Nymburk8301:01:2721
20MJ2217Bechný MichalSSK Vítkovice9401:01:2818
21MA23284Friček MartinPlzeň7901:01:3015
22MA2449Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:01:3512
23MA2557Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:489
24MB26145Malý JanSokol Nová Paka7301:01:506
25MJ27315Ryška MarekTK Duko Rýmařov9601:02:023
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29332Schorná Matyášová PavlaCZE8001:03:05105
2ZA32285Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:03:3793
3ZB36349Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7701:04:0981
4ZB39301Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:5172
5ZB41157Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:05:1666
6ZA53287Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:07:2560
7ZB56296Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7601:08:0957
8ZA67359Stonová TamaraJulboWay8401:10:0654
9ZA86142Macháčková ŠárkaX-Air Ostrava8301:12:1051
10ZA97184Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:0048
11ZB114121Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:4145
12ZA121134Lenčová JanaAC TJ Jičín9201:16:5342
13ZC124153Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:17:3239
14ZB126303Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:0136
15ZA147335Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:21:3933
16ZB15896Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6901:23:1230
17ZB159343Gregořicová JitkaHO Azimut7701:23:1327
18ZB162355Hyánková EvaBílovice n. S.7401:23:4324
19ZB166312Klimánková Evaneregistrován7301:23:5921
20ZD172185Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:25:1018
21ZC17826Bieleszová Miluše1.Běžecký Jablunkov6601:25:3515
22ZD185248Šokalová LudmilaPepaTeam Frýdek-Místek5601:26:3212
23ZA19886Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:29:349
24ZC200307Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:29:516
25ZD2027Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:30:433

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód