Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh za břehem

18.3.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 18.3.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1111Timko MartinTJ Šumperk9400:25:54-
2MJ1818Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk9500:26:57-
3MJ3434Štolc OndřejTJ Šumperk9600:28:44-
4MJ4141Kostecký TomášTJ Šumperk9700:29:20-
Muži A (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:49-
2MA22Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:23:36-
3MA33Procházka MarekOknoPlast Šumperk7400:24:00-
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:25-
5MA55Halama JakubKVS Šumperk OB7900:24:28-
6MA77Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:24:41-
7MA1010Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:25:12-
8MA1212Chytil DavidVSK UNI Brno8700:26:02-
9MA1313Žanda AdamAtletika Šumperk9100:26:06-
10MA1414Feit DaliborMohelnice9200:26:07-
11MA1616Hýbl JaroslavImpex Kosov9300:26:18-
12MA1717Planička JiříLitovel8800:26:52-
13MA2020Fišnar RomanLoučná nad Desnou8300:27:12-
14MA2222Kostecký JanTJ Šumperk9100:27:38-
15MA2323Král MilanZábřeh7500:27:44-
16MA2525Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:28:00-
17MA2727Smolicha DavidNový Malín7800:28:06-
18MA2929Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7900:28:24-
19MA3030Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7800:28:28-
20MA3131Žouželka LiborPostřelmov7800:28:29-
21MA3535Odstrčil PetrZábřeh7400:28:48-
22MA3636Březina VojtěchTJ Sokol Brušperk8600:28:50-
23MA3838Zákravský MichalŠumperk7400:29:00-
24MA3939Švorčík PetrZábřeh7600:29:06-
25MA4040Kukula MarcelNový Malín7300:29:12-
26MA4242Sýkora PetrHorolezci Šumperk8400:29:25-
27MA4545Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:29:32-
28MA4848Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:29:44-
29MA4949Bartoš AntonínStříbrňáci7300:29:50-
30MA5050Novotný Tomᚊumperk7500:30:05-
31MA5151Blaháček DanielVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh9300:30:11-
32MA5353Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:22-
33MA5454Hubáček PavelSporton Šumperk7600:30:23-
34MA5656Sýkora JanSOŠ Šumpek7800:30:35-
35MA5959Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:30:56-
36MA6060Brzobohatý OndřejZábřeh7900:31:07-
37MA6262Opravil PavelVyšehoří7500:31:16-
38MA6363Černý OndřejBoxovacipytle.eu7800:31:19-
39MA6464Kriegler JanZábřeh8400:31:20-
40MA6565Kriegler ŠtěpánZábřeh8700:31:21-
41MA6767Hojgr MartinAtletika Zábřeh8400:32:06-
42MA7272Plhal PetrŠumperk7400:32:43-
43MA7373Jablončík LukášBohutín9300:32:48-
44MA7474Nikodým LukášTJ Šumperk8000:32:56-
45MA7575Koblížek FilipŠumperk8100:33:04-
46MA7676Plánička RobertRájec7600:33:11-
47MA8888Jílek Romanneregistrován7300:34:47-
48MA9292Hrubý PavelZábřeh7300:35:37-
49MA107107Ozorovský KarolZábřeh7600:38:06-
Muži B (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB88Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:47-
2MB1515Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:26:16-
3MB2424Myslín Zdeněkneregistrován7100:27:59-
4MB3333Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:28:36-
5MB4343Jílek MartinŠumperk6900:29:27-
6MB4646Basler JanBludov7000:29:37-
7MB4747Hejtmánek JiříHS Jeseníky6900:29:42-
8MB5757Nesporý JanSK Nadoraz7000:30:48-
9MB5858Směšný PavelCredo Team6800:30:49-
10MB7070Valenta PavelSporton Šumperk6900:32:15-
11MB7171Šváb JiříSporton Šumperk6900:32:22-
12MB7777Vlach BohumilPars Nova6300:33:15-
13MB8181Štolc JanNový Malín7100:34:08-
14MB8787Květoň VladimírŠumperk6800:34:45-
15MB8989Šincl JosefOrel Rovensko6700:35:11-
Muži C (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:30-
2MC99Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:08-
3MC1919Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:26:59-
4MC2121Svoboda PetrAC Pardubice6000:27:16-
5MC2828Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:28:13-
6MC3737Knápek LubomírLK Šumperk5900:28:54-
7MC4444Sporek MiroslavFagus5400:29:28-
8MC6161Hejl JanProsport Šumperk5300:31:13-
9MC8080Felkl LuděkTJ Šumperk6000:33:59-
10MC8686Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:34:28-
11MC101101Březina VladimírSeverka Šumperk5800:37:04-
12MC102102Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5300:37:14-
13MC117117Macháček JiříVíno Karabina5300:42:57-
Muži D (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6868Komárek JaromírKVS Šumperk OB4900:32:09-
2MD8585Stejskal AntonínVíno Karabina4900:34:24-
3MD9595Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:36:16-
4MD115115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:31-
Muži E (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9090Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:30-
2ME104104Tomíšek JindřichBaláž Team3900:37:42-
3ME120120Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:44:26-
Juniorky (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2626Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:28:01-
2ZJ5252Divišová KateřinaStříbrňáci9700:30:14-
3ZJ6666Kohoutová RenataAtletika Šumperk9400:31:59-
4ZJ7878Kukulová MartinaAtletika Šumperk9500:33:27-
5ZJ8484Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh9600:34:21-
6ZJ9494Skálová NikolOA Šumperk9500:36:02-
7ZJ9898Krieglerová DominikaZábřeh9500:36:29-
8ZJ111111Pláničková EvaRájec9700:39:29-
9ZJ112112Horvátová HanaZábřeh9700:39:30-
10ZJ113113Dorničáková LenkaOA Šumperk9600:40:21-
11ZJ114114Kašíková AnnaZábřeh9600:40:34-
Ženy A (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3232Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:34-
2ZA5555Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:30:28-
3ZA6969Planičková LenkaAK Olomouc9100:32:14-
4ZA8383Žandová VěraAtletika Zábřeh9000:34:15-
5ZA9696Krobotová PetraSlezská univerzita Opava8800:36:21-
6ZA9797Krieglerová MarkétaZábřeh8900:36:22-
7ZA9999Pátková EvaZábřeh8300:36:30-
8ZA105105Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:37:47-
9ZA106106Divišová LucieStříbrňáci9300:37:53-
10ZA118118Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:42:58-
11ZA119119Bubeníčková Barboraneregistrována8100:43:06-
12ZA123123Černá VeronikaBoxovacipytle.eu8400:46:15-
Ženy B (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7979Divišová AliceStříbrňáci7100:33:43-
2ZB8282Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:34:10-
3ZB9191Králová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:35:34-
4ZB9393Žouželková JanaPostřelmov7700:35:43-
5ZB103103Krčová MartinaHoral Šumperk7200:37:33-
6ZB108108Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:38:34-
Ženy C (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC100100Dvořáková EvaProstějov5500:36:42-
2ZC109109Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:36-
3ZC110110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:48-
4ZC116116Felklová JarmilaSalón Zdena6000:42:06-
5ZC121121Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:44:56-
6ZC122122Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:45:09-
7ZC124124Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:47:14-
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:49-
2MA22Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:23:36-
3MA33Procházka MarekOknoPlast Šumperk7400:24:00-
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:25-
5MA55Halama JakubKVS Šumperk OB7900:24:28-
1MC66Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:30-
6MA77Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:24:41-
1MB88Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:47-
2MC99Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:08-
7MA1010Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:25:12-
1MJ1111Timko MartinTJ Šumperk9400:25:54-
8MA1212Chytil DavidVSK UNI Brno8700:26:02-
9MA1313Žanda AdamAtletika Šumperk9100:26:06-
10MA1414Feit DaliborMohelnice9200:26:07-
2MB1515Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:26:16-
11MA1616Hýbl JaroslavImpex Kosov9300:26:18-
12MA1717Planička JiříLitovel8800:26:52-
2MJ1818Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk9500:26:57-
3MC1919Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:26:59-
13MA2020Fišnar RomanLoučná nad Desnou8300:27:12-
4MC2121Svoboda PetrAC Pardubice6000:27:16-
14MA2222Kostecký JanTJ Šumperk9100:27:38-
15MA2323Král MilanZábřeh7500:27:44-
3MB2424Myslín Zdeněkneregistrován7100:27:59-
16MA2525Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:28:00-
1ZJ2626Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:28:01-
17MA2727Smolicha DavidNový Malín7800:28:06-
5MC2828Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:28:13-
18MA2929Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7900:28:24-
19MA3030Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7800:28:28-
20MA3131Žouželka LiborPostřelmov7800:28:29-
1ZA3232Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:34-
4MB3333Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:28:36-
3MJ3434Štolc OndřejTJ Šumperk9600:28:44-
21MA3535Odstrčil PetrZábřeh7400:28:48-
22MA3636Březina VojtěchTJ Sokol Brušperk8600:28:50-
6MC3737Knápek LubomírLK Šumperk5900:28:54-
23MA3838Zákravský MichalŠumperk7400:29:00-
24MA3939Švorčík PetrZábřeh7600:29:06-
25MA4040Kukula MarcelNový Malín7300:29:12-
4MJ4141Kostecký TomášTJ Šumperk9700:29:20-
26MA4242Sýkora PetrHorolezci Šumperk8400:29:25-
5MB4343Jílek MartinŠumperk6900:29:27-
7MC4444Sporek MiroslavFagus5400:29:28-
27MA4545Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:29:32-
6MB4646Basler JanBludov7000:29:37-
7MB4747Hejtmánek JiříHS Jeseníky6900:29:42-
28MA4848Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:29:44-
29MA4949Bartoš AntonínStříbrňáci7300:29:50-
30MA5050Novotný Tomᚊumperk7500:30:05-
31MA5151Blaháček DanielVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh9300:30:11-
2ZJ5252Divišová KateřinaStříbrňáci9700:30:14-
32MA5353Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:22-
33MA5454Hubáček PavelSporton Šumperk7600:30:23-
2ZA5555Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:30:28-
34MA5656Sýkora JanSOŠ Šumpek7800:30:35-
8MB5757Nesporý JanSK Nadoraz7000:30:48-
9MB5858Směšný PavelCredo Team6800:30:49-
35MA5959Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:30:56-
36MA6060Brzobohatý OndřejZábřeh7900:31:07-
8MC6161Hejl JanProsport Šumperk5300:31:13-
37MA6262Opravil PavelVyšehoří7500:31:16-
38MA6363Černý OndřejBoxovacipytle.eu7800:31:19-
39MA6464Kriegler JanZábřeh8400:31:20-
40MA6565Kriegler ŠtěpánZábřeh8700:31:21-
3ZJ6666Kohoutová RenataAtletika Šumperk9400:31:59-
41MA6767Hojgr MartinAtletika Zábřeh8400:32:06-
1MD6868Komárek JaromírKVS Šumperk OB4900:32:09-
3ZA6969Planičková LenkaAK Olomouc9100:32:14-
10MB7070Valenta PavelSporton Šumperk6900:32:15-
11MB7171Šváb JiříSporton Šumperk6900:32:22-
42MA7272Plhal PetrŠumperk7400:32:43-
43MA7373Jablončík LukášBohutín9300:32:48-
44MA7474Nikodým LukášTJ Šumperk8000:32:56-
45MA7575Koblížek FilipŠumperk8100:33:04-
46MA7676Plánička RobertRájec7600:33:11-
12MB7777Vlach BohumilPars Nova6300:33:15-
4ZJ7878Kukulová MartinaAtletika Šumperk9500:33:27-
1ZB7979Divišová AliceStříbrňáci7100:33:43-
9MC8080Felkl LuděkTJ Šumperk6000:33:59-
13MB8181Štolc JanNový Malín7100:34:08-
2ZB8282Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:34:10-
4ZA8383Žandová VěraAtletika Zábřeh9000:34:15-
5ZJ8484Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh9600:34:21-
2MD8585Stejskal AntonínVíno Karabina4900:34:24-
10MC8686Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:34:28-
14MB8787Květoň VladimírŠumperk6800:34:45-
47MA8888Jílek Romanneregistrován7300:34:47-
15MB8989Šincl JosefOrel Rovensko6700:35:11-
1ME9090Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:30-
3ZB9191Králová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:35:34-
48MA9292Hrubý PavelZábřeh7300:35:37-
4ZB9393Žouželková JanaPostřelmov7700:35:43-
6ZJ9494Skálová NikolOA Šumperk9500:36:02-
3MD9595Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:36:16-
5ZA9696Krobotová PetraSlezská univerzita Opava8800:36:21-
6ZA9797Krieglerová MarkétaZábřeh8900:36:22-
7ZJ9898Krieglerová DominikaZábřeh9500:36:29-
7ZA9999Pátková EvaZábřeh8300:36:30-
1ZC100100Dvořáková EvaProstějov5500:36:42-
11MC101101Březina VladimírSeverka Šumperk5800:37:04-
12MC102102Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5300:37:14-
5ZB103103Krčová MartinaHoral Šumperk7200:37:33-
2ME104104Tomíšek JindřichBaláž Team3900:37:42-
8ZA105105Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:37:47-
9ZA106106Divišová LucieStříbrňáci9300:37:53-
49MA107107Ozorovský KarolZábřeh7600:38:06-
6ZB108108Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:38:34-
2ZC109109Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:36-
3ZC110110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:48-
8ZJ111111Pláničková EvaRájec9700:39:29-
9ZJ112112Horvátová HanaZábřeh9700:39:30-
10ZJ113113Dorničáková LenkaOA Šumperk9600:40:21-
11ZJ114114Kašíková AnnaZábřeh9600:40:34-
4MD115115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:31-
4ZC116116Felklová JarmilaSalón Zdena6000:42:06-
13MC117117Macháček JiříVíno Karabina5300:42:57-
10ZA118118Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:42:58-
11ZA119119Bubeníčková Barboraneregistrována8100:43:06-
3ME120120Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:44:26-
5ZC121121Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:44:56-
6ZC122122Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:45:09-
12ZA123123Černá VeronikaBoxovacipytle.eu8400:46:15-
7ZC124124Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:47:14-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód