hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Mattoni 1/2Maraton Olomouc - neúplné

23.6.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mattoni 1/2Maraton Olomouc - neúplné
  • datum konání: 23.6.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2014Mattoni 1/2Maraton Olomouc - částečné42

Statistika závodu Mattoni 1/2Maraton Olomouc - neúplné

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 42

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pelouch Leoš752
Hübl Radek882
Kamínková Petra732

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Kipkemboi NicholasKeňa 01:01:48-
2MA24Kiplagat HenryKeňa8801:01:52-
3MA32Beyu TujubaEtiopie 01:01:52-
11MA1110Kreisinger JanAK Kroměříž8401:08:12-
12MA1212Frei MartinAK Kroměříž8601:10:56-
13MA1314Pelouch LeošISRT7501:11:06-
18MA19323Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:13:36-
19MA22180Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:16:07-
26MA31250Jančík BořekSvartes Hořice6401:20:04-
27MA32346Ondráček TomášTriexpert adidas team7701:20:11-
38MA45312Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8401:22:38-
106MA116298Tempír FrantišekSokol Štíty4901:29:38-
313MA335952Pirk JanLékařský Tri klub Praha4801:40:05-

Ženy (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA145Meleje YebergualEtiopie 01:11:33-
2ZA202Bekele TadelechEtiopie 01:15:01-
3ZA213Imana ShoneEtiopie 01:15:42-
7ZA397Kamínková PetraAK Olomouc7301:21:27-
9ZA608Macháčková ŠárkaX-AIR Ostrava8301:24:35-
10ZA10911Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6301:29:20-
12ZA155738Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:31:57-

Trať 21,097 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Kipkemboi NicholasKeňa 01:01:48-
2MA24Kiplagat HenryKeňa8801:01:52-
3MA32Beyu TujubaEtiopie 01:01:52-
11MA1110Kreisinger JanAK Kroměříž8401:08:12-
12MA1212Frei MartinAK Kroměříž8601:10:56-
13MA1314Pelouch LeošISRT7501:11:06-
1ZA145Meleje YebergualEtiopie 01:11:33-
18MA19323Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:13:36-
2ZA202Bekele TadelechEtiopie 01:15:01-
3ZA213Imana ShoneEtiopie 01:15:42-
19MA22180Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:16:07-
26MA31250Jančík BořekSvartes Hořice6401:20:04-
27MA32346Ondráček TomášTriexpert adidas team7701:20:11-
7ZA397Kamínková PetraAK Olomouc7301:21:27-
38MA45312Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8401:22:38-
9ZA608Macháčková ŠárkaX-AIR Ostrava8301:24:35-
10ZA10911Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6301:29:20-
106MA116298Tempír FrantišekSokol Štíty4901:29:38-
12ZA155738Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:31:57-
313MA335952Pirk JanLékařský Tri klub Praha4801:40:05-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód