5.5.2013, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
8.7.2018 | Lochovice - Plešivec | 191 |
6.7.2017 | Lochovice - Plešivec | 171 |
10.7.2016 | Lochovice - Plešivec | 166 |
5.7.2015 | Lochovice - Plešivec | 116 |
6.7.2014 | Lochovice - Plešivec | 149 |
6.7.2011 | Lochovice - Plešivec | 151 |
5.7.2009 | Lochovice - Plešivec | 140 |
6.7.2008 | Lochovice - Plešivec | 126 |
5.7.2007 | Lochovice - Plešivec, MČR veteránů | 207 |
8.5.2005 | Lochovice - Plešivec | 85 |
9.5.2004 | Lochovice - Plešivec | 98 |
11.5.2003 | Lochovice - Plešivec | 67 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Chochola Vladimír | 50 | 13 |
Mašek Roman | 61 | 13 |
Chochola Petr | 77 | 13 |
Mališová Karla | 60 | 12 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 10 |
Soukup Petr | 65 | 10 |
Rychecký Tomáš | 66 | 10 |
Svobodová Dana | 52 | 10 |
Mucha Petr | 47 | 9 |
Mikoláš Milan | 42 | 9 |
Kuncl František | 50 | 9 |
Čapek Antonín | 41 | 8 |
Kyselý Petr | 64 | 8 |
Svoboda Jan | 43 | 8 |
Průša Josef | 52 | 8 |
Pour Svatopluk | 52 | 8 |
Raboch Ivan | 66 | 8 |
Pechek Petr | 83 | 7 |
Turek Jiří | 62 | 7 |
Pergner Petr | 61 | 7 |
Hofman Vít | 92 | 7 |
Hlusička Josef | 38 | 7 |
Pštrossová Marie | 59 | 7 |
Krejsa Václav | 52 | 7 |
Vacarda Vladimír | 59 | 6 |
Požgayová Jana | 55 | 6 |
Šůcha Václav | 46 | 6 |
Dolejš Radomír | 58 | 6 |
Popovová Jaroslava | 48 | 6 |
Gregor Jaroslav | 51 | 6 |
Rendl Josef | 76 | 6 |
Janeček Jaroslav | 40 | 6 |
Milesová Iva | 77 | 6 |
Schovánek Petr | 65 | 6 |
Les Josef | 47 | 6 |
Štěpánek Petr | 65 | 6 |
Smrčka Miloš | 54 | 6 |
Rosol Jiří | 74 | 6 |
Čech Karel | 45 | 6 |
Havlín Antonín | 55 | 6 |
Kříž Vladimír | 58 | 6 |
Chocholová Ivana | 79 | 6 |
Kučera Vilém | 51 | 6 |
Chytrý Štěpán | 88 | 6 |
Pechek František | 53 | 6 |
Zelinka Miloslav | 24 | 6 |
Hnízdilová Radka | 90 | 5 |
Doležal Jaromír | 57 | 5 |
Veselý Tomáš | 92 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 13 | 20 | Moravec Jiří | JM team Letohrad | 96 | 00:26:37 | 70 |
2 | MJ | 19 | 69 | Hunčovský Tomáš | TJ Neratovice | 94 | 00:27:00 | 62 |
3 | MJ | 20 | 80 | Semerád Martin | SPK Liberec | 99 | 00:27:02 | 54 |
4 | MJ | 36 | 139 | Dvořák Petr | SPORTING Příbram | 95 | 00:28:12 | 48 |
5 | MJ | 44 | 184 | Borský Vratislav | Beroun | 96 | 00:29:20 | 44 |
6 | MJ | 65 | 62 | Machuta Matěj | TTC Příbram | 97 | 00:30:56 | 40 |
7 | MJ | 104 | 101 | Jobek Ondřej | HC Příbram | 96 | 00:34:34 | 38 |
8 | MJ | 167 | 178 | Veselý Jan | SDH Nové Strašecí | 94 | 00:40:39 | 36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 90 | Gerych David | AK Kroměříž | 77 | 00:24:11 | 70 |
2 | M1 | 11 | 154 | Rendl Josef | TJ Packa Praha | 76 | 00:26:28 | 34 |
3 | M1 | 24 | 159 | Svoboda Milan | Raam Team | 74 | 00:27:38 | 24 |
4 | M1 | 25 | 194 | Soukup Petr | Příbram | 76 | 00:27:39 | 22 |
5 | M1 | 26 | 163 | Rosol Jiří | Loko Beroun | 74 | 00:27:40 | 20 |
6 | M1 | 29 | 157 | Houska Jindřich | HO Koudel | 76 | 00:27:49 | 16 |
7 | M1 | 40 | 61 | Hokeš Martin | Zvole | 77 | 00:28:45 | 8 |
8 | M1 | 53 | 137 | Barášek Aleš | Team.internetpb.cz | 75 | 00:29:48 | 2 |
9 | M1 | 96 | 183 | Neuman Jiří | KLM Praha | 74 | 00:33:51 | 2 |
10 | M1 | 97 | 203 | Šlachta Petr | Braník | 74 | 00:33:54 | 2 |
11 | M1 | 107 | 120 | Chochola Petr | Florbal Nové Strašecí | 77 | 00:34:46 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 27 | Žák Jiří | Technika Brno EXTREME | 71 | 00:25:01 | 70 |
2 | M2 | 15 | 53 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | 00:26:46 | 54 |
3 | M2 | 18 | 98 | Škrabálek Jan | Krčský les | 70 | 00:26:56 | 48 |
4 | M2 | 34 | 31 | Veselý Petr | Squashklub Plzeň | 73 | 00:28:09 | 38 |
5 | M2 | 35 | 138 | Schew Harald | Praha 3 | 69 | 00:28:10 | 36 |
6 | M2 | 43 | 81 | Jirásek Marek | TNS AISA | 73 | 00:29:16 | 34 |
7 | M2 | 70 | 96 | Cibulka Roman | Praha | 71 | 00:31:43 | 30 |
8 | M2 | 75 | 45 | Kašpar Jan | FEL Praha | 71 | 00:32:10 | 28 |
9 | M2 | 76 | 192 | Číp Roman | Hluboš | 70 | 00:32:21 | 26 |
10 | M2 | 80 | 40 | Hrubý Radek | Lochovice | 71 | 00:32:50 | 24 |
10 | M2 | 80 | 33 | Kareš Martin | Vižina | 73 | 00:32:50 | 24 |
12 | M2 | 82 | 149 | Plecitý Petr | Bezdědice | 69 | 00:32:51 | 20 |
13 | M2 | 87 | 102 | Kendík Tomáš | Lochkov | 72 | 00:33:19 | 14 |
14 | M2 | 111 | 111 | Novák Radomír | Uhlířské Janovice | 70 | 00:35:05 | 8 |
15 | M2 | 112 | 146 | Julínek Simon | Palas Athena | 70 | 00:35:08 | 6 |
16 | M2 | 123 | 132 | Szabo David | SK Nové Zámky | 70 | 00:35:50 | 2 |
17 | M2 | 127 | 140 | Harant Pavel | Otročiněves | 72 | 00:36:36 | 2 |
18 | M2 | 147 | 84 | Šťahlavský Pavel | Slovan Lochovice | 73 | 00:38:19 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 10 | 58 | Jansa Jiří | Atletika Písek | 66 | 00:26:22 | 62 |
2 | M3 | 22 | 177 | Taras Tomáš | TK Příbram | 67 | 00:27:23 | 44 |
3 | M3 | 31 | 73 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 00:27:58 | 40 |
4 | M3 | 47 | 77 | Schovánek Petr | Krčský les | 65 | 00:29:28 | 32 |
5 | M3 | 83 | 57 | Kuptík Petr | Knížkovice | 64 | 00:32:56 | 18 |
6 | M3 | 84 | 114 | Fencl Radek | Obořiště | 65 | 00:33:00 | 16 |
7 | M3 | 94 | 200 | Štěpánek Petr | Spartak Praha 4 | 65 | 00:33:40 | 12 |
8 | M3 | 108 | 193 | Kolbaba Pavel | Lucky Family 1 | 68 | 00:34:49 | 10 |
9 | M3 | 117 | 179 | Olbert Tomáš | MK Herducka | 64 | 00:35:29 | 4 |
10 | M3 | 126 | 182 | Válek Jan | Praha 5 | 64 | 00:36:29 | 2 |
11 | M3 | 138 | 153 | Kyselý Petr | TJ Zduchovice | 64 | 00:37:34 | 2 |
12 | M3 | 164 | 172 | Kučera Radek | Slavoj Pacov | 67 | 00:40:04 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 14 | 113 | Vaněk Petr | AC Praha | 61 | 00:26:41 | 70 |
2 | M4 | 32 | 22 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:28:05 | 62 |
3 | M4 | 45 | 48 | Šprachta Vladimír | Cvikov | 60 | 00:29:23 | 48 |
4 | M4 | 50 | 46 | Pospíšil Antonín | TJ Tlučná | 60 | 00:29:37 | 38 |
5 | M4 | 56 | 105 | Kocian Vít | Silvini SKITRAB Team | 61 | 00:30:15 | 36 |
6 | M4 | 62 | 135 | Dvořák Petr | Internet Příbram | 61 | 00:30:40 | 32 |
7 | M4 | 63 | 14 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 00:30:51 | 30 |
8 | M4 | 69 | 78 | Jindra David | AC Obora Hvězda Praha | 60 | 00:31:42 | 26 |
9 | M4 | 78 | 134 | Turek Jiří | Chaloupky | 62 | 00:32:26 | 22 |
10 | M4 | 136 | 35 | Mašek Roman | SNB Praha | 61 | 00:37:29 | 10 |
11 | M4 | 156 | 147 | Pokorný Miroslav | Spartak Vlašim | 60 | 00:39:05 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 33 | 50 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 00:28:07 | 54 |
2 | M5 | 46 | 93 | Šatra Alois | Tatran Velké Hudčice | 58 | 00:29:25 | 44 |
3 | M5 | 49 | 202 | Minčev Ivan | neregistrován | 57 | 00:29:35 | 40 |
4 | M5 | 61 | 131 | Gombita Josef | Most | 58 | 00:30:31 | 34 |
5 | M5 | 66 | 6 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:31:29 | 28 |
6 | M5 | 77 | 121 | Kříž Vladimír | Žižkovští tygři | 58 | 00:32:23 | 24 |
7 | M5 | 90 | 166 | Mayer Jan | SKD Benešov | 54 | 00:33:26 | 20 |
8 | M5 | 100 | 99 | Doležal Jaromír | SABZO Praha | 57 | 00:34:16 | 18 |
9 | M5 | 109 | 100 | Urban Josef | SABZO Praha | 56 | 00:34:50 | 16 |
10 | M5 | 120 | 106 | Havlín Antonín | AC OH Praha | 55 | 00:35:37 | 14 |
11 | M5 | 124 | 187 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 00:36:11 | 12 |
12 | M5 | 154 | 165 | Šesták Jindřich | KKK Praha | 56 | 00:38:59 | 8 |
13 | M5 | 171 | 195 | Chlumský Luboš | Vokovice Praha | 56 | 00:41:32 | 4 |
14 | M5 | 176 | 155 | Adámek Petr | SABZO | 54 | 00:42:07 | 2 |
15 | M5 | 179 | 156 | Dolejš Radomír | AVC Praha / SABZO | 58 | 00:42:19 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 67 | 11 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:31:33 | 44 |
2 | M7 | 88 | 43 | Janový Petr | AC-Trial Plzeň | 45 | 00:33:22 | 34 |
3 | M7 | 99 | 38 | Krassa Manfred | ŠAK Chodov | 44 | 00:34:12 | 32 |
4 | M7 | 101 | 25 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:34:24 | 30 |
5 | M7 | 114 | 161 | Mucha Petr | Sokol Kobylisy | 47 | 00:35:24 | 24 |
6 | M7 | 131 | 72 | Říha Miroslav | Sokol Sadská | 45 | 00:37:03 | 14 |
7 | M7 | 137 | 66 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 00:37:32 | 10 |
8 | M7 | 151 | 123 | Pasler Jiří | KAK Praha | 46 | 00:38:52 | 4 |
9 | M7 | 152 | 24 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:38:56 | 2 |
10 | M7 | 178 | 49 | Plecháček Jiří | Sokol Mělník | 44 | 00:42:17 | 2 |
11 | M7 | 182 | 143 | Čech Karel | KAK Praha | 45 | 00:42:52 | 2 |
12 | M7 | 189 | 65 | Březina Petr | SABZO Praha | 46 | 00:46:17 | 2 |
13 | M7 | 195 | 108 | Fuchs Bedřich | TJ Dobříš | 44 | 00:49:28 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 110 | 85 | Čech Jaroslav | Liga 100 Praha | 41 | 00:34:54 | 70 |
2 | M8 | 113 | 16 | Kaleta Karel | Hrádek ve Slezsku | 43 | 00:35:21 | 62 |
3 | M8 | 150 | 9 | Daubner Anton | Liga 100 Praha | 42 | 00:38:42 | 54 |
4 | M8 | 159 | 51 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:39:22 | 48 |
5 | M8 | 162 | 64 | Kříž Vladimír | TJ Baník Příbram | 43 | 00:39:45 | 44 |
6 | M8 | 163 | 110 | Milfait Jiří | Sokol Dobříš | 41 | 00:39:58 | 40 |
7 | M8 | 174 | 74 | Miles Jiří | Praha | 42 | 00:42:02 | 36 |
8 | M8 | 181 | 70 | Málek Zdeněk | AVC Praha | 43 | 00:42:44 | 34 |
9 | M8 | 188 | 68 | März František | Sokol Kout | 43 | 00:45:32 | 32 |
10 | M8 | 190 | 87 | Mikoláš Milan | Beroun | 42 | 00:46:39 | 30 |
11 | M8 | 193 | 19 | Kadeřábek Rudolf | AVC Praha | 39 | 00:47:48 | 26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M9 | 165 | 32 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 00:40:15 | 38 |
2 | M9 | 191 | 4 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:46:55 | 28 |
3 | M9 | 199 | 28 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:52:24 | 22 |
4 | M9 | 200 | 133 | Dočkálek Antonín | AVC Praha | 38 | 00:53:30 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MX | 198 | 75 | Matzner Karel | M Team Zvole | 29 | 00:51:30 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 119 | 168 | Karasová Daniela | ZŠ Bohutín | 03 | 00:35:35 | 70 |
2 | ZJ | 143 | 167 | Karasová Barbora | ZŠ Bohutín | 02 | 00:37:57 | 62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 20 | 95 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:27:02 | 70 |
2 | ZA | 38 | 180 | Matrasová Kateřina | SK Chrast | 83 | 00:28:16 | 62 |
3 | ZA | 41 | 91 | Gerychová Michaela | TJ Dvůr Králové nad Labem | 82 | 00:28:49 | 54 |
4 | ZA | 72 | 97 | Frantová Andrea | Loko Beroun | 85 | 00:31:59 | 48 |
5 | ZA | 98 | 207 | Tržilová Iva | TJ Maratonstav Úpice | 86 | 00:34:04 | 44 |
6 | ZA | 139 | 56 | Klampflová Hana | Vrchaři Vrchlabí | 93 | 00:37:40 | 40 |
7 | ZA | 152 | 176 | Hnízdilová Lenka | Sokol Nové Strašecí | 86 | 00:38:56 | 38 |
8 | ZA | 169 | 158 | Průšová Kateřina | KC Příbram | 84 | 00:41:12 | 36 |
9 | ZA | 187 | 175 | Hnízdilová Radka | Sokol Nové Strašecí | 90 | 00:44:41 | 34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 28 | 104 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:27:45 | 70 |
2 | Z1 | 63 | 170 | Havlová Petra | neregistrována | 76 | 00:30:51 | 54 |
3 | Z1 | 68 | 39 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:31:40 | 48 |
4 | Z1 | 158 | 198 | Procházková Ivona | Blatná | 75 | 00:39:16 | 36 |
5 | Z1 | 185 | 36 | Žaliová Iva | AVC Praha | 77 | 00:44:10 | 32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 58 | 115 | Piklová Alice | SVŠ | 73 | 00:30:18 | 62 |
2 | Z2 | 73 | 23 | Borovičková Lenka | SK Nové Město nad Metují | 73 | 00:32:02 | 44 |
3 | Z2 | 93 | 15 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:33:37 | 40 |
4 | Z2 | 121 | 162 | Karasová Věra | TK Příbram | 72 | 00:35:39 | 38 |
5 | Z2 | 175 | 126 | Gololobová Blanka | AVC Praha | 73 | 00:42:06 | 34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 73 | 52 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:32:02 | 70 |
2 | Z3 | 95 | 60 | Naxerová Jana | USK Plzeň | 66 | 00:33:47 | 54 |
3 | Z3 | 128 | 59 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 00:36:41 | 44 |
4 | Z3 | 160 | 18 | Slabáková Lenka | AK Olymp Brno | 66 | 00:39:27 | 36 |
5 | Z3 | 161 | 112 | Dudášová Monika | SK Vlaška | 66 | 00:39:31 | 34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 91 | 79 | Mališová Karla | USK Praha | 60 | 00:33:28 | 62 |
2 | Z4 | 106 | 83 | Vlachynská Libuše | AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 62 | 00:34:41 | 48 |
3 | Z4 | 132 | 34 | Pštrossová Marie | AVC/SNB Praha | 59 | 00:37:05 | 40 |
4 | Z4 | 140 | 145 | Zodererová Václava | Sokol Žižkov | 61 | 00:37:50 | 38 |
5 | Z4 | 180 | 151 | Hedvičáková Martina | Praha 2 | 61 | 00:42:28 | 32 |
6 | Z4 | 186 | 107 | Hořejšová Hana | Příbram | 60 | 00:44:17 | 30 |
- | Z4 | - | 999 | Dolejšová Jitka | SABZO | 60 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 114 | 1 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:35:24 | 70 |
2 | Z5 | 133 | 3 | Vacková Hana | Sokol Starkoč | 56 | 00:37:10 | 62 |
3 | Z5 | 146 | 12 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:38:18 | 48 |
4 | Z5 | 166 | 21 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 00:40:20 | 44 |
5 | Z5 | 170 | 2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:41:22 | 40 |
6 | Z5 | 205 | 31 | Pláničková Eva | Atletika Tábor | 54 | 01:04:32 | 28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z6 | 144 | 5 | Šlechtová Marie | TJ Sokol Jaroměř | 52 | 00:37:59 | 54 |
2 | Z6 | 177 | 119 | Svobodová Dana | Příbram | 52 | 00:42:12 | 38 |
3 | Z6 | 201 | 173 | Bartošová Milada | Příbram | 53 | 00:53:37 | 32 |
4 | Z6 | 202 | 29 | Ziedlerová Jarmila | AVC / SNB | 51 | 00:54:12 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z7 | 183 | 10 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:43:06 | 36 |
2 | Z7 | 184 | 76 | Ročňáková Miloslava | M-team Zvole | 45 | 00:43:13 | 34 |
Organizace závodu: 92% Zvolená trasa závodu: 94% Značení závodu: 96% Vyhlášení výsledků: 90% Zpracování výsledků: 55% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 92% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 88% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
lenka.hnizdilova