Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mistrovství ČR v krosu, Střelské Hoštice

24.3.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mistrovství ČR v krosu, Střelské Hoštice
  • datum konání: 24.3.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Mistrovství ČR v krosu, Střelské Hoštice

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

zobrazit další fotogalerie (celkem 11)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mladší žáci (trať 1,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32350Chloupek OndřejTJ Klášterec n/O.9900:06:00-
2M36349Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:06:11-
3M37361Krýsl LukᚊAK při ZŠ Přeštice9900:06:14-
4M38373Pavlas OndřejAtletika Chrudim0000:06:18-
5M310384Suchánek DanielVSK Univerzita Brno9900:06:23-
6M311357Kašpar JosefLokomotiva Trutnov9900:06:24-
7M312359Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:06:26-
8M314347Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno0000:06:29-
9M315343Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:06:31-
10M316334Běhounek MatějŠSK Újezd nad Lesy-Praha9900:06:32-
11M318352Janúšek PetrSK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.9900:06:34-
12M319385Svoboda JanAC Mladá Boleslav o.s.9900:06:35-
13M322381Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:06:38-
14M323353Janúšek PavelSK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.9900:06:39-
15M326348Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:06:40-
16M328363Louda PetrTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:06:41-
17M329387Szotkowski OndřejTJ TŽ Třinec9900:06:42-
18M330346Hercík JakubUSK VŠEM Ústí n/L.0000:06:42-
19M331360Krs KryštofŠAK při ZŠ Přeštice9900:06:44-
20M333370Novotný DavidTRIATLET Karlovy Vary9900:06:46-
21M334337Boudník MichalTJ Dukla Praha9900:06:47-
22M335393Zamazal MichalAtletický klub Blansko Dvorská9900:06:49-
23M336375Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:06:50-
24M337388Štverák JakubTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:06:50-
25M338354Jirouš SamuelPSK Olymp Praha0000:06:51-
26M340386Svoboda MartinAK Žatec0000:06:52-
27M341338Brož JakubTJ SK Čéčova Č.Budějovice0000:06:52-
28M342362Kváš JanTJ Slezan Frýdek-Místek0000:06:53-
29M343382Stoklasa MatějA. C. TEPO Kladno9900:06:54-
30M344358Konečný MatějSK Čtyři Dvory Č.Budějovice9900:06:54-
31M347367Mrkva MichalŠkolní sportovní klub Jemnice9900:06:58-
32M349372Papp DominikAtletický klub AHA Vyškov9900:06:59-
33M350371Ondrák MartinŠkolní sportovní klub Jemnice9900:06:59-
34M352389Švec JanAtletika Jihlava9900:07:01-
35M353364Loufek JiříTRIATLET Karlovy Vary9900:07:02-
36M354374Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:07:03-
37M355351Janů PavelHvězda SKP Pardubice9900:07:04-
38M356369Nohýnek PetrTJ LIAZ Jablonec n/N.9900:07:08-
39M358383Stříhavka JindřichAC Spartak Choceň0000:07:11-
40M361368Němec JaroslavTJ Sokol Jaroměř9900:07:15-
41M365380Slavík VojtěchAC Spartak Choceň0000:07:21-
42M373365Majer TomášTJ Slavoj Stará Boleslav0000:07:28-
43M374335Beneš JanAC Domažlice0000:07:29-
44M375345Halamka DanielA. C. TEPO Kladno0000:07:31-
45M377379Schindler PavelTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:07:34-
46M380344Habada MichalAK Most9900:07:40-
47M381391Vorel MartinAC Mladá Boleslav o.s.9900:07:41-
48M382390Váchal JiříAC Domažlice9900:07:47-
49M384378Ryba DavidTJ Sokol Hradec Králové9900:07:48-
50M385355Jirsa TomᚊSK Újezd nad Lesy-Praha9900:07:56-
51M387333Adamec LukášAtletický klub AHA Vyškov9900:08:08-
52M388336Beran JanTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:08:12-
53M389340Černohorský DominikAK Chemopetrol Litvínov0000:08:13-
Mladší žákyně (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31514Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:04:12-
2Z32512Brožková EliškaTRIATLET Karlovy Vary9900:04:14-
3Z33556Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:04:16-
4Z34574Výletová AnnaAtletický klub Kyjov9900:04:20-
5Z35543Malá SáraAK Most9900:04:23-
6Z36553Prokešová AliceAthletic Runners Club Brno9900:04:24-
7Z37515Červínová MichaelaASK Lovosice9900:04:25-
8Z38527Heřmánková BáraAthletic Club Ústí n/L. o.s.9900:04:26-
9Z39513Bužková RadkaSK Sporting Příbram0000:04:29-
10Z310533Kohlertová EliškaASK Lovosice0000:04:31-
11Z311525Havlíčková BarboraAccc Horažďovice0000:04:32-
12Z312538Krupařová LuciePSK Olymp Praha9900:04:33-
13Z313564Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:04:34-
14Z314517De Sousa AlexandraMÍLAŘI Domažlice9900:04:35-
15Z315518Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:04:35-
16Z316519Duchoňová AndreaASK Slavia Praha9900:04:36-
17Z317547Pavlásková PetraTJ Slezan Frýdek-Místek9900:04:38-
18Z318549Pertlíková LucieAtletika Jihlava9900:04:39-
19Z319571Tvrzová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice9900:04:40-
20Z320560Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:04:42-
21Z321550Placatková BarboraSK Sporting Příbram0000:04:43-
22Z322570Tuzarová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:04:43-
23Z323561Schőnpflugová KristýnaA. C. TEPO Kladno0000:04:44-
24Z324551Plávková EliškaTRIATLET Karlovy Vary0000:04:45-
25Z325523Freibergerová EliškaAC Moravská Slavia Brno9900:04:46-
26Z326542Macháňová LucieAtletický klub AHA Vyškov0000:04:46-
27Z327566Škanderová KristýnaTJ Slezan Frýdek-Místek9900:04:46-
28Z328544Najmanová KateřinaA. C. TEPO Kladno9900:04:46-
29Z329563Suráková AnnaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:04:47-
30Z330529Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:48-
31Z331548Pavlasová TerezaAtletika Chrudim0000:04:48-
32Z332545Novotná VeronikaSK Sporting Příbram0000:04:48-
33Z333534Kolegarová GabrielaTJ Sokol Přísnotice9900:04:49-
34Z334546Parásková TerezaSK Kotlářka Praha0000:04:49-
35Z335555Psohlavcová TerezaTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:04:50-
36Z336541Lokvencová AndreaPSK Olymp Praha0000:04:51-
37Z337554Prouzová KristýnaTJ Lokomotiva Beroun o.s.0000:04:52-
38Z338537Krejčí KateřinaPSK Olymp Praha0000:04:52-
39Z339562Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:04:53-
40Z340573Vodičková KláraTJ SK Čéčova Č.Budějovice0000:04:54-
41Z341557Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:04:55-
42Z342552Poncová TerezaAK Sokolov9900:04:56-
43Z343532Kamlerová VendulaTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:04:56-
44Z344535Konejlová TerezaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0000:04:56-
45Z345572Urbánková ŠtěpánkaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:04:58-
46Z346526Havlová EliškaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0000:05:02-
47Z347520Dyrynková NikolaTJ Lokomotiva Beroun o.s.9900:05:03-
48Z348565Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:05:03-
49Z349522Fellerová MonikaAC Mladá Boleslav o.s.9900:05:04-
50Z350567Štefanová TerezaA. C. TEPO Kladno9900:05:09-
51Z351568Štefková IvaTJ TŽ Třinec0000:05:10-
52Z352559Sásková TerezaPSK Olymp Praha0000:05:10-
53Z353539Kunová EvaTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:05:13-
54Z354536Kosová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary0000:05:14-
55Z355569Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:05:15-
56Z356521Fadrhoncová SandraAC Mladá Boleslav o.s.9900:05:22-
57Z357516Čutková ZuzanaTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:05:32-
58Z358528Heřmanovská HanaTJ Uničov0000:05:36-
Starší žáci (trať 3,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41320Safariev MadikAthletic Runners Club Brno9700:09:50-
2M42294Knopf RobinMílaři Domažlice9700:09:53-
3M43295Kotek DavidT. J. Sokol České Budějovice9700:09:54-
4M44321Seifert GustavAK Žatec9700:09:58-
5M46324Svěchota LukášSpartak Praha 49700:10:14-
6M47313Obhlídal VojtěchSK Kotlářka Praha9700:10:16-
7M48314Osolsobě JanAHA Vyškov9800:10:18-
8M49309Němeček ŠtěpánTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9700:10:19-
9M410299Kubš JanŠSK Újezd nad Lesy-Praha9700:10:30-
10M411333Málek AlbertA.C. TEPO KLADNO9700:10:31-
11M412289Chrascina MarekTj Tž Třinec9700:10:32-
12M414332Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:10:34-
13M415330Zrůst DanielAtletika Chrudim9700:10:35-
14M416317Půček JaroslavAtletický klub Kyjov9700:10:38-
15M417297Krákora OliverAC Slovan Liberec, o.s.9700:10:39-
16M418305Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:10:40-
17M419293Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:10:41-
18M420328Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:10:43-
19M421276Bárta MartinHvězda SKP Pardubice9800:10:44-
20M423329Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:10:56-
21M425277Bartoník DominikAK Hodonín9800:10:59-
22M426280Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:11:00-
23M427284Erben JakubSŠK Újezd nad Lesy9800:11:02-
24M428322Stewart GeronSpartak Praha 49800:11:03-
25M430298Krim TomášTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:11:08-
26M431290Ingeduld JiříSokol České Budějovic9700:11:09-
27M433304Mikeska JanAK Sokolov9700:11:10-
28M434327Trochymčuk PavelAK Žatec9700:11:12-
29M435296Kovalčuk PavloTJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJ9800:11:14-
30M436316Procházka JáchymTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9700:11:15-
31M437288Horníček PavelJiskra Ústí nad Orlicí9700:11:15-
32M438331Žaluda JakubSK Nové Město nad Metují9800:11:16-
33M440281Čikovský PeterAC Mladá Boleslav o.s.9700:11:18-
34M442307Musil ČeněkJiskra Havlíčkův Brod9700:11:21-
35M444306Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:11:23-
36M445323Svatoš JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:11:24-
37M447308Myška MichalTJ Lokomotiva Beroun o.s.9800:11:27-
38M450282Dudáš OndřejTJ Sokol Kolín-atletika9700:11:34-
39M452287Hlavatý JanAC Česká Lípa9800:11:36-
40M455326Šmejkal MichalA. C. TEPO Kladno9700:11:41-
41M456312Nový DanielTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9800:11:44-
42M457303Majer LukášTJ Slavoj Stará Boleslav9800:11:46-
43M462302Mairinger FilipTJ Sokol Hradec Králové9700:11:58-
44M464300Ledvinka JakubA. C. TEPO Kladno9800:12:00-
45M466278Bartoš MartinŠkolní sportovní klub Jemnice9800:12:05-
46M468318Puchnar OndřejŠkolní sportovní klub Jemnice9700:12:13-
47M471310Nodl FilipA. C. TEPO Kladno9800:12:28-
Starší žákyně (trať 1,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41477Kolajová NatálieAtletický klub Kyjov9700:05:56-
2Z43503Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:01-
3Z44456Benčová HelenaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:06:02-
4Z45474Beshirová CarmenTJ Lokomotiva Zdice9800:06:05-
5Z49480Kupková VeronikaHvězda SKP Pardubice9700:06:21-
6Z413505Szotkowská GabrielaTJ TŽ Třinec9700:06:28-
7Z416499Samcová RomanaTJ TŽ Třinec9700:06:32-
8Z420460Civínová AdélaAK Most9800:06:35-
9Z421467Growková TerezaAK SSK Vítkovice9800:06:37-
10Z423493Pribičinová BarboraTRIATLET Karlovy Vary9800:06:39-
11Z425470Horynová MagdalenaA. C. TEPO Kladno9700:06:40-
12Z426482Lokšanová LucieAK Bílina9700:06:40-
13Z431498Rybaříková TerezaAtletický klub Kyjov9800:06:44-
14Z438507Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:06:51-
15Z445510Zubrová EvaTJ Sokol Hradec Králové9800:06:56-
16Z446472Hřebíková LucieTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9800:06:57-
17Z447476Junová NatálieAC Slovan Liberec, o.s.9800:06:58-
18Z451500Sivila ShannonTJ Znojmo9700:07:00-
19Z457495Průšová MarkétaAC Mladá Boleslav o.s.9800:07:10-
20Z458454Baboučková MartinaT. J. Sokol České Budějovice9700:07:11-
21Z460463Dvořáková DagmarAtletický klub AHA Vyškov9800:07:13-
22Z462489Pilzová MichaelaTJ LIAZ Jablonec n/N.9700:07:16-
23Z463465Fořtová DenisaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:07:18-
24Z464508Wojasová EsterA. C. TEPO Kladno9700:07:20-
25Z466457Bendová DanielaAC Česká Lípa9700:07:22-
26Z467483Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:07:23-
27Z468481Lhotáková SimonaTJ Lokomotiva Beroun o.s.9800:07:24-
28Z469478Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:07:25-
29Z470458Berková MonikaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:07:26-
30Z471455Bašusová MartinaAK Hodonín9800:07:26-
31Z472471Houdková DenisaAtletika Katovice o.s.9800:07:26-
32Z476459Burdová MagdalenaTJ SK Čéčova Č.Budějovice9800:07:33-
33Z478502Somrová AdélaA. C. TEPO Kladno9800:07:35-
34Z479486Molinová RadkaTJ TŽ Třinec9800:07:38-
35Z482501Sladovníková AnetaSK Sporting Příbram9700:07:47-
36Z486497Rybáčková NelaAK Most9800:08:06-
37Z490490Pokorná AdélaA. C. TEPO Kladno9800:08:20-
38Z491462D´Ambrosca AnnaSK Kotlářka Praha9800:08:44-
39Z492468Habadová LenkaAK Most9700:09:16-
-Z4-475Jiránková LucieA. C. TEPO Kladno98DNF-
-Z4-479Krausová MichaelaTJ Sokol Hradec Králové97DNF-
-Z4-485Mocharová IvetaŠkolní sportovní klub Jemnice98DNF-
-Z4-506Šafránková JohankaTJ Lokomotiva Beroun o.s.97DNF-
Dorostenci (trať 3,775 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M58256Rejman MartinAC Mladá Boleslav o.s.9500:11:27-
2M511273Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:11:32-
3M524258Sasínek FilipAK Hodonín9600:11:55-
4M532274Zenkl AdamAK SSK Vítkovice9500:12:08-
5M539261Smetana JakubAtletika Jihlava9600:12:14-
6M543229Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:12:19-
7M545228Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:12:21-
8M548237Janíček ŠtěpánTJ Spartak Třebíč9600:12:22-
9M549221Bílý VítTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9500:12:24-
10M555230Halbrštát TomášAC Spartak Choceň9600:12:32-
11M556244Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:12:33-
12M562218Bartošek MartinAK Žatec9600:12:36-
13M563235Hromadník FilipA. C. TEPO Kladno9500:12:40-
14M564238Kobza OndřejTJ Uničov9500:12:42-
15M565231Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:12:43-
16M566240Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě9600:12:43-
17M567233Horák PatrikAC SYNER Turnov9500:12:43-
18M568271Zahradník JanTJ VTŽ Chomutov9500:12:44-
19M571227Ficenec JakubTRIATLET Karlovy Vary9500:12:49-
20M572251Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:12:50-
21M573246Lakota AntonínAC Spartak Choceň9500:12:50-
22M575234Hradil FilipAK Bílina9500:12:52-
23M577272Zeman JakubAK Olomouc9500:12:58-
24M578253Pivoňka MartinAC Domažlice9600:13:02-
25M582268Šíp JanASK Slavia Praha9500:13:12-
26M583239Kostohryz MartinSpartak Praha 49600:13:15-
27M584243Křivda MartinSK Nové Město nad Metují9500:13:16-
28M585226Dvořák PetrSK Sporting Příbram9500:13:18-
29M586247Lieber MartinAK Most9600:13:21-
30M590250Ottenschläger OtoAK Chemopetrol Litvínov9500:13:32-
31M591245Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:13:39-
32M592252Pavlovec JanAC Česká Lípa9500:13:40-
33M594220Bielik JanTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9500:13:51-
34M597219Beneš LukášTJ SK Čéčova Č.Budějovice9600:14:05-
35M598259Seitl OndřejTJ Znojmo9600:14:11-
36M5100242Králík VítŠkolní sportovní klub Jemnice9500:14:17-
37M5101255Prandl JaroslavAK Žatec9600:14:20-
38M5102263Stejskal JanŠSK Újezd nad Lesy-Praha9500:14:25-
39M5103224Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:14:28-
40M5104264Stejskal TomᚊSK Újezd nad Lesy-Praha9500:14:31-
41M5105260Slosarčík Lukᚊkolní sportovní klub Jemnice9500:14:32-
42M5106232Holeček AdamHvězda SKP Pardubice9600:14:41-
43M5107254Pokorný JanVSK Univerzita Brno9600:14:42-
44M5108236Chmelař MartinAK Šternberk9500:14:45-
45M5109248Medek MartinSK Čtyři Dvory Č.Budějovice9600:14:46-
46M5110225Dušek JiříHvězda SKP Pardubice9600:15:05-
47M5112223Černý VladimírA. C. TEPO Kladno9600:16:07-
-M5-265Steklík AlešSK Nové Město nad Metují96DNF-
-M5-266Svatoš LukášAC Domažlice96DNF-
-M5-267Šimsa JosefAC Falcon Rokycany96DNF-
Dorostenky (trať 3,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55422Drahotová AnežkaUSK Praha9500:10:10-
2Z512446Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:10:32-
3Z522432Korvasová TerezaAK Hodonín9600:10:44-
4Z523425Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:10:56-
5Z529414Auersvaldová EliškaSprint klub Čáslav9600:11:07-
6Z531434Kreidlová BarboraTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9600:11:09-
7Z539435Mrkvičková SimonaSpartak Praha 49600:11:17-
8Z541444Siebeltová KateřinaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:11:19-
9Z543452Závorková NatálieTJ Slezan Frýdek-Místek9600:11:22-
10Z545445Siebeltová VeronikaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:11:24-
11Z548416Bořánková KarolínaPSK Olymp Praha9500:11:29-
12Z549447Svobodová LucieAK Most9600:11:33-
13Z551415Beránková ZuzanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9500:11:35-
14Z552426Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:11:36-
15Z554437Nekvindová NikolaASK Lovosice9600:11:40-
16Z558441Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9500:11:47-
17Z559442Sedláková VeronikaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:11:51-
18Z560440Pelešková GabrielaAK Most9600:11:55-
19Z561418Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:11:56-
20Z563451Wágnerová TerezaŠSK Újezd nad Lesy-Praha9500:11:59-
21Z565438Novotná ZuzanaŠSK ZŠ Borotín9600:12:02-
22Z567417Brandová PetraAC Pardubice9600:12:06-
23Z569449Vidimová BarboraŠSK Újezd nad Lesy-Praha9600:12:20-
24Z570439Papežová MartinaTJ Nové Město na Moravě9500:12:27-
25Z572428Chukhno Viktoriya*TJ SOKOL SG PLZEŇ-PE9600:12:30-
26Z573431Kloudová AnnaTJ LIAZ Jablonec n/N.9600:12:34-
27Z574420Couralová SimonaHvězda SKP Pardubice9600:12:36-
28Z575436Müllerová DenisaAC Domažlice9500:12:40-
29Z576443Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:12:44-
30Z577424Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:12:48-
31Z578419Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:12:51-
32Z579413Andreasová IvetaTRIATLET Karlovy Vary9500:12:52-
33Z580421Černá DanielaAC Česká Lípa9600:13:37-
34Z581433Kožíšková KristýnaT. J. Sokol České Budějovice9600:13:50-
35Z582430Kanalošová KarolínaAK Sokolov9500:14:07-
36Z583453Žolnová KarolínaAK Sokolov9500:14:21-
-Z5-454Čermáková KateřinaAC SYNER TURNOV95DNF-
Junioři (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16190Karnufek RadekAK SSK Vítkovice9300:19:53-
2MJ17188Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:20:01-
3MJ18183Havlíček JosefT. J. Sokol České Budějovice9400:20:10-
4MJ19217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:20-
5MJ20175Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:20:24-
6MJ21186Chlada MartinMílaři Domažlice9300:20:35-
7MJ22177Cink MartinAC Pardubice9400:20:43-
8MJ23196Olič PavelTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9400:20:48-
9MJ24208Šesták JakubOlympia Bruntál9400:20:52-
10MJ25204Suchý MichalAC Mladá Boleslav o.s.9400:20:55-
11MJ26199Řežábek MichalSPARTAK Praha 49300:20:58-
12MJ27214Voják MartinMílaři Domažlice9300:20:59-
13MJ28179Dekastello JiříAK Most9400:21:13-
14MJ29205Svěchota OndřejSpartak Praha 49300:21:19-
15MJ30187Chloupek AdamAC TJ Jičín9300:21:22-
16MJ31209Šmahel MichalASK Slavia Praha9400:21:23-
17MJ32184Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:21:30-
18MJ33197Pucholt TomášTJ Dukla Praha9400:21:32-
19MJ34174Brlica PavelAC Moravská Slavia Brno9300:21:37-
20MJ35198Roik JanAK SSK Vítkovice9400:21:38-
21MJ36200Schneider VojtěchAK SSK Vítkovice9400:21:38-
22MJ39201Schuster MarekSokol Opava9300:21:42-
23MJ40207Šacl JiříNové Město na Moravě9400:21:44-
24MJ42170Argaláš MichalTJ Sokol Opava9300:21:51-
25MJ43178Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:21:53-
26MJ44193Kubelka TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:21:57-
27MJ46182Hadač FilipSokol Opava9300:22:07-
28MJ48216Zakouřil VítAC SYNER Turnov9300:22:12-
29MJ49211Tomášek MarekSPARTAK Praha 49300:22:16-
30MJ50194Minář MarekTJ Sokol Opava9400:22:17-
31MJ51192Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:22:18-
32MJ52172Berka PetrTJ LIAZ Jablonec n/N.9400:22:25-
33MJ53181Duda ŠtěpánAtletika Jihlava9400:22:30-
34MJ57173Bonk RomanSK Sporting Příbram9300:22:38-
35MJ60171Bednář JakubTJ Nové Město na Moravě9400:22:47-
36MJ63176Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:22:54-
37MJ64189Jelínek OndřejVSK Univerzita Brno9400:22:59-
38MJ66185Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:23:10-
39MJ70212Váchal OndřejMílaři Domažlice9400:23:31-
40MJ72191Klusáček JanTJ Spartak Třebíč9300:23:47-
41MJ77210Špindler DavidAC Mariánské Lázně, o.s.9400:24:03-
42MJ78202Skoupý JanAK Šternberk9400:24:05-
-MJ-180Doubek JaroslavSPARTAK Praha 493DNF-
-MJ-203Stanovský MichalAK SSK Vítkovice93DNF-
-MJ-206Svítek JiříAthletic Club Ústí n/L. o.s.94DNF-
Juniorky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1403Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:13:23-
2ZJ2409Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:13:44-
3ZJ3410Vachová KarolínaAK SSK Vítkovice9400:13:59-
4ZJ4405Půčková OlgaTJ Jiskra Nový Bor9400:14:05-
5ZJ5412Ulrichová AlenaAK OLYMP BRNO9400:14:25-
6ZJ6400Chromá KateřinaAK Olymp Brno9400:14:35-
7ZJ7406Šimečková LucieTJ Sušice9400:14:44-
8ZJ8398Hrubá KarolínaTJ Baník Stříbro9300:14:46-
9ZJ9401Kochová NikolaAC SYNER Turnov9300:14:54-
10ZJ10408Táborská GabrielaAK Olomouc9300:14:59-
11ZJ11407Šimková JohankaAK Šternberk9300:15:11-
12ZJ12396Horová PavlaHvězda SKP Pardubice9400:15:19-
13ZJ13397Hořčičková VendulaAK Šternberk9300:15:28-
14ZJ14411Zikmundová AnnaHvězda SKP Pardubice9300:16:09-
15ZJ15399Hrušková BarboraAC Moravská Slavia Brno9300:16:39-
-ZJ-402Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě93DNF-
Muži 10 km (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Kocourek MilanAK Kroměříž8700:30:11-
2MA267Kreisinger JanAK Kroměříž8400:30:40-
3MA347Bajza JakubAK Kroměříž9000:30:50-
4MA478Procházka JanPSK Olymp Praha8400:31:00-
5MA562Janoušek VáclavSpartak Praha 48500:31:10-
6MA658Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:31:33-
7MA754Dlabaja TomášPSK Olymp Praha8300:31:49-
8MA881Šedivý JanTJ Sokol Kbely Praha8400:31:53-
9MA966Král VojtěchAK Kroměříž8800:32:07-
10MA1056Havlíček JanASK Slavia Praha7900:32:14-
11MA1175Olejníček LukášAC Moravská Slavia Brno8800:32:27-
12MA1259Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:37-
13MA1369Kunst MichalASK Slavia Praha8000:32:49-
14MA1449Blaha TomášAK Kroměříž7600:33:05-
15MA1573Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:33:15-
16MA1651Čadek OndřejA. C. TEPO Kladno9100:33:22-
17MA1764Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:33:29-
18MA1850Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:33:32-
19MA1977Poklop MartinAK Šternberk8800:33:33-
20MA2076Petržela JanTJ Lokomotiva Trutnov9200:33:53-
21MA2153Debnar MartinAtletika Písek, o.s.9200:34:05-
22MA2286Veber TomášMÍLAŘI Domažlice7400:34:11-
23MA2370Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:34:14-
24MA2463Janoušek MilanUniverzitní sportovní klub Praha9100:34:19-
25MA2546Ambros JakubAC Moravská Slavia Brno8700:34:28-
26MA2671Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:34:47-
27MA2779Schilberger AdamAthletic Runners Club Brno9200:34:52-
28MA2874Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:35:29-
29MA2983Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:36:14-
30MA3057Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:36:17-
31MA3185Valíček RadekAtletika Písek, o.s.7400:37:14-
32MA3272Mokrý StanislavVSK Univerzita Brno9200:38:36-
33MA3380Smetana JosefAtletika Jihlava6900:38:51-
34MA3452Česal MartinAK Chemopetrol Litvínov8800:39:14-
35MA3561Jančář StanislavSK Čtyři Dvory Č.Budějovice6700:39:47-
36MA3688Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:42:52-
-MA-55Doležel OndřejAK Šternberk92DNF-
Muži - mílaři (trať 3,775 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1164Vitner PetrTJ Nové Město na Moravě9000:10:51-
2MM2118Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:10:52-
3MM3120Kučera DavidAC Slovan Liberec, o.s.9100:11:06-
4MM4145Rudolecký RomanVSK Univerzita Brno8800:11:13-
5MM5136Pavlišta VítAC Slovan Liberec, o.s.8500:11:16-
6MM6163Vitko JurajPSK OLYMP PRAHA8600:11:21-
7MM799Harom TomášASK Slavia Praha8000:11:26-
8MM9119Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:11:28-
9MM1095Edlman MartinASK Slavia Praha9000:11:29-
10MM12141Pokorný JanTJ Stodůlky Praha, o.s.8800:11:37-
11MM13148Schulhof JanAC Slovan Liberec, o.s.8900:11:38-
12MM14165Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:11:38-
13MM1594Edlman TomášASK Slavia Praha9000:11:39-
14MM1693Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:11:40-
15MM17143Procházka PavelAK Sokolov7900:11:42-
16MM18124Marek OndřejAC Slovan Liberec, o.s.8200:11:44-
17MM19105Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:11:46-
18MM20140Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:11:49-
19MM21137Pernica JanASK Slavia Praha8100:11:50-
20MM2291Bouzek PetrASK Slavia Praha8900:11:50-
21MM23155Ševčík JakubAK SSK Vítkovice9000:11:53-
22MM24130Němeček JiříAtletický klub AHA Vyškov8200:11:55-
23MM26162Vaněk MartinTJ Stodůlky Praha, o.s.8400:11:59-
24MM27146Rygl JosefTJ Spartak Třebíč9200:12:01-
25MM28110Kamenský VojtěchA. C. TEPO Kladno8900:12:03-
26MM29158Tassler LukášTJ LIAZ Jablonec n/N.8200:12:04-
27MM30101Hladík JiříHvězda SKP Pardubice9000:12:06-
28MM31142Procházka MichalUniverzitní sportovní klub Praha8200:12:07-
29MM32149Slanina MartinTJ Sokol Hradec Králové8000:12:08-
30MM34160Urbánek PetrAC Slovan Liberec, o.s.8100:12:10-
31MM3589Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:12:11-
32MM3690Auersvald MilošSprint klub Čáslav9200:12:11-
33MM37147Schoval FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav8800:12:13-
34MM38109Jindra AdamTJ Stodůlky Praha, o.s.9000:12:14-
35MM39153Suk LadislavVSK Univerzita Brno8300:12:14-
36MM4196Flašar JanSK Čtyři Dvory Č.Budějovice8600:12:15-
37MM42151Staněk MartinAC Slovan Liberec, o.s.8600:12:17-
38MM43161Uvizl MarekSportovní klub Studenec9200:12:19-
39MM45117Koubek JiříSpartak Praha 48400:12:21-
40MM47156Štěpáník PavelTJ Sušice9200:12:22-
41MM50152Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č.Budějovice7700:12:26-
42MM51121Landovský TomášPSK Olymp Praha9100:12:28-
43MM52127Murín JanT. J. Sokol České Budějovice9200:12:29-
44MM53128Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:12:31-
45MM54150Slovák DaliborPSK Olymp Praha8400:12:32-
46MM56159Tománek JanTJ Dukla Praha8300:12:33-
47MM58108Ježek JanASK Slavia Praha8500:12:34-
48MM5998Hajný OndřejT. J. Sokol České Budějovice8700:12:34-
49MM60115Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:12:35-
50MM61107Jarolím MichalTJ Vodní stavby Tábor8900:12:35-
51MM68102Hlas JakubASK Slavia Praha8900:12:44-
52MM70103Horák LukášAthletic Club Ústí n/L. o.s.8700:12:45-
53MM73139Plachý LukášVSK Univerzita Brno8500:12:50-
54MM7692Čaščevoj MatějTJ LOKOMOTIVA BEROUN9300:12:53-
55MM78154Svoboda MichaelTJ Olympia Bruntál9200:13:02-
56MM80129Nejedlý TomášTJ Nové Město na Moravě9300:13:07-
57MM81126Mráz VáclavTJ Slavoj Stará Boleslav8300:13:11-
58MM87157Štrba ŠimonMÍLAŘI Domažlice9400:13:25-
59MM88131Nováček MartinSK Sporting Příbram9200:13:30-
60MM89135Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:13:31-
61MM93104Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:13:43-
62MM95125Medek RomanSK Čtyři Dvory Č.Budějovice6500:13:57-
63MM96100Henek MichalVSK Univerzita Brno8600:14:02-
64MM99144Rákosník LubošSK Čtyři Dvory Č.Budějovice7400:14:12-
65MM111134Ondrušek PavelTJ Zetor Brno - Židenice8900:15:35-
-MM-111Kaplan MiroslavASK Slavia Praha86DNF-
-MM-113Klesnil OndřejA. C. TEPO Kladno87DNF-
Ženy (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3734Schorná Matyášová PavlaCZE8000:21:41-
2ZA3831Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:21:42-
3ZA4033Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:21:44-
4ZA4427Pecková KvětoslavaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín8500:21:57-
5ZA4732Sekanová LucieUniverzitní sportovní klub Praha8900:22:08-
6ZA5437Šaršonová MichaelaAK Olymp Brno9200:22:31-
7ZA5538Šatrová DanaUniverzitní sportovní klub Praha8600:22:33-
8ZA5617Kubešová PetraUniverzitní sportovní klub Praha9100:22:34-
9ZA5835Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:22:39-
10ZA5911Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:22:42-
11ZA6123Mezuliáníková DianaTJ SOKOL SG PLZEŇ-PE9200:22:51-
12ZA628Fenclová MartaAC Pardubice7600:22:53-
13ZA6522Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:23:03-
14ZA6710Gregorová KamilaA. C. TEPO Kladno8100:23:13-
15ZA6820Mäki KristiinaHvězda SKP Pardubice9100:23:17-
16ZA6942Všetečková LenkaT. J. Sokol České Budějovice8400:23:20-
17ZA711Brožková DanaAC TJ Jičín8100:23:38-
18ZA7245Žáčková KláraSpartak Praha 48800:23:47-
19ZA749Gomzyk-Omová MichaelaAC SYNER Turnov8100:23:48-
20ZA755Duchová IvetaHvězda SKP Pardubice8600:23:54-
21ZA7639Šedivá TerezaPSK Olymp Praha8500:23:58-
22ZA7924Miličková MarieTJ Nové Město na Moravě9200:24:17-
23ZA8028Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:24:24-
24ZA8130Pospíšilová IrenaAtletický klub AHA Vyškov8300:24:30-
25ZA8218Lepičová PetraTJ Slavoj BANES Pacov8200:24:36-
26ZA8321Martínková JindřiškaSC MARATHON PLZEŇ8400:24:39-
27ZA8416Krchová ZuzanaUniverzitní sportovní klub Praha9000:24:46-
28ZA8513Ivanová PetraAK Olomouc8300:25:01-
29ZA8614Knapová JanaHvězda SKP Pardubice9000:25:05-
30ZA872Brožková RadkaAC TJ Jičín8400:25:20-
31ZA8846Dvořáková PetraAC Čáslav8100:25:30-
32ZA8929Poloprutská MarkétaAC Slovan Liberec, o.s.9200:25:33-
33ZA906Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:38-
34ZA914Dubská TerezaTJ Lokomotiva Beroun o.s.8900:25:58-
35ZA9212Indráková AdélaAK Šternberk9100:26:04-
36ZA9325Müllerová SoňaTJ Baník Stříbro8900:27:07-
37ZA9443Zemanová DagmarT. J. Sokol České Budějovice7700:27:18-
38ZA9536Sklenářová RadkaTJ Olympia Bruntál9200:28:32-
39ZA9641Teplá KarolínaSK Nové Město nad Metují9200:29:42-
-ZA-7Eningerová ValerieAtletika Písek, o.s.89DNF-
-ZA-15Kosová DenisaAK Šternberk91DNF-
-ZA-26Palupčíková NikolaTJ Olympia Bruntál91DNF-
-ZA-40Šturmová AnitaASK Slavia Praha87DNF-
-ZA-44Zuzánková TerezaA. C. TEPO Kladno86DNF-
Trať 1,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31514Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:04:12-
2Z32512Brožková EliškaTRIATLET Karlovy Vary9900:04:14-
3Z33556Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:04:16-
4Z34574Výletová AnnaAtletický klub Kyjov9900:04:20-
5Z35543Malá SáraAK Most9900:04:23-
6Z36553Prokešová AliceAthletic Runners Club Brno9900:04:24-
7Z37515Červínová MichaelaASK Lovosice9900:04:25-
8Z38527Heřmánková BáraAthletic Club Ústí n/L. o.s.9900:04:26-
9Z39513Bužková RadkaSK Sporting Příbram0000:04:29-
10Z310533Kohlertová EliškaASK Lovosice0000:04:31-
11Z311525Havlíčková BarboraAccc Horažďovice0000:04:32-
12Z312538Krupařová LuciePSK Olymp Praha9900:04:33-
13Z313564Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:04:34-
14Z314517De Sousa AlexandraMÍLAŘI Domažlice9900:04:35-
15Z315518Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:04:35-
16Z316519Duchoňová AndreaASK Slavia Praha9900:04:36-
17Z317547Pavlásková PetraTJ Slezan Frýdek-Místek9900:04:38-
18Z318549Pertlíková LucieAtletika Jihlava9900:04:39-
19Z319571Tvrzová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice9900:04:40-
20Z320560Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:04:42-
21Z321550Placatková BarboraSK Sporting Příbram0000:04:43-
22Z322570Tuzarová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:04:43-
23Z323561Schőnpflugová KristýnaA. C. TEPO Kladno0000:04:44-
24Z324551Plávková EliškaTRIATLET Karlovy Vary0000:04:45-
25Z325523Freibergerová EliškaAC Moravská Slavia Brno9900:04:46-
26Z326542Macháňová LucieAtletický klub AHA Vyškov0000:04:46-
27Z327566Škanderová KristýnaTJ Slezan Frýdek-Místek9900:04:46-
28Z328544Najmanová KateřinaA. C. TEPO Kladno9900:04:46-
29Z329563Suráková AnnaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:04:47-
30Z330529Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:48-
31Z331548Pavlasová TerezaAtletika Chrudim0000:04:48-
32Z332545Novotná VeronikaSK Sporting Příbram0000:04:48-
33Z333534Kolegarová GabrielaTJ Sokol Přísnotice9900:04:49-
34Z334546Parásková TerezaSK Kotlářka Praha0000:04:49-
35Z335555Psohlavcová TerezaTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:04:50-
36Z336541Lokvencová AndreaPSK Olymp Praha0000:04:51-
37Z337554Prouzová KristýnaTJ Lokomotiva Beroun o.s.0000:04:52-
38Z338537Krejčí KateřinaPSK Olymp Praha0000:04:52-
39Z339562Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:04:53-
40Z340573Vodičková KláraTJ SK Čéčova Č.Budějovice0000:04:54-
41Z341557Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:04:55-
42Z342552Poncová TerezaAK Sokolov9900:04:56-
43Z343532Kamlerová VendulaTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:04:56-
44Z344535Konejlová TerezaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0000:04:56-
45Z345572Urbánková ŠtěpánkaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:04:58-
46Z346526Havlová EliškaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0000:05:02-
47Z347520Dyrynková NikolaTJ Lokomotiva Beroun o.s.9900:05:03-
48Z348565Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:05:03-
49Z349522Fellerová MonikaAC Mladá Boleslav o.s.9900:05:04-
50Z350567Štefanová TerezaA. C. TEPO Kladno9900:05:09-
51Z351568Štefková IvaTJ TŽ Třinec0000:05:10-
52Z352559Sásková TerezaPSK Olymp Praha0000:05:10-
53Z353539Kunová EvaTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:05:13-
54Z354536Kosová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary0000:05:14-
55Z355569Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:05:15-
56Z356521Fadrhoncová SandraAC Mladá Boleslav o.s.9900:05:22-
57Z357516Čutková ZuzanaTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:05:32-
58Z358528Heřmanovská HanaTJ Uničov0000:05:36-
Trať 1,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41477Kolajová NatálieAtletický klub Kyjov9700:05:56-
1M32350Chloupek OndřejTJ Klášterec n/O.9900:06:00-
2Z43503Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:01-
3Z44456Benčová HelenaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:06:02-
4Z45474Beshirová CarmenTJ Lokomotiva Zdice9800:06:05-
2M36349Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:06:11-
3M37361Krýsl LukᚊAK při ZŠ Přeštice9900:06:14-
4M38373Pavlas OndřejAtletika Chrudim0000:06:18-
5Z49480Kupková VeronikaHvězda SKP Pardubice9700:06:21-
5M310384Suchánek DanielVSK Univerzita Brno9900:06:23-
6M311357Kašpar JosefLokomotiva Trutnov9900:06:24-
7M312359Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:06:26-
6Z413505Szotkowská GabrielaTJ TŽ Třinec9700:06:28-
8M314347Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno0000:06:29-
9M315343Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:06:31-
10M316334Běhounek MatějŠSK Újezd nad Lesy-Praha9900:06:32-
7Z416499Samcová RomanaTJ TŽ Třinec9700:06:32-
11M318352Janúšek PetrSK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.9900:06:34-
12M319385Svoboda JanAC Mladá Boleslav o.s.9900:06:35-
8Z420460Civínová AdélaAK Most9800:06:35-
9Z421467Growková TerezaAK SSK Vítkovice9800:06:37-
13M322381Sobotka JakubTJ Sokol Jaroměř9900:06:38-
10Z423493Pribičinová BarboraTRIATLET Karlovy Vary9800:06:39-
14M323353Janúšek PavelSK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.9900:06:39-
11Z425470Horynová MagdalenaA. C. TEPO Kladno9700:06:40-
12Z426482Lokšanová LucieAK Bílina9700:06:40-
15M326348Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:06:40-
16M328363Louda PetrTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:06:41-
17M329387Szotkowski OndřejTJ TŽ Třinec9900:06:42-
18M330346Hercík JakubUSK VŠEM Ústí n/L.0000:06:42-
13Z431498Rybaříková TerezaAtletický klub Kyjov9800:06:44-
19M331360Krs KryštofŠAK při ZŠ Přeštice9900:06:44-
20M333370Novotný DavidTRIATLET Karlovy Vary9900:06:46-
21M334337Boudník MichalTJ Dukla Praha9900:06:47-
22M335393Zamazal MichalAtletický klub Blansko Dvorská9900:06:49-
23M336375Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:06:50-
24M337388Štverák JakubTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:06:50-
25M338354Jirouš SamuelPSK Olymp Praha0000:06:51-
14Z438507Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:06:51-
26M340386Svoboda MartinAK Žatec0000:06:52-
27M341338Brož JakubTJ SK Čéčova Č.Budějovice0000:06:52-
28M342362Kváš JanTJ Slezan Frýdek-Místek0000:06:53-
29M343382Stoklasa MatějA. C. TEPO Kladno9900:06:54-
30M344358Konečný MatějSK Čtyři Dvory Č.Budějovice9900:06:54-
15Z445510Zubrová EvaTJ Sokol Hradec Králové9800:06:56-
16Z446472Hřebíková LucieTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9800:06:57-
17Z447476Junová NatálieAC Slovan Liberec, o.s.9800:06:58-
31M347367Mrkva MichalŠkolní sportovní klub Jemnice9900:06:58-
32M349372Papp DominikAtletický klub AHA Vyškov9900:06:59-
33M350371Ondrák MartinŠkolní sportovní klub Jemnice9900:06:59-
18Z451500Sivila ShannonTJ Znojmo9700:07:00-
34M352389Švec JanAtletika Jihlava9900:07:01-
35M353364Loufek JiříTRIATLET Karlovy Vary9900:07:02-
36M354374Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:07:03-
37M355351Janů PavelHvězda SKP Pardubice9900:07:04-
38M356369Nohýnek PetrTJ LIAZ Jablonec n/N.9900:07:08-
19Z457495Průšová MarkétaAC Mladá Boleslav o.s.9800:07:10-
20Z458454Baboučková MartinaT. J. Sokol České Budějovice9700:07:11-
39M358383Stříhavka JindřichAC Spartak Choceň0000:07:11-
21Z460463Dvořáková DagmarAtletický klub AHA Vyškov9800:07:13-
40M361368Němec JaroslavTJ Sokol Jaroměř9900:07:15-
22Z462489Pilzová MichaelaTJ LIAZ Jablonec n/N.9700:07:16-
23Z463465Fořtová DenisaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:07:18-
24Z464508Wojasová EsterA. C. TEPO Kladno9700:07:20-
41M365380Slavík VojtěchAC Spartak Choceň0000:07:21-
25Z466457Bendová DanielaAC Česká Lípa9700:07:22-
26Z467483Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:07:23-
27Z468481Lhotáková SimonaTJ Lokomotiva Beroun o.s.9800:07:24-
28Z469478Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:07:25-
29Z470458Berková MonikaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:07:26-
30Z471455Bašusová MartinaAK Hodonín9800:07:26-
31Z472471Houdková DenisaAtletika Katovice o.s.9800:07:26-
42M373365Majer TomášTJ Slavoj Stará Boleslav0000:07:28-
43M374335Beneš JanAC Domažlice0000:07:29-
44M375345Halamka DanielA. C. TEPO Kladno0000:07:31-
32Z476459Burdová MagdalenaTJ SK Čéčova Č.Budějovice9800:07:33-
45M377379Schindler PavelTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:07:34-
33Z478502Somrová AdélaA. C. TEPO Kladno9800:07:35-
34Z479486Molinová RadkaTJ TŽ Třinec9800:07:38-
46M380344Habada MichalAK Most9900:07:40-
47M381391Vorel MartinAC Mladá Boleslav o.s.9900:07:41-
48M382390Váchal JiříAC Domažlice9900:07:47-
35Z482501Sladovníková AnetaSK Sporting Příbram9700:07:47-
49M384378Ryba DavidTJ Sokol Hradec Králové9900:07:48-
50M385355Jirsa TomᚊSK Újezd nad Lesy-Praha9900:07:56-
36Z486497Rybáčková NelaAK Most9800:08:06-
51M387333Adamec LukášAtletický klub AHA Vyškov9900:08:08-
52M388336Beran JanTJ SK Čéčova Č.Budějovice9900:08:12-
53M389340Černohorský DominikAK Chemopetrol Litvínov0000:08:13-
37Z490490Pokorná AdélaA. C. TEPO Kladno9800:08:20-
38Z491462D´Ambrosca AnnaSK Kotlářka Praha9800:08:44-
39Z492468Habadová LenkaAK Most9700:09:16-
Trať 3,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41320Safariev MadikAthletic Runners Club Brno9700:09:50-
2M42294Knopf RobinMílaři Domažlice9700:09:53-
3M43295Kotek DavidT. J. Sokol České Budějovice9700:09:54-
4M44321Seifert GustavAK Žatec9700:09:58-
1Z55422Drahotová AnežkaUSK Praha9500:10:10-
5M46324Svěchota LukášSpartak Praha 49700:10:14-
6M47313Obhlídal VojtěchSK Kotlářka Praha9700:10:16-
7M48314Osolsobě JanAHA Vyškov9800:10:18-
8M49309Němeček ŠtěpánTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9700:10:19-
9M410299Kubš JanŠSK Újezd nad Lesy-Praha9700:10:30-
10M411333Málek AlbertA.C. TEPO KLADNO9700:10:31-
11M412289Chrascina MarekTj Tž Třinec9700:10:32-
2Z512446Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:10:32-
12M414332Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:10:34-
13M415330Zrůst DanielAtletika Chrudim9700:10:35-
14M416317Půček JaroslavAtletický klub Kyjov9700:10:38-
15M417297Krákora OliverAC Slovan Liberec, o.s.9700:10:39-
16M418305Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:10:40-
17M419293Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:10:41-
18M420328Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:10:43-
19M421276Bárta MartinHvězda SKP Pardubice9800:10:44-
3Z522432Korvasová TerezaAK Hodonín9600:10:44-
4Z523425Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:10:56-
20M423329Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:10:56-
21M425277Bartoník DominikAK Hodonín9800:10:59-
22M426280Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:11:00-
23M427284Erben JakubSŠK Újezd nad Lesy9800:11:02-
24M428322Stewart GeronSpartak Praha 49800:11:03-
5Z529414Auersvaldová EliškaSprint klub Čáslav9600:11:07-
25M430298Krim TomášTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:11:08-
6Z531434Kreidlová BarboraTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9600:11:09-
26M431290Ingeduld JiříSokol České Budějovic9700:11:09-
27M433304Mikeska JanAK Sokolov9700:11:10-
28M434327Trochymčuk PavelAK Žatec9700:11:12-
29M435296Kovalčuk PavloTJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJ9800:11:14-
30M436316Procházka JáchymTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9700:11:15-
31M437288Horníček PavelJiskra Ústí nad Orlicí9700:11:15-
32M438331Žaluda JakubSK Nové Město nad Metují9800:11:16-
7Z539435Mrkvičková SimonaSpartak Praha 49600:11:17-
33M440281Čikovský PeterAC Mladá Boleslav o.s.9700:11:18-
8Z541444Siebeltová KateřinaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:11:19-
34M442307Musil ČeněkJiskra Havlíčkův Brod9700:11:21-
9Z543452Závorková NatálieTJ Slezan Frýdek-Místek9600:11:22-
35M444306Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:11:23-
10Z545445Siebeltová VeronikaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:11:24-
36M445323Svatoš JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:11:24-
37M447308Myška MichalTJ Lokomotiva Beroun o.s.9800:11:27-
11Z548416Bořánková KarolínaPSK Olymp Praha9500:11:29-
12Z549447Svobodová LucieAK Most9600:11:33-
38M450282Dudáš OndřejTJ Sokol Kolín-atletika9700:11:34-
13Z551415Beránková ZuzanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9500:11:35-
14Z552426Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:11:36-
39M452287Hlavatý JanAC Česká Lípa9800:11:36-
15Z554437Nekvindová NikolaASK Lovosice9600:11:40-
40M455326Šmejkal MichalA. C. TEPO Kladno9700:11:41-
41M456312Nový DanielTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9800:11:44-
42M457303Majer LukášTJ Slavoj Stará Boleslav9800:11:46-
16Z558441Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9500:11:47-
17Z559442Sedláková VeronikaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:11:51-
18Z560440Pelešková GabrielaAK Most9600:11:55-
19Z561418Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:11:56-
43M462302Mairinger FilipTJ Sokol Hradec Králové9700:11:58-
20Z563451Wágnerová TerezaŠSK Újezd nad Lesy-Praha9500:11:59-
44M464300Ledvinka JakubA. C. TEPO Kladno9800:12:00-
21Z565438Novotná ZuzanaŠSK ZŠ Borotín9600:12:02-
45M466278Bartoš MartinŠkolní sportovní klub Jemnice9800:12:05-
22Z567417Brandová PetraAC Pardubice9600:12:06-
46M468318Puchnar OndřejŠkolní sportovní klub Jemnice9700:12:13-
23Z569449Vidimová BarboraŠSK Újezd nad Lesy-Praha9600:12:20-
24Z570439Papežová MartinaTJ Nové Město na Moravě9500:12:27-
47M471310Nodl FilipA. C. TEPO Kladno9800:12:28-
25Z572428Chukhno Viktoriya*TJ SOKOL SG PLZEŇ-PE9600:12:30-
26Z573431Kloudová AnnaTJ LIAZ Jablonec n/N.9600:12:34-
27Z574420Couralová SimonaHvězda SKP Pardubice9600:12:36-
28Z575436Müllerová DenisaAC Domažlice9500:12:40-
29Z576443Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:12:44-
30Z577424Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:12:48-
31Z578419Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:12:51-
32Z579413Andreasová IvetaTRIATLET Karlovy Vary9500:12:52-
33Z580421Černá DanielaAC Česká Lípa9600:13:37-
34Z581433Kožíšková KristýnaT. J. Sokol České Budějovice9600:13:50-
35Z582430Kanalošová KarolínaAK Sokolov9500:14:07-
36Z583453Žolnová KarolínaAK Sokolov9500:14:21-
Trať 3,775 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1164Vitner PetrTJ Nové Město na Moravě9000:10:51-
2MM2118Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:10:52-
3MM3120Kučera DavidAC Slovan Liberec, o.s.9100:11:06-
4MM4145Rudolecký RomanVSK Univerzita Brno8800:11:13-
5MM5136Pavlišta VítAC Slovan Liberec, o.s.8500:11:16-
6MM6163Vitko JurajPSK OLYMP PRAHA8600:11:21-
7MM799Harom TomášASK Slavia Praha8000:11:26-
1M58256Rejman MartinAC Mladá Boleslav o.s.9500:11:27-
8MM9119Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:11:28-
9MM1095Edlman MartinASK Slavia Praha9000:11:29-
2M511273Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:11:32-
10MM12141Pokorný JanTJ Stodůlky Praha, o.s.8800:11:37-
11MM13148Schulhof JanAC Slovan Liberec, o.s.8900:11:38-
12MM14165Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:11:38-
13MM1594Edlman TomášASK Slavia Praha9000:11:39-
14MM1693Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:11:40-
15MM17143Procházka PavelAK Sokolov7900:11:42-
16MM18124Marek OndřejAC Slovan Liberec, o.s.8200:11:44-
17MM19105Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:11:46-
18MM20140Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:11:49-
19MM21137Pernica JanASK Slavia Praha8100:11:50-
20MM2291Bouzek PetrASK Slavia Praha8900:11:50-
21MM23155Ševčík JakubAK SSK Vítkovice9000:11:53-
3M524258Sasínek FilipAK Hodonín9600:11:55-
22MM24130Němeček JiříAtletický klub AHA Vyškov8200:11:55-
23MM26162Vaněk MartinTJ Stodůlky Praha, o.s.8400:11:59-
24MM27146Rygl JosefTJ Spartak Třebíč9200:12:01-
25MM28110Kamenský VojtěchA. C. TEPO Kladno8900:12:03-
26MM29158Tassler LukášTJ LIAZ Jablonec n/N.8200:12:04-
27MM30101Hladík JiříHvězda SKP Pardubice9000:12:06-
28MM31142Procházka MichalUniverzitní sportovní klub Praha8200:12:07-
4M532274Zenkl AdamAK SSK Vítkovice9500:12:08-
29MM32149Slanina MartinTJ Sokol Hradec Králové8000:12:08-
30MM34160Urbánek PetrAC Slovan Liberec, o.s.8100:12:10-
31MM3589Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:12:11-
32MM3690Auersvald MilošSprint klub Čáslav9200:12:11-
33MM37147Schoval FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav8800:12:13-
34MM38109Jindra AdamTJ Stodůlky Praha, o.s.9000:12:14-
5M539261Smetana JakubAtletika Jihlava9600:12:14-
35MM39153Suk LadislavVSK Univerzita Brno8300:12:14-
36MM4196Flašar JanSK Čtyři Dvory Č.Budějovice8600:12:15-
37MM42151Staněk MartinAC Slovan Liberec, o.s.8600:12:17-
6M543229Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:12:19-
38MM43161Uvizl MarekSportovní klub Studenec9200:12:19-
7M545228Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:12:21-
39MM45117Koubek JiříSpartak Praha 48400:12:21-
40MM47156Štěpáník PavelTJ Sušice9200:12:22-
8M548237Janíček ŠtěpánTJ Spartak Třebíč9600:12:22-
9M549221Bílý VítTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9500:12:24-
41MM50152Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č.Budějovice7700:12:26-
42MM51121Landovský TomášPSK Olymp Praha9100:12:28-
43MM52127Murín JanT. J. Sokol České Budějovice9200:12:29-
44MM53128Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:12:31-
45MM54150Slovák DaliborPSK Olymp Praha8400:12:32-
10M555230Halbrštát TomášAC Spartak Choceň9600:12:32-
46MM56159Tománek JanTJ Dukla Praha8300:12:33-
11M556244Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:12:33-
47MM58108Ježek JanASK Slavia Praha8500:12:34-
48MM5998Hajný OndřejT. J. Sokol České Budějovice8700:12:34-
49MM60115Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:12:35-
50MM61107Jarolím MichalTJ Vodní stavby Tábor8900:12:35-
12M562218Bartošek MartinAK Žatec9600:12:36-
13M563235Hromadník FilipA. C. TEPO Kladno9500:12:40-
14M564238Kobza OndřejTJ Uničov9500:12:42-
15M565231Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:12:43-
16M566240Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě9600:12:43-
17M567233Horák PatrikAC SYNER Turnov9500:12:43-
18M568271Zahradník JanTJ VTŽ Chomutov9500:12:44-
51MM68102Hlas JakubASK Slavia Praha8900:12:44-
52MM70103Horák LukášAthletic Club Ústí n/L. o.s.8700:12:45-
19M571227Ficenec JakubTRIATLET Karlovy Vary9500:12:49-
20M572251Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:12:50-
53MM73139Plachý LukášVSK Univerzita Brno8500:12:50-
21M573246Lakota AntonínAC Spartak Choceň9500:12:50-
22M575234Hradil FilipAK Bílina9500:12:52-
54MM7692Čaščevoj MatějTJ LOKOMOTIVA BEROUN9300:12:53-
23M577272Zeman JakubAK Olomouc9500:12:58-
55MM78154Svoboda MichaelTJ Olympia Bruntál9200:13:02-
24M578253Pivoňka MartinAC Domažlice9600:13:02-
56MM80129Nejedlý TomášTJ Nové Město na Moravě9300:13:07-
57MM81126Mráz VáclavTJ Slavoj Stará Boleslav8300:13:11-
25M582268Šíp JanASK Slavia Praha9500:13:12-
26M583239Kostohryz MartinSpartak Praha 49600:13:15-
27M584243Křivda MartinSK Nové Město nad Metují9500:13:16-
28M585226Dvořák PetrSK Sporting Příbram9500:13:18-
29M586247Lieber MartinAK Most9600:13:21-
58MM87157Štrba ŠimonMÍLAŘI Domažlice9400:13:25-
59MM88131Nováček MartinSK Sporting Příbram9200:13:30-
60MM89135Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:13:31-
30M590250Ottenschläger OtoAK Chemopetrol Litvínov9500:13:32-
31M591245Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:13:39-
32M592252Pavlovec JanAC Česká Lípa9500:13:40-
61MM93104Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:13:43-
33M594220Bielik JanTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9500:13:51-
62MM95125Medek RomanSK Čtyři Dvory Č.Budějovice6500:13:57-
63MM96100Henek MichalVSK Univerzita Brno8600:14:02-
34M597219Beneš LukášTJ SK Čéčova Č.Budějovice9600:14:05-
35M598259Seitl OndřejTJ Znojmo9600:14:11-
64MM99144Rákosník LubošSK Čtyři Dvory Č.Budějovice7400:14:12-
36M5100242Králík VítŠkolní sportovní klub Jemnice9500:14:17-
37M5101255Prandl JaroslavAK Žatec9600:14:20-
38M5102263Stejskal JanŠSK Újezd nad Lesy-Praha9500:14:25-
39M5103224Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:14:28-
40M5104264Stejskal TomᚊSK Újezd nad Lesy-Praha9500:14:31-
41M5105260Slosarčík Lukᚊkolní sportovní klub Jemnice9500:14:32-
42M5106232Holeček AdamHvězda SKP Pardubice9600:14:41-
43M5107254Pokorný JanVSK Univerzita Brno9600:14:42-
44M5108236Chmelař MartinAK Šternberk9500:14:45-
45M5109248Medek MartinSK Čtyři Dvory Č.Budějovice9600:14:46-
46M5110225Dušek JiříHvězda SKP Pardubice9600:15:05-
65MM111134Ondrušek PavelTJ Zetor Brno - Židenice8900:15:35-
47M5112223Černý VladimírA. C. TEPO Kladno9600:16:07-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1403Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:13:23-
2ZJ2409Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:13:44-
3ZJ3410Vachová KarolínaAK SSK Vítkovice9400:13:59-
4ZJ4405Půčková OlgaTJ Jiskra Nový Bor9400:14:05-
5ZJ5412Ulrichová AlenaAK OLYMP BRNO9400:14:25-
6ZJ6400Chromá KateřinaAK Olymp Brno9400:14:35-
7ZJ7406Šimečková LucieTJ Sušice9400:14:44-
8ZJ8398Hrubá KarolínaTJ Baník Stříbro9300:14:46-
9ZJ9401Kochová NikolaAC SYNER Turnov9300:14:54-
10ZJ10408Táborská GabrielaAK Olomouc9300:14:59-
11ZJ11407Šimková JohankaAK Šternberk9300:15:11-
12ZJ12396Horová PavlaHvězda SKP Pardubice9400:15:19-
13ZJ13397Hořčičková VendulaAK Šternberk9300:15:28-
14ZJ14411Zikmundová AnnaHvězda SKP Pardubice9300:16:09-
15ZJ15399Hrušková BarboraAC Moravská Slavia Brno9300:16:39-
1MJ16190Karnufek RadekAK SSK Vítkovice9300:19:53-
2MJ17188Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:20:01-
3MJ18183Havlíček JosefT. J. Sokol České Budějovice9400:20:10-
4MJ19217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:20-
5MJ20175Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:20:24-
6MJ21186Chlada MartinMílaři Domažlice9300:20:35-
7MJ22177Cink MartinAC Pardubice9400:20:43-
8MJ23196Olič PavelTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9400:20:48-
9MJ24208Šesták JakubOlympia Bruntál9400:20:52-
10MJ25204Suchý MichalAC Mladá Boleslav o.s.9400:20:55-
11MJ26199Řežábek MichalSPARTAK Praha 49300:20:58-
12MJ27214Voják MartinMílaři Domažlice9300:20:59-
13MJ28179Dekastello JiříAK Most9400:21:13-
14MJ29205Svěchota OndřejSpartak Praha 49300:21:19-
15MJ30187Chloupek AdamAC TJ Jičín9300:21:22-
16MJ31209Šmahel MichalASK Slavia Praha9400:21:23-
17MJ32184Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:21:30-
18MJ33197Pucholt TomášTJ Dukla Praha9400:21:32-
19MJ34174Brlica PavelAC Moravská Slavia Brno9300:21:37-
20MJ35198Roik JanAK SSK Vítkovice9400:21:38-
21MJ36200Schneider VojtěchAK SSK Vítkovice9400:21:38-
1ZA3734Schorná Matyášová PavlaCZE8000:21:41-
2ZA3831Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:21:42-
22MJ39201Schuster MarekSokol Opava9300:21:42-
3ZA4033Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:21:44-
23MJ40207Šacl JiříNové Město na Moravě9400:21:44-
24MJ42170Argaláš MichalTJ Sokol Opava9300:21:51-
25MJ43178Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:21:53-
26MJ44193Kubelka TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:21:57-
4ZA4427Pecková KvětoslavaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín8500:21:57-
27MJ46182Hadač FilipSokol Opava9300:22:07-
5ZA4732Sekanová LucieUniverzitní sportovní klub Praha8900:22:08-
28MJ48216Zakouřil VítAC SYNER Turnov9300:22:12-
29MJ49211Tomášek MarekSPARTAK Praha 49300:22:16-
30MJ50194Minář MarekTJ Sokol Opava9400:22:17-
31MJ51192Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:22:18-
32MJ52172Berka PetrTJ LIAZ Jablonec n/N.9400:22:25-
33MJ53181Duda ŠtěpánAtletika Jihlava9400:22:30-
6ZA5437Šaršonová MichaelaAK Olymp Brno9200:22:31-
7ZA5538Šatrová DanaUniverzitní sportovní klub Praha8600:22:33-
8ZA5617Kubešová PetraUniverzitní sportovní klub Praha9100:22:34-
34MJ57173Bonk RomanSK Sporting Příbram9300:22:38-
9ZA5835Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:22:39-
10ZA5911Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:22:42-
35MJ60171Bednář JakubTJ Nové Město na Moravě9400:22:47-
11ZA6123Mezuliáníková DianaTJ SOKOL SG PLZEŇ-PE9200:22:51-
12ZA628Fenclová MartaAC Pardubice7600:22:53-
36MJ63176Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:22:54-
37MJ64189Jelínek OndřejVSK Univerzita Brno9400:22:59-
13ZA6522Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:23:03-
38MJ66185Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:23:10-
14ZA6710Gregorová KamilaA. C. TEPO Kladno8100:23:13-
15ZA6820Mäki KristiinaHvězda SKP Pardubice9100:23:17-
16ZA6942Všetečková LenkaT. J. Sokol České Budějovice8400:23:20-
39MJ70212Váchal OndřejMílaři Domažlice9400:23:31-
17ZA711Brožková DanaAC TJ Jičín8100:23:38-
40MJ72191Klusáček JanTJ Spartak Třebíč9300:23:47-
18ZA7245Žáčková KláraSpartak Praha 48800:23:47-
19ZA749Gomzyk-Omová MichaelaAC SYNER Turnov8100:23:48-
20ZA755Duchová IvetaHvězda SKP Pardubice8600:23:54-
21ZA7639Šedivá TerezaPSK Olymp Praha8500:23:58-
41MJ77210Špindler DavidAC Mariánské Lázně, o.s.9400:24:03-
42MJ78202Skoupý JanAK Šternberk9400:24:05-
22ZA7924Miličková MarieTJ Nové Město na Moravě9200:24:17-
23ZA8028Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:24:24-
24ZA8130Pospíšilová IrenaAtletický klub AHA Vyškov8300:24:30-
25ZA8218Lepičová PetraTJ Slavoj BANES Pacov8200:24:36-
26ZA8321Martínková JindřiškaSC MARATHON PLZEŇ8400:24:39-
27ZA8416Krchová ZuzanaUniverzitní sportovní klub Praha9000:24:46-
28ZA8513Ivanová PetraAK Olomouc8300:25:01-
29ZA8614Knapová JanaHvězda SKP Pardubice9000:25:05-
30ZA872Brožková RadkaAC TJ Jičín8400:25:20-
31ZA8846Dvořáková PetraAC Čáslav8100:25:30-
32ZA8929Poloprutská MarkétaAC Slovan Liberec, o.s.9200:25:33-
33ZA906Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:38-
34ZA914Dubská TerezaTJ Lokomotiva Beroun o.s.8900:25:58-
35ZA9212Indráková AdélaAK Šternberk9100:26:04-
36ZA9325Müllerová SoňaTJ Baník Stříbro8900:27:07-
37ZA9443Zemanová DagmarT. J. Sokol České Budějovice7700:27:18-
38ZA9536Sklenářová RadkaTJ Olympia Bruntál9200:28:32-
39ZA9641Teplá KarolínaSK Nové Město nad Metují9200:29:42-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Kocourek MilanAK Kroměříž8700:30:11-
2MA267Kreisinger JanAK Kroměříž8400:30:40-
3MA347Bajza JakubAK Kroměříž9000:30:50-
4MA478Procházka JanPSK Olymp Praha8400:31:00-
5MA562Janoušek VáclavSpartak Praha 48500:31:10-
6MA658Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:31:33-
7MA754Dlabaja TomášPSK Olymp Praha8300:31:49-
8MA881Šedivý JanTJ Sokol Kbely Praha8400:31:53-
9MA966Král VojtěchAK Kroměříž8800:32:07-
10MA1056Havlíček JanASK Slavia Praha7900:32:14-
11MA1175Olejníček LukášAC Moravská Slavia Brno8800:32:27-
12MA1259Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:37-
13MA1369Kunst MichalASK Slavia Praha8000:32:49-
14MA1449Blaha TomášAK Kroměříž7600:33:05-
15MA1573Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:33:15-
16MA1651Čadek OndřejA. C. TEPO Kladno9100:33:22-
17MA1764Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:33:29-
18MA1850Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:33:32-
19MA1977Poklop MartinAK Šternberk8800:33:33-
20MA2076Petržela JanTJ Lokomotiva Trutnov9200:33:53-
21MA2153Debnar MartinAtletika Písek, o.s.9200:34:05-
22MA2286Veber TomášMÍLAŘI Domažlice7400:34:11-
23MA2370Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:34:14-
24MA2463Janoušek MilanUniverzitní sportovní klub Praha9100:34:19-
25MA2546Ambros JakubAC Moravská Slavia Brno8700:34:28-
26MA2671Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:34:47-
27MA2779Schilberger AdamAthletic Runners Club Brno9200:34:52-
28MA2874Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:35:29-
29MA2983Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:36:14-
30MA3057Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:36:17-
31MA3185Valíček RadekAtletika Písek, o.s.7400:37:14-
32MA3272Mokrý StanislavVSK Univerzita Brno9200:38:36-
33MA3380Smetana JosefAtletika Jihlava6900:38:51-
34MA3452Česal MartinAK Chemopetrol Litvínov8800:39:14-
35MA3561Jančář StanislavSK Čtyři Dvory Č.Budějovice6700:39:47-
36MA3688Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:42:52-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód