Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Jamné - Suchý vrch

8.9.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 8.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí - areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:45 hodin

Přihlášky

elektronicky na níže uvedený email, v místě závodu 9:00 - 10:15 hodin

Startovné

Startovné 80,- Kč zahrnuje občerstvení pro všechny účastníky v místě cíle

Popis tratě

Délka: 9,6 km
Převýšení: 545 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petra Čtvrtečková
tel. 603 598 469

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ527Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:43:05116,04
2MJ138Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:51104,22
3MJ3239Machotka DominikLanškroun9400:51:3579,74
4MJ4776Bednarský VojtěchCK Morava9700:54:4766,08
5MJ10066Pešava JanJabloňská běžecká liga0001:12:553,00
Muži A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:23101,47
2MA272Horák OndřejŠternberk7500:41:25101,31
3MA326Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:42:1697,23
4MA454Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0193,63
5MA760Hrdina PavelAK Perná8800:43:4889,87
6MA847Herda JanSKP Nymburk8300:44:0288,75
7MA1278Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:45:4180,84
8MA1436Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí7900:47:2572,52
9MA1652Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:47:4770,76
10MA1767Janů LiborŠumperk7800:47:5769,96
11MA1955Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:48:1568,52
12MA2161Martinec LubošSolnice8200:48:5265,57
13MA224Pešek OndřejKOB Choceň8500:49:0764,37
14MA2317Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3761,97
15MA2724Horáček DavidSudislav nad Orlicí7500:50:5655,65
16MA5468Roleček MilanPěčín7600:56:0830,70
17MA5974Taszkun JakubWroclav7700:56:4327,91
18MA6079Purkert MartinStudené CREW9000:56:4427,83
19MA635Fáber RobertJabloňská běžecká liga9100:57:0526,15
20MA6950Štumpf Eduard3D Fitness RCT8000:59:1515,75
21MA8049Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:02:473,00
22MA8256Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:04:003,00
23MA8810Čada RadekKlášterec nad Orlicí7401:06:313,00
24MA9240Vondrat JiříPardubice7701:08:303,00
25MA9742Bielčík JiříKráliky8501:11:123,00
Muži B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB630Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:27104,25
2MB963Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:3998,85
3MB1043Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0596,90
4MB1815Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:48:0283,61
5MB207Petráš RostislavNovosický Kotuč6500:48:5179,93
6MB2858Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:0469,94
7MB2957Doležal MartinSPS Sázava7000:51:2268,59
8MB3148Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:2968,06
9MB3371Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:51:3867,39
10MB3832Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:5161,91
11MB4665Belobrad IvanŽamberk6600:54:4153,65
12MB5573Gregora MilanActivity Lanškroun7100:56:1146,89
13MB583Půlpán RomanKOB Choceň6500:56:3744,94
14MB6264Kalous Tomᚎamberk6400:57:0043,21
15MB7425Valach PetrOK Lokomotiva Pce6501:01:2223,54
16MB7728Procházka JosefKOB Konice7201:01:5421,14
17MB8569Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:249,87
18MB999Odstrčilík MarekRungo.cz Říčany7301:12:463,00
19MB10722Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:21:353,00
Muži C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1131Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:35110,99
2MC1570Tichý PavelAC Náchod6300:47:43102,14
3MC3016Valenta MichalPrales Tužín6200:51:2486,87
4MC3421Skalický JosefŽichlínek6200:51:4185,69
5MC4020Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:0080,23
6MC412Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:53:2578,51
7MC4223Novotný Luděk3D Fitness RCT6200:53:3577,82
8MC4835Kavka JiříLetohrad5900:54:4972,70
9MC516Fáber ViliamJabloňská běžecká liga6200:56:0267,66
10MC5277Bednarský JiříŠumperk6200:56:0567,45
11MC6437Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3157,36
12MC6529Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:58:4256,60
13MC6845Sedlák JiříPřelouč5800:59:1054,66
14MC7159Hodek RomanSokol Kunvald6000:59:5851,35
15MC7580Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:2645,27
16MC7851Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:0042,92
17MC9075Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5701:07:4718,94
Muži D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2533Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:13104,29
2MD3518Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:4498,38
3MD3613Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:0097,34
4MD4534Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:54:1388,70
5MD5344Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:56:0681,36
6MD5746Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5100:56:3079,80
7MD8653Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:04:4047,97
8MD10662Wendlig MiroslavLuková5301:17:193,00
Muži E (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7911Marek FrantišekSK Hronov4101:02:16115,46
2ME9541Bielčik JindřichLichkov4001:09:3094,02
3ME9614Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:4190,52
4ME10512Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:1770,96
5ME10819Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:21:3858,06
Juniorky (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ56504Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga9600:56:16101,00
2ZJ61519Novotná DoraAvengers9700:56:5099,00
Ženy A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:43110,98
2ZA39530Vévodová MartinaAK Perná9000:52:5598,82
3ZA49531Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:1190,20
4ZA67520Koláříková AlžbětaAvengers9000:59:0075,69
5ZA69529Lauterbachová LucieLíšnice8100:59:1574,74
6ZA72537Honsová HanaActivity Lanškroun7901:00:0071,89
7ZA76541Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:01:5264,79
8ZA84539Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:2055,41
9ZA91535Příkopová EvaTěchonín8601:08:0241,35
10ZA94522Hubáčková KateřinaDolní Bojanovice8001:09:0937,10
11ZA104532Kalousová AlenaŽamberk8001:17:106,62
Ženy B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26540Delingerová MarieŠternberk7600:50:17109,23
2ZB43512Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:5195,70
3ZB44521Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:0195,07
4ZB50511Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:3589,12
5ZB66536Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:4876,92
6ZB101534Pešavová JitkaJabloňská běžecká liga7401:13:0122,98
7ZB109533Vondráčková IvaJabloňská běžecká liga7501:22:583,00
Ženy C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC73518Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království6501:00:01130,73
2ZC83526Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:10119,02
3ZC110538Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:3350,25
4ZC111527Scheuerová IlonaLanškroun6601:32:1239,96
5ZC112523Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:36:3127,78
Ženy D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD37507Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:32126,03
2ZD80516Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:4792,09
3ZD87506Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:05:5281,88
4ZD89525Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:07:0078,13
5ZD93542Dvořáková EvaProstějov5501:08:3173,10
6ZD98514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:2463,55
7ZD102513Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:1350,92
8ZD103517Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:16:5345,40
Trať 10,1 km, 545 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:23101,47
2MA272Horák OndřejŠternberk7500:41:25101,31
3MA326Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:42:1697,23
4MA454Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0193,63
1MJ527Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:43:05116,04
1MB630Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:27104,25
5MA760Hrdina PavelAK Perná8800:43:4889,87
6MA847Herda JanSKP Nymburk8300:44:0288,75
2MB963Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:3998,85
3MB1043Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0596,90
1MC1131Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:35110,99
7MA1278Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:45:4180,84
2MJ138Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:51104,22
8MA1436Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí7900:47:2572,52
2MC1570Tichý PavelAC Náchod6300:47:43102,14
9MA1652Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:47:4770,76
10MA1767Janů LiborŠumperk7800:47:5769,96
4MB1815Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:48:0283,61
11MA1955Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:48:1568,52
5MB207Petráš RostislavNovosický Kotuč6500:48:5179,93
12MA2161Martinec LubošSolnice8200:48:5265,57
13MA224Pešek OndřejKOB Choceň8500:49:0764,37
14MA2317Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3761,97
1ZA24528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:43110,98
1MD2533Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:13104,29
1ZB26540Delingerová MarieŠternberk7600:50:17109,23
15MA2724Horáček DavidSudislav nad Orlicí7500:50:5655,65
6MB2858Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:0469,94
7MB2957Doležal MartinSPS Sázava7000:51:2268,59
3MC3016Valenta MichalPrales Tužín6200:51:2486,87
8MB3148Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:2968,06
3MJ3239Machotka DominikLanškroun9400:51:3579,74
9MB3371Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:51:3867,39
4MC3421Skalický JosefŽichlínek6200:51:4185,69
2MD3518Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:4498,38
3MD3613Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:0097,34
1ZD37507Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:32126,03
10MB3832Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:5161,91
2ZA39530Vévodová MartinaAK Perná9000:52:5598,82
5MC4020Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:0080,23
6MC412Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:53:2578,51
7MC4223Novotný Luděk3D Fitness RCT6200:53:3577,82
2ZB43512Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:5195,70
3ZB44521Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:0195,07
4MD4534Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:54:1388,70
11MB4665Belobrad IvanŽamberk6600:54:4153,65
4MJ4776Bednarský VojtěchCK Morava9700:54:4766,08
8MC4835Kavka JiříLetohrad5900:54:4972,70
3ZA49531Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:1190,20
4ZB50511Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:3589,12
9MC516Fáber ViliamJabloňská běžecká liga6200:56:0267,66
10MC5277Bednarský JiříŠumperk6200:56:0567,45
5MD5344Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:56:0681,36
16MA5468Roleček MilanPěčín7600:56:0830,70
12MB5573Gregora MilanActivity Lanškroun7100:56:1146,89
1ZJ56504Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga9600:56:16101,00
6MD5746Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5100:56:3079,80
13MB583Půlpán RomanKOB Choceň6500:56:3744,94
17MA5974Taszkun JakubWroclav7700:56:4327,91
18MA6079Purkert MartinStudené CREW9000:56:4427,83
2ZJ61519Novotná DoraAvengers9700:56:5099,00
14MB6264Kalous Tomᚎamberk6400:57:0043,21
19MA635Fáber RobertJabloňská běžecká liga9100:57:0526,15
11MC6437Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3157,36
12MC6529Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:58:4256,60
5ZB66536Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:4876,92
4ZA67520Koláříková AlžbětaAvengers9000:59:0075,69
13MC6845Sedlák JiříPřelouč5800:59:1054,66
5ZA69529Lauterbachová LucieLíšnice8100:59:1574,74
20MA6950Štumpf Eduard3D Fitness RCT8000:59:1515,75
14MC7159Hodek RomanSokol Kunvald6000:59:5851,35
6ZA72537Honsová HanaActivity Lanškroun7901:00:0071,89
1ZC73518Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království6501:00:01130,73
15MB7425Valach PetrOK Lokomotiva Pce6501:01:2223,54
15MC7580Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:2645,27
7ZA76541Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:01:5264,79
16MB7728Procházka JosefKOB Konice7201:01:5421,14
16MC7851Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:0042,92
1ME7911Marek FrantišekSK Hronov4101:02:16115,46
21MA8049Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:02:473,00
2ZD80516Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:4792,09
22MA8256Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:04:003,00
2ZC83526Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:10119,02
8ZA84539Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:2055,41
17MB8569Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:249,87
7MD8653Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:04:4047,97
3ZD87506Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:05:5281,88
23MA8810Čada RadekKlášterec nad Orlicí7401:06:313,00
4ZD89525Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:07:0078,13
17MC9075Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5701:07:4718,94
9ZA91535Příkopová EvaTěchonín8601:08:0241,35
24MA9240Vondrat JiříPardubice7701:08:303,00
5ZD93542Dvořáková EvaProstějov5501:08:3173,10
10ZA94522Hubáčková KateřinaDolní Bojanovice8001:09:0937,10
2ME9541Bielčik JindřichLichkov4001:09:3094,02
3ME9614Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:4190,52
25MA9742Bielčík JiříKráliky8501:11:123,00
6ZD98514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:2463,55
18MB999Odstrčilík MarekRungo.cz Říčany7301:12:463,00
5MJ10066Pešava JanJabloňská běžecká liga0001:12:553,00
6ZB101534Pešavová JitkaJabloňská běžecká liga7401:13:0122,98
7ZD102513Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:1350,92
8ZD103517Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:16:5345,40
11ZA104532Kalousová AlenaŽamberk8001:17:106,62
4ME10512Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:1770,96
8MD10662Wendlig MiroslavLuková5301:17:193,00
19MB10722Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:21:353,00
5ME10819Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:21:3858,06
7ZB109533Vondráčková IvaJabloňská běžecká liga7501:22:583,00
3ZC110538Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:3350,25
4ZC111527Scheuerová IlonaLanškroun6601:32:1239,96
5ZC112523Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:36:3127,78
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:23101,47
2MA272Horák OndřejŠternberk7500:41:25101,31
3MA326Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:42:1697,23
4MA454Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0193,63
5MJ527Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:43:0593,31
6MB630Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:2791,55
7MA760Hrdina PavelAK Perná8800:43:4889,87
8MA847Herda JanSKP Nymburk8300:44:0288,75
9MB963Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:3985,79
10MB1043Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0583,72
11MC1131Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3581,32
12MA1278Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:45:4180,84
13MJ138Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:5180,04
14MA1436Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí7900:47:2572,52
15MC1570Tichý PavelAC Náchod6300:47:4371,08
16MA1652Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:47:4770,76
17MA1767Janů LiborŠumperk7800:47:5769,96
18MB1815Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:48:0269,56
19MA1955Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:48:1568,52
20MB207Petráš RostislavNovosický Kotuč6500:48:5165,64
21MA2161Martinec LubošSolnice8200:48:5265,57
22MA224Pešek OndřejKOB Choceň8500:49:0764,37
23MA2317Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3761,97
24MD2533Krsek MiroslavM. K. Luková4900:50:1359,09
25MA2724Horáček DavidSudislav nad Orlicí7500:50:5655,65
26MB2858Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:0455,01
27MB2957Doležal MartinSPS Sázava7000:51:2253,57
28MC3016Valenta MichalPrales Tužín6200:51:2453,41
29MB3148Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:2953,01
30MJ3239Machotka DominikLanškroun9400:51:3552,53
31MB3371Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:51:3852,29
32MC3421Skalický JosefŽichlínek6200:51:4152,05
33MD3518Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:4451,81
34MD3613Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:52:0050,53
35MB3832Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:5146,46
36MC4020Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:0045,74
37MC412Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:53:2543,74
38MC4223Novotný Luděk3D Fitness RCT6200:53:3542,94
39MD4534Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:54:1339,90
40MB4665Belobrad IvanŽamberk6600:54:4137,66
41MJ4776Bednarský VojtěchCK Morava9700:54:4737,18
42MC4835Kavka JiříLetohrad5900:54:4937,02
43MC516Fáber ViliamJabloňská běžecká liga6200:56:0231,18
44MC5277Bednarský JiříŠumperk6200:56:0530,94
45MD5344Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:56:0630,86
46MA5468Roleček MilanPěčín7600:56:0830,70
47MB5573Gregora MilanActivity Lanškroun7100:56:1130,46
48MD5746Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5100:56:3028,94
49MB583Půlpán RomanKOB Choceň6500:56:3728,38
50MA5974Taszkun JakubWroclav7700:56:4327,91
51MA6079Purkert MartinStudené CREW9000:56:4427,83
52MB6264Kalous Tomᚎamberk6400:57:0026,55
53MA635Fáber RobertJabloňská běžecká liga9100:57:0526,15
54MC6437Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3119,27
55MC6529Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:58:4218,39
56MC6845Sedlák JiříPřelouč5800:59:1016,15
57MA6950Štumpf Eduard3D Fitness RCT8000:59:1515,75
58MC7159Hodek RomanSokol Kunvald6000:59:5812,31
59MB7425Valach PetrOK Lokomotiva Pce6501:01:225,60
60MC7580Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:265,28
61MB7728Procházka JosefKOB Konice7201:01:543,04
62MC7851Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:003,00
63ME7911Marek FrantišekSK Hronov4101:02:163,00
64MA8049Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:02:473,00
65MA8256Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:04:003,00
66MB8569Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:243,00
67MD8653Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:04:403,00
68MA8810Čada RadekKlášterec nad Orlicí7401:06:313,00
69MC9075Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5701:07:473,00
70MA9240Vondrat JiříPardubice7701:08:303,00
71ME9541Bielčik JindřichLichkov4001:09:303,00
72ME9614Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:413,00
73MA9742Bielčík JiříKráliky8501:11:123,00
74MB999Odstrčilík MarekRungo.cz Říčany7301:12:463,00
75MJ10066Pešava JanJabloňská běžecká liga0001:12:553,00
76ME10512Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:173,00
77MD10662Wendlig MiroslavLuková5301:17:193,00
78MB10722Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:21:353,00
79ME10819Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:21:383,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:43104,44
2ZB26540Delingerová MarieŠternberk7600:50:17102,21
3ZD37507Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:3293,36
4ZA39530Vévodová MartinaAK Perná9000:52:5591,85
5ZB43512Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:5188,18
6ZB44521Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:0187,52
7ZA49531Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:1182,93
8ZB50511Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:3581,36
9ZJ56504Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga9600:56:1678,67
10ZJ61519Novotná DoraAvengers9700:56:5076,44
11ZB66536Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:4868,71
12ZA67520Koláříková AlžbětaAvengers9000:59:0067,92
13ZA69529Lauterbachová LucieLíšnice8100:59:1566,94
14ZA72537Honsová HanaActivity Lanškroun7901:00:0063,99
15ZC73518Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království6501:00:0163,92
16ZA76541Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:01:5256,64
17ZD80516Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:4753,04
18ZC83526Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:1047,60
19ZA84539Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:2046,94
20ZD87506Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:05:5240,91
21ZD89525Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:07:0036,45
22ZA91535Příkopová EvaTěchonín8601:08:0232,39
23ZD93542Dvořáková EvaProstějov5501:08:3130,49
24ZA94522Hubáčková KateřinaDolní Bojanovice8001:09:0927,99
25ZD98514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:2419,14
26ZB101534Pešavová JitkaJabloňská běžecká liga7401:13:0112,78
27ZD102513Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:134,13
28ZD103517Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:16:533,00
29ZA104532Kalousová AlenaŽamberk8001:17:103,00
30ZB109533Vondráčková IvaJabloňská běžecká liga7501:22:583,00
31ZC110538Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:333,00
32ZC111527Scheuerová IlonaLanškroun6601:32:123,00
33ZC112523Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:36:313,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 78%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 75%
Celkový dojem ze závodu: 75%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Ahoj.Cestou zpět do jablonného jsme našli bílou běžeckou bundu zn.Craft...pokud ji někdo postrádate tak dejte vědět..
plutosoft
Nová trať závodu je moc pěkná a servis pro závodníky bez chybičky. Děkujeme. Adéla
adela.stranska
Zdálo se mi , že letos jsem to šel dost rychle, možná až zbytečně
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód