Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Arko - Trophy, nahoru a dolů

21.4.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Arko - Trophy, nahoru a dolů
  • datum konání: 21.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiří Žák

Sociální sítě

Místo konání

Areál SKI hotelu Nové Město na Moravě
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: +480/-360 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Žák
Polní 1363
Nové Město na Moravě
tel. 777 121 230

Aktuální informace:

Srdečně Vás zveme na závod Českého poháru!
Závod se uskuteční v Novém Městě na Moravě dne 21.4. 2013, start v 10hodin ve Vysočina areně u hotelu Ski.
Závod se uskuteční na traťi beze sněhu (sníhi pro spestření jenom na sto metrovém rovném úseku při přeběhu sjezdovky).
Seběhy jsou velmi běhavé pouze po loukách-travnatý podklad, a v lese po jehličí. Trat je okruhová!

Za pořadatele Jirka ,,ŽakisŽák

E-mailová adresa

zakis@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2014Arko - Trophy, nahoru a dolů28

Statistika závodu Arko - Trophy, nahoru a dolů

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 28

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vodička Jan452
Pohanka Jiří652
Ožana Václav642
Kačín Miroslav792
Gregorová Kamila812
Chlubna Jan842
Bradáč Jiří822
Žák Jiří712
Vanta Josef622
Vraštilová Miloslava562
Buchta Pavel642
Vacarda Vladimír592
Pechková Šárka562
Turek Martin802
Pechek František532

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ361Beneš ViktorNové Město na Moravě9600:41:2570
Muži A (trať 10 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA23Flegl VlastimilVrchlabí8600:44:2570
2MA44Mareš JiříKerteam8700:44:3462
3MA61Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:0054
4MA82Bidmon JiříŽakis Team9300:47:5248
5MA910Turek MartinŽakis Team8000:48:2844
6MA105Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:50:4940
7MA126Kačín MiroslavKecka Kanice7900:53:1938
8MA147Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:59:0336
9MA159Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8201:01:5934
10MA168Sobotka Janneregistrován7501:07:1532
Muži B (trať 10 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB121Žák JiříTECHNIKA Brno EXTREME7100:43:5370
2MB323Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3262
3MB546Pohanka JiříPohledec6500:45:1354
4MB725Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:5548
5MB1124Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:52:0344
6MB1322Buchta PavelNové Město na Moravě6400:55:5840
Muži C (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC142Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:5470
2MC241Vanta JosefSK Hronov6200:40:5262
3MC545Štefek JaroslavHranice6200:42:0254
4MC643Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0448
5MC844Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:46:5044
Muži D (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD471Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:4870
2MD770Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:1362
3MD972Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:1254
4MD1075Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:5648
5MD1173Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:2944
6MD1274Vodička JanRadslavice4500:57:2540
Muži E (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME876Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:36:2870
2ME1478Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:42:0762
3ME1777Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:0854
4ME1880Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:04:2748
-ME-79Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě36DNF-
Juniorky (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA183Gregorová KamilaSalomon Team8100:27:2770
2ZA381Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:2762
3ZA982Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:36:4854
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB288Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:28:5170
2ZB586Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:2362
3ZB687Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:34:2554
4ZB1389Marshallová MonikaNové Město na Moravě7000:40:4848
Ženy C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC492Jirásková EvaLanškroun6400:33:0770
2ZC1093Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:3362
3ZC1191Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:0854
4ZC1694Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:45:4748
Ženy D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD796Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:35:0970
2ZD1297Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:40:1462
3ZD1598Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:1754
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC142Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:5470
2MC241Vanta JosefSK Hronov6200:40:5262
1MJ361Beneš ViktorNové Město na Moravě9600:41:2570
1MD471Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:4870
3MC545Štefek JaroslavHranice6200:42:0254
4MC643Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0448
2MD770Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:1362
5MC844Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:46:5044
3MD972Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:1254
4MD1075Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:5648
5MD1173Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:2944
6MD1274Vodička JanRadslavice4500:57:2540
Trať 10 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB121Žák JiříTECHNIKA Brno EXTREME7100:43:5370
1MA23Flegl VlastimilVrchlabí8600:44:2570
2MB323Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3262
2MA44Mareš JiříKerteam8700:44:3462
3MB546Pohanka JiříPohledec6500:45:1354
3MA61Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:0054
4MB725Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:5548
4MA82Bidmon JiříŽakis Team9300:47:5248
5MA910Turek MartinŽakis Team8000:48:2844
6MA105Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:50:4940
5MB1124Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:52:0344
7MA126Kačín MiroslavKecka Kanice7900:53:1938
6MB1322Buchta PavelNové Město na Moravě6400:55:5840
8MA147Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:59:0336
9MA159Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8201:01:5934
10MA168Sobotka Janneregistrován7501:07:1532
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB121Žák JiříTECHNIKA Brno EXTREME7100:43:5370
2MA23Flegl VlastimilVrchlabí8600:44:2562
3MB323Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3254
4MA44Mareš JiříKerteam8700:44:3448
5MB546Pohanka JiříPohledec6500:45:1344
6MA61Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:0040
7MB725Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:5538
8MA82Bidmon JiříŽakis Team9300:47:5236
9MA910Turek MartinŽakis Team8000:48:2834
10MA105Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:50:4932
11MB1124Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:52:0330
12MA126Kačín MiroslavKecka Kanice7900:53:1928
13MB1322Buchta PavelNové Město na Moravě6400:55:5826
14MA147Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:59:0324
15MA159Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8201:01:5922
16MA168Sobotka Janneregistrován7501:07:1520
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA183Gregorová KamilaSalomon Team8100:27:2770
2ZB288Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:28:5162
3ZA381Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:2754
4ZC492Jirásková EvaLanškroun6400:33:0748
5ZB586Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:2344
6ZB687Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:34:2540
7ZD796Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:35:0938
8ZA982Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:36:4836
9ZC1093Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:3334
10ZC1191Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:0832
11ZD1297Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:40:1430
12ZB1389Marshallová MonikaNové Město na Moravě7000:40:4828
13ZD1598Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:1726
14ZC1694Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:45:4724

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 88%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Zdravim, mel bych drobnou korekci, Martin Turek je (bohuzel) r.v. 1980 (..no, i kdyz, kdyby jste umeli tu 86-ku dostat i do rodneho listu, vubec bych se nezlobil :-D) Vysledky pak tudiz nejak rozume sloucit ke me, abych nebyl v celkovem dvakrat, akorat zmenit Bohemku na Zakis Team.. diky ;-)
turekm
opraveno
team
Dobrý nápad na zpestření termínovky běhů do vrchu opakovanými výběhy, seběhy a rovinkami. Okruh byl náročný kros. Určitě zlepšení proti prvnímu ročníku, že se nebloudilo.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód