Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

19. ročník, O pohár města Meziměstí

9.9.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 19. ročník, O pohár města Meziměstí
  • datum konání: 9.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: MěÚ Meziměstí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 19. ročník, O pohár města Meziměstí

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ181Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:43-
2MJ292Burdych TomášSK Hronov8200:38:51-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:32:47-
2MA213Ulich PetrMaterial Technology6800:32:55-
3MA314Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:33:01-
4MA415Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:33:08-
5MA516Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:21-
6MA917Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:34:28-
7MA1018Hornych JosefSokol Jetřichov6700:34:35-
8MA1319Holub MiroslavBukovice6600:35:01-
9MA1420Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:35:21-
10MA1621Čivrný JiříAC Semily8000:35:33-
11MA1722Nohejl TomášDIANA Praha6700:35:36-
12MA2223Vašíček MartinSKI Radvanice7100:37:22-
13MA2324Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:37:25-
14MA2825Jurášek MichalHO KET Praha6700:38:47-
15MA3426Hynek PetrNové Město n. Metují6300:39:39-
16MA3927Šrůtek DavidBKL Machov8000:41:21-
17MA4028Tomšů PetrMlýn Janderov6400:41:22-
18MA4329Osoba MartinLoko Meziměstí6500:41:39-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB630Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:23-
2MB731Čivrný JiříSlovan Liberec5300:33:51-
3MB832Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:34:06-
4MB1933Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:36:14-
5MB2534Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:11-
6MB2635Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:18-
7MB2736Zelený LuděkAC Náchod6100:38:32-
8MB3337Šofra LubošAC Náchod5700:39:32-
9MB3738Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:40:15-
10MB4139Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:41:24-
11MB4840Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:47:42-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1141Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:34:39-
2MC1242Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:42-
3MC2043Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:36:37-
4MC2144Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:19-
5MC3045Polej JiříHronov4600:38:54-
6MC3546Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:39:49-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3147Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:06-
2MD3248Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:39:16-
3MD4549Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:34-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA153Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:35:27-
2ZA244Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:26-
3ZA365Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:39:57-
4ZA386Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:41:09-
5ZA447Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:43:54-
6ZA478Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:57-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB429Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:41:27-
2ZB4610Vacková HanaSK Hronov5600:45:57-
3ZB4911Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:02-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:32:47-
2MA213Ulich PetrMaterial Technology6800:32:55-
3MA314Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:33:01-
4MA415Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:33:08-
5MA516Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:21-
1MB630Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:23-
2MB731Čivrný JiříSlovan Liberec5300:33:51-
3MB832Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:34:06-
6MA917Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:34:28-
7MA1018Hornych JosefSokol Jetřichov6700:34:35-
1MC1141Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:34:39-
2MC1242Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:42-
8MA1319Holub MiroslavBukovice6600:35:01-
9MA1420Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:35:21-
1ZA153Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:35:27-
10MA1621Čivrný JiříAC Semily8000:35:33-
11MA1722Nohejl TomášDIANA Praha6700:35:36-
1MJ181Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:43-
4MB1933Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:36:14-
3MC2043Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:36:37-
4MC2144Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:19-
12MA2223Vašíček MartinSKI Radvanice7100:37:22-
13MA2324Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:37:25-
2ZA244Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:26-
5MB2534Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:11-
6MB2635Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:18-
7MB2736Zelený LuděkAC Náchod6100:38:32-
14MA2825Jurášek MichalHO KET Praha6700:38:47-
2MJ292Burdych TomášSK Hronov8200:38:51-
5MC3045Polej JiříHronov4600:38:54-
1MD3147Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:06-
2MD3248Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:39:16-
8MB3337Šofra LubošAC Náchod5700:39:32-
15MA3426Hynek PetrNové Město n. Metují6300:39:39-
6MC3546Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:39:49-
3ZA365Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:39:57-
9MB3738Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:40:15-
4ZA386Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:41:09-
16MA3927Šrůtek DavidBKL Machov8000:41:21-
17MA4028Tomšů PetrMlýn Janderov6400:41:22-
10MB4139Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:41:24-
1ZB429Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:41:27-
18MA4329Osoba MartinLoko Meziměstí6500:41:39-
5ZA447Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:43:54-
3MD4549Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:34-
2ZB4610Vacková HanaSK Hronov5600:45:57-
6ZA478Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:57-
11MB4840Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:47:42-
3ZB4911Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:02-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód